18 Ocak 2019, 15:02:36

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* OCTAGON GERMANY-UYDU MALZEMELERİ

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA GÜNCEL HABERLER  (Okunma sayısı 24136 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

 • ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 14478
 • Karma +153/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
  • www.uydumturk.com
OYUN KONSOLLARI HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
« : 15 Nisan 2013, 00:46:10 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

OYUN KONSOLLARI  HAKKINDA GÜNCEL HABERLER« Son Düzenleme: 01 Ocak 2016, 21:29:16 Gönderen: ADMİN KARTAL »
MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2013, 17:42:22 »
Nintendo Birçok Online Servisini KapatıyorNintendo, bir takım online servislerini kapatma kararı aldı. Kapanış tarihi 28 Haziran olarak kararlaştırıldı. Bu servisler şimdilik: News, Forecast, Everybody Votes, Mii Contest olarak açıklandı. Yani haberler ve hava durumlarını artık Nintendo Wii online servisinden öğrenemeyeceğiz. Wii alışveriş kanalı açık kalacağı kesin gözüküyor. Bunun dışındaki bir çok uygulama daha kapanabilir. Yani açıklananlar dışında daha fazla servis kapatması olabilir.

Nintendo'ya göre bu servisler zaten çok az kullanılıyordu. Bunda haklı oldukları konusunda sanırım herkes hemfikirdir. Zaten Nintendo senelerdir online alanda bir ilerleme kaydedememişti. Ama Wii U satışları yerlerde sürünürken böyle olumsuz intiba bırakacak bir karar almalarının ne kadar doğru olduğu ise tartışılır.

Kaynak: http://www.tamindir.com/nintendo-bircok-online-servisini-kapatiyor_h-3418/

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2013, 17:44:06 »
Xbox 720'nin İşletim Sistemi Windows 8 Olacak ve Online Zorunluluğu OlmayacakAdı sanı bilinmeyen bir Microsoft çalışanı, uzun zamandan beri oyun dünyasında dolaşan “Yeni nesil Xbox konsolu sürekli internete bağlı olarak çalışmak zorunda olacak” haberlerine sinirlenmiş olacak ki bu tür bütün haberleri yalanladı. Üstüne de ekledi; Yeni Xbox konsolunda sürekli online olmak gibi bir zorunluluk olmayacak dedi.

Oyun oynamak için sürekli olarak internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Sürekli bağlı olmak zorunda değilsiniz, Microsoft’un böyle bir amacı veya böyle bir girişimi bulunmuyor. Bu sözlerin sahibi ismini vermeyen Microsoft çalışanına ait. Her ne kadar doğru bilinmez ancak birçok oyuncuda bu mutluluk yarattı.

Microsoft’tan resmi bir açıklama gelmediği sürece bu ve bunun gibi haberlerin bir önemi olmayacak. Ayrıca Xbox 720’nin Windows 8’i kullanacağı söyleniyor. Bunun için Windows 8’in Xbox’a özel bir versiyonu hazırlanıyormuş. Bakalım bu haberler ne kadar gerçeği yansıtıyor bekleyip göreceğiz.

http://www.tamindir.com/xbox-720nin-isletim-sistemi-windows-8-olacak-ve-online-zorunlulugu-olmayacak_h-3414/

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2013, 12:32:31 »
Mart ayı tahmini konsol satış rakamları

Yetkili kaynaklar açıklama yapmadığı sürece konsol satış rakamları hakkında bir bilgi etmek bir hayli zor oluyor. Fakat 2ch, ünlü analiz şirketi NPD Group‘a ait olduğunu iddia ettiği rakamları oyun dünyası ile paylaştı.Her ne kadar doğruluğu kanıtlanmasa da Xbox 360 satış rakamlarının Microsoft’un açıkladığı rakamlarla örtüşmesi, diğer rakamların da doğru olma ihtimalini bir hayli artırıyor.

Rakamlardaki en şaşırtıcı nokta emektar Wii‘nin yeni konsol Wii U‘dan fazla satmış olması.

Tahmini mart ayı konsol satış rakamlarının tam listesi ise şu şekilde;

3DS— 230.000
Wii— 91.000
Wii U— 67.000
PS3— 211.000
Xbox 360— 261.000
DS— 86.000
PS Vita— 33.000
PSP— 8.000

Kaynak: http://leadergamer.com.tr/mart-ayi-tahmini-konsol-satis-rakamlari-42559.html

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2013, 12:36:59 »
PlayStation 4'ün Çıkış Tarihi için Yeni Bir İpucuSony’nin 2013’ün sonunda çıkacağını açıkladığı yeni nesil konsolu PlayStation 4’ün çıkış tarihi, The Last of Us’ın yayınlanan son videosunda gözükmüş olabilir.Yukarıda görebileceğiniz ekran görüntüsünde “17 Ekim 2013 tarihinde, saat 20:00’da zorunlu tahliye yapılacaktır,” yazısı yazıyor. Bu tarih PlayStation 4’ün çıkış tarihini işaret ediyor olabilir.

Bu teori biraz zorlama gibi gözükebilir, ama aslında öyle değil. Oyunun yapımcısı Naughty Dog, Uncharted 3: Drake’s Deception’ın videolarından birinde buna benzer bir yola başvurmuştu. O videodaki bir gazetenin manşetinde “Bilim Adamları Hala Ölümcül Mantarı Anlama Mücadelesinde,” yazısı gözüküyordu. Bu yazının The Last of Us’a gönderme olduğu açık bir şekilde anlaşılıyor.

Kaynak

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2013, 12:39:02 »
Rakamlarla Xbox 360Açıklanan resmi rakamlara göre Xbox 360 oyun konsolu ömrü boyunca 77.2 Milyon adet sattı. Bununla birlikte 46 Milyon kullanıcının da Xbox Live üyeliği bulunuyor. Bu rakamların oluşması için 8 sene geçtiğini belirtmek lazım. Çünkü Xbox 360, 22 Kasım 2005 tarihinde raflardaki yerini almıştı. Gerçi o zamanki konsol ile bu zaman satılan konsollar arasında donanım olarak olmasa da görünüm ve yazılım olarak ciddi farklar bulunuyor.

Geçtiğimiz Mart ayında sadece Amerika'da 261.000 adet Xbox 360 satılmış. Ayrıca, Microsoft'un bu konsolu Amerika'da son 20 aydır en çok satan konsol olma ünvanını da elinde tutuyor. Amerikalı kullanıcılar, Xbox 360'ın yanında, aksesuarlarına ve yazılımlarına yaptıkları harcamalarla toplamda Microsoft'a Mart ayı içinde 402 Milyon Dolar hasılat yaptırmışlar. Anlaşılan Microsoft'un eskimeye yüz tutmuş konsolu hala para kazandırmaya devam ediyor. Xbox 360'ın Türkiye'ye yeni resmi giriş yaptığını da hatırlamak lazım. Dolayısı ile Microsoft yeni Xbox konusunda ağırdan almaya kalkarsa hiç şaşırmamak lazım.Kaynak

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2013, 08:36:18 »
Yeni Xbox'ın Duyuru Tarihi Belli OlduSony’nin 20 Şubat’taki PlayStation 4 duyurusunun ardından gözler Microsoft’ta çevrilmişti. Microsoft uzun süreli sessizliğin ardından, beklenen yeni nesil Xbox duyurusunun 21 Mayıs’ta gerçekleştirileceğini açıkladı.

Microsoft’ta çalışan Major Nelson konuyla ilgili, “21 Mayıs’ta Xbox’la ilgili vizyonumuzu sizinle paylaşacağız ve size geleceğin gerçek tadını vereceğiz. 19 gün sonra Los Angeles’taki E3’te de tanıtımlarımıza devam edeceğiz,” açıklamasında bulundu.21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Xbox etkinliğinin internet üzerinden canlı olarak yayınlanacağı da açıklandı.

Tüm bu bilgilerden sonra Microsoft’un Sony’ye vereceği cevabı görmek için 21 Mayıs’ı merakla beklemeye başladık.

Kaynak: http://www.tamindir.com/yeni-xboxin-duyuru-tarihi-belli-oldu_h-3509/

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
EA FİRMASI NİNTENDO Wİİ U İÇİN OYUN GELİŞTİRMEYİ DURDURDU
« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2013, 09:19:27 »
Nintendo Wii U oyun konsolunun çıkışına partnerlik etmiş olmasına rağmen Electronic Arts bünyesinde artık Wii U için oyun geliştirilmeyeceği kararı alındı.

EA Firması Nintendo Wii U İçin Oyun Geliştirmeyi Durdurdu


Kotaku’ya konuşan Jeff Brown son zamanlarda Wii U için geliştirdikleri herhangi bir oyun bulunmadığı açıklamasını yaptı. Fakat oyun konsolu henüz ilk çıktığı zamanlarda dahi Mass Effect, Fifa ve Need for Speed Most Wanted gibi EA oyunlarının Wii U için geliştirildiği açıklanmıştı.

EA’in bu Wii U için oyun geliştirmeyi bırakmasının en önemli sebeplerinden biri cihazın performans tarafındaki güçsüzlüğünden kaynaklanıyor. PS ve Xbox gibi konsollar ile performans yarışı içine girmek istememesi günümüzde Nintendo Wii’nin geri plana atılmasına sebep oluyor.

Electronic Arts yukarıda saydığımız oyunların dışında Battlefield 4, Madden ve Fifa gibi pastada büyük pay sahibi olan oyunların Nintendo Wii U için kesinlikle yayınlanmayacağı haberini de verdi.

Hali hazırda ve gelecekte herhangi bir Wii U oyunu geliştirmeyeceklerini açıklayan firmanın bünyesinde görevli kıdemli çalışanlar kendi sosyal ağa sayfalarında Nintendo Wii U’nun ne kadar kötü bir konsol olduğu ile ilgili yorumlar yazmaya başladılar. Özellikle Twitter üzeriden sık sık ‘çöp’ olarak nitelendirilen Nintendo oyun performansının yanında market de büyük eleştiri topluyor.

İlk çıkışını yaptığında en az 4 milyon satacaklarını açıklayan Nintendo ekibi tarafından yayımlanan finansal raporlarda konsolun 3.45 milyonun altında kaldığı görüldü.

Kaynak: http://www.pckoloji.com/ea-firmasi-nintendo-wii-u-icin-oyun-yapmayi-durdurdu/

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2013, 09:25:36 »
Ubisoft: Nintendo Wii U başarılı olacak
Nintendo Wii‘nin yerini alan Wii U,  8 Aralık 2012‘de Japonya‘da, Kasım 2012‘de Amerika ve Avrupa’da satışa sunulmuştu. Ancak o günden bu yana, Wii U için bir türlü istediği hedefi tutturamayan Nintendo‘ya Ubisoft’tan destek geldi.Ubisoft‘un Nintendo Wii U‘yu destekleyen yeni açıklaması şu şekilde, ”Her konsolda olduğu gibi temel bir kitle oluşturmak zaman alır. Rayman Legends, Watch Dogs, Assassin’s Creed IV : Black Flag ou Splinter Cell Blacklist gibi Ubisoft’un en iyi yapımları Wii U için de hazırlanıyor. Bahsi geçen oyunların Wii U’yu daha çekici kılacağına ve şu anda ki pazar payını arttıracağına eminiz.” diyerek firmalar dahil, pek çok oyuncunun dikkatini üzerine çekti.

Açıkçası Nintendo Wii U piyasaya çıkalı çok kısa bir süre geçti. Ancak Wii U‘nun satmamasının en büyük nedenlerinden biri gelişen mobil teknolojinin yanı sıra, eğlenceyi seven kitlenin azalması yeni konsolu derinden etkiledi. Umarız Ubisoft tahminlerinde haklı çıkar ve Wii U istenilen başarıyı geçte olsa gösterir.

Kaynak: http://leadergamer.com.tr/ubisoft-nintendo-wii-basarili-olacak-44942.html

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2013, 09:31:02 »
SEGA-Nintendo anlaşması ile Wii U’ya özel Sonic: Lost World duyuruldu
SEGA-Nintendo ortaklığı ile Sonic: Lost World, Wii U için ilk kez ortaya çıktı.

SEGA denince akla gelen ilk yapımlardan olan Sonic SEGA konsollarının vazgeçilmeziydi. Günümüzde ise sadece oyun geliştiren SEGA, Nintendo ile bir anlaşma yaptı ve Wii U’ya özel Sonic: Lost World duyuruldu.Çıkış tarihi belli olmayan Sonic: Lost World’un Wii U dışında 3DS için de raflarda olacağı duyuruldu. Sonic: Lost World dışında SEGA ve Nintendo gelecek planları hakkında da konuştu.

2014‘te Rusya’da yapılacak Olimpik Kış Oyunları‘na özel Mario ve Sonic temalı snowboard ve kayak ekipmanlarını içeren bir spor oyununu Wii U için çıkacağı da duyuruldu.

Heyecan veren Nintendo ve SEGA’nın Sonic ortaklığı bakalım ilerde bizlere ne gibi oyunlar sunacak? Kim bilir belki başka SEGA karakterlerini de Nintendo’da görürüz? Daha fazlası için bizimle kalın.

Kaynak: http://leadergamer.com.tr/sega-nintendo-anlasmasi-ile-wii-uya-ozel-sonic-lost-world-duyuruldu-44833.html

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #10 : 20 Mayıs 2013, 21:22:02 »
Smash Bros, Mario ve Mario Kart’tan güzel haber
Nintendo, şaşırtıcı bir şekilde E3‘e  katılmayacağını açıklamıştı. Nintendo sahipleri ise duydukları bu haberden sonra Twitter‘da bir hashtag oluşturmuşlar ve seslerini Nintendo’ya ulaştırmaya çalışmışlardı.

Bu çabalara kayıtsız kalamayan Nintendo, Twitter profilinde Smash Bros, Mario ve Mario Kart oyunlarını E3′ten önce Nintendo Direct üzerinden duyuracaklarını açıkladı.

E3′e katılmamama haberinden önce bu oyunları E3′te duyuracağını açıklayan Nintendo, sonunda beklenilen cevabı verdi. Alınan bu haberden sonra ise kullanıcıların yeterince mutlu olduğunu söyleyebiliriz. Smash Bros., Mario ve Mario Kart hakkında bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere ulaştıracağız.

Bizimle kalın!

Kaynak: http://leadergamer.com.tr/smash-bros-mario-ve-mario-karttan-guzel-haber-45184.html

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #11 : 21 Mayıs 2013, 21:36:27 »
Yeni Xbox’ın ismi belli oldu: Xbox One
Microsoft yeni konsolunun ismi Xbox One!

Şuan canlı olarak yayınlanan Xbox lansmanında “All in One” sloganı ile yeni konsolun ismi Xbox One olarak açıklandı ve gamepad, kinect ve konsolun tanıtımını yaptı.
Çevrimdışı Şahin Bey

 • Kahraman Üye
 • *****
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 822
 • Karma +16/-4
 • Cinsiyet: Bay
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #12 : 22 Mayıs 2013, 07:40:37 »
Microsoft Xbox One'ı tanıttı.
Elektronik şirketi Microsoft, ABD'nin Washington eyaletine bağlı Redmond kentindeki merkezinde düzenlediği basın toplantısıyla yeni oyun konsolu Xbox One'ı tanıttı.
SON.TV /

Microsoft'un İnteraktif Eğlence İşletmesi bölümü Başkanı Don Mattrick basın toplantısında yaptığı konuşmada şirketin son 4 yılını, Xbox 360'ın yerini alacak yeni nesil Xbox'u geliştirmek için harcadığını belirtti.

Mattrick, Xbox One'ın tanıtımı "hepsi birarada, aynı ev eğlence sisteminde" sözleriyle başlattı.
Tanıtım sırasında, sesli komutla çalışan yeni konsolun, televizyon seyretme, müzik dinleme, film seyretme, internet üzerinde gezinme ve çeşitli uygulamaları eş zamanlı olarak kullanma seçenekleri arasında sorunsuz bir şekilde ileri geri geçişler yapabildiği uygulamalı olarak gösterildi.

Microsoft'un interaktif eğlence işletmesi üretim baş yetkilisi Marc Whitten da, "oyununuza tıpkı televizyon kanalınızı çevirir gibi geçebiliyorsunuz" sözleriyle yeni konsolun, "gecikmesiz anında olay" adını verdiği özelliğini tanıttı.

Xbox interaktif eğlence piyasasına ilk girişini 2001 yılında yaptı. Xbox'un yüksek çözünürlüklü versiyonu olan Xbox 360 ise 2005 yılında piyasaya sürüldü.

Microsoft son yıllarda devreye soktuğu, veri akışı sağlayan medya uygulamaları ve aile kullanımına uygun Kinect sistemiyle Xbox 360'ın faaliyet alanını sadece elektronik oyunların çok ötesine taşıdı.

Kullanıcıların birbirleriyle web kamerasına benzer bir araçla, konsol düğmelerine dokunmadan, sadece mimikler ve sesli komutlar vasıtasıyla etkileşim içinde olmalarını sağlayan sisteme Kinect adı veriliyor.

Microsoft bugünkü tanıtımının başında daha iyi görüntü ve ses denetimi imkanı veren kameralı Kinect sistemini ve Xbox kontrol cihazını da sergiledi. SON TV

 

MustiSpongebob

 • Ziyaretçi
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2013, 20:50:26 »
EA WiiU için oyun geliştiriyor!
EA’dan Wii U için yeni bir oyun geliyor!

Battlefield gibi dünya üzerinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip serilerin yapımcısı EA şimdi başka bir projenin peşinde.Bir süre önce Wii U üzerine  Twitter’dan sert açıklamalarda bulunan EA çalışanları, şimdi ise Wii U üzerine yeni bir oyun geliştirdiklerini duyurdu.

Bu dönüşün nedeni bilinmese de EA yeni oyunu E3′de açıklamayı planlıyor olabilir. Daha fazlası için takipte kalın!

Kaynak: http://leadergamer.com.tr/ea-wiiu-icin-oyun-gelistiriyor-45575.html

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

 • Kahraman Üye
 • ************
 • Teşekkürler
 • -Aldı:
 • İleti: 12486
 • Karma +102/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
  • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: OYUN KONSOLLARI HAKKINDA.
« Yanıtla #14 : 23 Mayıs 2013, 18:56:01 »


X-Box One'a eski oyun tepkisi

Microsoft'un yeni oyun konsolunu alacak müşterilerden, sahip oldukları bazı eski oyunları yeni konsolda oynamak için ek ücret talep edebileceği haberleri tepkiye yol açtı.

Bu, arkadaşlardan ödünç alınan oyunların da ücrete tabi olabileceği, hatta bu ücretin oyunun tam fiyatı olabileceği anlamına geliyor.

Microsoft oyuncuların eski oyunlarını yeni konsolda kullanılmak üzere internet üzerinden değiştirebileceklerini açıklamış ancak ayrıntıya girmeyi reddetmişti.

Şirketin Program Direktörü Larry Hryb de bu konudaki politikalarında bir "karışıklık" olduğunu kabul etti.

Twitter'deki bir XBox destek hesabı eski oyunlar için ayrıca ücret alınmayacağını açıklamıştı.

Ancak daha sonra Larry Hryb blogunda "Bu konuda pekçok senaryo tartışılsa da, bugün yalnızca XBox One'da eski oyunların kullanılabileceğini ve oyun alışverişinin mümkün olduğunu doğrulamış bulunuyoruz." diye yazdı.

Haberin devamı için tıklayın.

http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2013/05/130523_xbox_oyun_paylasma_tepkiler.shtmlMedya Tava

 


* SON İLETİLER/KONULAR

topic MELTEM TV, MESAJ TV, AV TV VE SİHHAT TV'NİN 1 OCAK 2019 YENİ FREKANS BİLGİLERİ!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Turgay75
Bugün, 09:47:11
topic RTÜK'TEN GÜNCEL HABERLER / KANALLARA VERİLEN CEZALAR!
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 04:32:11
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 04:27:32
topic KARASAL YAYINLAR HAKKINDA BİLGİLER VE GELİŞMELER - KARASAL YAYIN BİTİYOR!
[KARASAL YAYINLAR]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 19:39:46
topic SAMSUNG CEP TELEFONLARI HAKKINDAKİ HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 19:28:27
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 19:25:54
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 19:22:27
topic UYDU’DA MERSİN RÜZGARI! SUN TV UYDU’YA ÇIKIYOR!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 14:00:12
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Turgay75
Dün, 09:49:32
topic HALK TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Ocak 2019, 18:43:42
topic STAR TV VE EURO STAR TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Ocak 2019, 18:40:16
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Ocak 2019, 17:17:20
topic NETFLİX HAKKINDA GÜNCEL HABERLER VE GÜNCEL GELİŞMELER
[YERLİ VE YABANCI YAYIN YAPAN İP TV KANALLARI]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Ocak 2019, 17:14:32
topic MİLLİ EKONOMİ KANALI, EKOTÜRK TV YAYIN HAYATINA BAŞLADI!
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
16 Ocak 2019, 17:10:49
topic İZMİR'İN YENİ TELEVİZYON KANALI TV 35 YAKINDA YAYINDA!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
DjKoray35
16 Ocak 2019, 13:40:17
topic FOX’TAN YENİ ONLİNE İÇERİK PLATFORUMU!
[YERLİ VE YABANCI YAYIN YAPAN İP TV KANALLARI]
A.Caner Özdemir
15 Ocak 2019, 22:37:52
topic TRT SPOR'UN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
15 Ocak 2019, 22:09:20
topic MAGAZİNİN DUAYEN İSMİ KANAL SAHİBİ OLDU!
[YERLİ VE YABANCI YAYIN YAPAN İP TV KANALLARI]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
15 Ocak 2019, 21:42:13
topic STANSPORT'TV YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
15 Ocak 2019, 21:27:59
topic LİFETİME TV, YENİ FREKANS BİLGİLERİ!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
15 Ocak 2019, 21:24:25