UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

HABERTÜRK TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 2 - Page 2 of 3
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
24 Nisan 2024 | Saat: Yükleniyor...

HABERTÜRK TV'nin Yayın Akışı

Başlatan KARTAL DEMİR, 06 Ağustos 2019 | 16:05

« Halk TV'nin Yayın Akışı | A Para’nın Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,848 Konu 212 Beğeni 141 Puan 8,728
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Deneyimli isim Habertürk'e transfer oldu! En son TRT'de görev almıştı...

Son olarak TRT'de görev alan deneyimli isim Habertürk ile el sıkıştı.

Ciner Medya Grubu'na bağlı Habertürk'ten transfer haberi geldi. TRT ile yollarını ayıran Saffet Yiğit, Habertürk'e editör olarak transfer oldu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk TV'de ayrılık rüzgârı esti! Hangi isim görevi bıraktı?
Ciner Medya Grubu'na bağlı olarak yayın yapan Habertürk TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı.

3 yıla yakın süredir Habertürk TV'de görev yapan Safiye Işıklı, kanalla yollarını ayırma kararı aldı.

Başarılı isim kurumda editör olarak görev yapıyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk Sevilay Yılman'ın biletini kesti! Sosyal medya sonu oldu...
Habertürk gazetesi, Sevilay Yılman ile yollarını ayırdı. Veda haberini doğrulayan Sevilay Yılman ise sebebinin sosyal medya paylaşımları olduğunu dile getirdi.

Habertürk gazetesi, Sevilay Yılman ile yollarını ayırdı. Veda haberini doğrulayan Yılman, sosyal medyada paylaşım yaparken Habertürk'ün kurallarına uygun davranamadığı için söz konusu ayrılığın gerçekleştiğini dile getirdi.

"Ciner Medya Grubu'nun da sosyal medya kullanımı konusunda çalışanlarından uymasını istediği kurallar var. Ben epeyce bir direndim bu kurallara uyum sağlayabilmek için ama son süreçte maalesef başarılı olamadım, olamıyorum da..." diye yazan Yılman, "Özellikle aktif olduğum Twitter'da kurumun ilke ve kurallarına aykırı paylaşımlar yaparak sürekli ihlalde bulunuyorum. Bu ihlal durumum en sonunda İnsan Kaynakları tarafından dikkat çekti ve uyarıldım. Tüm kurum çalışanlarının riayet ettiği kurallar ve kaideler bir kez daha hatırlatıldı tarafıma. Çünkü grubun tüm çalışanlarına tebliğ ettiği bir, 'Sosyal Medya Yönergesi' var ve ben uymayınca diğer arkadaşların da uymama hakkı doğuyor. Ve böyle olunca da mesele yönetilemez hale geliyor" diyerek bu sebepten dolayı kurumla yollarının ayrıldığını belirtti.

Yeni döneme Youtube'da devam edeceğini, 'Özellikle medya, yargı, ticaret ve siyaset denkleminin ombudsmanı olacağım' ifadesini kullanarak belirten Sevilay Yılman, "Başta Ciner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Turgay Ciner'e, Medya Grup Başkanı Mehmet Kenan Tekdağ'a ve kurum çatısı altında birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma ve siz çok kıymetli okurlarıma sonsuz teşekkür ediyorum" diyerek Habertürk'e veda etti.

Bir taraftan sosyal medya kurallarına uymadığı için uyarıldığını söyleyen Sevilay Yılman'ın diğer taraftan kalması yönünde ısrarlar olduğunu ifade etmesi ise dikkat çekti.

5 AY KÖŞE YAZAMAMIŞTI

Sevilay Yılman, 2021 sonunda, Hazine ve Maliye Bakanlığı'na o dönem daha yeni atanan Nureddin Nebati ile olan kayıt dışı söyleşisini aktardığı için uzun süre köşesini yazamamıştı.

Bakan Nebati'nin Sevilay Yılman ile röportaj sırasında söylediği iddia edilen "Karamsar tablo çizenler var. Hiçbir şekilde bize inanmayanlar. Onlara diyorum ki; Sen maaş alıyorsun. En fazla neyini kaybedersin? Enflasyonun altında ezilirsin. Ama ben bütün varlığımı kaybederim bu iş düzelmezse eğer..." ifadeleri gündeme oturmuş ve yoğun tepki toplamıştı.

Fatih Altaylı ise söz konusu söyleşinin bir röportaj olmadığını, Yılman ile Nebati arasında geçen bir konuşma olduğunu iddia ederek, Bakan'ın izninin alınmadan yayımlandığını öne sürmüştü.

Olayın üzerinden geçen 5 ay boyunca Sevilay Yılman Habertürk'te yazı yazamamış ancak 2022 yılı Mayıs ayında geri dönebilmişti.

ADI HEP KRİZLERLE ANILIR OLMUŞTU

Bir başka kriz ise Habertürk TV ekranlarında yaşanmıştı. Bingöl'deki şehit yakınına müdahalesi ve küfrü nedeniyle toplumun tüm kesimlerinden tepki gören İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'a sahip çıkan Sevilay Yılman, "Tam bir İstanbul Beyefendisidir. Yaptığı yanlış ama bazen insan gaflete düşer" ifadelerini kullanmıştı.

Yılman'ın tepki çeken sözleri üzerine Habertürk TV'den zorunlu açıklama gelmiş ve "Habertürk'ün hiçbir koşulda, başta şehit aileleri olmak üzere ailelere yönelik küfürleri ve saygısızlığı mazur görmesi, mazur gösterilmesine izin vermesi mümkün değildir" denilmişti.

KORKMAZ İLİŞKİSİ GÜNDEME OTURMUŞTU

Nitelikli dolandırıcılıktan hüküm giyen Sezgin Baran Korkmaz'ın ifşa ettiği gazeteciler listesi içinde adı geçen Sevilay Yılman'ın kendisini savunduğu açıklamaları günlerce konuşulmuştu. Sezgin Baran Korkmaz'dan para aldığı iddia edilen Sevilay Yılman birçok tweet atmış hatta canlı yayına çıkarak açıklamalar yapmak zorunda kalmıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Ödüllü gazeteciye Habertürk TV'de yeni görev
2010 yılından bu yana Habertürk TV'de muhabir olarak görev yapan Gülçin Hacıevliyagil Ayçe Habertürk TV İzmir Temsilcisi olarak görevlendirildi.

Gülçin Hacıevliyagil Ayçe "Mültecilerin Umuda Kaçış Öyküsü' adlı televizyon-haber programıyla Sedat Simavi (2015) ödülüne layık görülmüştü.

Gülçin Hacıevliyagil Ayçe 1977 yılında İzmir'de dünyaya geldi. 1998 yılında Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu.
Çalışma hayatına Kanal D Haber Merkezi'nde başladı. Kanal D'de, 5 yıl boyunca prodüktör ve muhabir olarak görev aldı. Ardından Star Tv'de ve Show TV Haber Merkezi'nde muhabirliğe devam etti. Show Tv haber Merkezi'nin İzmir sorumlusu olarak aynı kurumda 2007 yılına kadar çalıştı.
26 yıldır televizyon haberciliği yapan Gülçin Hacıevliyagil Ayçe 13 yıldır Habertürk TV'de görev alıyor.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk TV'de üst düzey atama! O ismin yerine geldi...
Ciner Medya Grubu'nun haber kanalı Habertürk'ten atama haberi geldi. Deneyimli isim kariyerine Ekonomi Müdürü olarak devam edecek.

Ciner Medya Grubu'nun haber kanalı Habertürk'ten üst düzey atama haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre Zeliha Saraç, Nisan ayında Sözcü TV'ye geçiş yapan Ebru Baki'nin yerine atandı ve Habertürk TV Ekonomi Müdürü oldu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk'te transfer rüzgarları! 5 yeni isim kadroya dahil oldu...
Habertürk'ten art arda transfer haberi geldi. 4'ü muhabir 5 yeni isim kadroya katıldı.

Habertürk'ten art arda transfer haberleri geldi. MedyaRadar'ın özer haberine göre 4'ü muhabir olmak üzere toplam 5 yeni isim kadroya katıldı.

CNN Türk'te görev yapan Ceylan Sever ve Buse Deviren, Kanal D Haber Merkezi'nde görev yapan Elif Yavuz, DHA ve Kanal D Haber Merkezi'nde görev yapan Yalın Onat Ergör Habertürk'e transfer oldu. Kanalın haber ekibine katılan bir diğer isim ise editör Emrah Kavak oldu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Deneyimli isim Habertürk'e transfer oldu! En son CNN Türk'te görev almıştı...
Ciner Medya Grubu'nda seçim sonrası transfer hareketliliği devam ediyor. Medyaradar'ın ulaştığı bilgilere göre, ekranların deneyimli ismi Habertürk TV kadrosuna katıldı.

CNN Türk ile yollarını ayıran Evren Aydın'ın yeni adresi yıllar sonra yeniden Habertürk oldu.

Aydın, hafta içi her gün pazartesiden cumaya gece bültenlerinde izleyicinin karşısına çıkacak.
Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk TV'den üst düzey ayrılık haberi! 13 yıllık dönem sona erdi...
Habertürk TV'den üst düzey ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 13 yıl boyunca kurumda görev alan isim kanala veda etti.

Habertürk TV'de ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. MedyaRadar'ın özel haberine göre kanalın Spor Müdürü Emin Çağlar kendi isteğiyle veda etti.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Ünlü ekran yüzü Habertürk'e veda etti! 'Tam 6 yılı geride bıraktığım...'

Habertürk'te sürpriz bir ayrılık yaşandı. Yaklaşık 6 yıldır kurumda görev alan ünlü ekran yüzü veda ettiğini duyurdu.

Ciner Medya Grubu'na bağlı olarak yayın yapan Habertürk TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Yaklaşık 6 yıldır kurumda görev alan sunucu Oya Çebi, Habertürk'e veda etti.

"EVİMDEN, AİLEMDEN AYRILMIŞ GİBİ..."

"Tam 6 yılı geride bıraktığım Habertürk'e artık VEDA VAKTİ" diyerek ayrılık haberini duyuran Oya Çebi, "Kendimi iş yerimden ayrılmış gibi değil de; evimden, ailemden ayrılmış gibi hissediyorum" ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk Tv'de sürpriz ayrılık! Hangi ünlü ekran yüzü veda etti?

Habertürk programcısı ve gazeteci Afşin Yurdakul, 2013 yılından bu yana görev yaptığı Habertürk TV'den ayrıldı. Yurdakul veda konuşmasında gözyaşlarına hakim olamadı.

Habertürk programcısı ve gazeteci Afşin Yurdakul, 2003 yılından bu yana görev yaptığı Habertürk TV'den ayrıldı. Yurdakul'un son yayında yaptığı veda konuşması ise herkesi duygulandırdı.

"TÜRKİYE'NİN BÜTÜN RENKLERİ, BÜTÜN RENKLERİNE EMANET OLSUN"

Bugün gerçekleşen son yayının ardından izleyicilere veda eden Yurdakul, şunları söyledi:

Yayının sonuna geldik. Bugün bir anonsum var değerli izleyiciler. Benim için duygulu olacak. O yüzden anlayışınızı da rica ediyorum. 2013 yılından beri kamera önünde ve arkasında farklı görevlerde bulunduğum HaberTürk ekranında bugün son yayınım. 10 yıl çok uzun bir süre. Dış haber müdürü olarak görev yaptığım yıllarda Arap ayaklanmaları, Suriye savaşı, göç krizi, sonrasında darbe girişimi, sınır ötesi operasyonlar, seçimler, referandumlar, ekonomik darboğaz, Avrupa'nın göbeğinde bir savaş, dünyayı sarsan bir salgın yani bu ekrandayken hep krizlerle boğuştuk diyebilirim. Bu 10 yılda bu ekranda hep sakin ve bilgi temelli tüm görüşlere saygılı, mesafeli, empatiyi önceleyen, Türkiye'yi önceleyen, dünyada olan biteni titizlikle vurgulayan yayınlara imza atmaya gayret ettim. Bu programda özgün ve samimi bir alan tutturmaya çabaladım bu süre içerisinde. Bu alanı kollayan ve desteğini daima hissettiren CİNER Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ'a, yayın yönetmenimiz Mehmet Yeşilkaya'ya, kamera arkasında tüm birimlerde omuz omuza çalıştığımız tüm arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Keza izleyicilerime büyük bir teşekkürüm var. Yıllar içerisinde sert eleştirileriniz hep kendimi geliştirmeme vesile oldu. Güzel sözleriniz de devam etmek için bütün koşullara rağmen cesaret bulmaya vesile oldu. Bana hep 'dünyada en iyisi neredeyse git öğren sonra da gel ülkende hizmet et evladım' diyen rahmetli anneme ve canım babama yani aileme teşekkür ediyorum. Veda etmeden de şunu söylemeyi bir borç biliyorum. Bu meslek yani gazetecilik büyük bir kıskaçta. Demokrasi olmadan, hukukun üstünlüğü olmadan, ifade özgürlüğü el üstünde tutulmadan da nefes alamaz. Nefes aldırmak da hepimizin görevi bu ülkede. Dünyanın bu kritik zamanında ülkeme de hakkıyla demokrasi, adalet, refah ve ferahlık diliyorum. Türkiye'nin bütün renkleri bütün renklerine emanet olsun. HT360'tan son kez iyi akşamlar. Allah'a ısmarladık.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Sunucu Mehmet Akif Ersoy Talkshow'a başlıyor!

Siyaset programlarının tanınan moderatörü Mehmet Akif Ersoy, Habertürk'te bugün yeni bir programa başlayacak.

Siyaset programlarının tanınan moderatörü Mehmet Akif Ersoy, Habertürk'te bugün yeni bir programa başlayacak. 'Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece'... Ersoy, saat 21.00'de başlayacak talkshow formatındaki programda konukları eşliğinde izleyicilere eğlence, kahkaha, sohbet, gündem, sanat ve müzik dolu bir gece yaşatacak.

Mehmet Akif Ersoy, Habertürk'e verdiği röportajda izleyicilerin 'Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece' ile hafta boyunca meydana gelen stresten arınacaklarını, zihinsel yorgunluklarını atacaklarını ve bir hayli eğleneceklerini dile getirdi. Ersoy, aynı zamanda kendisi ve kariyeriyle ilgili soruları cevaplarken başından geçen ilginç olayları ve sonuçlarını da anlatacak.

Ersoy, her cuma saat 21.00'den itibaren; eğlence, kahkaha, sohbet, gündem, sanat ve müzik içerikli 'Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece'de ünlü konuklar ağırlayacak.

Program boyunca çok sayıda ünlü müzisyen, oyuncu, gazeteci ve içerik üreticileriyle gündeme ve konukların hayatlarına dair eğlenceli sohbetler edilecek. Program; oyunlar, orkestra eşliğinde canlı performanslar, vtr'ler, gizli röportajlar ve konuklara özel içeriklerle devam edecek. Canlı olarak yayınlanacak programda aynı zamanda izleyicilerin katılımıyla, interaktif oyunlara da yer verilecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Ciner Grubu'nda üst düzey atama! Kim, hangi göreve getirildi?

Ciner Grubu bünyesindeki Habertürk ve Bloomberg HT kanallarına yeni bir Reklam Genel Müdür Yardımcısı atandı.

Uzun yıllar Medya ajanslarında yönetici olarak görev yapmış; son 8 yıldır Show Tv'de koordinatör olarak görev yapan Ecem Ezber Macar, Habertürk - Bloomberg reklam genel müdür yardımcısı olarak atandı.

2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklam Yönetiminden mezun olan Ecem Ezber Macar iş hayatına Lotus Medya'da başlayan ve Çeşitli medya şirketlerinde yöneticilik yapan Ecem Ezber Macar Veritas, MG Media, Zer Medya ve Mindshare de Unilever satın alma direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Deneyimli isim evli ve bir çocuk annesidir.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Deneyimli ekran yüzü Habertürk'e veda etti! Yaklaşık 3 yıldır görev alıyordu...

Habertürk TV'den ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 3 yıldır kanalda görev alan deneyimli ekran yüzü, veda ettiğini duyurdu.

Habertürk TV'deki ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. MedyaRadar'ın özel haberine göre yaklaşık 3 yıldır Habertürk'te görev alan Haber Spikeri Duygu Kaya, kanala veda etti.

'BU BİR VEDA' DİYEREK DUYURDU

Sosyal medya hesabından "Bu bir veda videosudur" diyerek yaptığı paylaşımla ayrılığını duyuran Duygu Kaya, şöyle devam etti:

"3 yıla yakın çalıştığım Habertürk'ten dün kendi isteğimle ayrılmış bulunuyorum. Muhabirlik dönemimde de spikerlik dönemimde de pek çok deneyim kazandım, güzel anılar biriktirdim. Kıymetli insanlarla aynı çatıyı paylaştım. Başta medya grup başkanımız Sn Kenan Tekdağ beye , Genel Yayın Yönetmenim Mehmet Yeşilkaya'ya ve tüm yöneticilerime teşekkürü bir borç bilerim. Siz seyirciler, bizi evlerine konuk edenler sizler de hiç yalnız bırakmadınız, var olun. Belki başka yerlerde yine merhaba'mız olacak kimbilir:) O güne dek Hoşça'kalın, sağlıkla kalın."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
24 TV'den ayrıldı, Habertürk ile anlaştı! 'Özlemiştik değil mi?..'

Habertürk TV'den transfer haberi geldi. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında 24 TV'den ayrılan ekranların beğenilen ismi, Habertürk TV kadrosuna dahil oldu.

Habertürk'ten transfer haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre geçtiğimiz yıl 24 TV'den ayrılan Nur Köşker, Habertürk ile anlaştı. Nur Köşker, kanalda Gece Bülteni'ni sunacak.

"YENİDEN BERABERİZ..."

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Nur Köşker, "Sıkça sorduğunuz ekrana ne zaman döneceksin sorularınıza bu kareyle yanıt vermek istedim. Artık, çok sevdiğim ve beni çok heyecanlandıran bir ekranda Habertürk'te yeniden beraberiz özlemiştik değil mi?" diyerek izleyicilerine sevindiren haberi verdi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,848
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,728
  • ALMANYA
Habertürk'te sürpriz gelişme! Ünlü köşe yazarı vedasını duyurdu...

Habertürk'ten ayrılık haberi geldi. Deneyimli gazeteci ve köşe yazarı, Habertürk ve Habertürk TV ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Habertürk'teki ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. MedyaRadar'ın özel haberine göre Kemal Öztürk, Habertürk ve Habertürk TV ile yollarını ayırdığını duyurdu.

"ÇALIŞMA HUZURU KONULARINDA YAŞADIĞIM SIKINTILAR YÜZÜNDEN..."

poster
'Kamuoyuna Duyuru' başlıklı paylaşımında "Son dönemlerde Habertürk yönetimiyle inandığım fikirleri dile getirme ve çalışma huzuru konularında yaşadığım sıkıntılar yüzünden gruptan ayrılma kararı aldım" ifadelerini kullanan Öztürk; konuk, okur, izleyici ve takipçilerine teşekkürlerini iletti.

Kemal Öztürk'ün paylaşımı şöyle:

Bir gazetecinin mesleğini icra ederken iki önemli beklentisi vardır: İnandığı fikirlerini özgürce beyan etmek ve huzurlu bir çalışma ortamına sahip olmak.

Son dönemlerde Habertürk yönetimiyle inandığım fikirleri dile getirme ve çalışma huzuru konularında yaşadığım sıkıntılar yüzünden gruptan ayrılma kararı aldım.

Habertürk köşe yazarlığı, Habertürk TV program moderatörlüğü ve yorumcu görevlerimden ayrıldığımı kamuoyunun bilgisine sunarım.

Bu süre zarfında programıma katılan konuklara, okurlarıma, izleyicilere ve takipçilerime ilgilerinden dolayı şükranlarımı sunarım.

2020 yılında bana yazarlık ve yorumculuk fırsatı verdiği için Sayın Turgay Ciner'e teşekkür ederim.

Nerede olursam olayım, doğruya doğru, yanlışa yanlış demeye devam edeceğim.

Saygılarımla"

Medyaradar

Users found this pages searching for: