UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Türksat Uydusu ile İlgili Güncel Konu, Yorum ve Sorular - Türksat 2A,3A,4A,4B,42.0°E-50.0° Uyduları Hakkındaki Haberler - Sayfa 3 - Page 3 of 7
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
25 Nisan 2024 | Saat: Yükleniyor...

Türksat Uydusu ile İlgili Güncel Konu, Yorum ve Sorular

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 03 Ocak 2019 | 18:07

« Ekol TV,Yayın Hayatına Başlıyor! | Worldtürk TV,Yeni Frekans Bilgileri! »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,853 Konu 212 Beğeni 141 Puan 8,733
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
24 TV'de yaprak dökümü! Başarılı muhabir medya sektörüne veda etti
Daha önce farklı kanallarda görev alan ve son olarak 24 TV'de muhabirlik görevini yürüten Melis Bakangöz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 24 TV ailesine veda ettiğini açıkladı.

Daha önce Digiturk, beIN Media Group, NTV, TV8, Star Medya Grubu, NTV, SkyTurk gibi kanallarda görev alan ve son olarak 24 TV'de kariyerini sürdüren muhabir Melis Bakangöz'den veda haberi geldi.

Bakangöz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında 24 TV'ye kendi isteği ile veda ettiğini açıkladı.

Bakangöz yaptığı açıklamada "Veda zamanı.. Bugün 24 aileme ve muhabirliğe kendi isteğimle veda ettim. Binlerce güzel anı ve dost biriktirdim.. Iletişimin başka bir alanında, yeniden görüşmek üzere." ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Ciner Medya Grubu'nda flaş ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü veda etti?
Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Bloomberg HT kanalında sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Bloomberg HT kanalında 13 yıldır görev yapan ve son olarak Küresel Piyasalar programını sunan Dr. Barış Esen yaptığı açıklamada kanala veda ettiğini duyurdu.

Barış Esen sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "13 yıl sonra Bloomberg HT'ye veda... Yolu ekonomiden geçenlerle bir gün bir yerde yeniden buluşuruz" dedi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
20 Şubat 2023 | 18:11 #32 Son düzenlenme: 21 Şubat 2023 | 01:46 ★RECAİ KARAKUŞ★
Ünlü ekran yüzü Bloomberg HT'ye veda etti! 10 yıllık macera sona erdi...

Bloomberg HT'den veda haberi geldi. Yaklaşık 10 yıldır medyada görev alan ekran yüzü, ayrıldığını duyurdu.

Ünlü ekran yüzü Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye veda etti. Yaklaşık 10 yıldır medyada görev alan Güzem Yılmaz Ertem, kanalla yolları ayırdığını duyurdu. Güzem Yılmaz Ertem, kariyerine finans sektöründe devam edeceğini belirtti.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

"10 yıllık medya maceramın bugün sonu" diyen Güzem Yılmaz Ertem, veda haberini şu sözlerle paylaştı:

"Bu sürede doğruları eğip bükmeden size aktarmama izin veren Bloomberg HT ailesi, yayınlarıma eşlik eden değerli konuklar ve sadık izleyicilere yürekten teşekkürler. Bu veda değil, finans sektörüne dönüyorum. Başka mecralarda görüşmek dileğiyle.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Ülke TV'de sürpriz ayrılık kararı! Bir süredir ekranda yoktu...
Başarılı ekran yüzü, Ülke TV ile yolları ayırdığını duyurdu. Deneyimli isim, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle ekranda yoktu.

Bir süredir ekranda olmayan isim, veda haberini sosyal medya hesabından paylaştığı video ve mesajla duyurdu:

"Yerle bir olan şehirler, yok olan yaşanmışlıklar, yarım kalan hayatlar, acı içinde kalan bedenler-yürekler, geçmeyeceğini bildiğimiz bu acı karşısında, herkes gibi üzüntülü ve çaresiz hissediyorum. Kelimelerin, cümlelerin anlamsız kaldığı, içinden geçtiğimiz, üzerimizden geçen bu ağır ve sancılı dönemden dolayı hiç söz konusu yapmak istememiştim. Ancak; çok fazla sorulmaya başlandığı için artık belirtme gereği duyuyorum.

Bu zor günlerde işimin başında olamayışımın nedeni maalesef yaşadığım sağlık süreciyle ilgiliydi. Nasıl olduğumu merak edenlere; artık iyiyim.

Devamına gelirsek...

Yaklaşık 3 yıl önce çalışmaya başladığım, Kanal 7 Medya Grubu - Ülke Tv ile 17.02.2023 tarihi itibarıyla yollarımızı ayırdık.

Tüm çalışma arkadaşlarıma, yolumun kesiştiği herkese, deneyimlerime teşekkür ederim. 3 yıldır ilgiyle takip eden, izleyen herkese çok teşekkür ederim. Her son yeni bir başlangıcı müjdeler. Bundan sonrası için güzel haberler ve mecralarda buluşmak dileğiyle.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
NTV'de üst düzey EYT ayrılığı! Yaklaşık 9 yıl sonra...
NTV'den üst düzey veda haberi geldi. Yaklaşık 9 yıldır kurumda görev alan ve EYT kapsamında emekli olmaya hazırlanan isim, ayrılık kararı aldı.

NTV'den üst düzey veda haberi geldi. Yaklaşık 9 yıldır kurumda görev alan ve son 4 yıldır haber müdürü olarak çalışan Göktan Bedük, kanalla yolları ayırıyor. EYT vuran deneyimli isim emeklilik kararı aldı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
NTV'de üst düzey atama haberi! O ismin yerine geldi...
NTV'de üst düzey atama gerçekleşti. Deneyimli isim, EYT kapsamında emekli olmaya hazırlanan ismin yerine göreve geldi.

NTV'den üst düzey atama haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre 2011'den bu yana kurumda muhabir olarak görev alan Yağız Şenkal, bugün itibariyle NTV İstanbul Haber Müdürü olarak atandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA

Deneyimli muhabir NTV ile yolları ayırdı! 'Dopdolu geçen 6.5 yılın ardından...'
NTV'den yeni bir ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 6.5 yıldır kanalda görev alan deneyimli muhabir veda ettiğini duyurdu.

NTV'den yeni bir ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 6.5 yıldır kanalda görev alan muhabir Serkan Kaya, veda ettiğini duyurdu. MedyaRadar'ın özel haberine göre Serkan Kaya, Anadolu Ajansı'na transfer oldu.

SOSYAL MEDYADAN VEDA ETTİ

Veda haberini, "Dolu dolu, dopdolu geçen 6.5 yılın ardından NTV'ye veda zamanı..." diyerek veren Serkan Kaya, sözlerine şöyle devam etti:

"Hep denir ya 'bir okul oldu benim için' diye, NTV bunun çok çok ötesinde bir yuva oldu bana.

Muhteşem bir ekibin üyesi olarak çok güzel insanlarla çalışmanın mutluluğu içinde ayrılıyorum..."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Ülke TV'de üst düzey atama! Ankara Temsilcisi hangi başarılı isim oldu?
Kanal 7 Medya Grubu'na bağlı yayın yapan Ülke TV'de üst düzey bir atama gerçekleşti.

Deneyimli gazeteci Mustafa Pala, Ülke TV'de Ankara Temsilciliğine getirildi.

Mesleğe Star Gazetesi'nde adım atan, Kanal 7 televizyonu Beyaz TV, TGRT Haber ve tv100'de muhabirlik görevlerinde bulunan ve son olarak Kanal 7'de Cumhurbaşkanlığı muhabir olarak çalışıyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Bloomberg HT'den flaş transfer! Hangi ünlü ekran yüzü kadroya katıldı?
Ciner Yayın Holding'e bağlı Bloomberg HT kanalından flaş bir transfer haberi geldi.

Ciner Yayın Holding bünyesinde yayın yapan ekonomi kanalı Bloomberg HT kadrosuna başarılı ekran yüzü Zeynep Özyol'u kattı.

Özyol, Bloomberg HT'de 'Kapanışa Doğru' programını sunacak.

Başarılı ekran yüzü son olarak Tarih TV'de görev yapıyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Ünlü ekran yüzü NTV'ye veda etti! EYT ile emekliye ayrıldı...
NTV'deki EYT ayrılıklarına bir yenisi daha eklendi. Uzun bir süredir kanalda görev alan ünlü ekran yüzü veda ettiğini duyurdu.

Ünlü ekran yüzü NTV'ye veda etti. Yaklaşık 14 yıldır kanalda görev alan Melda Yücel Kocaalp'ten ayrılık haberi geldi. EYT vuran deneyimli isim emeklilik kararı aldı.

'BİLİYORUM SÜRPİZ OLDU...'

Melda Yücel Kocaalp, veda haberini sosyal medya hesabından paylaştığı videolara düştüğü notla duyurdu:

"NTV'ye veda zamanı. Biliyorum sürpriz oldu. EYT ile emekli oluyorum. Bugün değilse ne zaman dedim ve... Hayat böyle değil mi zaten... 14 yıldır koşa koşa girdiğim şu kapıdan bugün son kez girdim. CNBC-E ile adım attım sevgili Doğuş ailesine... 14 yıla varan sürede tüm aklım tüm kalbim bilgim aidiyetimle Doğuş'lu oldum ve tüm tecrübemi adadım. Sorgusuz sualsiz amasız fakatsız tüm güler yüzümle... Çok şey öğrendim çok değerli isimlerle çalıştım çok dost kazandım. Bundan sonra mı? Bu son değil; başlangıç. Herkesin ağzının tadı kazancı sağlığı evdeki huzuru böyle tatlı ve bol olsun dedim; bana veda pastası sürprizi yapan haber merkezinden arkadaşlarıma. Tüm emeklerimiz karşılık bulsun. Hep iyi haberlere. Yolumuz açık olsun... Yeni seferlere"

MELDA YÜCEL KOCAALP KİMDİR?

29 Eylül 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Melda Yücel Kocaalp eğitim hayatını İstanbul'da geçirdi. Okuduğu okullarda birincilikler kazanan ve çok başarılı bir öğrencilik hayatı geçiren Kocaalp İstanbul Üniversitesi'nin Felsefe bölümünden mezun oldu.

Tecrübeli isim üniversitenin bitmesi ile beraber Takvim Gazetesi'nde çalışmaya hayatına atıldı ve bu gazetede köşe yazarlığı yaptı. Melda Yücel Kocaalp'in Takvim gazetesinden sonraki durağı Yeni Binyıl oldu, deneyimli isim burada muhabirlik yaptı. Farklı gazetelerde, farklı birimlerde görev alan isim sonrasında televizyona geçiş yaptı ve ilk olarak Kanal 6 televizyonunda çalıştı. Kocaalp'in halk tarafından tanınması Star TV'ye geçişi ile beraber oldu, Star ekranlarında tanınırlığını artıran isim buradan sonra sırası ile Habertürk ve CNBC-e'de görev aldı.

Sunduğu ekonomi programları ile sektörde önemli bir isim elde eden Kocaalp bir dönem Habertürk kanalının Ekonomi Müdürlüğü görevini üstlendi. 2 çocuk annesi olan Melda Yücel Kocaalp son olarak NTV televizyonunda ekonomi haberleri sunuyor ve Osman Müftüoğlu ile beraber Yaşasın Hayat programını hazırlıyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Yol TV'de deprem üstüne deprem! İhmal nedeniyle görevden alındı...
YOL TV'de sular durulmuyor. Kanalda yaşanan bir dizi krizin ardından, Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Akgül'ün görevine son verildiği ortaya çıktı.

Ocak ayında sosyal medya hesapları anlaşma yaptığı ajans tarafından gasp edilen YOL TV'de sular durulmuyor. Avrupa Alevi Birlikleri Federasyonu'na ait kanalda yaşanan bir dizi krizin ardından, Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Akgül'ün ihmali olduğu nedeniyle görevine son verildi.

Yol TV yönetimi tarafından Youtube, Instagram ve Twitter hesaplarının gasp edilmesinde Akgül'ün ihmali olduğu savunuluyor.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI GÖZ GÖRE GÖRE ÇALINDI

2016 yılında "cumhurbaşkanına hakaret edildiği" ve "terör örgütü propagandası yapıldığı" iddiasıyla Türksat yayınlarına son verilen Avrupa Alevi Birlikleri Federasyonu tarafından kurulan YOL TV'nin sosyal medya hesapları gasp edilmişti. Ardından ise YOL TV'nin Youtube, Twitter, ve Instagram hesaplarındaki içerikler silinmiş, ardından hesap adları da 'Yarın' şeklinde değiştirilmişti.

Yaşanan gelişmelerle ilgili Yol TV yönetimi hukuki yollara başvurdu. Ancak hesap şifrelerini elinde tutması gereken Yol TV teknik sorumlusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Akgül'ün bu olayda açık ihmali olduğunu düşünen yönetim kurulu Akgül'ü görevden aldı.

YAZ YAZ BURASI SOĞUK DONUYORUZ" SKANDALI

Son olarak Kahramanmaraş depreminde bölgeden yapılan canlı yayın hazırlığı sırasında Cafer Kaplan adlı gönüllü Yol TV muhabirinin reji ekibiyle yaşadığı talihsiz diyaloğun kanalın sosyal medya hesaplarında yayınlanmasında da Mahmut Akgül'ün talimatı olduğu konuşuluyor.

Söz konusu olayda Cafer Kaplan'nın YOL TV çalışanlarının KJ'yi ayarlarken canlı yayında olduklarını fark etmeyip kahkaha atarak "Yaz yaz burası soğuk donuyoruz" demesi tepki çekmişti. Kanalın canlı yayında olmamasına rağmen görüntülerin daha sonra kanalın adreslerinde yayınlanıp sonra silinmesi soru işaretleri yaratmıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Akit TV'nin yeni adresi belli oldu! Yangında büyük hasar almıştı...
Akit Medya Grubu'nun da bulunduğu binada çıkan yangın 60 saat sonra söndürüldü. Binada soğutma çalışmaları devam ederken Akit TV'nin yeni adresi de belli oldu.

İstanbul Küçükçekmece'de, Akit Medya Grubu'nun da yer aldığı 3 bloklu iş merkezinin alt katındaki halı imalathanesinde çıkan yangın yaklaşık 60 saat sonra söndürülebildi.

Yangında stüdyoları ağır hasar alan Akit TV yayınlarına ara verdi. Canlı yayın yapamayan Akit TV'nin yaşanan durumu TÜRKSAT'a bildirdiği ve anlık yayınların bant kayıtları üzerinden sürdürüldüğü belirlendi.

İtfaiyenin iş merkezindeki soğutma çalışmaları devam ederken teknik altyapısı büyük oranda çöken Akit TV'nin yeni adresi de belli oldu. Kanalın, Halkalı'daki Turkmedya grubunun(Kanal 24) binasına taşınacağı söyleniyor.

NE OLMUŞTU?

Halkalı Merkez Mahallesi Dereboyu Caddesi'nde bulunan 9 katlı iş merkezinin alt katında faaliyet gösteren halı imalathanesinde 27 Nisan'da yangın çıktı. halılar için kullanılan kimyasal maddelere sıçradı. Alevler, Yeni Akit gazetesi ve Akit TV'nin da bulunduğu binanın büyük kısmını sardı.

Yangına itfaiye ekipleri 101 araç ve 296 personelle müdahale etti. Üst katlara da sıçrayan yangın, 46 saat sonra kontrol altına alınırken, 60. saatte söndürüldü. İş merkezinin tamamını kaplayan dumanlar da tahliye edildi.

İtfaiyenin iş merkezindeki soğutma çalışmaları devam ederken yangının çıkış sebebi ve sabotaj olup olmadığı emniyet birimlerince araştırılıyor.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
tv100, Show Radyo ve Radyo Viva'dan seçim için ortak yayın kararı!
TV100, sevilen ekran yüzleriyle 100 yılın seçimi için unutulmaz bir canlı yayın gününe hazırlanıyor.

TV100 kanalının sevilen ekran yüzleri, Ece Üner, Erdoğan Aktaş, Cansu Canan Özgen, Pınar Işık Ardor, Candaş Tolga Işık, Okan Bayülgen, Oğuz Haksever, Deniz Gürel, Hande Aydemir, Osman Kenan Çapoğlu ve Ela Rümeysa Cebeci, 14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan "100 Yılın Seçimi" için izleyicilerin karşısına geçiyor. TV100, Show Radyo ve Radyo Viva ortak yayınında tüm gün boyunca canlı yayınlarla seçim sonuçlarını takipçilerine aktaracak.

Bu özel yayında, sandıktan çıkan sonuçlar karşılaştırmalı analizlerle sunulacak. Anlaşılır grafiklerle seçim ekranında anlık sonuçlar izlenebilecek. Aynı zamanda seçimin nabzının attığı her yerden ve batı başkentlerinden canlı yayınlar yapılacak. Uzman kadro, seçimle ilgili sıcağı sıcağına yorumlar ve değerlendirmeler sunacak. Partilerin genel merkezlerinden canlı bağlantılarla Ankara'dan sıcak gelişmeler aktarılacak.

TV100, sabah saatlerinden itibaren seçimin her adımını kesintisiz ve canlı yayınlarla izleyicilerine sunacak. Seçmenin verdiği kararlar, sandıktan çıkan mesajlar ve yarının Türkiye'sine ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar bu özel yayında ele alınacak.

"100 Yılın Seçimi" programı, 14 Mayıs Pazar günü TV100 kanalı, Show Radyo ve Radyo Viva ortak yayınında izleyicilerle buluşacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,853
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,733
  • ALMANYA
Ünlü ekran yüzü A Haber'e veda etti! Sekiz yıl boyunca birçok özel yayına imza attı...
A Haber'den ayrılık haberi geldi. Yaklaşık sekiz yıl boyunca birçok özel yayına imza atan ünlü ekran yüzü kanalla yollarını ayırdı.

Ünlü ekran yüzü A Haber'le yollarını ayırdı. MedyaRadar'ın özel haberine göre yaklaşık sekiz yıldır A Haber'de 'Gece Ajansı'nı sunan Salih Cemal Nayman, istifasını vererek kanala veda etti. Birçok özel yayına imza atan Salih Cemal Nayman, ATV ve A Haber Cumhurbaşkanlığı yayınlarının da moderatörlüğünü yapıyordu.

Ayrıca sunuculuk, spikerlik, güzel konuşma dersleri veren Salih Cemal Nayman bugüne kadar çok sayıda seminer gerçekleştirdi.

Medyaradar

Users found this pages searching for: