UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.


Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Hakkımızda - Hakkımızda - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
11 Yaşındayız!
21 Eylül 2020 | Saat: Yükleniyor...

Hakkımızda

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 11 Temmuz 2013 | 02:18

« Künyemiz
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 3,399 Konu 446 Beğeni 116 Puan 7,949
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • ★KURUCU YÖNETİCİ★
  • اللهHAKİMİYET  KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
  • İleti 3,399
  • Konu 446
  • Beğeni 116
  • Puan 7,949
  • ALMANYA-DİYARBAKIR
  • Kayıtlı
11 Temmuz 2013 | 02:18 Son düzenlenme: 06 Mayıs 2020 | 19:20 ★RECAİ KARAKUŞ★


Hakkımızda:

UYDUMTÜRK,  Almanya ve Türkiye merkezli yönetilen uydu ve medya haber sitesidir.
www.uydumturk.com, Sayın Recai KARAKUŞ tarafından 7 Temmuz 2009 tarihinde kurularak yayın hayatına "merhaba" demiştir.
UYDUMTÜRK, Türksat başta olmak üzere yerli ve yabancı uydular ile İnternet ortamında yer alan tv kanallarını ve radyoları ağırlıklı olarak konu edinip, haber olarak yayımlamaktadır. Haberlerimize konu olan Tv ve radyo kanalları genellikle ulusal, uluslararası, yerel ve dijital yayın ağına sahiptirler.
Bunun haricinde eğitim bilim, teknoloji gibi farklı mecralardan da zaman zaman güncel haberler yayımlamaktayız.
Kendi mutfağımızda hazırlayıp sizlerle paylaştığımız haberlerimizin yanı sıra, sektöründe güvenilir, nicelikli ve nitelikli olan medya haber sitelerinde de kaynağını göstermek kaydıyla haber alıntısı yapmaktayız.
Portalın bünyesinde yer alan forumumuz,üyelerimize pek çok konuya yorum yaparak katılmayı ve haber gönderisi paylaşımında bulunmayı beraberinde getirmektedir.
Forum içinde belirli aralıklarla anketler düzenlenmekte ve katılımda bulunmanız için gerekli sosyal ortam oluşturulmaktadır.
Forumumuzun bünyesindeki yönetici ve moderatörlerimiz, en güncel haberleri araştırıp sizlerin bilgisine sunmaktadırlar.
Uydu ve medya portalımız, 5000'in üzerinde üyesi ve günlük binlerce ziyaretçisi ile her daim aktif bir uydu ve medya haber sitesidir.
UYDUMTÜRK Forumu, çok sayıda uydu ve medya haber sitesi ile Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram gibi sosyal medya alanları için güvenilir ve doğru bir kaynak olmuştur. UYDUMTÜRK, profesyonel bir ekip tarafından doğru, dürüst, tarafsız ve seviyeli yayın ilkeleri ile hizmet vermektedir.
Fikir ve Sanat Eserleri Kanunun 36. maddesine göre "Basın Kanununun 15'inci maddesi hükmü mahfuz kalmak üzere basın veya radyo tarafından umuma yayılmış bulunan günlük havadisler ve haberler serbestçe iktibas olunabilir." Bu hüküm gereğince, herkes her haberi kaynak göstererek alıntılayabilir.
Bu önemli bir etik davranış örneğidir. Haberlerimiz UYDUMTÜRK ismi kaynak gösterilerek sitemize yönlendirme yapma koşuluyla diğer uydu ve medya içerikli haber yayımı yapan İnternet siteleri, Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram gibi sosyal mecralarda paylaşılabilir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayımlanan haberlerimiz ile ilgili olarak Fikri Mülkiyet Hakları kapsamında gerekli adımları atacağımızı da kamuoyuna bildiririz. O yüzden daima emeğe ve emekçiye saygı duyalım.
UYDUMTÜRK ailesine katılmak için sizler de hemen üye olabilirsiniz ve portalımızın içeriğinden limitsiz faydalanabilirsiniz.
Sitemiz ile ilgili yaşadığınız teknik sorunları aktarmak ya da reklam gibi hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.
Sevgi ve saygılarımızla,
UYDUMTÜRK Forum yönetimi