23 Kasım 2017, 12:51:08

* SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

* Sağ Tık Engelleme

Gönderen Konu: TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER  (Okunma sayısı 69936 defa)

Çevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
Ynt: TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
« Yanıtla #1275 : 10 Temmuz 2017, 22:15:07 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

Milliyet yazarı Sina Koloğlu'ndan TV8'e Hababam Sınıfı filminin yayınıyla ilgili eleştiri geldi. Koloğlu, "Biplenmiş bir ‘Hababam Sınıfı’ istemiyoruz", dedi.

Sina KOLOĞLU / MİLLİYET

NE BUZ NE DE BİP İSTEMİYORUZ!

TV 8’de ‘Hababam Sınıfı’ filmi vardı. Saat 23.00’ü çoktan geçmişti. Ev ahalisi, “Ne zaman olsa, hangi sahneden başlasak, gülüyoruz” yorumunu yaptı. “Eşoleşek” biplendi, sinirler tepeye çıktı. Biplenmiş bir ‘Hababam Sınıfı’ istemiyoruz. FOX’ta ‘Oğlan Bizim Kız Bizim’de, çocukla kız şarap içecek oluyor, buzlanıyorlar. Ev ahalisi sordu: “İçinden şarap geçen filmi seçip, sonra buzlamak nasıl bir duygu?”                          www.medyatava.com

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
  • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
    • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
« Yanıtla #1276 : 13 Temmuz 2017, 18:31:41 »

Acun fişlerini çekti! O program artık yayınlanmayacak!

TV8 ekranlarında Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ın sunumuyla ekrana gelen "3 Adam" programı hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Bugünkü yazısında TV8'in kış dönemi için sıkı bir hazırlık içinde olduğuna ve rakiplerinin korkulu rüyası olmaya devam edeceğine vurgu yapan Posta gazetesi yazarı Mesut Yar; Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın programı "Üç Adam" yeni sezonda yayınlanmayacağını duyurdu.

İşte Mesut Yar'ın yazısındaki ilgili kısım;

"Yetenek Sizsiniz jürisinde Hülya Avşar, O Ses Türkiye jürisinde de Yıldız Tilbe olacaksa; yani çıkan haberler balon filan değilse, bu kış da çok eğleneceğimizin garanti olduğunu not düşüyorum...

Yaz uykusuna yatan TV8'in kış döneminde rakipleri için yine kabus olacağını düşünüyorum. Bir eksikle; Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın programı Üç Adam artık yayınlanmayacak. Not düşüler!"

Medya Radar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1277 : 15 Temmuz 2017, 19:38:26 »

Show TV ekranlarının 'Evleneceksen Gel' adlı izdivaç programında eş aramaya gelen Solmaz Ciros adlı gelin adayı, kendisine talip olan Kaan Güvenilir ile dizide oynayacağı söylenmişti.

Dizinin TV8'de yayınlanacağı belli oldu. Emrah'ın oğlu Tayfun da projede yer alacak.

AŞK-I ROMAN HAFTAİÇİ HERGÜN TV8'DE

Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir'in başrollerini paylaştığı ve Global Medya'nın yapımcılığını üstlendiği 'Aşk-ı Roman' Ağustos ayından itibaren haftaiçi her gün TV8'de ekranlara gelecek.                              www.medyaradar.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1278 : 21 Temmuz 2017, 11:01:33 »

3 Adam’ın sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, TV8 ekranlarındaki yeni bir projelerinin çalışmalarına başladı.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu 3 Adam programı yeni sezonda yayınlanmayacak. Ancak Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarındaki yeni projelerinin ipunucu verdi.

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın müstakbel eşi Şeyma Subaşı Instagram’ın hikaye bölümünden video paylaştı.Videoda Acun Ilıcalı, “Şeymacığım müsaade edersen yeni projelerimizi konuşacağız” diyerek Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile yeni projesini duyurdu.

Sezonun bitişinin ardından Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu 3 Adam programı final kararı almıştı. Acun Ilıcalı bu 3 adamın yeni projeyle ekranlara döneceğini duyurdu. 3 Adam’ın yeni sezonda bir program mı yoksa diziyle mi ekranlarda olacağı ise henüz belli değil.                            www.tvaktuel.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1279 : 22 Temmuz 2017, 11:27:53 »

TV8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam programının yayından kaldırılmasıyla ilgili iddalara Eser Yenenler açıklama yaptı.

3 Adam’ın yeni sezonda TV8 ekranlarında yer almayacağının ortaya çıkmasının ardından, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın ne yapacağı merak merak konusu olmuştu.

Ekranların sevilen program 3 Adam yeni sezonda olacak mı olmayacak mı tartışmalarına Eser Yenenler son noktayı koydu. Sosyal meydya hesabından açıklamada bulunan Yenenler, ‘Acun Medya’dan affımızı istedik, yeni ve güzel şeyler hazırlığındayız’ dedi.

Eser Yenenler’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

“Soranlara, sormayanlara;
Girişimci ruhumuza karşı koyamaıp, kendi projelerimizi yapabilmek adına 3 Adam Yapım’ı kurduk. Bu yüzden Acun Medya ve Tv8’den affımızı istedik. Yeni ve güzel şeylerin hazırlığındayız… 3 ADAM Talk Show’u da doğru zamanda doğru yerde sizlerle buluşturacağız.”                                  www.tvaktuel.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1280 : 25 Temmuz 2017, 00:32:06 »
Serhat Akın'dan flaş açıklama: Survivor'a gittiğime çok pişmanım
Survivor 2017'ye ünlüler takımından katılan ve yarı finalde elenen Serhat Akın'dan flaş açıklamalar geldi.

Survivor 2017'ye ünlüler takımından katılan ve yarı finalde elenen Serhat Akın, "Survivor'a gittiğime çok pişmanım. Aileme çok zarar verdi" dedi.

Serhat Akın, daha önce Survivor'da yarışmacı olarak da bulunan, Survivor Panaroma isimli programın sunucuları Duygu Çetinkaya ve Hakan Hatipoğlu'nu da eleştirdi.

'Bel altı vurmalar oldu'

Hürriyet'e konuşan Serhat Akın "Survivor'a gitmeni eleştiren çok oldu. Sen gittiğine pişman mısın?" sorusuna şöyle cevap verdi: "Sırt çantamı aldım gittim. Hiç ne olduğunu bilmiyordum. Ama bu kadar zor olacağını, bel altı vurmalar olacağını bilmiyordum. Şu beni çok üzdü: Panorama programlarında öyle bir algı yaratılmış ki... Hakan Hatipoğlu (Survivor yorumcusu), aşağılıkça 5 ay eleştirmiş."

'Beni çok yaraladı'

"Bana, şerefsiz falan her şey desin, ama bu algının nereye gideceğini hesap etsin. İki çocuğum var. Eşime veya çocuklarıma küfür edilirse… Hatipoğlu'na ve bütün Panoramalacılara soruyorum: Onların karısına, çocuğuna küfür edilseydi hoşlarına gider miydi? Benim hanımım Survivor yarışmacısı değil. Eski yarışmacı Duygu Çetinkaya kim ki benim çocuğumun Türkçe bilmediğini söylüyor. Bunlar beni çok yaraladı."

Survivor pişmanlığı

Survivor'a gittiğime çok pişmanım diyen Serhat Akın, "Aileme çok zarar verdi. Ya çocuğu olmayan, kimi kimsesi neyi olduğu belli olmayan biri benim çocuğuma Türkçe bilmiyorlar diyemez. Ben çocuklarına Rusça da öğretirim İtalyanca da Fransızca da... Sana ne!

'Müdahale edilmesi gerekir'

Çok belden aşağı vurulmuş. Müdahale edilmesi gerekir. Acun Ağabey, bir gün bana sorarsa diyeceğim budur. Bu olaylar beni çok etkiledi." ifadelerini kullandı.

'Ünsüzler ajitasyon içindeydi'

Survivor'da şampiyon olamamasını da dile getiren Serhat Akın "Gönüllü olarak gitseydim kazanırdım. Sokakta da bana bunu çok söylediler. Ünlü olmak, özellikle futbolcu olmak handikap. Ünsüzler hep ajitasyon içindeydi" dedi.

'Birileri dersini iyi çalışmış'

Akın şöyle devam etti: "İstedikleri kişiyi iyi yansıtabiliyorlar. İlhan Ağabey, beni aradı 'Ya biz ne kadar kötü insanmışız. Sabriye ise dünya iyisi insanmış' dedi. Sabriye kötü insan değil. Oradaki herkes iyi. Ama birileri dersini iyi çalışmış, olayı iyi çözmüş!" ifadelerinde bulundu.                         www.medyatava.com

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #1281 : 28 Temmuz 2017, 17:24:29 »

Acun Ilıcalı bombayı patlattı! "Görüşmelere başlanmıştır!"
TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'nin jürisinde büyük bir değişim yaşanacağı, uzun süredir konuşuluyor. Yeni jüri için ismi geçen Yıldız Tilbe ile ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş bir paylaşım geldi.

Kişisel Twitter hesabından bir paylaşım yapan Acun Ilıcalı, "O Ses Türkiye jüriliği için Yıldız Tilbe ile görüşmelere başlanmıştır :)", dedi. Ilıcalı'nın bu paylaşımı, kısa sürede büyük ilgi gördü.

ACUN: "YILDIZ TİLBE'Yİ O SES TÜRKİYE'YE YAKIŞTIRIYORUM."

Önümüzdeki yayın sezonunda başlayacak olan, ‘O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda Yıldız Tilbe’nin olacağı iddiaları konuşuluyordu.

Acun Ilıcalı ise “Kesin bir toplantı yapmadık. Sadece ufak bir beyin jimnastiği yaptık. Ben Yıldız Tilbe’yi ‘O Ses Türkiye’ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, çok renk katacaktır” açıklamasında bulunmuştu.

İşte, Acun Ilıcalı'nın o paylaşımı;

Medyaradar/Özel

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1282 : 01 Ağustos 2017, 21:14:31 »

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, "Başka projelerimiz var" diyerek 3 Adam'ın artık olmayacağını duyurmuştu. Ilıcalı, 3 Adam'ın boşluğunu doldurması için Eser West'e teklif götürdüğü iddia edildi.

3 ADAM'IN YAPAMADIĞI REYTİNGİ YAPMASI BEKLENİYOR

Eser ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Acun Ilıcalı'nın yeni bir proje konuşmak için bir araya geldiği, 3 Adam'ın yapamadığı reytingi Eser'in yapmasını beklediği öğrenildi.                                       www.medyaradar.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1283 : 05 Ağustos 2017, 19:12:47 »

Sibel Can, TV8 ekranlarında yayınlanan ve bir yıl boyunca jüri üyeliğini yaptığı 'O Ses Türkiye'den ayrıldı.

Ayrılıkla ilgili konuşan Can, “2016-2017 sezonunda TV8 ekranlarında Türkiye’nin en güzel seslerinin seçildiği O Ses Türkiye programının jürilerinden biri olma heyecanını bana yaşatan, başta sevgili Acun Ilıcalı olmak üzere; tüm jüri üyesi dostlarım Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan’a, Tarık Sezer ve muhteşem orkestrasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yeni yayın döneminde programa dahil olması için görüşülen tüm Türkiye’nin hepimizin Yıldız’ı çok sevdiğim Yıldız Tilbe’ye şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi

Acun Ilıcalı, Hadise, Murat Boz ve Athena'nın jürisi olduğu programın yeni sezonu için yıldız Tilbe'ye teklif götürmüştü.                                  medyatava.com

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #1284 : 31 Ağustos 2017, 10:19:49 »

Ukrayna-Türkiye Maçı, Cumartesi 21:45'te TV8'de!

A Milli Takım'ın 2017 Dünya Kupası Elemeleri kapsamında oynayacağı Ukrayna maçı canlı yayınla TV8'de...

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #1285 : 03 Eylül 2017, 10:48:54 »

Efsane Yarışma Programı Ekranlara Geri Dönüyor!

Türkiye’nin ilgiyle izlenen rating rekortmeni programı “Yemekteyiz” yenilenen hali ve sürprizleriyle ekranlara geri dönüyor. Ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu’nun sunacağı yarışma yine eğlenceli dakikalar vadediyor.

Birbirinden renkli ve iddialı kişilerin mutfaktaki hünerlerini göstereceği yarışmada Onur Büyüktopçu da puanlamaya katılarak birinciyi belirlemede etkili olacak. Bakalım beş günün sonunda haftalık 10 bin TL ödülü kim kazanacak?

Yapımcılığını Bloom Medya’nın yaptığı “Yemekteyiz” 4 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 13.15’te TV8'de.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6BSKBaH5q4Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6BSKBaH5q4Y</a>

Medya Radar

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #1286 : 05 Eylül 2017, 17:46:46 »

Milliyet yazarı detayları açıkladı: TV8'den yeni yarışma! Yapımcısı hangi şirket?

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, TV8'de yayınlanacak olan yeni yarışma programı Emlak Avcıları'nın detaylarını, bugünkü yazısında duyurdu. Yapımcılığını Haluk Şirin'in yaptığı yarışma, yakında ekran macerasına başlayacak.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu'nun o yazısı:

'Emlak Avcıları' geliyor!

Ev ahalisi olarak yıllardır D-Smart’ ta ‘Travel Channel’de izledik bu ‘House Hunters’ programını... Hatta “Acaba bizde olur mu?” diye soruyorduk. Programın geçmişi 1999 yılına dayanıyor. O gün bugündür gelişerek, (‘House Hounter International’ oldu, hatta Türkiye’ye geldiler!) devam ediyorlar. Haluk Şirin, “Emlak Avcıları isimli bir formatı aldık. Bizim milletimize inanılmaz uygun bir program” dedi. Malum ülkemizde ‘her yer inşaat’ şeklinde. Peki nasıl olacak? İl il dolaşacak emlak avcıları. Hangi ildeyse, yarışmada bölgenin kendini en iyi gören, üç emlakçısı yarışacak. Her gün bir aileye üç ev gösterecekler. Ev satıldığında ya da kiralandığında puan alacaklar. Beş günün sonunda kim daha çok ev satmış ya da kiralamışsa haftanın birincisi olacak.

Gerçek alıcılar mı?

İlk bölümlerde ‘cast’ olacak. Sonrasında hem emlakçılar hem de ev arayanlar cephesinde ciddi bir piyasa olması bekleniyor. Bu formatı Fransa’dan almışlar. Benzer durum orada da olmuş. Yarışmanın ilerleyen zamanlarında satılık ve kiralık ev arayan vatandaşlar, programda kendini bulacak anladığım. Projenin TV8’de ne zaman yayına gireceği belli değil ama tanıtımları çekilmiş.

Medya Radar

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #1287 : 05 Eylül 2017, 17:48:57 »
Türkiye-Hırvatistan Maçı, Bu Akşam 21.45’te TV8’de!

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #1288 : 14 Eylül 2017, 11:24:04 »

Acun Ilıcalı'dan flaş hamle! Hangi ülkeye program yapacak?

Acun Medya, Yunanistan ve Brezilya'nın ardından bir ülkeye daha yarışma programı yapacak. Detayları, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu köşesinde paylaştı.

İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısından o bölüm:

ACUN MEDYA’DAN MEKSİKA’YA YARIŞMA

Acun Medya’yı dünyaya açan Acun Ilıcalı, sadece Brezilya’ya değil, Meksika’ya da yarışma çekecek. Yaz tatillerini Akdeniz’de geçiren Meksika’nın en zenginlerinden Ricardo Salinas ile eşi Maria Laura’yı Çeşme’de ağırlayan Ilıcalı, o buluşmada medya patronuyla iş birliği kararı almıştı.Forbes’un ‘Dünyanın En Zenginleri’ listesinde 37’nci sırada olan, Meksika’da elektronikten beyaz eşyaya, bankacılıktan GSM’ye birçok alanda faaliyet gösteren holdingin sahibi Ricardo Salinas, aynı zamanda Meksika’nın ünlü televizyon kanalı TV Azteca’nın da patronu...

Ilıcalı ve Salinas, aradan geçen sürede Acun Medya’nın Brezilya’ya çekeceği ‘Exathlon’ yarışmasını Meksika TV Azteca’ya da yapma kararı aldı. Acun Medya, 22 Eylül’de Brezilya’yla birlikte aynı anda Meksika için de Dominik’te yarışma çekecek. Formatı Acun Medya’ya ait proje, sadece sporcuların katılacağı bir yarışma olacak.

Medya Radar

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #1289 : 16 Eylül 2017, 10:45:51 »

Acun Ilıcalı, İki Yeni Projeyi Açıkladı: Bomba Gibi Geliyorum!

Acun Ilıcalı, önceki akşam Karaköy’de kızları Yasemin ve Leyla’yla objektiflere takıldı.

Dondurma yiyen Ilıcalı Ailesi’nin keyifli hali dikkat çekti.

Bir yere yetişmesi gerektiğini söyleyen Acun Ilıcalı, “Yeni sezona bomba gibi geliyoruz. 10 gün sonra Brezilya, 20 gün sonra da Meksika Survivor başlıyor” şeklinde konuştu.

Medya Radar

* SON İLETİLER/KONULAR

topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
KARTAL DEMİR
Bugün, 10:17:37
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
KARTAL DEMİR
Bugün, 10:16:09
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
KARTAL DEMİR
Bugün, 10:15:34
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 22:15:53
topic YEREL KANALLAR KAPANIYOR MU?
Dün, 22:06:18
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
Dün, 20:48:19
topic TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 20:39:35
topic NTV SPOR KAPATILMAYA HAZIRLANIYOR.
Dün, 20:11:12
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 15:10:03
topic KANAL 7'DEN KARDEŞ KANAL GELİYOR! TVT, TÜRKSAT'TA YAYINDA!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 02:20:12
topic TR 6 TV, HD YAYINLA TÜRKSAT 4A UYDUSUNA GELİYOR!
Dün, 02:11:19
topic ŞAMPİYONLAR VE AVRUPA LİGİ KARŞILAŞMALARI
21 Kasım 2017, 22:31:21
topic EVLİLİK PROGRAMLARI HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
21 Kasım 2017, 14:44:14
topic STAR TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
21 Kasım 2017, 14:39:14
topic HOTBİRD 13 DERECE UYDUSU HAKKINDA BİLGİLER VE GÜNCEL GELİŞMELER
[HOTBİRD 13B/13C/13D°E HAKKINDA BİLGİLER]
KARTAL DEMİR
21 Kasım 2017, 08:48:05
topic BEYAZ TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
KARTAL DEMİR
21 Kasım 2017, 08:43:53
topic CİNER MEDYA GRUBU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
KARTAL DEMİR
20 Kasım 2017, 16:30:57
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
18 Kasım 2017, 21:24:21
topic INSTAGRAM HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
KARTAL DEMİR
18 Kasım 2017, 09:32:34
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
KARTAL DEMİR
18 Kasım 2017, 09:28:34
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA YAYINLANAN HABERLERE NASIL YORUM YAPILIR?
[FORUM DUYURULARI]
KARTAL DEMİR
18 Kasım 2017, 09:12:01
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
Turgay75
18 Kasım 2017, 08:53:13
topic TRT WORLD'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
17 Kasım 2017, 18:16:34
topic D-SMART PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER