UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

NTV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
28 Mart 2024 | Saat: Yükleniyor...

NTV'nin Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 13 Ocak 2016 | 17:47

« KANAL D ve CNN TÜRK'ün Yayın Akışı | Euro D - HD Yayına Başladı! »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,740 Konu 211 Beğeni 131 Puan 8,415
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
13 Ocak 2016 | 17:47 Son düzenlenme: 04 Ocak 2024 | 17:14 ★RECAİ KARAKUŞ★
NTV'nin Yayın Akışı

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
NTV'den bomba ayrılık! Deneyimli spor spikeri kanala veda etti!
NTV'nin deneyimli spor spikeri, görev yaptığı kurumla ilişkisini noktaladı.

NTV Spor spikeri Yusuf Kenan Çalık yoluna dijital medyada devam edeceğini belirterek kanaldan ayrıldığını duyurdu.

Ayrılığını sosyal medyadan duyuran Çalık, "Bugün NTV de son yayınımı yaptım. Çok güzel insanlarla tanıştığım Doğuş Grubu'na veda etmek kolay olmadı. Medyada çalışılabilecek en güzel yerlerden birinde yer aldığım için çok gururluyum. Bana bu fırsatı sunan sevgili Nebil Evren'e, GYY'miz Nermin Yurteri'ye, keyifle çalıştığım bütün çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız Doğuş ailesi sizi çok seviyorum." ifadelerini paylaştı.

Mesleğe FB TV'de başlayan ardından, TRT, Tivibuspor ve NTV'de görev yapan deneyimli spikerin yeni adresi Youtube kanalı VOLE olması bekleniyor.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
Ödüllü isim NTV ile yollarını ayırdı! Sosyal medyadan duyurdu...

NTV'den ayrılık haberi geldi. 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi gecesinde, darbecilerin bastığı CNN Türk binasındaki görüntüleri çekerek servis eden ödüllü kameraman, kurumla yollarını ayırdığını duyurdu.

Doğuş Yayın Grubu bünyesine yayın yapan NTV'den ayrılık haberi geldi. 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi gecesinde, darbecilerin bastığı CNN Türk binasındaki görüntüleri çekerek servis eden ödüllü kameraman Ahmet Akpolat, kanala veda ettiğini duyurdu.

Bir deneyimin daha sonuna geldik" diyen Akpolat, sosyal medyadan yaptığı paylaşımın devamına şunları not düştü: "Öncelikle beni davet eden başta Mesut Sert ve Göktan Bedük olmak üzere tüm NTV ailesine teşekkür ederim. NTV'ye başladığım günden beri yabancılık çektirmeyen kameraman, muhabir ve haber merkezi çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim. Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle...

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
NTV'nin ünlü ekran yüzü kanala veda etti! "Yeni ufuklara yelken açma zamanı"
Doğuş Yayın Grubu'nun sahibi olduğu NTV'den dikkat çeken bir ayrılık haberi geldi. Kanalın önemli simalarından biri veda ettiğini açıkladı.

Doğuş grubuna ait kanallardan biri olan NTV'de önemli bir kan kaybı yaşandı. Uzun süredir NTV'de haber spikerliği yapan deneyimli isim Serhan Başbahçıvan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanaldan ayrıldığını duyurdu.

Deneyimli spiker, Instagram hesabından veda mesajı yayınlayarak hem kanala hem de mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Başbahçıvan paylaşımında, "28 Ağustos 2017 tarihinde NTV'ye başladığımı ilk kez bu fotoğrafla duyurmuştum. Bu fotoğrafla da hem #tbt yapalım hem de ayrılığı duyuralım. Her ayrılık sevdaya dair. Meslek hayatım boyunca 2 kanalda çok güzel dostlar ve mutlu anılar biriktirdim. Biri Show TV dönemim, diğeri NTV'dir. Bu iki kanal ömrüm oldukça bana hep "huzurlu çalışmanın" ne olduğunu hatırlatacak. Ntv ve oradaki mesai arkadaşlarımın yeri, kalbimde hep özel yerde olacak. Hayat denen vade de hiçbir şey sonsuz değil. Ben meslek hayatında çalışmak istediği yerde çalışabilmiş şanslı kişilerdenim. Bu bir bayrak yarışı, vakit yeni ufuklara yelken açma zamanı..." ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
NTV'nin ünlü ekran yüzü kanala veda etti! "Güzel günlerde yine buluşacağız"
Doğuş Yayın Grubu'nda 23 yıldır çalışma hayatını sürdüren ve 10 yıldır Gece Gündüz programını sunan NTV'nin ünlü ekran yüzü son programında kanal ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Doğuş Yayın Grubun'da 23 yıldır profesyonel meslek hayatını sürdüren ve 10 yıldır NTV ekranlarında Gece Gündüz programını sunan ünlü ekran yüzü Gülay Afşar yaptığı son programda kanala veda ettiğini açıkladı.

Afşar, programda yaptığı ayrılık konuşmasını sosyal medya hesabından da paylaşarak "Vee işte #beklenenveda" ifadelerini kullandı.

Afşar, veda sözlerinde şunları söyledi:

Doğuş Yayın Grubu'nda 23, Gece Gündüz'de 10 yılın ardından bu akşam veda ediyorum. İşte böyle, son kez bu ekrandan sizlere seslendim ama biliyorum güzel günlerde yine buluşacağız. O yüzden hepinizi en iyi dileklerimle selamlıyorum. Hoşçakalın."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
NTV'de yayınlanan "Laf Aramızda" programı ödüle layık görüldü!

Motif Vakfı'nın düzenlediği 26. Halk Bilim Ödülleri, törenle sahiplerine verildi. NTV'de Levent Dönmez'in sunumuyla ekrana gelen "Laf Aramızda" programı "Motif Özel Hizmet ödülü"ne layık görüldü.

Kültürel değerleri ve halk kültürü öğelerini günümüzde yaşatmak, yaygınlaştırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak amacıyla kurulan Motif Vakfı'nın düzenlediği 26. Halk Bilim Ödülleri, törenle sahiplerine verildi. NTV'de Levent Dönmez'in sunumuyla ekrana gelen "Laf Aramızda" programı "Motif Özel Hizmet ödülü"ne layık görüldü.

Medyaloji

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
NTV deneyimli isimle yolları ayırdı! NTV deneyimli isimle yolları ayırdı!

NTV'de flaş bir ayrılık yaşandı. Deneyimli spor muhabiriyle yollar ayrıldı.

NTV'de spor muhabirliği yapan deneyimli gazeteci Övünç Özdem, "Bugün NTV ile yollarımızı ayırdık." sözleriyle ayrılık kararını X hesabından duyurdu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,740
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,415
  • ALMANYA
NTV 2 ödüle layık görüldü

Engelsiz Yaşam Vakfı 2023 yılının tiyatro, sinema ve iş dünyasındaki başarılı isimlerine ödül verdi.

Ödül almaya hak kazanan isimler için tören düzenlendi. Törende NTV'ye 2 ödül, Star TV'ye 1 ödül verildi.

Medyaloji

Users found this pages searching for: