18 Temmuz 2018, 21:35:11

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER  (Okunma sayısı 100387 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
Ynt: SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
« Yanıtla #570 : 15 Mayıs 2018, 12:52:13 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

Show TV'ye Atv'den transfer! Hangi başarılı isim kadroya katıldı? (Medyaradar/Özel)
Show Haber'in kadrosuna atv'de ilgi çeken haberlere imza atan başarılı bir isim katıldı.

Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Kurnaz ve 11 ekip arkadaşının Kanal D'ye transfer olmasının ardından yeni bir oluşum içerisine giren Show Haber kadrosunu güçlendiriyor.

Show Haber kadrosuna son olarak Atv'de hareketli ve kendine özgü anonslarıyla tanınan Tuğba Sodekoğlu katıldı.

İbrahim Sadri ile Haftasonu haberlerine canlı yayınlar da gerçekleştiren Sodekoğlu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu.

Mesleğe 2012 yılında CNN Türk'te yaptığı stajla adım attı.2013 yılında Atv Haber'e transfer olan Sodekoğlu 5 yıl boyunca dikkat çeken yaşam haberlerini sundu.

27 Temmuz 2017 tarihinde İstanbul'da görülen aşırı sağanak yağış ve dolu sırasında ATV canlı yayınında gözünü açamadan ve ayakta duramamasına rağmen yayına ve bilgi vermeye devam etmesiyle hafızalara kazındı.

Başarılı isim Atv'den ayrılığını sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

"Ve veda vakti.. Önce birbirinden güzel dostluklar biriktirdiğim için sonra da başında olduğum yolda emeklemeyi sonra da minik minik adımlar atmayı öğrettiği için çok şey borçluyum.. Bugün Atv’de son günümdü.. Emeği geçen büyüklerime, bana destek olan herkese sonsuz teşekkürler" 

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #571 : 16 Mayıs 2018, 22:28:57 »
Çukur'da ters köşe! Beyefendi geri mi dönüyor?
Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'da Burak Sergen'in hayat verdiği 'Beyefendi' karakteri, geçtiğimiz haftalarda diziye veda etmişti.

Show TV'de yayınlanan 'Çukur'da 'beyefendi' karakterine hayat veren ve geçtiğimiz günlerde fenomen yapıma veda ettiği haberleriyle gündeme gelen usta oyuncu Burak Sergen'in dönüş sinyali, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Beyefendi Dönüyor mu?" başlıklı yazısı şöyle:

"Çukur (Show TV) dizisinde 'beyefendi' karakterini oynayan Burak Sergen'le lafladık. Karakterin ölümünü biraz havada bulduğumu söyledim. Burak Sergen, o müstehzi gülüşü dudağının kenarına yapıştırarak, 'Belki de bir sondan bahsetmemeliyiz' dedi.

Vallahi şimdi ben bu açıklamadan hareketle ne fanteziler çıkartırım, bilemiyorum. Ama belli ki yeni sezona gümbür gümbür giriş vizesi alan Çukur her bölümde yaptığı gibi gelecek bölümlerde de seyirciyi ters köşeye yatırmaya devam edecek. Dur bakalım hayırlısı."

Medyaradar

« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2018, 22:35:12 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #573 : 20 Mayıs 2018, 13:25:55 »
Çukur'un fragmanındaki büyük hata izleyiciden kaçmadı!
Show TV'de ekrana gelen fenomen dizi 'Çukur'un yeni bölüm fragmanındaki hata seyircinin gözünden kaçmadı.

Çukur' dizisinin 30'uncu bölüm fragmanı yayılandı. Yeni bölümde; İdris Koçovalı ve Vartolu, kahvehanede rehin alınıp ölümle burun buruna geliyor.

Soğuk hava deposunda mahsur kalan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa, nasıl kurtulacaklarını düşünürken sürpriz bir gelişme yaşanıyor.

İNANILMAZ HATA

Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa soğuk hava deposunda mahsur kalıyor. 4'lü nasıl kurtulacaklarını düşünürken sürpriz bir gelişme yaşanıyor ve hayatları kurtuluyor.

Yayınlanan fragmandaki inanılmaz hata ise gözlerden kaçmıyor. Yamaç, gemide Nazım'ın adamıyla çatışıyor. Çatışma esnasından Yamaç, adamın hem ayağına hem de yüzüne kurşun sıkıyor. Fakat, adamın ne ayağındaki çizmeye ne de yüzüne hiçbir şey olmuyor.
YENİ BÖLÜM 21 MAYIS'TA

Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı dizi, yeni bölümü ile 21 Mayıs Pazartesi akşamı Show TV'de ekrana gelecek.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #574 : 21 Mayıs 2018, 13:08:21 »
Habertürk yazarı 'Ey RTÜK' deyip saydırdı: Neden Çukur'u izleme hakkımı elimden alıyorsun?
Show TV’deki Çukur dizisinin RTÜK kararı gereği gelecek haftaki bölümünün yayımlanmayacağı gündeme geldi.

Habertürk gazetesi yazarı Sevilay Yılman,“Eyy RTÜK! Neden Çukur’u izleme hakkımı elimden alıyorsun?” başlıklı yazısında, Çukur dizisiyle ilgili kararın ayrıntılarını anlattı.

“Ben de dün haberdar oldum. İnşallah olmaz ama aldığım bir bilgiye göre haftaya pazartesi Çukur yokmuş!” diyen Sevilay Yılman şöyle devam etti:

“Çukur’suz geçirecekmişiz yani önümüzdeki haftayı. Ve bunun nedeni de Radyo Televizyon Üst Kurulu! Neden peki? Çünkü efendim, saygıdeğer RTÜK üyeleri, Show TV’de 2011 yılında yayınlanan ‘Türk Malı’ adlı diziyle ilgili verdiği durdurma cezasını o akşam yani tam da Çukur’un yayında olacağı saatlerde uygulamaya karar vermiş. Duyunca elim ayağım buz kesti, delirdim inanın. Hani verilen ceza Çukur ile ilgili olsa diyeceğim ki: ‘Tühhh!’ Ama yok! Ve olmadığı gibi tuhaf olan bu ceza bambaşka bir dizi ile ilgili ve 7 yıl önceye ait bir ceza. Ve daha da tuhaf olan şu; o tarihlerde alınan bu karara karşı Show TV mahkemeye müracaat etmiş ve yürütmeyi durdurma kararı almış. Dava önce Show TV’nin lehine sonuçlanmış, daha sonra ise Danıştay tarafından karar bozulmuş ve dava reddedilmiş. Ancak söz konusu davanın daha karar düzeltme aşaması sürerken nasıl bir yerden ateş aldıysa RTÜK, alelacele haftaya, tam da finalinin olacağı günde Çukur’un yayın saatinde uygulamaya karar vermiş.”

“BU BÜYÜK BİR REZALET VE SKANDAL”

Sevilay Yılman “Özetle değerli okurlarım... Eğer RTÜK bu hangi akla hizmet olduğu bilinmeyen kararını hayata geçirirse Çukur yok o gün” diyerek karara tepkisini ise şöyle belirtti:

“Komediye bakınız ki o saatlerde RTÜK’ün 7 yıl önceki program durdurma cezasının uygulanmasına şahitlik edeceğiz hep beraber.

Açık söyleyeyim... Bu büyük bir rezalet, büyük bir skandal ve inanın dilime çok şey geliyor ve kendimi zor frenliyorum çünkü bir de RTÜK ile bendeniz mahkemelik olup başımı belaya sokmak istemiyorum! Sakin kalmayı yeğleyip samimiyetle RTÜK’ün bu kararı uygulamadaki acelesinin nedenini sorgulamak istiyorum. (Herhalde gazeteci olarak değilse bile en azından fanatik, sıkı bir Çukur izleyicisi olarak bu kadarcığına da hakkım vardır diye düşünüyorum!)

Eyy RTÜK, ey RTÜK’ün birbirinden değerli üyeleri... Pardon ama bu ne hız, bu ne haksız bir tutum? Yahu kardeşim, n’oldu da, size kim ne dedi de başta benim gibi o dizinin izleyicileri olmak üzere kamuoyundan çok sert tepki alacağınızı bile bile böyle abuk bir karara imza attınız! Ayrıca farkında mısınız bilmiyorum ama aldığınız bu kararın aslında henüz uygulanabilirliği de yok hukuken! Çünkü yayıncı kuruluşun yani Show TV’nin başvurabileceği bir tashih karar aşaması var. Ve siz nereden biliyorsunuz Danıştay’ın ne karar vereceğini! Belki de karar değişecek. Olamaz mı? Böyle de bir ihtimal yok mu? Bu olmadık bir şey mi Türkiye’de! Hayır size kararınızı uygulamayın da demiyorum. Uygulayın! Nihayetinde şeriatın kestiği parmak acımaz ama daha şeriat tamamlanmamış ki! Daha o hukuki süreç bitmemiş ki! Bitmeden bu ne acele! Yani 7 yıl boyunca beklediniz de şimdi mi dank etti kafanıza bu cezayı uygulamak! Ne olur yani birkaç hafta daha bekleseniz. Nedir sizi bu kadar tahammülsüzlüğe ve ısrarcılığa zorlayan!”

Medyaradar

ÇUKUR’A BÜYÜK TEPKİ! SEYİRCİ, NEDEN DİZİYİ İZLEMEME KARARI ALDI?
21.05.2018 10:31:40
Çukur dizisinde Aliço karakterine hayat veren ve Göztepe taraftarı olan Rıza Kocaoğlu, Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan ettiği Göztepe maçının ardından Mustafa Cengiz'in canlı yayınına girmesi Sarı-Kırmızılı taraftarların tepkisine yol açtı.
Çukur dizisinde Aliço karakteriyle rol alan ve Göztepe taraftarlığıyla bilinen Rıza Kocaoğlu, Göztepe'nin Galatasaray ile oynadığı maçın ardından Mustafa Cengiz'e yapığı hareket nedeniyle gündemde.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamalarda bulunduğu sırada röportaja dahil olan Kocaoğlu, "Şampiyon Göztepe taraftarına teşekkür ediyorum" diyerek canlı yayına girmişti.

Sosyal medyada geniş yankı bulan 39 yaşındaki Kocaoğlu'nun bu hareketi özellikle sosyal medyada Galatasaray taraftarının tepkisini çekti.

Galatasaray taraftarı da bu olaya kayıtsız kalmazken sosyal medyadan Kocaoğlu'nun özür dilemesi için yorumlar yağdırdı.

Öte yandan Rıza Kocaoğlu'nun rol aldığı Çukur dizisini de izlememe kampanyası başlatıldı.

Uçankuş
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2018, 18:59:10 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #575 : 23 Mayıs 2018, 13:12:31 »
Show Haber'den transfer atağı! Kadroya hangi isimler katıldı? (Medyaradar/Özel)
Show Haber, Kanal D'ye kaptırdığı isimlerin yerini yeni isimlerle takviye etmek için transfer atağı başlattı.

Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Kurnaz ve 11 ekip arkadaşının Kanal D'ye transfer olmasının ardından yeni bir oluşum içerisine giren Show Haber kadrosunu güçlendiriyor.

Show Haber kadrosuna son olarak yeni yönetimle çalışmayacaklarını bildirerek Kanal D ile yollarını ayıran 3 isim birden katıldı.

Kanal D'de 7 yıl boyunca Yurt Haberler editörlüğü yapan Nilay Öz, Kanal D'de muhabirlik ve spikerlik görevlerinde bulunan Fulya Soybaş ile başarılı haberleriyle tanınan Berat Çamyar, Show Haber'in anlaşmaya vardığı 3 isim oldu.

Nilay Öz, Fulya Soybaş ve Berat Çamyar, bugün itibariyle Show Haber'de işbaşı yaptı.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #576 : 24 Mayıs 2018, 11:41:51 »
Rıza Kocaoğlu'na tepki yağmıştı! 'Çukur izleyicileri protesto dinlemedi!'
Sosyal medyada başlatılan kampanya, ekranda karşılık bulmadı.

Geçtiğimiz cumartesi günü Göztepe ile oynanan maçın ardından Galatasaray, şampiyonluğunu ilan etmişti.

Maç sonunda Galatasaray Başkanı Mehmet Cengiz'in basın mensuplarıyla yaptığı röportajı trolleyen Rıza Kocaoğlu, tepkilerin hedefi olmuştu. Bir grup taraftar da sosyal medyada Çukur dizisini protesto etme kararı almıştı.

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu ise bugünkü köşesinde, reytingleri ele alırken, diziyle ilgili bir ayrıntıya dikkat çekti.

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'nun yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

‘Çukur’ izleyicileri protesto dinlemedi

İnsanların sosyal medyada örgütlenerek sonuç aldığı konular da var, bir işe yaramadığı ve insanların boş yere tweet attığı protestolar da...

Örneğin Rıza Kocaoğlu’nun şampiyonluk maçında, Galatasaray Kulübü Başkanı Mehmet Cengiz’i canlı yayında trollemesinden sonra sosyal medyada düzenlenen kampanya.

Bir grup Galatasaray taraftarının #ÖzürDileRızaKocaoğlu etiketiyle Twitter’da başlattığı kampanya, sonuç vermedi. Göztepe taraftarı Kocaoğlu, GS camiasından özür dilemeyince kampanya birden, ‘Bu akşam ‘Çukur’ izlemiyoruz’a dönüştü.

Twitter’daki bu hareketin ‘Çukur’ fanatiklerini etkileyip, etkilemeyeceğini merak ettim. Cimbom taraftarı, ama aynı zamanda ‘Çukur’ fanı olanlar, tercihlerini ne yönde kullanacaktı? İnsanlar, izledikleri diziyle, gönül verdikleri takım arasında bir tercihe zorlandığında tavırları ne olur?

Bunu anlamanın tek yolu, son iki haftanın reytinglerini mukayese etmekti, ben de öyle yaptım.

14 Mayıs’ta ‘Çukur’, 6.82 Total reytingiyle ‘Söz’ün ardından ikinciydi.

21 Mayıs’ta ‘Çukur’ 6.33 Total reytingiyle, ‘Söz’ün ardından yine ikinci oldu.

İnsanların ‘Bu akşam ‘Çukur’ izlemeyeceğiz’ diye tweet paylaştığı günün akşamında dizi, AB ve ABC1’de ise reyting kaybetmeyip, aksine az da olsa izleyen sayısını artırdı.

Bu da demek oluyor ki, Twitter’daki protestocuların TNS’in reyting panelinde karşılığı yok.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #577 : 26 Mayıs 2018, 11:57:09 »

Çukur 31.bölüm fragmanı: “Bana bunu yapmadın değil mi abi?”
Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'un merakla beklenen 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Selim’in, Yamaç’a “Yarın bir gün Çukur ayaklarımızın altından kayıp giderse, bir tek sana üzüleceğim biliyor musun?” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda Aliço “İnsan sevdiğini öldürür mü?” sorusuyla İdris’i şaşırtıyor. Yamaç’ın gözyaşları içinde “Bana bunu yapmadın değil mi abi?” sorusu ise merakı arttırıyor. Sezon finaline son 3 bölümün kaldığı Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 31. bölümünde Yamaç ve adamları, zamanla yarışmaktadır. Nefeslerin tutulduğu bölümde Çukur, altlarından kayıp gitmek üzeredir ve tek çareleri para bulmaktır. Yamaç pes etmez ve büyük oyunu başlatır. Bu oyunun sonucunda kazanan taraf büyük bir merakla beklenirken Yamaç, Sena’nın durumundan ötürü endişelidir ve Saadet’ten yardım ister. Koçovalılara savaş ilan eden Vartolu bu mücadele sırasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşır. Selim ise yaptıkları ittifakın açığa çıkmaması için iki taraf arasında tampon bölge olurken Koçovalılardan birinin öğreneceği büyük gerçek asıl mücadelenin başlangıcı olacaktır.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.45’te Show TV'de!

http://m.medyaradar.com/cukur-31-bolum-fragmani-bana-bunu-yapmadin-degil-mi-abi-haberi-1144002

« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2018, 20:43:48 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #578 : 28 Mayıs 2018, 10:43:52 »
Milliyet yazarı o iddiayı RTÜK'e sordu: Çukur dizisinin sezon finali yayınlanacak mı?
RTÜK'ün 2011'de verdiği ceza sonrası Çukur'un sezon finalinin riske girdiği iddia edilmişti.

Habertürk’ten Sevilay Yılman, RTÜK’ün Show TV’de 2011 yılında yayınlanan ‘Türk Malı’ dizisiyle ilgili verdiği durdurma cezasını, ‘Çukur’un sezon finalinin yayınlanacağı gün uygulayacağını açıkladığını yazmıştı. Milliyet yazarı Sina Koloğlu, bu konuyu araştırdı.

İşte Sina Koloğlu'nun bugünkü yazası:

‘Çukur’ dizisi yayınlanacak mı?

RTÜK’ün, Show TV’de 2011 yılında yayınlanan ‘Türk Malı’ dizisiyle ilgili verdiği durdurma cezasını, ‘Çukur’un sezon finalinin yayınlanacağı gün uygulayacağını açıkladığını, Habertürk’ten Sevilay Yılman yazdı.

“O tarihlerde alınan bu karara karşı, Show TV mahkemeye müracaat etmiş ve yürütmeyi durdurma kararı almış. Dava önce Show TV’nin lehine sonuçlanmış, daha sonra ise Danıştay tarafından karar bozulmuş ve dava reddedilmiş. Ancak söz konusu davanın daha karar düzeltme aşaması sürerken, RTÜK nasıl bir yerden ateş aldıysa, alelacele haftaya, tam da finalinin olacağı günde neden ‘Çukur’un yayın saatinde uygulamaya karar vermiş?” diye de soruyor Yılman...

Ben de “Nedir bu durum?” diye RTÜK’e sordum. Tüm hukuki aşamaları doğruladılar. “Karar düzeltme aşamasında devam ediyor. Henüz dosya açık” dediler. Ben de, “Bu durumda ne oluyor, ceza uygulanabilir mi?” diye sordum. Yanıt, “Yürütmeyi durdurmazlarsa, uygulanır” oldu. “Yani cezanın uygulanıp uygulanmaması buna mı bağlı? Yoksa, ‘Çukur’un sezon finali yayınlanabilir mi bu durumda” diye yineledim. “Tabii ki” dediler. Yani şu anda net bir durum yok. Malum, 11 Haziran’da ‘Çukur’un sezon finali, Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. Tüm hazırlıklar tamam...

Buradan hareketle, finalin yayınlanmasında bir sorun olmayacağı kanaatindeyim.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #579 : 28 Mayıs 2018, 16:53:36 »
Show Haber'den flaş transfer! Hangi ünlü savaş muhabiri kadroya katıldı! (Medyaradar/Özel)
Televizyon haberciliğinin en önemli muhabirlerinden biri olan deneyimli isim Show Haber'le anlaştı.

Demirören Grubu'na satılan Doğan Medya Grubu'nda ilk tensikat haberi Kanal D'den gelmişti.

Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar ile Kanal D Haber Daire Başkanı ve ana haber sunucusu Ahmet Hakan’ın ayrılığının ardından 30 ismin görevine son verilmişti.

O isimler arasında tenkisattan çok kısa bir süre önce Afrin'e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nı cephe hattında başarıyla takip eden deneyimli savaş muhabiri Cem Tekel de vardı.

Hürriyet köşe yazarı Ahmet Hakan, Afrin harekatı sırasında kaleme aldığı köşe yazısında vatandaşların, Afrin harekatını takip eden ve yorumlayan 7 uzmanın isimlerini "takip edilecekler" listesine eklemesini önermişti. Hakan'ın önerdiği isimler arasında Cem Tekel birinci sırada yer alıyordu. Hakan, Tekel'den şöyle sözetmişti:

CEM TEKEL: Sıcak bölgenin en göbeğindeki televizyon habercisi... Kameraman İsmail Özmeral’ın görüntüleriyle her akşam Kanal D Haber’e en sıcak izlenimleri aktarıyor... Silahların, bombaların, çatışmaların tam ortasında... Türkiye’nin tartışmasız en iyi ve en gözü pek savaş muhabiri...

Ahmet Hakan'ın bu sözlerle tarif ettiği Cem Tekel'in medyadan ayrılığı kısa sürdü.

Deneyimli haberci Cem Tekel, Rıdvan Bıyık'ın kaptanlığında yeniden yapılanan Show Haber'in kadrosuna katıldı. Bugün itibariyle Show Haber'de işbaşı yapan Tekel kanalın mutfağında editör olarak görev yapacak.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #581 : 29 Mayıs 2018, 01:45:16 »
Adresi belli oldu! Derya Baykal hangi kanalda ekranlara dönüyor? (Medyaradar/Özel)
Özellikle ev hanımlarının uzun yıllardır ekrandan hasretini çektikleri isim olan Derya Baykal yeni programıyla ekranlara dönüyor.

Ünlü oyuncu-sunucu Derya Baykal Global Medya’nın yapımcılığında “Deryalı Günler” programına başlıyor.

Derya Baykal’la Deryalı Günler 18 Haziran’dan itibaren haftaiçi her gün 10.00’da Show Tv’de olacak.

Kullanılmış kıyafetleri değerlendirme, pratik ev yemeği tarifleri, evde kolayca hazırlayabileceğiniz sağlıklı hijyen ürünleri, örgü, nakış, dikiş, hobiye dair ne varsa Deryalı Günler’de yer alacak.

Derya Baykal, “ev yaşamı”yla ilgili akla gelen tüm konu ve konuklarıyla evlere konuk olacak.

Ev ekonomisini düşünen hanımlar Derya Baykal’ın sunacağı Deryalı Günler’de buluşacak.

Medyaradar

« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2018, 10:36:36 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #582 : 14 Haziran 2018, 21:18:58 »
ÇUKUR” BOMBASI! YENİ SEZONDA YAŞANILACAKLAR HERKESİ ŞOKE ETTİ!

Pazartesi akşamı gerçekleştirilen “Çukur” dizisinin sezon finali gala gecesine katılan Habertürk yazarı Mustafa Doğan, gecenin detaylarını köşesinde paylaşırken, "Yeni sezonda bambaşka bir 'Çukur' deneyimi yaşayacağız" ifadelerini kullandı.
"Pazartesi akşamı Çukur’un Tohum Otizm Vakfı yararına düzenlenen sezon finali gala gecesindeydim. Yaklaşık bir saat öncesinden gittiğim Haliç Kongre Merkezi’nde karşılaştığım tablodan etkilendiğimi itiraf etmeliyim. Alanda müthiş bir kalabalık vardı. Kırmızı halı seremonisi için ayrılan alanda adım atacak yer kalmamıştı. Oyuncuların gelişiyle yaşanan coşku da inanılmazdı. Alkışlar, çığlıklar birbirine karıştı. Afişlerle donatılan fuaye alanındaki fotoğraf çekme yarışını görmenizi isterdim.

Konser salonu da 'Çukur' afişleri ve o meşhur dövmeyle bezeliydi. Seyirci tarafındaysa balkon bölümüne asılan duvar yazılarının olduğu afişler atmosferi tamamlıyordu. Yaş skalasını çok merak ediyordum. Gençler ağırlıklı olsa da her yaş grubundan izleyici vardı. Ortadoğulu hayranlar da, 'Çukur' dövmeli tişörtler giyenler de vardı. Salonda yerlerini alanları, dev ekrandaki slaytlar eşliğinde dizi müzikleri havaya soktu.

İzleyiciler de oyuncular da çok şıktı. Herkes özenerek hazırlanmıştı geceye. Gecenin en unutulmaz sahnesi, oyuncuların hayranlarını selamlayıp alkışladığı andı. Sunucu Ebru Akel her zaman olduğu gibi hâkimiyetiyle, diksiyonuyla ve zarafetiyle kusursuzdu.

Konser Nebil Sayın’ın Gökhan Bölükçü ile düet yaptığı ‘Haydar Haydar’la başlayıp 'No:1&Melek Mosso' düeti, Cem Adrian’ın bağlama eşliğindeki müthiş ‘Öf Öf’ performansıyla devam etti. Performanslar çok başarılıydı. 'Yamaç', 'Vartolu' ve 'Medet zaten efsaneydi. Kubilay Aka’yı da çok beğendim. Buraya notumu düşeyim, bu çocukta sahne ışığı var! Salondakiler neredeyse tüm şarkılara eşlik etti. Hepsi ezberlemiş sözleri. (Konser bu gece 00.30’da SHOW TV’de yayınlanacak. Kaçırmayın derim!)

Arada yayınlanan, ‘Çukur’un kamera arkası görüntülerinden oluşan kısa VTR’de çok eğlendim. Dışı sert dizinin içi yumuşacıkmış meğer. 'Vartolu’nun trafikte tartıştığı sürücüyü şemsiyeyle dövdüğü sahnede yoldan geçen bir vatandaşın yaşananları gerçek sanıp olaya müdahale ettiği anlarda salon gülmekten yıkıldı.

İzleyiciler arasındaki genç bir kızın fenalaşması gecenin nazarlığı oldu. Durumunun iyi olduğu öğrenilince, rahat bir nefes aldı herkes. Oruçlu olanlar büfeden aldıkları sandviçlerle oruçlarını açtı.

Sözün özü... Harika bir geceydi. Tohum Otizm Vakfı için düzenlenmiş olmasının verdiği iç huzursa paha biçilmezdi.

Final gibi sezon finaline gelince... Tüyolar almıştım almasına ama bu kadarını ben bile beklemiyordum. Tamam, öldü sandığımız herkes ölmeyecek ama diziden ayrılan oyuncuların sayısı itibarıyla bu alanda sanırım bir rekor kırıldı. Yeni sezonda bambaşka bir 'Çukur' deneyimi yaşayacağız anlaşılan."

Uçabkuş

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #583 : 19 Haziran 2018, 15:26:49 »
HAYRANLARINA MÜJDE! O DİZİ EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR!

Geçtiğimiz sezona damga vuran fenomen dizi İçerde, bugünden itibaren tekrar bölümleriyle ekranlara geri dönüyor.
Ay Yapım imzalı İçerde tekrar bölümleriyle yeniden ekranda.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

39 bölüm süren İçerde'nin ilk bölümü yeniden 19 Haziran Salı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.

Uçankuş

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #584 : 27 Haziran 2018, 15:38:10 »
Darısı Başımıza dizisinin yayın tarihi belli oldu!
Show TV'nin yeni dizisi Darısı Başımıza ekran macerasına başlamak için gün sayıyor.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat’ın oturduğu Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın yayın tarihi  belli oldu.

Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in (Devrim Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde... Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

Darısı Başımıza 4 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV’de başlıyor!

Medyaradar

* SON İLETİLER/KONULAR

topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 19:09:55
topic FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Bugün, 14:04:36
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Bugün, 11:36:54
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
Bugün, 02:23:40
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Bugün, 00:06:40
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
Dün, 16:06:27
topic HALK TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 16:03:47
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 12:58:17
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 00:32:23
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
16 Temmuz 2018, 17:44:15
topic HABERTÜRK TV YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
16 Temmuz 2018, 13:06:52
topic A9 TV VE ADNAN HOCA'DAN HABERLER /A9 TV KAPANDI!
16 Temmuz 2018, 13:04:02
topic TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
16 Temmuz 2018, 04:31:46
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
15 Temmuz 2018, 00:03:19
topic FİLBOX PLATFORMU, SİNEMA KANALLARI VE FİL TV HAKKINDAKİ HABERLER
[FİL BOX / FİL TV]
14 Temmuz 2018, 23:56:50
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
14 Temmuz 2018, 23:54:32
topic RTÜK'TEN GÜNCEL HABERLER / KANALLARA VERİLEN CEZALAR!
[FAYDALI BİLGİLER]
14 Temmuz 2018, 20:24:27
topic GALATASARAY TV VE RADYO HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
14 Temmuz 2018, 14:54:35
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
14 Temmuz 2018, 04:37:42
topic TELEDÜNYA PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TELEDÜNYA]
ErenSAT_06
13 Temmuz 2018, 21:23:16
topic TÜRK TELEKOM TİVİBU PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TİVİBU]
ErenSAT_06
13 Temmuz 2018, 21:03:18
topic UYDUMTÜRK/ŞİİR SOKAĞI