UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Yılmaz Özdil Yeni Kanalının,Başlama Tarihini Duyurdu - Yerli ve Yabancı Yayın Yapan IP TV Kanalları - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
28 Nisan 2024 | Saat: Yükleniyor...

Yılmaz Özdil Yeni Kanalının,Başlama Tarihini Duyurdu

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 05 Ekim 2023 | 18:15

« Korsan Yayına Büyük Darbe! Sıra Türkiye'de Mi? | TRT'nin Uluslararası Dijital Platformu 'Tabii' Tanıtıldı! »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,870 Konu 213 Beğeni 141 Puan 8,755
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,870
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,755
  • ALMANYA
05 Ekim 2023 | 18:15 Son düzenlenme: 05 Ekim 2023 | 19:12 ★RECAİ KARAKUŞ★
Yılmaz Özdil Yeni Kanalının,
Başlama Tarihini Duyurdu!

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,870 Konu 213 Beğeni 141 Puan 8,755
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,870
  • Konu 213
  • Beğeni 141
  • Puan 8,755
  • ALMANYA
Yılmaz Özdil yeni kanalının başlama tarihini duyurdu: Şimdi konuşma zamanı...

Yılmaz Özdil, kanal blabla'nın 10 Ekim'de yayın hayatına başlayacağını duyurdu. Özdil, "Olan biteni anlatmaya çalıştığımızı görmek istemeyenler bile gördüğüne göre, şimdi konuşma zamanı" dedi.

Sözcü TV 'deki görevinden CHP yönetimini suçlayarak ayrılan Yılmaz Özdil, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda YouTube kanalı 'blabla'nın 10 Ekim'de yayına başlayacağını duyurdu.

Özdil, videoda şu ifadeleri kullandı:

"Uğruna mücadele ettiğimiz insanlar tarafından taşlanmayı göze alarak, kalemin namusunu savunmak için elimden gelini yaptım. Doğru bildiğimi dosdoğru anlattım. Anlatmayı başaramadığımı hayat mutlaka anlatır demiştim, hayat anlattı. Olan biteni anlatmaya çalıştığımızı görmek istemeyenler bile gördüğüne göre, şimdi konuşma zamanı"

Medyaradar