18 Temmuz 2018, 11:31:26

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER  (Okunma sayısı 167210 defa)

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
  • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
    • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
« Yanıtla #15 : 07 Eylül 2013, 23:33:26 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

Fatih Portakal'dan yeni program sürprizi

Fox Ana Haber'in başına geçen ünlü spiker kanalda başka bir program daha yapacak.

Fatih Portakal 2 Eylül Pazartesi günü FOX TV'de Ana Haber Bülteni'ni sunmaya başlamıştı. Portakal'ın sunumuyla 21:30'da abşlayan "Fox Ana Haber" dün akşam yayınlanmadı.

Fatih Portakal ise duruma twitter adresinden yayınladığı mesajla açıklık getirdi. Ünlü sunucu, ekran günlerinin pazartesiden perşembeye olduğu ve haftaya cumadan itibaren yeni bir tv programına başlayacağını duyurdu.

Ekran günlerim pazartesiden perşembeye... Haftaya cuma geceyarısı yeni program başlıyor.. Sorun yooook :)
9:52 PM - 6 Eylül 2013

Medya Tava

Çevrimdışı Şahin Bey

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +16/-4
« Yanıtla #16 : 13 Eylül 2013, 14:35:51 »
Fatih Portakal ile TT bu akşam başlıyor.

Fatih Portakal bu akşam yeni tartışma-haber programı “Fatih Portakal ile TT”yle ekranlarda. İşte detaylar ve bu akşamın konu ve konukları…

Fatih Portakal sosyal medyada gündem olmuş konu ve konukları Fatih Portakal ile TT’de ekranlara taşıyor. Fox TV’de bu akşam saat 00.30’da ilk bölümüyle ekrana gelecek programın konusu ODTÜ. Konuşmacılar ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Ali Hakkan ve Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Metehan Demir.

Son haftaların tartışmalı gündemi ODTÜ ve yol inşaatının masaya yatırılacağı program Ankara Sanayii Odası’ndan yayın yapacak. Her hafta Cuma akşamları saat 00.30’da Fox TV izleyicileriyle buluşacak Fatih Portakal, programında twitter hesaplarından gelecek soruları konuklara yöneltecek.MEDYATAVA

Çevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #17 : 11 Ekim 2013, 16:57:46 »

'Çocuklar Duymasın'da bayram sürprizi!
'Çocuklar Duymasın' dizisi arefe günü sürprizleriyle Pazartesi günü FOX TV'de yayınlanacak.

Başrollerini Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ'un paylaştığı 'Çocuklar Duymasın' dizisinin yeni bölümünde bayram sürprizleri yer alacak.

Kurban Bayramı telaşının yaşandığı dizinin 25. bölüm özeti şöyle:

"Kurban Bayramına dört gün kala kurbanlık koyun almak isteyen Haluk, koyunu villanın bahçesinde beslemek isteyince kıyamet kopar.

Kurbanlığın bayrama kadar villanın bahçesinde durmasını istemeyen Meltem’in, acil bir çözüm bulması gerekmektedir! Öte yandan Gönül ve Tuna hep birlikte tatile gitmek isteyince, Haluk’u buna ikna etmek Meltem’e düşer.

Bayrama çok az kala koyunlar kaçar! Berke ve Duygu kurban bayramı tatili için eve döneceklerini söyler."

'Çocuklar Duymasın' arefe günü büyük sürprizlerin yer alacağı yeni bölümüyle 14 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 20.15'de FOX TV'de yayınlanacak.

MEDYATAVA

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
  • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
    • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
« Yanıtla #18 : 22 Ekim 2013, 18:48:53 »

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN YENİ DUYGU'SU KİM OLDU?

FOX'ta günlük dizi olarak ekranlara gelen 'Çocuklar Duymasın'a yeni oyuncu katıldı.

Hamile olduğu için dizide Duygu karakterini canlandıran Hayal Garip diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda Duygu ve eşi Berke Kuzey Irak’a çalışmaya gitmişlerdi.

İkili çok yakında diziye geri dönecek. Yeni Duygu genç oyuncu Bengisu Özenel olacak.

Bengisu Özenel ve Ceyhun Fersoy çok yakında Çocuklar Duymasın’da!

Medya Radar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #19 : 28 Ekim 2013, 22:07:13 »

'Umutsuz Ev Kadınları'nda borç krizi!
FOX TV'de yayınlanan 'Umutsuz Ev Kadınları' dizinde borç krizi yaşanıyor.

FOX TV'de başrollerini Bennu Yıldırımlar, Songül Öden ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinde Nermin ile Elif arasında borç krizi yaşanacak.

93. bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünün özeti şöyle:

"Elif ve Ömer yaşadıkları mali sorunlardan ötürü arabalarını satarlar. Onların tersine işleri yolunda giden Nermin Elif'e borç vermeyi önerir. Bu borç, iki eski dostun arasını hiç olmadığı kadar açacaktır. Yasemin oğlunu pahalı bir okula göndermek ister ancak Sinan maddi imkanlarının yetmeyeceğini düşünmektedir. Yasemin mecburen kabullenir ama Sinan'ın Suzan'a pahalı bir mücevher aldığını duyunca delirir... Yasemin oğlundan esirgeneni almaya kararlıdır. Gülşah eski bir elbisesinin içine sığmak için Emel'in zayıflama grubuna katılmak ister. Emel onu geri çevirir. Gülşah’ın pes etmeye hiç niyeti yoktur. Ömer bardaki yangını oğlunun üstüne yıkmaya çalışan kişinin Yavuz olduğunu öğrenir."

'Umutsuz Ev Kadınları' yeni bölümüyle 30 Ekim Çarşamba akşamı 22.15’te FOX TV'de yayınlanacak.

MEDYATAVA

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #20 : 28 Ekim 2013, 22:16:55 »

Fox TV spikeri mesleği bırakıyor mu? Fatih Portakal canlı yayında açıkladı!
tv8 ekranlarından yayınlanan programa katılan ünlü televizyoncu samimi açıklamalar yaptı.

tv8 ekranlarından yayınlanan 'Özge Uzun'la Erken Baskı' programına katılan ünlü televizyoncu ve Fox Ana Haber Spikeri Fatih Portakal samimi açıklamalarda bulundu.

Yıllarca sabah haberleri ile karşımıza çıkan Portakal, sabah haberciliğini hiç özlemediğini ve ana haber spikerliği yapmayı her zaman çok istediğini söyledi. Medyadaki rekabete değinen Portakal, "Ben özel yaşantımda ve ekranda ahlaklı olmaya çalışıyorum, kötülükten fayda geleceğini düşünmüyorum. Kimsenin üstüne basarak işimde iyi olmaya çalışmıyorum, kimsenin arkasından dedikodu yaparak haber yapmıyorum, aşırı hırslı olmamak lazım, çünkü iyiler her zaman kazanıyor. İyi adam olmaya çalışıyorum, çünkü oturduğumuz koltuklarda kalıcı değiliz. Televizyonun ve ekranın büyüsüne hiç kapılmamaya çalıştım. Farklı bir insan değilim ama farklı söylemleri dillendirmeye çalışan biriyim. Oturduğumuz koltuklar kaygan koltuklar, bakın rahmetli Mehmet Ali Birand öleli kaç ay oldu, konuşuyor muyuz şu anda onu, hayır. Anca ölüm yıldönümünde anacağız. Hepimiz gelip geçeceğiz. O yüzden hırslarımıza yenilmemek lazım. Şu anda 45 yaşındayım, belki 5 sene sonra 50 yaşında mesleği bırakabilirim. Mehmet Ali abi gibi ekranda ölmek istemiyorum. Bu meslekte bazen anlamadan eleştiriyorlar, kırılmıyorum artık alıştım. Gelen eleştirilerin hepsini okuyorum ama fazla takmıyorum artık.

Mehmet Ali Birand'la iyi ki çalışmışım

Kötü bir muhabir değildim, habere renk katmayı severdim. Mehmet Ali Birand'la iyi ki çalışmışım. Kendimi karakter olarak ona çok yakın hissediyorum. İkimizde ekranı çok seviyoruz. Ben bir ekolün temsilcisi değilim, işimi iyi yapmaya kendim olmaya çalışıyorum ekranda. Kendi tarzımı yaratmaya çalışıyorum, kimseyi taklit etmemek lazım. Çünkü medya sektörü en zor iş bulunan sektör. Ben muhabirken çok para kazanmıyordum, son 4-5 yıldır, ekran önünde olmaya başladıktan sonra iyi para kazanmaya başladım. Ama en büyük avantajım 14 sene muhabirlik yapmak.

Ben kimseyle bilek güreşinde değilim. Ben soru sormayı seviyorum. Ama karşı tarafa art niyetli sorular sormuyorum, başka insanların da düşüncesi olmaya çalışıyorum soru sorarken. Bazı insanlar alaycısın diyor, evet pis bir gülüşüm olabilir ama oda benim mizacım. Ama bazı insanlar inanmasa da iyi bir insan olduğumu düşünüyorum.
Yeni dönem ekran yüzlerinden Ahmet Arpat, Seda Öğretir ve Serdar Cebe'yi beğeniyorum.

Eşimle bana Allah çocuk vermedi. Olsaydı vatana millete hayırlı bir evlat yetiştirirdik. Karı-koca olarak biz bunu kabul ettik. Ama evlat edinmeyi düşünmüyoruz" dedi.

MEDYATAVA

azeri abas

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 29 Ekim 2013, 05:41:34 »
ZAMAN  OLDUKÇA   ÇOCUKLAR DUYMASIN  dizisini  seyrediyorum !

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #22 : 01 Kasım 2013, 19:35:29 »

FOX TV'de yayınlanan 'Çocuklar Duymasın'da Haluk kötü bir sürprizle karşılaşacak.
'Çocuklar Duymasın'da Haluk'a kötü sürpriz!

Başrollerini Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı'nın paylaştığı 'Çocuklar Duymasın'nın Pazartesi günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde Haluk'a torunu kötü bir sürpriz yapıyor.

33. bölümü ile ekrana gelecek dizinin yeni bölümünün özeti şöyle:

"Torunu Buse’nin “dede” demesini isteyen Haluk, kötü bir sürprizle karşı karşıya kalır! Buse, herkesin içinde “Tansel” deyince ortalık karışır!

Taş Fırın Haluk, torununun “Tansel” demesine oldukça sinirlenirken, Buse’ye bu kelimeyi kimin öğrettiği merak konusudur.

Öte yandan Haluk’tan gizledikleri bir konu yüzünden son derece gergin günler geçiren Berke ve Duygu’nun mutluluğu için, kızları Buse’nin bir an önce “dede” demesi gerekmektedir."

'Çocuklar Duymasın' yeni bölümüyle 4 Kasım 2013 Pazartesi günü saat 20.00'de FOX TV'de yayınlanacak.

MEDYATAVA

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #23 : 01 Kasım 2013, 19:39:25 »

Genç şarkıcı diziye konser vererek konuk olacak.
Ünlü şarkıcı 'Babam Sınıfta Kaldı' dizisine konuk oluyor

Ünlü şarkıcı Gökçe, Fox TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan 'Babam Sınıfta Kaldı' dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor.

Başrollerini Cem Davran, Defne Samyeli, Melis Tüzüngüç’ün paylaştığı dizinin yeni bölümünde, üniversitede konser verecek olan Gökçe şarkılarını seslendirecek.

Konser sahnesinin çekimleri Beykent Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Gökçe, Babam Sınıfta Kaldı'nın jenereik şarkısını da seslendiriyor.

MEDYATAVA

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #24 : 03 Kasım 2013, 21:34:48 »
NAGEHAN ALÇI'NIN SUNDUĞU BIRAKIN KONUŞALIM HANGİ KANALA TRANSFER OLDU?(MEDYARADAR/ÖZEL)
Kanal D'de istenilen reytinglere ulaşamadığı için yayından kaldırılan Nagehan Alçı'nın sunduğu Bırakın Konuşalım'ın yeni adresi neresi?

Milliyet Gazetesi köşe yazarı Nagehan Alçı’nın Kanal D’de hafta içi her sabah 10.00 ile 12.30 saatleri arasında canlı yayında sunduğu Bırakın Konuşalım, başladığından bu yana istediği reytingleri yakalayamamıştı. Zaman zaman ilk 100 program arasına bile giremeyen Bırakın Konuşalım yeni sezonun hayal kırıklığı oluşturan yapımlarından olmuştu. Kanal D yönetimi Bırakın Konuşalım’ı yayından kaldırma kararı aldı. Program son defa 1 Kasım Cuma sabahı ekranlara geldi.

Ancak sürpriz bir gelişme yaşandı ve Kanal D’de tutunamayan Bırakın Konuşalım programı Fox TV’ye transfer oldu. Fox TV yönetiminin sabah kuşağını doldurmak için bu transferi gerçekleştirdiği öğrenildi.

Program yarından itibaren Fox TV’de saat 10.00-12.00 arasında ekranlara gelecek.

MEDYARADAR/ÖZEL

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #25 : 04 Kasım 2013, 10:34:29 »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #26 : 06 Kasım 2013, 18:20:16 »

SANA BİR SIR VERECEĞİM'DE SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK!
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır vereceğim dizisiyle ilgili sürpriz bir karar alındı..
SANA BİR SIR VERECEĞİM DE SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK! Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır vereceğim dizisinin süresi kısaldı.

Murat Han, Ekin Koç ve Demet Özdemir'in başrollerinde oynadığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin süresi 60 dakikaya iniyor.

Pazar günleri yayınlanan dizi bu haftadan itibaren 60 dakika yayınlanacak..

MEDYARADAR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #27 : 07 Kasım 2013, 19:18:50 »

Fox TV'de yayınlanan dizi, kadrosuna bir ismi daha dahil etti.

'Deniz Yıldızı'na yeni bir oyuncu katıldı

Kanalda hafta içi her akşam yayınlanan 'Deniz Yıldızı'na genç oyuncu Cansın Eroğlu katıldı.

Amerika'da oyunculuk eğitimi alan ve kısa bir süre önce Türkiye'ye dönen Eroğlu, daha önce reklam filmleriyle kamera önü tecrübesi yaşamıştı.

MEDYATAVA

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #28 : 09 Kasım 2013, 01:44:05 »

Kanal D’de ’Bırakın Konuşalım’ı yapan Nagehan Alçı’nın programı reyting alamadığı gerekçesiyle kaldırılmıştı.

Hafta sonu ani bir manevra ile kaldırılan programını Fox Tv’ye aldırmayı başaran Nagehan Alçı, reytinglerde yine başarılı olamadı.

Fox Tv yönetimi, Kanal D kadar sabırlı olmadı ve 5 gün boyunca reytinglerde kötü giden Negahan Alçı’nın programını ilk haftadan yayından kaldırdı..

SONTV

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #29 : 09 Kasım 2013, 13:07:12 »

Nagehan Alçı'nın Fox TV'deki programının bittiği iddialarına Rasim Ozan Kütahyalı'dan açıklama!
Kanalda yayınlanan 'Bırakın Konuşalım' isimli program devam edecek mi?

Kanal D'de 'Bırakın Konuşalım' isimli sabah programı düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırılan Nagehan Alçı, Fox TV'ye transfer olmuştu.

Pazartesi günü Fox TV'deki programıyla ilk kez izleyici karşısına çıkan Alçı'nın kanalla yollarının ayrıldığı iddia edilmişti.

MEDYATAVA

* SON İLETİLER/KONULAR

topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 02:23:40
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Bugün, 00:06:40
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
Dün, 16:13:17
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
Dün, 16:06:27
topic HALK TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 16:03:47
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 12:58:17
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Dün, 12:53:38
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 00:32:23
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
16 Temmuz 2018, 17:44:15
topic HABERTÜRK TV YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
16 Temmuz 2018, 13:06:52
topic A9 TV VE ADNAN HOCA'DAN HABERLER /A9 TV KAPANDI!
16 Temmuz 2018, 13:04:02
topic TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
16 Temmuz 2018, 04:31:46
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
15 Temmuz 2018, 00:03:19
topic FİLBOX PLATFORMU, SİNEMA KANALLARI VE FİL TV HAKKINDAKİ HABERLER
[FİL BOX / FİL TV]
14 Temmuz 2018, 23:56:50
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
14 Temmuz 2018, 23:54:32
topic RTÜK'TEN GÜNCEL HABERLER / KANALLARA VERİLEN CEZALAR!
[FAYDALI BİLGİLER]
14 Temmuz 2018, 20:24:27
topic GALATASARAY TV VE RADYO HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
14 Temmuz 2018, 14:54:35
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
14 Temmuz 2018, 04:37:42
topic TELEDÜNYA PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TELEDÜNYA]
ErenSAT_06
13 Temmuz 2018, 21:23:16
topic TÜRK TELEKOM TİVİBU PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TİVİBU]
ErenSAT_06
13 Temmuz 2018, 21:03:18
topic UYDUMTÜRK/ŞİİR SOKAĞI