16 Kasım 2018, 08:33:06

* İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SPONSOR BAĞLANTILAR

* UYDUMTÜRK'TEN DEV REKLAM KAMPANYASI!  GÜNLÜK SADECE 1 TL

Gönderen Konu: TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER  (Okunma sayısı 156169 defa)

Çevrimdışı ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★

• ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
  • Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
  • اللهHAKİMİYET KAYITSIZ , ŞARTSIZ ALLAHINDIRالله
    • www.uydumturk.com
Ynt: TV8'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
« Yanıtla #1395 : 13 Ekim 2018, 00:13:14 »
Facebook Facebook'da Paylas Twitter Twitter'da Paylas

Kızım dizisine flaş isim! Hangi ünlü oyuncu kadroya katılıyor? (Medyaradar/Özel)
TV8'de ekranlara gelen ve Med Yapım - Fatih Aksoy imzası taşıyan Kızım dizisinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

TV8'nin sevilen dizisi Kızım'ın kadrosuna başarılı oyuncu Selin Şekerci dahil oldu.

Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Benim İçin Üzülme, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi, Acı Aşk, Kaçak Gelinler gibi dizilerde de rol alan Selin Şekerci, son olarak 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştı.

Küçük bir kızın hikayesinin anlatıldığı “Kızım” dizisinin başrollerini Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu paylaşıyor. Dizinin kadrosunda Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal ve Suna Selen gibi isimler yer alıyor.

Yönetmenliğini Gökçen Usta'nın üstlendiği Kızım dizisinin senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’nin kalemine emanet olan Kızım dizisi 5. bölümüyle 19 Ekim Cuma akşamı TV8'de.

Medyaradar

« Son Düzenleme: 13 Ekim 2018, 13:23:21 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2018, 15:34:16 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1397 : 21 Ekim 2018, 17:31:18 »
Star TV'de final yapmıştı! Acun Ilıcalı hangi diziyi TV8'e transfer etti? (Medyaradar/Özel)
Star TV ekranlarında final yapan dizi TV8'e transfer oldu.

Ekran macerasına TRT 1'de başlayan dizi, geçen yıl Star TV'ye transfer olmuştu. Aldığı yüksek reyting rakamlarıyla dikkat çeken 'Adını Sen Koy', ancak bu sezon beklentiyi karşılayamadı.

Başrol oyuncuları Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in ayrılmasının ardından yeni isimlerle ve yeni hikaye ile yola çıkan dizi 390. bölümle birlikte final yapmıştı.

TRANSFER OLDU

Yeni sezonda başrollerinde; Cenk Torun, Özlem Deniz Durmaz, Tuğçe Ersoy Gökberk Demirci, Mert Öcal ve Dünya Aydoğdu gibi isimler rol alıyordu.  Geçtiğimiz cuma günü Star TV ekranlarında final yapan "Adını Sen Koy" dizisi TV8'e transfer oldu.

Instagram hesabından bir açıklama yapan dizinin başrol oyuncusu Cenk Torun; "En kısa zamanda yeni kanalımız TV8`de yeni saatimizde buluşmak üzere" dedi.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1398 : 29 Ekim 2018, 12:13:31 »
Gel Konuşalım programından 'şiddetli' ayrılık! Ünlü sunucu Hakan Ural'ı suçladı...(Medyaradar/Özel)
TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gel Konuşalım programında flaş bir gelişme yaşandı.

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve yorumculuğunu Hakan Ural, Nur Tuğba Algül ile Esra Eron'un yaptığı Gel Konuşalım programında şok bir ayrılık yaşandı.

Seda Akgül'ün ayrılması üzerine programa 3 ay önce dahil olan ünlü sunucu ve manken Esra Eron ayrılma kararı aldı.

Esra Eron ayrılma gerekçesini Instagram hesabının hikayeler bölümünde 'zehir zemberek' bir açıklamayla duyurdu.

Eron 'kadına şiddete hayır' etiketiyle paylaştığı açıklamasında isim vermeden programın diğer sunucusu Hakan Ural'ı kendisine 'psikolojik şiddet' uygulamakla ve 'nezaketsizlikle' suçladı.

İşte Esra Eron'un o açıklaması:

3 ay önce katıldığım gel konuşalım programından yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme ,hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım.3 senedir benim için bir aile olan tüm tv 8 çalışanlarına ve ekibine teşekkür ederim.Kadınların ezilmediği kadına psikolojik şiddettin olmadığı kadına daha fazla nezaketin olduğu ve bu alt yapı ile yetişmiş bireylerin çoğaldığı bir Türkiye diliyorum. Başta Sevgili patronum Acun ılıcalı ve tüm ekip arkadaşlarına bana destekleri için sonsuz teşekkür ederim.Beni her sabah evine konuk alan izleyicilerimede sonsuz sevgiler #kadınaşiddetehayır

Medyaradar

« Son Düzenleme: 29 Ekim 2018, 18:33:39 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1399 : 29 Ekim 2018, 18:27:36 »
Hakan Ural'dan Esra Eron'a sert yanıt! 'İftira günahtır! Allah ıslah etsin!'
Esra Eron, TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programından Hakan Ural'ın yüzünden ayrıldığını isim vermeden açıklamıştı.

Hakan Ural, eski partnerinin açıklamasıyla ilgili ilk kez konuştu. Ural, "Hepimiz hata yapıyoruz o ayrı ama bu iftiralar günahtır. Allah ıslah etsin" dedi.

Esra Eron, TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programından Hakan Ural'ın yüzünden ayrıldığını isim vermeden açıklamıştı. Hakan Ural, eski partnerinin açıklamasıyla ilgili ilk kez konuştu.

"ALLAH ISLAH ETSİN"

Sunucu Esra Eron, 3 aydır ezildiğini, fikri hürriyetinin engellediğini "Kadına şiddete hayır" notuyla takipçileriyle paylaşmış ve programdan ayrıldığını açıklamıştı.

Hakan Ural, "Hepimiz hata yapıyoruz o ayrı ama bu iftiralar günahtır." diyerek suçlamaları reddetti.

NE OLMUŞTU?

Sunucu Esra Eron, birlikte program yaptığı Hakan Ural'ı, kendisine psikolojik şiddet uyguladığını iddia ederek, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla ekranlara veda ettiğini açıklamıştı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Esra Eron, "3 ay önce katıldığım Gel Konuşalım programında yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme, hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım. Kadınların ezilmediği, kadına psikolojik şiddetin olmadığı, kadına daha fazla nezaketin olduğu ve bu alt yapı ile yetişmiş bireylerin çoğaldığı bir Türkiye diliyorum. " demişti.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1400 : 01 Kasım 2018, 14:22:57 »
Acun Ilıcalı kararını verdi, duyuran İbrahim Büyükak oldu!
TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın talk show kararını İbrahim Büyükak duyurdu.

Yol Arkadaşım 2 filmi ile izleyici karşısına çıkan ve 2 haftada 1 milyon 650 bin seyirciye ulaşan oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak, önceki gün eşi Nurdan Büyükak'le birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı.

Gazetecilerin "Eser Yenenler ile küstüler mi?" haberlerini hatırlatması üzerine gülümseyen 35 yaşındaki oyuncu şöyle konuştu: "Arkadaşlar biz müzik grubu değildik ki ayrılalım, bizim dostluğumuz çocukluğumuza dayanıyor. 'Çok Güzel Hareketler'de birlikteydik, ardından '3 Adam'ı yaptık. Sonra bireysel olarak işler yaparak daha verimli olacağımızı düşündük."

TV8'DE TALK SHOW BAŞLIYOR

"Ben film yazdım, çektim. Oğuzhan da benimle birlikte filmde yer aldı. Eser kendisi bir yarışma programını sundu, şimdi de TV8'de talk show programı yapmaya hazırlanıyor. İlk konuklarından biri de ben olacağım."

Beyazıt Öztürk'ü kendi kanalına transfer ederek O Ses Türkiye jüri koltuğuna oturtan Acun Ilıcalı'nın Beyaz Show akıbeti merak ediliyordu. Kimi Öztürk'ün bu yıl Beyaz Show'da yapacağını iddia ederken ünlü şovmen 'Bir yıl dinleneceğim' demişti.

Medyaradar

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1401 : 03 Kasım 2018, 15:31:56 »
Ahmet Kural Tv8 dizisinde oynayacak mı? Acun Ilıcalı açıkladı
Acun Ilıcalı, sevgilisi Sıla Gençoğlu'nu darp eden Ahmet Kural'ın Tv8'de bir dizide yer alacağına yönelik çıkan haberlere açıklık getirdi.

Sevgilisi Sıla Gençoğlu'nun darp ettiği iddiasıyla gündeme gelen Ahmet Kural'ın TV8’de bir dizi projesinde yer alacağı konuşuluyordu. Önceki akşam eşi Şeyma Subaşı ile Kuruçeşme’de bir mekandan çıkarken görüntülenen TV8'in patronu Acun Ilıcalı, iddialara açıklık getirdi.

Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşananlara ilişkin, “Beni o konuya dahil etmeyin” diyen Ilıcalı, Kural’ın Tv8 de diziye başlayacağı haberlerinin sorulması üzerine ise “Öyle bir proje yoktu zaten” diyerek iddiaları
yalanladı.

Gökhan Özoğuz’un “Ben O Ses Türkiye’yi izlemedim, sadece İlber Ortaylı izliyorum” sözlerinin
hatırlatılması üzerine ise Ilıcalı, “Kimseye zorla TV izle diyemem” dedi.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, O Ses Türkiye'nin 2017 yılbaşı özle programında yarışmanın sunuculuğunu üstlenmişlerdi.

Medyaradar

« Son Düzenleme: 03 Kasım 2018, 15:39:11 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com

• Kahraman Üye
  • Teşekkürler
  • -Aldı:
  • Karma +153/-0
    • www.uydumturk.com
« Yanıtla #1403 : 10 Kasım 2018, 01:58:20 »
Eser Yenenler’in yeni show programının tarihi belli oldu! (Medyaradar/Özel)
TV8’de Eser Yenenler’in sunumuyla başlayacağı duyurulan talk show programının tanıtımı yayınlandı.

İbrahim Büyükak, basın mensuplarının bir sorusu üzerine ilk olarak geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler’in yakında TV8’e bir talk show yapacağını açıklamıştı. Çok geçmemişti ki yeni programın tanıtım videosu yayınlandı.

Eser Yenenler, dikkat çeken tanıtım videosunda rap tarzında şarkı söylüyor.

EYS Show (Eser Yenenler Show) adıyla başlayacak olan yeni talk show’un başlama tarihi de belli oldu.

İlk bölümü 14 Kasım Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak olan programın tanıtımını Eser Yenenler Instagram hesabından "Başladı şov hadi yerine geç otur:) " diyerek duyurdu.

Programın ilk konukları ise Aleyna Tilki ile İbrahim Büyükak olacak.

Medyaradar
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2018, 15:24:23 Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ »

* SON İLETİLER/KONULAR

topic KANAL D VE CNN TÜRK'ÜN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
[TÜRKİYE'DEKİ TELEVİZYON KANALLARI İLE İLGİLİ GELİŞMELER]
★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★
Bugün, 02:15:26
topic RTÜK'TEN GÜNCEL HABERLER / KANALLARA VERİLEN CEZALAR!
[FAYDALI BİLGİLER]
Bugün, 02:12:30
topic KIVANÇ TATLITUĞ'DAN YENİ DİZİ!ÇARPIŞMA!
Bugün, 02:08:26
topic DOST TV 15 ARALIK,YENİ FREKANS BİLGİLERİ!
[TÜRKSAT 2A,3A,4A,4B - 42.0° E / 50.0° HAKKINDA BİLGİLER]
Bugün, 02:06:10
topic TÜRKSAT'TAN GÜNCEL GELİŞMELER
Bugün, 02:03:54
topic FLYSAT'TAN GÜNCEL HABERLER
[FLYSAT'TAN HABERLER]
Bugün, 02:03:25
topic ╚► TV'DE SPOR EKRANI
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
Bugün, 02:00:42
topic STAR TV VE EURO STAR TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
Dün, 19:23:06
topic SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
Dün, 19:14:14
topic AZERSAT VE AFRİCASAT-1A 46° E GÜNCEL GELİŞMELER
[AZERSAT AZERSPACE VE AFRİCASAT-1A 46° E HAKKINDA BİLGİLER]
Dün, 04:24:57
topic A MİLLİ TAKIMIN MAÇLARI İLE İLGİLİ HABERLER
[TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER]
14 Kasım 2018, 15:31:24
topic ATV VE A HABER'İN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
14 Kasım 2018, 15:22:34
topic TRT KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER
14 Kasım 2018, 15:20:00
topic A PARA YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER!
14 Kasım 2018, 15:15:56
topic RTÜK'ÜN KESTİĞİ CEZALARI KİMSE ÖDEMİYOR!
[FAYDALI BİLGİLER]
13 Kasım 2018, 20:24:14
topic RADYO DÜNYASINDAN HABERLER
[RADYOLAR]
13 Kasım 2018, 20:15:07
topic HS TV HABER YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR!
13 Kasım 2018, 06:10:00
topic UÇAN KUŞ TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
12 Kasım 2018, 06:06:49
topic TÜRKSAT UYDUSUNDAKİ RADYO VE TV KANALLARIYLA İLGİLİ GÜNCEL KONU,SORU VE YORUMLAR
Hayresoğlu
10 Kasım 2018, 23:04:46
topic FOX TV'NİN YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ HABERLER
10 Kasım 2018, 15:27:00