24 Haziran 2018, 02:51:18

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: RADYO DÜNYASINDAN HABERLER  (Okunma sayısı 120278 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
Ynt: RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
« Yanıtla #915 : 26 Nisan 2018, 00:44:32 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

Radyolar Parasını Almadığı Kimsenin Şarkısını Yayınlamıyor”

Ünlü şarkıcı Neslihan Demirtaş radyocuları hedef alarak adeta isyan etti!…

Twitter’de @popbizde isimli kullanıcının ”Radyocuların isyanını anlamıyorum! Siz bu hale getirdiniz sektörü. Yeni isimlere, farklı soundlara, projelere ne kadar yer verdiniz? Ya da ne kadar destek oldunuz? İnsanları standart, klişe pop şarkılara sürüklediniz. “Bu çalar, bu çalmaz” diye diye!” şeklinde attığı tweete şarkıcı Neslihan Demirtaş’tan cevap gecikmedi.

‘Radyocuların İsyanı’ kavramına karşı çıkan Neslihan Demirtaş şunları söyledi;

Neye isyan ediyorlarmış Pardon?parasını almadıkları kimsenin şarkısını çalmıyorlar.Şirketlerde ayrı şahıslara ayrı çalışıyorlar.Radyoda 10 tane isim yok yeni dinlenecek.Parası olmayan sesini duyuramıyor neye isyan ediyorlar mış???

Neslihan Demirtaş’ın bu cevabına istinaden @popbizde twitter kullanıcısı ”hep aynı tarz şarkılar duyuyorlarmış” demesi üzerine Neslihan Demirtaş radyocuların para karşılığında şarkılar çaldığını iddia ederek” Aaaa öylemiymiş vah vah oysa bizim çalsınlar diye yapmadığımız tarz kalmadı.Onu paralarını aldıkları insanlara söylesinler isim değil diye çalmadıkları bu lafın muattabı değil.25 yıldır sektördeyim Türkçe pop hic bir dönem bu kadar kısır bu kadar sığ olmadı.” açıklamasında bulundu.

Müzik On Air

« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 00:49:06 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #916 : 28 Nisan 2018, 14:12:14 »
Osman Fethi Ark; “Müzikte Tek Kıstasım Samimiyet”

Anadolunun Sesi Radyosu’nda bu Cuma Melike Lena’nın konuğu halk müziğinin sevilen sesi Osman Fethi Ark oldu.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvar’ı Türk Halk Müziği bölümü öğretim görevlisi olan Ark, ilk albümü “Kimselere Söylemedim” ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

Osman Fethi Ark müziğini icra ederken tek kıstasının samimiyet olduğunu belirtti. Tenör lirik ses skalasına sahip olduğunu ekleyen Ark, sesinin güzelliğini yaşanmışlıklara ve duygulara bağladığını ayrıca belirtti.

Müziğe annesinin bağlamasıyla başladığını söyleyen Osman Fethi Ark, anaokulundaki hocasının da teşvikiyle müziğe ilgisinin ortaya çıktığını söyledi.

Melike Lena’nın “Eserlerinizi nasıl yazıyorsunuz?” sorusuna; “Duygular bana geliyor ve yazıyorum. Elimde sazım varsa çalıyorum. Ne zaman ruhum daralsa o an ki sıkkınlıkla yanımda ne varsa yazıyorum ya da kaydediyorum”dedi.

Bir sonraki albümün sadece kendi bestelerinden oluşacağını söyleyen Fethi Ark, tüm birikimleri bu albümde yansıtacağını belirtti.

Müziği seçmeseydi İngilizce öğretmeni olacağını söyleyen Fethi Ark, bu yeteneğini akademik hayatında değerlendirdiğini ekledi.

Dinleyiciden gelen “Şarkılarınızdaki ahenkli ölçüyü ve müziklerin içindeki o geçişleri nasıl yansıtıyorsunuz?” sorusunu cevaplayan Ark, bu aşamada aranjörün ve müzik direktörünün çok önemli olduğunu belirtti.

Müzik piyasasının son durumunu değerlendiren Fethi Ark, son dönemdeki popüler şarkıların halka bir şekerleme gibi sunulduğunu söyledi. “Eser dediğiniz, sanatçı dediğiniz Sezen Aksu gibi bir kaç nesli büyüten olmalı. Benim yolum o yoldur” dedi.

Seçme şansı olsa Ozanların olduğu zamanlarda yaşamak istediğini söyleyen Ark; “Neşet Ertaş ile bir kahve içebileceğim zamanlara denk gelmeyi isterdim” dedi.

Üzerinde çalıştığı projeler olduğunu söyleyen Osman Fethi Ark, bir proje albümünün geleceğini sevenlerine müjdeledi.

Müzik On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #917 : 29 Nisan 2018, 12:26:54 »
Radyo Köyü Malatya’da Kuruluyor!..

Radyo yayıncılığının 91.yılı her sene olduğu gibi Radyo Köyü’ndeki etkinlikler, cam stüdyo yayınları ve konserler ile 3-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Malatya’da kutlanacak.

Türk radyoculuğunun ilki olan TRT, yayın hayatının 91’inci yılını Malatya’da kutluyor. Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin de desteği ile 3-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan kutlamalarda radyo yayınları, konserler ve etkinlikler de yer alacak.

Önceki senelerde yapılan Trt Radyo Günlerinde onlarca yabancı radyo programcı ve sunucuları da programlara misafir olmuştu.

2009 yılından bu yana gerçekleştirilen etkinliklerde bu yıl yine uluslararası katılımcılar olacak.

Radyo günleri kapsamında hem Dünyadan hemde Türkiye’den radyo programcıları Malatya’da olacak. Trt radyoları yayınlarının bir kısmını Malatya’dan gerçekleştirecek.

Müzk On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #918 : 05 Mayıs 2018, 14:52:58 »
Baba Radyo 7 Yaşında!..

Nerede o eski şarkılar diyenleri özledikleri Türk Sanat Müziği, Fantezi, Taverna, Arabesk şarkılarıyla 105.6 frekansında buluşturan Baba Radyo, 7. yaşını kutladı.
Sloganı “Aşkın kanununu yazacaksan babanı dinle!” olan radyo, 7 yıldır sadece özlenen şarkıları değil, günümüzün şarkılarını da dinleyicilerine ilaç gibi sunuyor.
Farklı müzik tarzlarını dinleyenlerin bile “Baba” olarak gördüğü Baba Radyo’nun 7. yaşını biz de kutluyor, daha nice babalar gibi yaşlar diliyoruz…

Müzik On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #919 : 06 Mayıs 2018, 22:44:06 »
Hilal Özgani’den Rengarenk Yayın!..

Alem Fm’in sevilen programcısı Hilal Özgani, Color Sky 5k renkli koşu etkinliğinde dinleyicileriyle buluştu. Alem fm medya sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte canlı yayınını Caddebostan Sahili’nde yapan sevilen radyocu, yayın sonrası festival alanında dinleyicileriyle bir araya geldi.

Hilal Özgani, yarın ve Salı günü de programlarını canlı olarak Ege Üniversitesi Bahar Şenlikleri’nde gerçekleştirecek.

Müzik On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #920 : 06 Mayıs 2018, 22:48:31 »
Radyo Yayıncılığımız 91 Yaşında!..

Alo Alo Muhterem Samiin, Burası İstanbul Telsiz Telefonu…”

Türkiye’de radyo yayıncılığı, bundan tam 91 yıl önce, 6 Mayıs 1927’de, Sirkeci’nin meşhur Büyük Postane’sinin bodrum katında, Eşref Şefik’in yaptığı bu anonsla başladı.

Radyo yayıncılığının 91’inci yılında, radyoya gönül vermiş ve halen aynı heyecanı hisseden meslektaşlarımızın ve radyo dostlarının “6 Mayıs Radyo Günü”nü kutlamanın mutluluğunu, onurunu yaşıyoruz.

Müzik On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #921 : 08 Mayıs 2018, 13:13:51 »
İstanbul’da 51 Radyo Kanalı Kapanacak Mı?

İstanbul’da yeni kule bitme aşamasına geldi.

Şuan İstanbul’da kendi kulelerinde yayın yapan yerel, bölgesel ve ulusal yaklaşık 105 radyo kanalı yayın yapıyor.

Aralarında 200 khz var, hatta bazı yerel radyolar bu aralıkta frekans olmadığı için yer bulmadılar.

Yeni yapılan ve işletmesi PTT tarafından yapılacak olan Çamlıca’daki yeni kule ile diğer kuleler yıkılacak. Radyolar ve TV’ler mecburi olarak bu kuleden yayın yapacak.

Fakat bu kulede 105 radyo yayın yapamayacak, teknik olarak mümkün gözükmüyor…

RTÜK geçtiğimiz günlerde RATEM’e çağrı yaparak acil kodu ile “Radyoları toplayın ve kapanacak 51 radyoya kendileri karar versinler.”, dedi.

RATEM de geçtiğimiz günlerde topladı radyo sahiplerini ve “Ne yapalım?..”, dedi.

Bir grup radyo sahibi, “Son 10 yılda radyo araştırmalarında yer alan ilk 50 radyo kalsın. Diğerleri kapansın.” derken, bir başka radyo sahibi, “Önce ulusalların hepsi, sonra da bölgesel radyolar kalsın.”, dedi.

Bir başka öneri ise, “En çok para kazanan ve vergi veren kalsın.”, denildi.

En mantıklı çözüm önerisi ise Ali Karacan tarafından dile getirildi.

Karacan’ın iddiası çok mantıklı ve yapılabilir bulunarak hemen kayıtlara geçti.

“Tıpkı TV’lerde olduğu gibi yeni kule ile beraber karasal yayınlar kapansın, tamamen dijital yayına geçilsin. DAB yayını sayesinde 1 frekansta 8 radyo yayın yapabiliyor ve Türkiye’nin her tarafında aynı frekansta oluyor. Böylece daha kaliteli ses ile Türkiye’nin her yerinden aynı frekansta kesintisiz yayın yapabilme şansı olacak. Dijital yayın ile beraber hiçbir radyo kapanmadığı gibi daha fazla radyo yayın yapabilecek. Böylece frekans ihalesine gerek olmadan sadece katılım payı ile bu iş çözülmüş olacak. Tv’leri artık kimse antenden izlemiyor, herkes platform ya da uydudan izliyor ve artık karasal frekans ihalesine gerek kalmadan bu iş çözüldü. Aynı şekilde gerek DAB yayını, gerekse başka bir dijital sistem ile yayın sayesinde radyo frekans ihale sorunu da çözülmüş olacak.”, dedi.

DAB yayınını son 2 yıldır TRT FM Ankara ve İstanbul’da test yapıldığı biliniyordu. Şimdi RATEM’in konuyu RTÜK ile paylaşacağı, bakalım RTÜK’ün bu konuya bir şekilde çözüm odaklı mı gideceği, yoksa ihale yapıp radyoların yarısını kapatacağı mı şimdiden merak konusu…

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #922 : 08 Mayıs 2018, 13:16:01 »
OYDAR Dergi Geliyor!..

Radyo ağırlıklı, ulusal, yerel, bölgesel ve dijital radyolarla ilgili haber yayını yapacak, çeşitli röportaj ve makalelerin yayınlanacağı, müzik sektörüyle ilgili haberlerin de yer alacağı OYDAR Dergi Haziran ayında ilk sayısı ile radyo ve müzik severlerin beğenisine sunulacak!..

Radyolara ve müzik şirketlerine ücretsiz dağıtalacak olan OYDAR Dergisi 3 ayda bir 64 sayfa olarak yayınlanacak.

ÖRYAD (Özel radyo yayıncıları derneği) bünyesinde çıkacak olan derginin ilk sayısında RATEM Başkanı Yusuf Gürsoy’un bomba açıklamalarının yer aldığı bilgisine ulaşıldı.

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #923 : 09 Mayıs 2018, 20:50:55 »
NTV Ve Kral Grubu’nda Tenkisat Depremi!..

NTV Radyo, Kral Pop Radyo & TV’nin de aralarında bulunduğu NTV ve Kral Grupları’nda mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan tenkisatın Eylül ayına ertelendiği öğrenildi.

MüzikOnair ekibinin edindiği bilgiye göre, aralarında yöneticilerin ve çalışanların da yer aldığı çok sayıda toplu işten çıkarmaların yaşanacağı kulislerde konuşulmaya başladı…

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #924 : 09 Mayıs 2018, 20:53:55 »
Kral Grubu’nun Satışı Için Görüşmelere Başlandı!..

Bünyesinde Kral Pop TV, Kral Pop Radyo, Kral Müzik gibi markalar barındıran Kral Grubu’nun satışı için görüşmelerin başlandığı bilgisine ulaşıldı.

MüzikOnair ekibinin edindiği bilgilere göre; Temmuz ayında satılması planlanan radyo ve müzik TV kanalları için Demirören Grubu ile yeniden Bein Grubu’nun adı geçiyor!..

Doğan Grubu’nu satın alan Demirören ve Bein ortaklığı bu kez Doğuş Grubu’ndan Kral Medya’yı satın almak için girişimlerde bulunuyor.

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #925 : 15 Mayıs 2018, 13:04:45 »

Radyo Vokal’den Radyo Sürpriz’e Transfer!..

Radyo Vokal’de yayın yapan Özlem DE, Radyo Sürpriz’e transfer oldu.

Radyoculuk kariyerine Radyo Sürpriz’de devam edecek olan Özlem DE, her perşembe 15:00 – 17:00 saatleri arasında Özlem DE ile D’li Dakikalar programını hazırlayıp, sunacak.

Müzik On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #926 : 19 Mayıs 2018, 19:41:57 »
Radyo Yaren’den 5000 Kişilik İftar Sofrası!..

98,0 İstanbul frekansında yayın yapan Radyo Yaren büyük bir organizasyona imza atıyor. Radyo Yaren 18 Mayıs 2018 Cuma günü Maltepe Gülsuyu Stadı’nda 500 kişinin katılacağı ve bu esnada radyo canlı yayını yaparak dinleyicileri ile buluşacak.

İstanbullu Show’un canlı yayında olacağı etkinlik Çankırı Dernekleri Federasyonu ve Radyo Yaren iş birliği ile düzenleniyor. Organizasyona dair twitter’dan paylaşım duyuru yapan Radyo Yaren’in paylaşımı şöyle;

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #927 : 20 Mayıs 2018, 13:10:44 »
Radyo Pervari Yayın Hayatına Başladı!..

Pervari Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında hayata geçirilen proje ile kurulumu tamamlanan Radyo Pervari’nin açılışı yapıldı.

Kaymakam Hakan Şeker, açılışta yaptığı konuşmada, projenin çok kapsamlı ve anlamı bir proje olduğunu, çocukların atölyelerde aldıkları eğitimin ardından yazdıklarının kitaplaştırıldığını söyledi.

Proje ile ilçenin güzelliklerini dünyaya tanıtmak amacıyla Radyo Pervari’yi kurduklarını ifade eden Şeker, “Radyomuz internet üzerinden yayın hayatına başlamıştır. Bu radyo ile Pervari’nin sesini tüm dünyaya duyurabileceğiz. Pervari bundan sonra bu güzellikleri ile anılacaktır. Bu projeye büyük bir emek harcandı, çaba sarf edildi. Değerli eğitimci arkadaşlarım gönüllü olarak zamanlarını bu işe ayırdılar. Burada Pervarili vatandaşlarımıza büyük bir görev düşüyor.
Herkesin bu radyoya, projeye sahip çıkması gerekiyor. İnşallah bundan sonraki süreçte kafelerde halkın ortak kullanım alanlarında radyomuzun çalınmasını istiyoruz.” dedi.

Proje ile aldıkları 5 bin 500 kitabı okullara dağıttıklarını ve 5 okulda kütüphane kurduklarını aktaran Şeker, en büyük hedeflerinin ise kitap okuyan çocukların yetişmesini sağlamak olduğunu belirtti.

Şeker, konuşmanın ardından projede gönüllü olarak yer alan öğretmenlere başarı belgelerini verdi.

Yazar Yalvaç Ural da proje kapsamında bu küçük ilçeye gelmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Bugüne kadar birçok önemli çalışmada yer aldığını anımsatan Ura, şunları kaydetti:

“Fakat burada gayet ciddi başarılı bir çalışma gördüm ve mutlu oldum. Burada büyük bir organizasyonun küçüğü vardı. Yani amatörce değil tüm yönleriyle çok başarılı çok akılcı ve çok ileriye dönüktü. Bu proje ülkemden umudumu o kadar yükseltti ki yarınlarımızın çok aydınlık olduğunu düşündüm. Gördüğüm insanlarda bunu yakaladım.”

Açılışa, Pervari Belediye Başkan Vekili Galip Eren, kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

Müzik On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #928 : 23 Mayıs 2018, 20:28:22 »
Bir Radyo Daha Yayın Hayatına Son Verdi!..

Bir radyo daha dinleyinlerine veda ederek yayın hayatına son verdi.

Kocaeli ve çevresinde 90 .3 frekansında yayın yapan Radyo Şahin’in sahip olduğu frekansı SlowTurk satın aldı ve bu frekanstan bundan sonra Slowturk radyo dinleyicisi ile buluşacak.

Radyo Şahin’de Özlem Extra programını hazırlayan ve sunan ayrıca Radyo Şahin’in müzik direktörlüğü görevini de yürüten Özlem Ayalın Kırıkçı bir veda mektubu kaleme aldı.

İşte Özlem Ayalın Kırıkçı’nın veda mektubu;
Radyo Şahin’in Hayatımdaki Yeri Sona Erdi…

Şahin benim için bir yıl boyunca okuldu, her türlü zorluğa katlanıp kıyamayıp yine gidip gidip döndüğümdü.

Bana 1 yıl boyunca çok şey öğretti, doğru sandıklarıma “hayır bak o öyle değil böyle” diyerek yol gösterdi.

Çok çalışsan da yaranamayacağını, burnumu sürte sürte gösterdi.

Farkettirdi! Farkındalığıma hep bir artı değer ekledi! Sevgiye karşılık vermeyi, duvar gibi dümdüz durmamayı öğretti.

İletişim kurmanın herkeste çok da başarılı bir eylem olmadığını, bazen hiç bir muhattap bulunamacağını örneklerle anlattı.

Radyo Müzik camiasının ne kadar acımasız olduğunu öğretti! “Kurtlar Sofrası” tabirini çok sık duydum bu dönemde.Üzgünüm ne kurdum ne kuzu, sadece insanım dedim,işime baktım ben de…

Yazıp çizdiğim, yapıp bozduğum puzzle’ım deneme tahtam oldu.Öğrendiklerimi elimden geldiğince burada uygulamaya, tam olarak aynını uygulayamadığımı da uyarlamaya çalıştım.

Tüm radyo dinleyicilerinin kalbine dokunmaya, kendi sevdiklerimden vazgeçip dinleyicilerimizin sevdiklerini dinletmeye çalıştım.

Hayatta her yolculuğun bir sonu var, Şahin’in de uçma vakti gelmiş.

Son yayınımı yaptım herkese her şey için teşekkür ederim.İyi ki varsınız, iyi ki vardınız…

Başta Şahin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kaşif Şahinkesen’e, Hatice Hanıma, Soner Bey’e beraber çalıştığım mesai arkadaşlarıma çok teşekkürler.

(Radyo Şahin’in frekansından artık Slowturk yayın yapacak)

Peki beni ne bekliyor? Gerçekten bilmiyorum🙄 Bakalım kahramanımızı hangi maceralarda göreceğiz…Eğlence bende bitmez hiç merak etmeyin.Ağladım biraz, eh olacak o kadar duygusallık normaldir…

Hoşçakal Şahin’im.

Müzik On Air

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #929 : 23 Mayıs 2018, 20:29:56 »
Ünlü Radyocunun Kral Fm’de Ki 20. Yılı!..

Ünlü radyo programcısı Nöbetçi Erdem Kral Fm’deki 20. yılını kutladı. Kral Fm’deki 20. yılı münasebeti ile sosyal medya hesabından paylaşım yapan Nöbetçi Erdem şunları söyledi;

Bugün 23 mayıs kral fm deki 20. Yılım yaşattığınız herşey için binlerce teşekkürler İnşallah 30 larda 40 larda da birlikte oluruz Rabbim sizleri eksik etmesin👏🙏💙🎧🎙🎼

Bizde müzikonair olarak Nöbetçi Erdem’in Kral Fm’deki 20. yılını kutluyor, nice başarılı yıllar diliyoruz.

Müzik On Air

* SON İLETİLER/KONULAR

topic NR1 VE NR1 TÜRK HD , FREKANS DEĞİŞTİRDİ!
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Dün, 18:25:14
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
Dün, 12:47:36
topic TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 12:43:05
topic DOĞAN MEDYA GRUBU SATILDI!
Dün, 12:36:39
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 12:34:36
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 12:33:39
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Dün, 12:33:11
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 01:24:43
topic TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYIN YAPAN TV KANALLARININ GÜNCEL BİSS KEYLERİ
[TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYIN YAPAN KANALLARIN KEY PAYLAŞIM BÖLÜMÜ]
Dün, 00:17:03
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Dün, 00:09:13
topic FACEBOOK’A ÜCRETLİ ÜYELİK SİSTEMİ GELİYOR!
[FAYDALI BİLGİLER]
Ugurlucky
22 Haziran 2018, 23:40:21
topic FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
22 Haziran 2018, 17:59:28
topic TÜRKİYE’DE ÜCRETLİ YOUTUBE DÖNEMİ BAŞLIYOR!
[FAYDALI BİLGİLER]
22 Haziran 2018, 17:38:28
topic WHATSAPP HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
22 Haziran 2018, 17:35:41
topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
22 Haziran 2018, 13:17:05
topic HABERTÜRK TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER