24 Mayıs 2018, 11:13:43

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ  (Okunma sayısı 97146 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
Ynt: UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
« Yanıtla #1335 : 15 Mayıs 2018, 13:12:07 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

"HÜLYA AVŞAR KANAL DEĞİŞTİRİYOR! AVŞAR'IN YENİ ADRESİ NERESİ?"

TV yazarları bugünkü köşelerinde yine oldukça önemli ve dikkat çeken konulara değinmişler. İşte sizin için derlediğimiz yazılar…
MESUT YAR-POSTA

Aleyna jüride mi kalacak?

Önceki akşam “Survivor”da (TV8) adaların birleşmediği ama adı “birleşme partisi” olan bir sahil eğlencesi yaşadık...

Açıkçası Aleyna Tilki’nin jüri üyesi olduğu ses yarışmasını alıp “O Ses Türkiye” ekranına taşısan Murat Ceylan dışındaki yarışmacılar ilk turda elenmişti...

Partinin önceki yıllara göre bir hayli zayıf kaldığı gerçeğini bir kenara bırakırsak geceden aklımda tek soru kaldı; “Önümüzdeki yıl ‘O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda Aleyna Tilki mi oturacak?”..

Benim sorum ortaya. Ama hepimiz Acun Ilıcalı’nın bu tür alıştırmalarla ekranına angaje ettiği çok sayıda isim olduğunu biliyoruz, değil mi?

Girişi çok havalı ama...

HaberTürk’te yayınlanan “Sevilay Soruyor” konuklarıyla dikkat çeken bir program. Sevilay Yılman, uzun bir aradan sonra döndüğü ekranı hiç bırakmamış gibi, bu tamam... Ama programın başlangıcındaki “advertorial” tadı veren o uzun giriş içerikten ziyade ortam reklamı gibi.

Normal, belki maksat programın sponsorunu öne çıkarmaktır... Ama ne bileyim insanın kendi evinde mutfakta sudan başka bir içecek ya da yiyecek olmaz mı?

Girişte bir örnek daire havası var... Bir de konukların en az Sevilay kadar içeriğe hakim olması gerekiyor sanırım. Sevilay’ın sıklıkla “benim programı izlemediniz galiba” demesi bir parça özgüven eksikliği hissi veriyor...

Polis ve savcı nerede?

Okurumuz Tülin Ketenci not düşmüş; “‘Avlu’da da (Star TV) diğer dizilerde olduğu gibi şiddet dozu bir hayli yüksek. Kimse kimseyi ölse ele vermiyor! Bir de içeride cep telefonuyla rahat rahat konuşulup ölüm emri verilebiliyor... İnsan ‘bu kadar kolay mı’ diye düşünüyor?

Adam kadını küvette saç kurutma makinesinin kablosuyla boğdu, hem de çıplak elle. Makineyi de rahat rahat oraya bıraktı gitti! Peki ama parmak izi ne oldu? Dizilerde bu kadar kolay cinayet işlendiğine tanık olup hiç polis ya da savcı görmedikçe ve bu kötü insanlar yargılanmadıkça adalete olan güvenimiz inanın sarsılıyor!”...

İzlerken üzülüyorum

“Fazilet Hanım ve Kızları” (Star TV) dizisinde gözle görülür bir reyting kaybı var. Dizinin senaryoda kilitlenmesi akıl alır şey değil. Buna benzer hikayelerin (bir ‘Aşk-ı Memnu’ gibi) sezonlarca sürdüğünü hatırlıyorum... Daha birkaç hafta önce buraya “sezonlar boyunca devam eder” yazmıştım.

“Maşallah” dediğim kırkını çıkaramıyor resmen... Dizinin sezon sonunda son bulacağı konuşuluyor. Ve hakikaten kendi adıma üzülüyorum. Oyunculardaki “bitse de gitsek” duygusunun da artık açıktan açığa kendini belli etmesini de üzüntüme ekleyin!

Bir kulis!

Star’ın yeni yaz dizisi “Erkenci Kuş”un adından esinlenerek bir erken kulis haberi verelim mi?

Dedikodu ya da kehanet sevmem ama bizim sektörde bu tip meseleler genelde gerçeklere çıkar. İki sezondur Star TV’de program yapan Hülya Avşar yeni sezonda kanal değiştirecekmiş...

Avşar kızının yeni adresinin Kanal D olduğu söyleniyor. İki taraftan da bu yönde bir ayak sesi yok. Ama dediğim gibi bir şey birden fazla ortamda konuşuluyorsa ihtimali gözden geçirmek lazım. Ben de öyle yapıyorum...

Kalsaydı iyi olurdu

Duyduğum kadarıyla TRT, 24 Mayıs itibarıyla reyting ölçümlerinden çekiliyor. Artık hangi iş ne kadar izleniyor pek bilemeyeceğiz...

300 milyonluk reklam gelirinin neye göre dağıtılacağı da muamma olarak kalacak. Kimi meseleye “kamu kanalı özel kanallarla rekabet etmemeli” penceresinden bakıyor...

Ben tam tersine yayıncılığın artık ticari bir iş olduğunu düşünüyorum. İyi reyting ve iyi gelirle kendini kurtaran bir kanala neden itiraz edeyim ki?

ALİ EYÜBOĞLU-MİLLİYET

« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2018, 15:26:44 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1337 : 20 Mayıs 2018, 13:15:15 »
HÜLYA AVŞAR STAR TV’DEN AYRILIYOR MU? SİNA KOLOĞLU YAZDI!..

TV yazarları bugünkü köşelerinde yine oldukça önemli ve dikkat çeken konulara değinmişler. İşte sizin için derlediğimiz yazılar…
SİNA KOLOĞLU

REYTİNG CANAVARI

HÜLYA AVŞAR KANAL D’DE Mİ?

Sevgili Mesut Yar, ‘Hülya Avşar, Kanal D’ye gidebilir’ diye yazmış. Sordum, “Yok öyle bir şey” yanıtını aldım. “Nereden çıkıyor bunlar?” diye sordular. TV sektöründe belli olmaz bu işler... Kim haklı, zaman gösterecektir mutlaka...

Günü kurtarma hali...

Piyasanın önemli isimlerinden biriyle konuşuyordum. “Nedir piyasanın durumu, ‘iki dizi günleri geri gelir’ diyorlar” diye sordum. “Hepsi günü kurtarma üzerine. Bir dizinin bütçesiyle baş edemeyen kanallar, ikinciyi nasıl yapsın? Bir gecede iki kötü diziye niye ihtiyaç duyulsun?” dedi.

Hayır demek ne mümkün!

Piyasanın önemli isimlerinden biriyle konuşuyordum. “Nedir piyasanın durumu, ‘iki dizi günleri geri gelir’ diyorlar” diye sordum. “Hepsi günü kurtarma üzerine. Bir dizinin bütçesiyle baş edemeyen kanallar, ikinciyi nasıl yapsın? Bir gecede iki kötü diziye niye ihtiyaç duyulsun?” dedi.

Hayır demek ne mümkün!

Senaryoların tek düzeliği ve giderek aşağı ivme gösteren kalitesi, şu sıralar çok konuşuluyor. Sistem o kadar hızlı gidiyor ki... Dükkan hiç kapanmıyor. Bayram, seyran yok. devamlı üretmek... Böyle olunca kalite hoop aşağıda... “Üç iş birden yapan senaristler var” dedi piyasayı bilen yılların ismi Hamdi Alkan. Durum böyle ise, gidişat hiç iyi değil demektir.

Sebebiyat...

A Haber’de, Ramazan Aktaş bildiriyor. “Sebebiyatına gelince” dedi. Bizde sözcük türetmek epey bir yayıldı. Eldekiler yetmeyince ifade için, anlaşılan ‘üretim’ gerekiyor...

Sandalye mi eklenecek?

KRT kanalında Cindoruk söyledi, “500 kişilik koltuk var mecliste... Araya sandalye koyacaklar herhalde” dedi. Malum, yeni meclis 600 kişilik olacak ya...

Düşük reyting

Sevgili Yüksel Aytuğ, Muharrem İnce’ nin FOX’taki ‘performansını’ değerlendirdi. “Zaten düşük reyting sonuçları da bunu gösteriyordu” diye bir yorumu mevcuttu. Baktım Total izlenme oranı 5.20 share 12.33, AB’de 7.15 share 17.57. Hiç de fena değil...

Ali Eyüboğlu

Alice

‘Liderler Fox’ta’yı ‘eğlence’ saymak

FOX, 24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminin liderlerine ekranını açtı. Çarşamba akşamı haber bülteninin ardından yayınlanan ‘Liderler FOX’ta’nın ilk konuğu, Muharrem İnce oldu. Saat 20.00’de başlayıp, 23.17’de biten canlı yayının ne kadar izlendiğini görmek için reyting listesine bakarken, bir şey dikkatimi çekti.

‘Liderler FOX’ta’ reyting listesinde ‘eğlence’ olarak yer alınca, merak ettim sebebini.

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’ü arayıp, sordum:

“Siz mi böyle bildirdiniz ‘Liderler FOX’ta’yı TNS’e, yoksa onlar mı böyle uygun gördü?”

Şentürk, “Reytinglere baktım, ama programın listede hangi türde değerlendirildiğine bakmadım. Araştırıp, döneyim” dedi.

Bir dakika sonra dönüş yapan Şentürk, ‘Liderler FOX’ta’nın kategorisini ‘Haber’ diye bildirdiklerini, Türkiye’de televizyonların reytinglerini ölçen Kantar Media-TNS’in yanlışlıkla ‘eğlence’ yazdığını söyledi.

Elimde somut bir veri ve belge olmadığından, TNS’in reyting sonuçlarına itiraz edecek değilim, ama bu özensizliği de görmezden gelemezdim.

KİTAP ÇOK, VAKİT YOK, TEK ÇARE ‘SESLİ KİTAP’

Yine onlarca kitap birikti... Çoğu da yazarından imzalı eserler...

Naim Dilmener’in romanı ‘Obsesyon’, Burak Aksak’ın ‘Leyla ile Mecnun’u, Saba Tümer’den ‘21 Günde Mutluluk’, Nil Karaibrahimgil’den ‘Nil’e Hayat Dersleri’, Meriç Demiray’ın ’Kırmızı Bir Ölüm’ü, Kaan Koç ve Ayşe Şenyer’in hazırladığı, ‘Kalipso Kralı Metin Ersoy’, Serhat Yabancı’dan ‘Evlenmeden Boşanmadan Önce İyi Düşün’, ‘Serdar Başkan ile Bilim Makinesi 99 Soruda Hayat ve Bilim’, Nalan Miri Sözer’den ‘Hayat 40’ta Başlar-Kim Tutar Seni’, Mine Sultan Ünver’in, “Asla bütün dünya Türk demiyorum, fakat size fısıldayacaklarım var” notuyla imzalayıp gönderdiği ‘Melun-Canlar/Osmanlı’dan Amerika’ya’ kitabı... Teoman’ın ‘Fasa Fiso’su, Şölen Yücel’in ‘Ejderhalar Filler ve Öpücükler’i... Emel Başdoğan’ın tam benlik ‘Unsuz ve Şekersiz Lezzetler Hayat Zayıflarken de Güzel’ adlı yemek kitabı... Sibel Alaş’ın çevirisiyle Mona Kitap’tan çıkan Elizabeth Winder’ın yazdığı ‘Marilyn Monroe Manhattan Günleri’...

Okunacak kitap çok, ama vakit yok... Metropollerde yaşayanlar, günün hatırı sayılır bölümünü işte ve trafikte geçiriyor.

Toplu taşıtlara bindiğinizde dikkatle bakın etrafınıza... Birçok insan taktığı kulaklıktan bir şeyler dinliyor veya izliyor. İnsanların akıllı cep telefonları, uygulamalar ve sosyal medya esiri olduğu bir dönemde, kitabevleri bu fırsattan niye istifade etmez?

Yayıncılar, bastıkları her kitabın bir de seslisini çıkarsa, isteyen bedelini

ödeyip indirip, dinlese, bu sayede yazarların eserleri daha geniş kitlelere ulaşır.

Yayıncı ve eser sahibi daha fazla para kazanmış olur. Yazarlarının veya güzel

seslerin okuyacağı kitaplar, sadece trafikte değil, uykudan önce de insanlar için ideal bir tercih olabilir.

SPİKER IŞIL AÇIKKAR’I KİMLER İSYAN ETTİRDİ?

TRT 1’in hafta sonu haber spikeri Işıl Açıkkar, Instagram’da yazdıklarıyla beni şaşırttı. Çünkü yaptığı paylaşım, sosyal medyadan kendisini takip edenleri değil, evine konuk ettiklerini ilgilendiriyordu. Anlaşılan o ki Açıkkar’ın sonunda sabrı taştı ve kendisini kızdıranlar için şunları yazdı:

“Kitaplığımdan kim hangi kitabı aldıysa, geri getirsin. ‘Işılcım bir haftaya geri getireceğim’ diye alıp, bir daha uğramıyorsunuz. Bir de izinsiz alıp götürenleriniz var. Onları zaten bir daha evime sokmayacağım. Geri getirdiklerinizi, kapağını kıvırıp falan okuyorsunuz ki, en illet olduğum şey. Geri getirin kitaplarımı ya! Valla kamera falan taktıracağım kitaplığımın üzerine. Bir sürü eksik kitabım var, hangisi hanginizde nereden bileyim? Sizlerle mi uğraşacağım ben? İl Halk Kütüphanesi mi burası arkadaş?”

GÜNÜN SÖZÜ

Bana surat asma hayat; misafirim sonuçta, kalkar giderim. (Özdemir Asaf)

« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2018, 13:18:33 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1338 : 20 Mayıs 2018, 13:20:03 »
MESUT YAR YAZDI: ZUHAL TOPAL EKRANA DÖNÜYOR (MU?)

Usta televizyoncu Mesut Yar, bugünkü köşesinde Zuhal Topal’ın ekrana dönüp dönmeyeceği ile ilgili değerlendirmede bulundu.
MESUT YAR- TELEVİZYON HASTASI

ZUHAL TOPAL EKRANA DÖNÜYOR (MU?)

Zuhal Topal, geçtiğimiz sezon sona eren izdivaç programlarının ekrandan düşen tek ismi olmuştu. Diğer isimler farklı formatlarla yollarında yürümeye devam ettiler...

Yıl içinde Zuhal Topal’ın çeşitli kanallarda tekrar kuşak programına başlayacağı duyurulmuştu. Ama bir şekilde olmadı...

Peki, son olarak el sıkıştığı söylenen FOX ekranında yakın gelecekte bir şey yapacak mı?

Vallahi işin Zuhal kanadından da kanal kanadından da pek bir ses yok.

Teoride bir el sıkışmışlık söz konusu ama... Sanırım iki taraf da uygun bir format arıyor. Bulurlarsa  Zuhal Topal yine ekranda. Yok bulunmazsa bu iş yılan hikayesine döner!

YENİ BİR PROGRAM DAHA

Ve İlker Ayrık bir formatla daha yaz izleyicisinin karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz yıl yaptığı “Saatli İlker Takvimi” tarzında bir skeç programı olacak... Ancak o program kadar kısa ve tek kişilik olmayacağını peşinen not düşelim.

Sanırım İlker, kadroyu ekonomik tutacak.

Ama kahkahada pek tutumlu olacağını düşünmüyorum... Kaldı ki mevcuttaki “Yaparsın Aşkım” (FOX) ile bir hayli güldürüyor. Ha, bu arada “Yaparsın Aşkım” yaz boyunca ekranda en sık göreceğimiz iş olacak. Bunu da not düşelim...

DİZİDEN TASARRUF BAŞLADI

FOX ekranında yaz nasıl geçecek?

Lafladığımız bir yönetici arkadaşım özet geçti.

“Yaz bu yıl tüm ekranlar için sadece iki ay. Hâl böyle olunca nasıl geçtiğini anlamayacağız elbette. Bizde dizi olarak sadece “4N1K” var. Kalanlar Eylül itibarıyla yine ekranda olacak...”

En azından bir kanalımızın dizi rejimine başladığını ilk buradan okuyorsunuz sevgili okur!

BU YIL ÇOK DAHA İYİ

Demet Akbağ’ın sunduğu “Çok Aramızda” (Show TV) önceki gün ekran mesaisine yeniden başladı... Açıkçası bu yıl bulunan isimler de bir hayli iddialı. Öyle kolay çaplı “şakaladık sizi” sürprizine gelebilecek tipler değil... Ben ilk bölümü çok daha iyi çalışılmış ve para harcanmış buldum.

Eğer bu şekilde ince elenip sık dokunarak, internette izlediğimiz videoların üstüne çıkacak bir şeyler yapılmasa bu türden işler tutmaz zaten...

Ha unutmadan, aman Demet; özellikle fobisi olan ünlülere yapılan şakalara dikkat. Heyecan dozu hakikaten çok yükseltilmemeli. Fazlası işin tadını kaçırır...

Kibariye’de az daha öyle oluyordu. Korkudan yüzünün rengi gitti bir ara; ben ekran başında korktum vallahi!

'YEMEKTEYİZ' DİYETİDİR O!

Onur Büyüktopçu, “Yemekteyiz” (TV8) programının hafta finalinde Ocak ayından bu yana 12 kilo verdiğini açıkladı. Kolay olmadığını da ekledi... Vallahi bana göre de kolay değil. Bu işler öyle sofra başında yapılacak işler hiç değil... Ama Onur’a her hafta yaşatılan ufak çaplı depresyonları düşünürsek olmayacak şey de değil...

Baktım, depresyon belirtileri içinde kilo verme de var. Bu gidişle sevgili kardeşim iğne ipliğe dönerse hiç şaşırmayacağım. Her hafta yarışmacıların birbirine verdiği puanlar gibi “bir” ya da “iki” kilo yeter vallahi!

HAY MAŞALLAH!

Şu bir gerçek ki ya kanal ya da yapımcı Türker İnanoğlu ağabeyimiz “bu iş bitti” diyecek ve “Arka Sokaklar” (Kanal D) öyle sona erebilecek. Başka yolu yok... Bana göre “Arka Sokaklar” Türk ekranlarının gelmiş geçmiş “boynu bükük dolaşmayan” belki de tek dizisidir...

Önceki gün reytinglerde yine açık ara birinci olduğunu görünce aklımdan başka da bir fikir geçmedi. Ekranda 13’üncü sezonuna yürüyor, farkında mısınız? Maşallah diyelim ve ekleyelim; ömrü uzun olsun!

Uçankuş

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1341 : 21 Mayıs 2018, 19:04:31 »
Hababam Sınıfı'ndan bir yıldız daha kaydı!
Hababam Sınıfı Uyanıyor oyuncularından Dinçay Çetindamar geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Türk sinemasına damga vuran Hababam Sınıfı'nın oyuncularından Dinçay Çetindamar hayatını kaybetti. Dinçay Çetindamar, kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi.1 Ocak 1956 doğumlu olan Dinçay Çetindamar, Darıca'da kadın kuaförlüğü ve esnaflık yapıyordu.

Dinçay Çetindamar en son verdiği röportajda Hababam Sınıfı için şu sözleri söylemişti:

Bizim zamanımızda amatör ruhla genç yaşta filmlerde ve dizilerde oynadık. Şimdilerde ise 40 yaşındaki insanlar liseli genç rolünde oynuyor. İlgi görmemesinin sebebi de bu. Hababam Sınıfı gerçek bir hayat hikâyesi. Yeni filmler, diziler var olacak ama Hababam Sınıfı her zaman tazeliğini koruyacak. Hababam Sınıfı’nda üstlendiğim rol ile Halit Akçatepe, Tarık Akan, Kartal Tibet, Şener Şen ve Adile Naşit gibi dev isimlerle tanıştım.

Dizide en çok sevdiğim ve hayranı olduğum isim Kemal Sunal’dı. Biz o dönemlerde para için değil sadece o kadroda yer almak için oynadık."

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1342 : 21 Mayıs 2018, 23:12:43 »
SEVENLERİNİ ÜZECEK!.. EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ FİNAL YAPIYOR!

Sezonun sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları hakkında final kararı alındı.
Star'ın imzalı iddialı dizisi Fazilet Hanım ve Kızları için final yapacak.Dizinin final bölümü önümüzdeki hafta çekilecek.

Kadrosunda; Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı, Sevinç Erol gibi isimlerin yer aldığı dizinin final bölümü önümüzdeki hafta çekilecek.

Uçankuş
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2018, 23:16:24 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1343 : 21 Mayıs 2018, 23:15:01 »
Ufak Tefek Cinayetler sezon finali mi, yoksa final mi yapacak?
'Ufak Tefek Cinayetler' sezon finali mi yapacak, yoksa final mi yapacak? Sina Koloğlu merak edilen sorunun yanıtını verdi.

Star TV'nin Ay Yapım imzalı iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in final yapacağı iddia edilmişiti. Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, dizinin akıbetini köşesinde yazdı.

İşte Koloğlu'nun "Öyle bir final olacak ki!" başlıklı bugünkü yazısı:

'Ufak Tefek Cinayetler' sezon finali mi yapacak, yoksa final mi yapacak? Dizinin, 12 Haziran’da sezon finali yapacağı yazıldı. 32’nci bölümde, yani, '5 Haziran’da sezon finali olacak’ bilgisini aldım. Bir de final yapacağı söylentisi çıktı. Star TV cephesinde ‘sezon finali’ olduğu belirtiliyor.  “Ters köşeler olacak mı?” diye sordum. “Ortalık büyük karışacak, beklenmedik dönemeçler olacak. Epey şaşırtacak ve unutulmayacak bir final garantisi var” yanıtını aldım. Durum böyle... Oya ile Serhan’ın mutlu sonu olacak mı? Cinayetlerin failleri Merve mi yoksa kara sevdalı Burcu mu? Arzu mu kurban gidecek, yoksa Mehmet mi? Edip ise bir muamma... Merve’yle sürpriz bir birliktelik yaşayacaklar mı, yoksa ortak bir cinayetin planlayıcısı mı olacaklar?

Taylan’la Pelin bu ekibin içinde çok mu masum bir final yapacak? Benim sorularım bunlar... Bir başka ipucu, ‘cinayet işlenecek ama katili göremeyeceğiz’ şeklinde... Bence sezon değil ama harbi final yakışırdı. Zamanını doldurduğu kanaatindeyim. Son bölümlerde, ‘Ben doldum, taştım bir final istiyorum’ havasını sezmiştim. Sezonun iyi işlerinden biri ya da biriydi diyebilirim.

Star TV’nin bu sezon final yapacak dizisinin ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ olduğu bilgisi de geldi. Diğer projeler, yeni sezonda devam edecekmiş.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

* SON İLETİLER/KONULAR

topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 23:57:22
topic YENİ HABER KANALI TR24, İDDİALI GELİYOR!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 22:54:46
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
Dün, 22:50:04
topic GALATASARAY TV DİGİTÜRK'TE HD YAYINA BAŞLADI!
Dün, 22:46:03
topic KARNAVAL RADYOLARI’NIN UYDU FREKANSLARI DEĞİŞİYOR!
[RADYOLAR]
Dün, 22:39:11
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
Dün, 20:32:19
topic ASTRA UYDULARI HAKKINDA BİLGİLER VE GELİŞMELER
[ASTRA UYDULARI HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 19:12:28
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Dün, 19:04:31
topic INSTAGRAM HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 18:11:32
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
Dün, 17:58:06
topic A9 TV VE ADNAN HOCA'DAN HABERLER /A9 TV KAPATILIYOR.
Dün, 17:56:08
topic ŞAMPİYONLAR VE AVRUPA LİGİ KARŞILAŞMALARI
Dün, 14:21:24
topic TWİTTER HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 14:17:31
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 14:15:33
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 13:18:17
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 13:15:50
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 13:12:31
topic WHATSAPP HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
22 Mayıs 2018, 11:52:25
topic TRT TÜRK,YAYIN HAYATINA YENİDEN BAŞLIYOR!
Ugurlucky
22 Mayıs 2018, 00:04:04
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
21 Mayıs 2018, 23:10:23
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
21 Mayıs 2018, 23:08:53
topic FİLBOX PLATFORMU, SİNEMA KANALLARI VE FİL TV HAKKINDAKİ HABERLER