UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

A Spor'un Yayın Akışı - Tv'de Spor Ekranı - Spor Kanallarının Yayın Akışları - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
28 Mart 2024 | Saat: Yükleniyor...

A Spor'un Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 20 Şubat 2020 | 23:35

« S Sport Plus'ın Yayın Akışı | Trabzonspor-Fenerbahçe Derbisi TOD'da Şifresiz Yayınlanacak Spor Toto Süper Lig' »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,740 Konu 211 Beğeni 131 Puan 8,415
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
20 Şubat 2020 | 23:35 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2023 | 18:46 ★RECAİ KARAKUŞ★
A Spor'un Yayın Akışı

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
A Spor'da bir ayrılık daha! Hangi başarılı muhabir veda etti?
Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan spor kanalı A Spor'dan ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Murat Demiryas'ın geçtiğimiz hafta kurumla yollarını ayırmasının ardından, bir veda haberi daha geldi.

7 yıldır A Spor'da görev yapan başarılı muhabir Hakan Gündoğar, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, kurumla yollarını ayırdığını duyurdu.

NTV Spor'dan ayrıldıktan sonra BJK TV'de haber müdürü olarak görev yapan Gündoğar, daha sonra a Spor kadrosuna katılmıştı.

Ayrılık haberini kişisel sosyal medya hesabından duyuran Hakan Gündoğar, şu ifadeleri kullandı:

"7 yıl süren güzel yolculuğun sonuna geldik. Aspor ailesiyle bugün itibariyle yollarımız ayrıldı. Her yönüyle çok güzel günler geçirdim ve müthiş insanlarla çalıştım. Bu güzel serüvende yanımda olan tüm arkadaşlarıma, değerli büyüklerime teşekkürü borç bilirim."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
Deneyimli isim A Spor'a veda etti! 'Kendi isteğimle ayrıldım...'

Yaklaşık 8 yıldır A Spor'da çalışan spor spikeri, kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

Yaklaşık 8 yıldır Aspor'da çalışan spor spikeri Mustafa Göksu'dan ayrılık açıklaması geldi. Göksu sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada, kanaldan kendi isteğiyle ayrıldığını belirterek şunu dile getirdi: "Veda zamanı... 8 yılımı verdiğim, kuruluşunda bulunduğum A Spor'dan kendi isteğimle ayrıldım. Ekranda yalnız bırakmayan değerli izleyicilerimize minnettarım. Kalbini kırdığım kim varsa hakkını helal etsin. Tüm mesai arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.

Yaklaşık 8 yıldır Aspor'da çalışan spor spikeri Mustafa Göksu'dan ayrılık açıklaması geldi. Göksu sosyal medya adresinden yaptığı açıklamada, kanaldan kendi isteğiyle ayrıldığını belirterek şunu dile getirdi: "Veda zamanı... 8 yılımı verdiğim, kuruluşunda bulunduğum A Spor'dan kendi isteğimle ayrıldım. Ekranda yalnız bırakmayan değerli izleyicilerimize minnettarım. Kalbini kırdığım kim varsa hakkını helal etsin. Tüm mesai arkadaşlarıma da başarılar diliyorum."

YENİ ADRESİ KONYASPOR

Ünlü spor spikerinin yeni adresi de belli oldu. Mustafa Göksu, memleketinin kulübü İttifak Holdingi Konyaspor'un yeni medya iletişim direktörü oldu.  Göksu, kariyerini bundan sonra kulüp iletişimcisi olarak devam edecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
A Spor'da flaş ayrılık!

A Spor editörü Cengizhan Sevindik Twitter'dan yaptığı açıklama ile kanalından ayrıldığını açıkladı
A Spor ekranlarının sevilen programlarından Son Sayfa'da editör olarak görev yapan ve programın mimarlarından biri olan Cengizhan Sevindik, A Spor'dan ayrıldığını açıkladı.

Ayrılık haberini Twitter'dan duyuran Sevindik, "5 yıldır birlikte büyüdüğüm ve büyüttüğüm program olan #SonSayfa'nın da içinde bulunduğu kanalımdan ayrılık vakti...
Her vedada biraz hüzün biraz umut vardır. 5 yıllık yolculuktu bizimkisi, güzel dostluklar, mutluluklar koydum heybeme." dedi.

Yeni projelerin işaretini veren Sevindik, "Şimdi yeni maceralara yelken açma zamanı." ifadelerini kullandı.

Medyaloji

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
A Spor yorumcusundan veda haberi! 'Şimdilik vedalaştık...'
A Spor'dan ayrılık haberi geldi. Deneyimli isim, kanalla yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan A Spor'dan ayrılık haberi geldi. Ergin Arslan, kanalla yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "A Spor'da bugün son programı yaparak şimdilik vedalaştık" diyen Arslan, "Yönetimine, teknik ekibine, program yaptığım arkadaşlarıma, izleyicilere, tüm A Spor ailesine gösterdikleri ilgi ve sağladıkları keyifli ortam için çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
A Spor güzel ekran yüzünü kadrosuna kattı! "Artık kavuşma zamanı"
Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı yayın yapan spor kanalı A Spor, ünlü ekran yüzüyle anlaştığını duyurdu.

Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı A Spor, ünlü ekran yüzü Deniz Satar'ı kadrosuna kattı.

Son olarak TRT Spor'da görev yapan ve temmuz 2020'de kanaldan ayrılan Satar, A Spor ekranlarında "Yaşasın Hafta Sonu" programını sunacak.

A Spor resmi twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Geldi, geldi. Ne dedik? Bekleyelim dedik.Deniz Satar ile Yaşasın Hafta Sonu A Spor'da!" ifadelerin kullanıldı.

ARTIK KAVUŞMA ZAMANI"

Deniz Satar ise, "Biraz özledik, biraz bekledik. Artık kavuşma zamanı. Ben de A Spor'dayım. Bundan böyle her hafta sonu Yaşasın Hafta Sonu ile sizlerleyim" ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
A Spor'dan ayrılık haberi geldi! 'Son yayınımı yapıyorum' diyerek duyurdu...
A Spor'dan ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 3 yıl boyunca A Spor çatısı altında muhabirlik yapan isim, kanalla yollarını ayırdı.

A Spor'un Beşiktaş Muhabiri Sercan Dikme, kanalla yollarının ayrıldığını açıkladı.

Ayrılık haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Sercan Dikme, şu ifadelere yer verdi:

"Ağustos 2020'den bu yana A Spor çatısı altında sizlerin evine konuk olmanın mutluluğunu yaşadım. Turkuvaz Medya'da çok iyi dostluklar kurup aile ortamında çalıştım. Birçok arkadaş, kardeş ve büyük tanıdım.

Bu süreç içerisinde sizlere en hızlı şekilde en doğru ve teyitli bilgileri ulaştırmak için çok çalıştım. Üç sene boyunca Beşiktaş'a dair tüm doğru haberleri A Spor ekranında paylaştık.

A Spor'un Beşiktaş Muhabiri Sercan Dikme, kanalla yollarının ayrıldığını açıkladı.

Ayrılık haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Sercan Dikme, şu ifadelere yer verdi:

"Ağustos 2020'den bu yana A Spor çatısı altında sizlerin evine konuk olmanın mutluluğunu yaşadım. Turkuvaz Medya'da çok iyi dostluklar kurup aile ortamında çalıştım. Birçok arkadaş, kardeş ve büyük tanıdım.

Bu süreç içerisinde sizlere en hızlı şekilde en doğru ve teyitli bilgileri ulaştırmak için çok çalıştım. Üç sene boyunca Beşiktaş'a dair tüm doğru haberleri A Spor ekranında paylaştık.

Hem kurumuma hem de siz değerli izleyenlerimize mahcup olmamak, en çok önemsediğim konuydu. Vicdanen bunu başarmış olmanın rahatlığını yaşıyorum.

Bugün benim üzerimde çok büyük emekleri olan A Spor'da muhabir olarak son yayınımı yapıyorum.

Desteklerini esirgemeyen Turkuvaz Medya Tematik Kanallar Genel Müdürü Abdülhalik ÇİMEN'e, A Spor Yayın Koordinatörü Ender BİLGİN'e, Haber Müdürü Cüneyt ŞEN'e ve birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere..."

Medyaradar

Users found this pages searching for: