23 Ekim 2018, 05:04:27

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: ACUN ILICA'LI VE FB TV BİRLİKTE ÇALIŞACAK!  (Okunma sayısı 1057 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
ACUN ILICA'LI VE FB TV BİRLİKTE ÇALIŞACAK!
« : 30 Temmuz 2018, 19:32:10 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

ACUN ILICA'LI VE FB TV
BİRLİKTE ÇALIŞACAK!

« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2018, 15:18:03 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
Ynt: ACUN ILICA'LI VE FB TV BİRLİKTE ÇALIŞACAK!
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2018, 19:34:20 »
Acun Ilıcalı ve FB TV birlikte çalışacak
TV8'de 'Gel Konuşalım' programına konuk olan Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'nin yeni sezonu hakkında yorumda bulundu. Bunun yanında Ilıcalı, FB TV ile ortak çalışmalar yapabileceklerini belirtti.

Fanatik Fenerli olan Acun Ilıcalı, TV8 kanalında katıldığı 'Gel Konuşalım programında Fenerbahçe ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı, 5 bin forma alıp dağıtacağını ve FB TV ile ilgili de çalışmalar yapabileceklerini söyledi.

Acun Ilıcalı, "Fenerbahçe'deki yeni oluşum çok çekici. Mentaliteyi çok beğeniyorum. Başkanımızın genel tavrı, vizyonu, düşündükleri heyecan veriyor. Elimden geldiğince yardımcı olacağım. Ne bileyim, forma olsun, forma alıyorum. 5 bin forma aldım geçen gün. Dağıtacağım. " dedi.

FB TV KONUSUNDA KATKIM OLABİLİR"

Fenerbahçe'nin yeni yönetimi tarafından kulübe çağrıldığını söyleyen Ilıcalı, "Algı çok açık. Sağolsunlar beni davet ettiler, fikir aldılar. FB TV konusunda katkım olabilir. Taraftar ile ilgili projelere de katkılarım olabilir. Çok iyi hissediyorum. Güzel bir döneme başladık. Sevgili Metin Şen, çok iyi arkadaşım zaten, yönetimde. Ali Koç ile yıllardan beri beraber olmuşluğumuz var. Sağolsun beni birçok projenin içine çekti, çağırdı, ben de yer aldım." ifadelerini kullandı.

"F.BAHÇE'NİN YURT DIŞI MAÇLARINI KAÇIRMAM"

Acun Ilıcalı, başkanlık ile ilgili gelen soruya, "Hayalimde Fenerbahçe başkanlığı yok. Taraftar gibi mutluluk yaşıyorum. Beraber gidiyoruz, tribünde mutlu oluyoruz. Yurt dışı deplasmanlarında bütün maçlara giderim. 15 yıldır sadece 1-2 maç kaçırmışımdır." ifadelerini kullandı.

"TÜRK FUTBOLUNDA YENİ BİR DÖNEME GİRECEĞİZ"

Ali Koç'un seçilmesinden duyduğu heyecanı dile getiren Ilıcalı, "Türk futbolunda yeni bir döneme gireceğimizi düşünüyorum. Artık herkesin kendi takımıyla ilgileneceği ve rakibe düşmanlık etmeyeceği bir döneme geçeceğiz gibi geliyor. Ben Fatih Hoca'yı çok seviyorum mesela. Avrupa'da Galatasaray ile başarılı olduğunda sevindim. Birlikte Dünya Kupası'nı izlemeye gittik kendisiyle." diyerek sözlerini noktaladı.

A24

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2018, 17:10:58 »
Fenerbahçe'de Acun Ilıcalı sürprizi! Göreve...
Ali Koç başkanlığındaki sarı lacivertli yönetim dev bir anlaşmaya imza atmak üzere.

Fenerbahçe, Türk medya sektörünün önde gelen isimlerinden Acun Ilıcalı ile FB TV'nin gelişimi için her konuda işbirliğine gidecek. Ilıcalı, kulüp televizyonuna izlenme oranı yüksek programlar monte edecek ve kulübün televizyondan para kazanmasını sağlayacak.

Haziran ayında göreve gelen Başkan Ali Koç yönetiminde birçok alanda atılım yapan ve yeniliğe giden Fenerbahçe, kulübün televizyon kanalında da büyük bir değişime imza atacak. FB TV'yi aktif, güncel programlar üreten ve çok izlenen bir kanal haline getirmek isteyen sarı lacivertli yönetim bu bağlamda dev bir işbirliğine imza atmak üzere...

Yönetim, tanınmış televizyoncu Acun Ilıcalı ile anlaşmak üzere... Taraflar anlaşırsa, yönetim, Türk medya sektörünün önde gelen isimlerinden olan Acun Ilıcalı ile FB TV'nin gelişimi için her konuda işbirliğine gidecek.

Komsuoğlu'na önemli görev

Anlaşmaya göre Ilıcalı, kulüp televizyonuna danışmanlık yapacak. Şimdiye kadar birçok başarılı programa imza atan Ilıcalı, Fenerbahçe yönetimine hangi tür programların daha çok izleneceği, nasıl daha fazla reklam alınacağı yönünde tavsiyeler verecek. Fenerbahçe yönetiminde, FB TV'den sorumlu yönetici olarak görev yapan Sertaç Komsuoğlu da ünlü televizyoncu ile işbirliğinde önemli bir rol üstlecek.

Övgü Doğan da yönetim danışmanı olarak kanalda görev üstlenecek. Eski genel müdür İhsan Topaloğlu'nun halefi henüz belirlenmese de, Acun Ilıca'ya yakınlığı ile bilinen bir ismin FB TV'nin başına getirilmesi bekleniyor.

Medyaradar

« Son Düzenleme: 20 Eylül 2018, 17:14:29 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2018, 11:51:58 »
Acun Ilıcalı'ya teslim edilmişti! FB TV'nin başına hangi isim geliyor? (Medyaradar/Özel)
İhsan Topaloğlu'nun ayrılışından sonra FBTV'ye gelecek isim için geriye sayım başladı.

Kanal TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'ya teslim edilirken; Genel Müdürlük görevine gelebilecek isim ortaya çıktı.

Her ne kadar FBTV'ye yönetici Sertaç Komsuoğlu baksa da; Metin Şen'e ve Acun Ilıcalı'ya yakın bir isim FBTV'nin başına geçecek.

Bu ihtimallerin en büyüğü TV8 Magazin Müdürü Göktuğ Sevinçli.....

Gerek Acun Ilıcalı'ya; gerekse de efsane Başkan Ali Şen ve şimdi yöneticilik yapan oğlu Metin Şen'e yakın oluşu dolayısıyla Göktuğ Sevinçli adı ön plana çıktı.

Geçtiğimiz günlerde instagram hesabında izlediği bir halı saha maçının altına "Sahalara dönmeye gün sayıyorum" yorumunu yapan ve yeniden Spor Servisi yöneticisi olmayı çok isteyen Göktuğ Sevinçli'nin böyle yazması "FBTV'nin başına geçeceği" şeklinde yorumlandı....

Show TV'de görev yaptığı dönemde muhabir Acun Ilıcalı'nın şefi pozisyonunda olan 50 yaşındaki Göktuğ Sevinçli; Ilıcalı'nın birdenbire TV8'in sahibi olması sonucu kanalda Magazin Müdürü oldu ve bir anlamda roller değişti.

Fanatik derecede Beşiktaşlı olan Göktuğ Sevinçli adının Fenerbahçe camiasında nasıl ses getireceği büyük merak konusu oldu.

Geçmişte STAR TV; SHOW TV; KANAL D; CINE 5; TV 8; CEM TV; TRT ve BEYAZ TV gibi kurumlarda görev yapan Göktuğ Sevinçli'nin adının birkaç gün içinde açıklanması bekleniyor.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2018, 12:51:10 »
Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama! Fenerbahçe TV...
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün televizyon kanalı FB TV'nin başına Acun Ilıcalı'nın getirileceği iddiaları yanıt buldu.

Acun Ilıcalı, CNN Türk’te katıldığı bir programda FB TV’nin sorumluluğunu aldığı iddialarına yanıt verdi.

Daha çok organizasyon tarafında olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, “Fenerbahçe TV için sağ olsunlar beni çağırdılar, ‘Bu konuda yardımcı olabilir misin?’ diye görüş bildirdiler. Ben konu Fenerbahçe olduğu zaman sevdiğim, gönül verdiğim bir kulüp. Hepimizin tuttuğu kulüpler var” diyen Ilıcalı, şöyle devam etti:

“Bir şekilde hepimiz o kulübe faydalı olmaya çalışıyoruz, ürünlerini alıyoruz, maça gidiyoruz. Şimdi benim hacmim daha büyük olduğu için hani bundan daha fazlasını yapabildiğim için açıkçası o yönde de hizmet vermek istiyorum. Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan bir kulübe borcum gibi görüyorum. Ve bu yönde de açıkçası teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim.

Bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. Onlar da etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. Fenerbahçe TV ve Fenerbahçe’nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız.”

Medyaradar

* SON İLETİLER/KONULAR

topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 02:36:46
topic MİLLİ EKONOMİ KANALI, EKOTÜRK TV YAYIN HAYATINA BAŞLADI!
Bugün, 02:24:26
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Bugün, 02:20:03
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Bugün, 02:15:28
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
Bugün, 02:11:33
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Bugün, 02:06:37
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
Yorumcu
Dün, 17:33:48
topic WHATSAPP HAKKINDA GÜNCEL HABERLER
[FAYDALI BİLGİLER]
Dün, 15:21:42
topic A9 TV VE ADNAN HOCA'DAN HABERLER /A9 TV KAPANDI!
Dün, 13:33:59
topic FLASH TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 13:27:50
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
21 Ekim 2018, 22:08:54
topic ŞAMPİYONLAR VE AVRUPA LİGİ KARŞILAŞMALARI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
21 Ekim 2018, 18:09:52
topic TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
21 Ekim 2018, 17:31:18
topic STAR TV VE EURO STAR TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
21 Ekim 2018, 15:04:30
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
21 Ekim 2018, 13:29:00
topic TÜRKİYEM TV,10 KASIM'DA YENİDEN YAYINDA!
20 Ekim 2018, 20:49:57
topic HABER GLOBAL TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
20 Ekim 2018, 16:56:27
topic FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
20 Ekim 2018, 12:02:24
topic RTÜK'TEN, UYDU VE KABLOLU YAYIN LİSANSI ALAN TV KANALLARI VE RADYOLAR
Ua_Mami
20 Ekim 2018, 00:21:11
topic D-SMART PLATFORMU HAKKINDAKİ GÜNCEL HABERLER