UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

A Spor'un Yayın Akışı - TV'de Spor Ekranı - Spor Kanallarının Yayın Akışları - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
21 Eylül 2024 | Saat: Yükleniyor...

A Spor'un Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 20 Şubat 2020 | 23:35

« S Sport Plus'ın Yayın Akışı | A Milli Takımın Maçları »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 5,818 Konu 250 Beğeni 162 Puan 10,308
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin👑RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
20 Şubat 2020 | 23:35 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2024 | 23:34 ★RECAİ KARAKUŞ★
A Spor'un Yayın Akışı

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
A Spor'da bir ayrılık daha! Hangi başarılı muhabir veda etti?
Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan spor kanalı A Spor'dan ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Murat Demiryas'ın geçtiğimiz hafta kurumla yollarını ayırmasının ardından, bir veda haberi daha geldi.

7 yıldır A Spor'da görev yapan başarılı muhabir Hakan Gündoğar, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, kurumla yollarını ayırdığını duyurdu.

NTV Spor'dan ayrıldıktan sonra BJK TV'de haber müdürü olarak görev yapan Gündoğar, daha sonra a Spor kadrosuna katılmıştı.

Ayrılık haberini kişisel sosyal medya hesabından duyuran Hakan Gündoğar, şu ifadeleri kullandı:

"7 yıl süren güzel yolculuğun sonuna geldik. Aspor ailesiyle bugün itibariyle yollarımız ayrıldı. Her yönüyle çok güzel günler geçirdim ve müthiş insanlarla çalıştım. Bu güzel serüvende yanımda olan tüm arkadaşlarıma, değerli büyüklerime teşekkürü borç bilirim."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Deneyimli isim A Spor'a veda etti! 'Kendi isteğimle ayrıldım...'

Yaklaşık 8 yıldır A Spor'da çalışan spor spikeri, kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

Yaklaşık 8 yıldır Aspor'da çalışan spor spikeri Mustafa Göksu'dan ayrılık açıklaması geldi. Göksu sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada, kanaldan kendi isteğiyle ayrıldığını belirterek şunu dile getirdi: "Veda zamanı... 8 yılımı verdiğim, kuruluşunda bulunduğum A Spor'dan kendi isteğimle ayrıldım. Ekranda yalnız bırakmayan değerli izleyicilerimize minnettarım. Kalbini kırdığım kim varsa hakkını helal etsin. Tüm mesai arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.

Yaklaşık 8 yıldır Aspor'da çalışan spor spikeri Mustafa Göksu'dan ayrılık açıklaması geldi. Göksu sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada, kanaldan kendi isteğiyle ayrıldığını belirterek şunu dile getirdi: "Veda zamanı... 8 yılımı verdiğim, kuruluşunda bulunduğum A Spor'dan kendi isteğimle ayrıldım. Ekranda yalnız bırakmayan değerli izleyicilerimize minnettarım. Kalbini kırdığım kim varsa hakkını helal etsin. Tüm mesai arkadaşlarıma da başarılar diliyorum."

YENİ ADRESİ KONYASPOR

Ünlü spor spikerinin yeni adresi de belli oldu. Mustafa Göksu, memleketinin kulübü İttifak Holdingi Konyaspor'un yeni medya iletişim direktörü oldu.  Göksu, kariyerini bundan sonra kulüp iletişimcisi olarak devam edecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
A Spor'da flaş ayrılık!

A Spor editörü Cengizhan Sevindik Twitter'dan yaptığı açıklama ile kanalından ayrıldığını açıkladı
A Spor ekranlarının sevilen programlarından Son Sayfa'da editör olarak görev yapan ve programın mimarlarından biri olan Cengizhan Sevindik, A Spor'dan ayrıldığını açıkladı.

Ayrılık haberini Twitter'dan duyuran Sevindik, "5 yıldır birlikte büyüdüğüm ve büyüttüğüm program olan #SonSayfa'nın da içinde bulunduğu kanalımdan ayrılık vakti...
Her vedada biraz hüzün biraz umut vardır. 5 yıllık yolculuktu bizimkisi, güzel dostluklar, mutluluklar koydum heybeme." dedi.

Yeni projelerin işaretini veren Sevindik, "Şimdi yeni maceralara yelken açma zamanı." ifadelerini kullandı.

Medyaloji

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
A Spor yorumcusundan veda haberi! 'Şimdilik vedalaştık...'
A Spor'dan ayrılık haberi geldi. Deneyimli isim, kanalla yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan A Spor'dan ayrılık haberi geldi. Ergin Arslan, kanalla yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "A Spor'da bugün son programı yaparak şimdilik vedalaştık" diyen Arslan, "Yönetimine, teknik ekibine, program yaptığım arkadaşlarıma, izleyicilere, tüm A Spor ailesine gösterdikleri ilgi ve sağladıkları keyifli ortam için çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
A Spor güzel ekran yüzünü kadrosuna kattı! "Artık kavuşma zamanı"
Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı yayın yapan spor kanalı A Spor, ünlü ekran yüzüyle anlaştığını duyurdu.

Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı A Spor, ünlü ekran yüzü Deniz Satar'ı kadrosuna kattı.

Son olarak TRT Spor'da görev yapan ve temmuz 2020'de kanaldan ayrılan Satar, A Spor ekranlarında "Yaşasın Hafta Sonu" programını sunacak.

A Spor resmi twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Geldi, geldi. Ne dedik? Bekleyelim dedik.Deniz Satar ile Yaşasın Hafta Sonu A Spor'da!" ifadelerin kullanıldı.

ARTIK KAVUŞMA ZAMANI"

Deniz Satar ise, "Biraz özledik, biraz bekledik. Artık kavuşma zamanı. Ben de A Spor'dayım. Bundan böyle her hafta sonu Yaşasın Hafta Sonu ile sizlerleyim" ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
A Spor'dan ayrılık haberi geldi! 'Son yayınımı yapıyorum' diyerek duyurdu...
A Spor'dan ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 3 yıl boyunca A Spor çatısı altında muhabirlik yapan isim, kanalla yollarını ayırdı.

A Spor'un Beşiktaş Muhabiri Sercan Dikme, kanalla yollarının ayrıldığını açıkladı.

Ayrılık haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Sercan Dikme, şu ifadelere yer verdi:

"Ağustos 2020'den bu yana A Spor çatısı altında sizlerin evine konuk olmanın mutluluğunu yaşadım. Turkuvaz Medya'da çok iyi dostluklar kurup aile ortamında çalıştım. Birçok arkadaş, kardeş ve büyük tanıdım.

Bu süreç içerisinde sizlere en hızlı şekilde en doğru ve teyitli bilgileri ulaştırmak için çok çalıştım. Üç sene boyunca Beşiktaş'a dair tüm doğru haberleri A Spor ekranında paylaştık.

A Spor'un Beşiktaş Muhabiri Sercan Dikme, kanalla yollarının ayrıldığını açıkladı.

Ayrılık haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Sercan Dikme, şu ifadelere yer verdi:

"Ağustos 2020'den bu yana A Spor çatısı altında sizlerin evine konuk olmanın mutluluğunu yaşadım. Turkuvaz Medya'da çok iyi dostluklar kurup aile ortamında çalıştım. Birçok arkadaş, kardeş ve büyük tanıdım.

Bu süreç içerisinde sizlere en hızlı şekilde en doğru ve teyitli bilgileri ulaştırmak için çok çalıştım. Üç sene boyunca Beşiktaş'a dair tüm doğru haberleri A Spor ekranında paylaştık.

Hem kurumuma hem de siz değerli izleyenlerimize mahcup olmamak, en çok önemsediğim konuydu. Vicdanen bunu başarmış olmanın rahatlığını yaşıyorum.

Bugün benim üzerimde çok büyük emekleri olan A Spor'da muhabir olarak son yayınımı yapıyorum.

Desteklerini esirgemeyen Turkuvaz Medya Tematik Kanallar Genel Müdürü Abdülhalik ÇİMEN'e, A Spor Yayın Koordinatörü Ender BİLGİN'e, Haber Müdürü Cüneyt ŞEN'e ve birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere..."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Turkuvaz Medya Grubu'nda ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü veda etti?

Turkuvaz Medya Grubu'nda flaş bir ayrılık yaşandı. 2022'de A Spor'a katılan ünlü ekran yüzü, veda etti.

A Spor ekibindeki ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Yusuf Kenan Çalık'ın ayrılığını duyurmasının ardından, başarılı spiker Onur Yıldız da A Spor'dan ayrıldığını açıkladı.

Ayrılığını X hesabından duyuran Yıldız, yeni projeye dair detay vermedi ancak yakın zamanda izleyicilerle buluşacağını belirtti.

YENİ VE İDDİALI BİR OLUŞUMLA KARŞINIZDAYIM..."

Yıldız, "Sizlerin karşısına çıkmaktan büyük keyif aldığım A Spor ekranlarına bugünden itibaren veda ediyorum. Değerli yöneticilerimize, yorumcularımıza ve iş arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Çok kısa bir süre sonra yeni ve iddialı bir oluşumla karşınızdayım..." ifadelerini kullandı.

VAR KAYITLARI İLE İLGİLİ YORUMU MU BAŞINI YAKTI?

A Spor spikeri Onur Yıldız'ın VAR kayıtları ile ilgili yaptığı yorumun başını yaktığı iddia edildi.

Canlı yayında VAR hakemi Erkan Engin'i "Odadaki hissiyatımdan" sözlerinden dolayı sert bir dille eleştiren Yıldız'ın A Spor ile yollarının ayrılmasına neden olduğu ileri sürüldü.

Yıldız, A Spor ekranında, "Hissiyat, ya kusura bakmayın gülmek zorunda kaldım sevgili seyirciler ama VAR'ı oraya hissetmesi için değil, görmesi için koyuyorlar değil mi? 6-7 sezondur hissedin diye değil görün diye koyuyorlar. O anki hissiyatım." ifadelerini kullanmıştı.

Ve iddiaya göre Yıldız'ın bu yorumu A Spor'daki kariyerini sonlandırdı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Gürcan Bilgiç A Spor'dan Ayrıldı

Başarılı yorumcu Gürcan Bilgiç, A Spor'dan ayrıldı. Kurulduğu günden bu yana A Spor ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Bilgiç, çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek kanala veda etti.

Başarılı spor kanallarından A Spor'da yeni sezon öncesinde bir veda yaşandı. Kanalın kurulduğu günden bu yana A Spor ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Gürcan Bilgiç, A Spor'a veda etti. Yeni adresini henüz açıklamayan Bilgiç, çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Gürcan Bilgiç'in açıklamasıyla "Gürcan Bilgiç A Spor'da mı? Gürcan Bilgiç A Spor'dan ayrıldı mı? Gürcan Bilgiç hangi kanalda?" gibi sorular yanıt buldu.
A Spor Ekranlarında Artık Olmayacağım

Gürcan Bilgiç, yeni sezonda A Spor ekranlarında olmayacağını Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Kurulduğu günden bu yana A Spor ekranlarında yer alan Gürcan Bilgiç, yeni adresini ise henüz açıklamadı. Gürcan Bilgiç'in yaptığı paylaşım şu şekildeydi:

Sevgili dostlarım;
Kurulduğu günden beri içinde bulunduğum A Spor ekranlarında artık olmayacağım.
Uzun yolculuğumuzda dostluğunu, arkadaşlığını esirgemeyen Turkuvaz Medya Ceo'su Serhat Albayrak ve Genel Müdür Abdulhalik Çimen ile emekçi arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Sevgili dostlarım;
Kurulduğu günden beri içinde bulunduğum A Spor ekranlarında artık olmayacağım.

Uzun yolculuğumuzda dostluğunu, arkadaşlığını esirgemeyen Turkuvaz Medya Ceo'su Serhat Albayrak ve Genel Müdür Abdulhalik Çimen ile emekçi arkadaşlarıma teşekkür ederim

-- Gürcan BİLGİÇ (@gurcanbilgic) August 9, 2024

Spor Ekranı

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Burak Ölmez'in Yeni Adresi A Spor Oldu

Başarılı sunucu Burak Ölmez'in yeni adresi A Spor oldu. beIN Sports'tan ayrılan Ölmez, bundan böyle A Spor ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz haftalarda beIN Sports'tan ayrılan Burak Ölmez, yeni adresini açıkladı. Başarılı sunucu bundan böyle A Spor ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yeni sezonda A Spor'un birçok programını sunması beklenen Ölmez, mesaisine de başladı.
beIN Sports'a Veda Etmişti

Burak Ölmez, geçtiğimiz haftalarda beIN Sports'tan ayrıldığını duyurmuştu. Bu ayrılık sonrası Twitter hesabından bir paylaşım yapan Ölmez, çalışma arkadaşlarına teşekkür etmişti. Ölmez'in yaptığı paylaşım şu şekildeydi:

Veda vakti...
2011'de kapısından girdiğim beIN SPORTS'tan (eski adıyla Lig TV'den) bugün itibarıyla ayrılıyorum.
13 yıl boyunca sunduğum programlarda, anlattığım maçlarda, yorum yaptığım yayınlarda sürçülisan ettiysem affola.
Editöründen reji ekibine, güvenliğinden mutfak personeline, üzdüğüm, kalbini kırdığım tek bir mesai arkadaşım olduysa lütfen onlar da hakkını helal etsin...
Benden yana hakkım herkese sonuna kadar helaldir.
13 yıllık süre zarfında desteğini hissettiğim tüm çalışma arkadaşlarıma da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Artık yeni bir yolculuk, yeni bir macera zamanı...
Kendinize çok iyi bakın.

Veda Vakti... pic.twitter.com/yQEnHTFYHm

-- Burak ÖLMEZ (@brkolmez) August 8, 2024

Yeni Adresi A Spor Oldu

Başarılı spiker yeni adresini geçtiğimiz saatlerde açıkladı. Bundan böyle A Spor ekranlarında yer alacağını açıklayan Ölmez, A Spor'daki mesaisine de başladı. Burak Ölmez'in konuyla ilgili yaptığı paylaşım şu şekildeydi:

Yeni Bir Başlangıç,
Yeni sezonda A Spor ekranlarında görüşmek dileğiyle...

Yeni Bir Başlangıç,

Yeni sezonda @aspor ekranlarında görüşmek dileğiyle... pic.twitter.com/wD8T2c1Bvm

-- Burak ÖLMEZ (@brkolmez) August 20, 2024

Burak Ölmez Kimdir?

Burak Ölmez spor medyasında; önce Digiturk daha sonra ise Bein Sports bünyesinde izleyicilerin karşısına çıktı.

Burak Ölmez üniversite eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Kendisi burada metalürji bölümünü başarıyla bitirdi. Başarılı spiker, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi işletme mezunudur.

Kariyerine 2009 senesinde Best FM ile başladı. Burak Ölmez burada bir süre programcı asistanı olarak çalıştı.

Best FM'den sonra yaklaşık 6 ay Kanal T'de izleyicilerle buluştu. Ölmez, burada spor spikerliği yaptı. 2011 senesinin Ağustos ayında Digiturk bünyesinde çalışmaya başladı. O tarihten bu yana spor yorumcusu ve program sunucusu olarak görev aldı.

Digitürk'ten ayrılan Burak Ölmez'in yeni adresi, A Spor oldu. Başarılı spiker bundan böyle A Spor ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Spor Ekranı

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
A Spor 10-12 Eylül Arasında Yayınlayacağı ZTK Maçlarını Açıkladı

Ziraat Türkiye Kupası'nda heyecan A Spor ekranlarında başlıyor. A Spor, 10-12 Eylül arasında yayınlayacağı ZTK maçlarını açıkladı. Buna göre toplam 5 karşılaşma, A Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

Ziraat Türkiye Kupası, 10 Eylül'de oynanacak ön eleme maçlarıyla başlıyor. Bu sezon farklı bir formatta maç sayısının artacağı Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaşmalar yine A Spor ve ATV ekranlarından naklen yayınlanıyor.

A Spor, Ziraat Türkiye Kupası maç yayınlarına Salı günü oynanacak ön eleme maçlarıyla başlıyor. Salı günü 1 mücadeleyi ekranlara getirecek A Spor, Çarşamba ve Perşembe günü toplam 4 maçı naklen yayınlayacak.
Toplam 5 Karşılaşma A Spor Ekranlarından Naklen Yayınlanacak

Ziraat Türkiye Kupası'nda A Spor, toplam 5 karşılaşmayı naklen yayınlayacak. Salı günü 1 maçı canlı yayınlayacağını duyuran kanal, Çarşamba ve Perşembe günü toplam 4 maçı ekranlara getirecek. A Spor'dan yayınlanacak Ziraat Türkiye Kupası maçları şu şekilde:

Salı
15.00 Sinopspor-Düzcespor
Çarşamba
13.30 1074 Çankırıspor-Kırıkkale Büyük Anadolu
16.00 Uşakspor-1922 Konyaspor
Perşembe
13.30 23 Elazığ FK-12 Bingöl
16.00 Bozüyük Vitraspor-Bursaspor

Ziraat Türkiye Kupası'nda Yeni Format

Ziraat Türkiye Kupası, bu sezon yeni formatla futbolseverlerin karşısına çıkacak. Eleme maçlarının ardından 24 takım gruplara kalacak ve gruplar Şampiyonlar Ligi sistemine benzer bir sistemle oluşturulacak.

Yeni formatta gruplara katılım hakkı elde edecek 24 takım lig ve başarı sırasına göre sıralanarak 3 torbada kendilerine yer bulacak. Her torbadan 2'şer takım olmak üzere 6 takım bir grubu oluşturacak. Grup içerisinde yer alan her takım A, B ve C torbasından 1'er takım ile olmak üzere toplam 3 maç yapacak. Grup müsabakaları sonucunda ilk 2 sırada yer alan takımlar çeyrek finale yükselecek.

Türkiye'yi Avrupa'da temsil eden 5 takım direkt grup aşamasından Ziraat Türkiye Kupası'na katılacak. Geri kalan 19 takım ise eleme maçlarının ardından belli olacak.

Spor Ekranı

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Takvim Gazetesi ile yollarını ayıran Emrah Karalinç, A Spor'la anlaştı

Ziraat Türkiye Kupası'nın yayıncısı A Spor, kadrosuna deneyimli bir ismi takviye etti.

Haberleri ve röportajları ile son dönemin öne çıkan basın mensuplarından biri olan Emrah Karalinç, A Spor ile el sıkıştı. Karalinç, bu transferi sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

"Herkese merhaba! Kariyerimde yeni bir sayfa açma vakti geldi. Bundan böyle ben de sporun gerçek adresi A Spor'da olacağım. Bu fırsatı veren değerli yöneticilerime, üstatlarıma yürekten bir teşekkürü borç bilirim. Sevgi ve selamlar..."

Medyaradar