22 Şubat 2018, 15:01:07

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: TRT2,26 ŞUBAT'TA YAYINA BAŞLIYOR.  (Okunma sayısı 4886 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

TRT2 (Kültür-Sanat-Tarih-Bilim) içerikli yakında HD olarak yayına başlıyacak.

TRT Yetkilisi Hikmet Kocaman.

Haber Alıntıdır

« Son Düzenleme: 03 Ocak 2018, 21:57:40 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

Çevrimdışı Hayresoğlu

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +8/-6
BU TRT NEYIN KAFASINI YASIYOR??!!! TRT2'YI AÇMAK IÇIN EN FAYDALI KANALI TRT OKULU UYDUDAN KALDIRIYOR, 1 YILDAN FAZLA TRT TÜRK'Ü DEVRE DISI BIRAKTILAR KI NEKADAR GÜZEL PROGAMLARI VARDI KI IZLEYNIDE BAYA VARDI! TRT KÜRTÇE VE TRT ARAPÇA AÇARAK ANAYASAMIZIN ILK 4 MADDESINI DELDILER! SN. CUMHURBASKANI BUNA NASIL MÜSADE EDIYOR!! ANAYASMIZDA RESMI DIL TÜRKÇEDIR VE TÜRKÇEDE KALICAKTIR BUNU BIRLERINE IYICE HATIRLATMAK LAZIM! MADEM TRT BIZIM IÇIN TRT2'YI TEKRAR HAYATA SOKMAK ISTIYOR OZAMAN SU TRT KURDI VE TRT ARAPÇA'NIN HAYATINA SON VERIN TRT OKUL'UMUZU ELIMIZDEN ALMAYIN! BEN BU KONUDA GERÉKTEN ÖFKELIYIM SÖYLECEKLER LAFIM VAR AMA O LAFI SÖYLEMIYORUM AMA BU HAINLIKTEN BASKA BISEY DEGIL! ONURSUZLAR! Kusura bakmayin forumdaslar ama ben bu adaletsizlige sesiz kalamam!

Şimdi bu yazdığına bakarak o zaman trt worldü de kapatmak lazım oda yabancı dil sonuçta.
Yayın yapan kanalları türksattan ibaret düşünme sadece. Trt arapca ; hotbird, badr, arapsat, nilesatta ve ismini hatırlamadığım bir iki uyduda da yayın yapıyor. Trt kürdide öyle. Başka uydulara yayın vermek için türksattan mecbur yayın çıkacaklar aktarım için. Kanalları kapatmak yerine aksine bu kanallara türkçe sesde eklense çok güzel olur. Özellikle trt arapçada çok güzel tarihi belgeseller çıkıyor ama sadece arapça görsel olarak izleyebiliyoruz sadece.
Trt okul bir yıla yakındır bant yayını yapıyor yeni hiç bir programı yok bemde senin gibi çok sevdiğim bir kanal. Eskiden trt hd varken kanal listem 1 trt hd 2 trt belgesel 3 trt okuldu. Halada öyle. Ama bi yıldan fazladır hep bant yayın yeni programlar trt diyanet trt avaz ve trt belgesele kaydırıldı hep. Trt 2 açılınca hem programların yeni versiyonları olacak hemde hd yayın olacak. Trt kanalları hd yapmak konusunda çok geç kaldı. Aynı bbc gibi bütğn kanalları hd olmalıydı. Ve birde bence trt artık özel kanallar gibi frekanslarda doğu batı ayrımını bitirmeli sonuçta devlet kanalısın sen senin ayırım yapma şansın yok senin her kanalını dünyanın her yerindeki türk izleyebilmeli. Umarım ilerki yıllarda buda olur doğu batı ayrımı biter
SADECE TURKSAT :)

Çevrimdışı ErenSAT_06

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +14/-4
  • MƛƊЄ ƖƝ ƛƝGƛƦƛ
    • #MrySAT/Bsc
Aktarma yapmalarına gerek yok Hikmet Beye katılıyorum bende mesela TRT Kürdi kanalı Türksat Uydusu dahil Hotbird Uydusu,Eutelsat 7A,Nilesat 7*W,Eutelsat 7.3*W ve Eutelsat 8*W Batı boylamı uydulardanda yayın yapıyor lakin diğer uydulardanda yayın yapması için Türksat Uydusundan aktarma yapmalarına gerek yok zaten digital Downlink kapalı devre sistemle bunu gerçekleştiriyorlar zaten ve uyduya çıkan her yayıncı kuruluşun ellerinde Demodülasyon (Uyduya sinyal gönderen Cihaz) dediğimiz cihazlar mevcuttur hangi uydudan kanal yayın yapmak istiyorda bu cihazla uyduya rahatlıkla sinyal gönderimi yapabiliyor diğer uydularda böyle sistem yoktur mesela bir tek bizim uydumuzda oluyor.
Sevmek Bu Kadar Güzelse
Kimbilir Sevmeyi Yaratan Ne Kadar Güzeldir.Hz.Muhammed

ByCaner06 & Tutku87

Çevrimdışı Hikmet35

• Acemi Üye
  • **
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +1/-1
Sayín Hayresoğlu, TRT World'un durumu farklí. TRT World bir haber kanali ve Uluslar arasi yane dünyanín neredeyse her yerinde konusulan bir dil. Ülkende olan olaylari dünyaya anlatabilmen için yabancí dilde yayin yapman normaldír. Sonuçta sen bir Haber kanalisin. Bu yazdigim bütün Haber kanalari için geçerlidir!!!

Ama bir devlet organi baska bir dilde bir kanal açamaz. Benimde karesi çiktigim da budur! Ve bana göre bu kanallari TRT uydudan ve interneten kaldirilmasi lazim! Maalesef devletimiz TRT'ye baska dilde kanal açmasina izin verdigi için TRT'de baska dilde bir kanal açabiliyor. O yüzden bu saaten sonra söylenicek pek de bisey yok...

Sayin Eren desteginiz için tesekkür ediyorum bende sizinle ayni fikirdeyim.

Bir konuda zaten hemfikiriz, TRT istedigi zaman kanalarini HD yayina sokar. En basit örnek TRT HABER kanali, 2009'da kuruldu 2010'da da HD yayina geçti. Yane istenilse hemende HD yayina geçilebiliniyor!! Isteselerdi TRT AVAZ ve bütün kanallar HD yayina simdiye kadar geçerdi! Neyse artik olan oldu ve umarim verdiklerin sözün arkasinda dururlar TRT'nin bütün kanallarini en yakin zamanda HD yayina girer. Saygilarimla Hikmet.

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
TRT Yetkilisi Hikmet Kocaman Bey Açıklama Yapmiş.

TRT Bütün Kanalları İçin Bir Logo Kullanacakmiş.

Haydi Hayırlısı , Geç Bile Kalındı.

Çevrimdışı MODERATÖR - ÜMİTBEY

• بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَ&
  • Kıdemli Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +14/-0
  • MODERATÔR - ÜMİT BEY
    • www.uydumturk.com
TRT 2 Geri Dönmesi Beni Çok Mutlu Etti Yenilenmiş Haliyle Çok İlgi Çekecektir Hayırlı Olsun

• Kıdemli Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +14/-0
  • MODERATÔR - ÜMİT BEY
    • www.uydumturk.com
Bir Kere Anayasayı Falan Çiğneyen Yok Aksine TRT Kanununda Farklı Dil Lehçede Yayın Yapması Yönünde Parağraf Var İkincisi Cumhur Başkanımız Bu Konuda da Emir Vermiş Ve Buna Binayen Düzenlenmiştir Üçüncüsü Resmi Dilimiz Türkçe Evet Doğru Ama Bunu Bir Ülkede Konuşulan Dil İle Bir Televizyon Kanalında Farklı Dilde Yayın Yapmasıyla Karıştırmamamız Gerekir Dördüncüsü TRT KÜRT TRT ARAPÇA Neden Kapatılsın Bu Araçlar Kültürümüzü Paylaşmamıza Bilmemize Karşılıklı İyi İlişkilerimizin Olmasını Sağlayan Araçlardır Kültür Alış Verişleri Yapılmaktadır  Aksini Söylemek Mantıksız Gülünç Bir Durum

BU TRT NEYIN KAFASINI YASIYOR??!!! TRT2'YI AÇMAK IÇIN EN FAYDALI KANALI TRT OKULU UYDUDAN KALDIRIYOR, 1 YILDAN FAZLA TRT TÜRK'Ü DEVRE DISI BIRAKTILAR KI NEKADAR GÜZEL PROGAMLARI VARDI KI IZLEYNIDE BAYA VARDI! TRT KÜRTÇE VE TRT ARAPÇA AÇARAK ANAYASAMIZIN ILK 4 MADDESINI DELDILER! SN. CUMHURBASKANI BUNA NASIL MÜSADE EDIYOR!! ANAYASMIZDA RESMI DIL TÜRKÇEDIR VE TÜRKÇEDE KALICAKTIR BUNU BIRLERINE IYICE HATIRLATMAK LAZIM! MADEM TRT BIZIM IÇIN TRT2'YI TEKRAR HAYATA SOKMAK ISTIYOR OZAMAN SU TRT KURDI VE TRT ARAPÇA'NIN HAYATINA SON VERIN TRT OKUL'UMUZU ELIMIZDEN ALMAYIN! BEN BU KONUDA GERÉKTEN ÖFKELIYIM SÖYLECEKLER LAFIM VAR AMA O LAFI SÖYLEMIYORUM AMA BU HAINLIKTEN BASKA BISEY DEGIL! ONURSUZLAR! Kusura bakmayin forumdaslar ama ben bu adaletsizlige sesiz kalamam!
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 01:05:57 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

Çevrimdışı Hikmet35

• Acemi Üye
  • **
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +1/-1
Bende sayın Ümit bey, yazına şöyle bir cevap vereyim; Demir Demiri keser! Maalesef bizim ülkemizde bu böyle,özellikle son 15 yıldır bu böyle. Bizim ülkemizde herşey bir Adam ne diyorsa o olur!

Ikinci Biz Arapmıyız?! Bize ne elin arap kültüründen! Okadar kültürümüzü geliştirmek istiyorsalar kendi öz Türk kültürümüzü geliştirilem! Sorarım ben nekadar kendi öz kültürümüzü önemiyorsuz ki? Kendi kültürümüzü geliştirmek düzgün anlatmak için ne yapıliyor?? Yahu kendi soydaşlarımıza nekadar sahip çıkıyoruz ki?? Cumhurbaşkanı 15 yıl sonra bi zahmet soydaşlarımıza ziraret ett! Yahu onu geçtim söyle adam gibi kültürümüzü TÜRKLÜĞÜMÜZÜ anlatan bir kanal varmı YOK! Bi KültürTürk diye bi kanal vardı yıllar önce izlerdim, güzelim kanala ne oldu kimse bilmez! Yahu trt avaz 8 yıldan beri hayata ama bi hd yayına halen geçirilmedi! Nekadar kendi kültürümüzü önemsiyor dime?? Eğer kültürümüz daha fazla önemsenseydi şimdiye kadar trt avaz çoktan hd yayına geçmişti hatta trt2 çoktan tekrar hayata verilmişti!! Benim hakkımda kim neder beni zerre kadar ilgilendirmez ama ben TÜRKÜM ve elin arabı ve arap kültürü beni ilgilendirmez, benim kendi öz TÜRK kültürüm beni ilgilendirir! Saygılarımla Hikmet.

• Kıdemli Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +14/-0
  • MODERATÔR - ÜMİT BEY
    • www.uydumturk.com
Yersiz Yazıyorsunuz Yine Ama Şahsi Görüşümü Belirmicem Sadece Kısaca Şunu Ekleyip Daha da Bu Konu Hakkın da Cevap Vermicem Çanakkale Şehitliğini Bir Gezmenizi Mezar Taşlarında Yazan Soydaşlarımızın İsimlerini ve Memleketlerini Bir Okuyun Derim Bu Konuyu da Soy Irkçılık Gibi Anlam Taşıyan Kelimelerle Doldurmayalım Lütfen

Bende sayın Ümit bey, yazına şöyle bir cevap vereyim; Demir Demiri keser! Maalesef bizim ülkemizde bu böyle,özellikle son 15 yıldır bu böyle. Bizim ülkemizde herşey bir Adam ne diyorsa o olur!

Ikinci Biz Arapmıyız?! Bize ne elin arap kültüründen! Okadar kültürümüzü geliştirmek istiyorsalar kendi öz Türk kültürümüzü geliştirilem! Sorarım ben nekadar kendi öz kültürümüzü önemiyorsuz ki? Kendi kültürümüzü geliştirmek düzgün anlatmak için ne yapıliyor?? Yahu kendi soydaşlarımıza nekadar sahip çıkıyoruz ki?? Cumhurbaşkanı 15 yıl sonra bi zahmet soydaşlarımıza ziraret ett! Yahu onu geçtim söyle adam gibi kültürümüzü TÜRKLÜĞÜMÜZÜ anlatan bir kanal varmı YOK! Bi KültürTürk diye bi kanal vardı yıllar önce izlerdim, güzelim kanala ne oldu kimse bilmez! Yahu trt avaz 8 yıldan beri hayata ama bi hd yayına halen geçirilmedi! Nekadar kendi kültürümüzü önemsiyor dime?? Eğer kültürümüz daha fazla önemsenseydi şimdiye kadar trt avaz çoktan hd yayına geçmişti hatta trt2 çoktan tekrar hayata verilmişti!! Benim hakkımda kim neder beni zerre kadar ilgilendirmez ama ben TÜRKÜM ve elin arabı ve arap kültürü beni ilgilendirmez, benim kendi öz TÜRK kültürüm beni ilgilendirir! Saygılarımla Hikmet.

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

Genel müdür resmen duyurdu... Geri geliyor
TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT-2 kanalının tekrar açılacağını bildirerek, "Burada gençlere yönelik çok güzel içerikler üretmeyi hedefliyoruz." dedi.

Eren, Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ile Gençlik ve Spor Bakanlığınca Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Hukuk Fakültesi Sabahattin Zaim Konferans Salonu'nda düzenlenen "KYK Geleneksel 3. Tematik Kış Sinema Kampı"nın açılış dersini verdi.

Gençlerin televizyon seyretmediğini, bu nedenle onlara yönelik televizyon kanalı kurmanın bir anlamı olmadığını ifade eden Eren, gençlere yönelik içerik üretiminin tartışılması gerektiğini belirtti.

Bu kapsamda gençlere bir müjdesinin olduğunu dile getiren Eren, "Şimdi müjdesini vereyim, nasip olursa tekrar TRT-2'yi yani TRT kültür sanat kanalını açıyoruz. Burada gençlere yönelik çok güzel içerikler üretmeyi hedefliyoruz. Ana mecrasında olmayan ancak gençlerin ilgi duyduğu birçok içeriği bu kanalda yayınlamayı düşünüyoruz. Gençlik kanalı, televizyon kanalı olarak tartışmalı bir konu. Çünkü bu konuda kurulan televizyon kanalları bugüne kadar başarılı olmamış, televizyon seyretmedikleri için. Gençlere yönelik içeriği tanımlamak lazım, örneğin absürt komediler, daha popüler olmayan içerikleri TRT-2 kanalı kapsamında değerlendirmeyi düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

"Artık tek başına yayın yapan bir TRT yok"

TRT'nin bir kamu malı olduğunu anımsatan Eren, üniversitelerde nasıl eğitim görülüyorsa TRT'den de alınacak şeylerin olduğunu kaydetti.
TRT'nin aynı zamanda Türkiye'nin menfaatlerini yurt dışında koruyan, kollayan, anlatan bir kanal, bir kurum olduğuna dikkati çeken Eren, şöyle konuştu:

"16 tane radyomuz var. Yurt dışına 33 farklı yayın yapan radyo kanallarımız var. Şimdi Türkiye'nin muhatap olduğu ülkeler, Amerika, Rusya, Çin. Türkiye artık farklı bir ligde. Farklı ligde olan ülkenin uluslararası ve ulusal taşıyıcısı, bunun kültürünü aktarıcısı TRT'dir. TRT ne benimle ne de başkasıyla alakalıdır. TRT Belgesel ile ilgili o kadar güzel işler oldu ki. 2018 Eylül'ünden itibaren relansman yapacağımız TRT Belgesel kanalını, uluslararası isim hakkı vererek, diğer ülkelere de bunu yayınlayan bir kanal haline getirmeyi hedefliyoruz. Artık tek başına Türkiye'de yayın yapan, bir tane dizi çeken, bir tane film çeken TRT değil, dünyada Türk Hava Yolları Türkiye'yi nasıl temsil ediyorsa, ilk uluslararası milli markamız ise TRT'nin de böyle bir marka olabilmesi için sizlerin desteği şart."

Eren, TRT dışında da Türk sinemasının gelişmesi için yeni neslin kendini yetiştirmesi gerektiğine işaret ederek, şunları söyledi:
"Kendi özgün anlatım tekniklerimizin, anlatım dillerinin gelişmesi için, alternatif üretimimiz için, hakim egemen kültürün karşısına kendi anlatım metotlarıyla çıkan farklı bir sinema dili oluşturabilmemiz için de tüm dünya sinemasına hakim olup özgün işler denemekten korkmayan, yeni bir neslin yetişmesi gerekir. O yüzden sizler, elinizde olan tüm imkanlarla korkmadan özgürce istediğiniz içeriği üretmeye çalışın. Zorluklarla karşılaşırsınız, bunları aştığınız takdirde de sadece Türkiye'de değil, dünya çapında içerikler üreten ve bir yaptığınız içerikle milyonları etkileyen, tüm dünyaya hitap eden birisi olabilirsiniz. Bu potansiyelinizi unutmayın ve bu minvalde de çalışmalarınızı devam ettirmenizi arzu ederim."

"Yalaza" dizisi final yapıyor

Eren, Sakarya Taraklı'ya özgü bir anlatım sanatı olan "Yalaza" kültürünün kendine has esprili anlatım tarzına yer veren dizi hakkında bir talepte bulunan öğrenciye cevaben şunları söyledi:
"Dizi bitiyor maalesef, final yapıyor. Onu da üzülerek söyleyeyim. Diziye çok direndik. Çok güzel bir diziydi, ben çok hevesle başladım. İkinci 'Ekmek Teknesi' olur diye başladım, çok da güzel gitti ama bütçe nedeniyle final yapmak zorundayız."

Programa, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve KYK Genel Müdürü Sinan Aksu'nun yanı sıra kurum müdürleri katıldı.

Hürriyet

« Son Düzenleme: 15 Ocak 2018, 16:23:22 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

Çevrimdışı Karadenizlim25

• Yeni Üye
  • *
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +0/-0
TRT2, 26 Şubat tarihinde yayına başlıyor.

« Son Düzenleme: 20 Ocak 2018, 15:41:54 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

Haber İçin Teşekkürler Sayın Karadenizlim25,

Hayırlı Olsun.

Çevrimdışı Meraklı

• Acemi Üye
  • **
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +1/-0
TRT2, 26 Şubat tarihinde yayına başlıyor.

HayırIı Olsun
Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Biri sana sırtını çevirirse üzülme, böylece dostunla düşmanını ayırt etmiş olursun.

İki şeyin elden gitmeden değerini takdir etmek zordur: biri sağlık, öteki de gençlik.

Eğrinin gölgesi de eğridir.

Hz. Ali ( ra )

Çevrimdışı Yekcan Ajans

• Tam Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +6/-2
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Ynt: TRT2,26 ŞUBAT'TA YAYINA BAŞLIYOR.
« Yanıtla #28 : 21 Ocak 2018, 08:47:03 »
Rica etsem  Bu haber için kaynak linki verir misiniz

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
Ynt: TRT2,26 ŞUBAT'TA YAYINA BAŞLIYOR.
« Yanıtla #29 : 21 Ocak 2018, 19:48:05 »

TRT 2, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'na tarafından 6 Ekim 1986 tarihinde yayın yapmaya başlamıştır. Türkiye'nin ilk kültür ve sanat kanalı olan TRT 2, 2001 senesine kadar TRT Gap ile ortak yayın yapmış daha sonra kültür ve sanat ağırlıklı yerine 2001 senesinden itibaren Haber ağırlıklı kanalına dönüşmüştür. 24 saat yayın hayatına devam eden TRT 2, 18 Mart 2010 tarihinde kendisine ait Karasal yayın frekanslarını TRT Haber'e bırakmış ve yayından kaldırılmıştır.

TRT 2, 26 Şubat 2018 yılı başında TRT Okul'un karasal yayın frekansından tekrar TRT 2 yayınına başlayacağını duyurdu.

Kuruluş   6 Ekim 1986 (İlk yayın)
26 Şubat 2018 (İkinci yayın)
Kapanış   18 Mart 2010
Sahibi   Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Resim formatı   16:9
Ülke    Türkiye
Dili   Türkçe
Yayın alanı   Türkiye
Genel merkez   Ankara
Eski adı   TRT 2. Kanal (TV-2) (1986-1992)
Dönüşümlü isimleri   TRT Gap (1989-2001)
Websitesi   www.trt.net.tr

Karasal yayın
Türkiye geneli   Tüm Türkiye'de
Uydu yayını
Türksat 4A   11958 V 27500 5/6
Eutelsat 7A   10762 V 30000 3/4
D-Smart   110. kanal
Digiturk   66. kanal
Filbox   11958 V 27500 5/6
Kablo yayını
Kablo TV   130. kanal
ADSL ile IPTV
Tivibu   155. kanal
İnternet televizyonu
Vodafone TV   20. kanal
Turkcell TV+   177. kanal

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/TRT_2
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2018, 19:52:08 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

* SON İLETİLER/KONULAR

topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 14:55:13
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
Bugün, 14:51:54
topic A9 TV VE ADNAN HOCA'DAN HABERLER /A9 TV KAPATILIYOR.
Bugün, 14:44:02
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Bugün, 14:39:12
topic WHATSAPP HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
Bugün, 01:59:39
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Bugün, 01:50:09
topic TRT EL ARABİA, HD YAYINA GEÇTİ!
Hikmet35
Dün, 22:52:49
topic RTÜK'TEN GÜNCEL HABERLER / KANALLARA VERİLEN CEZALAR!
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 22:42:11
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 22:36:57
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Dün, 22:27:50
topic TRT DEVRİ KAPANDI! İŞTE ŞAMPİYONLAR LİGİ'NİN YENİ KANALI!
Dün, 15:38:30
topic SD UYDU ALICILARI TARİH OLUYOR! ESKİ SD UYDU ALICISINI GETİRENE İNDİRİM !
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 15:01:56
topic YENİ BİR HABER KANALI DAHA GELİYOR! TR HABER!
Dün, 14:49:49
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
Dün, 11:56:56
topic NETFLİX HAKKINDA GÜNCEL HABERLER VE GÜNCEL GELİŞMELER
[YERLİ VE YABANCI YAYIN YAPAN İP TV KANALLARI]
Dün, 11:53:42
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 11:50:52
topic ŞAMPİYONLAR VE AVRUPA LİGİ KARŞILAŞMALARI
Dün, 00:02:11
topic CEP TELEFONLARI HAKKINDAKİ HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
20 Şubat 2018, 19:13:08
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
20 Şubat 2018, 19:02:39
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
20 Şubat 2018, 13:56:29
topic ULUSAL KANAL'IN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
20 Şubat 2018, 12:35:16
topic GOOGLE VE GOOGLE CHROME HAKKINDA HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
19 Şubat 2018, 21:53:42
topic REHBER TV, HD YAYINA GEÇİYOR!