20 Mayıs 2018, 20:14:31

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER  (Okunma sayısı 81790 defa)

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
  • UYDUMTÜRK, TARAFSIZ, BAĞIMSIZ VE İLKELİ.
    • UYDUMTÜRK, UYDU VE MEDYA HABER FORUMU
Ynt: Ynt: Ynt: ATV'nin satışında flaş gelişme!
« Yanıtla #15 : 30 Eylül 2015, 12:18:41 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VZcbHyKjq-A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VZcbHyKjq-A</a>

Çevrimdışı SÜPER MODERATÖR AYKUT

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #16 : 30 Eylül 2015, 20:20:48 »

Meltem Kayalı yönetiminde dört yıldır Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışma ekibi programdan ayrılma kararı aldılar.

2000 yılında Kim 500 Milyar İster ismiyle ekrana gelmeye başlayan ve daha sonra Kim Milyoner Olmak İster adıyla yayınlanan yarışma programını uzun yıllar Kenan Işık sundu. Kenan Işık'ın rahatsızlığı nedeniyle bir süre ünlü isimlerin sunucu koltuğuna oturduğu yarışmayı şimdilerde Selçuk Yöntem sunuyor.

Yarışmanın yayın hayatına geçtiği günden bugüne yönetiminde olan Meltem Kayalı konuyla ilgili yaptığı açıklamada ayrılık gerekçelerini şöyle açıkladı;

MELTEM KAYALI: "KENAN IŞIK'IN İSTEĞİNİ YERİNE GETİREBİLMEK İÇİN ÇOK ÇABALADIM AMA OLMADI!"

"Dört yıldır büyük bir özenle sürdürmekte olduğum 'Kim Milyoner Olmak İster' programının yapımcılığından ben ve ekibim aynı titizlikle devam edemeyeceğimizi anladığımız için ayrılmış bulunmaktayız.

Ekip olarak Kenan Işık'ın yaşadığı rahatsızlıktan dolayı çok zor günler geçirdik. Hep onun bir gün döneceği umuduyla programı devam ettirdik. Ve çok sevdiğimiz Selçuk Yöntem'le bu dönemi geçirmek bizi çok mutlu etti.

2000 yılında 'Kim 500 Milyar İster' ismiyle Medyapım'da Kenan Işık'la başladığımız bu programda 2011 yılında tekrar beraber çalışmaya başladığımızda Kenan bey ve ben  şunu gördük ki, bizimle birlikte büyümüş bir nesil var ve biz onlara bilginin ne kadar kıymetli olduğunu, analitik düşünmenin ve araştırmanın ne kadar önemli olduğunu anlatabilmişiz. Ve onlar karşımıza bu kez yarışmacı olarak geldiler. Bunu gördüğümüzde çok gururlandık ve ne kadar önemli bir iş yaptığımızı fark ettik. Kenan bey bana "bunu bir 10 yıl daha sürdürmeliyiz, bugünkü çocuklar da ileride yarışabilsinler" dedi. Ben onun bu isteğini yerine getirebilmek için çok çabaladım. Ancak bugün geldiğimiz bu noktada bunun mümkün olamayacağını görmüş bulunmaktayım. Atv programa kendi ekibiyle devam edecek. Umarım bir gün  tutkuyla sevdiğim bu programı Kenan Işık'la birlikte tekrar yapabilirim."

MEDYA TAVA

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #17 : 01 Ekim 2015, 19:26:17 »

atv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan "Eve Dönüş" dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı.

7 Ekim’de başlayacak olan, başrollerini Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi’nin paylaşacağı “Eve Dönüş” dizisinin ilk tanıtım fragmanı ilgi gördü.

Birbirlerine yabancı olsalar da aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan Yusuf ve Leyla’nın hikâyesini anlatan dizi; içeriğinde aşk, aile ve intikam temalarını barındırıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Tardu Flordun, İpek Erdem, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir, Muratt Atik, Ümit Olcay, Merve Oflaz, Zeynep Özder, Gülden Dudarık, Leya Kırşan ve Edip Saner gibi isimler yer alıyor.

Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise, Kartal Çidamlı üstleniyor.

MEDYA TAVA

FRAGMAN http://www.atv.com.tr/webtv/eve-donus/fragman/1?id=a1e2ef2a-dabb-4ad9-8802-da27b1715021

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #18 : 01 Ekim 2015, 19:28:59 »

Ay Yapım'ın yeni projesi 'Analar ve Anneler'in ilk tanıtımı dün akşam atv ekranlarından izleyiciyle buluştu.

Senaryosunu Berkun Oya'nın yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Okan Yalabık, Binnur Kaya, Ahmet Tansu Taşanlar, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal yer alıyor.

70'li yılları ekrana getirecek olan dizi, birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan iki genç anne olan Kader (Hazar Ergüçlü) ve Zeliha'nın (Sinem Kobal) aynı evlat için vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alıyor.

Ay Yapım imzalı Analar ve Anneler çok yakında atv ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

MEDYA TAVA

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aMew55LQgnU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aMew55LQgnU</a>

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #19 : 03 Ekim 2015, 22:21:34 »

ATV ekranlarında dini program hazırlayıp sunan ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, "Mars'taki su ile alınan abdest geçerli mi?" sorusuna gülümseyerek cevap verdi.
Başta sosyal medyadan olmak üzere kendisine Mars'ta bulunan su ile ilgili sorular sorulduğuna dikkat çeken Nihat Hatipoğlu, "Mars'taki su ile alınan abdest geçerli mi?" sorusuna canlı yayında cevap verdi:

SU VARSA ABDEST ALINIR

"Mars'ta su bulunmasından sonra sosyal medyadan tweetler aldım. Bazen takılmak için soruyorlar. Hocam diyorlar 'Mars'ta su varmış. Orada abdest alsak, gusül geçerli midir?' diye.

Biz gençlerin böyle şeylere takıldıklarını görüyoruz. Ben de cevap verdim, 'Gençler, laf olsun diye soruyorsunuz belki ama canınız sağ olsun. Mars'ta su bulursanız yıkanabilirsiniz gusül için. Su varsa şayet siz de Mars'a giderseniz kullanabilirsiniz ' dedim.

Bazıları da 'Hocam kıble için Mars'ta nereye döneceğiz' diye sordu. Ben de dedim ki, 'Siz hele Mars'a çıkın, kıbleyi ben söylerim size. Kıble nerede? Kıble dünyada. Dünyaya dönersiniz'"

MEDYA RADAR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #20 : 03 Ekim 2015, 23:45:10 »

A haber ekranlarında yayınlanan Deşifre programı sunucusu Mehmet Ali Önel ekranlardan çekildiğini açıkladı.
A haber'de yayınlanan Deşifre programı sunucusu Mehmet Ali Önel sürpriz bir şekilde ekranlardan çekildiğini açıkladı.

Önel bu akşam yayınlanan programın arkasından uzunca bir açıklama yaparak sunuculuğu bıraktığını söyledi.

Önel, "Değerli izleyicilerimizin affına sığınarak 15 yıldır aralıksız sürdürdüğüm Deşifre programına bugün itibariyle sonlandırıyor ekrandan çekiliyorum" dedi.

Mehmet Ali Önel sözlerine şöyle devam etti:

"Cesaretle mesleğimi yerine getirdim ama gelmiş olduğunuz noktada vermiş olduğum mücadelenin anlamsız olduğunu gördüm ve ben bu mücadeleden çekiyorum.

Kimseden korktuğum için falan değil. Verilen mücadelenin amacına uygun olmadığını, yeterince taşın altına herkesin elini koymadığını ve bu işin eninde sonunda üzülerek de olsa Türkiye'nin daha kötüye gittiğini görerek ve bu süreçte elinden gelenin fazlasını yapmış bir gazeteci olarak gönül rahatlığı ile köşeme çekiliyorum

MEDYA RADAR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #21 : 04 Ekim 2015, 00:03:33 »

ATV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve İpek Karapınar gibi isimlerin paylaştığı, başladığı ilk günden bugüne büyük bir hayran kitlesi edinen dizi Kırgın Çiçekler’de bir ayrılık yaşandı.

Dizide Tevfik karakterine hayat veren Erdal Bilingen, senaryo gereği dizide trafik kazası geçirerek hayatını kaybetti ve diziden ayrılmış oldu.

TV AKTUEL

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #22 : 06 Ekim 2015, 20:22:42 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fFHOr7NNxac" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fFHOr7NNxac</a>

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #23 : 07 Ekim 2015, 01:28:11 »

Ay Yapım’ın yeni sezonda çok konuşulacak yeni projesi “Analar ve Anneler‘den merak uyandıran ikinci tanıtımı ATV’de yayınlandı.

Tanıtımda; Okan Yalabık’ın canlandırdığı Polis Ayhan karakteriyle ilgili ilk ipuçları ekrana geldi. Analar ve Anneler; 1970′li yıllarda Zeliha (Sinem Kobal)ve Kader (Hazar Ergüçlü)adında iki genç annenin aynı evlat için savaşmak zorunda bırakılmasını konu alıyor. Okan Yalabık’ın hayat verdiği karanlık bir karakter olan Polis Ayhan ise Zeliha’nın kaderinde önemli bir rol oynayarak dengelerin değişmesine neden olacak.

Senaristliğini Berkun Oya’nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği, güçlü oyuncu kadrosunda; Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal’ın yer aldığı Analar ve Anneler yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

Yeni sezonun, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile çok ses getirecek yapımı olacak “Analar ve Anneler” 1970′li yılları ekrana getirecek. Dizi; birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan iki genç anne olan Kader (Hazar Ergüçlü) ve Zeliha’nın (Sinem Kobal) aynı evlat için vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alıyor. Ay Yapım imzalı Analar ve Anneler çok yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=f_QySGlzdGw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f_QySGlzdGw</a>
TV AKTUEL

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #24 : 08 Ekim 2015, 01:58:56 »

ATV’nin sevilen talk-show programı Elin Oğlu, bu hafta yayınlanmayacak.

Sunuculuğunu Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu’nun üstlendiği, her hafta yabancı ülkelerden gelen 8 adam ile birlikte eğlenceli sohbetlerin gerçekleştirildiği yapım yerine başrollerini Cansel Elçin, Dilşad Şimşek, Tardu Flordun, İpek Erdem, Merve Oflaz, Feride Çetin ve Ayten Uncuoğlu gibi isimlerin paylaştığı yeni dizi ‘Eve Dönüş’ün ilk bölüm tekrarı ekrana gelecek.

Elin Oğlu, yeni bölümüyle 17 Ekim Cumartesi 23.20’de ATV’de!

TV AKTUEL

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #25 : 09 Ekim 2015, 14:35:16 »

Atv ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan ünlü talk-show programı Elin Oğlu’nda sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Atv ekranlarında saat 23:15′te her cumartesi akşamı yayınlanan ünlü talk-show programı Elin Oğlu’nda şok bir ayrılık yaşandı.  Türkiye’de yaşayan farklı ülkelerden 8 yabancı erkek ile birlikte eğlenceli sohbetlerin yaşandığı programda moderatörlük ve editörlük yapan Ömür Varol iç yapımlarla anlaşmazlıktan dolayı ayrıldı. İlk bölümü 21 Mart’ta yayınlanan ve yaz sezonu boyunca reyting yarışında zirveye oynayan programda yaşanan ayrılığı Posta yazarı Mesut Yar bugün köşesinden duyurdu

İşte Yar’ın “Elin Oğlu’ndan bizim oğlan gitti!” başlıklı o yazısı:

Geçtiğimiz yıldan beri ekranda olan Elin Oğlu isimli şovun sunucularından Ömür Varol programdan ayrılmış… Bu kulisi duyunca formatın bizzat Ömür’e ait olduğunu, yapımın atv İç Yapımlar tarafından üstlenildiğini hemen hatırladım. Ömür Varol gidiyor ve iyi ya da kötü bir şekilde kendini izlettiren şov bitiyor mu? Bunun yanıtını bir iki haftaya alırız… O değil de geçtiğimiz hafta da Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmanın yayınlandığı tarihten beri yapımcısı olan ekip işi bırakmış, “gidiyoruz” açıklamasına “Kenan Işık’la dönmek üzere” diyerek de bir temenni eklemişti… Üstüne bir de Elin Oğlu’nda yaşananlar eklenince insan atv hakkında içeride neler oluyor acaba diye düşünüyor.

TV AKTUEL

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #26 : 09 Ekim 2015, 15:29:58 »

KERTENKELE-DİZİ-SET

ATV’de ekrana gelen Kertenkele dizisi setinde kaza yaşandı.

atv’nin beğenilerek seyredilen dizisi Kertenkele’ nin en heyecanlı bölümlerinden biri olan 37. bölümün çekimlerinde, Umut Oğuz’un yer aldığı sahnede heyecan dolu anlar yaşandı.

Geçtiğimiz haftalarda “Kertenkele” dizisinin setindeki yangın sahnesi çekimlerinde, alevler içindeki kalasın kafasına düşmesi sonucu yaralanan oyuncu Umut Oğuz, yeni bölümün çekimlerinde, yine bir talihsizlik yaşıyordu. Beykoz kundura fabrikasında, aksiyon dolu bir sahnenin çekimleri yapılırken, Umut Oğuz senaryo gereği elindeki tabancayı ateşliyor ve tavandan oyuncuların üstlerine toz parçaları yağıyordu. Oyun sırasında önceleri toz parçaları yağarken, kısa bir süre sonra çekim yapılan yerdeki tavanın, oyuncunun tam önüne çökmesiyle ünlü oyuncu başına gelecek kazayı kıl payı atlattı.

Artık gökten kafama altın düşecek diye bekliyorum

Neredeyse kafasına çökecek olan tavandan kıl payı kendini kurtaran Umut Oğuz, yaşadığı olayı yine esprili bir gözle değerlendirerek, yaşadıklarını şu şekilde aktardı: “Başıma yanarak düşen kalastan sonra iyi olduğuma başta annem babam olmak üzere kimseyi inandıramadım ki bu yaşadığım talihsizliği nasıl anlatayım. Geçen gün aradım, bu sefer de başıma tavan çöktü anne diyemedim. Annem izleyince anlamaz nasıl olsa oradan yırtarım. Ben asıl önümüzdeki bölümleri merakla bekliyorum. Bakalım annemlere daha başıma gelecek neleri anlatamayacağım. Bu sefer yırttım ama tüm bunlardan sonra, artık gökten kafama altın düşecek diye bekliyorum.”

SON TV

Çevrimdışı KARTAL DEMİR

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +102/-0
« Yanıtla #27 : 10 Ekim 2015, 14:12:07 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BLPlN3kWVA4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BLPlN3kWVA4</a>

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #28 : 13 Ekim 2015, 18:31:31 »

Ay Yapım’ın yeni sezonda çok konuşulacak yeni projesi “Analar ve Anneler”in ilk bölümünden çarpıcı sahnelerin yer aldığı yeni tanıtım fragmanı zleyiciyle buluştu.

Tanıtımda; Okan Yalabık’ın canlandırdığı Polis Ayhan karakteriyle ilgili ilk ipuçları ekrana geldi. Analar ve Anneler; 1970′li yıllarda Zeliha (Sinem Kobal)ve Kader (Hazar Ergüçlü)adında iki genç annenin aynı evlat için savaşmak zorunda bırakılmasını konu alıyor. Okan Yalabık’ın hayat verdiği karanlık bir karakter olan Polis Ayhan ise Zeliha’nın kaderinde önemli bir rol oynayarak dengelerin değişmesine neden olacak. Analar ve Anneler yakında ATV’de
Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal’ın yer aldığı Analar ve Anneler  hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezona damga vuracak. 1970′li yıllarda geçen dizi, Kader (Hazar Ergüçlü)  Zeliha (Sinem Kobal) adında iki genç annenin aynı evlat için vermek zorunda kalacakları savaşı konu alıyor.

BİNNUR KAYA ANALAR VE ANNELER’DE ÇOK ŞAŞIRTACAK!
Yeni tanıtımda Binnur Kaya’nın canlandırdığı Hemşire Neriman karakteri ilk kez ekrana geldi. Okan Yalabık’ın hayat verdiği Polis Ayhan’ın ablası olan Neriman,  Zeliha ve Kader’in hayatlarını değiştiren isim olarak çok konuşulacak. Şimdiye kadar canlandırdıklarından çok farklı bir karakterle ekrana gelmeye hazırlanan Binnur Kaya izleyicileri çok şaşırtacak.

İlk bölümden ipuçlarının yer aldığı tanıtımda ayrıca; Anadolu’nun bir köyünde yaşayan Kader ile İstanbul’da dönemin rüzgarına kapılan eşi nedeniyle hayatında sarsıntılar yaşamaya başlayan Zeliha’nın dramına dair sahneler yer aldı. Burak Tamdoğan ve Hakan Kurtaş’ın da ilk defa gözüktüğü tanıtım, çarpıcı sahneleriyle ilgi topladı.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hPXzsz5STQA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hPXzsz5STQA</a>

TV AKTUEL

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +67/-0
  • www.uydumturk.com
« Yanıtla #29 : 13 Ekim 2015, 18:37:04 »

atv’nin yeni ve iddialı dizisi Analar ve Anneler’in kadrosuna yeni bir isim katıldı!

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Berkun Oya’nın yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, başrollerinde Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Sinem Kobal, Ulaş Tuna Astepe Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Nazan Kesal, Ahmet Tansu Taşanlar ve Binnur Kaya gibi isimlerin yer aldığı Analar ve Anneler’e, son olarak Kara Para Aşk dizisinde Hüseyin Demir karakterini canlandıran Burak Tamdoğan dahil oldu.

Analar ve Anneler, yakında atv’de!
TV AKTUEL

* SON İLETİLER/KONULAR

topic DİGİTÜRK PLATFORMU İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
[DİGİTÜRK]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 19:29:07
topic ASTRA UYDULARI HAKKINDA BİLGİLER VE GELİŞMELER
[ASTRA UYDULARI HAKKINDA BİLGİLER]
Bugün, 19:28:17
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Bugün, 19:26:55
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
Bugün, 17:57:14
topic TWİTTER HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
Bugün, 17:50:35
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
Bugün, 13:25:55
topic UYDUMTÜRK FORUMUNDA GÜNÜN HABERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
Bugün, 13:22:48
topic FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Bugün, 13:13:09
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
Bugün, 13:10:44
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Bugün, 13:06:44
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Bugün, 13:05:20
topic MİLLİ EKONOMİ KANALI KURULDU! MEK TV YAKINDA TÜRKSAT VE TÜM PLATFORMLARDA!
Dün, 23:48:19
topic YURTTAN VE DÜNYADAN SPOR HABERLERİ
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 23:42:29
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
Dün, 23:38:17
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 20:04:38
topic YENİ BİR HABER KANALI DAHA GELİYOR! TR HABER 4 HAZİRAN'DA TÜRKSAT'TA!
Dün, 16:02:50
topic İPHONE CEP TELEFONLARI HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
18 Mayıs 2018, 00:19:21
topic KANAL AVRUPA,YENİ FREKANS BİLGİLERİ!
18 Mayıs 2018, 00:12:16
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
18 Mayıs 2018, 00:02:48
topic TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
17 Mayıs 2018, 14:04:13
topic DOĞAN MEDYA GRUBU SATILDI!