UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Radyo Ve Televizyon Yayıncıları Devlet Desteği Bekliyor! - Türksat 2A,3A,4A,4B,42.0°E-50.0° Uyduları Hakkındaki Haberler - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
27 Nisan 2024 | Saat: Yükleniyor...

Radyo Ve Televizyon Yayıncıları Devlet Desteği Bekliyor!

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 18 Aralık 2022 | 04:50

« TİVİ 6 HD'YE GEÇİYOR (TURKCELL TV+ VE TİVİBU) | İzmir'in Yeni Televizyonu TV 35 Yayınlarına Başlıyor.. »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,865 Konu 213 Beğeni 141 Puan 8,750
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,865
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,750
  • ALMANYA
Radyo Ve Televizyon Yayıncıları Devlet Desteği Bekliyor!

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,865 Konu 213 Beğeni 141 Puan 8,750
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,865
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,750
  • ALMANYA
Radyo ve Televizyon Yayıncıları Devlet Desteği Bekliyor!
Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği yüksek enerji bedelleri, TÜRKSAT ödemeleri, yayın iletim bedelleri ve SGK giderleri ile ilgili devlet desteği talebinde bulundu.

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği yüksek enerji bedelleri, TÜRKSAT ödemeleri, yayın iletim bedelleri ve SGK giderleri ile ilgili devlet desteği talebinde bulundu.

RATEM tarafından yapılan  "BU SESİ DUYUN" başlıklı yazılı açıklamada  "Yüksek enerji bedelleri, TÜRKSAT ödemeleri, yayın iletim bedelleri ve SGK giderleri yayınlarımızı sürdürülemez hale getirmiştir. Ülkemizin ve yerel ekonomimizin kalkınması, yayıncılığımızın devamı için devlet desteğinin verilmesini, telif bedellerinin ödenebilir seviyeye getirilmesini, kamu kuruluşlarının tanıtım bütçelerinden yerel radyo ve televizyonlara bütçe ayrılmasını talep ediyoruz" ifadeleri yer aldı.

Müzik On Air

Users found this pages searching for: