13 Aralık 2017, 05:33:55

* SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

* Sağ Tık Engelleme

Gönderen Konu: FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER  (Okunma sayısı 84144 defa)

Çevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
Ynt: FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
« Yanıtla #795 : 16 Haziran 2017, 23:48:48 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

FOX'un merakla beklenen dizinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Burak Deniz, ilk kez bir araya geldi.

Yeni yayın döneminde FOX’ta yayınlanması planlanan, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği 'Shameless' uyarlaması yeni dizinin başrolleri belli oldu. Hazal Kaya ve Burak Deniz ilk kez biraraya geldi.

Temmuz ayında çekimleri başlayacak olan dizinin, Eylül ayında FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşması bekleniyor.

www.medyatava.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #796 : 18 Haziran 2017, 22:51:42 »

FOX’un takip edilen ve merakla beklenen yapımlarının ünlü ekran yüzleri, yaz tanıtım filmi için bir araya geldi.

FOX İç Yapımlar tarafından gerçekleştirilen çekimler, yaz döneminde ekrana gelecek dizi ve programların ekran yüzlerini, ilgi çekici bir kurgu ile bir araya getirdi. Filmin yönetmen koltuğunda Nurgül Koç otururken, görüntü yönetmenliği Mehmet Başaran tarafından yapıldı.

Ünlü oyuncuların styling’i Bengisu Gürel’in, saç ve makyajları ise Burcu Taş ve Önder Tiryaki’nin Hair & Makeup Studio’sunun profesyonel ekibinden çıktı. İki gün süren çekimlerde, 50 kişilik bir yapım ekibi çalıştı. Filmin afiş fotoğraflarını ise ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin çekti.

Çekimin ilk gününün konukları sevilen dizi “No: 309” oyuncuları Demet Özdemir ve Furkan Palalı oldu. Onları sezonun en eğlenceli yapımlarından “Şevkat Yerimdar” oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak izledi. Ardından “Gönder Gitsin” adlı yeni yarışma programının moderatörü Timur Acar ile ilk günün çekimleri tamamlandı. İkinci gün çekime, ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan “Deli Gönül” dizisinin oyuncuları Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Çiğdem Batur ile devam edildi. İzleyiciyi kahkahaya boğmaya hazırlanan şaka programı “İlk Buluşma”nın sunucuları Sinan Çalışkanoğlu ile Şinasi Yurtsever gibi “10 Numara 5 Yıldız” adlı şov programı ve “Saatli İlker Ayrık Takvimi” programlarının sunucusu İlker Ayrık da çekimde yer alan isimler arasında!                       www.medyatava.com
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HbRSLqIeJfg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HbRSLqIeJfg</a>

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #797 : 21 Haziran 2017, 21:46:02 »
Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın paylaştığı, Most Production tarafından hazırlanan, FOX’un sevilen dizisi ÇobanYıldızı, final yapıyor. Çoban Yıldızı, yarın akşam yayınlanacak olan 17. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Dizinin başrol oyuncusu Selin Şekerci, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla, final kararını duyurdu. Şekerci, mesajında şunları yazdı:

"Bu yıldızlı gökler ne zaman başladı dönmeye? Kimse bilmez.
Söyleyecek çok sözüm var. Çok çok çok. Ama söyleyemezsin bazen boğazındaki yumrudan. Sizi bilmem ama ben hayatımın en güzel setine veda ettim dün. Kimse bilmez... Zühre'm Çoban Yıldızım.. Benim güzel kızım. Sen başıma gelen en güzel şeydin.. Beni büyüttün, sakinleştirdin, iyileştirdin. Gökyüzüne bakıp diledim bir dilek, bana oradan geldin. Ağlamalar, duygusal cümleler bitmez, içimdekini tarif etmeye de yetmez.. buraya bir ekip fotoğrafı koyamıyorum çünkü biz son ana kadar inandık bitmeyeceğine son an! Vedalaşmadık nasıl olsa görüşeceğiz diye.. "biz o kadar güzel bir ekibiz ki ne diye bitsin" dedik son ana kadar. Ama.. amalar işte boğazda düğüm. Kim ne diyecek ne sövecek bilmiyorum açıkçası umrumda da değil ama ben bunu haketmediğimizi adımı nasıl biliyorsam o kadar iyi biliyorum. Ben yaptığım işi biliyorum, ekibimi biliyorum ne kadar iyi yapmak için yırtındığımızı, uykusuz kaldığımızı biliyorum. Bir an bile bırakmadığımızı, iş bu deyip sadece iş deyip üzerine basmadığımızı, başımıza tac ettiğimizi biliyorum. Biliyorum işte ben biliyorum ve benim gibi onlarca insan da biliyor.
Vedalar çoğu zaman ağır olur bu en ağırı oldu. Her gün, gününün yarısından fazlasını geçirdiğin insanları bir günlük arada özler mi insan? Hah biz özlüyorduk işte öyle bir ekibe veda ediyorum. Geriye çok güzel kalpler, dostluklar kaldı kalmasına da benim evimi elimden aldılar işte. Ama iyi ki ler var kocaman iyi kiler.. keşke çok büyük ama iyi ki ler açık ara önde! Ve Sevgili Gül Oğuz! Nasıl da kenetledin hepimizi birbirimize sen olmasaydın kimse işiyle bu kadar gurur duyamazdı yoluma çıkaran evrene o güzel enerjiye bin şükür! İsim saymayacağım tek tek birinin bir diğerinden hiç bir farkı yok benim için hepsi hepsi bütün ekibim herkes hepiniz sizi çok seviyorum! Ben bu kadar mükemmel bir ekiple tekrar bir araya gelebilir miyim sizi bana verir mi ki? Bilmiyorum. Ama sizinle çalıştığım için gurur duydum. Şeref duydum! Şeref duydum! Şimdi tek dileğim aynı şerefe nail olabilmek. Kelimeler, ağlamalar bitmez.. Şampiyon Çoban Yıldızı!
Bulut geçti, gözyaşları kaldı çimende.. #ÇobanYıldızı"

http://www.medyatava.com
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vVErIHCp6Fs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vVErIHCp6Fs</a>

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #798 : 21 Haziran 2017, 23:01:23 »

Fox TV’nin sevilen romantik komedi dizisi No 309 yeni sezonda devam edecek mi yoksa bitecek mi yapımcısı açıkladı.

FOX TV’nin sevilen dizisi No 309’un yaz ve yeni sezonda devam edip etmeyeceği belli oldu.

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un yaptığı, başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizi hakkında yapımcısı açıklama yaptı. Dizinin 2 Ağustos’ta yayınlanacak 59. bölümünün sezon finali veya final yapacağını açıkladı.

Yapımcı Faruk Turgut, dizinin bitme veya devam etme kararı ise Temmuz ayında yayınlanacak olan 55 – 58. bölüm reytinglerine göre verileceğini açıkladı.

No:309 dizimiz 2 Ağustos a kadar yani 59.bl yayınlanacak,temmuz ayında
yayılanacak,55,56,57,58 bl reytingine göre sezondaki durumunetleşecek
— FARUK TURGUT (@FARKTRGT)

www.tvaktuel.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #799 : 22 Haziran 2017, 23:04:31 »

FOX’un bayram için özel hazırladığı yayın akışı, 24-26 Haziran tarihleri arasında izleyiciyle buluşacak.

Karga Seven Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve sunuculuğunu Timur Acar’ın yaptığı Gönder Gitsin adlı yarışma programı, bayram boyunca ünlü konuklarla ekrana gelecek.

25 Film tarafından yapılan ve Sinan Çalışkanoğlu ile Şinasi Yurtsever’in moderatörlüğünü yaptığı şaka programı “İlk Buluşma” ise art arda 3 gün izleyiciyi kahkahaya boğacak.

Sanatçılardan Ramazan Bayramı'nda anlamlı destek

24, 25 ve 26 Haziran tarihlerinde saat 20:00 itibarıyla yayınlanacak “Gönder Gitsin” yarışmasının ilk yarışmacıları Mert Fırat ve Melis Birkan olacak. Mert Fırat ve Melis Birkan’ın elde ettiği tüm gelir ise “İhtiyaç Haritası” adlı sosyal sorumluluk projesine bağışlanacak.

Bayramın ilk günü programa konuk olacak Sinan Çalışkanoğlu ile “Miss Model of World” birincisi Sevcan Yaşar ve bayramın 2. günü programa konuk olacak Şevkat Yerimdar dizisinin başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ile Başak Parlak’ın kazandığı meblağ ise Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlanacak.                    www.medyatava.com

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xKIiGXyGWf4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xKIiGXyGWf4</a>

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #800 : 22 Haziran 2017, 23:40:06 »

Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in sunuculuğunda yayınlanacak olan şaka programı bayram arefesinde yayın hayatına merhaba diyecek. İşbirlikçi konukların her şeyden habersiz olan şakazedeleri mekana getirmesi ile başlayan komedi, sunucuların yönlendirmesiyle kahkaha tufanına dönüştüğü ‘İlk Buluşma’, ekranın en eğlenceli programı olmaya hazırlanıyor.

Programda şakazedelerin başına gelecekler komedinin dozunu arttırarak, izleyenlere bayram komedisini yaşatacak. İlk Buluşma; 24, 25, 26 Haziran'da  ilk bölümleriyle Fox’ta ekrana gelecek.                         www.medyatava.com
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=H-zkSACz4Tk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=H-zkSACz4Tk</a>
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2017, 23:50:21 Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #801 : 28 Haziran 2017, 20:51:40 »

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, 4 Temmuz’da ilk bölümüyle FOX’ta ekrana gelecek olan ‘Deli Gönül’ dizisinin başrol oyuncusu Murat Ünalmış, izleyiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor.

Yaz sezonunun merakla beklenen dizisi ‘Deli Gönül’ün başrol oyuncusu Murat Ünalmış, şimdiye kadar canlandırdığı rollerden çok farklı bir karakter ile sevenleriyle buluşacak. Sevilen oyuncu, yeni dizisinde yardımsever ve öğrencilerini ‘iyi insan’ olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş Hatay’lı bir edebiyat öğretmenine hayat verecek.

Hikayeyi okuduğu anda karakterin kendisini çok etkilediğini söyleyen Ünalmış, rolüyle ilgili duygularını “Mehmet Kadir öğretmen beni çok heyecanlandırdı. Şimdiye kadar canlandırdığım karakterlerden çok farklı. Onun Hatay’dan İstanbul’a uzanan macerası, öğrencileri ile olan ilişkisi, hayata bakışı ve tabii ki aşkı, izleyicilerin yüreğine dokunacak.” şeklinde dile getirdi. Gençlerle bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini vurgulayan oyuncu, çekimler sırasında, dizide öğrencilerini canlandıran genç oyuncularla bol bol sohbet ettiğini ve paylaşımlarda bulunduğunu sözlerine ekledi. Kendi okul hayatında, edebiyatın en sevdiği derslerin başında geldiğini belirten yakışıklı oyuncu, rolü için zaman zaman kendi edebiyat öğretmeninden esinlendiğini söyledi.                        www.medyatava.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #802 : 01 Temmuz 2017, 11:57:37 »

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan’ın yer aldığı ‘Deli Gönül’ dizisi için geri sayım başladı.

Oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Tuvana Türkay, Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan,İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş gibi isimlerin yer aldığı ‘Deli Gönül’, 4 Temmuz Salı akşamı21:00’de Fox’ta ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

Yaz sezonunun merakla beklenen iddialı dizisi ‘Deli Gönül’ oyuncuları dizi ile ilgili duygularını paylaştı,

Dizide ‘Mehmet Kadir’ isminde bir edebiyat öğretmenini canlandıran Murat Ünalmış, bir dizinin olmazsa olmazının ekip olabilmek ve sette uyumla çalışabilmek olduğunu belirterek “Ne mutlu ki sete çıktığımız ilk günden beri ekip olarak çok güzel bir uyum yakaladık. Çok inandığım bir projenin içinde olduğum için ve böyle güzel bir ekip ile çalıştığım için çok mutluyum. ‘Mehmet Kadir’ öğretmen beni çok heyecanlandırdı. Onun Hatay’dan İstanbul’a uzanan macerası, öğrencileri ile olan ilişkisi, hayata bakışı ve tabii ki aşkı izleyicilerin yüreğine dokunacak” şeklinde sözlerini tamamladı.

Müzik öğretmeni ‘Fatmanur’ karakteriyle ekranda yer alacak Tuvana Türkay, “Her şeyiyle beni çok heyecanlandıran bir işin içindeyim. Karakterler abartısız, samimi ve içimizden… İzleyiciyi çok ters köşe bir hikaye bekliyor ve çok güzel bir doku izleyecekler. Ben de ilk defa içinde bulunduğum bir projede Hatay’ı izleyeceğim. Emeklerimizi görmek için çok heyecanlıyım.” şeklinde duygularını ifade etti. ‘Deli Gönül’e İstanbul çekimlerinde dahil olan ve Türkan karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Çiğdem Batur, “Türkan, kendi içinde çok haklı bir karakter aslında. Ama hepimiz biliyoruz ki, herkesin kendini haklı görerek yaptığı her şey herkes için iyi olmayabiliyor. Türkan’ın yaşadığı haksız durumlar onda çok ciddi değişimlere sebep olacak zaman içerisinde. Bir oyuncu olarak beni asıl etkileyen de buydu aslında. Çünkü gördüğümüzün dışına çıkacak, seyirciyi ters köşeye yatıracak bir karakter.” diyerek duygularını dile getirdi.

‘Deli Gönül’, soluk soluğa izlenecek aşk hikayesiyle 4 Temmuz Salı akşamı21:00’de ilk bölümüyle Fox’ta ekrana gelecek.                                www.medyatava.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #803 : 02 Temmuz 2017, 00:48:19 »

Kadın dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alacak? Özge Özpirinçci’nin yeni dizisi Kadın hakkındaki tüm bilgiler haberimizde…

FOX Türkiye’de yeni sezonda ekrana gelecek olan ”Kadın” dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Yapımcılığını Med Yapım’ın yaptığı, romancı Hande Altaylı’nın dilimize uyarladığı ve senaryosunu yazdığı Japon dizisi Woman (Kadın)’ın başrol oyuncusu netleşti.                              www.tvaktuel.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #804 : 03 Temmuz 2017, 12:20:51 »

Muhteşem Yüzyıl Kösem, birçok ülkeye satışı yapılsa da, Türkiye'de istenen reytingleri bir türlü ulaşamadı ve final yaptı. Kösem karakterine hayat veren Nurgül Yeşilçay'ın final bölümündeki yaşlandırılmış hali tartışma yaratmıştı. Milliyet yazarı Sina Koloğlu da köşesinde bu konuya değindi.

Sina KOLOĞLU / MİLLİYET

Yaşlı hali oldu mu?

FOX’un ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisi final yaptı. Ev ahalisi bu dizinin uzmanı. ‘Muhteşem Yüzyıl’dan bu yana takipçisiydi. “Kösem Sultan’ın tarihteki hikayesi çok daha renkli. Fakat bunu yansıtamadılar” diye özetlediler projeyi. Gerçi son bölümlerde bir toparlanma hissetmiştim. Onlar dizinin tamamı için söylüyorlardı. Bir de ‘Muhteşem Yüzyıl’la karşılaştırarak, aradaki farkı anlatarak.
Kösem son bölümde yaşlandı, 62 yaşındaydı. Ev ahalisi, “Böyle yaşlılık mı olur? Pudrayı basmışlar, bembeyaz bir yüz, en ufak bir kırışıklık yok” dedi. ‘Plastik bir yüz’ vardı karşımızda. Elinde bastonu, bembeyaz bir suratla sultan veda etti. Biz ne kadar laf etsek de Ukrayna’da en çok izlenen dizi.

Kösem, ‘Game of Thrones’u geçti

Uluslararası medya analiz kuruluş Parrot Analytics, Ukrayna’da isteğe bağlı izleme araştırmasında ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’in en çok izlenen dizi olduğunu açıkladı. 6.99 milyon kişi izlemiş. Bu, yüzde 13 civarı bir izlenme oranı. İkinci sırada ‘Games of Thrones’ var, 6.19 milyon izleyicisi varmış. Dizilerimizin ‘sabun köpüğü’ etiketinden kurtulması ne zaman gerçekleşecek, merak ediyorum. Kösem için de aynı yorum yapılmış. Bizim dizilere ‘sabun köpüğü’ kartviziti yapıştırılmış durumda.                              www.medyatava.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #805 : 03 Temmuz 2017, 13:04:05 »

'Dünyadan Canlı Yayın' Bosch Ev Aletleri katkılarıyla 9 Temmuz Pazar’ı Pazartesiye bağlayan gece saat 03.00’te, National Geographic ile aynı anda, canlı yayınla FOX’ta!

Emmy Ödüllü Phil Keoghan televizyon tarihindeki en ilginç vahşi yaşam yayını için yine Emmy Ödüllü oyuncu Jane Lynch ile bir araya geliyor. Bosch Ev Aletleri katkılarıyla FOX ekranlarına gelecek olan "Dünyadan Canlı Yayın" dünyanın dört bir yanından vahşi yaşamın en çarpıcı görüntülerini gerçek zamanlı olarak iki saat boyunca ekranlara taşıyor. Program boyunca izleyicilere rehberlik eden Lynch ve Keoghan'a hayvan uzmanı, zoolog ve doğa bilimci Chris Packham eşlik ediyor.

"Dünyadan Canlı Yayın" dünyanın farklı köşelerinden vahşi yaşam görüntülerini dünyanın en ünlü vahşi yaşam sinematrograflarının çekimleriyle ekranlara taşıyor. Emmy Ödüllü vahşi yaşam sinematografı Bob Poole, ultra düşük ışık teknolojisiyle Etiyopya'daki bir sırtlan klanına yaklaşıyor; efsanevi National Geographic fotoğrafçısı Steve Winner ise, nadir karşılaşılan cüce leoparı yakından inceleme fırsatı sunacak. Ünlü National Geographic Kaşifi Sandesh Kadur Hindistan'ın Jodhpur bölgesinde bulunan langur maymunlarını görüntülerken büyük kediler üzerine çalışmalarıyla ün kazanan Sophie Darlington Kenya'nın Maasai Mara'da avlanan aslanların stratejilerini termal kameralarla izleyicilerle buluşturacak. Emmy Ödüllü sinematograf Andy Casagrande de Güney Pasifik Fiji sahillerinde boğa köpekbalıklarının nasıl beslendiğini görüntülemek için su altına iniyor. RMS Titanic'te yaptığı keşiflerle tanınan National Geographic Kaşifi Dr. Robert Ballard ise yayına Kaliforniya kıyılarından okyanusun derinliklerine doğru yolculuğu ile katılıyor. "Dünyadan Canlı Yayın" ayrıca Texas'taki Bracken Mağarası'nda yaşayan 20 milyon yarasayı ve "snot-bot" adlı bir drone'un kambur balinalarını arayışını da ekranlara getirecek.                          www.medyatava.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #806 : 04 Temmuz 2017, 10:34:50 »

Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur programıyla adını duyuran Seda Akgül'ün yeni programı Ne Seninle Ne Sensiz, yakında FOX'ta başlıyor.

Barıştırma programının adı daha önce Yuvamız Yıkılmasın olarak duyurulmuştu. Kanal D ile FOX arasında format sorunun ardından, programın adında değişikliğe gidildi. Yapımcılığını Karga Film'in üstlendiği programın adı, Ne Seninle Ne Sensiz olarak değiştirildi.

Yeni programında çiftleri barıştıracak olan Seda Akgül'e; Psikiyatr Dr. Ümit Yazman ve Avukat Feyza Altun eşlik edecek.                           www.medyatava.com

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=824HCYuIhsM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=824HCYuIhsM</a>
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 10:39:07 Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #807 : 07 Temmuz 2017, 00:39:45 »

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı dizinin yeni yönetmeni belli oldu.

Geçtiğimiz sezon sonunda dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk'ün ayrılmasıyla yerine geçici olarak yine Limon Film dizisi Şevkat Yerimdar'ın yönetmeni Bülent İşbilen'in yönetmenliğinde sezon finali yapan diziyi yeni sezonda Karagül ve Fazilet Hanım ve Kızları dizilerinin yönetmeni Murat Saraçoğlu yönetecek.

Murat Saraçoğlu ayrıca Limon Film ile kapsamlı bir anlaşmaya imza atarak farklı projelerde yapacak.                                     www.medyaradar.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #808 : 09 Temmuz 2017, 23:02:43 »

Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur programıyla adından söz ettiren Seda Akgül'ün yeni programı Ne Seninle Ne Sensiz, 17 Temmuz Pazartesi günü saat 16.30'da FOX'ta başlıyor.

Yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği programda evliliklerini kurtarmaya çalışan çiftler, mutlu evliliğin yollarını öğrenecekler. İlişkisini düzeltmeye kararlı çiftler, Pskiyatr Dr. Ümit Yazman ve Avukat Feyza Altun’un yardımlarıyla, uzmanlar eşliğinde ilişkilerini kurtarıp yeniden mutlu bir çift olmanın yollarını arayacaklar.                  www.medyatava.com

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TMYSZwEu4Iw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TMYSZwEu4Iw</a>

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #809 : 10 Temmuz 2017, 22:08:09 »
Rolü için resim eğitimi aldı!
Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, ‘Deli Gönül’ dizisi oyuncularından Ogün Kaptanoğlu, rolü için resim eğitimi aldı…

Yönetmenliğini Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan’ın üstlendiği  ‘Deli Gönül’ün başarılı oyuncularından Ogün Kaptanoğlu, canlandırdığı karakteri ekrana doğru bir şekilde geçirmek için bir ressamdan destek aldı.

Yazın iddialı yapımı ‘Deli Gönül’ dizisinde Fatmanur’un (Tuvana Türkay) çocukluk arkadaşı Ahmet rolüyle ekrana gelen Kaptanoğlu, resim öğretmenini canlandırıyor. Başarılı oyuncu, rolünü izleyiciye yansıtabilmek adına fırça tutuşu, oturuş, duruş, tuvalin yerleşimi gibi temel resim bilgileri konusunda profesyonel yardım aldı. İlk bölüm sonrası olumlu tepkilerle karşılaşan Ogün Kaptanoğlu, dizideki rolünü “Sevgin aldatılırsa, karanlık yüzün ne kadar ileri gider?” sözleriyle yorumluyor.

‘Deli Gönül’, 11 Temmuz Salı akşamı 20:00’de ikinci bölümüyle Fox’ta izleyenleriyle buluşacak.                       www.medyatava.com

* SON İLETİLER/KONULAR

topic YEREL KANALLAR KAPANIYOR MU? YAYINI DURDURULAN KANALLAR.
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 23:38:16
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 22:39:51
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
Dün, 22:29:50
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Dün, 21:33:31
topic EVLİLİK PROGRAMLARI HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
Dün, 18:30:36
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
Dün, 15:04:23
topic RTÜK'TEN GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 12:22:09
topic WHATSAPP HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 12:18:27
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 12:09:29
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
Dün, 12:03:45
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Dün, 11:58:19
topic STANSPORT TV, TÜRKSAT YAYINI İÇİN BAŞVURUDA BULUNDU!
Yekcan Ajans
Dün, 07:27:18
topic ŞAMPİYONLAR VE AVRUPA LİGİ KARŞILAŞMALARI
11 Aralık 2017, 18:47:04
topic KURTLAR VADİSİ KAOS DİZİSİ HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
11 Aralık 2017, 15:34:29
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
11 Aralık 2017, 13:21:33
topic TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYIN YAPAN TV KANALLARININ GÜNCEL BİSS KEYLERİ
[TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYIN YAPAN KANALLARIN KEY PAYLAŞIM BÖLÜMÜ]
Yorumcu
11 Aralık 2017, 07:57:32
topic FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
10 Aralık 2017, 12:22:30
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
10 Aralık 2017, 12:16:06
topic TİVİBU SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞLARI/TİVİBU SPOR TÜRKSAT'TA ŞİFRESİZ YAYINDA!
10 Aralık 2017, 00:45:35
topic SONY CHANNEL,YENİ YILDA HD YAYINA GEÇİYOR!
09 Aralık 2017, 13:33:55
topic NTV VE PUHU TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
09 Aralık 2017, 12:39:44
topic BİLİM VE KÜLTÜR KANALI TRT2,YENİDEN AÇILACAK! TRT OKUL İNTERNETTEN YAYIN YAPACAK
Hikmet35
09 Aralık 2017, 12:18:35
topic STAR TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
08 Aralık 2017, 20:57:42
topic TÜRK TELEKOM TİVİBU PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TİVİBU]
08 Aralık 2017, 18:33:41
topic ULUSAL KANAL'IN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER