UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.


Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Konular - Site Teknisyeni
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
28 Şubat 2024 | Saat: Yükleniyor...

İletileri Gster

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Konular - Site Teknisyeni

1UydumTurk.com sitesinde konular açarken nelere dikkat etmemiz gerekli tek tek açıklıyoruz. Lütfen konularınızı açarken bu kurallara uyunuz. Sitemizin daha iyi yere gelebilmesi için bazı özellikler eklendi. Bu özelliklerimizi tanıyalım;Konuları açarken önümüze yukarıda bulunan alanlar gelmektedir;

Konu Başlığı

Meta Anahtarları (Aramalarda takılacak kelimeler)

Meta Açıklaması (Aramalarda görünecek konu açıklaması)Konu başlıkları büyük harfle olmamalıdır yukarıda görüleceği şekilde Büyük harfler ile başalayabilir yada en baştaki harf büyük diğerleri küçük olabilir. Sitemizin arama motorları için böyle konu başlıkları olması gerektiğini önemle belirtiriz.

Meta Anahtar kelimeleri konu başlığı ve konu içeriği ile alakalı kelimelerdir. lütfen cümle değil kelimeler olduğunu atlamayınız. ve Türkçe karakter olamasına lütfen özen gösteriniz

Meta Açıklaması ise konu içeriğinin benzeri olan en fazla 150 karakterden oluşan bir açıklama yazınız. sistem sizi 150 karakterden sonrası için uyaracaktır.

Konularınızı açarken resim eklemeye özen gösteriniz. Bununda bazı istisnaları vardır. Ortalama ile resmi ekleyerek konunun başına sabitleyebilirsiniz. Alttaki görselde görüleceği üzere resmi eklediğimizde [/b] [b] kodları arasında iken resmi ortalayabiliyoruz.Burada dikkat edilmesi gereken şey ise alttaki görselde de görüleceği üzere otomatik olarak alt="" girdisidir. Konu ismi yazarsanız google(image) botları sitemizi daha iyi gözden geçirecektir. yapmaz iseniz sistme entegre edilmiş şekilde olan alt="uydumturk.com" yazısı otomatik olarak eklenmektedir.


Şimdi gelelim [/b]
[b]

ile ortaladığımız da ne oluyor;Şimdi ise aşağıda görüleceği üzere kırmızı ve mavi oklar ile belirttiğim resimler için tasarlanmış sağa ve sola yaslama etiketlerine[/b][b]

% biçimini kendiniz değiştirebilirsiniz. Resminizi bunun içine alırsanız görüntü bu şekilde çıkacaktır;[/b][b] diğer taga bakalım;Görüntüler bu şekilde eklenirse daha iyi olacaktır. ve bir başka konu ise lütfen konularınızı açarken yazılarınızı ortalamayın veya farklı bir şekilde dayama yapmayınız. yukarıdaki resimde görüleceği üzere zaten sistem iki tarafa da dayalı biçimde (justify) size hizmet sağlayarak daha okunaklı bir görsellik sağlamaktadır.

Kurallara Uyduğunuz
İçin Şimdiden Teşekkürler.

UydumTürk
Forum Yönetimi