TÜRKİYE'DEKİ DİGİTAL PLATFORUMLAR => FİL BOX / FİL TV => Konuyu başlatan: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 11 Ekim 2018, 13:21:43

Başlık: FİLBOX VE SİNEMA TVLER SATILDI MI? FİLBOX KAPANACAK MI?
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 11 Ekim 2018, 13:21:43
FİLBOX VE SİNEMA TVLER SATILDI MI?
FİLBOX KAPANACAK MI?

.(http://www.resimag.com/p1/55c701b2b4.png)
Başlık: Ynt: FİLBOX VE SİNEMA TV’LER SATILDI MI? FİLBOX KAPANACAK MI?
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 11 Ekim 2018, 13:22:48
Filbox ve Sinema TV’ler Satıldı Mı? Filbox Kapanacak Mı?

(http://www.resimag.com/p1/aaa96a413e.jpeg)


Filbox ve Sinema TV’ler Satıldı Mı? Filbox Kapanacak Mı?
Tags: faruk boyacıoğlu, fatih atmaca, filbox, filbox hemen, kim aldı, kime satıldı, mcd medya, mükremin atmaca, oflaz medya, satıldı, satıldı mı, sinema tv, yeni sahibi


Neredeyse 1 senedir Filbox platformunun sahibi hakkında üzücü haberler yapılıyor, diğer taraftan platforma yeni kanal eklenmediği gibi mevcut kanallar platformdan çıkarılıyor, Filbox büyümek yerine küçülmeye gidiyordu. Bu sebeplerle ara sıra Filbox’un geleceği tartışma konusu oluyor, genel görüşler platformun böyle giderse kapatılacağı yada satılacağı yönünde birleşiyordu. Ve tahminler doğru çıkmaya başladı. Bugün medyada seslendirilen haberler doğru çıkarsa Filbox platformu yada sadece Sinema TV’ler satılmış olabilir.

İlk haberler; Fatih Oflaz’a ait Sinema TV’nin Mükremin Atmaca, Fatih Atmaca ve Faruk Boyacıoğlu’na satıldığı yönünde. Fakat sadece Sinema TV mi? Tüm Sinema TV’ler mi? Yada Filbox platformu tümden mi satıldı?.. Filbox satılmadıysa Sinema TV’lerin yokluğunda Filbox’un geleceği ne olacak? Tüm sorular henüz boşlukta süzülüyorlar..

MedyaTava başta olmak üzere birkaç medya sitesinde gördüğümüz haber, henüz doğrulanmış değil! Ancak yaşanan bazı küçük gelişmeler haberin doğru olma ihtimalini güçlendiriyor.. Çünkü şu saatler itibari ile Filbox web sitelerinde sorunlar yaşanıyor. Filboxhemen.com.tr üzerinden canlı yayınlar izlenemiyor, Filbox.com.tr’de üyelik işlemlerinde düzenleme yapılamıyor ve MCD.com.tr kapalı durumda.

Ayrıca internette yayılan haberin devamında; Yeni patronların şirkette eleman çıkarmalara başladığı, bu sebep ile bazı personelinde şirkete ait çoğu bilgiyi sildiği aktarılıyor. Bu haber ile şirket sitelerinde yaşanan sorunlar göz önüne alındığında satış işleminin gerçek olma ihtimali güçleniyor. Peki bundan sonra ne olacak? Filbox yoluna nasıl devam edecek?

Bu soruların hepsi 1-2 güne cevaplarını bulacaktır.

Konuyla alakalı Filbox’tan bir açıklama geldiğinde yada yeni gelişmeler olduğunda yazımda güncelleme yapacağım.

Lordiz
Başlık: FİLBOX KAPANIYOR
Gönderen: MeDjAi - 26 Ekim 2018, 22:01:49
FilBox kapaniyor 27.11.2018 yayin hayatina son veriyor

(http://resimag.com/p1/3f93483713.jpeg)
Başlık: Ynt: FİLBOX VE SİNEMA TVLER SATILDI MI? FİLBOX KAPANACAK MI?
Gönderen: Dalaman - 26 Ekim 2018, 22:18:20
Fil tv demi kapanıyor yoksa