16 Aralık 2018, 15:54:22

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER  (Okunma sayısı 211234 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
Ynt: FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
« Yanıtla #870 : 09 Ocak 2018, 16:09:30 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

Mesut Yar'dan flaş iddia: 'Tolgshow kısa mı kesecek?'
Posta yazarı Mesut Yar, Tolgshow ile ilgili bomba bir iddiayı ortaya attı.

Tolga Çevik'in FOX'ta yayınlanan yeni programı Tolgshow'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Posta yazarı Mesut Yar, Tolgshow'un 13 bölümlük bir anlaşması olduğunu ve kanalın bu anlaşmayı uzatmayı düşünmediğini yazdı.

İşte Mesut Yar'ın bugünkü yazısından "'Tolgshow' kısa mı kesecek?" başlıklı o bölüm:

“Tolgshow” (FOX) cumartesi akşamı çok güldürdü. Açıkçası bunu bekliyordum. Birbirini son derece iyi tanıyan iki komedyenin işin içine aile bağlarını da koyarak ortaya çıkardığı performans iyiydi...

Belki bir ipte iki cambazın oynamayacağını düşünenler oldu. Belki kimi Cem Yılmaz’ı kimi Tolga Çevik’i tutuk buldu. Ben ise bayıldım...

Kurulan dört cümleden birine güldüğüm ender işlerden biriydi. Hatta bir ara Yönetmen karakterinin bu zor bulunan ortak ruhu bozmamak için megafonu elinden bırakacağını bile düşündüm. Neyse, iş enfesti...

Ama şu da var. Duyduğum kadarıyla “Tolgshow”un anlaşması sadece 13 bölüm üzerinden yapılmış. Ve kanal uzatmaya pek de meyyal değilmiş. Hâlâ öyle mi düşünüyorlar bilmiyorum ama bu boşluğu bulmuşken kısa kesmek FOX’un yapacağı son kötü tercih olur!

Medyaradar

« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 21:49:11 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

Çevrimdışı MODERATÖR - ÜMİTBEY

• بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَ&
  • Kıdemli Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +14/-0
  • MODERATÔR - ÜMİT BEY
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #871 : 11 Ocak 2018, 07:19:02 »
Bence Şimdilik Böyle Bir Anlaşma Olabilir Asıl Programın Reytıngleri Bunu Belirlicek Bekleyip Görelim 

Mesut Yar'dan flaş iddia: 'Tolgshow kısa mı kesecek?'
Posta yazarı Mesut Yar, Tolgshow ile ilgili bomba bir iddiayı ortaya attı.

Tolga Çevik'in FOX'ta yayınlanan yeni programı Tolgshow'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Posta yazarı Mesut Yar, Tolgshow'un 13 bölümlük bir anlaşması olduğunu ve kanalın bu anlaşmayı uzatmayı düşünmediğini yazdı.

İşte Mesut Yar'ın bugünkü yazısından "'Tolgshow' kısa mı kesecek?" başlıklı o bölüm:

“Tolgshow” (FOX) cumartesi akşamı çok güldürdü. Açıkçası bunu bekliyordum. Birbirini son derece iyi tanıyan iki komedyenin işin içine aile bağlarını da koyarak ortaya çıkardığı performans iyiydi...

Belki bir ipte iki cambazın oynamayacağını düşünenler oldu. Belki kimi Cem Yılmaz’ı kimi Tolga Çevik’i tutuk buldu. Ben ise bayıldım...

Kurulan dört cümleden birine güldüğüm ender işlerden biriydi. Hatta bir ara Yönetmen karakterinin bu zor bulunan ortak ruhu bozmamak için megafonu elinden bırakacağını bile düşündüm. Neyse, iş enfesti...

Ama şu da var. Duyduğum kadarıyla “Tolgshow”un anlaşması sadece 13 bölüm üzerinden yapılmış. Ve kanal uzatmaya pek de meyyal değilmiş. Hâlâ öyle mi düşünüyorlar bilmiyorum ama bu boşluğu bulmuşken kısa kesmek FOX’un yapacağı son kötü tercih olur!

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #872 : 12 Ocak 2018, 15:38:15 »
Fatih Portakal'ı ölümle tehdit etmişti... İstenen ceza belli oldu!
FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ı WhatsApp üzerinden tehdit etmişti.

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ile FOX Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk ve kanalın Genel Müdürü Cenk Soner’i televizyona ait WhatsApp ihbar hattına attığı mesajlarla tehdit ettiği belirtilen 22 yaşındaki Y.M. hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. "Zincirleme halinde tehdit" suçundan 7.5 aydan 3.5 yıla kadar hapis cezası istenen Y.M.’nin "Bir anlık öfkeyle mesajları attım. Yaptığımdan pişmanım" şeklindeki ifadesi de iddianamede yer aldı.

Hürriyet'ten Ceylan Sever'in haberine göre; Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianameye göre, 18 Aralık 2017 tarihinde meydana gelen olay şöyle oldu: Fox TV’ye ait ’0....’ numaralı WhatsApp ihbar hattına saat 19.47 sıralarında Y.M.’nin kullandığı ’0....’ numaralı hat üzerinden "Açık tehdit ediyorum. Fatih Portakal’ı öldüreceğim. Bir de Fox TV’nin sahibini. Böyle bir vatan hainini hâlâ çalıştırıyor diye. Her biriniz ölümü kendi kıyametiniz olacak" şeklinde açıkça tehdit içerikli mesaj gönderdi.

Müştekiler Fatih Portakal, Doğan Şentürk ve Cenk Soner de söz konusu ölüm tehdidi mesajı üzerine şikâyetçi oldu, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı da şikâyet üzerine soruşturma başlattı.

ŞÜPHELİ: BİR ANLIK ÖFKE İLE BU MESAJLARI ATTIM

Pendik’teki evinde gözaltına alınan Y.M. ifadesinde hakkındaki suçlamayı kabul ederek Youtube'da bir video izlediğini söyleyerek, "Ben askerliğimi Diyarbakır’da yaptım. Bir süre Suriye’de bulunan El-Bab’a görevli olarak gittim, askerden yeni terhis olup dönmüştüm. Bir anlık öfkeyle bu mesajları attım, Portakal’ı ve diğer kanal yöneticilerini şahsen tanımam, bir husumeti yoktur. Bunu bana kimse yaptırmamıştır, kendim yaptım pişmanım” dedi.

Şüpheli Y.M. ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

TARAFLAR ARASINDA UZLAŞMA SAĞLANAMADI, İDDİANAME DÜZENLENDİ

Savcılık, söz konusu "tehdit" suçunun uzlaşma kapsamında bulunması nedeniyle dosyayı uzlaşma bürosuna yolladı. Ancak taraflar arasında bir anlaşma sağlanamadı. Bunun üzerine savcılık hazırladığı iddianamede, şüpheli Y.M. hakkında "zincirleme halinde tehdit" suçundan 7.5 aydan 3.5 yıla kadar hapis cezası istedi. İddianame kabul edilirse şüpheli Y.M. Bakırköy Asliye Ceza Mahkemesi’nde önümüzdeki günlerde hâkim karşısına çıkacak.

Medyaradar

« Son Düzenleme: 12 Ocak 2018, 15:48:17 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #873 : 12 Ocak 2018, 20:50:06 »
FOX’TAN EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ GENÇLİK PROJESİ!..

Tv’lerin gençliğe değer vermesi gerektiği defalarca yazıldı, çizildi!.. FOX ise ilk adımı attı! Büşra Yılmaz’ın çok satan kitabı 4N1K özelinde yapılan anlaşmayla gençlik platformu kuruluyor.
Son zamanların gözde kanalı FOX, genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabını merkezine alan içerik anlaşmasıyla, “gençlerin kendilerini ifade edebilecekleri, Türkiye’nin en büyük iletişim platformu”nu kurmak için yola çıktı.

Bugün Fox Networks Group SVP ve COO’su Mehmet İçağasıoğlu, Fabrika Yapım şirketinin sahibi Öner Arslanel, Büşra Yılmaz ve 4N1K filminin oyuncularının yer aldığı bir basın toplantısıyla tanıtılan platform, önce Mayıs ayında ikincisi çıkacak olan 4N1K filmini, ardından ise yazın Fox ekranlarında başlayacak olan diziyle start alacak.

Mehmet İçağasıoğlu toplantıda projeyi, Fox’un 1,5-2 sene önce kanal içeriğini değiştirmek üzere başlatılan sürecin bir adımı olarak anlattı.

Kiraz Mevsimi’nden bu yana hakkıyla bir gençlik işi yaratamadıklarını söyleyen İçağasıoğlu, söz konusu platformun yalnızca Fox’ta değil tüm medyada bir boşluğu dolduracağını belirtti.

12-22 yaş aralığındaki gençlere hitap edecek olan diziyi Glee’nin bir üst seviyesi olarak gördüklerini belirten İçağasıoğlu, Fox’un yalnızca dizi kısmında değil, film kısmında da var olacağını söyledi.

İçağasıoğlu, Fox’un film yatırımlarının büyüyerek devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Tüm bu süreçte Fox’un amaçları; 4N1K’yı başka pazarlara da ihraç etmek, bir üniversite kulübü kurmak, mobil oyun geliştirmek, e-spor partnerlikleri yapmak ve giysi koleksiyonları yaratmak gibi geniş bir yelpazede uzanıyor.

Öyle ki kanal, diziye yurtdışından oyuncu dahil etmeye bile yeşil ışık yaktı. Etrafında farklı iletişim metotları izlenecek olan proje özelinde Fox, telekom firmalarıyla özel tarifeler oluşturmak ve spor kulüpleriyle özel iletişimler gerçekleştirmek için şimdiden görüşmelerinin başladığını açıkladı.

Uçankuş

Çevrimdışı ErenSAT_06

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +14/-4
  • MƛƊЄ ƖƝ ƛƝGƛƦƛ
    • #MrySAT/Bsc
« Yanıtla #874 : 19 Ocak 2018, 18:15:48 »

Fox TV eğlence kanalı mı oluyor?
ABD medya devi Rupert Murdoch'ın Türkiye'deki yatırımı olan Fox TV, iktidara mesafeli ve haberi iktidar ağzıyla vermemeye özen gösteren televizyon kanallarından biriydi.

Ancak geçtiğimiz günlerde kanalın da içinde bulunduğu Fox, Disney grubuna satıldı. 21st Century, Fox'u 52 milyar dolar ödeyerek satın aldı . Satış, son yıllardaki en önemli ve büyük medya satışı.

Bu satışın Türkiye'ye bakan yönü ise, Fox TV'nin de bu satışın içinde olması. Yani Fatih Portakallı, İsmail Küçükkayalı ile izlenen haber ağırlıklı format yerini eğlence içeriğine bırakabilir.

Bu görüş, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Cengiz Semercioğlu'na ait. Murdoch’un elinde sadece Fox News ve Fox Sports kaldığını hatırlatan Semercioğlu satışa dahil edilen kanal, yapım, film ve şirketleri şöyle sıralıyor.

21st Century Fox’un tüm film ve televizyon stüdyoları...
İçinde X-Men gibi bazı Marvel karakterlerinin, Avatar, Deadpool, Ice Age, The Simpsons, Homeland gibi güçlü sinema ve TV yapımlarının olduğu içerik kütüphanesinin tamamı...
22 bölgesel ve yerel televizyon kanalı...
FX, tüm National Geographic’ler gibi güçlü tematik kanalları...
Netflix’in en büyük rakibi olan dijital platform Hulu... (Disney 2018’de Netflix’ten tüm içeriğini çekip kendi dijital platformunu devreye sokacak. Ve dijital dünyada Netflix’i, Amazon Prime, Facebook, Disney+Hulu karşısında zor günler bekliyor.)
Fox Networks Group uluslararası kablolu yayınları...
Star Hindistan ve Sky medya şirketleri...
Fox Avustralya stüdyoları...
Endemol Shine içerik üreticisi...
Bu satın alma ile Disney'in eğlence sektörünün en büyüğü haline geldiğine dikkat çeken Semercioğlu, "Disney, Star Wars’la, Marvel karakteriyle son yıllarda yakaladığı devasa büyümeyi Murdoch’a ait Fox varlıklarını da alarak anormal şekilde güçlendirdi" yorumunu yapıyor.

İşin Türkiye ayağının da bu durumdan etkileneceğine dikkat çeken Semercioğlu, yeni patronun Fox'a nasıl bakacağı konusunda da ipuçları veriyor ve ekliyor:

Disney’in uzmanlık alanı eğlence. Bizdeki Fox’un temel direği ise başta Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya üzerine kurulu haber içeriği. Birincisi, yeni patron, “Ben böyle bir kanal istemiyorum” diyebilir. Haberden uzaklaşmaya, eğlenceye, sinema, dizi ve formatlara ağırlık verilebilir.

Disney'in, zarar eden Fox TV'yi satarak piyasadan çekilme ihtimalinin bulunduğunu da aktaran Semercioğlu, "Zaten Murdoch’un grubu satmasıyla birlikte bizim Fox’un haziran ayına kadar TV’de büyük alımları durdurduğu, büyük dizileri beklettiği, stüdyo programlarına ağırlık vermeye başladığı konuşuluyor bile" diyerek yazısını sonlandırıyor

Hayat Bir Tesbih Gibidir,Bazen Çekmek Bazen Sallamak Gerekir. 
ByCaner06 & Tutku87

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #876 : 29 Ocak 2018, 12:51:41 »
Ali Eyüboğlu ayrıntıları paylaştı: FOX'tan dev dizi projesi!
Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Fox Tv'nin yeni dizi projesiyle ilgili detaylı bir yazı kaleme aldı.

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, geçtiğimiz günlerde Disney tarafından satın alınan FOX'un büyük projesiyle ilgili edindiği bilgileri köşesinde paylaştı.

İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısından o bölüm:

FOX’DAN BÜYÜK PROJE MEVLANA – RUMİ DİZİSİ

Disney’in, medya impa-ratoru Rupert Murdoch’tan FOX’u 52 milyar dolara satın almasından sonra FOX Türkiye, atağa kalktı adeta…

Nereden mi çıkardım bunu?

Fox Türkiye’nin 2018’in sonbaharında başlayacak yeni yayın dönemi için gündemine aldığı dizi projelerinden…

FOX Türkiye’nin şimdiye kadar kabul ettiği en yüksek bütçeli işi olacak dizi, Mevlana’nın hayatını ekrana taşıyacak “Rumi”...

Ölümünün üstünden yedi asır geçmesine rağmen, felsefesi ve söylemleri unutulmayan Muhammed Celâleddîn-i Rumi, veya kısaca bilinen adıyla Mevlânâ’nın hayatını dizi yapacak FOX Türkiye, projenin ön hazırlığı için 20 milyon lira bütçe için Amerika’dan onay aldı.

FOX’un sadece Türkiye’de yayınlamak için değil, dünyaya satmak amacıyla çekeceği dizinin yapım şirketi henüz belli değil.

FOX Türkiye’nin yöneticileri, diziyi yaptırabilecekleri yapım şirketleri listesindeki adayları üçe indirdi. Bunlardan ikisi Türkiye’de dönem dizisi konusunda ünlü iki firma. Birinin halen devam eden iki dönem dizisi var ekranda, diğeri Türkiye’de “Tarihi dizi” denince akıllara ilk gelen, ama şimdilerde öyle bir proje çekmeyen bir yapımcı, üçüncü yapımcı da onlar kadar ünlü…

Mevlana’nın 12 yaşında Moğol istilasından sonra Anadolu’ya kaçışıyla başlayacak dizi, insanlık tarihinin unutulmaz isminin Şems’le tanışmasının beşinci yılına kadar sürecek.

Dizinin ilk iki bölümünü çekmesi için düşünülen isimse İngiliz senaryo yazarı ve yönetmen Guy Ritchie.

“Rumi” dizisine dair bildiklerim şimdilik bu kadar…

Medyaradar

« Son Düzenleme: 29 Ocak 2018, 13:01:59 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #877 : 30 Ocak 2018, 23:55:14 »
2 Sezondur dizide rol alan Mustafa karakterine hayat veren Ekşi,
senaryo gereği yeni bölümün ilk sahnelerinde ölerek "Kalbimdeki Deniz"e veda edecek.

Medyahaber

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #878 : 04 Şubat 2018, 02:53:07 »

SALI AKŞAMLARINA DAMGA VURAN DİZİ “KADIN”A BOMBA TRANSFER!

Fox TV’de ekrana geldiği günden beri büyük beğeni toplayan dizi “Kadın”a sürpriz bir oyuncu dahil oluyor.
Medyapım ve MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Ece Özdikici, Gökçe Eyüboğlu, Devrim Özder Akın, Oktay Gürsoy, Sahra Şaş ve Şerif Erol gibi oyuncuların paylaştığı diziye son olarak Paramparça dizisinde rol alan Ahu Yağtu katıldı.

Güzel oyuncu dizide “Pırıl” karakterini canlandıracak.

Uçankuş
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2018, 13:00:52 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #879 : 04 Şubat 2018, 12:58:06 »
İlker Ayrık'tan flaş açıklama: Yaparsın Aşkım'a 65 bin başvuru var!
İlker Ayrık, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun sorularını yanıtladı.

FOX'ta yayınlanan Yaparsın Aşkım yarışmasının sunucusu ünlü oyuncu İlker Ayrık, Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'nun sorularını yanıtladı.

İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısından o bölüm:

'Yaparsın Aşkım'a 65 bin başvuru var'

FOX’ta kaç kişi yarıştırdınız, sırada kaç kişi var?

52 kişi yarıştırdık, 65 binbaşvuru var, ama sayıları yine artmış olabilir.

Bu yoğun talebi neye bağlıyorsunuz?

Otomobil çok iyi bir motivasyon. Ayrıca karı-koca için güzel  aktivite. Yani erkekle kadının bir araya gelip yapabileceği fazla şey yok. Erkekler maç, kadınlar dizi seyrediyor. Erkekler halı sahaya, kadınlar güne gidiyor.

Sunduğunuz yarışmalardan kaç kişi otomobil sahibi oldu?

300’ün üzerinde kişi otomobil kazandı.

Otomobil kazandırdıklarınızdan, “Abi gel, bir tur atalım” diyen oldu mu?

“Gel şu köşeden gidip dönelim” diyen olmadı daha. (Gülüyor.)

‘ACAYİP TİPLERİ FOX'A YAPACAK'

*Sinema filmi olacak mı?
Şirket olarak yapacağımız iki tane film var. Murat Şeker’le görüştük, onunla yaza doğru bir ‘Çakallarla Dans 5’ gözüküyor.

*Yapımcılık ve sunuculuğun yanı sıra tiyatro da devam ediyor…
Tiyatro için çok bereketli bir sene. Çok şükür, dört oyunda oynuyorum. ‘Yedi Kocalı Hürmüz’, ‘Artiz Mektebi’ ve ‘Uçurtmanın Kuyruğu’nun yanı sıra ‘İlker Ayrık ve Acayip Tipler’e başladık. Anadolu’da iki ayda altı oyun sergiledik. Martta İstanbul’da oynayacağız.

*Nasıl bir oyun bu?
Müjdat Gezen’den mezun öğrencilerimle benim sunduğum, onların oynadığı, televizyona hazırladığımız bir oyun. Seyircinin de dahil olduğu eğlence garantili bir komedi. 

Medyaradar

« Son Düzenleme: 04 Şubat 2018, 13:07:03 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #880 : 05 Şubat 2018, 14:36:47 »
Savaşçı'da şok ayrılık! Hangi başrol oyuncusu diziye veda etti? (Medyaradar/Özel)
FOX’ta yayınlanan Savaşçı'nın son bölümünde başrol oyuncularından biri şehit olarak diziye veda etti.

FOX’ta yayınlanan “Savaşçı” dizisinin son bölümünde diziye veda eden isimlerden biri de oyuncu Alican Albayrak oldu.

Dizide Teğmen Murat Gündoğdu karakterine hayat veren başarılı oyuncu Alican Albayrak, silah arkadaşını korumaya çalışırken terörist Temo karakteri tarafından vuruldu.

Şehit olan Alican Albayrak’ın diziden ayrılması “Savaşçı” dizisi hayranları tarafından büyük üzüntüyle karşılandı.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #881 : 06 Şubat 2018, 14:01:40 »
Savaşçı dizisine 4 yeni transfer! Hangi isimler kadroya katıldı? (Medyaradar/Özel)
Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisinin kadrosuna 4 yeni oyuncu katıldı.

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Çağrı Şensoy, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine dört yeni isim katıldı.

Sema Şimşek, Tevfik Erman Kutlu, Şahverdi Ali Eren ve Charles Carrol da artık sevilen dizinin kadrosunda yer alıyor.

Geçtiğimiz Pazar günü yayınlanan Savaşçı’nın 30. bölümü itibarıyla dizinin kadrosuna dahil olan Charles Carrol, “Cortes” karakteriyle ekrana geldi. CIA ve pek çok yabancı istihbarata aynı anda çalışan, Irak'taki Amerikan Özel Güvenlik Şirketlerini yöneten biridir.

Sema Şimşek, terörist kamplarında yetişmiş, Kuzgun’a aşık “Roza” karakteriyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanırken Tevfik Erman Kutlu, katil “Çeto” olarak ekranlara gelecek. Çeto, Bosna savaşında Müslümanları öldüren en azılı Sırp çetelerinde yer almış, minareye çıkıp ateş ederek çok sayıda Müslümanı öldürmüş bir katil.

Şahverdi Ali Eren ise Kuzgun’dan korkan, onun gözüne girmek için her şeyi yapabilecek “Seyfi” karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Ünlü oyuncular, Savaşçı’da da dikkatleri üzerine toplayacak.

MEDYARADAR/ÖZEL

« Son Düzenleme: 06 Şubat 2018, 14:04:42 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #883 : 13 Şubat 2018, 23:34:40 »
Bu sezon ekranlara gelen Şevkat Yerimdar
dizisinin gelecek sezon ekranlarda yer almayacağı öne sürüldü.

Medyahaber

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #884 : 14 Şubat 2018, 01:02:33 »

* SON İLETİLER/KONULAR

topic OLAY TV GAZİANTEP,YENİ FREKANS BİLGİLERİ!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Meraklı
Bugün, 02:22:18
topic CEP TELEFONLARI HAKKINDAKİ HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
ErenSAT_06
Dün, 23:32:21
topic TELEDÜNYA PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TELEDÜNYA]
ErenSAT_06
Dün, 23:17:22
topic TÜRK TELEKOM TİVİBU PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER
[TİVİBU]
ErenSAT_06
Dün, 23:07:17
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
ErenSAT_06
Dün, 22:36:03
topic TÜRKCELL VE TÜRKCELL TV UYGULAMASI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
[TÜRKCELL TV]
ErenSAT_06
Dün, 21:48:07
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 14:48:19
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Dün, 14:47:29
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
Dün, 14:44:31
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Dün, 14:40:24
topic TÜRKSAT 8K YAYINDA!
14 Aralık 2018, 23:43:55
topic NETFLİX HAKKINDA GÜNCEL HABERLER VE GÜNCEL GELİŞMELER
[YERLİ VE YABANCI YAYIN YAPAN İP TV KANALLARI]
14 Aralık 2018, 23:32:46
topic KABLO TV İNFO,TÜRKSAT'TA YAYINDA!
[TÜRKSAT KABLO TV ]
14 Aralık 2018, 02:04:01
topic KIVANÇ TATLITUĞ'DAN YENİ DİZİ!ÇARPIŞMA!
14 Aralık 2018, 01:49:27
topic ŞAMPİYONLAR VE AVRUPA LİGİ KARŞILAŞMALARI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
14 Aralık 2018, 01:46:35
topic TÜRKİYE UZAY AJANSI RESMEN KURULDU!
[FAYDALI BİLGİLER]
13 Aralık 2018, 16:27:01
topic CUMHRBAŞKANI ERDOĞAN,GENÇLİK RADYOSU KURUYORUZ!
[RADYOLAR]
13 Aralık 2018, 16:14:36
topic STAR TV VE EURO STAR TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
13 Aralık 2018, 16:08:18
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
13 Aralık 2018, 16:03:14
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
13 Aralık 2018, 16:01:26