UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

ATV ve A Haber'in Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 2 - Page 2 of 2
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
19 Mart 2024 | Saat: Yükleniyor...

ATV ve A Haber'in Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 28 Ocak 2020 | 17:20

« TRT Kanallarının Yayın Akışı ile İlgili Haberler | Sözcü TV'nin Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,701 Konu 211 Beğeni 131 Puan 8,376
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Turkuvaz Medya Grubu'nda flaş! 19 yıldır görevdeydi...

Yaklaşık 19 yıldır Atv'de çalışan deneyimli isim kanalla yollarını ayırdı.

Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı Atv'de flaş bir ayrılık gerçekleşti.

Medya sektöründe uzun yıllardır Genel Müdürlük, Genel Yayın Yönetmenliği ve farklı kademelerde yöneticilik görevini başarı ile yürüten Mutlu İnan, Atv ile yollarını ayırdı.

19 yıldır atv'de görev yapan İnan, son olarak genel müdür yardımcılığı yapıyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Turkuvaz Medya Grubu'ndan flaş ayrılık! Başarılı ekonomi yazarı veda etti...

Turkuvaz Medya Grubu'ndan ayrılık haberi geldi. Başarılı ekonomi yazarı, 18 yılın ardından veda ettiğini duyurdu.

Turkuvaz Medya Grubu'ndan ayrılık haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre başarılı ekonomi yazarı Hazal Ateş, Sabah Gazetesi'ne veda etti.

"YENİ ADRESİMİ DUYURACAĞIM..."

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gazetecilik çocukluk hayalimdi... Sabah Gazetesi yaklaşık 18 yıldır ikinci evim oldu" diye yazan Hazal Ateş, devamında şu ifadeleri kullandı:

"Turkuvaz Medya çatısı altındaki gazete ve televizyonlarda harika arkadaşlıklar ve dostluklar edindim. Başta, Turkuvaz Medya Gurup Başkanı Serhat Albayrak olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gazetecilik yapmaya devam edeceğim, yeni adresimi yakında duyuracağım."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
ATV Haber'den ayrılık haberi geldi! 'İstifa ettim' diyerek duyurdu...

ATV Haber'den veda haberi geldi. Yaklaşık 3 yıldır kanalda görev alan deneyimli muhabir, 'istifa ettim' diyerek ayrılığını duyurdu.

ATV Haber'den ayrılık haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre deneyimli muhabir Yavuz Oymak, yaklaşık 3 yıldır görev aldığı kanala veda etti.

Ayrılığını "ATV Haber'den istifa ettim" diyerek duyuran Yavuz Oymak, "3 yıldan fazla beraber çalıştığım yöneticilerime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Varsa hakkım, helal olsun. Habercilik maratonu bitmez. Kısa zamanda başka bir adreste görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Turkuvaz Medya'da flaş ayrılık! "9 yıllık serüvenin sonuna geldik" diyerek duyurdu!

Turkuvaz Medya Grubu'ndan ayrılık haberi geldi. Başarılı isim, 9 yılın ardından veda ettiğini duyurdu.

9 yıl boyunca Atv ve A Haber'de yaptığı özel haberlerle kendinden söz ettiren Mahmut Keşan'dan ayrılık haberi geldi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "9 yıllık serüvenin sonuna geldik. Turkuvaz Medya grubundan bugün itibarıyla kendi isteğim ile ayrıldım..." diyen Keşan, "Çalışma sürem boyunca şahsıma verdiği destek için başta Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Serhat Albayrak'a ve Turkuvaz Medya ailesine teşekkür ediyorum. Hoşça kal Atv Haber..." ifadelerini kullandı.

Medyaradar

Users found this pages searching for: