UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

BEYAZ TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 2 - Page 2 of 2
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
24 Nisan 2024 | Saat: Yükleniyor...

BEYAZ TV'nin Yayın Akışı

Başlatan KARTAL DEMİR, 22 Ağustos 2019 | 23:13

« Sözcü TV'nin Yayın Akışı | NTV'nin Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,848 Konu 212 Beğeni 141 Puan 8,728
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
NTV'den ayrıldı, Beyaz TV ile anlaştı! Hangi görevi yürütecek?

NTV'den ayrılan ödüllü gazetecinin yeni adresi Beyaz TV oldu. Peki hangi görevi yürütecek. İşte detaylar...

NTV'de görev alan başarılı polis adliye muhabiri Gökhan Gerçek'in yeni adresi belli oldu. MedyaRadar'ın özel haberine göre Gökhan Gerçek Beyaz TV'ye transfer oldu.

GÖKHAN GERÇEK'İN YENİ GÖREVİ...

Gökhan Gerçek, kanalda Haber Koordinatörü olarak görev alacak. Beyaz TV eski Haber Koordinatörü Fırat Çatalbaş, ekonomik şartlar nedeniyle kanalla yollarını ayırmıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk'ten ayrılan ekran yüzünün yeni adresi belli oldu!

Ünlü ekran yüzü Oya Çebi, sürpriz bir şekilde Habertürk ile yollarını ayırdıktan sonra yeni bir başlangıç yaptı.

Geçtiğimiz ay sürpriz şekilde Habertürk ile yollarını ayıran ünlü ekran yüzü Oya Çebi, Beyaz TV ile anlaştı. Çebi 30 Ekim tarihinden itibaren hafta içi her gün saat 18.30'da Ana Haber Bülteni ile sevenlerinin karşısında olacak.

6 yıl Habürtürk'te görev yapan Çebi, kanaldaki görevine gece haberlerini sunarak başladı. Ana haber bültenini de sunan Çebi gün ortası haberleri ile günün önemli gelişmelerini paylaştı.  Tecrübeli spiker son olarak Haftalık programında gündeme dair ayrıntıları paylaştı. Programında siyasetten dış politikaya, sağlıktan ekonomiye kadar önemli konukları ağırladı.

Gerçek'ten bomba transfer

NTV ile yollarını ayırdıktan sonra Beyaz TV'nin haber koordinatörlüğüne getirilen Gökhan Gerçek'in ilk transferi Oya Çebi oldu. Çebi'nin ekranların en tecrübeli isimlerinden biri olduğunu belirten Gerçek, Çebi'nin entelektüel kapasitesi, gündeme ve Türkçe'ye hakimiyeti ile kısa sürede izleyicinin gönlünde taht kuracağına inandığını söyledi. Beyaz Haber'i en çok izlenenler arasına sokmayı hedeflediklerini belirten gerçek, "Hedefimiz güçlü isimlerle kanalın kurumsal kimliğini daha da güçlendirmek bu çerçevede önümüzdeki günlerde de çok konuşulacak transferler devam edecek" değerlendirmesinde bulundu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Haber Global'den ayrılan deneyimli habercinin yeni adresi belli oldu

Geçtiğimiz günlerde Özel Haber Şefliği görevini yürüttüğü Haber Global ile yollarını ayıran Ali Çiçek'in yeni adresi belli oldu.

Bir süredir Haber Global'de Özel Haber Şefliği görevini yürüten Ali Çiçek vedasını sosyal medya hesabından, "başka bir şehirde başka bir kurumda tekrar görüşmek üzere" ifadeleriyle duyurmuştu.

Çiçek'in yeni adresi Beyaz Tv oldu.
Beyaz Tv Haber Koordinatörü Gökhan Gerçek'in ekibine katılan Ali Çiçek, yeni kanalında koordinatör yardımcısı olarak görev yapacak..

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Ünlü ekran yüzü Beyaz TV'ye veda etti! 'Beni zor duruma soktu...'

Beyaz TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Habertürk'ten ayrıldıktan sonra Beyaz TV'ye geçiş yapan ünlü ekran yüzü veda ettiğini duyurdu.

Beyaz TV'de sürpriz bir ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 6 yıldır görev aldığı Habertürk'ten ayrıldıktan sonra geçtiğimiz Ekim ayında Beyaz TV'ye geçiş yapan sunucu Oya Çebi, veda etti.

"ANKARA'YA TAŞINMAMIN İSTENMESİ..."

"İnanarak, güvenerek çok hevesli ve çok heyecanlı yola çıktığım ve bir süredir Ana Haber'ini sunduğum Beyaz Tv ile yollarımızı ayırmaya karar verdim" diyen Oya Çebi, şöyle devam etti:

"Az zamanda büyük ve güzel işler yaptık. Bu sürede beni yalnız bırakmadınız, beni evlerinize konuk ettiniz. Reytinglerimizin her gün daha da yükselmesiyle Beyaz Tv'nin en çok izlenen kuşaklarından biri olduk. Bunu sizlerle başardık. Ancak merak edenler olacağı için bu açıklamayı yapmayı zaruri görüyorum. Kanalımla İstanbul merkezli çalışacağım konusunda söz alarak anlaşma yapmıştım. Fakat yayınların bundan sonra tamamen Ankara'dan devam edecek kararının alınması, bunun için de benim çok kısa sürede temelli olarak Ankara'ya taşınmamın istenmesi beni zor duruma soktu. Kendimce böyle bir radikal değişime hazır olmadığım ve bazı önemli gerekçelerim nedeniyle Ankara'ya taşınamayacağım için yollarımızı ayırmaya karar verdim. Bu kısa süreçte çok rahat ve güzel bir çalışma ortamım oldu. Çok güzel insanlar ve çok güzel bir ekip tanıdım. Herkesin emeğine, yüregine sağlık. En büyük teşekkürüm de beni bu süreçte hiç bırakmayan, nerede olursa takip eden vefalı seyircilerime... Artık yeni bir yıla giriyoruz. Yeni yılda yeni güzel gelişmelerle tekrar karşılaşbilmek dileğiyle. Herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu, bolluk, bereket ve başarı dolu bir yıl diliyorum..."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Beyaz TV'ye flaş transfer! Ana haber ona emanet!

Deneyimli haber spikeri Beyaz Ana Haberin yeni ekran yüzü oldu.

20 yıllı dolduran meslek hayatına haber muhabiri olarak başlayan Tuğba Dalkılıç yaptığı haber, siyaset ve tarih programlarıyla birçok kanalın ekran yüzü olmuştu.

Son olarak TRT Haber'de görev alan ünlü spiker bu kez Beyaz TV ile el sıkıştı.

Yeni bir yapılanmayla genel merkezini Ankara'ya taşıyan Beyaz TV hafta içi ana haber bültenlerini deneyimli haber spikerine emanet etti.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Beyaz TV'den çifte ayrılık haberi geldi! Üst düzey isim ile ekran yüzü veda etti...

Beyaz TV'den çifte ayrılık haberi geldi geldi. Biri üst düzey, diğeri ise ekran yüzü iki isim kanala veda etti.

Beyaz TV'den ayrılık haberleri art arda geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre 25 yıl çalıştığı NTV'den ayrılarak Ekim 2023'te Beyaz Tv'ye transfer olan Haber Koordinatörü Gökhan Gerçek ile TRT Haber'den sonra Beyaz TV ile el sıkışan Spiker Tuğba Dalkılıç'ın kanalla yolları ayırdı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Beyaz TV'de yaprak dökümü... Deneyimli muhabir ile yollar ayrıldı!

Deneyimli muhabir yaklaşık 2,5 yıldır görev yaptığı Beyaz TV ile yollarını ayırma kararı aldı.

Beyaz TV haber merkezinde 2,5 yıldır görev alan Gizem Galatalı kanala veda etti.

25 yıl çalıştığı NTV'den ayrılarak Ekim 2023'te Beyaz Tv'ye transfer olan Haber Koordinatörü Gökhan Gerçek ile TRT Haber'den sonra Beyaz TV ile el sıkışan Spiker Tuğba Dalkılıç'ın kanalla yolları geçtiğimiz hafta ayrılmıştı.

Bu ayrılıkların ardından kanaldan bir veda haberi daha geldi.MedyaRadar'ın haberine göre yaptığı siyasi ve özel haberlerle dikkat çeken muhabir Gizem Galatalı, Beyaz TV ile yollarını ayırdı.

Medyaradar

Users found this pages searching for: