UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Sözcü TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 4 - Page 4 of 5
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
28 Nisan 2024 | Saat: Yükleniyor...

Sözcü TV'nin Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 29 Nisan 2021 | 17:03

« STAR TV'nin Yayın Akışı | BEYAZ TV'nin Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,871 Konu 213 Beğeni 141 Puan 8,756
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Sözcü TV'den ayrılık!
1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de dikkat çeken bir ayrılık yaşandı.

Sözcü TV'de bir yandan transfer atağı devam ederken, flaş bir ayrılık gerçekleşti.

Medyaradar'ın edindiği bilgiye göre; Kameraman Boğaçhan Özer, Sözcü TV ile yollarının ayrıldığını sosyal medya hesabından duyuru.

Özer yaptığı paylaşımda "14 Ocak 2023 de başladığım ve yayın hayatına bizimle birlikte giren SÖZCÜ TV'nin yeni yönetimi bütçesel sebeplerle sözleşmemizi bugün itibariyle tek taraflı fesh etti. Yollarımızı ayırdık. İnşallah güzel işlere imza atarlar." İfadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Ekran yüzü Sözcü TV'ye veda ettiğini duyurdu! 'Başka ekranlarda görüşmek dileğiyle...'
Sözcü TV'de Genel Müdür koltuğuna Alişer Delek'in oturmasının ardından art arda gerçekleşen transferlere bu kez bir ayrılık haberi eklendi.

Sözcü TV'de bir yandan transfer atağı devam ederken, flaş bir ayrılık gerçekleşti. MedyaRadar'ın haberine göre Çağla Atlı kanalla yolları ayırdığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çağla Atlı, "Herkese merhaba, yeni bir duyuru ile karşınızdayım. Gecemizi gündüzümüze katarak emekle, heyecanla kurduğumuz , ilk açılışı ben ve Murat Muratoğlu'nun birlikte sunduğumuz program Sabah Şerifleri ile yaptığımız Sözcü Televizyonu'yla yollarımız ayrıldı. Başka ekranlarda görüşmek dileğiyle."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Sözcü TV'den çifte transfer! Hangi isimler kadroya katıldı?
Alişer Delek yönetiminde yayın hayatına devam eden Sözcü TV'de transferler durmuyor. Sektörden güçlü isimleri kadrosuna katmaya devam eden Sözcü Tv'nin son transferleri HaberTürk ve Haber Global'den oldu.

HaberTürk TV'de prime time kuşağında kritik yayınların editörlüğünü yapan Gizem Çetin Kadir ve Haber Global Televizyonu'nda programlar bölümünde başarılı yapımlara imza atan editör Kerem Şenel bundan böyle Sözcü TV bünyesinde olacak.

Gizem Çetin Kadir'in, Programlar Koordinatörü Cansel Poyraz Akyol'un sağ kolu olarak özellikle seçim sürecinde aktif rol alacağı, Kerem Şenel'in ise belgesel, özel içerik ve haber dosyalarından sorumlu olacağı öğrenildi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Sözcü TV'den flaş transfer! Ödüllü ekran yüzü kadroya katıldı!
1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de transfer atağı devam ediyor.

Genel Müdür koltuğunda Alişer Delek'in oturduğu Sözcü TV, KRT TV ile yollarını ayıran Deniz Gez'i kadrosuna kattı.

KRT TV bünyesinde hafta sonu bültenlerini sunan ve çeşitli program sunuculuğu yapan tecrübeli isim bundan sonra Sözcü TV bünyesinde editör olarak görev yapacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
İsmail Saymaz Sözcü'ye geri mi dönüyor? MedyaRadar'dan bomba kulis...
Halktv.com.tr yazarı İsmail Saymaz'la ilgili MedyaRadar bomba kulis bilgilerine ulaştı. Yaşanan son gelişmeler, 'İsmail Saymaz Sözcü'ye geri mi dönüyor?' dedirtti.

'SÖZCÜ'NÜN MASLAK BİNASINDA GÖRÜLDÜ'

İsmail Saymaz, geçtiğimiz hafta sonu Sözcü'nün Maslak'taki binasında görüldü. Bunun, bir 'ziyaret mi' yoksa 'transfer görüşmesi mi' olup olmadığı merak konusuyken bir süredir Sözcü ile görüşmeler yürüttüğü de kulislerde konuşulan Saymaz'ın bu adımı 'İş bitti, anlaşma sağlandı' şeklinde yorumlandı...

'HEM GAZETE HEM DE KANALDA YER ALACAK...'

MedyaRadar'ın edindiği bilgilere göre Halk TV'den ayrılacak olan İsmail Saymaz, hem Sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapacak hem de Sözcü TV'de yorumcu olarak görev alacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Habertürk'ten Sözcü TV'ye üst düzey transfer! Program da sunacak...
Alişer Delek yönetiminde yayın hayatına devam eden Sözcü TV'de transferler durmuyor. Sektörden güçlü isimleri kadrosuna katmaya devam eden Sözcü Tv'nin son transferi Habertürk'ten oldu.

Habertürk'ten Sözcü TV'ye üst düzey transfer haberi geldi. Yaklaşık 4 yıl Haber Global'de çalıştıktan sonra geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Habertürk'e transfer olan Damla Turgutlu Soybaş'ın yeni adresi Sözcü TV oldu. MedyaRadar'ın özel haberine göre Yurt Haberler Müdürü olan Damla Turgutlu Soybaş, aynı zamanda kanalda program da yapacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Sözcü TV'ye geçen İsmail Saymaz Halk TV'yi topa tuttu
Halk TV'den ayrılarak Sözcü TV'ye geçen gazeteci İsmail Saymaz, "Bağımsız, bağlantısız bir işverenin sahibi olduğu medyada çalışmanın önemini anladım" dedi.

İlk olarak MedyaRadar'ın duyurduğu İsmail Saymaz transferi gerçekleşti.

2021 yılı Ağustos ayında Sözcü'den ayrılarak Halk TV'ye transfer olan İsmail Saymaz, Sözcü Gazetesi'ne geri döndü.

Halk TV yönetimi Saymaz'ın 'sözleşmesi olmasına rağmen etik olmayan bir yöntemle' kanaldan ayrıldığını savundu.

Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu da Twitter'da paylaştığı "Mücadele; süreklilik ister, omurga ister, ülkeye ve halkına bağlılık ister. Halk, baskıyı görünce alanı terk edenleri değil; ülkesi uğruna savaşanları bağrına basar" sözleriyle İsmail Saymaz'ı eleştirdi.

Dün akşam Sözcü TV'de Fatih Portakal'ın sunduğu ana haber programına katılan İsmail Saymaz isim vermeden Halk TV patronu Cafer Mahiroğlu'na göndermede bulundu:

"Ben 20 ay önce buradan ayrılmıştım. O zaman belli tercihlerin sonucunda ayrılmıştım. 20 aylık süreçte burada olmanın daha da anlamlı ve değerli olduğunu fark ettim. Özellikle bağımsız, bağlantısız bir işverenin, gazetecilikte aileden yetişmiş bir işverenin sahibi olduğu medya grubunda herhangi bir çıkar odağının baskısı altında kalmadan ve ona göğsünü gererek yayıncılık yapabilme çabasının içerisinde olmayı çok istiyordum ve bu fırsat ikinci kez ayağıma geldi."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Habertürk TV'de bomba ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü istifa etti?
Ciner Medya Grubu'nun haber kanalı Habertürk'te bomba bir ayrılık yaşandı. 5 yıla yakın süredir kanalda görev alan ekran yüzü istifa kararı aldı.

Habertürk TV ekonomi müdürü ve Para Gündem programı sunucusu Ebru Baki, 5 yıldır görev yaptığı kanalla yollarını ayırdı.

Baki, Genel Müdür koltuğunda Alişer Delek'in oturduğu ve son günlerde flaş transferlere imza atan Sözcü TV ile anlaştı.

Deneyimli sunucu ekonomi ve siyaset dünyasından haberleri gündeme getireceği bir  programla ekranlarda olacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Sözcü TV'ye bir flaş transfer daha! Haftasonu ana haber ona emanet!
Sözcü TV transferlerini sürdürüyor. Habertürk'ün başarılı ismi Ebru Baki'den sonra Sözcü TV yeni bir transfere daha imza attı.

Halk TV'nin başarılı spiker ve editörü Damla Doğan Tuncel, Sözcü TV'ye transfer oldu.

Damla Doğan Tuncel Sözcü TV'de haftasonu ana haber bülteniyle ekranda olacak.

Başarılı isim ilk yayını bugün yapacak.

Medyaradar

ADMİN-KARTAL avatar
KARTAL DEMİR
Admin
İleti 572 Konu 28 Beğeni 273 Puan 6,172
Admin
ADMİN-KARTAL avatar
  • UYDUMTÜRK, Tarafsız, Bağımsız ve İlkeli!
  • İleti 572
  • Konu 28
  • Beğeni 273
  • Puan 6,172
  • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Uğur DÜNDAR, Çok Yakında Sözcü TV'de!

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
17 Mayıs 2023 | 18:36 #55 Son düzenlenme: 17 Mayıs 2023 | 18:39 ★RECAİ KARAKUŞ★
Fatih Portakal 'Sözcü TV ayrılığına' nokta koydu! 'Kanala gidip soracağım...'
Sözcü TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, yayınladığı video ile Habertürk'ten ayrılığını açıklayan Fatih Altaylı ile karıştırıldığını açıkladı. Portakal, "Fatihlerle beni karıştırmayın. Ah bu sosyal medya yok mu" ifadelerini kullandı.

Fox TV'den ayrıldıktan sonra Sözcü TV ile ekranlara dönen Fatih Portakal, yayınladığı video ile yaşanan karışıklığa açıklık getirdi.

Fox TV'den ayrıldıktan sonra Sözcü TV ile ekranlara dönen Fatih Portakal, yayınladığı video ile yaşanan karışıklığa açıklık getirdi.

Fatih Altaylı'nın Habertürk'ten kovulmasının arka planıFatih Altaylı'nın Habertürk'ten kovulmasının arka planı
'Ah bu benden rahatsız olanlar yok mu?' diyerek video paylaşan Portakal, "Şimdi Taner ile yolculuk yapıyorum. Taner bana 'Abi Sözcü'den ayrılmışsın' dedi. Ben de 'Hadi beni o zaman havalimanına ya da İzmir' götür' dedim. Bu kadar rahatsız ettiğimi bilmiyordum. Ayrıldığımı bilmiyordum. Gidip kanala soracağım.  Bu akşam 19.00'da karşınızda olurum diye düşünüyorum. Fatihlerle beni karıştırmayın. Ah bu sosyal medya yok mu..." ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
29 Mayıs 2023 | 17:47 #56 Son düzenlenme: 04 Haziran 2023 | 21:21 KARTAL DEMİR
Habertürk'ten Sözcü TV'ye transfer haberi! 5 yılın ardından veda etmişti...
Habertürk'ten Sözcü TV'ye transfer haberi geldi. 5 yıl sonra Habertürk'e veda eden deneyimli isim, Sözcü TV'de başladı.

Sözcü TV'den transfer haberi geldi. 2018 yılından bu yana Habertürk TV'de önce prodüktör sonra da muhabirlik görevinde bulunan ancak Mart ayında kanalla yollarını ayıran Ozan Kelleci, Sözcü TV ile anlaştı. Deneyimli isim, bugün Sözcü TV'de ilk canlı yayınına da çıktı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Sözcü TV'den Fatih Portakal açıklaması geldi! Kanaldan kovuldu mu?
'Sezon finali' diyerek Sözcü TV'ye veda eden Fatih Portakal'ın sözleri dikkat çekti. Sözcü TV'nin Genel Müdürü Alişer Delek'ten de 'kovulma' açıklaması geldi.

Sözcü TV ana haber programının sunucusu Fatih Portakal, dün akşam son yayınını gerçekleştirdi. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeni yayın dönemi için belirsizliğin hâkim olduğunu vurgulayan Portakal "Selam herkese. Akşam 7'de Sözcü Ana Haber'de son yayını yapacağım. Yeni yayın döneminde bakacağız, olup olmadığımızı ben de bilmiyorum. Göreceğiz" demişti.

Fatih Portakal canlı yayında ise şunları söylemişti:

"30 Haziran 2023 günlerden cuma.. Bana müsaade.. Evet benim bugün sezon içindeki son yayınım. 20 Mart'ta size ilk 'merhaba'mı demiştim size. Aşağı yukarı 12-13 hafta sizlerle birlikte oldum. Bugün de sezon finaliyle sizlerle birlikteyim. Sonrasında sizlerle olur muyum olmaz mıyım onu zaman gösterir, bilemiyorum. Ama ben haber sunmaktan keyif alıyorum. Zaman zaman insanları kızdırıyorum, benim yüzümden kırılabiliyorlar.

Kötü niyetle yapmıyorum. Yanlış anlaşılmalar da oluyor ama en azından beni tanıyan biliyor. Vicdanen rahatım. Dilimin kemiği bazen olmuyor, onun da farkındayım ben. Kimseyi üzmek, kırmak için, kimseyi yerden yere vurmak için bir çaba içerisinde olmuyorum.

Bugün Twitter'dan yaptığı yeni paylaşımda ekibiyle fotoğraflarını yayımlayan Fatih Portakal, şu ifadeleri kullandı:

"Baktım yine sıralamaya girmişim. Bu kez Sözcü TV'deki son yayınımla... Sorunsuz, arzu ettiğim yayınları yaptığım güzel bir 3 ay geçirdim. Değişim olsaydı iyi olurdu, ama olmadı. Sağlık olsun. Sessiz sedasız gelmiştim, gülen yüzlerle uğurlandım. Yeni sezonda olup olmayacağıma henüz karar vermedim. Yine börtü böceğe dönebilirim veya çalışayım da diyebilirim. O kadar keyif veren bir duygu ki, bunu yaşamak gerekiyor. En kısa zamanda görüşmek üzere..."

Fatih Portakal ile ilgili sosyal medyada çıkan haberler üzerine Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek'ten açıklama geldi.

Delek; "Bilgi sahibi olmadan fikir üreten değersiz medya analizcileri yüzünden zorunlu açıklama: @fatihportakal ile ilk gün anlaştığımız üzere, Temmuz ve Ağustos aylarında tatile çıktı. (yıllardır yaptığı gibi) Birbirimize söz verdik yeni dönemi tatilden sonra konuşacağız.

"Fatih Portakal kovuldu" gibi ne Sözcü ailesine, ne bana ne de @fatihportakal'a yakışmayan, taraflar için hakaret sayılacak bu ifade nedeniyle açıklama yapmak zorunda kaldım. Habercilere de bir not: Hakkımda, ilgi ve bilgi alanımla ilgili yazarken bir arayıp sorun. Zor değil!" ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal son dönemde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik kullandığı "Pişkinlik içerisindesiniz" ifadesi ve haber seslendiren muhabiri eleştirmesinin ardından gündem olmuş ve çeşitli tepkiler almıştı. Fatih Portakal sosyal medya hesabı üzerinden açtığı ankette ise 'egolu' bulunmuştu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Sözcü TV'den üst düzey ayrılık haberi geldi! 'Şu utanç günlerinde' mesajıyla veda etti...
Sözcü TV'den üst düzey ayrılık haberi geldi. Deneyimli gazeteci, "Hangi gazetecinin hangi partiden kaç para aldığının tartışıldığı şu utanç günlerinde, onuruyla ayakta durmaya çalışan tüm meslektaşlara selam olsun" diyerek vedasını duyurdu.

Sözcü TV'de üst düzey ayrılık yaşandı. Ankara Haber Koordinatörü olarak görev yapan Umut Yertutan, kanalla yollarını ayırdığını duyurdu.

"10 Temmuz itibariyle Sözcü TV ile yollarımız ayrıldı" diyen Umut Yertutan, sözlerine şöyle devam etti:

"Ama meslekle henüz tabii ki ayrılmadı. Hangi gazetecinin hangi partiden kaç para aldığının tartışıldığı şu utanç günlerinde, onuruyla ayakta durmaya çalışan tüm meslektaşlara selam olsun. Umarım kısa sürede buluşuruz."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,871
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,756
  • ALMANYA
Mesut Yar'ın yeni adresi neresi oldu? Star ve NTV'den ayrıldı...
Mesut Yar, Star TV ve NTV'ye veda etti. Başarılı gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar'ın yeni adresi ise dikkat çekti.

Doğuş Yayın Grubu kanalları Star TV ve NTV'den ayrılık haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre Star TV ve NTV'de ortak yayın olarak sabah haberlerini sunan başarılı gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar, kuruma veda etti.

SÖZCÜ TV'DE EKRANLARDA OLACAK

MedyaRadar'a gelen bilgilere göre deneyimli sunucu Mesut Yar, Sözcü TV ile anlaştı.. Geçen sezona peş peşe transferlerle giren Sözcü TV, yılın transferine imza atarak bu sezona da hızlı başladığını böylece göstermiş oldu. Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek'le el sıkışarak anlaşan Mesut Yar'ın Sözcü TV'de sabah haberlerini sunacağı ve ayrıca haftada bir akşam talk show programı hazırlayacağı öğrenildi.

Medyaradar

Users found this pages searching for: