19 Haziran 2018, 18:45:53

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER  (Okunma sayısı 100408 defa)

Çevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

 • Kahraman Üye
 • *****
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 8064
 • Karma +67/-0
 • www.uydumturk.com
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1005 : 24 Şubat 2017, 15:38:11 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da PaylasAğustos 2016’dan bu yana faaliyetlerine beIN Media Group çatısı altında devam eden Digiturk, yönetim kadrosuna sektörün önde gelen isimlerinden Erem Demircan 'ı kattı.

Alınan karar sonrası Eren Demircan 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla, Digiturk Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı olarak görevine başladı.


BEIN MEDİA GROUP'TAN AÇIKLAMA GELDİ!
Türkiye’nin lider dijital yayıncılık platformu Digiturk, küresel hedefleri doğrultusunda kurumsal yapısını yeniden tasarlama yolunda önemli bir adım attı. beIN MEDIA GROUP'un küresel gücünü arkasına alan, en iyi içeriği en iyi teknolojilerle sunan, yaptığı her işte müşteri memnuniyetini odağına alan ve bu yeni dönemdeki vizyonuna paralel olarak kendini sürekli geliştiren Digiturk; yönetim kadrosunu da sektörün tecrübeli isimlerinden Erem Demircan ile güçlendirdi.

Demircan yeni görevinde Digiturk’ün Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Reklam, Ulusal ve Uluslararası Satış, Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Deneyimi birimlerinin tek bir çatı altında yönetimini sağlayarak; marka itibarı ile kurumun ticari stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.

Erem Demircan yeni görevi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Türkiye’nin lider dijital platformu olan ve beIN MEDIA GROUP çatısı altındaki yeni döneminde önüne küresel boyut da taşıyan çok daha iddialı hedefler koyan Digiturk ailesine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ulusal ve uluslararası alanda yöneticilik görevi üstlendiğim kurumlardan edindiğim deneyimleri, Digiturk’ü müşterileri ve paydaşları nezdinde daha da ileri bir noktaya taşıma yönünde kullanabilecek olmak heyecan verici. Sayın Al-Obaidly ile yaptığımız görüşmelerde, Digiturk’ün bu yeni dönemi ile ilgili aktardığı vizyondan çok etkilendim ve şimdi de bu geleceğin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlı ve gururluyum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de yapacağımız her şeyin merkezinde müşterilerimiz yer alacak ve temel önceliğimiz de onlara sunduğumuz değeri artırmak olacak.” Demircan’ın yönetim kadrosuna katılması ile ilgili görüşlerini ifade eden Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly ise, “Digiturk’ün beIN MEDIA GROUP bünyesine katılmasının hemen ardından artık yepyeni bir dönemin başladığını da ilan etmiştik.

Bu doğrultuda çok kısa bir süre zarfında, beIN çatı markası altında topladığımız kanallarımızdan, yenilenen stüdyolarımıza ve zenginleşen içeriklerimize kadar pek çok önemli adım attık.

Şimdi bu dönüşüm ruhunu, organizasyon yapımıza ve insan kıymetimize de yansıtıyoruz.

Bizi hedeflerimize daha hızlı ve emin adımlarla taşıyacak şekilde kurguladığımız yeni yapılanmamız içindeki Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanlığı satış, pazarlama, müşteri hizmetleri, marka itibarı gibi pek çok kritik alanın tek noktadan, daha entegre biçimde ve uyum içinde yönetilmesini sağlayacak.

Bu önemli görevi kabul ederek, aramıza katılan Erem Demircan’ın birikimine ve yöneticilik vasıflarına güveniyorum. Bugüne kadar imza attığı başarıları, Digiturk’te de sürdüreceğinden emin olduğum Sayın Demircan ile birlikte çalışacak olmaktan memnuniyet duyuyorum” dedi. Uluslararası alanda ülkemizin yetiştirdiği etkin yöneticilerinden biri olarak kabul edilen Erem Demircan, sahip olduğu yetkinlik ve deneyim ile Digiturk’ün dönüşüm sürecine katkı sağlayacak. Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da müşteri memnuniyeti odaklı tutumundan taviz vermeden, teknolojiden insan kıymetlerine kadar her alandaki güçlü yatırımlarıyla öncü konumunu sürdürecek.

EREM DEMİRCAN KİMDİR?

Küresel telekomünikasyon sektörünün önde gelen yöneticilerinden biri olan Erem Demircan, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans diplomasını almasını takiben kariyerine 1989 yılında Koç Grubu şirketlerinden Arçelik A.Ş.’de Satış Mühendisi olarak başladı. Sırasıyla Interbücke Almanya’da Satış Mühendisi, Türk Elektrik Endüstrisi’nde İhracat Yöneticisi, Arçelik markasından Sorumlu Pazarlama Müdürü, Arçelik Ürün Yönetimi Grup Müdürlüğü ve 2002-2006 yılları arasında Beko Elektronik A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 2006 yılında Türk Telekomünikasyon bünyesine geçiş yaparak Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan pozisyonuna atanan Erem Demircan; Türk Telekom’un dönüşüm sürecinde görev aldı. Son olarak, 2012 yılından bu yana Oger Telekom Dubai’de Satış, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan olarak görev yapan Demircan, bu sorumluluğuna ek olarak, Cell C Güney Afrika firmasının Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bilgi Teknolojileri Komitesi Başkanlığı görevlerini de üstlendi. Erem Demircan 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı olarak Digiturk’teki görevine başladı.                         www.ucankus.comÇevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

 • Kahraman Üye
 • *****
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 8064
 • Karma +67/-0
 • www.uydumturk.com
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1006 : 24 Şubat 2017, 15:48:23 »
Doğuş Grubu’na ait Star TV, NTV gibi televizyon kanallarını da kapsayan medya grubunun Katarlı BeIN Media Group’a satılacağı iddialarına karşılık Doğuş Grubu ve Digiturk’ten açıklama geldi.

Star grubunun patronu Ferit Şahenk’in, haftalardır süren görüşmeler sonunda beIN’le hemen hemen her konuda mutabakata vardığı ve yapılan anlaşmaya göre Star TV, NTV, NTV Spor, Kral TV, Kral Pop, Euro Star, NTV Avrupa’nın yeni sahibinin Katarlı BeIN Grubu’nun olacağı ileri sürülmüştü. Her iki medya grubundan da yapılan açıklamalarda satış iddiaları yalanlandı.

İddialarla ilgili olarak Doğuş Grubu’nun yaptığı resmi açıklama:

İşte o açıklama:
“Son günlerde özellikle sosyal medyada Doğuş Grubu’nun en önemli faaliyet kollarından olan Yayın Grubu’muzun satışına ilişkin olarak yapılan haberler ile ilgili kamuoyunu bilgilendirmek isteriz” şeklinde başlayan açıklamada şöyle denildi:

Televizyon, radyo, internet ve dergicilik alanında yıllardır başarıyla sürdürdüğü dinamik yayıncılık anlayışı ve lider markalarıyla ülkemizin önemli değerlerinden olan Yayın Grubu’muzun tamamına veya herhangi bir markasına ilişkin olarak iddia edildiği gibi beIN ile bir anlaşma bulunmamaktadır.

Hem Türkiye’de, hem de küresel anlamda içerik üretimi ve yayıncılık konusunda üstün başarısını yıllar boyu kanıtlamış Yayın sektörümüze ve markalarımıza yatırımlarımız devam etmektedir. Bu anlamda çok önemli bir girişimimiz olan Puhu TV’yi 2017 yılı başında ülkemizde hizmete açmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Doğuş Grubu olarak vizyoner, yenilikçi ve girişimci bakış açımızın bir parçası olarak sürekli yeni fırsatları gözlemliyoruz. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’ye ekonomik, sosyal, kültürel anlamda değer katacak, aynı zamanda istihdam yaratacak yeni yatırım fırsatlarını da her zaman değerlendirmekteyiz. Kamuoyunun bilgilerine sunarız”

BeIN Medya Group’un resmi açıklaması:

“Ana hissedarımız beIN MEDIA GROUP ile Doğuş Medya Grubu arasında, Doğuş Grubu’nun sahibi olduğu kanalların satışına ilişkin görüşmeler yürütüldüğüne dair çıkan iddialara ilişkin olarak, kamuoyunu doğru bilgilendirme sorumluluğumuz gereğince bu açıklamayı paylaşmak istedik. Mevcut durumda; söz konusu söylentilerde ifade edildiği gibi bir anlaşma planımız bulunmamaktadır.

Kamuoyunca da takdir edileceği üzere; kısa süre önce beIN MEDIA GROUP bünyesine katılan Türkiye’nin lider dijital TV platformu Digiturk, müşterilerine en iyi dijital yayıncılık tecrübesini sunmaya devam etmek amacıyla hâlihazırda büyük bir dönüşüm ve yeniden yapılandırma süreci içerisindedir. Bu nedenle önceliğimiz ve odak noktamız, bu süreci en iyi şekilde tamamlayarak; Digiturk’ün beIN MEDIA GROUP’a tam entegrasyonunu sağlamaktır.

beIN MEDIA GROUP, Türkiye’ye ve sahip olduğu potansiyele inanmaktadır. Son 12 ayda Digiturk’ü ve Süper Lig naklen yayın haklarını satın alarak Türkiye ekonomisine yaptığı milyarlarca dolar değerindeki yatırım, bu inancın en somut göstergesidir. Grubumuzun bu büyük ülkeye yatırımları önümüzdeki dönemde de devam edecektir.                 www.tvaktuel.com/tv/tv-haber

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1007 : 24 Şubat 2017, 16:52:59 »Digiturk'ten üst düzey transfer! Yönetim kadrosuna kim katıldı?

Ağustos 2016’dan bu yana faaliyetlerine küresel yayıncılık devi beIN MEDIA GROUP çatısı altında devam eden Digiturk, yönetim kadrosunu sektörün önde gelen isimlerinden Erem Demircan ile güçlendirdi.

Demircan yeni görevinde Digiturk’ün Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Reklam, Ulusal ve Uluslararası Satış, Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Deneyimi birimlerinin tek bir çatı altında yönetimini sağlayarak; marka itibarı ile kurumun ticari stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.Erem Demircan kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans diplomasını almasını takiben kariyerine 1989 yılında Koç Grubu şirketlerinden Arçelik A.Ş.’de Satış Mühendisi olarak başladı. Sırasıyla Interbücke Almanya’da Satış Mühendisi, Türk Elektrik Endüstrisi’nde İhracat Yöneticisi, Arçelik markasından Sorumlu Pazarlama Müdürü, Arçelik Ürün Yönetimi Grup Müdürlüğü ve 2002-2006 yılları arasında Beko Elektronik A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

2006 yılında Türk Telekomünikasyon bünyesine geçiş yaparak Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan pozisyonuna atanan Erem Demircan; Türk Telekom’un dönüşüm sürecinde görev aldı. Son olarak, 2012 yılından bu yana Oger Telekom Dubai’de Satış, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan olarak görev yapan Demircan, bu sorumluluğuna ek olarak, Cell C Güney Afrika firmasının Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bilgi Teknolojileri Komitesi Başkanlığı görevlerini de üstlendi.

Erem Demircan 2 Şubat 2017 tarihi itibarıyla, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı olarak Digiturk’teki görevine başladı.


Çevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

 • Kahraman Üye
 • *****
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 8064
 • Karma +67/-0
 • www.uydumturk.com
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1008 : 25 Şubat 2017, 12:39:21 »


Futbol dünyasının en sevilen ismi Rıdvan Dilmen, futbol dünyasının rakipsiz en büyük platformu beIN’e geçiyor.

Futbol dünyasında çok konuşulacak bir transfer…

Çünkü Digiturk’ü satın almasıyla, Türkiye’de adeta bir futbol olayı yaratan ve bu durumu anında ekranına bile yansıtmaya başlayan beİN grup, yorum dünyasının en önemli ismine de el attı!..

beIN grup, ekranda her dediği olay olan, yorumlarıyla Türk futbolunun adeta gidişatını belirleyen ve taraflar dünyasında ise taraflı tarafsız her kesimin büyük saygısını kazanmış bir ismi, Rıdvan Dilmen’i transfer ediyor!

Rıdvan Dilmen’in beIN’e geçişi aslında sürpriz de sayılmamalı…

Ekranda futbolun rakipsiz ve dev ismi beIN’in, daha doğrusu bu kadar iddialı bir giriş yapan beIN’in, futbol yorumculuğu dalında, zirvede olan bir ismi kaçırmayacağı, bırakmayacağı belliydi.

Ve bu transferin yeni sezonla birlikte hayata geçeceği vurgulanıyor.

Zaten şimdi liglerin bitmesine az kaldı.

BeIN grup da zaten asıl çıkışını yeni sezona saklıyor.

Ancak…

Transfer demek de ne kadar doğru bilemiyoruz.

Çünkü Rıdvan Dilmen, şu anda Star-NTV grubunda…

Birkaç gündür beIN ve Star grubunun ortaklık yapacağı, birleşeceği konuşuluyor.

Şayet bu durum önümüzdeki günlerde gerçekleşirse, Rıdvan Dilmen zaten otomatikman beIN spor tarafına alınmak istenilecektir.

Gerçekleşmezse de Star grubunun patronu Ferit Şahenk’le arası son derece iyi olan beIN grubu yöneticileri, bir şekilde Rıdvan Dilmen’i almak için Şahenk’den izin alıp, ikna da edeceklerdir.

Bu arada Rıdvan Dilmen’in transferiyle ilgili konu, bir yandan da beIN grubu-Star grubu görüşmelerini de çağrıştırınca!..

Son durumu merak edenlere?..

beIN ile Star grubu arasındaki ortaklık görüşmeleri ne aşamada?..

Yapılan açıklamaların perde arkasında neler oldu?..

Olayın duyulmasından sonra Star grubunda neler yaşandı?..

Bundan sonra neler olacak?..
Bu gelişmeleri merak edenler tüm bu soruların cevabını az sonra UçanKuş’ta bulacaklar.                  www.ucankus.com

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1009 : 26 Şubat 2017, 17:15:35 »

Oscar'ı hangi kanal yayınlayacak?

Sinema dünyasının en prestijli etkinliği Oscar Ödül Töreni’ne geri sayım sürdürüyor. Digiturk, en iyi yapımların Oscar için yarışacağı ve dünyaca ünlü yıldızların sahne alacağı 89’uncu Oscar Ödül Töreni’ni, canlı yayınla beIN MOVIES Oscars’da izleyicileriyle buluşturacak.

Digiturk, beIN MOVIES ile sinema dünyasının tartışmasız en önemli etkinliği olan Oscar Ödül Töreni’ni bir kez daha Digiturk 1 No’lu kanalda beIN MOVIES OSCARS kanalında 24 saat HD yayın kalitesi sinemaseverlere sunacak.

Cem Yılmaz da gecenin konukları arasında

26 Şubat’ı 27 Şubat’a bağlayan gece yayınlanacak Oscar Ödül Töreni’nde Yekta Kopan ve Özge Özpirinçci’nin sunumu ve ünlü oyuncular Cem Yılmaz, Berrak Tüzünataç, Buğra Gülsoy ve yapımcı Muzaffer Yıldırım’ın katılımları ile Oscar gecesi beIN MOVIES Oscars kanalında başlayacak. Ceylan Atınç’ın yorumlarıyla Kırmızı Halı Geçidi ile renklenecek gece, sinema yazarları Mehmet Açar ve Melis Behlil’in 89.Oscar adaylarını değerlendirmeleri ile devam edecek.

Nefeslerin tutulup, sonuçların heyecanla beklendiği ‘Oscar Ödül Töreni’ni tüm Digiturk üyeleri ücretsiz olarak Digiturk 1 No’lu kanaldan ve Dilediğin Yerde uygulaması üzerinden izleyebilecek. Tören ayrıca, Digiturk web sitesi www.digiturk.com.tr üzerinden de üye olan olmayan herkese açık şekilde canlı olarak takip edilebilecek.

2017 adayları gün boyunca beIN MOVIES Oscars kanalında

Akademi ödüllerinin dağıtılacağı 26 Şubat Pazar günü ise, gece 00.00’da başlayacak canlı yayınlara kadar gün boyunca 2017’nin adayları beIN Movies Oscars kanalında izlenebilecek. 11.45’te En İyi Belgesel ödülüne aday ‘Denizdeki Ateş’ (Fuocoammare, 2016), 13.45’te, En İyi Animasyon ödülünün en güçlü adayı sayılabilecek ‘Zootropolis: Hayvanlar Şehri’ (Zootropolis, 2016), 15.50’de, En İyi Görsel Efekt Oscar’ına aday ‘Orman Çocuğu’ (The Jungle Book, 2016) 17.50’de, En İyi Yapım Tasarımı Oscar’ına aday ‘Yüce Sezar’ (Hail, Caesar!, 2016) 20.00’de, En İyi Ses Kurgusu, Görsel Efekt Oscar’larına aday olan 110 milyon dolarlık dev prodüksiyon ‘Deepwater Horizon: Büyük Felaket’ (Deepwater Horizon, 2016) ve 22.00’de, özgün senaryosuyla 2017’nin Oscar adayları arasına giren ‘The Lobster’ (2015) ekranda olacak.Medya Radar


Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1010 : 02 Mart 2017, 20:17:46 »


Digitürk, Yetişkinlere Yönelik Kanalları Resmen Kapattı!

Digitürk'ün yetişkin kanalları, Katarlı ünlü işadamı Nasser Al-Khelaifi’nin şirketi beIN MEDIA GROUP’a satılmasının ardından kapatıldı. 3 yıldır Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) kontrolünde olan Digitürk’ün satışı yaklaşık 9 ay önce atılan imzalarla Digitürk’ün yeni sahibi, Katarlı ünlü işadamı Nasser Al-Khelaifi’nin şirketi BeIN Sports oldu.

Bu satışın ardından BeIN Sports şirketi ilk iş olarak Digitürk'ün yetişkin kanallarını kapattı. Digitürk'ün kullanıcılarına yaptığı bildirimde, “Blue Hustler”, “Playboy TV” ve “Penthouse” adlı yetişkin kanalları sözleşmelerinin 2 Şubat 2017 tarihi itibariyle sona erdiği belirtildi. Bu iptal nedeniyle paket sahiplerine herhangi bir taahhüt cezası yansıtılmayacağı da öne sürüldü.Medya Radar


Çevrimdışı Oktay Altay

 • Yeni Üye
 • *
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 5
 • Karma +0/-0
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1011 : 02 Mart 2017, 23:52:27 »


Digitürk, Yetişkinlere Yönelik Kanalları Resmen Kapattı!

Digitürk'ün yetişkin kanalları, Katarlı ünlü işadamı Nasser Al-Khelaifi’nin şirketi beIN MEDIA GROUP’a satılmasının ardından kapatıldı. 3 yıldır Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) kontrolünde olan Digitürk’ün satışı yaklaşık 9 ay önce atılan imzalarla Digitürk’ün yeni sahibi, Katarlı ünlü işadamı Nasser Al-Khelaifi’nin şirketi BeIN Sports oldu.

Bu satışın ardından BeIN Sports şirketi ilk iş olarak Digitürk'ün yetişkin kanallarını kapattı. Digitürk'ün kullanıcılarına yaptığı bildirimde, “Blue Hustler”, “Playboy TV” ve “Penthouse” adlı yetişkin kanalları sözleşmelerinin 2 Şubat 2017 tarihi itibariyle sona erdiği belirtildi. Bu iptal nedeniyle paket sahiplerine herhangi bir taahhüt cezası yansıtılmayacağı da öne sürüldü.Medya Radar

Her şeyde bir hayır vardır demenin şimdi tam zamanıdır sanırım. helal olsun adamlara.

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1012 : 09 Mart 2017, 10:00:30 »


beIN Sports’ta üst düzey deprem! Kanalın ünlü ismi ile yollar ayrıldı!


 Kurumun yeni yönetimi adını beIN Sports olarak değiştirdiği Lig TV’de Haber Müdürlüğü görevini yürüten Aybars Hünalp’le yollar ayrıldı.
Medya Radar
2000 yılında kurulan Lig TV’nin en önemli isimlerinden biri olan Aybars Hünalp; Ferhan Tezcan, Can Tanrıyar ve Sedat Kaya ile birlikte Şansal Büyüka’nın 4 yardımcısından biri olarak kanalın yayın hayatına girişinde kritik rol oynadı. Bir dönem reytingleri alt üst eden Televole programının popüler bölümü ‘siyasileri’ hazırlayan Hünalp, Maraton ekibinin Show TV’den ayrılma sürecinde Show TV’de kaldı ve uzun yıllar bu kanalın spor müdürü olarak görev aldı.

Altı yıl önce Lig TV’ye Haber Müdürü olarak dönen Aybars Hünalp, medyanın sevilen isimlerinden biriydi ve güçlü ilişkileriyle kanalın medyadaki algısının oluşturulmasında da önemli rol oynadı.


Çevrimdışı ErenSAT_06

 • Kahraman Üye
 • *****
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 1312
 • Karma +14/-4
 • Cinsiyet: Bay
 • MƛƊЄ ƖƝ ƛƝGƛƦƛ
  • #MrySAT/Bsc
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1013 : 29 Mart 2017, 17:10:37 »
                               

                                        SONY CHANNEL DİGİTÜRK TÜRKSAT PAKETİ 19.KANALA EKLENDİ

Sevmek Bu Kadar Güzelse
Kimbilir Sevmeyi Yaratan Ne Kadar Güzeldir.Hz.Muhammed
 
ByCaner06 & Tutku87

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1014 : 31 Mart 2017, 17:14:43 »


Duayen köşe yazarı Digiturk'e sert çıktı: Ben yolunacak kaz mıyım?

Yeniçağ gazetesi yazarı Burhan Ayeri, eski adıyla Digitürk yeni adıyla "beIN"e her ay faturaya zam
yaptıkları iddiasıyla sert çıktı.

Köşesine "Gözleri açma zamanı" başlığı koyan Burhan Ayeri, Digitürk'ün istisnasız her ay faturaya
zam yaptığını yazdı ve isyan etti: "Ben kaz mıyım ki, yolmaya devam ediyorlar."

İşte Ayeri'nin yazısının ilgili bölümü:

MAÇLAR OLMASA HEMEN SÖKÜP ATACAĞIM!


İstisnasız her ay faturasına zam yapan Digiturk'ü -yeni adı beIN- eğer futbol maçları olmasa, hemen söküp atacağım. Eğer bu paragöz tavırları devam ederse yine bu işlemi yapacağım. Ben kaz mıyım ki, yolmaya devam ediyorlar.Medya Radar


Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1015 : 19 Nisan 2017, 10:51:23 »


beIN Sports’ta yeni yapılanma sürüyor! Hangi tecrübeli isim kadroya katıldı?

BeIN Sports’ta yeni yapılanma devam ediyor. Kanal son olarak spor televizyonculuğunun tecrübeli isimlerinden Ali Okancı ile anlaştı. Bir süredir yine beIN SPORTS’ta Avrupa liglerinin anlatımında görev alan Ali Okancı, A Spor ekranlarında Türkiye Kupası ve Tivibuspor ekranlarında Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları anlatıyordu. Tecrübeli spiker bundan böyle sadece beIN SPORTS ekranlarında sporseverlerle buluşacak.

Ali Okancı, uzun yıllar NTV Spor servisinde spiker olarak görev yaptıktan sonra kariyerine Habertürk’te spiker ve 24 TV’de spor müdürü olarak devam etti. TRT Haber’de hafta içi her gece yayınlanan Spor Kritik ve TRT Spor ekranlarında Tanju Çolak ve Devrim Çetin’le 1. Lig programını hazırlayıp sunan tecrübeli spiker Youtube üzerinden 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda bir çok spor dalını canlı anlatarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren kadro içinde de yer almıştı. Ali Okancı evli ve bir kız çocuğu babası.


Çevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

 • Kahraman Üye
 • *****
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 8064
 • Karma +67/-0
 • www.uydumturk.com
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1016 : 25 Nisan 2017, 20:21:03 »


Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, geçtiğimiz pazar günü oynanan Galatasaray - Fenerbahçe maçının yayınıyla ilgili sitem etti. Derbinin özellikle ilk yarısındaki yayınına eleştirilerde bulundu.

Sina KOLOĞLU / MİLLİYET CADDE

Evde isyan var!

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde ev ahalisi ekran başında çok kızdı; “İptal ettirelim bu Digitürk’ü” diye tutturdu. Özellikle ilk yarı saç baş yoldurdu. Not almışım. Dakika 15.48’de Podolski’yle Mehmet Topal sürtüşmesinin tekrar görüntüsü verildi. Maç devam ediyor. 19.03’te Tolga’ya yapılan faul tekrar görüntüsüyle maç devam ediyor. 24.57’de seslerden anladığımız ortalık karışmış ama kamera bir önceki pozisyonda kalmış. 31.57’de kamera birden seyirciye dönüyor o esnada maç oynanıyor. Bu arada teknik adamların bakışları, tribünler, hakem, oyuncular ve yedek kulübesi aralara gerekli gereksiz serpiştiriliyor. Sanırım bu yeni yayın politikası. Maçı değil, etrafı çekin!                             www.medyatava.com

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1017 : 26 Mayıs 2017, 12:06:36 »


Katarlı patrondan radikal karar! Digitürk ismi değişiyor! Yerine hangi isim gelecek?Digiturk'ü satın alan Katar'lı Bein Media Group, bir dizi yenilik ve radikal değişikliğe hazırlanıyor.

Lig TV'nin ismini beIN Sports olarak değiştiren Katarlı patron, şimdi de Digiturk'ün ismini değiştiriyor.

Digiturk ismi gidecek yerine BeinTurk veya Bein Media gelecek.

Müşterilerden alınan 35 TL servis ücretini kaldırılacak, abone olmak kadar abonelikten çıkmak da kolaylaştırılacak.

İşte Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'nun konuyla ilgili yazısı:

DIGITURK GİDECEK BEINTURK GELECEK

Geçen yıl Digiturk’ü satın alan Bein Media Group, dijital platformda bir dizi yenilik yapacak. Haziran ayında kampanyayla tanıtılacak dijital platformdaki radikal değişiklikleri Digiturk Pazarlama Direktörü Boysan Akkaya ile Digiturk Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Erem Demircan’dan dinledim.

Servis ücreti kalktı!

Digiturk’ü satın aldıktan sonra ilk olarak Süper Lig maçlarını yayınlayan Lig TV’yi, Bein Sports diğer kanalların başına da Bein’i getiren grubun, Digiturk’ün adını değiştirmek de var gündeminde.

Bein Media Group, yeni bir başlangıç için, son yıllarda aboneleri nezdinde imaj kaydına uğrayan ve yeni abone sayısını artırmakta zorlanan Digiturk’ün adını BeinTurk veya Bein Media yapacak.

Digiturk’ün bayi ağını yenileyecek olan grup, müşterilerden alınan 35 TL servis ücretini kaldıracak. Bu hizmet artık bedava olacak.

Bein, girenin kolay çıkamadığı, müşteri memnuniyetinin azaldığı dijital platforma giriş çıkışı kolaylaştıracak. Yenilenen web sitesinden de abonelik mümkün hale gelecek.

Paketler; ‘Giriş’, ‘Sinema’, ‘Spor’ ve ‘Full’ olmak üzere dörde indirilecek. Paketler basit, içeriği zengin ve de daha ucuz olacak. Mevcut aboneler “bir yıl taahhüt” koşuluyla bu paketlere geçiş yapabilecek.

Suni zekâ devrede

Digiturk, bir yılda 58 milyon içeriğin izlendiği bir dijital platform...

Abonelerinin yüzde 88’i televizyon, yüzde 12’si ise bilgisayar, iPad veya cep telefonundan izledi bu içeriği.

Abonelerine film ve dizileri diledikleri zaman, diledikleri yerde izleme imkânı sunan Bein Connect güncellendi.

Programın suni zekâsı, her aboneye, izleme alışkanlıklarına göre film ve dizi seçenekleri sunacak. Böylece abone, platformdaki 1.200 film ve bir o kadar dizi arasında seçim yapmak için vakit harcamayacak.Medya Radar Özel


Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1018 : 29 Mayıs 2017, 17:42:40 »


İpek Tuzcuoğlu, ekranlara hangi kanalda döndü?


Sevilen oyuncu İpek Tuzcuoğlu, ramazan ayına özel ‘Lezzetli Sohbetler’ programıyla ekranlara döndü.

Ramazan boyunca sürecek programın sunuculuğunu yapan güzel oyuncuya ödüllü şef Eyüp Kemal Sevinç ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Kamil Yaşaroğlu eşlik ediyor. Programda bir tarafta iftar için lezzetli yemekler yapılırken diğer taraftan da manevi hayatımıza dair sohbetler ediliyor.Geçen sene de programın sunuculuğunu yapan Tuzcuoğlu, hem mutfak kültürümüze hem de manevi dünyamıza dair bir çok farklı ve özel bilginin yer aldığı bu programı keyifle sunduğunu söyledi.

Ramazanın ruhuna ve maneviyatına uygun olarak özenle hazırlanan program, ramazan ayı boyunca her gün iftardan önce saat 19.20’da beIN GURME ve Digi RAMAZAN ekranlarından eş zamanlı olarak canlı yayınlanacak.
Medyaradar/Özel


Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12473
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
« Yanıtla #1019 : 06 Temmuz 2017, 10:34:20 »


Süper Lig'e sürpriz yayıncı!

 
Katarlı beIN Media ile değişime giden beIN Sports, Fransa yayınlarında artık lig maçlarına da yer verecek.

Yapılan açıklamaya göre; Süper Lig'den haftada 4 maç beIN Sports FR kanalından ekranlara gelecek.
Medya Radar


 


* SON İLETİLER/KONULAR

topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 15:26:49
topic D-SMART PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[D-SMART]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 15:07:41
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 13:22:17
topic FACEBOOK HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 03:16:04
topic FUTBOL KULÜPLERİNE ŞOK! TRANSFERLER BİLE DURABİLİR!
[DİGİTÜRK]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 03:08:09
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 00:57:45
topic TGRT GRUBU KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 00:53:23
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 00:48:15
topic TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 00:31:51
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 00:28:02
topic 2018 DÜNYA KUPASI, TRT1,TRT SPOR VE TRT 4K EKRANLARINDA!
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Haziran 2018, 19:28:42
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Haziran 2018, 00:17:26
topic ES MEDYA İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Haziran 2018, 00:02:40
topic BEYAZ TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
15 Haziran 2018, 23:59:47
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
15 Haziran 2018, 00:38:11
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
14 Haziran 2018, 21:25:52
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
14 Haziran 2018, 15:34:31
topic ASTRA UYDULARI HAKKINDA BİLGİLER VE GELİŞMELER
[ASTRA UYDULARI HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
12 Haziran 2018, 11:33:03
topic UÇAN KUŞ TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
11 Haziran 2018, 22:13:31
topic RTÜK'TEN GÜNCEL HABERLER / KANALLARA VERİLEN CEZALAR!
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
11 Haziran 2018, 22:10:14
topic MALATYA YURDUM TV, TÜRKSAT'TA YAYINDA!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
11 Haziran 2018, 19:51:45
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
11 Haziran 2018, 12:58:52
topic FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
11 Haziran 2018, 12:53:35
topic KANAL 33 MERSİN, HD YAYINA GEÇİYOR!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
10 Haziran 2018, 14:37:45
topic YENİ HABER KANALI TR24, İDDİALI GELİYOR!
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
08 Haziran 2018, 19:17:52