UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

ATV ve A Haber'in Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 3 - Page 3 of 3
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
21 Eylül 2024 | Saat: Yükleniyor...

ATV ve A Haber'in Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 28 Ocak 2020 | 17:20

« Sözcü TV'nin Yayın Akışı | NOW TV’nin Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 5,818 Konu 250 Beğeni 162 Puan 10,308
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin👑RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Ali Sürmeli Kuruluş Osman Dizisinde!

Oyuncu Ali Sürmeli, 'Karesi Bey' karakteriyle 'Kuruluş Osman' dizisinin yeni sezonuna katıldı.

Kuruluş Osman' dizisinin altıncı sezon çekimleri için hazırlıklar devam ediyor. Bozdağ Film imzalı dizinin kadrosuna oyuncu Ali Sürmeli katıldı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Sürmeli, dizinin altıncı sezonuna 'Karesi Bey' rolüyle dahil olacak. Dizi ekibi, eylül ayının ikinci haftası sete çıkacak.

Medya Alemi

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 5,818 Konu 250 Beğeni 162 Puan 10,308
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑Kurucu👑Yönetici👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin👑RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 5,818
  • Konu 250
  • Beğeni 162
  • Puan 10,308
  • Almanya / Diyarbakır
Erkan Tan, A Haber'e veda ettiğini duyurdu! 'İstifa ettim, hal böyle icap etti...'

A Haber'den ayrılık haberi geldi. Deneyimli gazeteci ve sunucu Erkan Tan, kanala veda ettiğini duyurdu.

Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı A Haber'de ayrılık yaşandı. MedyaRadar'ın özel haberine göre gazeteci ve sunucu Erkan Tan, kurumla yolları ayırdı.

"Evladım gibi sevdiğim, ailem, canım, ciğerim, ruhum olan A Haber televizyonundan ayrılma vakti geldi, istifa ettim, hal böyle icap etti" diyerek vedasını duyuran Erkan Tan, devamında "Çok sevsen bile bırakıp gitmek, hayatın bir cilvesi... A Haber mensupları, lütfen haklarınızı helal ediniz" ifadelerini kullandı.

Medyaradar