UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

A Para’nın Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
19 Mart 2024 | Saat: Yükleniyor...

A Para’nın Yayın Akışı

Başlatan KARTAL DEMİR, 03 Nisan 2017 | 16:47

« EKOTÜRK TV'nin Yayın Akışı | Şanlıurfa’da Yeni Televizyon Kanalı Açılıyor »
ADMİN-KARTAL avatar
KARTAL DEMİR
Admin
İleti 572 Konu 28 Beğeni 273 Puan 6,172
Admin
ADMİN-KARTAL avatar
  • UYDUMTÜRK, Tarafsız, Bağımsız ve İlkeli!
  • İleti 572
  • Konu 28
  • Beğeni 273
  • Puan 6,172
  • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
03 Nisan 2017 | 16:47 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2022 | 19:40 ★RECAİ KARAKUŞ★
A Para'nın Yayın Akışı

ADMİN-KARTAL avatar
KARTAL DEMİR
Admin
Admin
ADMİN-KARTAL avatar
  • İleti 572
  • Konu 28
  • Beğeni 273
  • Puan 6,172
  • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
TURKUVAZ MEDYA GRUBU'NUN,
1 NİSAN TARİHLİ MARKA PATENTİ BAŞVURUSU

ADMİN-KARTAL avatar
KARTAL DEMİR
Admin
Admin
ADMİN-KARTAL avatar
  • İleti 572
  • Konu 28
  • Beğeni 273
  • Puan 6,172
  • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Toplantı No: 2017/43
Toplantı Tarihi: 24.10.2017
Karar No: 74

Karar Konusu:
Turkuvaz Ekonomi TV Yayıncılığı A.Ş. Unvanlı Kuruluşun Kablolu Televizyon Yayın Lisans (K-TV Çok İl HD) Talebi

Üst Kurul Başkan Vekili Esat ÇIPLAK gündem dışı olarak;

"İzin ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı'nın 24.10.2017 tarih ve 25665 sayılı "Turkuvaz Ekonomi TV Yayıncılığı A.Ş. Unvanlı Kuruluşun Kablolu Televizyon Yayın Lisans Talebi" konulu yazısının görüşülüp karara bağlanmak üzere gündeme alınmasını öneriyorum."

Şeklindeki beyanına istinaden yapılan oylamada, konunun gündeme alınmasına oy birliği ile karar verilerek görüşmelere geçilmiştir.

Yapılan görüşmeler sonucunda;

6112 sayılı Kanun'un "Gelirlerin Tahsili" başlıklı 42'nci maddesinin birinci fıkrası hükmü ile Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Kablolu Yayın Yönetmeliği'nin "Kablolu Yayın Lisans Süresi ve Yayın Lisansının Yenilenmesi" başlıklı 9'uncu maddesinin birinci fıkrası ve "Değerlendirme, Lisans veya Yayın İletim Yetkisi Verilmesi" başlıklı 15'inci maddesinin birinci ve ikinci fıkrası hükmü çerçevesinde lisans ücretinin tamamını yatıran "Turkuvaz Ekonomi TV Yayıncılığı A.Ş." unvanlı ve "a PARA" logolu kuruluşa, kablolu yayın lisans belgesinin düzenlendiği tarihten itibaren on (10) yıl süreli "Eğitim-Kültür" konulu "Tematik Yayın" türünde yüksek çözünürlüklü (HD) yayın tekniğinde kablolu televizyon yayın lisansı (K-TV Çok İl HD) verilmesine oy birliği ile karar verildi.

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,701 Konu 211 Beğeni 131 Puan 8,376
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Ünlü şarkıcı hangi kanalda programa başlıyor? İlk konukları belli oldu!
Sevilen müzisyen ve yazar Aydilge, sunuculuğunu üstlendiği programla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sunuculuğunu sevilen müzisyen ve yazar Aydilge'nin üstlendiği yepyeni program ''Aydilge ile Bizdensin'', A Para ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Her cumartesi gecesi ekrana gelecek olan programda Aydilge, dünyanın dört bir yanından gelip, ülkemizde yaşamayı tercih etmiş olan yabancı konuklarını ağırlayacak.

Konuklardan Türkiye'deki eğlenceli deneyimlerini, farklı buldukları adetlerimizi, ülkemize has güzellikleri ve yaşadıkları kültürel farklılıkları dinlerken, Aydilge de sevilen şarkılarını seslendirecek.

Programın bir diğer önemli sürprizi ise yabancı konukların her hafta Aydilge'nin orkestrası eşliğinde türkü söylemesi.

10 Temmuz'da yayınlanacak olan ilk programın konukları ise Arjantinli ünlü müzisyen Ricardo Moyano ve Brezilyalı turizmci Andy Sevinç.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
A Para'dan Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu'na flaş transfer!
Kurulduğu günden bu yana A Para televizyonunda çalışan başarılı isim, SEDDK'ya transfer oldu.

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan ekonomi kanalı A Para'dan Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu'na (SEDDK) transfer gerçekleşti.

Kurulduğu günden bu yana A Para televizyonunda haber editörü olarak görev yapan Serap Doğan, sigorta ile özel emeklilik sektörünün düzenleyici ve denetleyici kurumu olan SEDDK'da basın danışmanı olarak göreve başladı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
A Para TV'den üst düzey ayrılık! 'Kariyerimde yeni bir döneme başlıyorum'
A Para Haber Müdürü Serdar Kuter, 25 yıldır sürdürdüğü ekonomi gazeteciliği kariyerinde değişime gittiğini ifade ederek yeni işini duyurdu.

A Para Haber Müdürü Serdar Kuter, kariyerinde değişime gittiğini duyurdu. Kuter çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek yeni işini duyurdu.

"EN BÜYÜK TEŞEKKÜR DEĞERLİ İZLEYİCİLERE"

Ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyuran Kuter, "NTV, CNBC-E, 24 TV, HABERTÜRK, A PARA, prodüktör, muhabir, editör, spiker, moderatör, ekonomi müdürü, haber müdürü... 25 yıldır sürdürdüğüm ekonomi gazeteciliği kariyerimde değişime gidiyorum. Tüm bu süreçte bana emeği geçen yöneticilerime, çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Ve en büyük teşekkür değerli izleyicilere, bir sıcak selamlama her şeyden değerli... Şimdi benim için yeni bir dönem başlıyor. Arkas Lojistik Grubu Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapacağım." ifadelerini kullandı.

Sözlerini şu şekilde sürdüren Kuter, "2 yıldır çalıştığım A Para TV'den ayrılıyorum. Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak'a, Genel Müdür Abdulhalik Çimen'e, A Para Yayın Koordinatörü sevgili dostum Özlem Doğaner'e ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim." dedi.

Medyaradar

Users found this pages searching for: