UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Flash Haber TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 3 - Page 3 of 3
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
21 Eylül 2024 | Saat: Yükleniyor...

Flash Haber TV'nin Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 21 Nisan 2021 | 18:51

« HALK TV'nin Yayın Akışı | TV100'ün Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 5,818 Konu 250 Beğeni 162 Puan 10,308
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin👑RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Can Ataklı hangi kanalda ana haberi sunacak? 5 Eylül'den itibaren...
Korkusuz yazarı Can Ataklı, yeni yayın döneminde de Flash Haber TV ekranlarında haber sunmaya devam edecek.

Uzun bir aranın ardından Ekim 2021'de yeniden yayın hayatına başlayan Flash TV, yaptığı sürpriz transferlerle dikkat çekmiş; geçtiğimiz Nisan ayında ise yerini Flash Haber TV'ye bırakmıştı.

Kanal, yeni yayın döneminde de ana haber bültenlerini Can Ataklı'ya emanet etti.

Can Ataklı, 5 Eylül'den itibaren hafta içi her gün 18.00-21.00 saatleri arasında Flash Haber TV ekranlarında olacak.

TELE 1'DE PROGRAM YAPIYORDU

Korkusuz yazarı Can Ataklı, Flash TV'den önce Tele 1 kanalında program sunuyordu. Deneyimli isim, Tele 1'e veda ettikten sonra Flash TV ile el sıkışmıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash Haber TV'den iki önemli transfer
16 Mart'ta kayyım atanan Flash TV, 15 Nisan itibariyle yayın hayatına son verdiğini duyururken kanalda dikkat çekici bir değişiklik yaşanmıştı. 16 Nisan, saat 00.00 itibariyle Flash TV yerini, Flash Haber TV'ye bırakan kanal, dikkat çeken transferlere de devam ediyor. Flash Haber TV, son olarak iki deneyimli ismi daha kadrosuna kattı.

Flash Haber TV dikkat çeken transferlerle yeni sezona giriyor. Flash Haber TV, Ekim ayı itibariyle deneyimli bir ismi daha kadrosuna kattı.

Uzun yıllardır sürdürdüğü sıcak gündem içerikli tartışma programlarına televizyon ekranlarına bir süre ara vererek YouTube kanalı üzerinden devam etmekte olan televizyoncu Lale Özan Arslan Flash Haber TV ailesine katıldı.

Arslan 25. Saat + adı ile Çarşamba akşamları 21:00-00:00 arasında yayınlanacak
programın sunuculuğunu yapacak.

Tele1 ile yollarını ayıran Tuba Emlek de Flash Haber TV kadrosuna katılan bir diğer isim oldu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
FLASH HABER TELEVİZYONU 17 EKİM'DEN İTİBAREN DİGİTURK 50. KANAL'DA..!!

Türkiye'nin en yeni haber kanalı Kararsızların Kanalı Flash Haber TV 17 Ekim 2022'den itibaren DİGİTURK'te..!!

Tarafsız, özgür ve doğru haberler ile yayın faaliyetlerine devam eden Flash Haber TV
17 Ekim Pazartesi günü Digiturk 50. Kanaldan da yayınlarına başlıyor.

Flash Haber" televizyonu 16 Nisan 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan ulusal televizyon yayıncılık kuruluşudur. Göktuğ Multimedya Yayıncılık A.Ş. cari unvanına sahip kuruluş, Flash Haber markasıyla haber kanalı olarak tüm Türkiye'ye yayın yapmaktadır.

Genel Yayın Yönetmenliği koltuğunda deneyimli gazeteci Hakan Aygün'ün oturduğu Flash Haber TV;

HD kalitesindeki yayınlarını Mehmet Güler idaresindeki çok güçlü haber kadrosu ile hazırlayıp,
İstanbul - Ankara ve Bursa'da bulunan kendi stüdyolarından sağlamaktadır.

FLASH HABER TV YAYINLARINI:
TürkSAT 3A/4A Uydusu,12685 / Symbol 30000 / Pol: V (Dikey) 32. Kanaldan
D-Smart 274. Kanaldan
Flash Haber TV Youtube Kanalından
www.flashhabertv.com kurumsal web sitesi Canlı Yayın uygulamasından
ve 17 EKİM'DEN İTİBAREN Digiturk 50. Kanal'dan takip edebilirsiniz.

https://flashhabertv.com.tr/flash-haber-tv-17-ekimden-itibaren-digiturk-50-kanalda/

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash Haber ( DigiTürk, 10804 H ) on Eutelsat 7C @ 7° E

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash TV'de üst düzey ayrılık! İstifa dilekçesini sundu
Flash TV'de üst düzey ayrılık yaşandığı ve Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün'ün istifa ettiği öne sürüldü.

Flash TV'de üst düzey ayrılık yaşandığı ve Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün'ün istifa ettiği öne sürüldü.

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün'ün istifa ettiği iddia edildi.

Aygün'ün istifa dilekçesini kanal yönetimine sunduğu ifade edildi. Aygün'ün nedeninin kurumdaki anlaşmazlıklar olduğu belirti.

Konuya ilişkin kanaldan ya da Aygün'den herhangi bir açıklama gelmedi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash Haber TV ünlü ekonomistle anlaştı! Hangi görevi yürütecek?
Cüneyt Akman TELE1 ekranlarında "Zamanın Ruhu" adlı isimli programı sunmaktaydı. Akman Flash Haber TV'ye transfer oldu.

TELE1 ekranlarında her pazar akşamı "Zamanın Ruhu" adlı programla izleyicilerinin karşısına çıkan deneyimli gazeteci ve ekonomist Dr. Cüneyt Akman, Flash Haber TV ile anlaştı.

Kanalın Genel Koordinatörlüğü ve İstanbul Temsilciliği görevlerine getirilen Akman, aynı zamanda "Zamanın Ruhu" adlı programını da burada sürdürecek. Zamanın Ruhu, Flash Haber ekranlarında yine pazar günü saat 21:00'da izleyiciyle buluşacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash Haber TV'de sürpriz ayrılık! Hangi ekran yüzü veda etti?
Flash Haber TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Kanalın ekran yüzlerinden olan isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yolların ayrıldığını duyurdu.

Flash Haber TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Kanalın ekran yüzü olan sunucu Tuba Emlek kanal ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Emlek, "Flash Haber TV ile yollarımızı ayırdık. Çalışma arkadaşlarıma destek veren değerli izleyenlere ve takipçi dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yeniden ekranlarda buluşmak dileğiyle" ifadelerini kullandı.

Emlek, Flash Haber TV'de, 'Mercek' isimli programı hazırlayıp sunuyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash Haber TV'de sürpriz ayrılık! Hangi ekran yüzü veda etti?
Flash Haber TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Kanalın ekran yüzlerinden olan isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yolların ayrıldığını duyurdu.

Flash Haber TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Kanalın ekran yüzlerinden Oya Lale Özan Arslan, kanal ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Oya Lale Özan Arslan, ayrılık açıklamasını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu:

"Değerli dostlar, büyük felaketin yaralarını el birliği ile sarmaya çalışırken mesleki bilinç gereği bir duyuru yapmam gerekiyor. Bir süredir çatısı altında çalıştığım Flash Haber TV ile yollarımızı ayırdık. Sayın [Flash Haber TV Yönetim Kurulu Başkanı] Özge Göktuğ Güleç, Sayın [Flash Haber TV Yönetim Kurulu Üyesi] Asutay Güleç ve Sayın Cüneyt Akman'a teşekkür ederim."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash Haber'de üst düzey atama! CNN Türk'ten ayrılmıştı...
Haziran ayında CNN Türk'le yolları ayıran deneyimli ismin yeni adresi Flash Haber oldu.

Flash Haber'den üst düzey atama haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre geçtiğimiz Haziran ayında CNN Türk'le yolları ayıran Akif Taş, Flash Haber'de Özel Programlar Kordinatörü olarak göreve getirildi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Sosyal medyadan duyurdu! Hangi ekran yüzü Flash TV'ye veda etti?

Flash Haber TV'de Haberdar programını hazırlayıp sunan ünlü ekran yüzü Betül Begümhan Aydoğan sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla görevinden ayrıldığını duyurdu.

Flash Haber TV'de birden çok programı hazırlayıp sunan ve moderatörlüğünü üstlenen ünlü ekran yüzü Betül Begümhan Aydoğan, görevini bıraktığını açıkladı. Aydoğan ayrılık haberini sosyal medya paylaşımıyla duyurdu.

"VEDA ZAMANI"

Sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımlayan Aydoğan, "Veda zamanı... 1 yıldır çalıştığım Flash Haber TV ailesinden kendi almış olduğum karar doğrultusunda ayrılıyorum. Canlı yayında ve kamera arkasında birlikte emek verdiğimiz haber merkezinden reji ve teknik ekibe, mutfak hizmetinden idari yönetime herkese teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Flash Haber TV'de 'bardağı taşıran son damla'... Usta gazeteci veda etti

Gazeteci Orhan Uğuroğlu, Flash Haber TV'deki moderatörlük görevinden ayrıldığını duyurdu. Uğuroğlu, "Ancak derler ya "bardağı taşıran son damladır" tam da öyle oldu ve istifa ederek Flash Haber TV'den ayrıldım" ifadelerini kullandı.

Yeniçağ gazetesinin Ankara temsilciliği görevini yapan ve 2021'den beri Flash Haber TV'de moderatör olarak görev alan gazeteci Orhan Uğuroğlu, görevinden ayrıldığını duyurdu. Kanalın emekçilerine teşekkür eden Uğuroğlu, "Ancak derler ya "bardağı taşıran son damladır" tam da öyle oldu ve istifa ederek Flash Haber TV'den ayrıldım" şeklinde konuştu. Başka bir kanalda televizyon seyircisiyle buluşmayı sürdürebileceğinin sinyalini veren Uğuroğlu "Televizyon yayıncılığına bakalım hangi mecrada devam edeceğim" dedi. Uğuroğlu'nun Yeniçağ gazetesindeki "Flash Haber TV'den ayrıldım" başlıklı yazısı şu şekilde:

"Merhum Ömer Göktuğ kardeşim ve Genel Yayın Koordinatörü Hakan Aygün'le sözleşerek 2 yıl yayına ara veren Flash TV'de Ankara Koordinatörü ve İcra Kurulu Üyesi oldum.

21 Nisan 2021'de haber kanalı olarak tekrar yayına başlattık çok da başarılı olduk.

Değerli dostum, meslektaşım Türkiye'nin 2. özel televizyonun kurucusu Ömer Göktuğ'un 19 Ocak 2022'de vefatı sonrası Flash Haber TV'de sadece Moderatör olarak "Adalet ve Demokrasi" programımı yaptım.

21 Ağustos 2024'e kadar Flash Haber TV'de yaşadığım tüm olumsuzluklara rağmen Ömer kardeşime verdiğim sözü tutup sabırla çalıştım.

Ancak derler ya "bardağı taşıran son damladır" tam da öyle oldu ve istifa ederek Flash Haber TV'den ayrıldım.

Birlikte çalışmaktan gurur duyduğum Flash Haber TV'nin tüm emekçilerine bana verdikleri destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum.

1969 yılında "çaylak" olarak gazeteciliğe başladım.

1969-1980 döneminde Yeni Tanin Gazetesinde bu önemli mesleği ustalarımdan öğrendim.

1980-1981 arası Eğirdir Dağ Komando Okulu'nda eğitimimi tamamlayıp çektiğim kura ile Yüksekova Komando Taburu'nda vatani görevimi gururla tamamladım.

1981-1990 döneminde Haldun Simavi'nin Günaydın Gazetesinde cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık muhabirliği yaptım.

31 Aralık 1989'da Günaydın'ın Ankara Temsilcisi merhum Yavuz Gökmen tarafından Hulki Cevizoğlu ve Mehmet Öztoprak ile işten atıldık.

1 Ocak 1990'da Star TV Temsilcisi olarak Ankara bürosunu kurdum.

Merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e Davos'ta Almanya'dan yayın yaptığımızı anlattım ve talimatı ile anayasadaki TRT'nin yayın tekelini kaldırmak için anayasa değişikliği toplantılarına ve 1994'te 3984 sayılı RTÜK yasası çalışmalarına katıldım.

1990'dan bu yana sayısız canlı yayın, haber ve programa imza attım.

1990- 2005 döneminde Star TV Ankara Temsilcisi oldum. 2005'te işten atıldım.

Uzan grubunda çalıştığım için 9 yıl işsiz kaldım. Tek bir iş teklifi almadım

Değerli ağabeyim Abdi Pehlivan'ın daveti üzerine 9 yıl sonra Sonsöz Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü oldum.

Meslek hayatımın brüt 55 net 50. yılında sayısız, "Yılın Gazetecisi ve Yılın Fotoğrafı" ödülleri aldım.

9 Haziran 2016'dan bu yana Yeniçağ Gazetemizde köşe yazarlığımı ve 24 Eylül 2019'dan bu yana da Ankara Temsilciliğini sürdürüyorum.

1994'te RTÜK kurulmasından sonra bugüne kadar yaptığım tek bir program nedeniyle ya da konuk olarak katıldığım çeşitli televizyonlardaki yorumlarım nedeniyle övünerek şunu söylüyorum:

-34 yıldır RTÜK'ten tek bir uyarı cezası bile almadım.

-Yorumcu olduğum televizyonlara da tek bir ceza aldırmadım.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler tarafından açılan davalardan beraat ettim.

73 yaşındayım ve aktif olarak gazetecilik mesleğimi sürdürüyorum.

Flash Haber TV'den ayrıldım ama demem ok ki

-Türk'üm, doğruyum, çalışkanım.

Yasam, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak,

Yurdumu, budunumu özümden çok sevmektir.

Ülküm, yükselmek, ileri gitmektir.

Varlığım Türk varlığına armağan olsun.

Ne mutlu bana ki;

Türk'üm, doğruyum, çalışkanım ve özgür gazeteciyim.

Televizyon yayıncılığına bakalım hangi mecrada devam edeceğim..."

Medyaradar