DİĞER KATEGORİLER => TV'DE SPOR EKRANI- SPOR KANALLARININ YAYIN AKIŞI İLE İLGİLİ GÜNCEL HABERLER => Konuyu başlatan: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 28 Ocak 2014, 22:04:35

Başlık: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 28 Ocak 2014, 22:04:35
TV'DE SPOR EKRANI

(http://i.imgur.com/hN70F5O.jpg?1)

(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

(http://i.imgur.com/VHaLWFs.jpg)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Haziran 2016, 10:29:37
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
19 HAZİRAN

11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
12:30
TRT Spor
EURO 2016 Özetler (Futbol)
13:15
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
15:00
NTV Spor
Okçuluk Dünya Kupası / Antalya (Diğer)
Canlı16:00
Sportstv
ATP 500 Halle final (Tenis)
Canlı16:00
Smartspor
Formula 1 Bakü GP (Futbol)
16:50
NTV Spor
İsviçre Bisiklet Turu 9. Gün (Diğer)
Canlı21:00
Sportstv
Real Madrid - FC Barcelona Lassa (Basketbol)
21:15
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
İsviçre - Fransa (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Romanya - Arnavutluk (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
İsviçre - Fransa (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Flamengo - Sao Paulo (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 2
Romanya - Arnavutluk (Futbol)
00:00
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
01:30
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)
Canlı03:00
TV8
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Haziran 2016, 10:33:03
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
20 HAZİRAN
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
15:00
Sportstv
Tribüne Renk Kat (Basketbol)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
21:00
Sportstv
Real Madrid - FC Barcelona Lassa (Basketbol)
21:15
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
22:00
TRT 1
Slovakya - İngiltere (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Slovakya - İngiltere (Futbol)
22:00
TRT Spor
Rusya - Galler (Futbol)
22:00
Lig TV 2
Rusya - Galler (Futbol)
23:00
Sportstv
Gün Sonu (Futbol)
23:50
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
00:00
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
01:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Haziran 2016, 11:05:07
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
21 HAZİRAN
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
15:00
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
16:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
NTV Spor
Basketbol Fenerbahçe Şampiyonluk Özel (Basketbol)
19:00
Lig Tv
Kuzey İrlanda - Almanya (Futbol)
19:00
TRT Haber
Ukrayna - Polonya (Futbol)
19:00
TRT Spor
Kuzey İrlanda - Almanya (Futbol)
19:00
Lig TV 2
Ukrayna - Polonya (Futbol)
20:00
NTV Spor
Türkiye - Filipinler (Basketbol)
22:00
Lig TV 2
Hırvatistan - İspanya (Futbol)
22:00
TRT Spor
Hırvatistan - İspanya (Futbol)
22:00
TRT 1
Çek Cumhuriyeti - Türkiye (Futbol)
22:00
Lig Tv
Çek Cumhuriyeti - Türkiye (Futbol)
23:50
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
04:00
A Spor
ABD - Arjantin (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Haziran 2016, 10:45:32
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
22 HAZİRAN
11:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
11:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
11:30
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
11:30
FB TV
Spor Magazin (Diğer)
Tekrar12:00
Lig TV 2
Kuzey İrlanda - Almanya (Futbol)
12:05
NTV Spor
EURO2016 Özel Milli Takım (Futbol)
12:30
BJKTV
En Baba Kartal (Futbol)
12:45
TRT Spor
EURO2016 Özetler (Futbol)
Tekrar13:30
NTV Spor
Türkiye - Filipinler (Erkek Milli) (Basketbol)
Tekrar13:45
Lig TV 2
Çek Cumhruriyeti - Türkiye (Futbol)
13:45
FB TV
Fenerbahçe - Lokomotiv Moskova (Futbol)
14:00
BJKTV
Ajans Beşiktaş (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
15:00
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
15:00
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
15:30
Lig TV 2
Hırvatistan - İspanya (Geniş Özet) (Futbol)
16:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
16:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
16:10
Lig Tv
EURO2016 Golleri (Futbol)
16:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:00
Lig TV 2
EURO2016'da Bugün (Futbol)
17:00
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
17:30
BJKTV
Sezonun Ardından (Futbol)
17:45
TRT Spor
EURO2016 Maçın Ardından (Futbol)
18:00
FB TV
Fenerium On Air (Diğer)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
NTV Spor
Formula E Sezon Değerlendirmesi (Motor Sporları)
Canlı19:00
Lig TV 2
İzlanda - Avusturya (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
İzlanda - Avusturya (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Macaristan - Portekiz (Futbol)
Canlı19:00
TRT 1
Macaristan - Portekiz (Futbol)
Tekrar20:00
BJKTV
Beşiktaş - Gençlerbirliği (Futbol)
21:00
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
21:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
21:00
Lig TV 2
EURO2016'da Bugün (Futbol)
21:05
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
Canlı21:30
Sportstv
Real Madrid - Barcelona Lassa (Basketbol)
21:30
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
İtalya - İrlanda (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
İsveç - Belçika (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 2
İsveç - Belçika (Futbol)
Tekrar22:00
FB TV
Fenerbahçe - Lokomotiv Moskova (Futbol)
22:00
BJKTV
Rota Pota (Basketbol)
Canlı22:00
Lig Tv
İtalya - İrlanda (Futbol)
22:10
NTV Spor
Okçuluk Dünya Kupası (Diğer)
23:00
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
23:45
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
Canlı03:00
A Spor
Kolombiya - Şili (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Haziran 2016, 11:12:57
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
23 HAZİRAN
11:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
11:00
GS TV
Kayserispor - Galatasaray (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
 Spor Servisi (Futbol)
11:30
FB TV
Şampiyonluğun Öyküsü (Basketbol)
11:30
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
12:05
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
12:40
TRT Spor
EURO2016 Özetler (Futbol)
13:30
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
13:45
FB TV
Lokomotiv Moskova - Fenerbahçe (Futbol)
14:00
TRT Spor
EURO2016: Kupaya Bakış (Futbol)
14:00
GS TV
Gün Ortası (Futbol)
14:00
BJKTV
Ajans Beşiktaş (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
A Spor
Fenerbahçe Özetler (Futbol)
14:05
NTV Spor
Formula E Sezon Değerlendirmesi (Motor Sporları)
15:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
15:00
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
15:00
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
15:00
GS TV
Gündem - Serdar Aziz (Futbol)
15:30
GS TV
Galatasaray - Mersin (Futbol)
16:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
16:00
FB TV
40+ (Basketbol)
16:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
16:10
Lig Tv
Macaristan - Portekiz (Futbol)
17:00
GS TV
EURO2016 (Futbol)
17:00
A Spor
Kolombiya - Şili (Futbol)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:20
BJKTV
Yakın Markaj (Futbol)
18:00
FB TV
Spor Magazin (Diğer)
18:20
NTV Spor
Yunanistan - Türkiye (A Milli Erkek Hazırlık) (Basketbol)
18:30
Lig Tv
EURO2016 Goller (Futbol)
18:40
TRT Spor
EURO2016 Özetler (Futbol)
19:00
FB TV
Yarının Yıldızları (Futbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
19:30
Lig Tv
EURO2016 Gruplarının Ardından (Futbol)
20:00
A Spor
Copa America Özetler (Futbol)
Tekrar20:00
BJKTV
Beşiktaş - Bursaspor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:00
GS TV
Galatasaray Satranç Arenası (Diğer)
20:30
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
21:00
GS TV
Gündem: Akademi Turnuva (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
21:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
21:10
NTV Spor
Profesyonel Boks (Diğer)
21:20
BJKTV
Anadolu Kartalları (Futbol)
21:30
TRT Spor
EURO2016 Türkiye Maçları (Futbol)
22:00
FB TV
Fenerbahçe - Braga (Futbol)
22:00
Lig Tv
STSL Show Sezonun Ardından (Futbol)
22:30
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
22:40
Lig Tv
STSL'de Sezonun En İyi 10 Golü (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Haziran 2016, 10:17:32
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
24 HAZİRAN
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
11:00
Eurosport 2
Riga Masters Snooker Turnuvası (Diğer)
14:00
Eurosport
ATP Nottingham, Yarı Final (Tenis)
14:30
A Spor
FIVB Dünya Grand Prix, İtalya - Brezilya (Voleybol)
Canlı15:00
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
16:00
Tivibu Spor 4
BMW Açık Tenis Turnuvası (Tenis)
Canlı17:30
A Spor
FIVB Dünya Grand Prix, Türkiye - Belçika (Voleybol)
18:00
Eurosport
Eskrim Avrupa Şampiyonası (Diğer)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
19:00
Lig Tv
Ana Haber (Diğer)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:00
NTV Spor
İlk Raunt (Diğer)
22:00
NTV Spor
FIVB Voleybol Dünya Ligi, Türkiye - Japonya (Voleybol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Diğer)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Haziran 2016, 10:54:55
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
25 HAZİRAN
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Diğer)
11:00
Eurosport
Kano Avrupa Şampiyonası (Diğer)
12:30
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
13:00
NTV Spor
B Planı (Diğer)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Euro 2016'da Bugün (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
İsviçre - Polonya (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
ATP Nottingham - Final (Tenis)
Canlı16:00
TRT 1
İsviçre - Polonya (Futbol)
17:30
A Spor
FIVB Dünya Grand Prix, Türkiye - İtalya (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Galler - Kuzey İrlanda (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Galler - Kuzey İrlanda (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
22:00
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
Canlı22:00
TRT 1
Hırvatistan - Portekiz (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Hırvatistan - Portekiz (Futbol)
Canlı23:00
Fox Sports
MLB   Miami Marlins - Chicago Cubs (Diğer)
23:00
NTV Spor
A.Joshua - D.Breazeale (Diğer)
23:00
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Haziran 2016, 10:32:15
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
26 HAZİRAN
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
12:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Türkiye - Yunanistan (Basketbol)
Canlı14:30
A Spor
İtalya - Belçika (Voleybol)
15:00
Sportstv
Center Court (Tenis)
16:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı16:00
TRT 1
Fransa - İrlanda Cumhuriyeti (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Fransa - İrlanda Cumhuriyeti (Futbol)
Canlı17:30
A Spor
Türkiye - Brezilya (Voleybol)
18:10
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Almanya - Slovakya (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Almanya - Slovakya (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Flamengo - Fluminense (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Macaristan - Belçika (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
Macaristan - Belçika (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
Canlı23:55
NTV Spor
Türkiye - Mısır (Voleybol)
Canlı03:00
A Spor
Arjantin - Şili (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Haziran 2016, 10:19:54
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
27 HAZİRAN
10:20
TRT Spor
Futbol Dışı (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:00
Sportstv
IAAF World Challenge League (Diğer)
13:15
NTV Spor
Euro 2016 Kupa Bülteni (Futbol)
14:00
Lig TV 3
Wimbledon 2016 Preview Show (Tenis)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Wimbledon 2016 1 No'lu Kort (Canlı) (Tenis)
15:00
Lig TV 3
Wimbledon 2016 Merkez Kort (Canlı) (Tenis)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:30
NTV Spor
Olimpik Kano Dünya Şampiyonası Ivrea (Diğer)
Canlı18:00
Lig TV 2
Wimbledon 2016 1 No'lu Kort (Canlı) (Tenis)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
İtalya - İspanya (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
İtalya - İspanya (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
21:10
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
22:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
İngiltere - İzlanda (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
İngiltere - İzlanda (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:00
Sportstv
Gün Sonu (Futbol)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
23:55
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Haziran 2016, 10:12:52
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
28 HAZİRAN
10:15
NTV Spor
Euro 2016 Kupa Bülteni (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
Lig TV 3
Wimbledon 2016 Günün Özeti (Tenis)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
Wimbledon 2016 Merkez Kort (Tenis)
Canlı15:00
Lig TV 2
Wimbledon 2016 1 No'lu Kort (Tenis)
15:05
NTV Spor
Modern Pentatlon Dünya Şampiyonası Moskova (Diğer)
16:30
TRT Spor
EURO 2016 (Gruplar ve Son 16 Goller) (Futbol)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:00
Sportstv
Spor 360 (Futbol)
17:30
NTV Spor
Olimpik Atıcılık Dünya Şampiyonası San Marino (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
20:00
Lig Tv
Euro 2016 2.Turun Ardından (Futbol)
20:00
TRT Spor
EURO 2016 (Futbol)
21:30
NTV Spor
Euro 2016 Kupa Bülteni (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:00
Sportstv
Gün Sonu (Futbol)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Haziran 2016, 10:10:15
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
29 HAZİRAN
10:00
Lig Tv
Euro 2016 2.Turun Ardından (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
13:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Wimbledon - 2.Tur (Tenis)
Canlı15:00
Lig TV 3
Wimbledon - 2.Tur (Tenis)
17:30
NTV Spor
FIA WRC Dünya Ralli Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
Lig Tv
Çeyrek Finaller Başlıyor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
22:15
Lig Tv
Euro 2016 2.Tur (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Diğer)
Canlı23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Diğer)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 30 Haziran 2016, 09:53:54
30 Haziran 2016

(http://www.sporx.com/img/2016/06/29/tv_813_Screenshot_2.jpg)

Polonya - Portekiz
TRT 1 (Canlı) 30 Haziran Perşembe 22:00

08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
08:00
NTV Spor
Sabah Haberleri (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Wimbledon 2016 1 No'lu Kort (Tenis)
15:00
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
Wimbledon 2016 Merkez Kort (Tenis)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:00
Sportstv
Spor 360 (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
20:00
NTV Spor
Dünya Ralli Şampiyonası Polonya / 1. Özel Etap (Motor Sporları)
21:15
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
Polonya - Portekiz (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Polonya - Portekiz (Futbol)
22:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
23:00
Sportstv
Gün Sonu (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
23:50
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Temmuz 2016, 09:59:07
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
2 TEMMUZ
10:00
FB TV
EURO2016 (Futbol)
Tekrar10:00
Lig Tv
Galler - Belçika (Futbol)
10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray Ailesi (Futbol)
Tekrar10:00
BJKTV
Feyenoord - Beşiktaş (Futbol)
10:30
FB TV
Stüdyo Fenerium (Diğer)
Tekrar11:00
GS TV
Galatasaray Odeabank - Trabzonspor (Basketbol)
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
11:00
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
11:30
BJKTV
Spor Öğreniyorum (Diğer)
Tekrar11:30
FB TV
Fenerbahçe -Galatasaray (Basketbol)
11:45
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Türkiye - Çin (Voleybol)
Tekrar12:15
TRT Spor
Galler - Belçika (Futbol)
12:30
GS TV
Gündem: Ultraslan İftar (Diğer)
13:00
BJKTV
Geleceğin Kartalları (Futbol)
13:30
GS TV
EURO2016 (Futbol)
Tekrar13:45
FB TV
Mersin İY - Fenerbahçe (Futbol)
14:00
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
14:00
TRT Spor
EURO2016: Kupaya Bakış (Futbol)
14:00
Lig Tv
Trabzonspor - Galatasaray (2001/02) (Futbol)
Canlı15:00
Smartspor
Formula 1 Avusturya GP: Sıralama Turları (Motor Sporları)
15:00
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
15:00
GS TV
Copa America (Futbol)
15:00
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
16:00
GS TV
Satranç Arenası (Diğer)
Tekrar16:15
Lig Tv
Galler - Belçika (Futbol)
16:30
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
16:30
BJKTV
Mevkidaş (Futbol)
17:00
NTV Spor
İlk Raunt (Diğer)
17:00
GS TV
Galatasaray - Fenerbahçe U15 (Futbol)
17:30
TRT Spor
Almanya - Slovakya (Futbol)
17:30
BJKTV
Yakın Markaj (Futbol)
18:00
FB TV
Smaçör (Voleybol)
18:00
NBA Tv
Charlotte Hornets - Orlando White: Summer League (Basketbol)
18:00
Lig Tv
STSL Sezonun En İyi 100 Golü (Futbol)
19:00
FB TV
Spor Magazin (Diğer)
19:30
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
20:00
NBA Tv
Orlando Blue - Indiana Pacers: Summer League (Basketbol)
20:00
BJKTV
Beşiktaş - Fenerbahçe (Futbol)
20:00
NTV Spor
Profesyonel Boks (Diğer)
20:00
GS TV
EURO2016 (Futbol)
21:00
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
21:00
GS TV
Türkiye Kupası'nın Öyküsü (Futbol)
Canlı21:00
Fox Sports
Minnesota Twins - Texas Rangers (Diğer)
21:05
NTV Spor
Özet: Türkiye - Çin (Voleybol)
21:15
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
21:15
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
21:30
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
Almanya - İtalya (Futbol)
Tekrar22:00
FB TV
Fenerbahçe - Trabzonspor (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Fluminense - Coritiba (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Almanya - İtalya (Futbol)
22:00
BJKTV
Magazin Kartalı (Diğer)
22:30
BJKTV
Sezonun Ardından (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı Futbol Haftasonu (Diğer)
23:45
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
00:00
NBA Tv
Miami Heat - LA Clippers: Summer League (Basketbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Temmuz 2016, 10:51:47
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
3 TEMMUZ

10:00
NTV Spor
Türkiye - Slovakya (Voleybol)
10:00
FB TV
3 Temmuz 2011 (Futbol)
10:00
BJKTV
Beşiktaşlı Ünlüler (Diğer)
10:00
TRT Spor
Spor Aktif (Diğer)
10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray Ailesi (Futbol)
Tekrar10:00
Lig Tv
Almanya - İtalya (Futbol)
10:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
11:00
GS TV
Anadolu Efes - Galatasaray Odeabank (Basketbol)
Tekrar11:15
TRT Spor
Almanya - İtalya (Futbol)
11:30
BJKTV
Geleceğin Kartalları (Futbol)
11:45
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
12:00
BJKTV
Magazin Kartalı (Diğer)
12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
12:10
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
Canlı12:30
Eurosport
Porsche Super Cup: Avusturya (Motor Sporları)
12:30
BJKTV
Futbol Akademisi (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Dünya Ralli Şampiyonası: 22. Özel Etap (Motor Sporları)
Tekrar13:30
BJKTV
Beşiktaş Mogaz - BB Ankara (Diğer)
13:45
FB TV
Fenerbahçe - Trabzonspor (Futbol)
14:00
TRT Spor
EURO2016: Kupaya Bakış (Futbol)
14:00
GS TV
Galatasaray Satranç Arenası (Diğer)
14:00
Lig Tv
Fenerbahçe - Beşiktaş (2001/02) (Futbol)
14:30
GS TV
Galatasaray Efsaneleri (Futbol)
15:00
A Spor
Real Madrid Goller (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Rallikros Şampiyonası - İsveç (Motor Sporları)
15:00
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
Canlı15:00
Smartspor
Formula 1 - Avusturya GP (Motor Sporları)
Canlı15:00
Eurosport
Fransa Bisiklet Turu: 2. Etap (Diğer)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
16:00
FB TV
Fenerbahçe - Uşak Sportif (Basketbol)
Tekrar16:15
Lig Tv
Almanya - İtalya (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Plaj Voleybolu Erkekler Finali Sinop (Voleybol)
Tekrar17:00
TRT Spor
Fransa - İrlanda Cumhuriyeti (Futbol)
17:00
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
Fenerbahçe - GF Tabriz (Futbol)
17:00
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
17:30
GS TV
Galatasaray'ın Gol Kralları (Futbol)
18:00
Lig Tv
Leicester City Özel (Futbol)
18:00
GS TV
Galatasaray Ansiklopedisi (Futbol)
18:00
A Spor
Copa America Özetler (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Plaj Voleybolu Kadınlar Finali Sinop (Voleybol)
18:00
BJKTV
Çizgi Dışı (Diğer)
Tekrar18:45
TRT Spor
İngiltere - İzlanda (Futbol)
Tekrar19:00
NTV Spor
Formula E - Londra (Motor Sporları)
Canlı19:00
Eurosport
NY City - NY Red Bulls (Futbol)
19:00
FB TV
Fenerium On Air (Diğer)
19:30
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
20:00
BJKTV
Beşiktaş - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı20:00
Fox Sports
Tampa Bay Riders - Detroit Tigers (MLB) (Diğer)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
Canlı20:00
NBA Tv
Indiana Pacers - Charlotte Hornets: Summer League (Basketbol)
20:30
TRT Spor
EURO2016 Maça Doğru (Futbol)
21:00
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
21:00
FB TV
3 Temmuz 2011 (Futbol)
21:30
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
22:00
NTV Spor
Profesyonel Boks (Diğer)
22:00
BJKTV
Anadolu Kartalları (Futbol)
Canlı22:00
NBA Tv
Miami Heat - New York Knicks: Summer League (Basketbol)
Canlı22:00
Lig Tv
EURO2016 Çeyrek Final: Fransa - İzlanda (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Corinthians - Flamengo (Futbol)
22:55
TRT Spor
Spor Artı - Hafta Sonu (Diğer)
23:00
GS TV
Metin Gibi Oynamak (Futbol)
23:00
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
23:30
A Spor
EURO2016 Özel (Futbol)




SpıorX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 04 Temmuz 2016, 09:43:20


04 Temmuz 2016

(http://www.sporx.com/img/2016/07/03/tv_704_Screenshot_1.jpg)

Tour de France - 3. Etap
Eurosport (Canlı) 04 Temmuz Pazartesi 15:00

07:00
A Spor
Sabah Sporu (Futbol)
07:00
NTV Spor
Sabah Haberleri (Futbol)
08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Tekrar08:00
BJKTV
Beşiktaş Mogaz - BB Ankara (Futbol)
09:00
FB TV
Günaydın Fenerbahçe (Futbol)
10:00
FB TV
7'de Dokuz (Futbol)
10:00
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray Ailesi (Futbol)
10:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
10:30
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
Tekrar11:00
GS TV
Galatasaray - Kayserispor (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Tekrar11:30
FB TV
Uşak Sportif - Fenerbahçe (Basketbol)
12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Tekrar12:00
BJKTV
Beşiktaş - Fenerbahçe (Futbol)
Tekrar12:15
TRT Spor
Fransa - İzlanda (Futbol)
13:30
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
Tekrar13:30
NTV Spor
Türkiye - Slovakya (Voleybol)
14:00
TRT Spor
EURO2016 Kupaya Bakış (Futbol)
14:00
A Spor
Beşiktaş Şampiyonluk Yolu (Futbol)
Tekrar14:00
FB TV
Fenerbahçe - Galatasaray (Kadın) (Basketbol)
14:00
BJKTV
Ajans Beşiktaş (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
Tour de France - 3. Etap (Diğer)
15:00
A Spor
Transfer Gündemi (Futbol)
15:00
BJKTV
EURO2016 Özel (Futbol)
15:00
GS TV
Metin Gibi Oynamak (Futbol)
15:10
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Tekrar15:30
GS TV
RH Gaziantep - Galatasaray odebaank (Basketbol)
16:00
BJKTV
Yakın Markaj (Futbol)
16:00
FB TV
Fenerium On Air (Diğer)
16:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
17:00
A Spor
Copa America Özetler (Futbol)
17:00
GS TV
18'in Dışından (Futbol)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Olimpik Kano Dünya Şampiyonası (Diğer)
17:30
BJKTV
Futbol Akademisi (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:40
TRT Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
19:00
FB TV
Spor Magazin (Diğer)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
NBA Tv
Dallas Mavericks - Orlando White (Basketbol)
20:00
A Spor
Bir Zamanlar Futbol (Futbol)
20:00
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
Tekrar20:00
BJKTV
Beşiktaş - Tottenham (Futbol)
21:00
GS TV
Mekteb-i Sultani (Diğer)
21:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı22:00
NBA Tv
Orlando Blue - Detroit Pistons (Basketbol)
Tekrar22:00
FB TV
Fenerbahçe - Başakşehir (Futbol)
22:00
NTV Spor
Raillkros Dünya Şampiyonası İsveç - Özet (Motor Sporları)
22:00
BJKTV
Sezonun Ardından (Futbol)
22:30
GS TV
Kupa Yolunda (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı00:00
NBA Tv
Charlotte Hornets - OKC Thunder (Basketbol)
Canlı02:00
NBA Tv
Boston Celtics- Philadelphia 76ers (Basketbol)
Canlı04:00
NBA Tv
San Antonio Spurs - Utah Jazz (Basketbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Temmuz 2016, 10:14:42
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
5 TEMMUZ
10:15
NTV Spor
Euro 2016 Kupa Bülteni (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı13:30
NTV Spor
Türkiye - Kanada (Basketbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Venus Williams - Yaroslava Shvedova (Tenis)
Canlı15:00
Lig TV 3
Simona Halep - Angelique Kerber (Tenis)
Canlı16:00
NTV Spor
Fransa - Filipinler (Basketbol)
Canlı17:00
Lig TV 3
Serena Williams - Anastasia Pavlyuchenkova (Tenis)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Dominika Cibulkova - Elena Vesnina (Tenis)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
TRT Spor
EURO 2016 (Futbol)
20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Temmuz 2016, 10:40:13
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
6 TEMMUZ
11:45
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası / 1. Gün (Diğer)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Sam Querrey - Milos Raonic (Tenis)
Canlı15:00
Lig TV 3
Roger Federer - Marin Cilic (Tenis)
Canlı16:30
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası / 1. Gün (Diğer)
Canlı17:00
Lig TV 2
Tomas Berdych - Lucas Pouille (Tenis)
Canlı17:00
Lig TV 3
Jo-Wilfried Tsonga - Andy Murray (Tenis)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
19:30
Lig Tv
Euro 2016'da Bugün (Futbol)
20:00
NBA Tv
New York Knicks - Orlando White (Basketbol)
20:30
TRT Spor
EURO 2016 (Futbol)
Canlı21:20
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
22:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
22:00
NBA Tv
Charlotte Hornets - Dallas Mavericks (Basketbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Portekiz - Galler (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
Portekiz - Galler (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
23:50
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 07 Temmuz 2016, 10:07:33

7 TEMMUZ

Almanya - Fransa

(http://www.sporx.com/img/2016/07/07/tv_642_Screenshot_3.jpg)


Lig Tv (Canlı) 07 Temmuz Perşembe 22:00

08:30
NTV Spor
Kanada - Senegal (Basketbol)
09:00
FB TV
Günaydın Fenerbahçe (Futbol)
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
09:10
Lig TV 3
Maç Saati - Wimbledon 2016 (Tenis)
10:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
Tekrar10:00
Lig Tv
Portekiz - Galler (Futbol)
10:20
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
10:20
FB TV
Güncel - Roman Neustadter (Futbol)
Canlı10:30
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:10
Lig TV 3
Maç Saati - Wimbledon 2016 (Tenis)
11:50
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
12:00
FB TV
Güncel - Van Der Wiel (Futbol)
12:20
TRT Spor
Copa Libertadores (Futbol)
13:00
Lig TV 3
Wimbledon Günün Özetleri (Tenis)
Canlı13:30
NTV Spor
Senegal - Türkiye (Basketbol)
14:00
Lig TV 3
Wimbledon'da Bugün (Tenis)
Tekrar14:00
FB TV
Gençlerbirliği - Fenerbahçe (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
TRT Spor
EURO2016 Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
Tour de France - 6. Etap (Diğer)
Canlı15:00
Lig TV 3
Wimbledon Merkez Kort (21.00'e kadar) (Tenis)
16:00
FB TV
Spor Magazin (Diğer)
16:15
Lig Tv
Almanya - İtalya (Geniş Özet) (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası (Diğer)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:00
Lig Tv
Fransa - İzlanda (Geniş Özet) (Futbol)
17:40
TRT Spor
EURO2016 Çeyrek Final Özetler (Futbol)
Tekrar18:40
TRT Spor
Portekiz - Galler (Futbol)
19:30
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
Canlı20:00
NBA TV
Dallas Mavericks - Orlando Blue : Yaz Ligi (Basketbol)
20:30
TRT Spor
EURO2016 Maça Doğru (Futbol)
21:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
21:00
NTV Spor
EURO2016 Özel (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
Almanya - Fransa (Futbol)
Canlı22:00
NBA TV
LA Clippers - Orlando White : Yaz Ligi (Basketbol)
Tekrar22:00
NTV Spor
Senegal - Türkiye (Basketbol)
Tekrar22:00
FB TV
Fenerbahçe - Sivasspor (Futbol)
22:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Almanya - Fransa (Futbol)
23:45
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı00:00
NBA TV
Detroit Pistons - Miami Heat : Yaz Ligi (Basketbol)
Canlı02:00
NBA TV
Boston Celtics - San Antonio Spurs : Yaz Ligi (Basketbol)
Canlı03:45
TRT Spor
Copa Libertadores Yarı Final: Independiente - Boca Juniors (Futbol)
Canlı04:00
NBA TV
Philadelphia 76ers - Utah Jazz : Yaz Ligi (Basketbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 08 Temmuz 2016, 10:05:54


08 Temmuz 2016

(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

07:00
A Spor
Sabah Sporu (Futbol)
08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
09:00
FB TV
Günaydın Fenerbahçe (Futbol)
Tekrar09:00
BJKTV
Beşiktaş Sompo Japan - Zenit (Basketbol)
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
09:15
Lig TV 3
Maç Saati Wimbledon (Tenis)
09:30
BJKTV
Video Beşiktaş (Futbol)
10:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
Tekrar10:00
Lig Tv
Almanya - Fransa (Futbol)
10:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
10:20
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
10:30
FB TV
Gündem (Futbol)
11:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:00
FB TV
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı11:00
NTV Spor
ABD - Çin (Wolrd Grand Prix Final Grubu) (Voleybol)
11:15
Lig TV 3
Maç Saati Wimbledon (Tenis)
Tekrar11:30
FB TV
Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe (Basketbol)
11:40
Lig Tv
EURO2016'da Bugün (Futbol)
12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
12:20
TRT Spor
Copa Libertadores (Futbol)
12:30
BJKTV
Sezonun Ardından (Futbol)
13:00
Lig TV 3
Wimbledon Günün Özetleri (Tenis)
Canlı13:10
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası - 3. Gün (Diğer)
14:00
A Spor
ZTK 2015 100 Gol (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
Lig TV 3
Wimbledon'da Bugün (Tenis)
14:00
BJKTV
Ajans Beşiktaş (Futbol)
14:00
TRT Spor
EURO2016 Kupaya Bakış (Futbol)
Tekrar14:00
FB TV
Fenerbahçe - Sivasspor (Futbol)
15:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Hingis/Mirza - Babos/Shvedova (Tenis)
Canlı15:00
Lig TV 3
Serena Williams - Vesnina (Tenis)
15:00
BJKTV
Çizgi Dışı (Diğer)
16:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
16:10
FB TV
Güncel - Neustadter (Futbol)
Tekrar16:15
Lig Tv
Almanya - Fransa (Futbol)
16:30
NTV Spor
Plaj Futbol (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Benneteau/Vasselin - Klaasen/Ram (Tenis)
17:00
A Spor
Copa America Özetler (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 3
Angelique Kerber - Venüs Wiliams (Tenis)
17:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
18:00
FB TV
Güncel - Van Der Wiel (Futbol)
18:00
Lig Tv
EURO2016 Golleri (Futbol)
18:20
TRT Spor
EURO2016 Finalistleri (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası - 3. Gün (Diğer)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
20:00
A Spor
Bir Zamanlar Futbol (Futbol)
20:00
TRT Spor
EURO2016 (Futbol)
Canlı20:00
NBA TV
Dallas Mavericks - Orlando Blue : Yaz Ligi (Basketbol)
Tekrar20:00
BJKTV
Beşiktaş - Athletic Bilbao (Futbol)
Tekrar20:15
Lig Tv
Portekiz - Galler (Futbol)
20:30
TRT Spor
EURO2016 Yarı Final Özetleri (Futbol)
21:00
FB TV
EURO2016 Özel (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı22:00
NBA TV
LA Clippers - Orlando White : Yaz Ligi (Basketbol)
Tekrar22:00
FB TV
Eskişehirspor - Fenerbahçe (Futbol)
Tekrar22:15
Lig Tv
Almanya - Fransa (Futbol)
22:30
BJKTV
Beşiktaşlı Ünlüler (Diğer)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:40
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
Canlı00:00
NBA TV
Detroit Pistons - Miami Heat : Yaz Ligi (Basketbol)
Canlı02:00
NBA TV
Boston Celtics - SA Spurs : Yaz Ligi (Basketbol)
Canlı04:00
NBA TV
Philadelphia 76ers - Utah Jazz : Yaz Ligi (Basketbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Temmuz 2016, 09:55:48
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
9 Temmuz

11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Diğer)
11:00
NTV Spor
FIVB Dünya Grand Prix, Brezilya - Hollanda (Voleybol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası (Diğer)
15:00
Eurosport
Fransa Bisiklet Turu - 8.Etap (Diğer)
Canlı15:00
Smartspor
Britanya GP Sıralama Turları (Motor Sporları)
15:00
Lig TV 3
Wimbledon'da Bugün (Tenis)
Canlı16:00
Lig TV 3
Wimbledon - Kadınlar Final (Tenis)
Canlı16:00
NTV Spor
Erkekler Olimpiyat Elemeleri 1/2 Final, Fransa - Türkiye (Basketbol)
Canlı18:00
Smartspor
Fenerbahçe - Voluntari (Futbol)
Canlı18:45
Lig TV 3
Wimbledon Çift Erkekler - Final (Tenis)
19:30
Lig Tv
Euro 2016 Finale Doğru (Futbol)
Canlı19:45
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:00
Lig TV 3
Wimbledon Çift Kadınlar - Final (Tenis)
Canlı22:00
Eurosport 2
Seattle Sounders - LA Galaxy (Futbol)
Canlı22:30
Lig TV 2
Chapecoense - Corinthians (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Diğer)
23:30
NTV Spor
İlk Raunt (Diğer)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Temmuz 2016, 09:59:55
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
10 Temmuz
10:00
Lig Tv
Euro 2016 Finale Doğru (Futbol)
10:00
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
10:40
NTV Spor
Euro 2016 Kupa Bülteni (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
12:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
14:00
TRT Spor
Kupaya Bakış (Futbol)
14:00
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası / 5. Gün (Diğer)
Canlı15:00
Smartspor
Formula 1 Britanya GP (Motor Sporları)
15:00
Lig TV 3
Wimbledon'da Bugün (Tenis)
Canlı16:00
Lig TV 3
Wimbledon Final | Andy Murray - Milos Raonic (Tenis)
16:00
NTV Spor
Basketbol Erkekler Olimpiyat Elemeleri / Final Maçı (Basketbol)
18:00
NTV Spor
Avrupa Atletizm Şampiyonası / 5. Gün (Diğer)
18:00
Lig Tv
Euro 2016 Final Günü (Futbol)
20:00
TRT Spor
EURO 2016 (Futbol)
21:45
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 2
Sao Paulo - America Mineiro (Futbol)
Canlı22:00
TRT 1
Portekiz - Fransa (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Portekiz - Fransa (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)
23:45
TRT Spor
Avrupa Gecesi (Futbol)
Canlı23:50
NTV Spor
Euro 2016 Özel (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Temmuz 2016, 09:41:03
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
11 Temmuz
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:20
NTV Spor
World Grand Prix / Final Maçı (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport
Almanya U19 - İtalya U19 (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
FB TV
Mehmet Topal imza töreni (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
Lig Tv
Euro 2016 Turnuvanin Ardindan (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
Lig Tv
Ana Haber (Futbol)
20:00
NTV Spor
Profesyonel Boks Rusya (Diğer)
Tekrar21:30
TRT Spor
EURO 2016 Final (Futbol)
22:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Temmuz 2016, 10:03:59
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
12 Temmuz
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
11:05
NTV Spor
Dünya Ralli Şampiyonası (Motor Sporları)
12:30
Fox Sports
Avustralya Rugby Ligi (Diğer)
Canlı13:00
Eurosport 2
U19 Avr. Şampiyonası, Hollanda - Hırvatistan (Futbol)
13:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol: Ibrahimovic (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
Fransa Bisiklet Turu, 10.Etap (Diğer)
19:00
Lig Tv
Ana Haber (Diğer)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
Smartspor
Thun - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport
U19 Avr. Şampiyonası, Fransa - İngiltere (Futbol)
20:30
Lig TV 3
Vitoria - Fluminense (Geniş Özet) (Futbol)
21:00
Lig TV 3
Wimbledon'un Ardından (Tenis)
21:15
Lig TV 2
Vay Bee (Diğer)
21:30
NTV Spor
Spor Haberleri (Diğer)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Temmuz 2016, 11:10:54
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
13 Temmuz
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
12:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
12:15
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
14:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
15:20
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
17:30
NTV Spor
Olimpik Kano Dünya Şampiyonası Slalom (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
18:30
NTV Spor
Brezilya - İtalya / Dünya Voleybol Ligi Final Grubu (Voleybol)
Canlı19:00
Lig Tv
Paris Saint-Germain - West Bromwich (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
20:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
Smartspor
Fenerbahçe - Panathinaikos (Futbol)
23:00
Sportstv
Gün Sonu (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
00:30
TRT Spor
Özel Dosya "EURO 2016" (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Temmuz 2016, 10:24:48
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
14 TEMMUZ
10:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo Anaheim (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
12:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
12:15
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Futbol)
14:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (Tenis)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:30
NTV Spor
A.B.D. - İtalya / Dünya Voleybol Ligi Final Grubu (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
Canlı20:00
Beyaz Tv
Zimbru - Osmanlıspor FK (Futbol)
20:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport
Almanya U19 - Portekiz U19 (Futbol)
23:00
Sportstv
Gün Sonu (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:45
NTV Spor
Zum (Futbol)
00:00
Lig Tv
Günün Sonu (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Temmuz 2016, 10:37:39
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
16 TEMMUZ

10:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
13:00
TRT Spor
Diamond Lig (Diğer)
13:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
13:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol: P.Pogba (Futbol)
14:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
16:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (canlı)1.yarı final (Tenis)
17:00
NTV Spor
Profesyonel Rodeo Sacramento (Diğer)
18:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg (canlı)2.yarı final (Tenis)
Canlı18:30
NTV Spor
Dünya Voleybol Ligi Final Grubu / Yarı Final 1. Maçı (Voleybol)
19:00
Lig Tv
Ana Haber (Futbol)
19:30
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
20:00
Lig Tv
Euro 2016 Turnuvanın Ardından (Futbol)
21:00
Lig Tv
Belgesel: Raul Efsanesi (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Dünya Voleybol Ligi Final Grubu / Yarı Final 2. Maçı (Voleybol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Botafogo - Flamengo (Futbol)
23:00
TRT Spor
Maksimum (Futbol)
23:30
NTV Spor
Profesyonel Boks Almanya (Diğer)
00:30
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Temmuz 2016, 10:41:36
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
17 TEMMUZ
10:00
TRT Spor
Spor Gündemi (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
13:00
NTV Spor
Adalar - Esti / Su Topu Kadınlar Türkiye Finali (Diğer)
13:30
TRT Spor
Olimpiyat Yolu (Diğer)
14:30
NTV Spor
Gillette World Sports (Futbol)
14:40
Sportstv
Center Court (Tenis)
16:00
NTV Spor
Profesyonel Rodeo Kansas (Diğer)
16:00
Sportstv
ATP 500 Hamburg(canlı) final (Tenis)
17:30
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
19:15
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
19:30
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport
Avusturya U19 - Almanya U19 (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Dünya Voleybol Ligi Final Grubu / Final Maçı (Voleybol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Corinthians- Sao Paulo (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
Portland Timbers - Seattle Sounders (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)
00:30
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Temmuz 2016, 09:39:26
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
18 TEMMUZ
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport 2
İngiltere U19 - Hırvatistan U19 (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport
Hollanda U19 - Fransa U19 (Futbol)
13:30
TRT Spor
Olimpiyat Yolu (Futbol)
15:00
Sportstv
Tribüne Renk Kat (Basketbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
17:30
NTV Spor
Super Enduro Dünya Şampiyonası Finlandiya (Diğer)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:00
TRT Spor
Bir Ömür Spor (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Diğer)
20:30
TRT Spor
Transfer Dosyası (Futbol)
23:00
TRT Spor
Rüzgar Gibi Geçti (Futbol)
23:00
Sportstv
ATP 500 Washington (Tenis)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
01:00
Sportstv
ATP 500 Washington (Tenis)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 19 Temmuz 2016, 10:01:34
Galatasaray - Young Boys

(http://www.sporx.com/img/2016/07/19/tv_451_Screenshot_8.jpg)

Smartspor 2 (Canlı) 19 Temmuz Salı 20:30



07:00
A Spor
Sabah Sporu (Futbol)
07:00
NTV Spor
Sabah Haberleri (Futbol)
Tekrar08:00
BJKTV
Beşiktaş - Gençlerbirliği (Futbol)
08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
09:45
BJKTV
Süper Lig Goller (Futbol)
Tekrar10:00
Lig Tv
EURO2016 : Almanya - Polonya (Futbol)
10:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
10:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo (Diğer)
10:30
TRT Spor
EURO2016 Goller (Futbol)
11:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
12:00
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Dünya Voleybol Ligi Yarı Final: İtalya-Sırbistan (Voleybol)
12:20
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Tekrar12:30
BJKTV
Beşiktaş - Marsilya (Futbol)
13:20
Lig Tv
Quiz: Pierre Webo (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
BJKTV
Ajans Beşiktaş (Futbol)
14:05
NTV Spor
B Planı (Futbol)
14:10
A Spor
Şampiyonlar Ligi Goller (Futbol)
15:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
15:00
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
16:05
NTV Spor
Transworld Sport (Diğer)
16:10
Lig Tv
Galatasaray - Trabzonspor (2000/01 Sezonu) (Futbol)
17:00
A Spor
Nostalji Kuşağı (Futbol)
17:00
TRT Spor
Basel'e Giden Yol (Futbol)
17:30
BJKTV
Gündem Özel (Futbol)
18:00
BJKTV
Anadolu Kartalları (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
20:00
TRT Spor
Bir Ömür Spor : Feyyaz Uçar (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:00
BJKTV
En Baba Kartal (Futbol)
20:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Galatasaray - Young Boys (Futbol)
20:30
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
Smartspor
Sparta Prag - Fenerbahçe (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
21:30
BJKTV
Geleceğin Kartalları (Futbol)
21:30
NTV Spor
Dünyanın En Güçlü Adamları (Diğer)
Tekrar22:10
Lig Tv
EURO2016: Çek Cumh. - Hırvatistan (Futbol)
22:10
NTV Spor
Kırkpınar Belgeseli (Diğer)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:00
BJKTV
Yakın Markaj (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Temmuz 2016, 10:23:49
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
20 TEMMUZ

10:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Tekrar10:00
Lig Tv
İzlanda - Macaristan (Futbol)
10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray Ailesi (Futbol)
10:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo - Phoenix (Diğer)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:00
GS TV
Maç Günü - Maç Sonu (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
12:00
GS TV
Kamp Günlüğü (Futbol)
12:00
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
12:05
NTV Spor
Dünya Voleybol Ligi Yarı Final: Fransa-Brezilya (Voleybol)
12:20
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
12:30
GS TV
Galatasaray'ın Kralları (Futbol)
13:15
Lig Tv
Quiz: Tunay Torun (Futbol)
14:00
TRT Spor
Copa Libertadores (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
GS TV
Gün Ortası (Futbol)
14:05
NTV Spor
Kırkpınar Belgeseli (Diğer)
14:10
A Spor
UEFA Avrupa Ligi Goller (Futbol)
Tekrar15:00
GS TV
Galatasaray - Young Boys (Futbol)
15:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
Tour de France : 17. Etap (Diğer)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:05
NTV Spor
Transworld Sport (Diğer)
16:10
Lig Tv
Ankaragücü - Beşiktaş (2001/02 Sezonu) (Futbol)
17:00
A Spor
Nostalji Kuşağı (Futbol)
17:00
GS TV
Arena'da Unutulmaz 11 Zafer (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
18:45
TRT Spor
Lig Hatırası (Futbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
20:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
20:00
GS TV
Kamp Raporu - İsviçre (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:30
TRT Spor
Transfer Dosyası (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
22:10
NTV Spor
Formula E : Sezon Değerlendirme (Motor Sporları)
Tekrar22:20
Lig Tv
Belçika - İrlanda (Futbol)
23:00
GS TV
Galatasaray'ın Kralları (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Temmuz 2016, 10:40:48
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

21 TEMMUZ

10:00
Lig Tv
Portekiz-Avusturya (Futbol)
10:00
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
10:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo Phoenix (Futbol)
12:15
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
13:15
Lig Tv
Quız(Bekir İrtegün) (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:15
TRT Spor
FIFA 2018 Magazin (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:30
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
Beyaz Tv
Osmanlıspor - Zimbru (Futbol)
21:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (Futbol)
Tekrar22:15
Lig Tv
Rusya-Galler (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Temmuz 2016, 11:15:59
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
22 TEMMUZ
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
13:15
Lig Tv
Quız (Bruno Mezenga) (Futbol)
13:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (Futbol)
15:00
Smartspor
Manchester United - B.Dortmund (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:30
TRT Spor
Engelsiz Spor (Diğer)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
19:00
Lig Tv
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:15
Smartspor
Al Hilal - Beşiktaş(Hazırlık) (Futbol)
20:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
22:00
TRT Spor
Diamon Lig (Atletizm) (Diğer)
22:10
NTV Spor
İlk Raunt (Diğer)
Tekrar22:15
Lig Tv
Ukrayna - Polonya (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Temmuz 2016, 09:21:36
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
23 TEMMUZ

09:00
NTV Spor
Yedi Gün Spor (Futbol)
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
09:00
FB TV
Günaydın Fenerbahçe (Futbol)
10:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray Ailesi (Futbol)
Tekrar10:00
Lig Tv
İsviçre - Fransa (Futbol)
10:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Tekrar11:00
GS TV
GS Odeabank - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
11:00
FB TV
Rio 2016 Olimpiyata Doğru (Diğer)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:30
FB TV
Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı12:00
Smartspor
Melbourne Victory - Juventus (Futbol)
12:00
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
12:30
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
Canlı13:00
NTV Spor
655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri: 1. Tur (Diğer)
Canlı13:00
Eurosport
Tour de France: 20. Etap (Diğer)
Tekrar14:00
FB TV
Fenerbahçe - Voluntari (Futbol)
14:10
A Spor
Süper Lig Goller (Futbol)
14:10
Lig Tv
Trabzonspor - Samsunspor (2000/01) (Futbol)
15:00
GS TV
Gündem: Levent Nazifoğlu (Futbol)
Canlı15:00
Smartspor
Formula 1 : Macaristan GP Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı15:00
NTV Spor
655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri: 2. Tur (Diğer)
15:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı15:45
Eurosport 2
Kayakla Atlama: Polonya (Diğer)
16:00
GS TV
Kamp Raporu (İsviçre Kolaj) (Futbol)
Tekrar16:10
Lig Tv
Kuzey İrlanda - Almanya (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri: 3. Tur (Diğer)
17:00
A Spor
Nostalji Kuşağı (Futbol)
18:00
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
U20 Avrupa Basketbol Şamp: Türkiye - Litvanya (Basketbol)
18:30
GS TV
Dünya Derbileri (Futbol)
19:00
FB TV
Transfer Dosyası (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor
Celtic - Leicester City (Futbol)
20:00
Lig Tv
La Liga'nın Yeni Takımları (Futbol)
20:00
GS TV
Şampiyonluk Sezon Golleri (Futbol)
20:00
A Spor
Bir Zamanlar Futbol (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Belçika Süper Kupası: Club Brugge-Standard (Futbol)
21:00
Lig Tv
Marcos Senna (Belgesel) (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Corinthians - Figueirense (Futbol)
Tekrar22:00
FB TV
Fenerbahçe - Panathinaikos (Futbol)
Tekrar22:10
Lig Tv
Macaristan - Portekiz (Futbol)
Tekrar22:30
GS TV
G.Saray-Beşiktaş U16 Ligi (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport 2
Portland Timbers - LA Galaxy (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Profesyonel Boks: Alabama / ABD (Diğer)
Canlı00:30
Lig TV 3
Santa Cruz - Coritiba (Futbol)
Canlı02:00
NTV Spor
WBC Ağırsıklet Boks Dünya Şamp: Wilder-Arreola (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Temmuz 2016, 10:19:16
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
24 TEMMUZ
10:00
NTV Spor
Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 2016 (Diğer)
11:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Çeyrek Final (Diğer)
13:30
TRT Spor
Diamond Lig (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Yarı Final (Diğer)
Canlı15:00
Smartspor
Formula 1 Macaristan GP (Motor Sporları)
Canlı15:40
NTV Spor
655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri / Ağalık İhalesi (Diğer)
Canlı17:30
NTV Spor
655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Final (Diğer)
Canlı19:00
Smartspor
Beşiktaş - Ufa (Futbol)
19:30
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
Canlı20:00
Eurosport 2
New York Red Bulls - New York City FC (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
U20 Avrupa Basketbol Şampiyonası / Final Maçı (Basketbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Gremio - Sao Paulo (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
Sporting Kansas City - Seattle Sounders (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Temmuz 2016, 10:13:20
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
25 TEMMUZ
10:30
TRT Spor
Süper Spor (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Futbol)
Canlı13:30
BJKTV
Fikret Orman Basın Toplantısı (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:30
Smartspor
Manchester City - Manchester United (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:30
NTV Spor
Super Enduro Dünya Şampiyonası Euskadi (Diğer)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Bursaspor Tv
Austria Salzburg - Bursaspor (Futbol)
20:00
Lig Tv
Transfer Gündemi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:30
TRT Spor
Transfer Analiz (Futbol)
22:05
NTV Spor
Formula E Sezon Değerlendirme (Motor Sporları)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
00:30
TRT Spor
Transfer Analiz (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 25 Temmuz 2016, 13:28:58
(https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/13620355_1716994245233271_1970449703289033500_n.jpg?oh=87fa1a66daa62b4c256499cfeac05eba&oe=58315AF2)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Temmuz 2016, 10:34:50
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
26 TEMMUZ
10:30
TRT Spor
Olimpiyat Nostalji (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
Canlı13:00
Smartspor
Juventus - Totenham (Futbol)
13:15
Lig Tv
Quiz: G.Torje (Futbol)
13:40
TRT Spor
Bir Ömür Spor (Futbol)
13:45
Lig Tv
1 yıldız 10 gol (Futbol)
18:45
TRT Spor
Olimpiyat Yolu (Diğer)
20:00
Lig Tv
EURO2016 golleri (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:45
Smartspor
Aarhus - Galatasaray (Futbol)
21:15
NTV Spor
Profesyonel Boks (Diğer)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Temmuz 2016, 10:04:03
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
27 TEMMUZ
10:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo Little Rock (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Diğer)
18:00
Sportstv
Rio 2016 (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:30
TRT Spor
Bir Ömür Spor (Futbol)
20:00
TRT Spor
Transfer Analiz (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
21:00
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:30
Smartspor
Fenerbahçe - Monaco (Futbol)
22:15
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel Devre Arası (Futbol)
23:20
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel Maç Sonu (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Temmuz 2016, 10:49:30
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

28 TEMMUZ

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:15
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
12:55
TRT Spor
Takvim Yaprakları (Futbol)
13:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (F.Tekke) (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:30
Smartspor
B.Dortmund - M.City (Futbol)
15:20
TRT Spor
Olimpiyat Yolu (Diğer)
16:55
TRT Spor
Özel Dosya (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:45
TRT Spor
Avrupa Defter(Maça Doğru) (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Başakşehir - Riijeka (Futbol)
Canlı21:00
Beyaz Tv
Osmanlıspor - Kalju (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
St.Entienne - AEK (Futbol)
Canlı23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Temmuz 2016, 10:07:56
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
29 TEMMUZ
10:30
TRT Spor
Spor M-Oto (Motor Sporları)
12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
Canlı13:05
Smartspor
Tottenham - Atletico Madrid (Futbol)
13:15
Lig Tv
Quiz: Elyasa Süme (Futbol)
13:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
15:20
TRT Spor
Olimpiyat Yolu (Diğer)
16:30
TRT Spor
Engelsiz Spor (Diğer)
20:30
TRT Spor
Transfer Analiz (Futbol)
21:45
TRT Spor
Lig Hatırası (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Temmuz 2016, 10:47:45
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
30 TEMMUZ

10:30
Lig TV 3
Otofan (Motor Sporları)
11:05
Smartspor
Juventus-South China (Futbol)
12:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
12:30
TRT Spor
5 Kıtadan 5 Halkaya (Diğer)
15:00
Smartspor
Formula 1(Sıralama) (Motor Sporları)
17:00
Smartspor
Eibar-Beşiktaş (Futbol)
17:30
Tivibu Spor
Zenit-L.Moskova (Futbol)
19:00
Bursaspor Tv
Bursaspor-Darmstadt (Futbol)
19:00
NTV Spor
Mouscron-Anderlecht (Futbol)
20:00
Smartspor 2
Celtic-Barcelona (Futbol)
20:00
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
20:00
Tivibu Spor
Anji-CSKA Moskova (Futbol)
21:00
Smartspor
M.United-G.Saray (Futbol)
21:15
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
22:00
Smartspor 2
R.Madrid-Chelsea (Futbol)
22:00
Lig Tv
Figuirense-Vitoria (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Temmuz 2016, 10:14:41
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
31 TEMMUZ

10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray (Futbol)
10:00
BJKTV
Beşiktaşlı Ünlüler (Diğer)
Tekrar10:00
Lig Tv
Fransa - İzlanda (Futbol)
10:30
FB TV
Fenerium On-Air (Diğer)
11:00
BJKTV
Magazin Kartalı (Diğer)
11:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
11:00
GS TV
Maç Günü - Maç Sonu (Futbol)
Tekrar11:10
BJKTV
Beşiktaş - Fenerbahçe (Futbol)
Tekrar11:30
FB TV
Uşak Sportif - Fenerbahçe (Basketbol)
12:00
Lig Tv
Maç Özetleri - STSL (Futbol)
12:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
13:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo (Diğer)
Tekrar13:30
GS TV
Manchester United - Galatasaray (Futbol)
Tekrar13:45
FB TV
Fenerbahçe - Ajax (Futbol)
Tekrar14:05
NTV Spor
Crystal Palace - Manchester United (Futbol)
14:15
Lig Tv
Göztepe - Beşiktaş (2001/02) (Futbol)
Canlı15:00
Smartspor
Formula 1 - Almanya GP (Motor Sporları)
15:30
GS TV
Dünden Bugüne - Derbi Golleri (Futbol)
16:00
FB TV
Transfer Dosyası (Futbol)
Tekrar16:15
Lig Tv
Almanya - İtalya (Futbol)
16:30
GS TV
Gündem - Johan Elmander (Futbol)
16:30
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
17:00
GS TV
Olimpiyat Aslanları (Diğer)
17:45
BJKTV
Anadolu Kartalları (Diğer)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Spartak Moskova - Arsenal Tula (Futbol)
18:10
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Genk - Oostende (Futbol)
20:00
BJKTV
Kamp Günlüğü (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:00
Lig Tv
Lig Gündemi (Futbol)
20:00
GS TV
Kamp Raporu (Futbol)
Tekrar21:00
BJKTV
Beşiktaş - Eibar (Futbol)
21:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo (Diğer)
Tekrar22:00
FB TV
Fenerbahçe - Monaco (Futbol)
22:05
NTV Spor
Profesyonel Boks (Diğer)
Tekrar22:15
Lig Tv
Portekiz - Galler (Futbol)
22:30
BJKTV
Mevkidaş (Futbol)
22:30
GS TV
Gündem - Johan Elmander (Futbol)
23:00
BJKTV
Yakın Markaj (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Ağustos 2016, 10:01:34
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
1 AĞUSTOS

11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
15:05
NTV Spor
B Planı (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Rubin Kazan - Amkar (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:30
TRT Spor
Transfer Analiz (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Ağustos 2016, 10:13:43
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
2 AĞUSTOS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:00
A Spor
Spor Ajansı. (Futbol)
Canlı11:00
NTV Spor
Spor Toto Basketbol Ligi Kura Çekimi (Basketbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
15:05
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:30
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
23:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Ağustos 2016, 11:05:38
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

3 AĞUSTOS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
13:15
Lig Tv
Quiz: Mehmet Yılmaz (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
16:50
TRT Spor
Lig Hatırası (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:45
TRT Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
20:30
TRT Spor
Transfer Analiz (Futbol)
21:00
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:00
Kanal D
Barcelona - Leicester City (Futbol)
21:45
Lig Tv
Monaco - Fenerbahçe (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:40
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
23:45
Lig Tv
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Ağustos 2016, 11:46:11
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
5 AĞUSTOS
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:00
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
Canlı13:00
TRT Spor
Kura Çekimi (Şampiyonlar Ligi) (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Kura Çekimi (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
15:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
16:20
TRT Spor
Engelsiz Spor (Diğer)
18:00
Sportstv
Rio 2016 (Diğer)
Canlı20:00
Eurosport
B.Dortmund - Sunderland (Futbol)
20:30
TRT Spor
Transfer Analiz (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Oostende - C.Brugge (Futbol)
22:45
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:35
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Ağustos 2016, 11:38:19
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
7 AĞUSTOS
12:00
TRT Spor
Gündem Spor (Diğer)
12:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Groningen - Feyenoord (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Sparta Rotterdam - Ajax (Futbol)
16:00
Tivibu Spor 3
PL Match Play Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Gazovik Orenburg - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı18:00
TV8
Leicester City - Manchester United (Futbol)
19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
ATP Atlanta   - Final (Tenis)
20:00
Lig Tv
Lig Gündemi (Futbol)
20:00
Tivibu Spor 4
Travelers Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:00
Smartspor
Beşiktaş - Olympiakos (Futbol)
20:00
Fox Sports
MLB   , Detroit Tigers - NY Mets (Diğer)
Canlı21:00
NTV Spor
Gent - Genk (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
West Ham - Juventus (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Palmeiras - Vitoria (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport
Portland Timbers - Kansas City (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyat Oyunları, Avustralya - Türkiye (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Ağustos 2016, 10:41:57
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

8 AĞUSTOS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:00
Fox Sports
Panthers - Roosters (Rugby) (Diğer)
12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
15:00
TRT Spor
Okçuluk (Rio 2016) (Diğer)
17:00
TRT Spor
Boks (Rio 2016) (Diğer)
18:00
TRT Spor
İspanya - ABD (Rio 2016) (Basketbol)
19:30
Tivibu Spor 2
S.Moskova - K.Sovetov (Futbol)
20:10
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Futbol)
21:00
TRT Spor
Okçuluk-Atıcılık-Judo (Diğer)
21:15
Eurosport 2
Stuttgart - St. Pauli (Futbol)
22:00
TRT Spor
Senkronize Atlama (Diğer)
23:30
TRT Spor
Eskrim (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Ağustos 2016, 10:26:04
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
9 AĞUSTOS

10:30
Lig Tv
MHK Yaz Semineri (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:15
TRT Spor
RİO 2016 Özel (Diğer)
12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
12:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
13:15
Lig Tv
Quiz: P.Webo (Diğer)
16:00
TRT Spor
Binicilik-E.Atlama-Judo (Diğer)
16:15
NTV Spor
RİO 2016 Özel (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:45
TRT Spor
Yüzme-Binicilik (Diğer)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:30
NTV Spor
Belçika Ligi Özetler (Futbol)
21:30
TRT Spor
Judo-Halter-Eskrim-Epe (Diğer)
Canlı21:45
TRT 1
R.Madrid-Sevilla (Futbol)
22:00
NTV Spor
Spor Haberleri (Futbol)
22:45
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:45
TRT Spor
Türkiye-Japonya (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Ağustos 2016, 19:09:40
(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s851x315/13903343_1723469427919086_4528467366409656693_n.jpg?oh=5062d0c4c09ef0a7ed15e27f6962f1ca&oe=585741C0)



Murat Ok
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Ağustos 2016, 19:16:51
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

10 AĞUSTOS

19:00
Lig Tv
Ana Haber (Diğer)
Canlı19:15
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları, Yüzme (Diğer)
19:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:15
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları, Sırbistan - Fransa (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları, Artistik Jimnastik (Diğer)
23:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Ağustos 2016, 11:26:05
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
11 AĞUSTOS
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
14:30
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
Canlı17:15
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları - Boks (Diğer)
17:30
A Spor
Olimpiyat Günlüğü (Diğer)
Canlı18:00
TRT Avaz
A.Konyaspor - Karabükspor (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:15
TRT Spor
Belarus - Türkiye (Basketbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
Canlı20:00
TRT Avaz
Gençlerbirliği - Adanaspor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu. (Futbol)
21:30
NTV Spor
ABD - California Profesyonel Boks (Diğer)
23:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Ağustos 2016, 13:11:13
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
12 AĞUSTOS
14:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:45
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
17:00
Sportstv
Rio 2016 (Diğer)
17:30
A Spor
Olimpiyat Günlüğü (Diğer)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Zenit - Rostov (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:00
Sportstv
Rio 2016 (Diğer)
Canlı21:00
A Spor
Trabzonspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Bastia - PSG (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
St.Truiden - Anderlecht (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Rio Ave - Porto (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:30
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Ağustos 2016, 11:12:28
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
13 AĞUSTOS

14:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
Canlı15:30
NTV Spor
Zulte Waregem-S.Liege (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Ural-C.Moskova (Futbol)
Canlı18:00
TRT Avaz
Adanaspor-Karabükspor (Futbol)
Canlı18:00
Lig Tv
Bordeaux-St. Etienne (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı19:45
Lig Tv
Süper Kupa Özel (Futbol)
Canlı20:00
TRT Avaz
G.Birliği-Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Süper Kupa Özel (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
S.Lizbon-Maritimo (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor
R.Kazan-S.Moskova (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 3
Ajax-Roda (Futbol)
Canlı20:45
ATV
Beşiktaş-Galatasaray (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Metz-Lille (Futbol)
Canlı21:00
Smartspor
Inter-Celtic (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Türkiye-Brezilya (Basketbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Vitoria-Santa Cruz (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Süper Kupa Özel (Futbol)
22:30
Tivibu Spor
Tondela-Benfica (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Ağustos 2016, 10:20:39
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
14 AĞUSTOS

13:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
NTV Spor
Olimpiyat Özel (At Yarışı)
Canlı15:00
Smartspor
MotoGP - Avusturya GP (Motor Sporları)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Feyenoord - Twente (Futbol)
15:30
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları (Diğer)
Canlı16:00
Lig TV 3
Nancy - Lyon (Futbol)
17:00
NTV Spor
TVF Pro Beach Tour, Kadınlar Finali (Voleybol)
Canlı17:45
Tivibu Spor
PSV - AZ Alkmaar (Futbol)
Canlı18:00
Lig Tv
Nice - Rennes (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Club Brugge - Lokeren (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları, Yelken (Diğer)
Canlı20:00
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları, Artistik Jimnastik (Diğer)
Canlı20:00
Lig Tv
Lig Gündemi (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 2
Terek Grozny - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
B.Dortmund - Bayern Münih (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Marsilya - Toulouse (Futbol)
Canlı23:00
Lig Tv
Sevilla - Barcelona (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport
Chicago Fire - Orlando City (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Rio 2016 Olimpiyatları, Güreş (Futbol)
23:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Ağustos 2016, 10:45:20
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)
15 AĞUSTOS
10:00
Lig Tv
Lig Gündemi (Futbol)
10:00
NTV Spor
Spor Haberleri (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:55
TRT Spor
Takvim Yaprakları (Futbol)
14:00
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
14:05
NTV Spor
Rio 2016 Özel (Diğer)
15:30
TRT Spor
Atletizm-Güreş(Rio 2016) (Diğer)
15:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
Lig Tv
La Liga'da Yeni Sezon (Futbol)
19:00
TRT Spor
Yelken (Rio 2016) (Diğer)
Canlı19:30
Eurosport
Sandhausen-B.Dortmund (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:00
NTV Spor
Profesyonel Boks (Diğer)
22:30
TRT Spor
Güreş (Rio 2016) (Diğer)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 16 Ağustos 2016, 14:25:01
(https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14064247_1726202700979092_7236252323758968562_n.jpg?oh=a080edc7dcebea6eff04433879406da9&oe=584ADC4A)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Ağustos 2016, 16:19:32
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

16 AĞUSTOS

16:00
Sportstv
Kitaplı Spor (Diğer)
17:00
Sportstv
Rio 2016 -stüdyo programı (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
Lig Tv
Ana Haber (Futbol)
19:30
Sportstv
Sport Center (Diğer)
20:00
Sportstv
Rio 2016 -stüdyo programı (Diğer)
Canlı20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
İspanya - Türkiye (Basketbol)
Canlı21:45
TRT 1
Ajax - Rostov (Futbol)
22:15
TRT Spor
Rio 2016 Güreş (Diğer)
23:00
NTV Spor
Rio 2016 Olimpiyat Özel (Diğer)
00:00
Lig Tv
Günün Sonu (Futbol)
Canlı01:00
TRT Spor
ABD - Japonya (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 18 Ağustos 2016, 13:44:20
Fenerbahçe - Grasshoppers
Smartspor (Canlı) 18 Ağustos Perşembe 21:00

(http://www.sporx.com/img/2016/08/17/tv_710_Screenshot_3.jpg)


08:00
TRT HD
İlk Baskı (Futbol)
11:00
TRT HD
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:20
TRT HD
Spor Stüdyosu (Futbol)
14:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
15:00
TRT HD
Rio 2016 Tekvando (Diğer)
16:00
TRT HD
Rio 2016 Atletizm (Diğer)
17:00
Sportstv
Rio 2016 -stüdyo programı (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:30
TRT HD
Rio 2016 Güreş (Kadınlar) (Diğer)
19:00
TRT HD
Rio 2016 Yelken (Diğer)
Canlı19:30
Beyaz Tv
Midtjylland - Osmanlıspor FK (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Diğer)
20:00
NTV Spor
UEFA Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Medipol Başakşehir - Shakhtar Donetsk (Futbol)
Canlı21:00
Smartspor
Fenerbahçe - Grasshoppers (Futbol)
22:30
TRT HD
Çin - Hollanda (Voleybol)
22:45
Sportstv
Futbol center (Futbol)
23:00
NTV Spor
UEFA Avrupa Ligi Özel (Futbol)
00:30
TRT HD
Rio 2016 Atletizm (Diğer)
Canlı04:35
TRT HD
Sırbistan - ABD (Voleybol)


SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Ağustos 2016, 09:56:17
(http://www.ntvspor.net/html/r/i/quadro/ntvspor_q_tvde_spor_ekrani.jpg)

19 AĞUSTOS
10:00
Lig Tv
Yusuf Namoğlu İle Özel (Futbol)
10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray Ailesi (Futbol)
10:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
10:30
BJKTV
Video Beşiktaş (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:30
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
11:30
GS TV
Maçın Öyküsü (Futbol)
12:30
BJKTV
Beşiktaş - Altay (Futbol)
14:00
BJKTV
Ajans Beşiktaş (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
15:00
GS TV
GS İddaa (Futbol)
15:00
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Tekvando (Diğer)
15:05
NTV Spor
İlk Raunt (Basketbol)
15:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Güreş (Diğer)
16:00
BJKTV
Gündem Beşiktaş (Futbol)
17:00
BJKTV
Dünyanın Sporu (Diğer)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
A Spor
Maç Özetleri (Futbol)
18:00
BJKTV
Geleceğin Kartalları (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
İtalya- ABD (Erkekler Yarı Final) (Voleybol)
19:30
A Spor
Süper Lig Özel (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
İspanya - ABD (Erkekler Yarı Final) (Basketbol)
19:45
Lig Tv
Maç Başlıyor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Maç Toplantısı (Futbol)
20:00
NTV Spor
Maç Toplantısı (Futbol)
20:00
GS TV
Basketbol Sezon Açılışı (Basketbol)
20:00
BJKTV
Mersin - Beşiktaş (Futbol)
21:00
GS TV
Gündem : Levent Nazifoğlu (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Adanaspor-Bursaspor (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Malaga - Osasuna (Futbol)
21:45
NTV Spor
Carl Zeiss Jena- B.Münih (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Lyon - Caen (Futbol)
Canlı22:00
İdman TV
M.United-Southampton (Futbol)
22:30
BJKTV
Anadolu Kartalları (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
Deportivo-Eibar (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
İsveç - Almanya (Kadınlar Final) (Futbol)
23:45
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)



SporX


Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Ağustos 2016, 10:00:09
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
20 AĞUSTOS

11:00
A Spor
Spor Ajansı (Diğer)
Canlı12:15
TRT Spor
Rio 2016 Atletizm (Diğer)
13:00
NTV Spor
B Planı (Diğer)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Diğer)
14:00
NTV Spor
Rio 2016 Olimpiyat Özel (Diğer)
Canlı14:30
Smartspor 2
Stoke City - Manchester City (Futbol)
14:30
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
15:30
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
15:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Rio 2016 Güreş (Diğer)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Diğer)
Canlı16:30
NTV Spor
Dinamo Dresden - RB Leipzig (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
Watford - Chelsea (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Zenit - Cska Moskova (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor 2
Burnley - Liverpool (Futbol)
17:30
A Spor
Olimpiyat Günlüğü (Diğer)
Canlı18:00
Lig TV 4
Nantes - Monaco (Futbol)
19:00
A Spor
Maç Günü (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Rio 2016 Dağ Bisikleti (Diğer)
Canlı19:00
NTV Spor
Kortrijk - Club Brugge (Futbol)
Canlı19:15
Lig TV 3
Barcelona - R.Betis (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor 2
Leicester City - Arsenal (Futbol)
Canlı19:30
Lig Tv
Trabzonspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Ç.Rizespor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 4
Angers - Nice (Futbol)
20:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
Pacos Ferreira - Sporting Lisbon (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 3
PEC Zwolle - PSV Eindhoven (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor
Ajax - Willem II (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Profesyonel Boks (A.B.D) (Diğer)
Canlı21:15
Lig TV 3
Granada - Villarreal (Futbol)
Canlı21:45
TRT Web
Gaziantep BB - Göztepe (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Beşiktaş - Alanyaspor (Futbol)
Canlı21:45
TRT Web
Mersin İY - Y.Malatyaspor (Futbol)
21:45
A Spor
Skorbord (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Rio 2016 Güreş (Diğer)
Canlı22:00
Eurosport
New York City - Los Angeles Galaxy (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Porto - Estoril (Futbol)
Canlı23:00
Fox Sports
Tampa Bay Rays - Texas Rangers (Diğer)
Canlı23:15
Lig TV 3
Sevilla - Espanyol (Futbol)
23:30
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı01:00
TRT Spor
Rio 2016 10 m. Atlama (Erkekler) (Diğer)
Canlı02:00
Eurosport 2
Philadelphia Union - Toronto FC (Futbol)
Canlı02:10
TRT Spor
Rio 2016 Atletizm (Diğer)
Canlı03:00
Lig TV 3
Botafogo - S.Recife (Futbol)
Canlı05:00
TRT Spor
Rio 2016 VoleybolÇin - Sırbistan(Kadınlar) (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Ağustos 2016, 09:27:14
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
21 AĞUSTOS
09:10
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı10:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
Canlı11:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
Canlı14:30
TRT Spor
Güreş (Rio 2016) (Diğer)
Canlı15:30
NTV Spor
KAS Eupen- Anderlecht (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Maraton (Diğer)
Canlı16:00
Lig TV 3
Guingamp-Marsilya (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor
Heracles-Feyenoord (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 4
St. Etienne-Montpellier (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
West Ham-Bournemouth (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
S.Moskova-Krasnodar (Futbol)
Canlı19:15
Lig TV 3
S.Gijon-A.Bilbao (Futbol)
19:30
NTV Spor
SSV Regesenburg- H.Berlin (Futbol)
Canlı19:30
Lig Tv
Gençlerbirliği-G.Antepspor (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Kayserispor-Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı21:15
Lig TV 3
Real Sociedad-R.Madrid (Futbol)
21:45
Lig TV 2
Antalyaspor-Osmanlıspor (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Başakşehir Fenerbahçe (Futbol)
21:45
Lig TV 4
PSG-Metz (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
ABD-Sırbistan (Basketbol)
23:15
Lig TV 3
A.Madrid-Alaves (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Ağustos 2016, 10:24:38
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
22 AĞUSTOS
10:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
12:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 gol(İ.Mansız) (Futbol)
14:00
FB TV
Fenerbahçe Basın Toplantısı (Futbol)
14:00
NTV Spor
Olimpiyat Özel (Diğer)
15:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
Canlı19:45
Lig Tv
Maç Başlıyor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Boks (Diğer)
21:00
Lig TV 3
Celta Vigo-Leganes (Futbol)
21:45
NTV Spor
Eintracht Trier-B.Dortmund (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Galatasaray-Karabükspor (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
Valencia-Las Palmas (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı23:30
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:45
Lig Tv
Maraton (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Ağustos 2016, 10:26:58
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

23 AĞUSTOS
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
13:15
Lig Tv
Quiz: A.Shearer (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
15:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
Eurosport
B.Dortmund-Hallescher (Futbol)
19:45
Lig Tv
1 Yıldız 10 Gol(Hagi) (Futbol)
20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
20:00
Lig Tv
Farklı Açı (Futbol)
21:45
Tivibu Spor 3
L.Varşova-Dundalk (Futbol)
21:45
TRT 1
Porto-Roma (Futbol)
21:45
Tivibu Spor 2
Monaco-Villarreal (Futbol)
22:00
Lig Tv
10. Saha (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Ağustos 2016, 10:41:19
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
24 AĞUSTOS
10:00
Lig Tv
Farklı Açı (Futbol)
10:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:30
Lig Tv
Haftanın Öyküleri (Futbol)
19:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
20:00
Lig Tv
Avrupa'dan Futbol (Futbol)
21:00
NTV Spor
Özel Röportaj-Aziz Yıldırım (Futbol)
21:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
21:00
A Spor
A.Aker'e Veda Maçı (Futbol)
21:45
Tivibu Spor 4
Salzburg-D.Zagreb (Futbol)
21:45
Tivibu Spor 2
M.City-S.Bükreş (Futbol)
21:45
Tivibu Spor 3
Rostov-Ajax (Futbol)
22:00
Lig Tv
Özel Röportaj: Pele (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Ağustos 2016, 10:43:47
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
27 AĞUSTOS

14:30
Smartspor 2
Tottenham-Liverpool (Futbol)
15:30
Tivibu Spor 2
Tom Tomsk-CSKA Moskova (Futbol)
16:30
Eurosport 2
B.Dortmund-Mainz (Futbol)
17:00
Smartspor
Watford-Arsenal (Futbol)
17:00
Smartspor 2
Chelsea-Burnley (Futbol)
18:00
Tivibu Spor
Zenit-Amkar (Futbol)
18:00
Lig TV 2
JDA Dijon-Lyon (Futbol)
19:15
Lig TV 3
Eibar-Valencia (Futbol)
19:15
Lig TV 4
Osasuna-R.Sociedad (Futbol)
19:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
19:30
Lig Tv
Kasımpaşa-Adanaspor (Futbol)
19:30
Smartspor 2
Hull City-M.United (Futbol)
19:30
Eurosport 2
B.M'dladbach-B.Leverkusen (Futbol)
20:30
Tivibu Spor 2
Nacional-Benfica (Futbol)
20:45
Tivibu Spor 3
Feyenoord-Excelsior (Futbol)
21:15
Lig TV 3
R.Madrid-C.Vigo (Futbol)
21:45
Lig TV 2
Gaziantepspor-Trabzonspor (Futbol)
21:45
Lig Tv
Akhisar Bld-Galatasaray (Futbol)
23:15
Lig TV 3
Leganes-Atletico Madrid (Futbol)
23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)
23:45
Lig Tv
Maraton (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Ağustos 2016, 10:17:13
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
28 AĞUSTOS
13:30
Tivibu Spor
PSV Eindhoven - Groningen (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Club Brugge - Standard Liege (Futbol)
Canlı15:30
Smartspor 2
West Bromwich - Middlesbrough (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Go Ahead Eagles -   Ajax (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 3
Bordeaux - Nantes (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - Freiburg (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Manchester City - West Ham United (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 3
Saint-Etienne - Toulouse (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Hoffenheim - RB Leipzig (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Anderlecht - Gent (Futbol)
Canlı19:15
Tivibu Spor 2
Krasnodar - Lokomotiv Moscow (Futbol)
Canlı19:30
Lig Tv
Bursaspor - Medipol Başakşehir (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Karabükspor - Çaykur Rizespor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Sporting Lisbon - Porto (Futbol)
Canlı21:15
Lig TV 3
Athletic Bilbao - Barcelona (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 2
Anzhi Makhachkala - Spartak Moscow (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Monaco - Paris Saint-Germain (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Osmanlıspor FK - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Fenerbahçe -   Kayserispor (Futbol)
Canlı23:15
Lig TV 3
Villarreal - Sevilla (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Ağustos 2016, 11:15:13
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

29 AĞUSTOS


11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Fox Sports
Eels - Dragons (Rugby) (Diğer)
13:15
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
Amerika Açık 1.Gün (Tenis)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Amerika Açık 1.Gün (Tenis)
20:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)


Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Ağustos 2016, 10:26:38
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
30 AĞUSTOS
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
13:00
Lig Tv
Haberler (Futbol)
13:05
NTV Spor
Dünya Ralli Şampiyonası (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
15:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
Lig Tv
Haftanın Öyküleri (Futbol)
18:00
NTV Spor
Basın Toplantısı(F.Terim) (Futbol)
18:00
Eurosport
Amerika Açık (Futbol)
20:00
Lig Tv
Farklı Açı (Diğer)
20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
22:15
Lig Tv
10. Saha (Futbol)
22:45
NTV Spor
Zum (Diğer)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Ağustos 2016, 10:21:16
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
31 AĞUSTOS

10:05
NTV Spor
Gol (Futbol)
10:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:00
NTV Spor
Eurobasket 2017 (Basketbol)
11:30
Lig Tv
10. Saha (Futbol)
12:05
NTV Spor
Transworld Sport (Diğer)
13:15
Lig Tv
Haftanın Öyküleri (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
17:00
NTV Spor
Norveç Bisiklet Turu (Diğer)
19:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
21:15
Star Tv
Türkiye-Rusya (Futbol)
22:45
Lig Tv
Vay Bee (Diğer)
23:10
NTV Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Eylül 2016, 10:26:03
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

1 EYLÜL

11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
18:00
Eurosport 2
Amerika Açık 4.Gün (Tenis)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
19:00
Eurosport
Amerika Açık 4.Gün (Tenis)
19:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
21:00
NTV
Muharrem Usta Özel Yayın (Futbol)
Canlı22:00
TV8
İtalya - Fransa (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Eylül 2016, 10:11:47
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

2 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
16:30
NTV Spor
Norveç Bisiklet Turu 3.Etap (Diğer)
Canlı18:00
Eurosport 2
Amerika Açık 5.Gün (Tenis)
Canlı19:00
Eurosport
Amerika Açık 5.Gün (Tenis)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
19:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Eylül 2016, 10:08:23
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

3 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Diğer)
Canlı14:00
Tivibu Spor 4
Omega European Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı14:45
Eurosport 2
İspanya Bisiklet Turu, 14.Etap (Diğer)
Canlı15:00
Smartspor
Formula 1 - Sıralama Turları, İtalya GP (Motor Sporları)
Canlı17:00
NTV Spor
Norveç Bisiklet Turu, 4.Etap (Diğer)
18:00
Eurosport 2
Amerika Açık - 6.Gün (Tenis)
18:00
Lig Tv
La Liga Maç Özetleri (Futbol)
19:00
BJKTV
Beşiktaş - Gaziantepspor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
20:30
Lig TV 2
Ligue 1 Maç Özetleri (Futbol)
21:30
Tivibu Spor 4
Deutsche Bank Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı22:00
Lig TV 3
Fluminense - Figueirense (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Diğer)
Canlı23:30
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Eylül 2016, 13:04:55
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

4 EYLÜL

13:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Norveç Bisiklet Turu 5. Gün (Diğer)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Diğer)
Canlı16:30
Sportstv
Süper Spor (Diğer)
18:00
A Spor
Maç Özetleri (Futbol)
Canlı19:00
Sportstv
IAAF World Challenge League (Diğer)
19:00
NTV Spor
Spor Haberleri (Diğer)
Canlı19:30
NTV Spor
Fatih Terim Basın Toplantısı (Hırvatistan) (Futbol)
20:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Botafogo - Gremio (Futbol)
22:15
NTV Spor
90+ (Futbol)
22:45
Sportstv
Bilbao - Gran Canaria (İsp. Kral Kupası) (Basketbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Diğer)
23:30
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 05 Eylül 2016, 10:01:31
Hırvatistan - Türkiye
TV8 (Canlı) 05 Eylül Pazartesi 21:45

(http://www.sporx.com/img/2016/09/04/tv_710_Screenshot_1.jpg)


07:00
TRT Spor
Spor Bülteni (Diğer)
07:00
NTV Spor
Sabah Haberleri (Diğer)
10:30
TRT Spor
Süper Spor (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Diğer)
15:30
NTV Spor
Belçika Ligi Maç Özetleri (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Diğer)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Diğer)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
18:45
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
20:00
NTV Spor
Dünya Ralli Şampiyonası (Diğer)
20:35
TRT Spor
EURO2016 Goller (Futbol)
21:00
NTV Spor
Milli Maç Özel Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:45
TV8
Hırvatistan - Türkiye (Futbol)
22:45
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
23:30
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
23:40
NTV Spor
Milli Maç Özel Maç Sonu (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Eylül 2016, 10:53:56
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
6 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
Amerika Açık Çeyrek Final (Tenis)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
Eurosport
Amerika Açık   - Kadınlar Çeyrek Final (Tenis)
Canlı19:00
Bursaspor Tv
Bursaspor - Al-Ittihad (Futbol)
Canlı19:30
TV8
Türkiye u21 - Belarus u21 (Futbol)
20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı20:00
Eurosport 2
Amerika Açık   - Çiftler Çeyrek Final (Tenis)
Canlı21:15
Eurosport
Amerika Açık   - Erkekler Çeyrek Final (Tenis)
Canlı21:45
İdman TV
İsviçre - Portekiz (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Eylül 2016, 10:32:54
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

7 EYLÜL

10:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:05
NTV Spor
C.Brugge-S.Liege (Futbol)
12:15
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
13:00
Lig Tv
Haberler (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
NTV Spor
Beşiktaş-Göztepe(Hentbol) (Diğer)
21:15
NTV Spor
Zum (Diğer)
21:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
21:30
Lig Tv
Özel Röportaj(Igor Tudor) (Futbol)
22:00
Lig TV 3
Botafogo-Fluminense (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Eylül 2016, 10:04:49
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

8 EYLÜL

10:05
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:15
TRT Spor
Olimpiyat Ateşi (Diğer)
13:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:00
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Oyunları Masa Tenisi (Diğer)
16:00
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Oyunları Atletizm (Diğer)
17:00
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
Sportstv
Rio 2016 Paralimpik Oyunları (Diğer)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:30
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
20:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
21:00
Sportstv
Rio 2016 Paralimpik Oyunları (Diğer)
21:45
TRT Spor
Türkiye - Japonya (Rio 2016 TS Basketbol) (Basketbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Oyunları Atletizm (Diğer)
Canlı02:00
Eurosport
Caroline Wozniacki - Angelique Kerber (Tenis)
02:30
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Oyunları Masa Tenisi (Diğer)




SporX


Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Eylül 2016, 09:38:36
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

9 EYLÜL

09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
Lig Tv
Depar (Diğer)
Canlı20:00
NTV Spor
Maç Toplantısı (Futbol)
20:00
Tivibu Spor 2
Rostov-K.Sovetov (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
W.Breven-C.Brugge (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Schalke04-B.Münih (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
PSG-St. Etienne (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
R.Sociedad-Espanyol (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Türkiye-İran(Rio2016) (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Arouca-Benfica (Futbol)
23:35
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)





SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Eylül 2016, 10:23:49
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

10 EYLÜL

13:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 3
Celta Vigo-A.Madrid (Futbol)
Canlı14:30
Smartspor 2
M.United-M.City (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Türkiye-İspanya(Rio2016) (Basketbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
B.Leverkusen-Hamburg (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
M.Başakşehir-Kasımpaşa (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 3
R.Madrid-Osasuna (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor 2
Arsenal-Southampton (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
West Ham-Watford (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
Lyon-Bordeaux (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 4
Juventus-Sassuolo (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Kayserispor-Galatasaray (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor 2
Liverpool-Leicester City (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Leipzig-B.Dortmund (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 2
Adanspor-G.Antepspor (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
G.Birliği-Alanyaspor (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
Sporting-Morierense (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 3
NEC N.-PSV (Futbol)
Canlı20:45
FB TV
Sporting-Moreirense (Futbol)
20:55
NTV Spor
90+ (Futbol)
21:00
Digi Kanal 91
Lille-Monaco (Futbol)
21:15
Lig Tv
Beşiktaş-Karabükspor (Futbol)
21:30
Lig TV 4
Barcelona-Alaves (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Palermo-Napoli (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Porto-Vitoria Setubal (Futbol)
23:00
Eurosport
K.Pliskova-A.Kerber (Tenis)
23:10
NTV Spor
90+ (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Eylül 2016, 10:04:18
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

11 EYLÜL

10:00
BJKTV
Hafta Sonu (Futbol)
10:00
GS TV
Günaydın Galatasaray Ailesi (Futbol)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:00
GS TV
Maç Günü - Maç Sonu (Futbol)
11:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
11:00
FB TV
1 Milyon Sevdalı (Diğer)
11:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
11:15
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
Tekrar11:15
Lig TV 3
Barcelona - Alaves (Futbol)
11:30
FB TV
Günün Röportajı (Futbol)
12:00
GS TV
Galatasaray Satranç Arenası (Diğer)
12:00
BJKTV
Global Futbol (Futbol)
12:30
FB TV
Mazinde Bir Tarih Yatar (Futbol)
Canlı13:00
Lig TV 3
Sporting Gijon - Leganes (Futbol)
13:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
13:00
BJKTV
GÜndem Özel (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Feyenood - ADO Den Haag (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
Bologna - Cagliari (Futbol)
Canlı14:00
GS TV
Galatasaray - Gölcük U19 (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
BJKTV
Magazin Kartalı (Diğer)
15:00
BJKTV
Futbol Akademisi (Futbol)
15:00
A Spor
Maç Özetleri (Futbol)
15:30
Lig TV 3
Barcelona - Alves (Geniş Özet) (Futbol)
15:45
GS TV
Gündem - Galatasaray Dergisi (Futbol)
16:00
FB TV
Gündem Dışı (Diğer)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Olimpiyatları - Atletizm (Diğer)
16:00
Lig Tv
Maç Başlıyor (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 91
Roma - Sampdoria (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 4
Milan - Udinese (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Spartak Moskova - Lokomotiv Moskova (Futbol)
17:00
BJKTV
Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (Futbol)
Canlı17:00
Lig Tv
Trabzonspor - Osmanlıspor (Futbol)
17:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 3
Valencia - Real Betis (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Çaykur Rizespor - Akhisar Belediye (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 2
Ajax - Vitesse (Futbol)
Canlı17:45
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Olimpiyatları: Türkiye - Hollanda (Basketbol)
18:00
FB TV
Maça Doğru (Futbol)
18:00
A Spor
Maç Günü (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
Rennes - Caen (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 4
Rennes - Caen (Futbol)
19:00
FB TV
Maç Başlıyor (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Anderlecht - Charleroi (Futbol)
Canlı19:15
Lig TV 3
Granda - Eibar (Futbol)
20:00
FB TV
Maç Havası (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 2
Antalyaspor - Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Braga - Boavista (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Fenerbahçe - Bursaspor (Futbol)
Canlı20:00
Fox Sports
NFL: Cincinnati - New York Jets (Diğer)
20:00
BJKTV
Chelsea - Beşiktaş (Futbol)
20:00
A Spor
Skorbord (Futbol)
20:30
GS TV
Yüzyüze - Jon Diebler (Basketbol)
21:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
21:00
GS TV
Şampiyonluk Sezon Golleri (Futbol)
Canlı21:30
Lig TV 4
Deportivo - Athletic Bilbao (Futbol)
21:30
Lig TV 3
Milan - Udinese (Geniş Özet) (Futbol)
21:45
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Pescara - Inter (Futbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Nice - Marsilya (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Olimpiyatları : 5 Side Brezilya - Türkiye (Futbol)
22:00
FB TV
Maçın Ardından (Futbol)
22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Tekrar23:00
BJKTV
Beşiktaş - Karabük U21 (Futbol)
23:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı 23:00
Eurosport
ABD Açık Erkekler Finali: Djokovic - Wawrinka (Tenis)
Canlı 23:30
Fox Sports
NFL: NY Giants- Dallas Cowboys (Diğer)
Tekrar 23:30
NTV Spor
Standard - Genk (Futbol)



SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Eylül 2016, 10:22:24
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

12 EYLÜL

10:00
NTV Spor
Sabah Haberleri (Futbol)
10:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
10:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
10:00
GS TV
Galatasaray - Karabükspor (Futbol)
10:30
BJKTV
Gündoğdu (Diğer)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:10
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:30
BJKTV
Magazin Kartalı (Diğer)
12:00
GS TV
Akhisar - Galatasaray (Futbol)
12:00
Lig Tv
Dünden Bugüne: Akhisar-Beşiktaş (Futbol)
12:00
NTV Spor
90+ Maç Sonu (Futbol)
13:00
NTV Spor
Beveren - Club Brugge (Geniş Özet) (Futbol)
13:10
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
13:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Tekrar13:30
BJKTV
Beşiktaş Mogaz - Göztepe (Diğer)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
TRT Spor
Avrupa Hatırası: Beşiktaş (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:30
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Oyunları (Diğer)
15:00
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
15:00
A Spor
Maç Özetleri (Futbol)
15:00
BJKTV
Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri (Futbol)
15:30
GS TV
Gündem - Galatasaray Dergisi (Futbol)
16:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Tekrar16:10
Lig Tv
Fenerbahçe - Bursaspor (Futbol)
16:30
GS TV
Galatasaray Odeabank - D.Banco (Basketbol)
17:00
BJKTV
Global Futbol (Futbol)
18:00
A Spor
Maç Özetleri (Futbol)
18:00
Lig Tv
Dünden Bugüne: Kasımpaşa-Fenerbahçe (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
Fox Sports
MLB: NY Yankees - Tampa Bay Rays (Diğer)
18:30
BJKTV
Maçın Öyküsü (Futbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
Tekrar20:00
NTV Spor
Profesyonel Boks - O2 Arena (Diğer)
20:00
Eurosport 2
Bundesliga Özetler (Futbol)
Tekrar20:00
BJKTV
Beşiktaş - Karabükspor (Futbol)
20:00
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
20:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
20:00
GS TV
Maçın Öyküsü (Futbol)
20:30
GS TV
18'in Dışından (Futbol)
21:00
A Spor
Artı Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Fox Sports
NFL: Washington Redskins - Pittsburgh Steelers (Diğer)
Canlı21:00
Eurosport 2
Nürnberg - 1860 Münih (Futbol)
21:30
Lig Tv
La Liga World (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Empoli - Crotone (Futbol)
22:00
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Oyunları (Diğer)
Canlı22:00
Lig TV 3
Sunderland - Everton (Futbol)
22:10
Lig Tv
STSL Maç Özetleri (Futbol)
22:30
GS TV
Galatasaray Satranç Arenası (Diğer)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:00
BJKTV
Süper Lig Maç Özetleri (Futbol)
23:00
Lig Tv
La Liga Maç Özetleri (Futbol)
23:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
23:30
GS TV
Gündem - 13. Sultani Balosu (Diğer)
Canlı00:00
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik: Türkiye - Kanada (Basketbol)
Tekrar02:00
Fox Sports
NFL: Arizona Cardinals - N.England Patriots (Diğer)
05:30
Fox Sports
NFL: San Francisco 49ers - LA Rams (Diğer)





SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Eylül 2016, 09:32:09
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
13 EYLÜL

Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:15
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Atletizm (Rio2016) (Diğer)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
M.City-B.M'Gladbach(Gençlik) (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Benfica-Beşiktaş(Gençlik) (Futbol)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
PSG-Arsenal(Gençlik) (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Benfica-Beşiktaş (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Barcelona-Celtic (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Fas-Türkiye (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 14 Eylül 2016, 09:46:56

14 Eylül 2016

(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı09:00
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
Canlı10:00
Lig Tv
Farklı Açı (Futbol)
Canlı11:05
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:15
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
Günün Konuğu: Abdullah Avcı (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı16:15
Lig Tv
10. Saha (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Juventus-Sevilla(Gençlik) (Futbol)
Canlı17:30
Lig Tv
Haftanın Öyküleri (Futbol)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
R.Madrid-Sporting (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Juventus-Sevilla (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Tottenham-Monaco (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
R.Madrid-Sporting (Futbol)
Canlı23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)


SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Eylül 2016, 10:05:16
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

15 Eylül
11:15
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı15:45
TRT Spor
Yüzme (Rio2016) (Diğer)
Canlı17:00
NTV Spor
Avusturya-Türkiye (Voleybol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
Qarabağ-S.Liberec (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı19:05
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
M.United-Feyenoord (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
V.Plzen-Roma (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Zorya-Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 2
Osmanlıspor-S.Bükreş (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Nice-Schalke 04 (Futbol)
Canlı22:05
TRT 1
A.Konyaspor-S.Donetsk (Futbol)
Canlı23:35
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)




SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Eylül 2016, 11:13:28
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

16 EYLÜL

11:15
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:45
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Olimpiyatları (Diğer)
Canlı17:00
NTV Spor
Türkiye - Hollanda CEV elemeler (Voleybol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
Orenburg - Spartak Moskova (Futbol)
18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:45
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Olimpiyatları (Diğer)
Canlı19:00
Lig TV 2
K.Karabükspor - Antalyaspor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Maç Toplantısı (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Bursaspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı21:00
FB TV
Fenerbahçe - Real Madrid (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
100% Futbol (Arda Turan) (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Köln - Freiburg (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Caen - PSG (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Sampdoria - Milan (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Chelsea - Liverpool (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Eylül 2016, 10:37:10
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

17 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
11:30
Eurosport
Superbike - Almanya (Motor Sporları)
Canlı14:00
Lig TV 3
Leganes - Barcelona (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Rio 2016 Paralimpik Olimpiyatları - Atletizm (Diğer)
Canlı16:30
Eurosport 2
Bayern Münih - Ingolstadt (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Türkiye - Belarus (Voleybol)
17:00
Smartspor
Formula 1/Singapur GP - Sıralama (Motor Sporları)
Canlı17:00
Lig TV 3
Manchester City - Bournemouth (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 4
Hull City - Arsenal (Futbol)
Canlı17:15
Lig TV 2
Atletico Madrid - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
Monaco - Rennes (Futbol)
Canlı18:00
Lig Tv
Alanyaspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 4
Lazio - Pescara (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Standart Liege - Genk (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Mönchengladbach - Werder Bremen (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 3
Everton - Middlesbrough (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Eibar - Sevilla (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
WTA Quebec - Yarı Final (Tenis)
Canlı20:30
Lig Tv
Galatasaray - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 4
Bordeaux - Angers (Futbol)
21:15
NTV Spor
%100 Futbol Devre Arası (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Las Palmas - Malaga (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Napoli - Bologna (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Corinthians - Palmeiras (Futbol)
22:25
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
WBO Cruiser - Şampiyonluk Maçı (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Eylül 2016, 11:51:51
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

18 EYLÜL

12:00
FB TV
Maç Saati: Kasımpaşa-Fenerbahçe (Futbol)
12:00
GS TV
Aslanlar Yarışıyor (Diğer)
12:00
BJKTV
Maçın Öyküsü (Futbol)
12:10
Eurosport
Supersport Dünya Şampiyonası (Motor Sporları)
12:30
GS TV
Yüzyüze - Ege Arar (Basketbol)
12:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Tekrar13:00
GS TV
Galatasaray - Rizespor (Futbol)
Canlı13:00
Lig Tv
Osasuna - Celta Vigo (Futbol)
13:10
Eurosport
Superbike Dünya Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı13:30
Lig TV 2
Udinese - Chievo (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 4
İtalya Açık Golf Turnuvası - Monza (Diğer)
Canlı14:00
Lig TV 3
Watford - Manchester United (Futbol)
Canlı14:00
Smartspor 2
Watford - Manchester United (Futbol)
14:00
BJKTV
Futbol Akademisi (Futbol)
14:10
NTV Spor
Club Brugge - Eupen (Geniş Özet) (Futbol)
15:00
BJKTV
Süper Lig Maç Özetleri (Futbol)
15:00
FB TV
Gündem - Bayan Basketbol (Basketbol)
15:00
Eurosport
Bisiklet Avrupa Şampiyonası (Diğer)
15:00
Lig Tv
Dünden Bugüne: Akhisar-Beşiktaş (Futbol)
15:00
GS TV
Açık Oturum (Futbol)
15:30
Fox Sports
NCAA College Football: Louisian Tech-Texas Tech (Diğer)
Canlı15:30
Tivibu Spor
PSV - Feyenoord (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Genk - Anderlecht (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Zwolle - AZ Alkmaar (Futbol)
Canlı15:30
Smartspor
Formula 1 - Singapur GP (Motor Sporları)
Canlı16:00
Lig TV 4
Montpellier - Nice (Futbol)
16:00
BJKTV
Akhisar - Beşiktaş U21 (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 3
Southampton - Swansea City (Futbol)
Canlı16:10
Eurosport 2
Augsburg - Mainz (Futbol)
Canlı16:15
Smartspor 2
Southampton - Swansea (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Osmanlıspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı17:00
Lig Tv
Konyaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı17:15
Digi Kanal 91
Athletic Bilbao - Valencia (Futbol)
17:30
GS TV
Mekteb-i Sultani (Diğer)
Canlı17:45
Tivibu Spor 3
Heracles - Ajax (Futbol)
18:00
FB TV
Laf Aramızda (Diğer)
18:00
BJKTV
Beşiktaş'ın Maçı Var (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - Schalke 04 (Futbol)
Canlı18:30
Smartspor 2
Tottenham - Sunderland (Futbol)
18:30
GS TV
Yüzyüze - Ege Arar (Basketbol)
Canlı18:30
Lig TV 4
Tottenham - Sunderland (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Inter - Juventus (Futbol)
Canlı19:30
Digi Kanal 91
Villarreal - Real Sociedad (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Gaziantepspor - Başakşehir (Futbol)
19:30
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
Canlı20:00
Fox Sports
NFL: San Francisco 49ers - Carolina Panthers (Diğer)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Tondela - Porto (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Krasnodar - Rostov (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Akhisar - Beşiktaş (Futbol)
20:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
20:00
GS TV
Maçın Öyküsü (Futbol)
20:30
GS TV
Galatasaray Satranç Arenası (Diğer)
20:30
Eurosport 2
Bundesliga Özetler (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport
Sporting Kansas - LA Galaxy (Futbol)
21:00
GS TV
18'in Dışından (Futbol)
21:20
Lig TV 3
Watford - Manchester United (Geniş Özet) (Futbol)
21:30
BJKTV
Top Sizde (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Espanyol - Real Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Fiorentina - AS Roma (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Olimpik Marsilya- Olimpik Lyon (Futbol)
21:45
NTV Spor
Yüzde Yüz Futbol (Futbol)
22:00
GS TV
Günün Sonu (Futbol)
22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
22:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
22:00
FB TV
Maç Saati: Kasımpaşa-Fenerbahçe (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor 2
Rio Ave - Sporting Lisbon (Futbol)
Canlı22:45
Sportstv
Kral Kupası Finali: Real Madrid-Laboral (Basketbol)
Canlı23:00
Fox Sports
NFL: Seattle Seahawks - Los Angeles Rams (Diğer)
Canlı23:00
Tivibu Spor 3
WTA Quebec - Final (Tenis)
23:00
GS TV
Şampiyonluk Sezon Golleri (Futbol)
23:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı03:00
Fox Sports
NFL: Green Bay Packers-Minnesota Vikings (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Eylül 2016, 10:39:25
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

19 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:00
Sportstv
Tribüne Renk Kat (Basketbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Diğer)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Zenit - Rubin Kazan (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Kasımpaşa - Fenerbahçe (Futbol)
20:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
Canlı20:50
NTV Spor
100% Futbol (Devre Arası) (Futbol)
21:00
Fox Sports
K.City Royals - Chicago W.Sox (Diğer)
Canlı21:45
Lig TV 3
Alaves - Deportivo (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Benfica - Braga (Futbol)
22:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
23:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 20 Eylül 2016, 10:55:18
Wolfsburg - B.Dortmund
Eurosport 2 (Canlı) 20 Eylül Salı 21:00

(http://www.sporx.com/img/2016/09/19/tv_220_tvde-bug-2.jpg)

08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
09:30
Eurosport 2
Snooker Shanghai Masters (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:30
A Spor
Ofspor - K.Karabükspor (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
Bursaspor Tv
Bursaspor - Eskişehir Basket (Basketbol)
14:30
Eurosport 2
Snooker Shanghai Masters (Diğer)
Canlı15:00
A Spor
Orhangazispor - Kayserispor (Futbol)
16:45
Lig Tv
İngiltere'den Futbol (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
A Spor
Afjet Afyonspor - Karşıyaka (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 4
Lille - Toulouse (Futbol)
20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Alanyaspor - Sancaktepe Bld. (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Malaga - Eibar (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
Wolfsburg - B.Dortmund (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Milan - Lazio (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 4
PSG - JDA Dijon (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
Sevilla - Real Betis (Futbol)
23:05
Lig TV 3
Spor Gecesi (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Eylül 2016, 09:57:40
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

21 EYLÜL

Canlı10:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
24 Erzincaspor-Adanaspor (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Manisa BB-Rizespor (Futbol)
Canlı16:30
A Spor
Samsunspor-Diyarbekirspor (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Beşiktaş Mogaz-ABC Uminho (Diğer)
Canlı19:00
A Spor
Trabzonspor-S.Ardahan (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Bologna-Sampdoria (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 4
Nice-Monaco (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
B.Münih-H.Berlin (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
R.Madrid-Villareal (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı21:30
A Spor
A.Demirspor-BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Empoli-Inter (Futbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Genoa-Napoli (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Juventus-Cagliari (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Rennes-Marsilya (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
Barcelona-Atletico Madrid (Futbol)





SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 22 Eylül 2016, 09:56:31



22 EYLÜL

(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Eyüpspor-Gaziantepspor (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport
Son 16 (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Bayrampaşa-Bursaspor (Futbol)
Canlı16:30
A Spor
Sivasspor-Tire 1992 (Futbol)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Gaziantep BB-Düzcespor (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
KK Zadar-Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Deportivo-Leganes (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 2
Osasuna Espanyol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:30
A Spor
Gökztepe-Kütahyaspor (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
Valencia-Alaves (Futbol)
Canlı23:35
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Eylül 2016, 09:41:32
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

23 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Baja Rallisi (Motor Sporları)
Canlı18:00
Tivibu Spor
A.Efes-H. Jerusalem (Basketbol)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
L.Kutxa-G.Canaria (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Maç Toplantısı (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Antalyaspor-Akhisar Bld (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Olympiakos-Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Porto-Boavista (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Real Madrid-Barcelona (Basketbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
B.Dortmund-Freiburg (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Mouscron-C.Brugge (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
R.Betis-Magala (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Toulouse-PSG (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Depar (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 2
Lizbon-Estoril (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:30
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Eylül 2016, 09:53:30
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
24 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
Medipol Başakşehir - Osmanlıspor FK (Futbol)
13:30
NTV Spor
Derbi Özel (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 2
Eibar - Real Sociedad (Futbol)
Canlı14:30
Lig TV 3
Manchester United - Leicester City (Futbol)
Canlı14:30
Turkcell TV
Manchester United - Leicester City (Futbol)
16:00
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Futbol)
16:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Hamburg - Bayern Münih (Futbol)
Canlı17:00
Turkcell TV
Swansea City - Manchester City (Futbol)
Canlı17:00
Turkcell TV
Liverpool - Hull City (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 4
Liverpool - Hull City (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Swansea City - Manchester City (Futbol)
Canlı17:15
Lig TV 3
Sporting Gijon - Barcelona (Futbol)
18:30
Lig Tv
Derbi Günü (Futbol)
18:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Palermo - Juventus (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Buducnost (Basketbol)
Canlı19:30
Lig TV 4
Athletic Bilbao - Sevilla (Futbol)
Canlı19:30
Turkcell TV
Arsenal - Chelsea (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Arsenal - Chelsea (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Werder Bremen - Wolfsburg (Futbol)
19:45
TRT Spor
Gündem Spor (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Beşiktaş - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor
Chaves -   Benfica (Futbol)
20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Cedevita Zagreb - Fenerbahçe (Basketbol)
21:45
NTV
%100 Futbol Devre arası (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Excelsior - PSV Eindhoven (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Napoli - Chievo (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Las Palmas - Real Madrid (Futbol)
22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
22:15
NTV Spor
%100 Futbol Maç Sonu (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Sporting Braga - Vitoria Setubal (Futbol)
00:00
TRT Spor
Spor Artı Haftasonu (Futbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Eylül 2016, 11:37:39
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
26 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Futbol Dışı (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
Canlı13:00
Lig Tv
Haberler (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
Canlı18:45
Lig Tv
Vay Bee (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Crotone-Atalanta (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Adanaspor-Antalyaspor (Futbol)
Canlı21:15
Eurosport 2
Union Berlin-St. Pauli (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Alaves-Granada (Futbol)
Canlı22:00
Smartspor 2
Burnley-Watford (Futbol)
Canlı22:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 4
Cagliari-Sampdoria (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 27 Eylül 2016, 11:01:24
27 Eylül 2016

(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

07:00
NTV Spor
Sabah Haberleri (Futbol)
Canlı08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Tekrar10:05
NTV Spor
Profesyonel Boks (Diğer)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Sevilla-Lyon (Futbol)
Canlı17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
B.Dortmund-R.Madrid (Gençlik) (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Leicester City-Porto (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova-Tottenham (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
B.Dortmund-R.Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Monaco-B.Leverkusen (Futbol)
Canlı22:15
NTV Spor
Güzel Oyun (Diğer)
Canlı22:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı22:45
NTV Spor
Zum (Diğer)
Canlı23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 28 Eylül 2016, 10:07:36
28 Eylül 2016,

Beşiktaş - Dynamo Kiev

(http://www.sporx.com/img/2016/09/27/tv_469_Screenshot_10.jpg)

Tivibu Spor (Canlı) 28 Eylül Çarşamba 21:45


07:00
NTV Spor
Sabah Haberleri (Futbol)
08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:15
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:15
TRT Spor
Süper Spor (Futbol)
18:00
Sportstv
Center Court (Tenis)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:45
TRT Spor
UEFA Avrupa Ligi Magazin (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
21:00
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel Maça Doğru (Futbol)
21:00
Sportstv
Futbol Center (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Beşiktaş - Dynamo Kiev (Futbol)
21:45
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Atletico Madrid - Bayern München (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Celtic - Manchester City (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Napoli - Benfica (Futbol)
22:00
Sportstv
Basketbol Gecesi (Futbol)
22:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
23:30
Sportstv
Futbol Center(canlı)maç sonu (Futbol)
23:40
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel Maç Sonu (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Eylül 2016, 11:08:50
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

29 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
Qabala - Mainz (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Astana - Young Boys (Futbol)
18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
19:00
A Spor
UEFA Avrupa Ligi Özel (Futbol)
19:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
20:00
A Spor
Futbol Meydanı (Futbol)
20:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
FC Zurich - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Gent - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Sparta Prag - Inter (Futbol)
20:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
22:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Roma - Astra (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 3
Manchester United - Zorya (Futbol)
Canlı22:05
TRT 1
Fenerbahçe - Feyenoord (Futbol)
23:05
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
23:50
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 30 Eylül 2016, 10:44:58
Akhisar Bld. - Gençlerbirliği
Lig Tv (Canlı) 30 Eylül Cuma 20:00

(http://www.sporx.com/img/2016/09/29/tv_426_tvde-bugun.jpg)

07:00
A Spor
Sabah Sporu (Futbol)
08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
09:00
Lig Tv
Günaydın Futbol (Futbol)
09:00
Tivibu Spor 2
ATP Chengdu Çeyrek Final (Tenis)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
20:00
NTV Spor
Maç Toplantısı (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Akhisar Bld. - Gençlerbirliği (Futbol)
21:00
Tivibu Spor 3
Real Madrid - Unicaja Malaga (Basketbol)
21:00
A Spor
Artı Futbol (Futbol)
21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Leipzig - Augsburg (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Real Sociedad - Real Betis (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Rennes - Guingamp (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Everton - Crystal Palace (Futbol)
22:15
NTV Spor
Güzel Oyun (Feyyaz Uçar) (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:05
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Ekim 2016, 11:18:14
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

1 EKİM

12:00
Smartspor
Malezya F1 (Motor Sporları)
Canlı13:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
Canlı13:30
Smartspor 2
Premier Cumartesi (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 4
Granada-Leganes (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
Fransa Superbike (Diğer)
Canlı14:30
Turkcell TV
Swansea-Liverpool (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 2
Kasımpaşa-Kayserispor (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Karabükspor-Trabzonspor (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
B.Münih-Köln (Futbol)
Canlı17:00
Turkcell TV
Hull City-Chelsea (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
West Ham-Middlesbrough (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
L.Moskova-Arsenal Tula (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 4
PSG-Bordeaux (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Gaziantepspor-Bursaspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Rizespor-Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Z.Waregem-Charleroi (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
B.Leverkusen-Dormund (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 3
Osasuna-Las Palmas (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor
Nantes-Beşiktaş(Hentbol) (Diğer)
Canlı20:00
Eurosport
İran-Portekiz (Futsal) (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor
V.Setubal-Sporting (Futbol)
20:30
Smartspor 2
Barcelona-Kiel (Hentbol) (Diğer)
20:45
Tivibu Spor 2
Heerenveen-PSV (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 4
Metz-Monaco (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Deportivo-S.Gijon (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Udinese-Lazio (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport
Rusya-Arjantin (Futsal) (Futbol)
Canlı22:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
J.Brahmer-N.Cleverly (Diğer)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
Nacional-Porto (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
E.Koelling-Lienbenberg (Diğer)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Ekim 2016, 10:58:06
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

2 EKİM

11:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
12:00
Bursaspor Tv
Bursaspor - Fenerbahçe (u 19) (Futbol)
Canlı13:00
Lig Tv
Valencia - Atletico Madrid (Futbol)
13:00
Tivibu Spor 3
Enel Brindisi - Energia Trento (Basketbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
Ajax - Utrecht (Futbol)
Canlı13:30
Lig TV 2
Empoli - Juventus (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 3
Manchester United - Stoke City (Futbol)
15:30
GS TV
Galatasaray - Antalyaspor (u 21) (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Heracles - Twente (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Willem II - Feyenoord (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Club Brugge - Gent (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 2
Alanyaspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Galatasaray - Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:15
Digi Kanal 91
Leicester City - Southampton (Futbol)
Canlı16:15
Lig TV 3
Tottenham - Manchester City (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Wolfsburg - Mainz (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Zenit - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı17:15
Lig TV 4
Real Madrid - Eibar (Futbol)
Canlı17:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Benfica - Feirense (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Schalke 04 - B.M'gladbach (Futbol)
Canlı18:30
Lig TV 3
Burnley - Arsenal (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Osmanlıspor - Fenerbahçe (Futbol)
19:00
Tivibu Spor
Rostov - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
A.Konyaspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Standart Liege - Anderlecht (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 4
Milan - Sassuolo (Futbol)
20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Lyon - St.Etienne (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Roma - Inter (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Celta Vigo - Barcelona (Futbol)
22:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
22:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor 3
Arouca - Braga (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Ekim 2016, 11:50:01

3 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
11:30
Sportstv
K.Nishikori - N.Almagro (Tenis)
13:00
Eurosport
Snooker Avrupa Masters 1.Gün (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:30
Sportstv
L.Pouille - Y-H.Lu (Tenis)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
19:00
Eurosport 2
Snooker Avrupa Masters 1.Gün (Diğer)
20:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
20:00
NTV Spor
Spor Servisi Özel (Futbol)
22:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Ekim 2016, 12:58:41
4 EKİM

13:00
Eurosport
Snooker Avrupa Masters 2.Gün (Diğer)
Canlı13:30
Sportstv
R. Gasquet - S. Querrey (Tenis)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
Sportstv
M. Raonic- Mayer (Tenis)
16:45
Eurosport
Binche-Chimay Bisiklet Turu Belçika (Diğer)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
19:00
Eurosport 2
Snooker Avrupa Masters 2.Gün (Diğer)
19:00
TRT Spor
Uşak Sportif - Cluj-Napoca (Basketbol)
20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
20:30
Smartspor 2
Premier Show (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Maccabi Fox - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Ekim 2016, 11:24:48
5 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
11:30
Sportstv
ATP 500 Pekin (Tenis)
12:15
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:30
Sportstv
ATP 500 Pekin (Tenis)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
17:30
TRT Spor
Süper Spor (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Anadolu Efes- Fenerbahçe (Basketbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
21:30
NTV Spor
Belçika Ligi Maç Özetleri (Futbol)
22:00
Sportstv
Basketbol Gecesi (Basketbol)
22:05
NTV Spor
Hollanda Ligi Maç Özetleri (Futbol)
22:15
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 06 Ekim 2016, 09:57:59
Türkiye-Ukrayna

(http://www.sporx.com/img/2016/10/05/tv_338_Screenshot_2.jpg)

TV8 (Canlı) 06 Ekim Perşembe 21:45

07:00
A Spor
Sabah Sporu (Futbol)
Canlı08:00
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı09:00
Sportstv
ATP Pekin (Tenis)
Canlı11:00
Sportstv
ATP Pekin (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:10
Tivibu Spor 3
Enisey-CSKA Moskova (Voleybol)
Canlı16:00
TRT Spor
Urfa MSK-Halkbank (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Milli Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
Valencia-R.Madrid (Basketbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı21:45
TV8
Türkiye-Ukrayna (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı23:40
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı23:45
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)

SPOR X

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Ekim 2016, 11:35:48
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
8 EKİM


11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
11:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
13:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
13:00
Eurosport
Snooker Avrupa Masters Yarı Final (Diğer)
13:00
GS TV
Galatasaray - Büyükçekmece U 14 (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
Büyükçekmece - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı15:00
GS TV
Galatasaray - Büyükçekmece (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
Brezilya - İngiltere U 17 (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
TED Kolejliler - Beşiktaş SJ (Basketbol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 3
Pınar Karşıyaka - Banvit (Basketbol)
19:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
Canlı19:00
GS TV
Levski Sofya - Galatasaray (Hazırlık) (Futbol)
19:00
Eurosport
Snooker Avrupa Masters (Yarı Final) (Diğer)
Canlı19:00
TV 8,5
İngiltere - Malta (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Khimki Moskova - VEF Riga (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Tofaş (Basketbol)
20:00
Lig Tv
Özel Yayın - Yusuf Namoğlu (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Basın Toplantısı - Fatih Terim (Futbol)
21:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
21:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Almanya - Çek Cumhuriyeti (Futbol)
21:45
Tivibu Spor 2
GB Reggio Emilia - BdS Sassari (Basketbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Ekim 2016, 10:57:30
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

9 EKİM

Canlı10:30
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
Canlı12:30
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı12:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor
O.Milano-S.Avellino (Basketbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 3
Fuenlabrada-U.Malaga (Basketbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Motokros Düzce (Motor Sporları)
Canlı14:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Smartspor 2
H.Rockets-N.Orelans (Basketbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
Uşak Sportif-Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı16:00
A Spor
Beşiktaş-M.Başakşehir (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Galatasaray OB-Best Balıkesir (Basketbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Barcelona Lassa-Baskonia (Basketbol)
Canlı18:15
Smartspor
D.Bükreş-Beşiktaş (Hentbol) (Diğer)
Canlı19:00
Lig TV 3
İstanbul BB-A.Efes (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı21:45
TV8
İzlanda-Türkiye (Futbol)
23:00
Lig TV 3
Flamengo-Santa Cruz (Futbol)
Canlı23:10
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı23:40
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı23:45
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Ekim 2016, 13:05:18
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)

10 EKİM

13:05
NTV Spor
B Planı (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:00
Eurosport
Snooker İngiltere Açık 1.Gün (Diğer)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:00
NTV Spor
Dünya Yol Bisikleti Şampiyonası (Diğer)
17:00
NTV Spor
Spor Haberleri (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Spor Servisi Ekstra (Futbol)
21:00
Eurosport
Snooker İngiltere Açık 1.Gün (Diğer)
Canlı21:45
TV 8,5
Hollanda - Fransa (Futbol)
22:15
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 11 Ekim 2016, 12:12:59



11 Ekim 2016

07:00
NTV Spor
Spor Haberleri (Futbol)
07:45
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
16:00
Sportstv
Kitaplı Spor (Futbol)
17:00
Sportstv
Türkiye -Slovakya (Futbol)
17:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
21:00
Sportstv
5.Set (Voleybol)
21:30
NTV Spor
VideoBasket (Basketbol)
Canlı21:45
İdman TV
Slovenya - İngiltere (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Almanya - Kuzey İrlanda (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı03:30
NBA TV
Dallas Mavericks - OKC Thunder (Basketbol)

SPOR X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Ekim 2016, 11:00:36
(http://www.sporekrani.com/assets/Front/images/logo.png)
12 EKİM
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı12:15
NTV Spor
Slovenya Kano (Diğer)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Maç-Smaç (Voleybol)
Canlı13:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport 2
Meksika-Venezuela (Kadınlar) (Futbol)
Canlı17:00
Eurosport
G.Muguruza - Ç.Büyükakçay (Tenis)
Canlı17:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Almanya-İspanya (Kadınlar) (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Wolfsburg-Chelsea (Kadınlar) (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
A.Berlin-Fuenlabrada (Basketbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
R.Madrid-Olympiakos (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Rallikros Magazin (Motor Sporları)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Ekim 2016, 11:16:25
13 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
Lig TV 3
ATP Şangay 3. Tur (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
ATP Şangay 3. Tur (Tenis)
Canlı16:00
Eurosport 2
Kuzey Kore-Gana (Kadın) (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Japonya-İngiltere (Kadın) (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
WTA Linz (Tenis)
Canlı20:00
Lig TV 3
Galatasaray OB-CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Yıldırım Demirören Özel (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
C.Alvarez-L.Smith (Boks) (Diğer)
Canlı21:00
Lig TV 2
PSG-LSK Kvinner (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
J.Diaz-A.Cancio (Boks) (Diğer)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
G.Rosado-W.Monroe (Diğer)
Canlı22:00
Lig TV 3
Kızılyıldız- Darüşşafaka Doğuş (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Ekim 2016, 12:10:38
14 EKİM

Canlı13:00
Lig TV 3
ATP Şangay (Çeyrek Final) (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
ATP Şangay (Çeyrek Final) (Tenis)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
Eurosport 2
ATP Şangay (Çeyrek Final) (Tenis)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Unics Kazan- Barcelona (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
ATP Şangay (Çeyrek Final) (Tenis)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
CSKA Moskova-Ufa (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 4
Toulouse-Monaco (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 2
Fenerbahçe-Brose Baskets (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Charleroi-C.Brugge (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
B.Dortmund-Hertha Berlin (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Nice-Lyon (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Las Palmas-Espanyol (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Baskonia-A.Efes (Basketbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Güzel Oyun (Yılmaz Vural) (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Ekim 2016, 11:45:47
15 EKİM

11:30
Eurosport
İspanya Superbike (Diğer)
Canlı11:30
Lig TV 3
ATP Şangay (Yarı final) (Tenis)
Canlı12:15
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Altınordu-Mersin İY (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Kasımpaşa-Gaziantepspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 4
Leganes-Sevilla (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 3
Beşiktaş-Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı14:30
Turkcell TV
Chelsea-Leicester City (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 4
Napoli-Roma (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
E.Frankfurt-Bayern Münih (Futbol)
Canlı16:30
TRT Spor
Balıkesirspor-Sivasspor (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
Canlı17:00
Lig Tv
Kayserispor-Beşiktaş (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Rubin Kazan-K.Sovetov (Futbol)
Canlı17:00
Turkcell TV
Manchester City-Everton (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
Arsenal-Swansea (Futbol)
Canlı17:15
Lig TV 3
Barcelona-Deportivo (Futbol)
Canlı17:45
NTV Spor
%100 Futbol Devre Arası (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
Canlı18:55
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Maç Başlıyor (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 2
Adanspor-Karabükspor (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
S.Moskova-Rostov (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 3
Atletico Madrid-Granada (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Elazığspor-Bandırmaspor (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Gençlerbirliği-Galatasaray (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 3
PSV-Heracles (Futbol)
Canlı20:45
NTV Spor
%100 Futbol Devre Arası (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 4
Guingamp-Lille (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 2
Tigers Tübingen- O.Würzbürg (Basketbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Real Betis-Real Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Juventus-Udinese (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
T.Bellew-B.J.Flores (Boks) (Diğer)
Canlı23:30
NTV Spor
A.Granat-F.Rill (Boks) (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Ekim 2016, 10:52:04
16 EKİM

11:30
Lig TV 3
ATP Şangay Final (Tenis)
Canlı12:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı12:00
FB TV
Fenerbahçe-Alanyaspor U21 (Futbol)
Canlı12:00
GS TV
Galatasaray-Beşiktaş U16 (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor 3
P.Cantu-C.Pesaro (Basketbol)
Canlı13:00
Digi Kanal 91
Alaves-Malaga (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor 2
Bilbao Basket- Barcelona (Basketbol)
Canlı13:30
Lig TV 2
Başakşehir-Konyaspor (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
Bursaspor-Osmanlıspor (Futbol)
Canlı13:30
Lig TV 4
Fiorentina-Atalanta (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Zwolle-Twente (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Boluspor-Denizlispor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Avaz
Manisaspor-A.Demirspor (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı15:30
Turkcell TV
Middlesbrough-Watford (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
NEC Nijmegen-Feyenoord (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Gaziantep BB-Samsunspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Eskişehirspor-Giresunspor (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 91
Lazio-Bologna (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 4
Inter-Cagliari (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Fenerbahçe-Alanyaspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 3
L.Kuban-Enisey (Basketbol)
Canlı16:00
Lig TV 2
Tofaş-Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Mainz-Darmstadt (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Banvit-Darüşşafaka Doğuş (Futbol)
Canlı17:15
Lig TV 3
A.Bilbao-R.Sociedad (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 2
ADO Deen Hag-Ajax (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV
Southampton-Burnley (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 4
St.Etienne-JDA Dijon (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Wolfsburg-Leipzig (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Şanlıurfaspor-Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Trabzonspor- Akhisar Bld (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Anderlecht-Lokeren (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 3
S.Gijon-Valencia (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor
PSG-Fiensburg (Hentbol) (Diğer)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
R.Madrid-UCAM Murcia (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Chievo-Milan (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Villarreal-Celta Vigo (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Marsilya-Metz (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Internacional-Flamengo (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Montreal-Toronto FC (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Ekim 2016, 13:22:32
17 EKİM

14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Halkbank-Galatasaray (Voleybol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı19:00
Lig TV 3
A.Efes-TED Kolejliler (Basketbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Olympiakos-Panathinaikos (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
U.Kazan-BC Parma (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Spor Servisi Ekstra (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Antalyaspor-Rizespor (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Fenerbahçe-İstanbul BB (Basketbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Palermo-Torino (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Eibar-Osasuna (Futbol)
Canlı22:00
Turkcell TV
Liverpool-Manchester United (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Ekim 2016, 16:10:31
18 EKİM

Canlı17:00
Tivibu Spor 3
B.Leverkusen-Tottenham (Gençlik) (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
Canlı18:00
Lig Tv
Haftanın Öyküleri (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Fenerbahçe-Hatay BB (Basketbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
N.Novgorod-G.Canaria (Basketbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Farklı Açı (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
S.Lizbon-B.Dortmund (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
B.Leverkusen-Tottenham (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
R.Madrid-L.Varşova (Futbol)
Canlı22:15
Lig Tv
10. Saha (Futbol)
Canlı23:10
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Ekim 2016, 11:55:12
19 EKİM

Canlı14:00
GS TV
İmza Günü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Napoli- Beşiktaş (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Haberler (Futbol)
Canlı16:15
Lig Tv
Haftanın Öyküleri (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Barcelona-M.City (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
CSM Oradea-P.Karşıyaka (Basketbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
B.Münih-PSV (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Valencia Basket-H.Jerusalem (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Barcelona-Manchester City (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
D.Kiev-Benfica (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Napoli-Beşiktaş (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Ekim 2016, 10:39:06
20 EKİM

Canlı10:30
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:30
NTV Spor
Volero Zurich-Vakıfbank (Voleybol)
Canlı14:00
Eurosport 2
WTA Lüksemburg Ç.Final (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
WTA Lüksemburg Ç.Final (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı19:45
Lig TV 3
Olympiakos-A.Efes (Basketbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
TRT 1
Osmanlıspor-Villarreal (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Inter-Southampton (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Konyaspor-Braga (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:00
TRT Avaz
Brose Baskets-U.Kazan (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:05
Lig TV 2
Maccabi Fox-R.Madrid (Basketbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Darüşşafaka Doğuş-EA7 Milano (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Roma-Austria Wien (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 3
Feyenoord-Zorya (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 2
Manchester United-Fenerbahçe (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:50
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı23:10
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı23:50
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Ekim 2016, 09:56:15
21 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
NTV Spor
Vakıfbank - Bangkok Glass (Voleybol)
11:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
13:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
PSL Manila - Eczacıbaşı Vitra (Voleybol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Y.Malatyaspor - Manisaspor (Futbol)
18:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı19:00
TRT Web
Adana Demirspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Gaziantepspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Galatasaray OB - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı20:00
Digi Kanal 91
CSKA Moskova - Panathinaikos (Basketbol)
20:00
A Spor
Artı Futbol (Futbol)
20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Hamburg - E.Frankfurt (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Monaco - Montpellier (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Osasuna - Real Betis (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
Barcelona Lassa - Fenerbahçe (Basketbol)
22:15
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)
23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
23:45
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Ekim 2016, 11:17:11
22 EKİM

10:45
Eurosport
Alp Disiplini Dünya Kupası (Diğer)
Canlı13:00
Tivibu Spor 3
VTB Ligi, Astana - VEF Riga (Basketbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Denizlispor - Gaziantep BŞB. (Futbol)
Canlı13:00
Sportstv
FINA Yüzme Dünya Kupası (Diğer)
Canlı14:00
Lig TV 4
Espanyol - Eibar (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 2
İstanbul BŞB. - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı14:30
Turkcell TV
Bournemouth - Tottenham (Futbol)
Canlı14:30
NTV Spor
FIVB Kadınlar Kulüpler Şampiyonası, Yarı final (Voleybol)
Canlı15:00
TRT Spor
Yakındoğu Üni. - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 2
ATP Antwerp, Yarı final (Tenis)
Canlı16:00
Lig Tv
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 2
Pınar Karşıyaka - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı16:15
Tivibu Spor
Glasgow Rangers - Celtic (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Ingolstadt - B.Dortmund (Futbol)
17:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Sivasspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Ural - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
Leicester City - Crystal Palace (Futbol)
Canlı17:00
Turkcell TV
Arsenal - Middlesbrough (Futbol)
Canlı19:00
TRT Avaz
Giresunspor - Boluspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Galatasaray - Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Akhisar Bld. - Adanaspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 4
Sampdoria - Genoa (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı19:30
Turkcell TV
Liverpool - WBA (Futbol)
Canlı19:30
Digi Kanal 91
Real Sociedad - Alaves (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
GA Eagles - Twente (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Bayern Münih - B.M'gladbach (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
Sporting Lizbon - Tondela (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 3
PSV - Sparta Rotterdam (Futbol)
Canlı20:50
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 4
Nantes - Rennes (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Granada - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Milan - Juventus (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Porto - Arouca (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Ekim 2016, 11:03:15
23 EKİM

11:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı12:00
FB TV
Fenerbahçe U19- Sancaktepe U19 (Futbol)
Canlı12:30
Smartspor 2
Premier Forum (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Mersin İY-Balıkesirspor (Futbol)
Canlı13:00
Lig TV 3
C.Vigo-Deportivo (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor 4
K.Moskova-L.Kuban (Basketbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor 3
Basket Brescia-Milano (Basketbol)
Canlı13:30
Lig Tv
Karabükspor-Başakşehir (Futbol)
Canlı13:30
Lig TV 2
Udinese-Pescara (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
NEC Nijmegen-Vitesse (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
J.Badalona-Baskonia (Basketbol)
Canlı14:00
A Spor
Oleksandriya-D.Kiev (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Eczacıbaşı-Pomi (Voleybol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Feyenoord-Ajax (Futbol)
Canlı15:30
Turkcell TV
M.City-Southampton (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Samsunspor-Altınordu (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Osmanlıspor-Kasımpaşa (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 91
Crotone-Napoli (Futbol)
Canlı16:15
Tivibu Spor 2
G.Rangers-Celtic (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 3
L.Moskova- CSKA Moskoca (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Leipzig-Werder Bremen (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Galatasaray OB-Banvit (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
BC Avtodor-Zenit (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
B.Balıkesir-A.Efes (Basketbol)
Canlı17:15
Lig TV 4
Sevilla-A.Madrid (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV
Chelsea-Manchester United (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
Metz-Nice (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Schalke04-Mainz (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Beşiktaş-Antalyaspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Bologna-Sassuolo (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Y.Giresunspor-Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Göztepe-Eskişehirspor (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 4
Villarreal-Las Palmas (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Estudiantes-R.Madrid (Basketbol)
Canlı19:50
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
R.Madrid-A.Bilbao (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
PSG-Marsilya (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Roma Palermo (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Flamengo-Corinthians (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor 2
Balenenses-Benfica (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport 2
S.Sounders-Real Salt (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Ekim 2016, 10:38:05
24 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Zenit-Orenburg (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
A.Konyaspor-Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Spor Servisi Ekstra (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Smartspor
Dünyanın Futbolu (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
21:15
Eurosport 2
Kaiserslautern - Bochum (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
R.Caserta-F.Pistoia (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Smartspor
Futbol Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Braga- GD Chaves (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Ekim 2016, 10:57:55
25 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Pendikspor- Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
24 Erzincanspor-Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı16:30
A Spor
Elazığspor-Ofspor (Futbol)
Canlı17:15
A Spor
Gaziantepspor-Düzyurtspor (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı19:00
Smartspor 2
PAOK-Muratbey Uşak (Basketbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Unics Kazan-Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı19:00
A Spor
Ç.Rizespor-Fethiyespor (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
S.Lotte- Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor
Premier Show (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
A.Efes-CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Galatasaray-Dersimspor (Futbol)
Canlı21:30
Smartspor 2
Venezia-P.Karşıyaka (Basketbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Genoa-Milan (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
B.M'gladbach-Stuttgart (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 4
Real Madrid-Baskonia (Basketbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Nantes - Angers (Futbol)
Canlı22:15
Lig Tv
10.Saha (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
41. Dakika (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Ekim 2016, 09:46:44
26 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
İnegölspor-Sarıyer (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Çorum Bld - Trabzonspor (Futbol)
Canlı16:30
A Spor
BB Erzurumspor - Tuzlaspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Beşiktaş SJ - Partizan (Basketbol)
Canlı20:00
GS TV
Galatasaray - TTT Riga (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
Eurosport 2
Zenit - Mucia CB (Basketbol)
Canlı20:30
Lig Tv
Göksel Gümüşdağ Özel Yayın (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Fenerbahçe - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
Canlı21:00
Smartspor 2
F. Skyliners - Banvit (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Bursaspor - Yomraspor (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 4
Napoli - Empoli (Futbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Juventus - Sampdoria (Futbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Inter - Torino (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
B. Münih - Augsburg (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
B.Dortmund - Union Berlin (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport 2
U.Malaga - B.Münih (Basketbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
41. Dakika (Futbol)
Canlı23:45
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Ekim 2016, 12:50:22
27 EKİM

Canlı12:00
A Spor
Fatih Karagümrük - Göztepe (Futbol)
Canlı13:30
A Spor
Y.Amasyaspor - Denizlispor (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Aydınspor 1923 - Antalyaspor (Futbol)
15:30
Lig Tv
Başarının Sırrı: M.Başakşehir (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
A Spor
Kasımpaşa - Kahramanmaraşspor (Futbol)
20:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor
Profesyonel Boks | Güney Afrika (Diğer)
Canlı20:15
TRT Spor
Darüşşafaka Doğuş - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Kayserispor - Bucaspor (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Gent - Standard Liege (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
23:30
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Ekim 2016, 11:31:41
28 EKİM
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı18:05
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Galatasaray OB - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı20:00
Lig TV 4
Zalgiris Kaunas - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Gençlerbirliği - Beşiktaş (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Benfica - Paços Ferreira (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Twente - Roda (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Panathinaikos - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
B.M'gladbach - E.Frankfurt (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Lille - PSG (Futbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Leganes - Real Sociedad (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
22:00
Lig Tv
Depar (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:00
Lig TV 4
Barcelona Lassa - Brose Baskets (Basketbol)
23:00
Tivibu Spor 2
Nacional - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Ekim 2016, 11:18:16
29 EKİM

12:00
Lig TV 3
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı13:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
Canlı13:00
BJKTV
Beşiktaş - Büyükçekmece (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Boluspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı13:00
TBF TV
İstanbulgücü - Nevşehir HBV Üni. (Basketbol)
Canlı13:30
Bursaspor Tv
Bursaspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
Gaziantepspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Smartspor 2
Premier Cumartesi (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 2
Sporting Gijon - Sevilla (Futbol)
Canlı14:00
Altaş TV
Orduspor - Anadolu Üni. (Basketbol)
Canlı14:30
Turkcell TV
Sunderland - Arsenal (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Galatasaray - Mersin BB (Basketbol)
Canlı15:00
BJKTV
Beşiktaş - Büyükçekmece (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 3
BC Parma - BC Enisey (Basketbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Amkar - Rostov (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
TED Kolejliler - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı16:00
TBF TV
Beylikdüzü - Gelişim Koleji (Basketbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kuban (Basketbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Bursaspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Augsburg - Bayern Münih (Futbol)
Canlı17:00
TBF TV
Tofaş - Best Balıkesir (Basketbol)
Canlı17:00
Turkcell TV
Manchester United - Burnley (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor 2
WBA - Manchester City (Futbol)
Canlı17:00
A Spor
Shakhtar Donetsk - Odessa (Futbol)
Canlı17:15
Lig TV 2
Alaves - Real Madrid (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Spartak Moskova - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Beşiktaş SJ - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Zulte Waregem - Club Brugge (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Adanaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Elazığspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 4
Atletico Madrid - Malaga (Futbol)
Canlı19:30
Turkcell TV
Crystal Palace - Liverpool (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
B.Dortmund - Schalke 04 (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 2
Vitesse - PSV (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor
Vitoria Setubal - Porto (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Ajax - Excelsior (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Barcelona - Granada (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 3
Juventus - Napoli (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
K.İslam - P.Allotey (Diğer)
Canlı23:45
NTV Spor
Z.Alimkhanuly - M.Nunez (Diğer)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Ekim 2016, 10:25:10
30 EKİM

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Beşiktaş - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı13:00
GS TV
Galatasaray - Pendikspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Ümraniyespor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı13:00
Altaş TV
Orduspor - Sultanbeyli Bld. (Futbol)
Canlı13:00
Kardelen TV
BB Erzurumspor - Büyükçekmece (Futbol)
Canlı13:00
Lig TV 3
Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı13:30
Bursaspor Tv
Yeşil Bursa - Çatalcaspor (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
M.Başakşehir - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı13:30
FB TV
Fenerbahçe - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Avaz
Balıkesirspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 2
Eibar - Villarreal (Futbol)
Canlı14:30
Lig TV 4
Atalanta - Genoa (Futbol)
Canlı15:00
Lig Tv
41.Dakika (Basketbol)
Canlı15:00
GS TV
Galatasaray - Pendikspor (Futbol)
Canlı15:00
TRT Türk
Eskişehirspor - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Fenerbahçe - İstanbul Üni. (Basketbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Oostende - Standard Liege (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
Banvit - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Trabzonspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı16:30
Lig TV 2
Trabzonspor MP - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı16:30
Turkcell TV
Everton - West Ham (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Feyenoord - Heerenveen (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Hoffenheim - Hertha Berlin (Futbol)
Canlı16:30
TBF TV
Hatay BB - Yakındoğu Üni. (Basketbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
Zenit - Tom Tomsk (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Milan - Pescara (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Empoli - Roma (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 4
Nice - Nantes (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Köln - Hamburg (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Şanlıurfaspor - Mersin İY (Futbol)
Canlı19:00
TRT Avaz
Manisaspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Fenerbahçe - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV
Southampton - Chelsea (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Rennes - Metz (Futbol)
19:00
NTV Spor
Anadolu Efes - Uşak Sportif (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 4
Real Betis - Espanyol (Futbol)
Canlı22:30
Smartspor 2
LA Clippers - Utah Jazz (Basketbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Marsilya - Bordeaux (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Las Palmas - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Sampdoria - Inter (Futbol)
Canlı23:15
Tivibu Spor 2
Braga - Belenenses (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Ekim 2016, 16:30:01
31 EKİM

17:30
TRT Spor
Süper Spor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Gaziantep Basket - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Avaz
Altınordu - Denizlispor (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Giresunspor - Göztepe (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
BC Kalev - Astana (Basketbol)
Canlı20:00
Lig TV 2
Kasımpaşa - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Kayserispor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Udinese - Torino (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Deportivo - Valencia (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
Cagliari - Palermo (Futbol)
Canlı23:00
Turkcell TV
Stoke City - Swansea (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Kasım 2016, 16:37:37
1 KASIM

16:00
Tivibu Spor 2
PSV - Bayern Münih (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
Manchester City - Barcelona (Futbol)
Canlı18:15
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı19:45
Lig Tv
Farklı Açı (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
AEK - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı20:30
Smartspor
Pınar Karşıyaka - Maccabi Rishon (Basketbol)
Canlı20:40
TRT Spor
Eurobasket (Futbol)
Canlı20:45
TRT 1
Beşiktaş - Napoli (Futbol)
Canlı21:15
Lig Tv
10.Saha (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Benfica - Dinamo Kiev (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 4
Manchester City - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
PSV - Bayern Münih (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Kasım 2016, 15:23:25

2 KASIM


15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
17:00
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Fenerbahçe - UNICS Kazan (Basketbol)
20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
FB TV
Fenerbahçe (K) - BLMA (K) (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Banvit - CEZ Nymburk (Basketbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Muratbey Uşak - BK Ventspils (Basketbol)
20:15
TRT Spor
THY Euroleague En Güzel 10 Hareket (Basketbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Maccabi Tel Aviv - Barcelona (Basketbol)
22:15
NTV Spor
Güzel Oyun / Konuk: Oğuz Çetin (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 4
Juventus - Lyon (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Legia Warszawa - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Tottenham - Bayer Leverkusen (Futbol)
22:45
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
00:00
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
00:00
Eurosport 2
G.Canaria - BC Lietkabelis (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ErenSAT_06 - 03 Kasım 2016, 13:11:10
                                                           03.11.2016 | PERŞEMBE |
                                                                 TV SPOR EKRANI
#FUTBOL

FC Astana - Olympiakos
( UEFA Avrupa Ligi - B Grubu 4.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:Tivibu Spor 3 HD & Varzish Sport HD & BNT TV & Arena Sport 3


FENERBAHÇE - Manchester United ŞİFRESİZ
( UEFA Avrupa Ligi - A Grubu 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:TRT 1 / HD & TRT 4K & Tivibu Spor 2 HD & İdman TV & Varzish Sport HD & IRIB Varzesh & Rahe Farda TV & BNT TV & Sport 24 HD

KABALA - Saint Etienne
( UEFA Avrupa Ligi - C Grubu 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:AZ TV

Zorya Luhansk - Feyenoord
( UEFA Avrupa Ligi - A Grubu 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:Tivibu Spor 3 HD

Anderlecht - Mainz 05
( UEFA Avrupa Ligi - C Grubu 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:Tivibu Spor 4 HD & Arena Sport 3

Austria Wien - Roma
( UEFA Avrupa Ligi - E Grubu 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:Arena Sport 4

Zenit - Dundalk
( UEFA Avrupa Ligi - D Grubu 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:Match TV & Arena Sport 2

Apoel Nicosia - Young Boys
( UEFA Avrupa Ligi - B Grubu 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:SRF Zwei HD

Konferans Yayın/Dönüşümlü Yayın
( UEFA Avrupa Ligi - 4.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:Tivibu Spor HD

Sporting Braga - ATİKER KONYASPOR
( UEFA Avrupa Ligi - H Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:Tivibu Spor 2 HD

Villarreal - OSMANLISPOR FK
( UEFA Avrupa Ligi - L Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:Tivibu Spor 3 HD

Paok - KARABAĞ
( UEFA Avrupa Ligi - J Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:İdman TV

Southampton - İnter
( UEFA Avrupa Ligi - K Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:Tivibu Spor 4 HD & Varzish Sport HD & RTRS TV & Sport 24 HD

Schalke 04 - FK Krasnodar
( UEFA Avrupa Ligi - I Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:Sport 1(Germany) & Arena Sport 2 & Match TV

Gent - Shakhtar Donetsk
( UEFA Avrupa Ligi - H Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:Kanal Ukraina

Ajax - Celta Vigo
( UEFA Avrupa Ligi - G Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:BNT TV & Arena Sport 3

Panathinaikos - Standart Liege
( UEFA Avrupa Ligi - G Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:Arena Sport 4

Fiorentina - Slovan Liberec
( UEFA Avrupa Ligi - J Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:TV Zimbo & TV8(İtalya)

Nice - Salzburg
( UEFA Avrupa Ligi - I Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:W9(Suisse) HD

Zürih - Steaue Bükreş
( UEFA Avrupa Ligi - L Grubu 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:SRF Zwei HD

Konferans Yayın/Dönüşümlü Yayın ŞİFRESİZ
( UEFA Avrupa Ligi - 4.Hafta )
Saat:23:05
Yayın:Tivibu Spor HD
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Kasım 2016, 13:38:10

4 KASIM

13:30
GS TV
Galatasaray - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
Acıbadem Üni. - Akhisar Bld. (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Mersin İY - Manisaspor (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Zalgiris Kaunas - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Galatasaray - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:45
Lig TV 3
Anadolu Efes - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Depar (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - B.M'gladbach (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Malaga - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Montpellier - Marsilya (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı02:30
NBA TV
Dallas Mavericks - Portland T.Blazers (Basketbol)
Canlı03:00
Turkcell TV
Chicago Bulls - New York Knicks (Basketbol)
Canlı03:30
Turkcell TV
Portland - Dallas Mavericks (Basketbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Kasım 2016, 13:23:17
5 KASIM

13:00
NTV Spor
B Planı (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Denizlispor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı13:00
Kanal 58
Sivas Bld. - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Gümüşhanespor - Karşıyaka (Futbol)
Canlı13:00
Kadırga
1461 Trabzon - Tuzlaspor (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
A.Alanyaspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TBF TV
Girne Üni. - Galatasaray (Basketbol)
Canlı15:00
TRT Spor
İstanbul Üni. - Hatay BB (Basketbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Granada - Deportivo (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
İstanbul BB - Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı16:00
Lig TV 2
Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı16:00
Lig Tv
K.Karabükspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı16:30
TBF TV
Yeşilgiresun Bld. - TED Kolejliler (Basketbol)
Canlı17:00
Smartspor
Eczacıbaşı - Plovdiv (Voleybol)
Canlı17:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Adana Demirspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Bayern Münih - Hoffenheim (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Manchester City - Middlesbrough (Futbol)
Canlı18:15
Lig TV 4
Real Sociedad - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı19:00
TRT Avaz
Samsunspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Beşiktaş - Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Antalyaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 4
Torino - Cagliari (Futbol)
Canlı20:30
Turkcell TV+
Chelsea - Everton (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
E.Frankfurt - Köln (Futbol)
Canlı20:50
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
PSV - Twente (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 2
Lyon - Bastia (Futbol)
Canlı22:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Flamengo - Botafogo (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Napoli - Lazio (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Las Palmas - Eibar (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
A.Yıldırım - S.Hyppolite (Diğer)
Canlı23:30
NTV Spor
C.Hammer - K.Reis (Diğer)
Canlı01:00
TV 8,5
OKC Thunder - Minnesota T.Wolves (Basketbol)
Canlı02:00
NBA TV
Orlando Magic - Washington Wizards (Basketbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Kasım 2016, 11:32:39
6 KASIM

12:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı12:30
Tivibu Spor 4
Turkish Airlines Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı13:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Giresunspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Y.Malatyaspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Vakıfbank - Nilüfer Bld. (Voleybol)
Canlı13:30
Lig Tv
Ç.Rizespor - Adanaspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 4
Real Madrid - Leganes (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 2
Büyükçekmece - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 3
Vanoli Cremona - Enel Brindisi (Basketbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 3
Barcelona Lassa - Real Madrid (Basketbol)
Canlı14:30
Digi Kanal 91
Pescara - Empoli (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
Arsenal - Tottenham (Futbol)
Canlı15:00
Turkcell TV+
Arsenal - Tottenham (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Canik Bld. - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Osmanlıspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Gaziantep BB - Altınordu (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
AZ Alkmaar - Ajax (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Chievo - Juventus (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Terek Grozny - Zenit (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Galatasaray OB - Trabzonspor MP (Futbol)
Canlı17:15
Lig TV 3
Liverpool - Watford (Futbol)
Canlı17:15
Turkcell TV+
Liverpool - Watford (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 2
GA Eagles - Feyenoord (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Göztepe - Boluspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
A.Konyaspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Amkar (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Akhisar Bld. - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı19:30
Turkcell TV+
Leicester City - WBA (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 3
Leicester City - WBA (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Schalke 04 - Werder Bremen (Futbol)
Canlı20:00
Digi Kanal 91
Inter - Crotone (Futbol)
Canlı20:50
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Palmeiras - Internacional (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
PSG - Rennes (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Sevilla - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Roma - Bologna (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:15
Tivibu Spor 2
Sporting Lizbon - Arouca (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 3
Maritimo - Braga (Futbol)
Canlı05:30
NBA TV
LA Lakers - Phoenix Suns (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Kasım 2016, 15:18:52
7 KASIM

17:00
Tivibu Spor
Ribaund (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Tofaş - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Beşiktaş - Adana ASKİ (Basketbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Spor Servisi Ekstra (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Tigers Tübingen - Oldenburg (Basketbol)
Canlı22:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
Wurzburger Kickers - St.Pauli (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Fiat Torino - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı03:00
NBA TV
Charlotte Hornets - Indiana Pacers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Kasım 2016, 19:45:40
8 KASIM
20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Farklı Açı (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Saratov - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Rosa Radom - Muratbey Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Şampiyonlar Ligi Magazin (Futbol)
Canlı22:15
Lig Tv
10.Saha (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Kasım 2016, 20:33:13
9 KASIM

20:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Beşiktaş SJ - Zielona Gora (Basketbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Lokomotiv Kuban - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı22:00
Smartspor 2
Aris - Banvit (Basketbol)
Canlı22:15
Eurosport 2
Bilbao Basket - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı03:00
NBA TV
Washington Wizards - Boston Celtics (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Kasım 2016, 19:41:05
10 Kasım

20:00
Lig TV 3
Darüşşafaka Doğuş - Brose Baskets (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Hazırlık Maçı - U21 Almanya - Türkiye (Futbol)
21:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
22:00
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:15
Lig TV 2
Panathinaikos - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı22:45
TRT Spor
EA7 Milano - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Diğer)
23:30
Lig Tv
Günün Konuğu: Hasan Hilmi Öksüz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Kasım 2016, 18:04:08
11 Kasım

18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Basın Toplantısı - Fatih Terim (Futbol)
Canlı19:15
Lig TV 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Galatasaray OB - Olympiakos (Basketbol)
Canlı20:30
Lig TV 2
CSKA Moskova - Real Madrid (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
Rasta Vechta - Oliver Würzburg (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
41.Dakika (Futbol)
Canlı22:10
NTV Spor
Güzel Oyun - Rüştü Reçber (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
Baskonia - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Miami Heat - Chicago Bulls (Basketbol)
Canlı05:00
NBA TV
Denver Nuggets - GS Warriors (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Kasım 2016, 12:51:50
12 Kasım

13:00
Altaş TV
Orduspor - Sakaryaspor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Galatasaray - Botaş (Basketbol)
Canlı14:30
NTV Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı15:00
BJKTV
Beşiktaş - AZ Alkmaar (Futbol)
Canlı15:30
Lig TV 3
Potada Bugün (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
TED Kolejliler - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı16:00
Lig TV 3
Uşak Sportif - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı16:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı17:00
TBF TV
Gaziantep Basket - Best Balıkesir (Basketbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 4
S.City Jena - Ratiopharm Ulm (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Beşiktaş SJ - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Trabzonspor MP - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı20:00
TV8
Türkiye - Kosova (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı21:45
Lig Tv
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:45
TV 8,5
Ukrayna - Finlandiya (Futbol)
Canlı03:30
TV 8,5
Toronto Raptors - New York Knicks (Basketbol)
Canlı04:00
NBA TV
Houston Rockets - SA Spurs (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Kasım 2016, 11:06:08
13 Kasım

12:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:00
Kadırga
1461 Trabzon - K.Erciyesspor (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Gümüşhanespor - Kastamonuspor (Futbol)
Canlı14:00
FB TV
Fenerbahçe - Kasımpaşa (U17) (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova - BC Parma (Basketbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Hatay BB - Canik Bld. (Basketbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Real Madrid - Iberostar Tenerife (Basketbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Banvit - Tofaş (Basketbol)
Canlı17:00
Lig TV 4
ATP Londra Finalleri - Djokovic - Thiem (Tenis)
Canlı17:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Khimki Moskova - BC Enisey (Basketbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Beşiktaş (Basketbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Anadolu Efes - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 4
Tsmoki-Minsk - Lokomotiv Kuban (Basketbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Fenerbahçe - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Mısır - Gana (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Formula 1 - Brezilya GP (Motor Sporları)
Canlı20:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Özel Yayın (Yusuf Namoğlu) (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Valencia Basket - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Olimpia Milano - Dinamo Sassari (Basketbol)
Canlı22:45
TV 8,5
Portekiz - Letonya (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
ATP Londra Finalleri - Raonic - Monfils (Tenis)
Canlı05:00
NBA TV
Denver Nuggets - Portland Trail Blazers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Kasım 2016, 14:53:30
15 Kasım

17:00
Lig TV 2
G.Monfils - D.Thiem (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Potada Bugün (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Minchanka Minsk - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Anadolu Efes - Unics Kazan (Basketbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Banvit - Monaco (Basketbol)
Canlı22:05
TRT Spor
Maccabi Fox - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı22:30
A Spor
Dinamo Sassari - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
N.Djokovic - M.Raonic (Tenis)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
İdman TV
Bolivya - Paraguay (Futbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors (Basketbol)
Canlı03:00
Tivibu Spor 3
Kentucky - Michigan State (Basketbol)
Canlı04:00
NBA TV
Minnesota T.Wolves - Charlotte Hornets (Basketbol)
Canlı05:30
Tivibu Spor 3
Duke - Kansas (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Kasım 2016, 15:09:37
16 KASIM

17:00
Lig TV 3
A.Murray - K.Nishikori (Tenis)
Canlı17:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Uşak Sportif - Oldenburg (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Pınar Karşıyaka - Le Mans Sarthe (Basketbol)
Canlı20:15
Eurosport 2
Rytas - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı20:15
Lig TV 2
Darüşşafaka - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Olympiakos - Barcelona (Basketbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Zalgiris Kaunas - Galatasaray (Basketbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
Bayern Münih - Zenit (Basketbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
41. Dakika (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 2
Real Madrid - Panathinaikos (Basketbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Kasım 2016, 18:01:39
18 KASIM

18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Unics Kazan - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı19:45
Lig TV 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
Canlı20:45
Lig TV 3
Fenerbahçe - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı22:30
Lig TV 2
Baskonia - Brose Baskets (Basketbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
M.Raonic - D.Thiem (Tenis)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Basketbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı02:30
Fox Sports
Georgetown Hoyas - Arkansas R.Wolves (Basketbol)
Canlı03:00
NBA TV
Washington Wizards - New York Knicks (Basketbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Minnesota T.Wolves - Philadelphia 76ers (Basketbol)
Canlı04:30
Fox Sports
Depaul B.Demons - Rutgers S.Knights (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Kasım 2016, 15:36:14
19 KASIM

15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:45
NTV Spor
N Hayat (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
A.Murray - S.Wawrinka (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Arsenal Tula - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Potada Bugün (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Galatasaray OB - Darüşşafaka Doğuş (Futbol)
Canlı21:00
Smartspor 2
Premier Bakış (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 2
Lorient - Monaco (Futbol)
Canlı22:15
Lig TV 4
Panathinaikos - Olympiakos (Basketbol)
Canlı22:15
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Bayer Leverkusen - Leipzig (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Real Betis - Las Palmas (Futbol)
Canlı22:45
Lig Tv
Lille - Lyon (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
Barcelona Lassa - Real Madrid (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
G.Groves - E.Gutknecht (Diğer)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Boston Celtics - GS Warriors (Basketbol)
Canlı04:30
NBA TV
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 19 Kasım 2016, 10:45:49


10:30 TRT Spor Avrupa Studyosu (Futbol) Canlı
12:00 Lig TV 3 Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol) Canlı
13:00 TRT Spor Boluspor - Altınordu (Futbol) Canlı
13:00 TRT Avaz Ümraniyespor - Sivasspor (Futbol) Canlı
13:00 NTV Spor B Planı (Futbol) Canlı
13:30 Lig Tv Gaziantepspor - A.Konyaspor (Futbol) Canlı
14:00 NTV Spor Son Çeyrek (Basketbol) Canlı
15:00 Lig TV 4 Deportivo - Sevilla (Futbol) Canlı
15:00 NTV Spor Bursa BB - Fenerbahçe (Voleybol) Canlı
15:30 Smartspor 2 Manchester United - Arsenal (Futbol) Canlı
15:30 TRT Spor Balıkesirspor - Gaziantep BB (Futbol) Canlı
15:30 Lig TV 3 Manchester United - Arsenal (Futbol) Canlı
15:30 Turkcell TV+ Manchester United - Arsenal (Futbol) Canlı
16:00 Lig Tv Bursaspor - Akhisar Bld. (Futbol) Canlı
16:00 TRT Türk Elazığspor - Mersin İY (Futbol) Canlı
16:00 Lig TV 2 Best Balıkesir - Trabzonspor MP (Basketbol) Canlı
17:00 TBF TV Tofaş - Gaziantep Basket (Basketbol) Canlı
17:00 Smartspor Eczacıbaşı - Minchanka Minsk (Voleybol) Canlı
17:30 Eurosport 2 Wolfsburg - Schalke 04 (Futbol) Canlı
18:00 A Spor Shakhtar Donetsk - Karpaty Lviv (Futbol) Canlı
18:00 Smartspor 2 Southampton - Liverpool (Futbol) Canlı
18:00 Lig TV 4 Southampton - Liverpool (Futbol) Canlı
18:00 Turkcell TV+ Southampton - Liverpool (Futbol Canlı
18:00 Digi Kanal 92 Crystal Palace - Manchester City (Futbol) Canlı
18:00 TBF TV Yeşilgiresun Bld. - İstanbul BB (Basketbol) Canlı
18:00 NTV Spor Pınar Karşıyaka - Uşak Sportif (Basketbol) Canlı
18:00 TRT Spor Türkiye - Bosna Hersek (Basketbol) Canlı
18:15 Lig TV 3 Barcelona - Malaga (Futbol) Canlı
19:00 TRT Avaz Göztepe - Bandırmaspor (Futbol) Canlı
19:00 Lig TV 2 Osmanlıspor - A.Alanyaspor (Futbol) Canlı
19:00 Lig Tv Adanaspor - Beşiktaş (Futbol) Canlı
19:00 Digi Kanal 91 PSG - Nantes (Futbol) Canlı
20:00 Lig TV 4 Udinese - Napoli (Futbol) Canlı
20:30 Smartspor 2 Tottenham - West Ham (Futbol) Canlı
20:30 Lig TV 3 Tottenham - West Ham (Futbol) Canlı
20:30 Turkcell TV+ Tottenham - West Ham (Futbol) Canlı
20:30 Eurosport 2 B.Dortmund - Bayern Münih (Futbol) Canlı
20:55 NTV Spor 100% Futbol (Futbol) Canlı
21:45 Tivibu Spor 2 Willem II - PSV (Futbol) Canlı
22:45 Lig TV 2 Juventus - Pescara (Futbol) Canlı
22:45 Lig TV 3 Atletico Madrid - Real Madrid (Futbol) Canlı
23:00 NTV Spor M.Huck - D.Kucher (Diğer) Canlı
23:00 Lig TV 4 ATP Londra Finalleri (Tenis) Canlı
01:00 TV 8,5 Houston Rockets - Utah Jazz (Basketbol) Canlı
04:00 NBA TV Memphis Grizzlies - Minnesota T.Wolves (Basketbol) Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Kasım 2016, 10:48:22
20 KASIM

10:45
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:30
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı13:00
TRT Türk
Şanlıurfaspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı13:00
Altaş TV
Orduspor - Denizli BB (Futbol)
Canlı13:00
Kanal 58
Sivas Bld. - Kahramanmaraşspor (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Gümüşhanespor - Tokatspor (Futbol)
Canlı13:00
Kardelen TV
BB Erzurumspor - Anadolu Üsküdar (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Büyükçekmece - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı14:00
Lig TV 2
Kayserispor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Kasımpaşa - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 3
Alaves - Espanyol (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Barcelona Lassa - Estudiantes (Basketbol)
Canlı14:30
Lig TV 4
Sampdoria - Sassuolo (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Eskişehirspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Vakıfbank - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı16:00
Lig TV 3
Banvit - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Derbi Günü (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Twente - Utrecht (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Ajax - NEC Nijmegen (Futbol)
Canlı17:00
TRT Avaz
Giresunspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 4
Lazio - Genoa (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Derbi Özel (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Atalanta - Roma (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Hoffenheim - Hamburg (Futbol)
Canlı18:15
Digi Kanal 91
Valencia - Granada (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor
Feyenoord - Zwolle (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Middlesbrough - Chelsea (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor 2
Middlesbrough - Chelsea (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
Middlesbrough - Chelsea (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Marsilya - Caen (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Zenit - Krylia Sovetov (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Werder Bremen - E.Frankfurt (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Fenerbahçe - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 4
Sporting Gijon - Real Sociedad (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Gran Canaria - Real Madrid (Basketbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Maraton (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Athletic Bilbao - Villarreal (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
St.Etienne - Nice (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Milan - Inter (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90 + (Futbol)
Canlı23:30
TV 8,5
Brooklyn Nets - Portland T.Blazers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 21 Kasım 2016, 10:43:00
21 KASIM


10:00 TRT Spor Spor Dünyası (Futbol) Canlı
11:00 TRT Spor Spor Manşet (Futbol) Canlı
11:05 NTV Spor Spor Servisi (Futbol) Canlı
14:00 NTV Spor Spor Aktüel (Futbol) Canlı
15:30 TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol) Canlı
17:30 TRT Spor Süper Spor (Motor Sporları) Canlı
18:30 Tivibu Spor 3 BC Kalev - CSKA Moskova (Basketbol) Canlı
18:30 TRT Spor Manisaspor - Samsunspor (Futbol) Canlı
19:00 Lig TV 2 M.Başakşehir - Ç.Rizespor (Futbol) Canlı
20:00 NTV Spor Spor Servisi Ekstra (Futbol) Canlı
20:00 Lig Tv Trabzonspor - Antalyaspor (Futbol) Canlı
20:00 Lig TV 3 Galatasaray OB - Beşiktaş SJ (Basketbol) Canlı
21:00 NTV Spor Darüşşafaka Doğuş - TED Kolejliler (Basketbol) Canlı
21:15 NTV Spor 90+ (Futbol) Canlı
22:45 Tivibu Spor 3 Basket Brindisi - Cantu (Basketbol) Canlı
22:45 Lig TV 2 Leganes - Osasuna (Futbol)Canlı
23:00 Beyaz Tv Derin Futbol (Futbol) Canlı
23:00 NTV Spor Spor Gecesi (Futbol) Canlı
23:00 Lig TV 3 WBA - Burnley (Futbol) Canlı
23:00 Smartspor 2 WBA - Burnley (Futbol) Canlı
23:00 Turkcell TV+ WBA - Burnley (Futbol) Canlı
23:30 TRT Spor Spor Artı (Futbol) Canlı
03:00 Turkcell TV+ Indiana Pacers - GS Warriors (Basketbol) Canlı
04:00 NBA TV Minnesota T.Wolves - Boston Celtics (Basketbol) Canlı


SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 22 Kasım 2016, 10:05:15
22 Kasım

   
10:00   TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)  Canlı
11:00   TRT Spor Spor Manşet (Futbol)   Canlı
11:05    NTV Spor Spor Servisi (Futbol)   Canlı
14:00    NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)   Canlı
14:00    Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)  Canlı
17:00    NTV Spor FIBA Eurobasket Kura Çekimi 2017 (Basketbol)   Canlı
18:00    NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)  Canlı
19:00    Lig TV 3 3,05 (Futbol)   Canlı
20:00    Lig Tv Farklı Açı (Futbol)   Canlı
20:00    Tivibu Spor 2 CSKA Moskova - Bayer Leverkusen (Futbol)   Canlı
20:00    Smartspor 2 Uşak Sportif - Varese (Basketbol)  Canlı
20:00    A Spor Khimik Yuzhne - Pınar Karşıyaka (Basketbol)  Canlı
21:30    Fog TV Peja - Gaziantep Basket (Futbol)  Canlı
22:15    Lig Tv 10.Saha (Futbol)  Canlı
22:45    Tivibu Spor Konferans Yayın (Futbol)  Canlı
22:45    Tivibu Spor 3 Monaco - Tottenham (Futbol)  Canlı
22:45    Tivibu Spor 4 Sevilla - Juventus (Futbol)  Canlı
03:30    Turkcell TV+ New York Knicks - Portland T.Blazers (Basketbol)  Canlı
04:00    Eurosport Montreal Impact - Toronto FC (Futbol)   Canlı

Sporx
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 23 Kasım 2016, 10:01:37
23 Kasım


11:00 TRT Spor Spor Manşet (Futbol)Canlı
11:05 NTV Spor Spor Servisi (Futbol)Canlı
14:00 BJKTV Beşiktaş - Benfica (Gençlik Ligi) (Futbol)Canlı
14:00 NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)Canlı
14:00 Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)Canlı
16:00 FB TV Dick Advocaat (Basın Toplantısı) (Futbol)Canlı
16:00 Tivibu Spor 3 Arsenal - PSG (Gençlik Ligi) (Futbol)Canlı
18:00 NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)Canlı
18:00 Tivibu Spor 3 B.M'gladbach - Manchester City (Gençlik Ligi) (Futbol)Canlı
18:00 A Spor Beşiktaş SJ - Szolnoki Olaj (Basketbol)Canlı
19:00 TRT Spor Devler Sahnesi (Futbol)Canlı
19:30 TRT Spor Mustafa Reşit Akçay (Basın Toplantısı) (Futbol)Canlı
20:00 NTV Spor Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)Canlı
20:00 Tivibu Spor 3 Rostov - Bayern Münih (Futbol)Canlı
20:00 Smartspor 2 Helios Domzale - Banvit (Basketbol)Canlı
20:00 TRT Avaz Türkiye - Romanya (Basketbol)Canlı
20:45 Tivibu Spor 2 Beşiktaş - Benfica (Futbol)Canlı
20:45 NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)Canlı
22:45 Tivibu Spor 2 Napoli - Dinamo Kiev (Futbol)Canlı
22:45 Tivibu Spor 4 Celtic - Barcelona (Futbol)Canlı
22:45 Tivibu Spor 3 Arsenal - PSG (Futbol)Canlı
22:45 Tivibu Spor Konferans Yayın (Futbol)Canlı
23:00 Eurosport 2 Murcia CB - Bayern Münih (Basketbol)Canlı
23:30 NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)Canlı
03:00 Turkcell TV+ Cleveland Cavaliers - Portland T.Blazers (Basketbol)Canlı
03:00 NBA TV Indiana Pacers - Atlanta Hawks (Basketbol)Canlı

Sporx
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 24 Kasım 2016, 09:30:09
24  Kasım


10:00     TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)    Canlı
11:00    TRT Spor Spor Manşet (Futbol)    Canlı
11:05    NTV Spor Spor Servisi (Futbol)    Canlı
14:00     NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)    Canlı
14:00     Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)    Canlı
17:15     TRT Spor Avrupa Defteri (Futbol)    Canlı
18:30    NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)    Canlı
19:00    TRT 1 Fenerbahçe - Zorya (Futbol)    Canlı
19:00     Tivibu Spor 4 Qabala - Anderlecht (Futbol)    Canlı
19:00     Tivibu Spor 3 Zenit - Maccabi Tel Aviv (Futbol)     Canlı
20:00     Lig TV 3 Anadolu Efes - Kızılyıldız (Basketbol)    Canlı
20:45    Lig TV 2 Olympiakos - Maccabi Fox (Basketbol)    Canlı
20:55     NTV Spor Avrupa Ligi Özel (Futbol)    Canlı
21:00     Tivibu Spor Konferans Yayın (Futbol)    Canlı
21:00    Tivibu Spor 3 Shakhtar Donetsk - A.Konyaspor (Futbol)    Canlı
21:00    İdman TV Slovan Liberec - Qarabağ (Futbol)    Canlı
21:00    Tivibu Spor 2 Steaua Bükreş - Osmanlıspor (Futbol)    Canlı
21:00    Tivibu Spor 4 Zürih - Villarreal (Futbol)    Canlı
22:45     TRT Spor EA7 Milano - Fenerbahçe (Basketbol)    Canlı
23:00    Lig TV 2 Real Madrid - Unics Kazan (Basketbol)    Canlı
23:00    NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)    Canlı
23:05    Tivibu Spor Konferans Yayın (Futbol)    Canlı
23:05    Tivibu Spor 4 Athletic Bilbao - Sassuolo (Futbol)    Canlı
23:05    Tivibu Spor 2 Manchester United - Feyenoord (Futbol)    Canlı
23:05    Tivibu Spor 3 St.Etienne - Mainz (Futbol)    Canlı

Sporx
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 25 Kasım 2016, 11:09:09
25 Kasım

 
11:00    TRT Spor Spor Manşet (Futbol)    Canlı
13:30    GS TV Galatasaray - Bursaspor (U-21) (Futbol)    Canlı
14:00    Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)    Canlı
14:00    NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)    Canlı
17:30    TRT Spor Mersin İY - Ümraniyespor (Futbol)    Canlı
18:00    NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)    Canlı
19:00    TRT Türk Adana Demirspor - Göztepe (Futbol)    Canlı
19:00    Lig TV 3 Potada Bugün (Basketbol)    Canlı
20:00    NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)    Canlı
20:00    Lig Tv Galatasaray - Bursaspor (Futbol)    Canlı
20:00    Lig TV 2 A.Alanyaspor - Kayserispor (Futbol)    Canlı
20:00    Lig TV 3 Galatasaray OB - Barcelona Lassa (Basketbol)    Canlı
20:00    TRT Spor CSKA Moskova - Baskonia (Basketbol)    Canlı
20:15    Smartspor Premier Bakış (Futbol)    Canlı
21:00    Turkcell TV+ Boston Celtics - SA Spurs (Basketbol)    Canlı
21:55    NTV Spor 100% Futbol (Futbol)    Canlı
22:30     Eurosport 2 Freiburg - Leipzig (Futbol)    Canlı
22:45    Lig TV 3 Panathinaikos - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)    Canlı
22:45    Digi Kanal 91 Rennes - Toulouse (Futbol)    Canlı
22:45    Lig TV 2 Eibar - Real Betis (Futbol)    Canlı
23:30    NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)    Canlı
03:30    Turkcell TV+ Detroit Pistons - LA Clippers (Basketbol)   Canlı

Sporx
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Kasım 2016, 12:06:45
26 Kasım

12:00
Lig TV 3
Euroleague'de Bu Hafta (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Boluspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Sivasspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
K.Karabükspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Rubin Kazan (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Beşiktaş SJ - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Malaga - Deportivo (Futbol)
Canlı15:30
Turkcell TV+
Burnley - Manchester City (Futbol)
Canlı15:30
Smartspor 2
Burnley - Manchester City (Futbol)
Canlı15:30
Lig TV 3
Burnley - Manchester City (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Akhisar Bld. - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı16:00
Smartspor
F1 Abu Dabi GP (Motor Sporları)
Canlı17:00
TBF TV
Gaziantep Basket - Banvit (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Eczacıbaşı - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı17:30
Eurosport 2
E.Frankfurt - B.Dortmund (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
Leicester City - Middlesbrough (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Liverpool - Sunderland (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 3
Liverpool - Sunderland (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
Leicester City - Middlesbrough (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Terek Grozny - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Liverpool - Sunderland (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Leicester City - Middlesbrough (Futbol)
Canlı18:00
TBF TV
Trabzonspor MP - Tofaş (Futbol)
Canlı18:15
Lig TV 4
Real Madrid - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Gaziantep BB - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Beşiktaş - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Antalyaspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 4
Torino - Chievo (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 3
Chelsea - Tottenham (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Bayern Münih - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı20:30
Turkcell TV+
Chelsea - Tottenham (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Chelsea - Tottenham (Futbol)
Canlı20:30
Digi Kanal 91
Espanyol - Leganes (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 2
Boavista - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
PSV - ADO Den Haag (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 4
Nantes - Lille (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Empoli - Milan (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Sevilla - Valencia (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
NEC Nijmegen - Twente (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
T.Stalker - C.Evans (Boks) (Diğer)
Canlı23:30
Tivibu Spor 2
Belenenses - Porto (Futbol)
Canlı03:30
Turkcell TV+
Detroit Pistons - LA Clippers (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Kasım 2016, 11:38:57
27 Kasım

12:00
FB TV
U19: Fenerbahçe-Eyüpspor (Futbol)
12:05
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
12:10
Lig TV 2
Dünden Bugüne: Rizespor-Fenerbahçe (Futbol)
Canlı12:55
TRT Spor
Altınordu-Balıkesirspor (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Türkiye Motokros Şampiyonası (Motor Sporları)
13:00
Lig TV 2
Premier Lig Özetleri (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor
BC Enisey - Zenit (Basketbol)
13:00
GS TV
U16: Galatasaray-Gölcükspor (Futbol)
Canlı13:30
A Spor
Sakaryaspor - Bayrampaşaspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 4
Palermo - Lazio (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
Libertas Pesaro - D.Energia Trentino (Basketbol)
Canlı14:00
Lig TV 2
Villarreal - Alaves (Futbol)
14:10
Lig Tv
Dünden Bugüne: G.Birliği-Trabzonspor (Futbol)
Tekrar14:10
Eurosport 2
Frankfurt - Dortmund (Diğer)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Baskonia - Iberostar Tenerife (Basketbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Beşiktaş - Galatasaray (Voleybol)
Canlı15:00
Turkcell TV+
Watford - Stoke City (Futbol)
Canlı15:20
TRT Spor
KBL : Beşiktaş-Hatay BB (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
BC Parma - Astana (Basketbol)
Tekrar15:50
FB TV
Fenerbahçe-Galatasaray (Futbol)
Tekrar15:50
Eurosport 2
Bayern Münih - Leverkusen (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Gençlerbirliği - Trabzonspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Lokomotiv Kuban - VEF Riga (Basketbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Samsunspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 2
TED Kolejliler - Galatasaray Odeabank (Basketbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Heerenveen - Ajax (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Nizhny Novgorod (Basketbol)
Canlı17:00
Lig TV 4
Genoa - Juventus (Futbol)
17:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı17:15
Turkcell TV+
Arsenal - Bournemouth (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor
S.City Jena - Oliver Würzburg (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Schalke 04 - Darmstadt (Futbol)
Canlı18:25
TRT Spor
Denizlispor - Manisaspor (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor
Utrecht - Feyenoord (Futbol)
19:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Çaykur Rizespor - Fenerbahçe (Futbol)
19:00
FB TV
Maç Havası (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Anadolu Efes - Yeşilgiresun (Basketbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Krasnodar - Zenit (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 4
Nice - Bastia (Futbol)
Canlı19:30
Lig TV 3
Manchester United - West Ham (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - Mainz (Futbol)
Canlı19:30
Turkcell TV+
Southampton - Everton (Futbol)
Tekrar20:00
GS TV
TED Ankara - Galatasaray Odeabank (Basketbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor
Unicaja Malaga - Barcelona Lassa (Basketbol)
20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
20:55
NTV Spor
Yüzde Yüz Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Benfica - Moreirense (Futbol)
21:00
FB TV
Maçın Ardından (Futbol)
21:30
Eurosport 2
Bundesliga Özetler (Futbol)
Tekrar22:00
FB TV
Fenerbahçe - BEST Balıkesir (Basketbol)
22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Tekrar22:30
GS TV
U16: Galatasaray-Gölcükspor (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Basket Brescia - GB Reggio Emilia (Basketbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Sociedad - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Lyon - PSG (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Roma - Pescara (Futbol)
Canlı23:30
TV 8,5
Phoenix Suns - Denver Nuggets (Basketbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Kasım 2016, 11:37:21
28 Kasım

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Tekrar11:30
Lig TV 2
Nice - Bastia (Futbol)
13:30
Lig TV 2
Roma - Pescara (Geniş Özet) (Futbol)
Tekrar14:00
Lig TV 2
Sociedad - Barcelona (Futbol)
Tekrar14:00
FB TV
Fenerbahçe - BEST Balıkesir (Basketbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:30
BJKTV
Futbol Akademisi (Futbol)
Tekrar15:45
Lig TV 2
Lyon - PSG (Futbol)
17:30
Lig TV 2
Ligue 1 Özetleri (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Muratbey Uşak - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
18:00
FB TV
Rizespor-Fenerbahçe: Maçın Öyküsü (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Yeni Malatyaspor - Giresunspor (Futbol)
19:00
Lig TV 2
Premier Lig Maç Özetleri (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Konyaspor - Osmanlıspor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Spor Servisi Extra (Futbol)
20:30
BJKTV
Ali Ece ile Yakın Markaj (Futbol)
21:00
FB TV
Can Bartu ile Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Napoli - Sassuolo (Futbol)
21:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
22:00
FB TV
Spor Magazin (Futbol)
Canlı22:15
Eurosport 2
Stutgart - Nürnberg (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Las Palmas - Athletic Bilbao (Futbol)
Tekrar23:00
BJKTV
Beşiktaş Mogaz - Nantes (Diğer)
Canlı23:00
Lig TV 3
Inter - Fiorentina (Futbol)
23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı03:30
Turkcell TV+
New York Knicks - OKC Thunder (Basketbol)
Canlı04:00
NBA TV
Minnesota Timberwolves - Utah Jazz (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Kasım 2016, 10:27:42
29 Kasım

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:30
A Spor
Y.Amasyaspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Ümraniyespor - Aydınspor 1923 (Futbol)
Canlı16:45
A Spor
Sivasspor - Göztepe (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Empoli - Cesena (Futbol)
Canlı18:30
A2TV
Kayserispor - Boluspor (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 3
3.05 (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Farklı Açı (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Chievo - Novara (Futbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Banvit - Bakken Bears (Basketbol)
Canlı20:30
A2TV
Darıca G.Birliği - Beşiktaş (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Lorient - Rennes (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Ludwigsburg - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı22:00
Lig TV 2
Leganes - Valencia (Futbol)
Canlı22:15
Lig Tv
10.Saha (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 3
Torino - Pisa (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
Alcorcon - Espanyol (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
JDA Dijon - Monaco (Futbol)
Canlı00:00
Lig TV 2
Real Betis - Deportivo (Futbol)
Canlı03:00
Smartspor 2
Charlotte Hornets - Detroit Pistons (Basketbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
N.Orleans Pelicans - LA Lakers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Kasım 2016, 10:07:08
30 KASIM

10:05
NTV Spor
Videobasket (Basketbol)
10:10
Lig TV 3
Charlotte Hornets - Detroit Pistons (Basketbol)
10:45
NTV Spor
Süper Lig Maç Özetleri (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
11:30
Lig TV 2
Geniş Özet: Liverpool-Sunderland (Futbol)
12:00
FB TV
Avrupa'dan Futbol (Futbol)
12:00
Lig TV 2
Geniş Özet: Leicester-Middlesbrough (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Tuzlaspor - 24Erzincanspor (Futbol)
12:15
NTV Spor
Gol (Futbol)
12:30
Lig Tv
Quiz: Oğulcan Çağlayan (Futbol)
12:30
Lig TV 2
Geniş Özet: Genoa-Juventus (Futbol)
13:00
Lig TV 2
La Liga Maç Özetleri (Futbol)
13:00
NTV Spor
Vakıfbank - İdman Ocağı (Voleybol)
13:30
Lig Tv
Günün Konuğu: Pablo Batalla (Futbol)
14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Menemen Bld - Amedspor (Futbol)
Canlı14:00
A2TV
Şanlıurfaspor - Kırklarelispor (Futbol)
15:30
Lig Tv
Dünden Bugüne: Kasımpaşa-Galatasaray (Futbol)
16:00
A Spor
Ziraat Türkiye Kupası Maç Özetleri (Futbol)
Canlı16:30
A2TV
Akhisar Bld. - Bursaspor (Futbol)
16:45
Lig Tv
İngiltere'den Futbol (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Palermo - Spezia (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Diğer)
18:00
FB TV
Spor Magazin (Diğer)
18:00
Lig Tv
STSL Show (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:00
Lig TV 2
Premier Lig Maç Özetleri (Futbol)
Canlı18:30
A2TV
Galatasaray - Elazığspor (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Galatasaray - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Khimki Moskova - Alba Berlin (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
CSKA Moskova - Orenburg (Futbol)
20:00
Lig Tv
90: Fenerbahçe-Beşiktaş (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Atalanta - Pescara (Futbol)
20:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:30
ATV
Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Real Madrid - Leonesa (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 4
Nantes - Lyon (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 2
St. Etienne - Marsilya (Futbol)
21:00
FB TV
Stüdyo Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Guingamp - Nice (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
Bayern Münih - Unicaja Malaga (Basketbol)
22:00
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Tekrar22:20
A Spor
Galatasaray - Elazığspor (Futbol)
22:30
NTV Spor
Hollanda Ligi Özetleri (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 3
PSG - Angers (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 3
Guijuelo - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 2
Guijuelo - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Sampdoria - Cagliari (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
Murcia - Celta Vigo (Futbol)
Canlı04:00
NBA TV
N.Orleans Pelicans - LA Lakers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Aralık 2016, 11:47:40
1 ARALIK

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Sancaktepe Bld. - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı14:00
A2TV
Kızılcabölükspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Ç.Rizespor - İnegölspor (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Krylia Sovetov - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Terek Grozny - Krasnodar (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
A Spor
Osmanlıspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Genoa - Perugia (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Lig Merkezi (Futbol)
Canlı20:30
A2TV
Trabzonspor - Gümüşhanespor (Futbol)
Canlı20:45
Lig TV 2
Fenerbahçe - Real Madrid (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Brose Baskets - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı22:00
Lig TV 4
Valladolid - Real Sociedad (Futbol)
Canlı22:05
Lig TV 3
Maccabi Fox - Anadolu Efes (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 3
Bologna - Verona (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı00:00
Lig TV 2
Racing Santander - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı04:00
Smartspor 2
Cleveland Cavaliers - LA Clippers (Basketbol)
Canlı05:00
Turkcell TV+
Utah Jazz - Miami Heat (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Aralık 2016, 14:06:47
2 ARALIK

14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Eskişehirspor - Mersin İY (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Depar (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Darüşşafaka Doğuş - Olympiakos (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Mainz - Bayern Münih (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Caen - JDA Dijon (Futbol)
Canlı22:45
Lig Tv
Napoli - Inter (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Baskonia - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
Barcelona Lassa - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Maritimo - Benfica (Futbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Atlanta Hawks - Detroit Pistons (Basketbol)
Canlı04:00
Smartspor 2
Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Aralık 2016, 10:18:17
3 ARALIK

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:00
Lig TV 3
Euroleague'de Bu Hafta (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Derbi Özel (Futbol)
Canlı13:30
FB TV
Fenerbahçe - Beşiktaş (U21) (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Bandırmaspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
M.Başakşehir - Antalyaspor (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Ural (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Best Balıkesir - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı15:00
Lig TV 2
Granada - Sevilla (Futbol)
Canlı15:30
Turkcell TV+
Manchester City - Chelsea (Futbol)
Canlı15:30
Lig TV 3
Manchester City - Chelsea (Futbol)
Canlı15:30
Smartspor 2
Manchester City - Chelsea (Futbol)
Canlı16:30
TRT Avaz
Manisaspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı17:00
TBF TV
Büyükçekmece - TED Kolejliler (Basketbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Pınar Karşıyaka - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı17:30
Lig TV 3
El Clasico Özel (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Stadyum Derbi Özel (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
B.Dortmund - B.M'gladbach (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Tottenham - Swansea (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 4
Tottenham - Swansea (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Tottenham - Swansea (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
Sunderland - Leicester City (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
Crystal Palace - Southampton (Futbol)
Canlı18:15
Lig TV 3
Barcelona - Real Madrid (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Fenerbahçe - Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Rostov - Zenit (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Montpellier - PSG (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Leipzig - Schalke 04 (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
West Ham - Arsenal (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 3
West Ham - Arsenal (Futbol)
Canlı20:30
Turkcell TV+
West Ham - Arsenal (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 4
Leganes - Villarreal (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 3
Granada - Vitoria Setubal (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Roda - PSV (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 2
Monaco - Bastia (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Atletico Madrid - Espanyol (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Juventus - Atalanta (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
V.Feigenbutz - M.Keta (Diğer)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Porto - Braga (Futbol)
Canlı01:00
TV 8,5
Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets (Basketbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Charlotte Hornets - Minnesota T.Wolves (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Aralık 2016, 10:31:02
4 ARALIK

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:00
FB TV
Fenerbahçe - Darıca G.Birliği (U16) (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Boluspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı13:00
Altaş TV
Orduspor - Elaziz Bld. (Futbol)
Canlı13:00
A Spor
12 Bingölspor - Sakaryaspor (Futbol)
Canlı13:00
Kanal 58
Sivas Bld. - A.Selçukluspor (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Gümüşhanespor - Sarıyer (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Ümraniyespor - Samsunspor (Futbol)
Canlı13:30
Lig Tv
A.Alanyaspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 3
Gaziantep Basket - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı14:00
Digi Kanal 91
Real Betis - Celta Vigo (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı14:30
Lig TV 4
Milan - Crotone (Futbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Elazığspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı16:00
Lig Tv
Osmanlıspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı16:00
Lig TV 2
Gaziantepspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
Banvit - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı16:30
Turkcell TV+
Bournemouth - Liverpool (Futbol)
Canlı16:30
Lig TV 4
Bournemouth - Liverpool (Futbol)
Canlı16:30
Smartspor 2
Bournemouth - Liverpool (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Willem II - Twente (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Feyenoord - Sparta Rotterdam (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Tofaş - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Rennes - St.Etienne (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 3
Lazio - Roma (Futbol)
Canlı17:00
TRT Avaz
Giresunspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Darmstadt - Hamburg (Futbol)
Canlı18:00
A Spor
Shakhtar Donetsk - Stal Kamianske (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Göztepe - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 2
Ajax - Groningen (Futbol)
Canlı19:00
Lig Tv
Kasımpaşa - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 2
Adanaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Everton - Manchester United (Futbol)
Canlı19:00
Lig TV 4
Everton - Manchester United (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor 2
Everton - Manchester United (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Marsilya - Nancy (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Augsburg - E.Frankfurt (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Galatasaray OB - Uşak Sportif (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Nice - Toulouse (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Valencia - Malaga (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 4
Fiorentina - Palermo (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 05 Aralık 2016, 17:20:23
5 ARALIK

 15:30
    TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)    Canlı
18:00
    TRT Spor Şanlıurfaspor - Altınordu (Futbol)     Canlı
18:00
    NTV Spor Darüşşafaka Doğuş - İstanbul BB (Basketbol)    Canlı
19:00
    Tivibu Spor 2 Spartak Moskova - Rubin Kazan (Futbol)    Canlı
20:00
    Lig TV 2 Bursaspor - Ç.Rizespor (Futbol)    Canlı
20:00
    Lig Tv Kayserispor - Trabzonspor (Futbol)    Canlı
20:00
    NTV Spor Spor Servisi Ekstra (Futbol)    Canlı
20:15
    TRT Spor Devler Sahnesi (Futbol)    Canlı
20:30
    Smartspor 2 NBA Zamanı (Basketbol)    Canlı
21:00
    Lig TV 3 Chievo - Genoa (Futbol)    Canlı
21:00
    Tivibu Spor Sınırsız Futbol (Futbol)    Canlı
21:30
    NTV Spor 90+ (Futbol)    Canlı
22:00
    Lig Tv Maraton (Futbol)    Canlı
22:45
    Lig TV 2 Deportivo - Real Sociedad (Futbol)    Canlı
23:00
    Beyaz Tv Derin Futbol (Futbol)    Canlı
23:00
    NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)    Canlı
23:00
    Lig TV 4 Udinese - Bologna (Futbol)    Canlı
23:00
    Turkcell TV+ Middlesbrough - Hull City (Futbol)    Canlı
23:00
    Lig TV 3 Middlesbrough - Hull City (Futbol)    Canlı
23:00
    Smartspor 2 Middlesbrough - Hull City (Futbol)    Canlı
23:30
    TRT Spor Spor Artı (Futbol)    Canlı
03:30
    Turkcell TV+ Atlanta Hawks - OKC Thunder (Basketbol)     Canlı

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 06 Aralık 2016, 18:42:48
6 ARALIK

18:00 NTV Spor Spor Merkezi (Futbol) Canlı
18:00 Tivibu Spor 2 Benfica - Napoli (Gençlik Ligi) (Futbol) Canlı
20:00 Smartspor 2 Pınar Karşıyaka - CSM Oradea (Basketbol) Canlı
20:00 NTV Spor Farklı Açı (Futbol) Canlı
20:00 Smartspor Zaksa - İstanbul BB (Voleybol) Canlı
21:00 TRT Spor Devler Sahnesi (Futbol) Canlı
22:00 NTV Spor Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol) Canlı
22:45 TRT 1 Dinamo Kiev - Beşiktaş (Futbol) Canlı
22:45 Tivibu Spor 3 Benfica - Napoli (Futbol) Canlı
22:45 Tivibu Spor 4 Bayern Münih - Atletico Madrid (Futbol) Canlı
22:45 Tivibu Spor 2 Dinamo Kiev - Beşiktaş (Futbol) Canlı
23:45 TRT Spor Spor Artı (Futbol) Canlı
03:30 Turkcell TV+ Detroit Pistons - Chicago Bulls (Basketbol) Canlı
04:00 Smartspor 2 Minnesota T.Wolves - SA Spurs (Basketbol) Canlı
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 08 Aralık 2016, 13:43:00
8 ARALIK


14:00 Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)  Canlı
14:00 NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)   Canlı
15:30 TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)   Canlı
18:00 Tivibu Spor Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)  Canlı
18:00 NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)  Canlı
19:00 Tivibu Spor 3 A.Konyaspor - Gent (Futbol)  Canlı
19:00 Tivibu Spor 2 Osmanlıspor - FC Zurich (Futbol)  Canlı
19:00 İdman TV Qarabağ - Fiorentina (Futbol)  Canlı
19:00 Tivibu Spor 4 Villarreal - Steaua Bükreş (Futbol)  Canlı
20:00 NTV Spor Avrupa Ligi Özel (Futbol)  Canlı
20:00 Lig Tv Lig Merkezi (Futbol)  Canlı
20:45 Lig TV 3 Fenerbahçe - Kızılyıldız (Basketbol)  Canlı
21:00 Tivibu Spor Konferans Yayın (Futbol)  Canlı
21:00 Tivibu Spor 4 Anderlecht - St. Etienne (Futbol)  Canlı
21:00 TRT 1 Feyenoord - Fenerbahçe (Futbol)  Canlı
21:00 İdman TV Mainz - Qabala (Futbol)  Canlı
21:00 Tivibu Spor 3 Zorya - Manchester United (Futbol)  Canlı
22:00 Lig TV 2 EA7 Milano - CSKA Moskova (Basketbol)  Canlı
22:55 NTV Spor Avrupa Ligi Özel (Futbol)  Canlı
23:00 Lig TV 3 Real Madrid - Zalgiris Kaunas (Basketbol)  Canlı
23:00 Tivibu Spor Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)  Canlı
23:05 Tivibu Spor 3 Salzburg - Schalke 04 (Futbol)  Canlı
23:05 Tivibu Spor 2 Southampton - Hapoel B.Sheva (Futbol)  Canlı
23:05 Tivibu Spor 4 Standard Liege - Ajax (Futbol)  Canlı
05:00 Turkcell TV+ Utah Jazz - GS Warriors (Basketbol)  Canlı
05:30 Turkcell TV+ Chicago Bulls - SA Spurs (Basketbol)    Canlı
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 09 Aralık 2016, 10:23:17
9 ARALIK

11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol) Canlı
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol) Canlı
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol) Canlı
15:30
TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol) Canlı
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol) Canlı
18:30
TRT Spor Gaziantep BB - Elazığspor (Futbol) Canlı
20:00
NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol) Canlı
20:00
Lig Tv Trabzonspor - Adanaspor (Futbol) Canlı
20:00
Lig TV 2 Anadolu Efes - Barcelona Lassa (Basketbol) Canlı
21:00
Lig TV 3 Panathinaikos - Galatasaray OB (Basketbol) Canlı
22:00
Lig Tv Depar (Futbol) Canlı
22:00
NTV Spor Spor Gecesi (Futbol) Canlı
22:30
Eurosport 2 E.Frankfurt - Hoffenheim (Futbol) Canlı
22:45
Lig TV 2 Malaga - Granada (Futbol) Canlı
22:45
Lig TV 4 JDA Dijon - Marsilya (Futbol) Canlı
23:00
TRT Spor Baskonia - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol) Canlı
23:00
NTV Spor E.Skoglund - T.Shala (Diğer) Canlı
04:00
Turkcell TV+ Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks (Basketbol) Canlı

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 10 Aralık 2016, 11:12:49
10 ARALIK

12:00
FB TV Fenerbahçe - Bursaspor (U14) (Futbol) Canlı
12:00
Lig TV 3 Euroleague'de Bu Hafta (Futbol) Canlı
13:00 NTV Spor Vakıfbank - Çanakkale Bld. (Voleybol) Canlı
13:00
TRT Spor Sivasspor - Göztepe (Futbol) Canlı
14:00
Lig TV 2 Beşiktaş SJ - Tofaş (Basketbol) Canlı
15:00
Lig TV 3 Osasuna - Barcelona (Futbol) Canlı
15:00
NTV Spor B Planı (Futbol) Canlı
15:30
Turkcell TV+ Watford - Everton (Futbol) Canlı
15:30
Lig TV 4 Watford - Everton (Futbol) Canlı
15:30
Smartspor 2 Watford - Everton (Futbol) Canlı
15:30
TRT Spor Mersin BB - Fenerbahçe (Basketbol)Canlı
16:00
NTV Spor Galatasaray - Fenerbahçe (Voleybol) Canlı
16:00
TRT Avaz Adana Demirspor - Boluspor (Futbol) Canlı
16:00
Lig Tv Ç.Rizespor - Kasımpaşa (Futbol) Canlı
16:00
TBF TV TED Kolejliler - Best Balıkesir (Basketbol) Canlı
17:00
TBF TV Trabzonspor MP - Gaziantep Basket (Basketbol) Canlı
17:30
Eurosport 2 Bayern Münih - Wolfsburg (Futbol) Canlı
18:00
NTV Spor Gol (Futbol) Canlı
18:00
Digi Kanal 92 Swansea - Sunderland (Futbol) Canlı
18:00
Smartspor Swansea - Sunderland (Futbol) Canlı
18:00
Turkcell TV+ Arsenal - Stoke City (Futbol) Canlı
18:00
Lig TV 3 Arsenal - Stoke City (Futbol) Canlı
18:00
Smartspor 2 Arsenal - Stoke City (Futbol) Canlı
18:15
Lig TV 4 Real Sociedad - Valencia (Futbol) Canlı
18:30
TRT Spor Balıkesirspor - Şanlıurfaspor (Futbol) Canlı
19:00
Lig TV 2 Gençlerbirliği - M.Başakşehir (Futbol) Canlı
19:00
Lig Tv Beşiktaş - Bursaspor (Futbol) Canlı
19:00
Digi Kanal 91 Bordeaux - Monaco (Futbol) Canlı
20:30
Lig TV 4 Las Palmas - Leganes (Futbol) Canlı
20:30
Turkcell TV+ Leicester City - Manchester City (Futbol) Canlı
20:30
Lig TV 3 Leicester City - Manchester City (Futbol) Canlı
20:30
Smartspor 2 Leicester City - Manchester City (Futbol) Canlı
20:30
Eurosport 2 Hertha Berlin - Werder Bremen (Futbol) Canlı
20:55
NTV Spor 100% Futbol (Futbol) Canlı
21:45
Tivibu Spor 2 PSV - GA Eagles (Futbol) Canlı
22:00
Lig TV 2 Lille - Montpellier (Futbol) Canlı
22:45
Lig TV 4 Sampdoria - Lazio (Futbol) Canlı
22:45
Lig TV 3 Real Madrid - Deportivo (Futbol) Canlı
23:00
Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol) Canlı
03:30
Turkcell TV+ Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets (Basketbol) Canlı
04:00
TV 8,5 Chicago Bulls - Miami Heat (Basketbol) Canlı
04:00
Eurosport Toronto FC - Seattle Sounders (Futbol) Canlı

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 11 Aralık 2016, 22:21:46
12 ARALIK




    Canlı 07:45
    TRT Spor İlk Baskı (Futbol)    Canlı
10:00
    TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)    Canlı
11:00
    TRT Spor Spor Manşet (Futbol)    Canlı
11:05
    NTV Spor Spor Servisi (Futbol)    Canlı
13:30
    TRT Spor UEFA Avrupa Ligi Kura Çekimi (Futbol)    Canlı
14:00
    NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)    Canlı
14:30
    TRT Spor UEFA Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi (Futbol)    Canlı
18:00
    Lig TV 3 Yeşilgiresun Bld. - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)    Canlı
18:00
    NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)    Canlı
18:30
    TRT Spor Mersin İY - Giresunspor (Futbol)    Canlı
19:00
    NTV Spor İstanbul BB - Galatasaray OB (Basketbol)    Canlı
20:00
    Lig Tv Antalyaspor - Fenerbahçe (Futbol)    Canlı
21:00
    Lig TV 4 Fiorentina - Sassuolo (Futbol)    Canlı
21:55
    NTV Spor 100% Futbol (Futbol)    Canlı
22:15
    Eurosport 2 Stuttgart - Hannover (Futbol)    Canlı
22:45
    Lig TV 2 Villarreal - Atletico Madrid (Futbol)    Canlı
23:00
    Lig TV 3 Roma - Milan (Futbol)    Canlı
23:00
    Beyaz Tv Derin Futbol (Futbol)    Canlı
23:30
    NTV Spor 90+ (Futbol)    Canlı
23:30
    TRT Spor Spor Artı (Futbol)    Canlı

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 12 Aralık 2016, 23:19:40
13 ARALIK



    Canlı 06:30
    Lig TV 3 LA Clippers - Portland T.Blazers (Basketbol)    Canlı
07:45
    TRT Spor İlk Baskı (Futbol)    Canlı
10:00
    TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)    Canlı
11:00
    TRT Spor Spor Manşet (Futbol)    Canlı
11:05
    NTV Spor Spor Servisi (Futbol)    Canlı
13:00
    A Spor Boluspor - Darıca G.Birliği (Futbol)    Canlı
14:00
    NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)    Canlı
14:00
    Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)    Canlı
15:30
    A Spor Göztepe - Y.Amasyaspor (Futbol)    Canlı
17:30
    A Spor Elazığspor - Tuzlaspor (Futbol)    Canlı
18:00
    NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)    Canlı
18:30
    A2TV Kasımpaşa - Ç.Rizespor (Futbol)    Canlı
18:30
    TBF TV Türkiye - Bosna Hersek (Basketbol)    Canlı
20:00
    Smartspor 2 Banvit - Frankfurt (Basketbol)    Canlı
20:00
    Lig Tv Farklı Açı (Futbol)    Canlı
20:30
    A2TV M.Başakşehir - Sivasspor (Futbol)    Canlı
21:10
    NTV Spor Gol (Futbol)    Canlı
22:15
    Lig Tv 10.Saha (Futbol)    Canlı
22:45
    Smartspor Bournemouth - Leicester City (Futbol)    Canlı
22:45
    Lig TV 2 Bournemouth - Leicester City (Futbol)    Canlı
22:45
    Smartspor 2 Everton - Arsenal (Futbol)   
 Canlı 22:45
    Lig TV 3 Everton - Arsenal (Futbol)    Canlı
22:45
    Turkcell TV+ Everton - Arsenal (Futbol)    Canlı

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 13 Aralık 2016, 19:21:54
14 ARALIK



     07:45
    TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
    10:00
    TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
    11:00
    TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
    11:05
    NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
    12:00
    A2TV İnegölspor - Sancaktepe Bld. (Futbol)
    13:15
    A Spor Aydınspor 1923 - Akhisar Bld. (Futbol)
    14:00
    NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
    14:00
    Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
    14:00
    A2TV Kırklarelispor - Osmanlıspor (Futbol)
    14:15
    A Spor 24 Erzincanspor - Galatasaray (Futbol)
    15:30
    TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
    16:30
    A2TV Gaziantepspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
    18:00
    NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
    18:30
    A2TV A.Konyaspor - Trabzonspor (Futbol)
    19:00
    Smartspor Vakıfbank - Ekaterinburg (Voleybol)
    19:30
    Eurosport 2 Khimki Moskova - Bilbao Basket (Basketbol)
    20:00
    NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)
    20:00
    Smartspor 2 Uşak Sportif - PAOK (Basketbol)
    20:00
    FB TV Fenerbahçe - USK Prague (Basketbol)
    20:30
    ATV Beşiktaş - Kayserispor (Futbol)
    20:45
    Lig TV 4 Bordeaux - Nice (Futbol)
    21:00
    Smartspor Dresdner - Eczacıbaşı (Voleybol)
    22:30
    A Spor Partizan - Beşiktaş SJ (Basketbol)
    22:30
    Eurosport 2 Fuenlabrada - Lietuvos Rytas (Basketbol)
    22:45
    Smartspor 2 Middlesbrough - Liverpool (Futbol)
    22:45
    Lig TV 2 Middlesbrough - Liverpool (Futbol)
    22:45
    Lig TV 3 Sunderland - Chelsea (Futbol)
    23:00
    NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)
    23:00
    Turkcell TV+ Manchester City - Watford (Futbol)
    23:00
    Lig Tv Manchester City - Watford (Futbol)
    23:00
    Smartspor Manchester City - Watford (Futbol)
    23:00
    Lig TV 3 Crystal Palace - Manchester United (Futbol)
    23:05
    Lig TV 4 PSG - Lille (Futbol)
    05:00
    Turkcell TV+ Utah Jazz - OKC Thunder (Basketbol)
    05:30
    Smartspor 2 Utah Jazz - OKC Thunder (Basketbol)
    05:30
    Lig TV 3 Utah Jazz - OKC Thunder (Basketbol)


SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 14 Aralık 2016, 22:46:40
15 Aralık



    07:45
    TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
    10:00
    TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
    11:05
    NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
    12:15
    A2TV Gümüşhanespor - Kızılcabölükspor (Futbol)
    13:30
    TRT Spor Real Madrid - Club America (Futbol)
    14:00
    Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
    14:15
    A2TV Amedspor - Fenerbahçe (Futbol)
    16:00
    TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
    18:00
    NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
    18:00
    FB TV Fenerbahçe - Halkbank (Erkekler) (Voleybol)
    18:30
    A Spor Gençlerbirliği - Menemen Bld. (Futbol)
    20:00
    Lig TV 3 Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid (Basketbol)
    20:00
    Lig Tv Lig Merkezi (Futbol)
    20:30
    A Spor Bursaspor - Ümraniyespor (Futbol)
    21:45
    Lig TV 2 Kızılyıldız - Maccabi Fox (Basketbol)
    22:00
    Lig Tv Genoa - Fiorentina (Futbol)
    22:30
    Smartspor St.Raphael - Fenerbahçe (Voleybol)
    22:45
    TRT Spor Brose Baskets - Anadolu Efes (Basketbol)
    23:00
    NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)
    23:30
    Tivibu Spor 2 Porto - Maritimo (Futbol)
    05:00
    Turkcell TV+ Denver Nuggets - Portland T.Blazers (Basketbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 16 Aralık 2016, 01:38:08
16 ARALIK

06:30
Turkcell TV+ GS Warriors - New York Knicks (Basketbol)
07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
15:30
TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
18:00
TRT Spor Manisaspor - Balıkesirspor (Futbol)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
20:00
Lig TV 3 Galatasaray OB - EA7 Milano (Basketbol)
20:00
Lig Tv Depar (Futbol)
20:00
NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)
20:15
Tivibu Spor 3 W.Tigers Tübingen - Alba Berlin (Basketbol)
20:30
TRT Spor CSKA Moskova - Barcelona Lassa (Basketbol)
21:00
Tivibu Spor Doğru Taktik (Futbol)
22:00
Lig TV 3 41.Dakika (Basketbol)
22:15
NTV Spor Güzel Oyun (Futbol)
22:30
Eurosport 2 Hoffenheim - B.Dortmund (Futbol)
22:45
Lig TV 2 Alaves - Real Betis (Futbol)
22:45
Lig TV 4 Angers - Nantes (Futbol)
22:45
Lig TV 3 Panathinaikos - Fenerbahçe (Basketbol)
23:00
NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)
23:30
TRT Spor Spor Artı (Futbol)
04:00
Turkcell TV+ Chicago Bulls - Milwaukee Bucks (Basketbol)
04:00
Turkcell TV+ Philadelphia 76ers - LA Lakers (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 17 Aralık 2016, 01:56:36
17 ARALIK

   09:00
    FB TV Günaydın Fenerbahçe (Futbol)
    09:00
    Lig Tv Maç Sabahı (Futbol)
    09:00
    BJKTV Global Fubol (Futbol)
    10:00
    GS TV Günaydın Galatasaray (Futbol)
    10:30
    Lig TV 2 Panathinaikos - Fenerbahçe (Basketbol)
    11:00
    GS TV Galatasaray - EA7 Armani Milan (Basketbol)
    11:00
    Eurosport 2 Hoffenheim - Dortmund (Futbol)
    11:00
    FB TV Stüdyo Fenerium (Futbol)
    11:00
    Lig TV 3 Premier Lig Maç Özetleri (Futbol)
    12:00
    Lig TV 3 EuroLeague'de Bu Hafta (Basketbol)
    12:00
    Lig TV 2 Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers (Basketbol)
    12:30
    BJKTV Rota Pota (Basketbol)
    13:00
    NTV Spor Çanakkale Bld. - Galatasaray (Voleybol)
    13:00
    TRT Avaz Bandırmaspor - Sivasspor (Futbol)
    13:00
    TRT Spor Şanlıurfaspor - Boluspor (Futbol)
    13:30
    BJKTV Kasımpaşa - Beşiktaş U21 (Futbol)
    14:00
    FB TV Panathinaikos - Fenerbahçe (Basketbol)
    14:30
    Lig TV 3 Angers - Nantes (Futbol)
    15:00
    Tivibu Spor BC Avtodor - Unics Kazan (Basketbol)
    15:00
    Lig TV 4 Gijon - Villarreal (Futbol)
    15:00
    GS TV Çanakkale Bld - Galatasaray (Voleybol)
    15:30
    Lig TV 3 Crystal Palace - Chelsea (Futbol)
    15:30
    Turkcell TV+ Crystal Palace - Chelsea (Futbol)
    15:30
    TRT Spor Galatasaray - Beşiktaş (KBL) (Basketbol)
    15:30
    Smartspor 2 Crystal Palace - Chelsea (Futbol)
    15:30
    BJKTV Beşiktaş Mogaz - Trabzon (Diğer)
    16:00
    Lig TV 2 Banvit - Beşiktaş SJS (Basketbol)
    16:00
    NTV Spor Halkbank - Vakıfbank (Voleybol)
    16:00
    Lig Tv Başakşehir - Trabzonspor (Futbol)
    16:00
    TRT Türk Elazığspor - Altınordu (Futbol)
    17:00
    BJKTV Beşiktaş'ın Maçı Var (Futbol)
    17:10
    Eurosport 2 Leipzig - Hertha Berlin (Futbol)
    17:30
    GS TV Galatasaray - Beşiktaş (Basketbol)
    17:30
    TRT Spor Göztepe - Mersin İY (Futbol)
    18:00
    Turkcell TV+ Stoke City - Leicester City (Futbol)
    18:00
    Smartspor 2 Stoke City - Leicester City (Futbol)
    18:00
    Smartspor West Ham - Hull City (Futbol)
    18:00
    FB TV St Raphael - Fenerbahçe (Diğer)
    18:00
    Lig TV 4 Stoke City - Leicester City (Futbol)
    18:15
    Lig TV 3 Atletico Madrid - Las Palmas (Futbol)
    18:30
    Lig TV 2 Angers - Nantes (Futbol)
    19:00
    Lig TV 2 Guingamp - PSG (Futbol)
    19:00
    Lig Tv Kasımpaşa - Beşiktaş (Futbol)
    19:30
    Eurosport 2 Bundesliga Özetler (Futbol)
    20:00
    GS TV Florya Bu Hafta (Futbol)
    20:00
    Lig TV 4 Milan - Atalanta (Futbol)
    20:30
    Turkcell TV+ WBA - Manchester United (Futbol)
    20:30
    Smartspor 2 WBA - Manchester United (Futbol)
    20:30
    Eurosport 2 Wolfsburg - Frankfurt (Futbol)
    20:30
    Lig TV 3 West Bromwich - Manchester United (Futbol)
    20:30
    Digi Kanal 91 Granada - Real Sociedad (Futbol)
    20:45
    BJKTV Top Sizde (Futbol)
    20:45
    TRT Spor Stadyum (Futbol)
    21:00
    Lig TV 2 Atletico Madrid - Las Palmas (Futbol)
    21:00
    Lig Tv Maraton (Futbol)
    21:00
    Lig TV 2 Gijon - Villarreal (Futbol)
    21:45
    Tivibu Spor 2 Feyenoord - Vitesse (Futbol)
    22:00
    FB TV Fenerbahçe - Halkbank (Voleybol)
    22:00
    Lig TV 2 Toulouse - Nancy (Futbol)
    22:30
    Lig TV 4 Sevilla - Malaga (Futbol)
    22:45
    Tivibu Spor Twente - AZ Alkmaar (Futbol)
    22:45
    Lig TV 3 Juventus - Roma (Futbol)
    23:00
    GS TV Bir Yıldız Doğuyor (U14) (Futbol)
    23:30
    Tivibu Spor 4 Estoril - Benfica (Futbol)
    03:30
    NBA TV Atlanta Hawks - Charlotte Hornets (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 18 Aralık 2016, 00:46:16
18 ARALIK

08:00
TRT Spor Spor Keyfi (Futbol)
09:00
TRT Spor Avrupa Stüdyosu (Futbol)
10:10
NTV Spor Spor Pazarı (Futbol)
12:00
FB TV Fenerbahçe - Beylerbeyispor (U16) (Futbol)
12:00
NTV Spor Son Çeyrek (Futbol)
12:30
Smartspor 2 Premier Forum (Futbol)
13:00
TRT Avaz Ümraniyespor - Gaziantep BB (Futbol)
13:00
Kanal 58 Sivas Bld. - İstanbulspor (Futbol)
13:00
Çay TV Gümüşhanespor - Etimesgut Bld. (Futbol)
13:00
NTV Spor Trabzonspor MP - Anadolu Efes (Basketbol)
13:30
TRT Spor Real Madrid - Kashima Antlers (Futbol)
13:30
A Spor Maltepe - Sakaryaspor (Futbol)
13:30
Lig TV 2 Gaziantepspor - Ç.Rizespor (Futbol)
13:30
Lig Tv K.Karabükspor - A.Konyaspor (Futbol)
14:30
Tivibu Spor 3 Real Madrid - Obradoiro (Basketbol)
14:30
Lig TV 3 Sassuolo - Inter (Futbol)
15:00
NTV Spor Galatasaray OB - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
15:00
GS TV Galatasaray - Büyükçekmece (U17) (Futbol)
16:00
TRT Türk Eskişehirspor - Denizlispor (Futbol)
16:00
Lig Tv Adanaspor - Kayserispor (Futbol)
16:00
TRT Spor Yakındoğu Üni. - Mersin BB (Basketbol)
16:00
Lig TV 2 Darüşşafaka Doğuş - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
16:00
TBF TV Best Balıkesir - Uşak Sportif (Basketbol)
16:30
TBF TV Hatay BB - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
16:30
Smartspor 2 Bournemouth - Southampton (Futbol)
16:30
Digi Kanal 92 Bournemouth - Southampton (Futbol)
16:30
Turkcell TV+ Bournemouth - Southampton (Futbol)
17:00
NTV Spor Fenerbahçe - Seramiksan (Voleybol)
17:00
Lig TV 4 Napoli - Torino (Futbol)
17:00
Digi Kanal 91 Nice - JDA Dijon (Futbol)
17:00
Tivibu Spor 3 CSKA Moskova - Khimki Moskova (Basketbol)
17:30
Eurosport 2 Darmstadt - Bayern Münih (Futbol)
18:00
Lig TV 3 Gaziantep Basket - Fenerbahçe (Basketbol)
18:30
TRT Spor Y.Malatyaspor - Adana Demirspor (Futbol)
18:45
Tivibu Spor Ajax - PSV (Futbol)
19:00
Lig Tv Osmanlıspor - Galatasaray (Futbol)
19:00
Lig TV 2 A.Alanyaspor - Akhisar Bld. (Futbol)
19:00
Digi Kanal 92 Tottenham - Burnley (Futbol)
19:00
Smartspor Tottenham - Burnley (Futbol)
19:00
Turkcell TV+ Manchester City - Arsenal (Futbol)
19:00
Lig TV 4 Manchester City - Arsenal (Futbol)
19:00
Smartspor 2 Manchester City - Arsenal (Futbol)
19:00
Tivibu Spor 3 Zenit - Lokomotiv Kuban (Basketbol)
19:30
Eurosport 2 Bayer Leverkusen - Ingolstadt (Futbol)
20:30
Lig TV 3 Deportivo - Osasuna (Futbol)
20:55
NTV Spor 100% Futbol (Futbol)
21:00
Lig Tv Maraton (Futbol)
22:30
NTV Spor 90+ (Futbol)
22:45
Lig TV 4 Monaco - Lyon (Futbol)
22:45
Lig TV 3 Barcelona - Espanyol (Futbol)
22:45
Lig TV 2 Lazio - Fiorentina (Futbol)
23:00
Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
23:15
Tivibu Spor 2 Sporting Lizbon - Braga (Futbol)
23:30
TV 8,5 Washington Wizards - LA Clippers (Basketbol)
02:00
Turkcell TV+ Orlando Magic - Toronto Raptors (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 18 Aralık 2016, 22:12:21
19 ARALIK


07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
13:30
Bursaspor Tv Bursaspor - Antalyaspor (U21) (Futbol)
13:30
FB TV Fenerbahçe - Gençlerbirliği (U21) (Futbol)
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
15:30
TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
17:45
TRT Spor Süper Spor (Motor Sporları)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
18:30
TRT Spor Giresunspor - Samsunspor (Futbol)
20:00
Lig Tv Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Futbol)
20:00
Lig TV 2 Bursaspor - Antalyaspor (Futbol)
21:55
NTV Spor 100% Futbol (Futbol)
22:00
Lig Tv Maraton (Futbol)
22:15
Eurosport 2 Nurnberg - Kaiserslautern (Futbol)
22:45
Lig TV 2 Athletic Bilbao - Celta Vigo (Futbol)
23:00
Beyaz Tv Derin Futbol (Futbol)
23:00
Tivibu Spor Porto - GD Chaves (Futbol)
23:00
Turkcell TV+ Everton - Liverpool (Futbol)
23:00
Lig TV 3 Everton - Liverpool (Futbol)
23:00
Smartspor 2 Everton - Liverpool (Futbol)
23:30
NTV Spor 90+ (Futbol)
03:00
Turkcell TV+ Indiana Pacers - Washington Wizards (Basketbol)
04:00
Turkcell TV+ Chicago Bulls - Detroit Pistons (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 19 Aralık 2016, 22:48:26
20 ARALIK

07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
12:00
A Spor Y.Amasyaspor - Sivasspor (Futbol)
14:00
A Spor Kasımpaşa - İnegölspor (Futbol)
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
15:30
TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
16:00
A Spor Elazığspor - 24 Erzincanspor (Futbol)
16:15
Lig Tv Avrupa'dan Futbol (Futbol)
18:00
A2TV M.Başakşehir - Göztepe (Futbol)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
19:00
NTV Spor Beşiktaş - Eczacıbaşı (Voleybol)
19:00
Lig TV 2 Unics Kazan - Galatasaray OB (Basketbol)
20:00
A2TV Boluspor - Beşiktaş (Futbol)
20:30
Smartspor 2 Nymburk - Banvit (Basketbol)
21:30
TRT Spor Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
22:00
Eurosport 2 B.Dortmund - Augsburg (Futbol)
22:30
Lig TV 3 41.Dakika (Futbol)
23:00
Lig TV 4 Malaga - Cordoba (Futbol)
23:00
Lig TV 3 Atletico Madrid - Guijuelo (Futbol)
23:00
NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)
23:45
TRT Spor Spor Artı (Futbol)
04:00
Turkcell TV+ Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 20 Aralık 2016, 23:44:20
21 ARALIK

06:30
Lig TV 3 GS Warriors - Utah Jazz (Basketbol)
06:30
Smartspor 2 GS Warriors - Utah Jazz (Basketbol)
06:30
Turkcell TV+ LA Clippers - Denver Nuggets (Basketbol)
07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
12:00
A Spor Gümüşhanespor - A.Konyaspor (Futbol)
14:00
NTV Spor Bursa BB - Vakıfbank (Voleybol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
A Spor Ümraniyespor - Akhisar Bld. (Futbol)
14:30
A2TV Sancaktepe Bld. - Ç.Rizespor (Futbol)
15:30
TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
16:30
A Spor Gaziantepspor - Kırklarelispor (Futbol)
17:00
NTV Spor Nilüfer Bld. - Fenerbahçe (Voleybol)
18:00
Smartspor İstanbul BB - Dinamo Moskova (Voleybol)
18:30
A2TV Osmanlıspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
18:30
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
20:00
NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)
20:00
Lig TV 3 Potada Bugün (Basketbol)
20:00
Smartspor 2 Ventspils - Uşak Sportif (Basketbol)
20:00
A Spor Beşiktaş SJ - AEK (Basketbol)
20:30
ATV Galatasaray - Tuzlaspor (Futbol)
20:45
Lig TV 3 Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
21:00
Tivibu Spor Benfica - Rio Ave (Futbol)
22:00
Smartspor Maccabi Rishon - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
22:00
Eurosport 2 Bayern Münih - Leipzig (Futbol)
22:05
Lig TV 2 Maccabi Fox - CSKA Moskova (Basketbol)
22:30
NTV Spor Zulte Waregem - Genk (Futbol)
22:30
NTV Spor KAS Eupen - Club Brugge (Futbol)
22:30
TRT Spor Baskonia - Barcelona Lassa (Basketbol)
22:45
Lig Tv Inter - Lazio (Futbol)
22:50
Digi Kanal 91 Bordeaux - Nice (Futbol)
22:50
Digi Kanal 92 Monaco - Caen (Futbol)
22:50
Lig TV 4 PSG - Lorient (Futbol)
23:00
Lig TV 3 Deportivo - Real Betis (Futbol)
00:00
Lig TV 2 Barcelona - Hercules (Futbol)
03:30
Turkcell TV+ Detroit Pistons - Memphis Grizzlies (Basketbol)
04:00
Smartspor 2 Chicago Bulls - Washington Wizards (Basketbol)
04:00
Lig TV 3 Chicago Bulls - Washington Wizards (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 21 Aralık 2016, 22:56:17
22 ARALIK

07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
14:00
A Spor Aydınspor 1923 - Bursaspor (Futbol)
16:30
A Spor Kayserispor - Darıca G.Birliği (Futbol)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
18:30
A2TV Trabzonspor - Kızılcabölükspor (Futbol)
19:00
Smartspor B.Belgorod - Halkbank (Voleybol)
19:15
Lig TV 3 Potada Bugün (Basketbol)
20:00
Lig Tv Lig Merkezi (Futbol)
20:00
Lig TV 3 Galatasaray OB - Anadolu Efes (Basketbol)
20:30
A2TV Menemen Bld. - Fenerbahçe (Futbol)
21:00
Lig TV 2 Kızılyıldız - Real Madrid (Basketbol)
22:00
TRT Spor Brose Baskets - Olympiakos (Basketbol)
22:00
Lig TV 4 Celta Vigo - UCAM Murcia (Futbol)
22:00
Smartspor Friedrichshafen - Arkas (Voleybol)
22:30
NTV Spor Gent - Anderlecht (Futbol)
22:45
Lig Tv Fiorentina - Napoli (Futbol)
22:45
Lig TV 3 Roma - Chievo (Futbol)
23:00
Lig TV 2 Athletic Bilbao - Racing Santander (Futbol)
23:00
Tivibu Spor 2 Espanyol - Alcorcon (Futbol)
00:00
Tivibu Spor 3 Belenenses - Sporting Lizbon (Futbol)
03:30
Turkcell TV+ New York Knicks - Orlando Magic (Basketbol)


SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 22 Aralık 2016, 22:00:05
23 ARALIK

06:30
Turkcell TV+ LA Clippers - SA Spurs (Basketbol)
07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
TBF TV Çankaya Üni. - Mersin Üni. (Basketbol)
14:30
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
18:30
TRT Spor Gaziantep BB - Eskişehirspor (Futbol)
19:00
Lig TV 2 Potada Bugün (Basketbol)
19:30
Tivibu Spor Juventus - Milan (Futbol)
20:00
Lig TV 2 CSKA Moskova - Fenerbahçe (Basketbol)
20:00
NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)
20:45
TRT Spor Darüşşafaka Doğuş - Maccabi Fox (Basketbol)
22:15
Lig TV 2 Panathinaikos - Baskonia (Basketbol)
22:15
NTV Spor Güzel Oyun (Futbol)
22:45
Lig TV 3 41.Dakika (Basketbol)
23:30
NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)
03:30
Turkcell TV+ Boston Celtics - OKC Thunder (Basketbol)
03:30
Turkcell TV+ Detroit Pistons - GS Warriors (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 24 Aralık 2016, 18:45:44
24 ARALIK

19:00
TRT Spor Samsunspor - Göztepe (Futbol)
19:00
Lig Tv Beşiktaş - Gaziantepspor (Futbol)
19:00
NTV Spor Dakika Skor (Futbol)
19:00
FB TV Mazinde Bir Tarih Yatar (Futbol)
19:30
Lig TV 3 İspanya Kral Kupası Maç Özetleri (Futbol)
20:00
Lig TV 2 İstanbul BB - Best Balıkesir (Basketbol)
20:00
GS TV Taraftar Hikayeleri (Futbol)
20:30
GS TV Florya'da Bu Hafta (Futbol)
20:40
NTV Spor 90+ (Futbol)
20:45
TRT Spor Stadyum (Futbol)
21:00
Lig Tv Maraton (Futbol)
21:00
Lig TV 3 Roma-Chievo (Geniş Özet) (Futbol)
22:00
FB TV Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Futbol)
22:00
Lig TV 2 Detroit Pistons - Golden State Warriors (Basketbol)
22:50
NTV Spor Profesyonel Boks (Diğer)
23:15
Lig TV 3 THY EuroLeague Maç Özetleri (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 24 Aralık 2016, 23:17:21
25 ARALIK

09:00
TRT Spor Spor Keyfi (Futbol)
09:10
NTV Spor Spor Pazarı (Futbol)
12:00
FB TV Fenerbahçe - Sarıyer (U19) (Futbol)
13:00
TRT Avaz Denizlispor - Giresunspor (Futbol)
13:00
TRT Spor Şanlıurfaspor - Manisaspor (Futbol)
13:00
NTV Spor Son Çeyrek (Basketbol)
13:30
GS TV Galatasaray - A.Alanyaspor (U21) (Futbol)
13:30
Lig Tv Ç.Rizespor - Osmanlıspor (Futbol)
16:00
TBF TV Uşak Sportif - Tofaş (Basketbol)
16:00
Lig Tv Akhisar Bld. - A.Konyaspor (Futbol)
16:00
Lig TV 2 Kayserispor - K.Karabükspor (Futbol)
16:00
TRT Avaz Mersin İY - Bandırmaspor (Futbol)
17:00
NTV Spor Futbol Aktüel (Futbol)
17:00
Lig TV 3 Pınar Karşıyaka - Galatasaray OB (Basketbol)
18:30
TRT Spor Altınordu - Ümraniyespor (Futbol)
19:00
NTV Spor Fenerbahçe - Trabzonspor MP (Basketbol)
19:00
Lig TV 2 Antalyaspor - Kasımpaşa (Futbol)
19:00
Lig Tv Galatasaray - A.Alanyaspor (Futbol)
20:00
TV 8,5 New York Knicks - Boston Celtics (Basketbol)
20:55
NTV Spor 90+ (Futbol)
21:00
Lig Tv Maraton (Futbol)
22:30
TV 8,5 Cleveland Cavaliers - GS Warriors (Basketbol)
23:00
Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
01:00
TV 8,5 SA Spurs - Chicago Bulls (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 25 Aralık 2016, 22:22:55
26 ARALIK

07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
15:30
Lig TV 3 Watford - Crystal Palace (Futbol)
15:30
Smartspor 2 Watford - Crystal Palace (Futbol)
18:00
Smartspor 2 Arsenal - WBA (Futbol)
18:00
Lig TV 4 Arsenal - WBA (Futbol)
18:00
Turkcell TV+ Arsenal - WBA (Futbol)
18:00
Lig TV 3 Potada Bugün (Futbol)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
19:00
Lig TV 2 Gençlerbirliği - Bursaspor (Futbol)
19:00
Lig TV 3 Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
20:00
NTV Spor Charleroi - Anderlecht (Futbol)
20:00
Lig Tv Trabzonspor - Fenerbahçe (Futbol)
20:00
Smartspor NBA Zamanı (Futbol)
20:00
TRT Spor Yüzyüze Futbol (Futbol)
20:15
Turkcell TV+ Hull City - Manchester City (Futbol)
20:15
Lig TV 4 Hull City - Manchester City (Futbol)
20:15
Smartspor 2 Hull City - Manchester City (Futbol)
21:00
Smartspor Dünyanın Futbolu (Futbol)
21:55
NTV Spor 100% Futbol (Futbol)
22:00
Lig Tv Maraton (Futbol)
23:00
Beyaz Tv Derin Futbol (Futbol)
23:30
NTV Spor 90+ (Futbol)
03:30
Turkcell TV+ Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
04:00
Turkcell TV+ Chicago Bulls - Indiana Pacers (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 26 Aralık 2016, 23:45:08
27 ARALIK

 06:30
Turkcell TV+ LA Clippers - Denver Nuggets (Basketbol)
07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
12:30
A Spor 24 Erzincanspor - Elazığspor (Futbol)
14:00
A Spor Kırklarelispor - Gaziantepspor (Futbol)
15:30
TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
16:00
Tivibu Spor Ribaund (Basketbol)
16:30
A Spor Sivasspor - Y.Amasyaspor (Futbol)
18:30
A2TV Ç.Rizespor - Sancaktepe Bld. (Futbol)
20:15
Turkcell TV+ Liverpool - Stoke City (Futbol)
20:15
Lig TV 3 Liverpool - Stoke City (Futbol)
20:15
Smartspor 2 Liverpool - Stoke City (Futbol)
20:30
A2TV Beşiktaş - Boluspor (Futbol)
20:45
Tivibu Spor 4 Varese - Umana Venezia (Basketbol)
21:15
Tivibu Spor Barcelona Lassa - Valencia Basket (Basketbol)
22:45
Tivibu Spor 3 Bon Reggio Emilia - Olimpia Milano (Basketbol)
23:30
TRT Spor Spor Artı (Futbol)
03:30
Turkcell TV+ Boston Celtics - Memphis Grizzlies (Basketbol)
04:30
Turkcell TV+ Dallas Mavericks - Houston Rockets (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 27 Aralık 2016, 23:15:14
28 ARALIK

09:00
Lig Tv Günaydın Futbol (Futbol)
09:00
FB TV Günaydın Fenerbahçe (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
11:15
NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
12:00
A Spor Darıca G.Birliği - Kayserispor (Futbol)
12:15
Eurosport Alp Disiplini Dünya Kupası (Diğer)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
16:30
A2TV Göztepe - M.Başakşehir (Futbol)
17:00
A Spor Akhisar Bld. - Ümraniyespor (Futbol)
17:30
TRT Spor Tenis Dünyası (Tenis)
18:30
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
18:30
A2TV A.Konyaspor - Gümüşhanespor (Futbol)
19:00
TRT Spor Spor Bahane (Diğer)
20:00
NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)
20:30
ATV Tuzlaspor - Galatasaray (Futbol)
21:00
Tivibu Spor Doğru Taktik (Futbol)
22:30
Lig Tv Southampton - Tottenham (Futbol)
22:30
TRT Spor Devler Sahnesi (Futbol)
23:45
Eurosport Biatlon Dünya Takım Mücadelesi (Diğer)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 28 Aralık 2016, 23:28:53
29 ARALIK

06:30
Turkcell TV+ GS Warriors - Toronto Raptors (Basketbol)
07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:05
NTV Spor Spor Servisi (Futbol)
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
14:30
A Spor Gençlerbirliği - Amedspor (Futbol)
16:00
A2TV Şanlıurfaspor - Osmanlıspor (Futbol)
16:30
A Spor Bursaspor - Aydınspor 1923 (Futbol)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
18:00
A2TV Kızılcabölükspor - Trabzonspor (Futbol)
19:00
Lig TV 3 Potada Bugün (Basketbol)
20:00
Lig TV 3 Anadolu Efes - Real Madrid (Basketbol)
20:30
ATV Fenerbahçe - Menemen Bld. (Futbol)
21:00
TRT Spor Kızılyıldız - CSKA Moskova (Basketbol)
22:00
Lig TV 3 Olympiakos - Fenerbahçe (Basketbol)
22:45
TRT Spor Avrupa Defteri (Futbol)
23:00
Lig TV 2 Baskonia - Maccabi Fox (Basketbol)
23:00
NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)
04:00
Turkcell TV+ Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (Basketbol)
05:00
Turkcell TV+ Phoenix Suns - Toronto Raptors (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 30 Aralık 2016, 09:47:39
30 ARALIK

07:45
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
10:00
TRT Spor Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
14:00
Lig Tv Futbol Gündemi (Futbol)
14:00
NTV Spor Spor Aktüel (Futbol)
15:30
TRT Spor Dürüst Oyun (Futbol)
17:30
TBF TV Gaziantep Basket - TED Kolejliler (Basketbol)
18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
19:00
TBF TV Best Balıkesir - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
19:00
Lig TV 2 Unics Kazan - Panathinaikos (Basketbol)
19:15
Lig TV 3 Potada Bugün (Basketbol)
19:30
TBF TV Tofaş - İstanbul BB (Basketbol)
20:00
NTV Spor Kırmızı Çizgi (Futbol)
20:00
TRT Türk Fenerbahçe - Galatasaray (Kadınlar) (Basketbol)
20:00
TRT Spor Galatasaray OB - Brose Baskets (Basketbol)
21:00
Tivibu Spor 3 Rasta Vechta - Giessen 46ers (Basketbol)
21:00
Tivibu Spor 2 W.Tigers Tübingen - Fraport Skyliners (Basketbol)
22:15
NTV Spor Güzel Oyun (Futbol)
23:00
NTV Spor Spor Gecesi (Futbol)
23:00
Turkcell TV+ Hull City - Everton (Futbol)
23:00
Lig Tv Hull City - Everton (Futbol)
23:00
Smartspor 2 Hull City - Everton (Futbol)
23:00
Lig TV 3 Barcelona Lassa - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
23:45
TRT Spor Spor Artı (Futbol)
00:00
Turkcell TV+ Indiana Pacers - Chicago Bulls (Basketbol)
04:30
Turkcell TV+ SA Spurs - Portland T.Blazers (Basketbol)

SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Aralık 2016, 10:24:17
31 ARALIK

12:00
Lig TV 3
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı15:00
Lig TV 3
Banvit - Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Trabzonspor MP - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı18:00
Lig TV 3
Manchester United - Middlesbrough (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
Manchester United - Middlesbrough (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Chelsea - Stoke City (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Chelsea - Stoke City (Futbol)
Canlı18:00
Lig Tv
Chelsea - Stoke City (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:30
Turkcell TV+
Liverpool - Manchester City (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 3
Liverpool - Manchester City (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Liverpool - Manchester City (Futbol)
Canlı21:45
Lig TV 2
Dünya'da 2016'nın En İyi 25 Kurtarışı (Futbol)
Canlı22:40
TRT Spor
2016 Yıl Sonu Futbol (Futbol)
Canlı01:00
TV 8,5
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies (Basketbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Ocak 2017, 10:27:28
8 OCAK

12:00
FB TV
Fenerbahçe - Sakaryaspor (U19) (Futbol)
Canlı13:00
GS TV
Galatasaray - Pendikspor (Futbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Amedspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı14:00
Lig TV 4
Athletic Bilbao - Alaves (Futbol)
Canlı14:30
Lig TV 2
Udinese - Inter (Futbol)
Canlı15:30
Lig TV 3
Darüşşafaka Doğuş - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
Uşak Sportif - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı16:15
Digi Kanal 91
Lorient - Nice (Futbol)
Canlı16:15
Lig TV 4
Toulouse - Marseille (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Liverpool - Plymouth (Futbol)
Canlı17:00
Lig TV 2
Genoa - Roma (Futbol)
Canlı17:00
Lig Tv
Lazio - Crotone (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Chelsea - Peterborough (Futbol)
Canlı18:00
Bursaspor Tv
Bursaspor - Skenderbeu (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Girne Üni. - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı18:00
Lig TV 3
Anadolu Efes - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı18:15
Lig TV 4
Real Betis - Leganes (Futbol)
Canlı18:15
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı19:00
FB TV
Fenerbahçe - Denizlispor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Tottenham - Aston Villa (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 2
Milan - Cagliari (Futbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Lig Gündemi (Futbol)
Canlı20:30
Lig TV 4
Celta Vigo - Malaga (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Beşiktaş SJ - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Villarreal - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Juventus - Bologna (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 4
Lyon - Montpellier (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:15
Tivibu Spor 2
Sporting Lizbon - Feirense (Futbol)
Canlı23:30
TV 8,5
Milwaukee Bucks - Washington Wizards (Basketbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Memphis Grizzlies - Utah Jazz (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Ocak 2017, 10:22:41
9 OCAK

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Tekrar12:05
NTV Spor
A.Efes - Galatasaray (Basketbol)
Canlı13:05
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
İstanbul Üni. - Beşiktaş (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
El İttifak - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport
FIFA Futbol Ödülleri (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Osasuna - Valencia (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Pallacanestro Cantu - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Minnesota T.Wolves - Dallas Mavericks (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Ocak 2017, 10:19:02
10 OCAK

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı13:00
TBF TV
Bornova Becker - Kırçiçeği Bodrum (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı15:15
TBF TV
Orduspor - OGM Orman (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
Eczacıbaşı - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı17:30
TBF TV
Çankaya Üni. - Gürespor (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı19:00
İdman TV
Azerrail Bakü - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı19:45
TBF TV
İstanbulgücü - Urla Bld. (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı20:30
Lig TV 3
Nantes - Nancy (Futbol)
Canlı22:00
Smartspor 2
Oldenburg - Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı22:30
Smartspor
Le Mans - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Cantu - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 2
Napoli - Spezia (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 2
Sochaux - Monaco (Futbol)
Canlı23:15
Lig TV 3
Atletico Madrid - Las Palmas (Futbol)
Canlı03:30
Smartspor 2
Toronto Raptors - Boston Celtics (Basketbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Houston Rockets - Charlotte Hornets (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Ocak 2017, 10:07:12
11 OCAK

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:15
Lig Tv
MHK Semineri (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Fenerbahçe - Azerrail Bakü (Voleybol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Fiorentina - Chievo (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Beşiktaş SJ - Dinamo Sassari (Basketbol)
Canlı20:00
FB TV
Fenerbahçe - Famila Schio (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı20:00
Eurosport 2
Lokomotiv Kuban - Murcia CB (Basketbol)
Canlı20:00
TV2
Fenerbahçe - Partizani Tiran (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Monaco - Banvit (Basketbol)
Canlı20:45
Lig TV 2
Bordeaux - Guingamp (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Alaves - Deportivo (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 4
Cordoba - Alcorcon (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 3
Villarreal - Real Sociedad (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
Bayern Münih - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Juventus - Atalanta (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:05
Lig TV 2
PSG - Metz (Futbol)
Canlı23:15
Lig TV 3
Barcelona - Athletic Bilbao (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Ocak 2017, 10:45:38
12 OCAK

10:30
Eurosport
ATP Sydney - Yarı final (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:30
Lig TV 2
J.Konta - E.Bouchard (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Lig Tv
Futbol Gündemi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
TVF Erkekler Kupası - Final (Voleybol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Darüşşafaka Doğuş - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı21:00
Lig TV 2
Celta Vigo - Valencia (Futbol)
Canlı21:00
Lig Tv
Eibar - Osasuna (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Kızılyıldız - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Milan - Torino (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
Lig TV 2
Barcelona Lassa - Olympiakos (Basketbol)
Canlı23:15
Lig Tv
Sevilla - Real Madrid (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Ocak 2017, 11:11:08
13 OCAK

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:30
Bursaspor Tv
Bursaspor - Trabzonspor(U21) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
Lig TV 3
Galatasaray OB - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
Canlı20:00
Lig Tv
Bursaspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Lig TV 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:00
Lig Tv
Depar (Futbol)
Canlı22:45
Lig TV 3
Panathinaikos - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı22:45
Lig TV 2
Lille - St. Etienne (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Real Madrid - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı02:00
Tivibu Spor 2
ATP Auckland   Çiftler Final (Tenis)
Canlı04:30
Tivibu Spor
ATP Auckland Final (Tenis)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Ocak 2017, 10:21:29
14 OCAK

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Ümraniyespor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Y.Malatyaspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports 2
A.Alanyaspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
K.Karabükspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Leganes - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Fenerbahçe - Botaş (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı15:30
Smartspor 2
Tottenham - WBA (Futbol)
Canlı15:30
BeIN Sports 3
Tottenham - WBA (Futbol)
Canlı15:30
Turkcell TV+
Tottenham - WBA (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
M.Başakşehir - Kayserispor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Elazığspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
F.Düsseldorf - Bayern Münih (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
West Ham - Crystal Palace (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Swansea - Arsenal (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Swansea - Arsenal (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Swansea - Arsenal (Futbol)
Canlı18:15
NTV Spor
B.M'gladbach - Mainz (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Barcelona - Las Palmas (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Manisaspor - Boluspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Benfica - Rio Ave (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
Rennes - PSG (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Gabon - Gine Bassua (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Real Betis (Futbol)
Canlı20:30
Turkcell TV+
Leicester City - Chelsea (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Leicester City - Chelsea (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Leicester City - Chelsea (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 4
GD Chaves - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
PSV - Excelsior (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Lorient - Guingamp (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Burkina Faso - Kamerun (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Deportivo - Villarreal (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Inter - Chievo (Futbol)
Canlı01:00
TV 8,5
Chicago Bulls - N.Orleans Pelicans (Basketbol)
Canlı05:00
Turkcell TV+
Utah Jazz - Orlando Magic (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Ocak 2017, 11:31:01
15 OCAK

12:30
FB TV
Fenerbahçe - Adanaspor (U21) (Futbol)
Canlı12:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Göztepe - Denizlispor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı13:00
Kanal 58
Sivas Bld. - Büyükçekmece (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Gümüşhanespor - 1461 Trabzon (Futbol)
Canlı13:30
Bursaspor Tv
Yeşil Bursa - Pazarspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Kasımpaşa - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Valencia - Espanyol (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 2
Cagliari - Genoa (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Roda - Feyenoord (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Gaziantepspor - MP Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Eskişehirspor - Altınordu (Futbol)
Canlı16:30
Turkcell TV+
Everton - Manchester City (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
Everton - Manchester City (Futbol)
Canlı16:30
Smartspor 2
Everton - Manchester City (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Zwolle - Ajax (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Vitesse - Twente (Futbol)
16:30
NTV Spor
Asya Karması - Avrupa Karması (All-Star) (Basketbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Udinese - Roma (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Napoli - Pescara (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Nice - Metz (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Adana Demirspor - Mersin İY (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - Adanaspor (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Manchester United - Liverpool (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Manchester United - Liverpool (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor 2
Manchester United - Liverpool (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Caen - Lyon (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Cezayir - Zimbabve (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Sporting Gijon - Eibar (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Porto - Moreirense (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Tunus - Senegal (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Sevilla - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Fiorentina - Juventus (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Marsilya - Monaco (Futbol)
Canlı23:00
TV 8,5
Toronto Raptors - New York Knicks (Basketbol)
Canlı23:00
Turkcell TV+
Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks (Basketbol)
Canlı05:00
Turkcell TV+
Sacramento Kings - OKC Thunder (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Ocak 2017, 11:19:27
16 OCAK

11:00
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı13:00
BJKTV
Osmanlıspor - Beşiktaş U-21 (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Kupa Voley Bayanlar Yarı Final (Voleybol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Skorbord (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Kupa Voley Bayanlar Yarı Final - 2. Maç (Voleybol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Osmanlıspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
New York Knicks - Atlanta Hawks (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Torino - Milan (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Malaga - Real Sociedad (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Ocak 2017, 10:23:48
17 OCAK

10:20
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Eurosport
F.Verdasco - N.Djokovic (Tenis)
Canlı12:00
A2TV
Boluspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
24 Erzincanspor - Tuzlaspor (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
İnegölspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı17:00
A Spor
A.Konyaspor - Kızılcabölükspor (Futbol)
Canlı17:45
A2TV
Bursaspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Gana - Uganda (Futbol)
Canlı19:45
ATV
Elazığspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Szolnoki Olaj - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Mali - Mısır (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 2
Inter - Bologna (Futbol)
Canlı03:30
Turkcell TV+
Miami Heat - Houston Rockets (Basketbol)
Canlı04:00
Smartspor 2
Chicago Bulls - Dallas Mavericks (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Ocak 2017, 10:53:16

18 OCAK

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Amedspor - Menemen Bld. (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
A2TV
Gümüşhanespor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Aydınspor 1923 - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Göztepe - Sivasspor (Futbol)
Canlı16:00
Bursaspor Tv
Vakıfbank - Bursaspor (Voleybol)
Canlı17:30
Smartspor
Halkbank - Knack Roeselare (Voleybol)
Canlı18:00
A Spor
Kasımpaşa - Sancaktepe Bld. (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Gabon - Burkina Faso (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Sassuolo - Cesena (Futbol)
Canlı20:00
A2TV
Gençlerbirliği - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı21:15
BeIN Sports 3
Alcorcon - Alaves (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Kamerun - Gine Bassua (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
Unicaja Malaga - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı22:30
Smartspor 2
Noliko Maaseik - İstanbul BB (Voleybol)
Canlı22:30
Smartspor
Paris Volley - Arkas (Voleybol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Plymouth - Liverpool (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 2
Lazio - Genoa (Futbol)
Canlı23:15
BeIN Sports 3
Real Madrid - Celta Vigo (Futbol)
Canlı04:30
Turkcell TV+
Boston Celtics - New York Knicks (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Ocak 2017, 11:14:51

19 OCAK


11:00
TBF TV
A Milli Basketbol Takımı (Basın Toplantısı) (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
A Spor
Kırklarelispor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
A2TV
Gaziantepspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı18:00
A2TV
Beşiktaş - Darıca G.Birliği (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Cezayir - Tunus (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
M.Başakşehir - Y.Amasyaspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
CSKA Moskova - Brose Baskets (Basketbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı21:15
BeIN Sports 4
Atletico Madrid - Eibar (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Senegal - Zimbabve (Futbol)
Canlı22:15
BeIN Sports 2
EA7 Milano - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Barcelona Lassa - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 2
Roma - Sampdoria (Futbol)
Canlı23:15
BeIN Sports
Real Sociedad - Barcelona (Futbol)
Canlı04:30
Turkcell TV+
SA Spurs - Denver Nuggets (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Ocak 2017, 11:22:45
20 OCAK

12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Fildişi Sahili - D.Kongo Cumhuriyeti (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Zalgiris - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
D. Doğuş - U. Kazan (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Olympiacos - Baskonia Vitoria (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Fas - Togo (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Twente- Heracles (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Freiburg - Bayern München (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Gent - Sporting Charlero (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Las Palmas - Deportivo La Coruna (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Bastia - Nice (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Ocak 2017, 11:21:40
21 OCAK

11:00
Eurosport 2
G.Monfils - P.Kohlschreiber (Tenis)
Canlı11:00
Eurosport
D.Gavrilova - T.Bacsinszky (Tenis)
Canlı12:00
FB TV
Fenerbahçe - Kasımpaşa (U19) (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Galatasaray - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı13:00
Eurosport 2
K.Pliskova - J.Ostapenko (Tenis)
Canlı13:00
Eurosport
G.Dimitrov - R.Gasquet (Tenis)
Canlı13:00
TRT Spor
Elazığspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Akhisar Bld. - Kayserispor (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Espanyol - Granada (Futbol)
Canlı15:30
Smartspor 2
Liverpool - Swansea (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Doğuş Hastanesi - Galatasaray (Basketbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Nizhny Novgorod - VEF Riga (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Fenerbahçe - TED Kolejliler (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Werder Bremen - B.Dortmund (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Stoke City - Manchester United (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
Crystal Palace - Everton (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Real Madrid - Malaga (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Giresunspor - Altınordu (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Porto - Rio Ave (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Bursaspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Manchester City - Tottenham (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Leipzig - E.Frankfurt (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 2
Maritimo - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Mısır - Uganda (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Bordeaux - Toulouse (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Milan - Napoli (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Villarreal - Valencia (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Ocak 2017, 12:28:32
22 OCAK

12:30
FB TV
Fenerbahçe - M.Başakşehir (U21) (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Sarıyer Bld. - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı13:00
Eurosport
A.Kerber - C.Vandeweghe (Tenis)
Canlı13:00
TRT Spor
Ümraniyespor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı13:00
Kadırga
1461 Trabzon - Tokatspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı13:00
Altaş TV
Orduspor - 12 Bingölspor (Futbol)
Canlı13:30
A Spor
Sakaryaspor - Bergama Bld. (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports 2
Gaziantepspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Osmanlıspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 4
Osasuna - Sevilla (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Utrecht - Ajax (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 3
Juventus - Lazio (Futbol)
Canlı15:00
Digi Kanal 91
Southampton - Leicester City (Futbol)
Canlı15:00
Smartspor 2
Southampton - Leicester City (Futbol)
Canlı15:00
Turkcell TV+
Southampton - Leicester City (Futbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Sivasspor - Boluspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Kasımpaşa - Trabzonspor (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
Banvit - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 2
Beşiktaş SJ - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı16:30
NTV Spor
Standard Liege - Club Brugge (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Monaco - Lorient (Futbol)
Canlı17:15
Turkcell TV+
Arsenal - Burnley (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Arsenal - Burnley (Futbol)
Canlı17:15
Smartspor 2
Arsenal - Burnley (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 4
Athletic Bilbao - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Göztepe - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 2
PSV - Heerenveen (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Benfica - Tondela (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Büyükçekmece - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Best Balıkesir - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı19:30
Turkcell TV+
Chelsea - Hull City (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Mainz - Köln (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor 2
Chelsea - Hull City (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Chelsea - Hull City (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Real Sociedad - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Kamerun - Gabon (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Lyon - Marsilya (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Gine Bassua - Burkina Faso (Futbol)
Canlı22:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Eibar - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Roma - Cagliari (Futbol)
Canlı23:30
TV 8,5
Dallas Mavericks - LA Lakers (Basketbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Minnesota T.Wolves - Denver Nuggets (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Ocak 2017, 12:37:15
23 OCAK

12:00
BeIN Sports 2
Southampton - Leicester (Geniş Özet) (Futbol)
12:00
FB TV
7'de Dokuz (Futbol)
12:00
BJKTV
Alanyaspor - Beşiktaş U21 (Futbol)
12:05
NTV Spor
Standard Liege - Club Brugge (Futbol)
12:30
BeIN Sports 2
Athletic Bilbao - Atletico Madrid (Geniş Özet) (Futbol)
13:00
BeIN Sports 2
Juventus - Lazio (Geniş Özet) (Futbol)
13:05
NTV Spor
90+ (Futbol)
Tekrar13:30
BeIN Sports 2
Chelsea - Hull City (Futbol)
13:30
Eurosport 2
Snooker Masters (Diğer)
14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Tekrar14:00
FB TV
Fenerbahçe - Yakındoğu Ünv. (Basketbol)
Tekrar15:00
BeIN Sports 2
Eibar - Barcelona (Futbol)
15:00
A Spor
Maç Özetleri (Futbol)
15:30
BJKTV
Futbol Akademisi (Futbol)
15:30
Eurosport 2
Bundesliga Özetler (Futbol)
16:00
TRT Spor
Efeler Erkekler Ligi Voleybol (Voleybol)
16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
16:00
Eurosport
Game, Sets & Mats (Tenis)
16:00
NTV Spor
Gündem Net (Voleybol)
16:30
Eurosport 2
Alp Disiplini Dünya Kupası (Diğer)
Tekrar17:00
BeIN Sports 2
Roma - Cagliari (Futbol)
18:00
A Spor
Akşam Sporu (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:00
BJKTV
Beşiktaş'ın Maçı Var (Futbol)
18:00
FB TV
Maçın Öyküsü (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Adana Demirspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport
Kayakla Atlama Dünya Kupası (Diğer)
Tekrar18:30
FB TV
Sarıyer Bld - Fenerbahçe (Voleybol)
19:00
BeIN Sports 2
La Liga Maç Özetleri (Futbol)
20:00
A Spor
Skorbord (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş (Futbol)
20:00
NTV Spor
Dakika Skor (Futbol)
20:00
BJKTV
Beşiktaş'ın Maçı Var (Futbol)
20:00
BeIN Sports 2
Premier League World (Futbol)
Tekrar20:10
Eurosport
Avustralya Açık Tenis Turnuvası (Tenis)
20:30
BeIN Sports 2
Premier League Maç Özetleri (Futbol)
21:00
FB TV
Can Bartu ile Futbol Gündemi (Futbol)
21:00
TRT Spor
TFF 1. Lig (Özetler) (Futbol)
21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
21:30
BeIN Sports 2
La Liga Maç Özetleri (Futbol)
21:50
NTV Spor
Yüzde Yüz Futbol (Futbol)
21:50
BJKTV
Top Sizde (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Zimbabwe - Tunus (Futbol)
22:00
FB TV
Spor Magazin (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Senegal - Cezayir (Futbol)
22:00
A Spor
Artı Futbol (Futbol)
22:30
BeIN Sports 2
Serie A Maç Özetleri (Futbol)
23:00
FB TV
Maçın Öyküsü (Futbol)
23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
23:30
BeIN Sports 2
Ligue 1 Maç Özetleri (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı04:00
Smartspor
New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Ocak 2017, 12:39:15
24 OCAK

12:00
A2TV
Tuzlaspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
A2TV
Sancaktepe Bld. - İnegölspor (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Kızılcabölükspor - Gümüşhanespor (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
A2TV
Galatasaray - 24 Erzincanspor (Futbol)
19:00
Smartspor
Ekaterinburg - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı19:00
A Spor
Akhisar Bld. - Aydınspor 1923 (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Unics Kazan - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
ASVEL Lyon - Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Galatasaray OB - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Bordeaux - PSG (Futbol)
Canlı21:15
BeIN Sports 4
Alaves - Alcorcon (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Panathinaikos - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Fas - Fildişi Sahili (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Togo - Demokratik Kongo (Futbol)
Canlı22:30
A Spor
Kataja - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Oostende - Charleroi (Futbol)
03:00
Turkcell TV+
Orlando Magic - Chicago Bulls (Basketbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Washington Wizards - Boston Celtics (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Ocak 2017, 12:53:04
25 OCAK

14:00
A Spor
Menemen Bld. - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
Avustralya Açık (Tenis)
Canlı16:00
A2TV
Sivasspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı17:00
A Spor
Osmanlıspor - Kırklarelispor (Futbol)
Canlı18:00
A2TV
Fenerbahçe - Amedspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Vakıfbank - Dresdner (Voleybol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
A2TV
Ç.Rizespor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Beşiktaş SJ - Ludwigsburg (Basketbol)
Canlı20:00
FB TV
Fenerbahçe - UNI Gyor (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı21:00
Smartspor
Dabrowa Gornicza - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı21:15
BeIN Sports 4
Eibar - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş (Futbol)
Canlı22:00
Smartspor 2
Bakken Bears - Banvit (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Brose Baskets - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 4
Mısır - Gana (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Uganda - Mali (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Westerlo - Anderlecht (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Juventus - Milan (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
Monaco - Nancy (Futbol)
Canlı23:15
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Real Madrid (Futbol)
Canlı03:00
Eurosport 2
Avustralya Açık (Tenis)
Canlı03:30
Turkcell TV+
Boston Celtics - Houston Rockets (Basketbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Memphis Grizzlies - Toronto Raptors (Basketbol)
Canlı05:00
Eurosport 2
Avustralya Açık (Tenis)
Canlı05:30
Eurosport
Avustralya Açık (Tenis)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Ocak 2017, 12:50:28
26 OCAK

14:00
A Spor
Darıca G.Birliği - Boluspor (Futbol)
Canlı14:00
A2TV
Şanlıurfaspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
A2TV
Trabzonspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı18:00
A2TV
Kayserispor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Kızılyıldız - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı22:05
TRT Spor
Maccabi Fox - Unics Kazan (Basketbol)
Canlı22:30
NTV Spor
KAS Eupen - Standart Liege (Futbol)
Canlı23:15
BeIN Sports 2
Barcelona - Real Sociedad (Futbol)
04:00
Turkcell TV+
Minnesota T.Wolves - Indiana Pacers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Ocak 2017, 12:09:59
27 OCAK

14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
İstanbul BB - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı17:30
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Balıkesirspor - Giresunspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
CSKA Moskova - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Darüşşafaka Doğuş - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Marsilya - Montpellier (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports
Osasuna - Malaga (Futbol)
Canlı22:55
Tivibu Spor
Derby County - Leicester City (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Ocak 2017, 12:04:01
28 OCAK

11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Oğuzhan Özyakup) (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport
V.Williams - S.Williams (Tenis)
Canlı12:00
TBF TV
Letonya - Arjantin (Basketbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı13:00
Eurosport
Kontinen/Peers - Bryan/Bryan (Tenis)
Canlı13:00
TRT Spor
Denizlispor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Villarreal - Granada (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Liverpool - Wolves (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Mersin BB - Galatasaray (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Beşiktaş SJ - TED Kolejliler (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Ç.Rizespor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı16:30
TBF TV
Türkiye - Gürcistan (U16) (Basketbol)
Canlı17:15
Eurosport 2
Werder Bremen - Bayern Münih (Futbol)
Canlı18:00
TBF TV
Trabzonspor MP - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
Chelsea - Brentford (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Tottenham - Wycombe (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Vakıfbank - Seramiksan (Voleybol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Alaves - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Gaziantep BB - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Burkina Faso - Tunus (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Lyon - Lille (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Antalyaspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Galatasaray - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Lazio - Chievo (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Bayer Leverkusen - B.M.Gladbach (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 2
Southampton - Arsenal (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Eibar - Deportivo (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 3
Estoril - Porto (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Heracles - PSV (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Senegal - Kamerun (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Rennes - Nantes (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Leganes - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Inter - Pescara (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 3
Sporting Lizbon - Paços Ferreira (Futbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Milwaukee Bucks - Boston Celtics (Basketbol)
Canlı04:30
TV 8,5
GS Warriors - LA Clippers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Ocak 2017, 12:14:46
29 OCAK

11:30
Turkcell TV+
R.Federer - R.Nadal (Tenis)
Canlı13:00
NTV Spor
Bursa BB - Galatasaray (Voleybol)
Canlı13:00
TRT Spor
Boluspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı13:00
Kanal 58
Sivas Bld. - Anadolu Üsküdar (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı13:30
Çay TV
Gümüşhanespor - Bugsaşspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Gençlerbirliği - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 4
Real Betis - Barcelona (Futbol)
Canlı14:30
TRT Avaz
Manisaspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı14:30
Digi Kanal 91
Torino - Atalanta (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
M.Başakşehir - Bursaspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Best Balıkesir - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Trabzonspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Mersin İY - Sivasspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Zwolle - Twente (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Ajax - ADO Den Haag (Futbol)
Canlı16:30
NTV Spor
Gent - Club Brugge (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Nice - Guingamp (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Sassuolo - Juventus (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Freiburg - Hertha Berlin (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Espanyol - Sevilla (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Altınordu - Göztepe (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 4
Feyenoord - NEC Nijmegen (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Kayserispor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Manchester United - Wigan (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Toulouse - St.Etienne (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Demokratik Kongo - Gana (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Banvit - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Mainz - B.Dortmund (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Athletic Bilbao - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Baskonia - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Mısır - Fas (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Real Madrid - Real Sociedad (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Napoli - Palermo (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
PSG - Monaco (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:30
TV 8,5
Cleveland Cavaliers - OKC Thunder (Basketbol)
Canlı02:00
Turkcell TV+
N.Orleans Pelicans - Washington Wizards (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: SÜPER MODERATÖR AYKUT - 30 Ocak 2017, 17:48:34
30 OCAK


 18:00
NTV Spor Spor Merkezi (Futbol)
 18:30
TRT Spor Şanlıurfaspor - Eskişehirspor (Futbol)
19:00
NTV Spor Tofaş - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
 20:00
BeIN Sports Beşiktaş - A.Konyaspor (Futbol)
 20:00
BeIN Sports 2 Adanaspor - Kasımpaşa (Futbol)
 20:00
BeIN Sports 3 Anadolu Efes - İstanbul BB (Basketbol)
 21:00
Tivibu Spor Ribaund (Basketbol)
 21:55
NTV Spor 100% Futbol (Futbol)
 22:00
Tivibu Spor Panathinaikos - Olympiakos (Basketbol)
 22:15
Eurosport 2 Hannover - Kaiserslautern (Futbol)
 22:45
BeIN Sports 3 Las Palmas - Valencia (Futbol)
 23:00
Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
 23:30
NTV Spor 90+ (Futbol)
 04:00
Turkcell TV+ Minnesota T.Wolves - Orlando Magic (Basketbol)

Sporx
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Ocak 2017, 11:16:40
31 OCAK

11:00
A Spor
Türkiye Kupası Kura Çekimi (Basketbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Göksel Gümüşdağ) (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Lille - Nantes (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı22:45
Smartspor 2
Arsenal - Watford (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Inter - Lazio (Futbol)
Canlı22:45
Digi Kanal 91
Sunderland - Tottenham (Futbol)
Canlı22:45
Smartspor
Sunderland - Tottenham (Futbol)
Canlı22:45
Turkcell TV+
Arsenal - Watford (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Arsenal - Watford (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Liverpool - Chelsea (Futbol)
Canlı23:00
Turkcell TV+
Liverpool - Chelsea (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:05
BeIN Sports 4
Marsilya - Lyon (Futbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Washington Wizards - New York Knicks (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Şubat 2017, 11:27:32
1 ŞUBAT

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
Bursaspor Tv
Bursaspor - Beylerbeyispor (U14) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
İstanbul BB - Noliko Maaseik (Voleybol)
Canlı19:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor 2
Arkas - Paris Volley (Voleybol)
Canlı20:00
Eurosport 2
Zenit - Nizhny Novgorod (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Auxerre - St.Etienne (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Chambly - Monaco (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Burkina Faso - Mısır (Futbol)
Canlı22:30
Smartspor 2
Knack Roeselare - Halkbank (Voleybol)
Canlı22:45
Digi Kanal 91
Pescara - Fiorentina (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Roma - Cesena (Futbol)
Canlı22:45
Turkcell TV+
West Ham - Manchester City (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
West Ham - Manchester City (Futbol)
Canlı22:45
Smartspor
West Ham - Manchester City (Futbol)
Canlı22:45
Eurosport 2
Unicaja Malaga - Alba Berlin (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Atletico Madrid - Barcelona (Futbol)
Canlı23:00
Turkcell TV+
Manchester United - Hull City (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Manchester United - Hull City (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
Rennes - PSG (Futbol)
Canlı03:30
Turkcell TV+
Boston Celtics - Toronto Raptors (Basketbol)
Canlı05:00
Turkcell TV+
Utah Jazz - Milwaukee Bucks (Basketbol)






SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Şubat 2017, 10:48:43
2 ŞUBAT

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:30
Eurosport
3.Etap (Dubai bisiklet Turu) (Diğer)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
2.Tur (WTA) (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TBF TV
Türkiye - Gürcistan (U16) (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Güzel Oyun (Ziya Şengül) (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Zalgiris Kaunas - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Kamerun - Gana (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
EA7 Milano - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Alaves (Futbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Washington Wizards - LA Lakers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Şubat 2017, 11:59:32
3 ŞUBAT

12:00
BeIN Sports 3
Çeyrek Final (WTA) (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Kardelen TV
BB Erzurumspor - Bucaspor (Futbol)
Canlı15:00
İdman TV
Lokomotiv Bakü - Azeryol Bakü (Voleybol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Çeyrek Final (WTA) (Tenis)
Canlı17:00
İdman TV
Azerrail Bakü - Telekom Bakü (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Galatasaray OB - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Lokeren - Anderlecht (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Hamburg - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Baskonia - Real Madrid (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Kızılyıldız - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Metz - Marsilya (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports
Deportivo - Real Betis (Futbol)
Canlı04:00
TV 8,5
Boston Celtics - LA Lakers (Basketbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
OKC Thunder - Memphis Grizzlies (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Şubat 2017, 11:20:42
4 ŞUBAT

11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 2
WTA Tayvan - Yarı Final (Tenis)
12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 4
N.Vikhlyantseva - K.Mladenovic (Tenis)
Canlı14:00
A Spor
Tuzlaspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports
Malaga - Espanyol (Futbol)
Canlı15:20
TRT Spor
Adana ASKİ - Beşiktaş (TKBL) (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Uşak Sportif - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 4
Y.Putintseva - D.Cibulkova (Tenis)
Canlı17:30
Eurosport 2
Bayern Münih - Schalke 04 (Futbol)
18:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 2
Barcelona - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı18:30
A Spor
Şanlıurfaspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı18:50
TRT Spor
İnegöl Belediyesi - Maliye Piyango (Voleybol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Monaco - Nice (Futbol)
Canlı20:30
ATV
Medipol Başakşehir - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
B.Dortmund - Leipzig (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Atletico Madrid - Leganes (Futbol)
Canlı21:15
NTV Spor
%100 Futbol (Devre Arası) (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
AZ Alkmaar - PSV (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Burkina Faso - Gana (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Dijon - PSG (Futbol)
22:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı22:25
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Bologna - Napoli (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Valencia - Eibar (Futbol)
Canlı23:00
TV 8,5
C.Eubank Jr - R.Quinlan (Diğer)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Porto - Sporting Lizbon (Futbol)
23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı05:00
Turkcell TV+
Charlotte Hornets - Utah Jazz (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Şubat 2017, 10:34:27
5 ŞUBAT

12:30
A Spor
Akhisar Bld. - Gümüşhanespor (Futbol)
Canlı13:00
Kadırga
1461 Trabzon - Sarıyer (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Nilüfer Bld. - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Sevilla - Villarreal (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 2
Milan - Sampdoria (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Barcelona Lassa - Bilbao Basket (Basketbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Roda - Ajax (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
İstanbul BB - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Fenerbahçe - Canik Bld. (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı15:30
A Spor
A.Konyaspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
TED Kolejliler - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı16:15
ATV
Kasımpaşa - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Twente - Feyenoord (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 2
Manchester City - Swansea (Futbol)
Canlı16:30
Turkcell TV+
Manchester City - Swansea (Futbol)
Canlı16:30
Smartspor 2
Manchester City - Swansea (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Pescara - Lazio (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Toulouse - Angers (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Augsburg - Werder Bremen (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Banvit (Basketbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Sporting Gijon - Alaves (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Leicester City - Manchester United (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Galatasaray HDIS - İstanbul BB (Voleybol)
Canlı19:00
Smartspor 2
Leicester City - Manchester United (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Nantes - Nancy (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
E.Frankfurt - Darmstadt (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Palermo - Crotone (Futbol)
Canlı20:30
ATV
Beşiktaş - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Real Sociedad - Osasuna (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Club Brugge - Charleroi (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Audax - Sao Paulo (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Mısır - Kamerun (Futbol)
Canlı22:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Juventus - Inter (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
St.Etienne - Lyon (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Şubat 2017, 10:15:02
6 ŞUBAT

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu (Özetler) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
TBF TV
Kura Çekimi (Kadınlar Türkiye Kupası) (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Galatasaray OB - Tofaş (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Benfica - Nacional (Futbol)
Canlı22:15
Eurosport 2
Stuttgart - Düsseldorf (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Roma - Fiorentina (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Granada - Las Palmas (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
GB Reggio Emilia - Enel Brindisi (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı03:00
Turkcell TV+
Indiana Pacers - OKC Thunder (Basketbol)
Canlı05:30
Turkcell TV+
Memphis Grizzlies - SA Spurs (Basketbol)
Canlı05:30
Smartspor 2
Memphis Grizzlies - SA Spurs (Basketbol)
Canlı05:30
BeIN Sports 3
Memphis Grizzlies - SA Spurs (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Şubat 2017, 12:01:32
7 ŞUBAT

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı13:00
A Spor
Türkiye Kupası Kura Çekimi (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 3
1.Tur (ATP) (Tenis)
Canlı19:30
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Ajax - Juventus (U19) (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Hamburg - Köln (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Montpellier - Monaco (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Caen - Bordeaux (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı22:45
NTV Spor
Bayern Münih - Wolfsburg (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Roma - Fiorentina (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
PSG - Lille (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Barcelona - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Houston Rockets - Orlando Magic (Basketbol)
Canlı04:30
Smartspor 2
Dallas Mavericks - Portland T.Blazers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Şubat 2017, 09:27:48
8 ŞUBAT

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
İdman TV
Telekom Bakü - Liu Jo Modena (Voleybol)
Canlı16:30
Smartspor
Eczacıbaşı - Ekaterinburg (Voleybol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Altınordu - Atletico Madrid (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor
Fenerbahçe - Dabrowa Gornicza (Voleybol)
Canlı20:00
FB TV
Fenerbahçe - Wisla Can-Pack (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Crotone - Juventus (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Sandhausen - Schalke 04 (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Lyon - Nancy (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Nice - St.Etienne (Futbol)
Canlı21:30
Smartspor 2
Dresdner - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı22:00
A Spor
Fraport Skyliners - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Bologna - Milan (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Leicester City - Derby County (Futbol)
Canlı22:45
NTV Spor
B.Dortmund - Hertha Berlin (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Marsilya - Guingamp (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Alaves - Celta Vigo (Futbol)
Canlı03:00
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı04:00
New York Knicks - LA Clippers (Basketbol)
Canlı04:00




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Şubat 2017, 10:27:54
9 ŞUBAT

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 3
ATP Montpellier- 3.Tur (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Unics Kazan - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Güzel Oyun (Samuel Eto'o) (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - EA7 Milano (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
CSKA Moskova - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı22:15
TRT Spor
Panathinaikos - Brose Baskets (Basketbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Şubat 2017, 10:54:36
10 ŞUBAT

12:00
NTV Spor
Dünya 3 Bant Bilardo Şampiyonası (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor 3
ATP Montpellier - Çeyrek final (Tenis)
Canlı17:30
NTV Spor
Basketbol Havası - Sinan Güler (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Arkas - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı19:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Allianz Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
Atletizm Salon Yarışmaları (Diğer)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Napoli - Genoa (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Bordeaux - PSG (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports
Espanyol - Real Sociedad (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Barcelona Lassa - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 2
Benfica - Arouca (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Şubat 2017, 10:25:25

11 ŞUBAT

11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Yılmaz Vural) (Futbol)
Canlı13:00
Kanal 58
Sivas Bld. - Fethiyespor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Ümraniyespor - Elazığspor (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Fenerbahçe - İdmanocağı (Voleybol)
Canlı13:30
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Real Betis - Valencia (Futbol)
Canlı15:30
Turkcell TV+
Arsenal - Hull City (Futbol)
Canlı15:30
BeIN Sports 2
Arsenal - Hull City (Futbol)
Canlı15:30
Smartspor 2
Arsenal - Hull City (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
TED Kolejliler - Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Osmanlıspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Eskişehirspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Çanakkale Bld. - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı17:00
TBF TV
Tofaş - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Ingolstadt - Bayern Münih (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
West Ham - WBA (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
Middlesbrough - Everton (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Manchester United - Watford (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Manchester United - Watford (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Manchester United - Watford (Futbol)
Canlı18:00
TBF TV
Trabzonspor MP - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Alaves - Barcelona (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Mersin İY - Boluspor (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Guingamp - Lyon (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Bursaspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Athletic Bilbao - Deportivo (Futbol)
Canlı20:30
Turkcell TV+
Liverpool - Tottenham (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Liverpool - Tottenham (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Liverpool - Tottenham (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Schalke 04 - Hertha Berlin (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Feyenoord - Groningen (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Monaco - Metz (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Osasuna - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Fiorentina - Udinese (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Vitoria Guimaraes - Porto (Futbol)
Canlı01:00

Charlotte Hornets - LA Clippers (Basketbol)
Canlı03:30

Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Şubat 2017, 10:19:47
12 ŞUBAT

12:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Vakıfbank - Sarıyer Bld. (Voleybol)
Canlı13:00
TRT Spor
Sivasspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Altınordu (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Gümüşhanespor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı13:30
Bursaspor Tv
Yeşil Bursa - Manisa BB (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports 2
Akhisar Bld. - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Kasımpaşa - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 4
Villarreal - Malaga (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 3
Crotone - Roma (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Excelsior - Twente (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Beşiktaş - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Giresunspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı16:30
Turkcell TV+
Burnley - Chelsea (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
Burnley - Chelsea (Futbol)
Canlı16:30
Smartspor 2
Burnley - Chelsea (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Ajax - Sparta Rotterdam (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Inter - Empoli (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Rennes - Nice (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Anadolu Efes - Best Balıkesir (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Wolfsburg - Hoffenheim (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Leganes - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı18:30
TRT Türk
Adana Demirspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 2
PSV - Utrecht (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Swansea - Leicester (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor 2
Swansea - Leicester (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Swansea - Leicester (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
St.Etienne - Lorient (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Galatasaray - Kayserispor (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Freiburg - Köln (Futbol)
Canlı20:00
Digi Kanal 91
Sampdoria - Bologna (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Las Palmas - Sevilla (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Moreirense - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Cagliari - Juventus (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Celta Vigo (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Nantes - Marsilya (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:30

New York Knicks - SA Spurs (Basketbol)
Canlı05:00

Sacramento Kings - N.Orleans Pelicans (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Şubat 2017, 10:36:52
13 ŞUBAT

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Afyon Bld. - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Gaziantep Basket - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Göztepe - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Gaziantepspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Banvit - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Eibar - Granada (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Lazio - Milan (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
Turkcell TV+
Bournemouth - Manchester City (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Bournemouth - Manchester City (Futbol)
Canlı23:00
Smartspor 2
Bournemouth - Manchester City (Futbol)
Canlı05:00
Denver Nuggets - GS Warriors (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Şubat 2017, 10:51:38
14 ŞUBAT

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor
Alp Disiplini (EYOF2017) (Diğer)
Canlı13:10
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Basketbol Havası (Sinan Güler) (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
90'a (Futbol)
Canlı20:10
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı22:45
TRT 1
PSG - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Benfica - B.Dortmund (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı04:00

Minnesota T.Wolves - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı04:00

Minnesota T.Wolves - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı04:00

Minnesota T.Wolves - Cleveland Cavaliers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Şubat 2017, 10:49:38
15 ŞUBAT

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Beşiktaş - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı17:30
A Spor
Yeşil Giresun - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı17:30
Smartspor
Halkbank - B.Belgorod (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor 2
Dinamo Moskova - İstanbul BB (Voleybol)
Canlı19:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Bursa BB (Voleybol)
Canlı19:30
Smartspor
Arkas - Friedrichshafen (Voleybol)
Canlı20:30
A Spor
Anadolu Efes - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:00
FB TV
USK Prague - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:30
BJKTV
Basın Toplantısı (Şenol Güneş) (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Ituano - Sao Bento (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Real Madrid - Napoli (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Bayern Münih - Arsenal (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı02:45
BeIN Sports 2
Santos - Sao Paulo (Futbol)
Canlı03:30

Toronto Raptors - Charlotte Hornets (Basketbol)
Canlı05:00

Utah Jazz - Portland T.Blazers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Şubat 2017, 10:57:25
16 ŞUBAT

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
A Spor
Beşiktaş SJ - Banvit (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT 1
Krasnodar - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Basketbol Havası (Cedi Osman) (Basketbol)
Canlı20:30
A Spor
Galatasaray OB - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı20:55
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
B.M.Gladbach - Fiorentina (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 4
Celta Vigo - Shakhtar Donetsk (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Olympiakos - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 4
Villarreal - Roma (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 3
Manchester United - St.Etienne (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 2
Hapoel B.Sheva - Beşiktaş (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı00:30
BeIN Sports 3
Palmeiras - Sao Bernardo (Futbol)
Canlı04:00

Chicago Bulls - Boston Celtics (Basketbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Şubat 2017, 11:15:46
17 ŞUBAT

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
İtalya'dan Futbol (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
EYOF Curling Final (Diğer)
Canlı16:10
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Spor Toto Basketbol Süper Ligi özetler (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Samsunspor - Mersin İdmanyurdu (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Kayserispor - Bursaspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Depar (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Bastia - Monaco (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Juventus - Palermo (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Şubat 2017, 09:37:50
18 ŞUBAT

12:50
TRT Spor
Manisaspor - Giresunspor (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Çanakkale Belediyesi - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Antalyaspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Sporting Gijon - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı15:50
TRT Spor
Altınordu - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Medipol Başakşehir - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Vakıfbank - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı16:30
A Spor
Banvit - Galatasaray Odeabank (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - Bayern Münih (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Huddersfield - Manchester City (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Real Madrid - Espanyol (Futbol)
Canlı18:20
TRT Spor
Şanlıurfaspor - Göztepe (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Çaykur Rizespor - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Marsilya - Rennes (Futbol)
Canlı19:30
A Spor
Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Atalanta - Crotone (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor
Wolves - Chelsea (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Deportivo - Alaves (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Hamburg - Freiburg (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
PSV - NEC Nijmegen (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Lorient - Nice (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Sevilla - Eibar (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Empoli - Lazio (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Şubat 2017, 10:59:14
19 ŞUBAT

12:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Galatasaray - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Gaziantep BB - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Boluspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports
Gençlerbirliği - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı13:00
Kardelen TV
BB Erzurumspor - Ofspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 4
Real Sociedad - Villarreal (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 3
Bologna - Inter (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı15:00
TBF TV
Galatasaray - Yakındoğu Üni. (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Fenerbahçe - AGÜ Spor (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı15:30
BeIN Sports 2
Adanaspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Elazığspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Vitesse - Ajax (Futbol)
Canlı16:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Fulham - Tottenham (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Chievo - Napoli (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
B.M.Gladbach - Leipzig (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 2
Valencia - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Balıkesirspor - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 2
ADO Den Haag - Feyenoord (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
Lyon - JDA Dijon (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Montpellier - St.Etienne (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Beşiktaş - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı19:15
Tivibu Spor
Blackburn Rovers - Manchester United (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Köln - Schalke 04 (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Roma - Torino (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Osasuna (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Barcelona - Leganes (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Milan - Fiorentina (Futbol)
Canlı23:00
Digi Kanal 91
Linense - Palmeiras (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
PSG - Toulouse (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:15
Tivibu Spor
Braga - Benfica (Futbol)
Canlı04:00
TV 8,5
Doğu Karması - Batı Karması (NBA All Star) (Basketbol)
Canlı04:00
Turkcell TV+
Doğu Karması - Batı Karması (NBA All Star) (Basketbol)
Canlı04:00
BeIN Sports 3
Doğu Karması - Batı Karması (NBA All Star) (Basketbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Şubat 2017, 10:07:56
20 ŞUBAT

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Denizlispor - Sivasspor (Futbol)
Canlı19:00
TRT Avaz
Fenerbahçe - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Trabzonspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
1860 Münih - Nürnberg (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Malaga - Las Palmas (Futbol)
Canlı22:55
Tivibu Spor
Sutton United - Arsenal (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Şubat 2017, 12:48:04
21 ŞUBAT

12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:15
BeIN Sports
Spor Toto Süper Lig Özetler (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
3.05 (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Pınar Karşıyaka - Fraport Skyliners (Basketbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Serie A Geniş Özet (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı22:45
TRT 1
Bayer Leverkusen - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Manchester City - Monaco (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Şubat 2017, 09:51:33
22 ŞUBAT

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
FB TV
Fenerbahçe - Mersin BB (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Vakıfbank - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
St.Etienne - Manchester United (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Schalke 04 - PAOK (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Fenerbahçe - Krasnodar (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Valencia - Real Madrid (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Porto - Juventus (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Sevilla - Leicester (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Sao Bernardo - Mirassol (Futbol)
Canlı03:45
BeIN Sports 3
Corinthians - Palmeiras (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Şubat 2017, 10:13:14
23 ŞUBAT

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
Azerrail Bakü - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Osmanlıspor - Olympiakos (Futbol)
Canlı20:00
TRT Avaz
CSKA Moskova - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 2
Fenerbahçe - Olympiakos (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
Zenit - Anderlecht (Futbol)
Canlı21:00
İdman TV
Roma - Villarreal (Futbol)
Canlı21:00
TRT 1
Beşiktaş - Hapoel B.Sheva (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 4
APOEL - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Kızılyıldız - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı22:55
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 2
Tottenham - Gent (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 4
Shakhtar Donetsk - Celta Vigo (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 3
Fiorentina - B.M.Gladbach (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı03:30

Detroit Pistons - Charlotte Hornets (Basketbol)
Canlı04:00

Cleveland Cavaliers - New York Knicks (Basketbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Şubat 2017, 10:33:07
24 ŞUBAT

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Kura Çekimi (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Giresunspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Ç.Rizespor - Kayserispor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Kasımpaşa - Bursaspor (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Anadolu Efes - Baskonia (Basketbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Brose Baskets - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
ADO Den Haag - Twente (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Club Brugge - Zulte Waregem (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Wolfsburg - Werder Bremen (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Nice - Montpellier (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Las Palmas - Real Sociedad (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Real Madrid - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 2
Benfica - GD Chaves (Futbol)
Canlı03:30

Toronto Raptors - Boston Celtics (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Şubat 2017, 10:24:03
25 ŞUBAT

12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Bandırmaspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Alaves - Valencia (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
A.Alanyaspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
İstanbul Üni. - Galatasaray (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Akhisar Bld. - Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
ATP Marsilya (Tenis)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Everton - Sunderland (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Chelsea - Swansea (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 4
Real Betis - Sevilla (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Göztepe - Manisaspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Guingamp - Monaco (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Napoli - Atalanta (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Watford - West Ham (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Leganes - Deportivo (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Rennes - Lorient (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Juventus - Empoli (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Eibar - Malaga (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 2
Estoril - Sporting Lizbon (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Şubat 2017, 10:38:34
26 ŞUBAT

10:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı12:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı12:30
Kanal 58
Sivas Bld. - Bucaspor (Futbol)
Canlı12:30
BJKTV
Beşiktaş - Konak Bld. (Kadınlar) (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Gümüşhanespor - Hatayspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Samsunspor - Boluspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Sivasspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Halkbank (Voleybol)
Canlı13:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Espanyol - Osasuna (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 4
Palermo - Sampdoria (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Osmanlıspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Eskişehirspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı16:30
Smartspor 2
Tottenham - Stoke City (Futbol)
Canlı16:30
Turkcell TV+
Tottenham - Stoke City (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 2
Tottenham - Stoke City (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Feyenoord - PSV (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
AZ Alkmaar - Zwolle (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Sassuolo - Milan (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Lazio - Udinese (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Ingolstadt - B.M.Gladbach (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Galatasaray OB - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Atletico Madrid - Barcelona (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Y.Malatyaspor - Altınordu (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 2
Ajax - Heracles (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Lyon - Metz (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Gaziantepspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Schalke 04 - Hoffenheim (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Athletic Bilbao - Granada (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Villarreal - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Inter - Roma (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Marsilya - PSG (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:15
Tivibu Spor
Boavista - Porto (Futbol)
Canlı23:30

LA Lakers - SA Spurs (Futbol)
Canlı02:00

Toronto Raptors - Portland T.Blazers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Şubat 2017, 10:09:15
27 ŞUBAT

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Derbiye Doğru (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı17:30
BeIN Sports
Derbi Günü (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Uşak Sportif - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Mersin İY - Denizlispor (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Galatasaray - Beşiktaş (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:15
Eurosport 2
St.Pauli - Karlsruhe (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Fiorentina - Torino (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:00
Turkcell TV+
Leicester City - Liverpool (Futbol)
Canlı23:00
Smartspor 2
Leicester City - Liverpool (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Leicester City - Liverpool (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı03:00




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Şubat 2017, 11:49:49
28 ŞUBAT

12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
Smartspor
Eczacıbaşı - Dresdner SC (Voleybol)
Canlı17:00
Smartspor 2
Uralochka - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor
Fenerbahçe - St.Raphael (Voleybol)
Canlı20:00
A Spor
Kasımpaşa - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
E.Frankfurt - Arminia Bielefeld (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 3
Real Sociedad - Eibar (Futbol)
Canlı22:00
Smartspor 2
Oldenburg - Banvit (Basketbol)
Canlı22:45
NTV Spor
S.Lotte - B.Dortmund (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Juventus - Napoli (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Bordeaux - Lorient (Futbol)
Canlı23:30
BeIN Sports 3
Valencia - Leganes (Futbol)
Canlı23:30
BeIN Sports 2
Malaga - Real Betis (Futbol)
Canlı03:00

Washington Wizards - GS Warriors (Basketbol)
Canlı03:00

Washington Wizards - GS Warriors (Basketbol)
Canlı03:00

Washington Wizards - GS Warriors (Basketbol)
Canlı03:30

Detroit Pistons - Portland T.Blazers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Mart 2017, 10:09:16
1 MART


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:15
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:15
TRT Spor
Hatay BB - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı17:15
TRT Spor
Galatasaray - Yakındoğu Üni. (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı18:00
A Spor
Sivasspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
İstanbul BB - Zaksa (Voleybol)
Canlı19:45
TRT Türk
İstanbul Üni. - Beşiktaş (Basketbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Galatasaray - Maccabi Tel Aviv (Voleybol)
Canlı20:00
Smartspor
Zenit Kazan - Arkas (Voleybol)
Canlı20:00
A Spor
M.Başakşehir - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Hamburg - B.M.Gladbach (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Niort - PSG (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 3
Barcelona - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 4
Osasuna - Villarreal (Futbol)
Canlı22:30
Smartspor 2
SS Perugia - Halkbank (Voleybol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Lazio - Roma (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Manchester City - Huddersfield (Futbol)
Canlı22:45
NTV Spor
Bayern Münih - Schalke 04 (Futbol)
Canlı23:05
BeIN Sports 2
Marsilya - Monaco (Futbol)
Canlı23:30
BeIN Sports 4
Celta Vigo - Espanyol (Futbol)
Canlı23:30
Digi Kanal 91
Granada - Alaves (Futbol)
Canlı23:30
BeIN Sports 3
Real Madrid - Las Palmas (Futbol)
Canlı04:00
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (Basketbol)





SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Mart 2017, 10:52:15
2 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport
Biatlon Dünya Kupası (Diğer)
Canlı16:00
TRT Spor
AGÜ Spor - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
FB TV
Fenerbahçe - Ajaccio (Voleybol)
Canlı20:00
TRT Spor
Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı20:15
NTV Spor
Basketbol Havası (Petar Naumoski) (Basketbol)
Canlı20:30
ATV
Kayserispor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Galatasaray OB - Real Madrid (Basketbol)
Canlı22:05
Digi Kanal 91
Maccabi Fox - Olympiakos (Basketbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Deportivo - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Bergerac - Lille (Futbol)
Canlı23:30
BeIN Sports 3
Sevilla - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı04:00

Chicago Bulls - GS Warriors (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Mart 2017, 11:15:52
3 MART

14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Kayaklı Koşu Dünya Kupası (Diğer)
Canlı15:20
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Maliye Piyango - Afyon Bld. (Voleybol)
Canlı18:30
TRT Spor
Şanlıurfaspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Unics Kazan - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Khimki Moskova - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Trabzonspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı20:05
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:15
BeIN Sports 3
Darüşşafaka Doğuş - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı20:40
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı22:10
NTV Spor
Güzel Oyun (Zoran Simovic) (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Augsburg - Leipzig (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Bordeaux - Lyon (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Real Betis - Real Sociedad (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Barcelona Lassa - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı23:30
Eurosport 2
Gran Canaria - Hapoel Jerusalem (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Mart 2017, 10:43:52
4 MART

13:00
TRT Spor
Boluspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Beşiktaş SJ - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Leganes - Granada (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
AGÜ Spor - Yakındoğu Üni. (Basketbol)
Canlı15:30
BeIN Sports 3
Manchester United - Bournemouth (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Bursaspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Zenit (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Roma - Napoli (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Vakıfbank - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı17:30
Eurosport 2
B.Dortmund - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Leicester City - Hull City (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Eibar - Real Madrid (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Gaziantep BB - Mersin İY (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
PSG - Nancy (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Beşiktaş - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı20:00
Eurosport
Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:30
Tivibu Spor
Twente - Willem II (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
B.M.Gladbach - Schalke 04 (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Villarreal - Espanyol (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Liverpool - Arsenal (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 2
Porto - Nacional (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
PSV - Roda (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
JDA Dijon - Nice (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Linense - Novorizontino (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Genk - Club Brugge (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Barcelona - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Milan - Chievo (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Feirense - Benfica (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Mart 2017, 11:53:57
5 MART

13:00
TRT Spor
Denizlispor - Samsunspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Ümraniyespor - Giresunspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
M.Başakşehir - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Sporting Gijon - Deportivo (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Sparta Rotterdam - Feyenoord (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 4
Atalanta - Fiorentina (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
Uşak Sportif - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Nilüfer Bld. - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Balıkesirspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Adanaspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Krasnodar - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı16:30
Turkcell TV+
Tottenham - Everton (Futbol)
Canlı16:30
Smartspor 2
Tottenham - Everton (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
Tottenham - Everton (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Groningen - Ajax (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Udinese - Juventus (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
E.Frankfurt - Freiburg (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Trabzonspor MP - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 4
Atletico Madrid - Valencia (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Manisaspor - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Toulouse - Lille (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Kayserispor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Sunderland - Manchester City (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor 2
Sunderland - Manchester City (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Sunderland - Manchester City (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Hamburg - Hertha Berlin (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Las Palmas - Osasuna (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Sao Paulo - Santo Andre (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Athletic Bilbao - Malaga (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Bologna - Lazio (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Monaco - Nantes (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:15
Tivibu Spor 2
Sporting Lizbon - Vitoria Guimaraes (Futbol)
Canlı23:30

New York Knicks - GS Warriors (Basketbol)
Canlı01:00
Washington Wizards - Orlando Magic (Basketbol)
Canlı01:00
BeIN Sports 3
Ituano - Ponte Preta (Futbol)
Canlı01:00
Orlando City - NY City (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Mart 2017, 10:26:39
6 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Anadolu Efes - Tofaş (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Altınordu - Sivasspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Gençlerbirliği - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Antalyaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Alaves - Sevilla (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
West Ham - Chelsea (Futbol)
Canlı23:00
Smartspor 2
West Ham - Chelsea (Futbol)
Canlı23:00
Turkcell TV+
West Ham - Chelsea (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı03:30
Atlanta Hawks - GS Warriors (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Mart 2017, 11:05:11
7 MART

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Premier Lig Maç Özetleri (Futbol)
19:00
Kanal 58
Uşak Sportif - JSF Nanterre (Basketbol)
Canlı19:45
TRT Spor
GA Kosice - Galatasaray (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı20:00
Smartspor 2
Banvit - Oldenburg (Basketbol)
Canlı20:00
FB TV
Fenerbahçe - Avenida (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Napoli - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
TRT 1
Arsenal - Bayern Münih (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı04:30

Dallas Mavericks - LA Lakers (Basketbol)
Canlı04:30

Dallas Mavericks - LA Lakers (Basketbol)
Canlı04:30

Dallas Mavericks - LA Lakers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Mart 2017, 11:45:10
8 MART

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Basın Toplantısı (Şenol Güneş) (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Galatasaray - Budowlani Lodz (Voleybol)
Canlı20:00
A Spor
Beşiktaş SJ - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Deportivo - Real Betis (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
B.Dortmund - Benfica (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Barcelona - PSG (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Manchester City - Stoke City (Futbol)
Canlı23:00
Smartspor 2
Manchester City - Stoke City (Futbol)
Canlı23:00
Turkcell TV+
Manchester City - Stoke City (Futbol)
Canlı00:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı04:00
Houston Rockets - Utah Jazz (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Mart 2017, 10:11:25
9 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
CSKA Moskova - Galatasaray (Basketbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Rostov - Manchester United (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
Copenhagen - Ajax (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 4
APOEL - Anderlecht (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Zalgiris Kaunas - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 3
Lyon - Roma (Futbol)
Canlı23:05
TRT 1
Olympiakos - Beşiktaş (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 4
Schalke 04 - B.M.Gladbach (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Mart 2017, 10:08:27
10 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Çay TV
Gümüşhanespor - Kırklarelispor (Futbol)
Canlı14:30
Kanal 58
Sivas Bld. - Kocaeli Birlik (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Galatasaray - GA Kosice (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Göztepe - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Anadolu Efes - Brose Baskets (Basketbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:30
FB TV
Avenida - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Bayer Leverkusen - Werder Bremen (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Olympiakos - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Espanyol - Las Palmas (Futbol)
Canlı23:00
TRT Avaz
Real Madrid - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 2
Arouca - Porto (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı04:00
Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (Basketbol)
Canlı04:00
Minnesota T.Wolves - GS Warriors (Basketbol)
Canlı04:00
Minnesota T.Wolves - GS Warriors (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Mart 2017, 09:59:01
11 MART


13:00
TRT Spor
Samsunspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Eczacıbaşı - Nilüfer Bld. (Voleybol)
Canlı13:30
BeIN Sports
K.Karabükspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı15:15
Tivibu Spor
Middlesbrough - Manchester City (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Doğuş Hastanesi - Beşiktaş (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Osmanlıspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Tofaş - Banvit (Basketbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Galatasaray (Voleybol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - B.Dortmund (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Sevilla - Leganes (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Y.Malatyaspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı18:45
BeIN Sports 4
Monaco - Bordeaux (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Galatasaray - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Gaziantepspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor
Arsenal - Lincoln City (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Malaga - Alaves (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
Ingolstadt - Köln (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
GA Eagles - PSV (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Guingamp - Bastia (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
22:45
BeIN Sports 3
Granada - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Genoa - Sampdoria (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 3
Tondela - Sporting Lizbon (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Mart 2017, 11:14:29
12 MART


11:30
Tivibu Spor
Amkar - Zenit (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Çanakkale Bld. - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Real Sociedad - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Giresunspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 4
Sassuolo - Bologna (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Mersin İY - Altınordu (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Galatasaray OB - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı16:30
NTV Spor
Anderlecht - Waasland-Beveren (Dönüşümlü) (Futbol)
Canlı16:30
NTV Spor
Club Brugge - St.Truiden (Dönüşümlü) (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Feyenoord - AZ Alkmaar (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Tottenham - Millwall (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Fiorentina - Cagliari (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Napoli - Crotone (Futbol)
Canlı17:00
Eurosport 2
Schalke 04 - Augsburg (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
İstanbul BB - Trabzonspor MP (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Deportivo - Barcelona (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Adana Demirspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor 2
Ajax - Twente (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Lyon - Toulouse (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
Liverpool - Burnley (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Liverpool - Burnley (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Beşiktaş - Kayserispor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Ç.Rizespor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Hamburg - B.M.Gladbach (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Celta Vigo - Villarreal (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor
Real Madrid - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
NY City - DC United (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Ponte Preta - Corinthians (Futbol)
Canlı22:30

Boston Celtics - Chicago Bulls (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Real Madrid - Real Betis (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Palermo - Roma (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Lorient - PSG (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı04:00
Phoenix Suns - Portland T.Blazers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Mart 2017, 11:05:04
13 MART

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Belediye Plevne - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Büyükçekmece - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Sivasspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Akhisar Bld. - Trabzonspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
F.Düsseldorf - Braunschweig (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Lazio - Torino (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Osasuna - Eibar (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Chelsea - Manchester United (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 2
Benfica - Belenenses (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı02:00
Charlotte Hornets - Chicago Bulls (Basketbol)
Canlı03:30
Minnesota T.Wolves - Washington Wizards (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Mart 2017, 10:48:20
14 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport
Kayakla Atlama Dünya Kupası (Diğer)
Canlı19:00
BeIN Sports
BSL 3.05 (Basketbol)
Canlı19:10
NTV Spor
Parantez (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:00
Eurosport 2
Lokomotiv Kuban - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı22:30
Eurosport 2
Valencia Basket - Hapoel Jerusalem (Basketbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:45
TRT 1
Juventus - Porto (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Leicester - Sevilla (Futbol)
Canlı02:30
New York Knicks - Indiana Pacers (Basketbol)
Canlı05:30
GS Warriors - Philadelphia 76ers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Mart 2017, 09:40:31
15 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
GS TV
Galatasaray - Fatih Karagümrük (U19) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
İstanbul BB - Berlin Volleys (Voleybol)
Canlı19:30
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı20:00
FB TV
Fenerbahçe - Avenida (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Şampiyonlar Ligi) (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Atletico Madrid - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Monaco - Manchester City (Futbol)
Canlı03:00
Chicago Bulls - Memphis Grizzlies (Basketbol)
Canlı03:00
SA Spurs - Portland T.Blazers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Mart 2017, 10:44:43
16 MART

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Beşiktaş - Galatasaray (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Arkas - Dinamo Moskova (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
Krasnodar - Celta Vigo (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 4
Genk - Gent (Futbol)
Canlı21:00
TRT 1
Beşiktaş - Olympiakos (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı22:15
BeIN Sports 4
Panathinaikos - Real Madrid (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Brose Baskets - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 2
Roma - Lyon (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 3
Manchester United - Rostov (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 4
B.M.Gladbach - Schalke 04 (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı02:00
Cleveland Cavaliers - Utah Jazz (Basketbol)
Canlı02:00
Toronto Raptors - OKC Thunder (Basketbol)
Canlı05:30
GS Warriors - Orlando Magic (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Mart 2017, 11:14:15
17 MART

14:00
NTV Smart
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
NTV Smart
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Altınordu - Samsunspor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Darüşşafaka - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Smart
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı21:55
NTV Smart
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport 2
B.Dortmund - Ingolstadt (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Olympiakos - Galatasaray (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
Roda - Twente (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Depar (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Las Palmas - Villarreal (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Baskonia - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı23:30
NTV Smart
Spor Gecesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Mart 2017, 11:05:41
18 MART

12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Ümraniyespor - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Seramiksan - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Kasımpaşa - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
Eibar - Espanyol (Futbol)
Canlı15:30
Smartspor 2
WBA - Arsenal (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Vakıfbank - Halkbank (Voleybol)
Canlı16:00
TRT Spor
Boluspor - Giresunspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Balıkesirspor - Mersin İY (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Kayserispor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Lokomotiv Moskova - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor 2
Stoke City - Chelsea (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 4
Athletic Bilbao - Real Madrid (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Manisaspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 92
Nantes - Nice (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Trabzonspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Adanaspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Banvit (Basketbol)
Canlı20:00
Digi Kanal 91
Torino - Inter (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport 2
E.Frankfurt - Hamburg (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor 2
Bournemouth - Swansea (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Alaves - Real Sociedad (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 2
Sporting Lizbon - Nacional (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
PSV - Vitesse (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Bordeaux - Montpellier (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 4
Real Betis - Osasuna (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Milan - Genoa (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 2
Paços Ferreira - Benfica (Futbol)
Canlı01:00
Atlanta Hawks - Portland T.Blazers (Basketbol)
Canlı02:15
Seattle Sounders - NY Red Bulls (Futbol)
Canlı04:00
Memphis Grizzlies - SA Spurs (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Mart 2017, 10:13:10
19 MART

11:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Galatasaray - Çanakkale Bld. (Voleybol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Gaziantep BB - Denizlispor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Elazığspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Gençlerbirliği - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı14:00
Digi Kanal 91
Leganes - Malaga (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Heerenveen - Feyenoord (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 4
Empoli - Napoli (Futbol)
Canlı15:00
Smartspor 2
Middlesbrough - Manchester United (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Uşak Sportif - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Avaz
Galatasaray - AGÜ Spor (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gaziantep Basket - Tofaş (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Bursaspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
M.Başakşehir - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Şanlıurfaspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 2
Excelsior - Ajax (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Terek Grozny - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Sampdoria - Juventus (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Cagliari - Lazio (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Caen - Monaco (Futbol)
Canlı17:15
Eurosport 2
Mainz - Schalke 04 (Futbol)
Canlı17:15
Smartspor 2
Tottenham - Southampton (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
TED Kolejliler - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Sevilla (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Eskişehirspor - Göztepe (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Antalyaspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
JDA Dijon - St.Etienne (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
B.M.Gladbach - Bayern Münih (Futbol)
Canlı19:30
Smartspor 2
Manchester City - Liverpool (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Udinese - Palermo (Futbol)
Canlı20:30
Digi Kanal 91
Sporting Gijon - Granada (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Deportivo - Celta Vigo (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Porto - Vitoria Setubal (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 92
Ferroviaria - Corinthians (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Barcelona - Valencia (Futbol)
Canlı22:45
Digi Kanal 91
Roma - Sassuolo (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
PSG - Lyon (Futbol)
Canlı23:30

Detroit Pistons - Phoenix Suns (Basketbol)
Canlı00:30
BeIN Sports 3
Santos - Palmeiras (Futbol)
Canlı00:30
BeIN Sports 2
Vasco Da Gama - Botafogo (Futbol)
Canlı01:00
N.Orleans Pelicans - Minnesota T.Wolves (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Mart 2017, 10:32:13
20 MART
10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Tenis Raporu (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Girne Üni. - Beşiktaş (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı22:15
Eurosport 2
Union Berlin - Nürnberg (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı02:30
Boston Celtics - Washington Wizards (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Mart 2017, 10:37:06
21 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Spor Haberleri (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:45
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı16:45
TRT Spor
Eurobasket (Futbol)
Canlı17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Smartspor
Dinamo Moskova - Arkas (Voleybol)
Canlı19:10
NTV Spor
Parantez (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Galatasaray - Yakındoğu Üni. (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı20:40
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:30
Smartspor
Berlin Volleys - İstanbul BB (Voleybol)
Canlı22:15
TRT Spor
Panathinaikos - Armani Milano (Basketbol)
Canlı02:00
Toronto Raptors - Chicago Bulls (Basketbol)
Canlı05:00
Portland T.Blazers - Milwaukee Bucks (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Mart 2017, 10:19:11
22 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
CSKA Moskova - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı19:30
TV8
Milliyet Yılın Sporcusu (Diğer)
Canlı19:30
NTV Spor
Son Set (Voleybol)
Canlı20:00
A Spor
Pınar Karşıyaka - Umana Venezia (Basketbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Galatasaray - Unics Kazan (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Kızılyıldız - Olympiakos (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Real Madrid - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı23:15
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı02:30

Boston Celtics - Indiana Pacers (Basketbol)
Canlı02:30
BeIN Sports 2
Palmeiras - Mirassol (Futbol)
Canlı03:00
Chicago Bulls - Detroit Pistons (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Mart 2017, 10:46:44

23 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
Sportstv
Finlandiya - Türkiye (U17) (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Milli Takım Günlüğü (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Smartspor
Eczacıbaşı - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı18:30
NTV Spor
Basın Toplantısı (Fatih Terim) (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Bayern Münih - PSG (Kadınlar) (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport
Wolfsburg - Lyon (Futbol)
Canlı22:00
Smartspor
Volero Zurich - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı22:30
S Sport
Monaco - Dinamo Sassari (Basketbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Baskonia - Panathinaikos (Basketbol)
23:00
BeIN Sports 3
Corinthians - Red Bull Brasil (Futbol)
Canlı23:30
İdman TV
Kolombiya - Bolivya (Futbol)
Canlı02:00
İdman TV
Uruguay - Brezilya (Futbol)
Canlı03:00

Washington Wizards - Atlanta Hawks (Basketbol)
Canlı03:30
Dallas Mavericks - LA Clippers (Basketbol)
Canlı03:30
SA Spurs - Memphis Grizzlies (Basketbol)
Canlı03:45
BeIN Sports 3
Botafogo - Fluminense (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Mart 2017, 10:47:32
24 MART

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Halkbank - Galatasaray (Voleybol)
Canlı17:00
NTV Spor
Türkiye - Ukrayna (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı19:00
GS TV
Yakındoğu Üni. - Galatasaray (Basketbol)
Canlı20:00
TV8
Türkiye - Finlandiya (Futbol)
Canlı20:15
TRT Spor
Darüşşafaka - Galatasaray (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Olympiakos - Real Madrid (Basketbol)
Canlı22:10
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı22:25
NTV Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı22:45
İdman TV
İspanya - İsrail (Futbol)
Canlı22:45
TV 8,5
Hırvatistan - Ukrayna (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Barcelona Lassa - Kızılyıldız (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Mart 2017, 10:48:09
25 MART

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Çağla Büyükakçay) (Diğer)
Canlı12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor 3
Lokomotiv Kuban - Zenit (Basketbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Ziraat Bankası - Afyon Bld. (Voleybol)
Canlı15:00
BJKTV
Beşiktaş - Asta Giurgiu (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 3
Tsmoki Minsk - BC Enisey (Basketbol)
Canlı15:30
TBF TV
Fenerbahçe - Doğuş Hastanesi (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı15:30
Sportstv
Türkiye - Ermenistan (U17) (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Tofaş - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Vakıfbank - Bursa BB (Voleybol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Milli Takım Günlüğü (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Pınar Karşıyaka - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı20:00
TV 8,5
Bosna Hersek - Cebelitarık (Futbol)
Canlı20:30
S Sport
Sıralama Turları (MotoGP) (Motor Sporları)
Canlı21:00

NE Revolution - Minnesota United (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Palmeiras - Audax (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Partizan - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
W.Tigers Tübingen - Göttingen (Basketbol)
Canlı22:45
TV 8,5
Portekiz - Macaristan (Futbol)
Canlı00:30
BeIN Sports 2
Flamengo - Vasco Da Gama (Futbol)
Canlı02:30
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards (Basketbol)
Canlı03:30
Dallas Mavericks - Toronto Raptors (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Mart 2017, 10:25:38
26 MART

12:00
FB TV
Fenerbahçe - Sarıyer (U16) (Futbol)
Canlı13:00
GS TV
Galatasaray - Beşiktaş (U16) (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor 3
Reggia Caserta - Umana Venezia (Basketbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Ümraniyespor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı13:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Barcelona Lassa - Morabanc Andorra (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı15:00
GS TV
Galatasaray - Beşiktaş (U17) (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Banvit - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Milli Takım Günlüğü (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Best Balıkesir - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı18:00
TV 8,5
Azerbaycan - Almanya (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Basın Toplantısı (Fatih Terim) (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Estudiantes - Baskonia (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Sao Paulo - Corinthians (Futbol)
Canlı22:15
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı00:30
BeIN Sports 2
Sao Bento - Ponte Preta (Futbol)
Canlı01:00
Indiana Pacers - Philadelphia 76ers (Basketbol)
Canlı04:30
LA Lakers - Portland T.Blazers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Mart 2017, 11:44:17
27 MART

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Tenis Raporu (Tenis)
Canlı17:05
NTV Spor
Son Set (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Uşak Sportif (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Adana ASKİ - Galatasaray (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı19:15
TV8
Türkiye - Moldova (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:15
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı03:00
SA Spurs - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı05:30
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Mart 2017, 12:50:07
28 MART

14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Sportstv
Türkiye - Almanya (U17) (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Galatasaray OB - TED Kolejliler (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Galatasaray - Dinamo Kazan (Kadınlar) (Voleybol)
Canlı19:00
NTV Spor
Beşiktaş - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı19:00
Eurosport
Almanya - Portekiz (U21) (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı21:30
FB TV
Trentino Diatec - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Valencia Basket - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Buducnost - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı22:00
A Spor
Fransa - İspanya (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı02:00
Indiana Pacers - Minnesota T.Wolves (Basketbol)
Canlı03:00
Houston Rockets - GS Warriors (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Mart 2017, 10:35:21
29 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Bursaspor Tv
Yeşil Bursa - Batman Petrolspor (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Tekrar16:00
NTV Spor
Çanakkale Bld. - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı17:00
TRT Türk
Novyi Urengoy - Galatasaray (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Halkbank - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı21:00
S Sport
Ludwigsburg - Banvit (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
PSG - Bayern Münih (Kadınlar) (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:30
A Spor
Umana Venezia - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı04:30
SA Spurs - GS Warriors (Basketbol)
Canlı05:30
LA Clippers - Washington Wizards (Basketbol)





SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Mart 2017, 10:49:50
30 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
Çay TV
Konya BB - Hatay BB (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Çay TV
Kula Bld. - Gümüşhane TG (Voleybol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
TV Molası (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Vakıfbank - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı20:00
TRT Spor
Anadolu Efes - Olympiakos (Basketbol)
Canlı21:15
NTV Spor
Basketbol Havası (Nenad Markovic) (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Brose Baskets - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı22:00
NTV Spor
Güzel Oyun (Rıza Çalımbay) (Futbol)
Canlı22:15
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı03:00
Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı03:00
Minnesota T.Wolves - LA Lakers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Mart 2017, 10:10:37
31 MART

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Eczacıbaşı - Çanakkale Bld. (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Halkbank (Voleybol)
Canlı20:00
TRT Spor
Kızılyıldız - Unics Kazan (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Galatasaray OB - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Futbol GAG (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - Hoffenheim (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Zulte Waregem - Anderlecht (Futbol)
21:45
BeIN Sports 2
Panathinaikos - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Espanyol - Real Betis (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Real Madrid - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı04:00
Utah Jazz - Washington Wizards (Basketbol)
Canlı05:30
GS Warriors - Houston Rockets (Basketbol)


Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Nisan 2017, 10:48:41
1 NİSAN

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Burcu Esmersoy) (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Gaziantep BB - Boluspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Akhisar Bld. - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Best Balıkesir (Basketbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Villarreal - Eibar (Futbol)
Canlı14:30
S Sport
Liverpool - Everton (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Galatasaray - Fenerbahçe (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Bandırmaspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Avaz
Mersin İY - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
Yakındoğu Üni. - Beşiktaş (Kadınlar) (Basketbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Schalke 04 - B.Dortmund (Futbol)
Canlı17:00
S Sport
Chelsea - Crystal Palace (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Osasuna - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı17:30
TBF TV
Yeşilgiresun Bld. - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Avaz
Dinamo Kazan - Galatasaray (Voleybol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Marsilya - JDA Dijon (Futbol)
Canlı18:00
TBF TV
Trabzonspor MP - Banvit (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Charleroi - Oostende (Futbol)
Canlı19:00
Digi Kanal 91
Sassuolo - Lazio (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Antalyaspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı19:00
FB TV
Fenerbahçe - Trentino Diatec (Voleybol)
Canlı19:30
Eurosport 2
E.Frankfurt - B.M.Gladbach (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Southampton - Bournemouth (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Real Sociedad - Leganes (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 2
Sparta Rotterdam - PSV (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Malaga - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Roma - Empoli (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Monaco - PSG (Futbol)
Canlı22:00

Chicago Fire - Montreal Impact (Futbol)
Canlı22:30

LA Clippers - LA Lakers (Basketbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Benfica - Porto (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı00:00
Chicago Bulls - Atlanta Hawks (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Nisan 2017, 11:13:19
2 NİSAN

13:00
BeIN Sports 3
Sevilla - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 2
Osmanlıspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 3
Bilbao Basket - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 2
Rubin Kazan - Zenit (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
İstanbul BB - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Ajax - Feyenoord (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 91
Rennes - Lyon (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Ç.Rizespor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 4
Real Madrid - Alaves (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 2
Twente - GA Eagles (Futbol)
Canlı18:00
S Sport
Arsenal - Manchester City (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
Nantes - Angers (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Tofaş (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Beşiktaş - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
A.Konyaspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Valencia - Deportivo (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
Fuenlabrada - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Arouca - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı20:00
Digi Kanal 91
Final (Tenis)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Napoli - Juventus (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Nice - Bordeaux (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Nisan 2017, 10:38:05
3 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
GS TV
Galatasaray - Adanaspor (U21) (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Tenis Raporu (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Uşak Sportif - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Samsunspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Galatasaray - Adanaspor (Futbol)
Canlı20:05

Washington Nationals - Miami Marlins (Diğer)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Las Palmas (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Inter - Sampdoria (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Nisan 2017, 10:20:07
4 NİSAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Diğer)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı19:00
Smartspor
Fenerbahçe - Eczacıbaşı (Voleybol)
19:05
NTV Spor
Son Set (Voleybol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Kızılyıldız - Buducnost (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Akhisar Bld. - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Athletic Bilbao - Espanyol (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
Werder Bremen - Schalke (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Roma - Lazio (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Manchester United - Everton (Futbol)
Canlı22:00
Turkcell TV+
Manchester United - Everton (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Real Sociedad (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 4
Real Betis - Villarreal (Futbol)
22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Nisan 2017, 10:53:03
5 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:00
BJKTV
Gündoğdu (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Sportstv
Danimarka - Çek Cumhuriyeti (U19 Kadınlar) (Futbol)
12:10
TRT Spor
Set, Smaç ve Maç (Voleybol)
Canlı13:00
GS TV
Galatasaray - Beşiktaş (U17) (Futbol)
13:10
TRT Spor
Spor Bülteni (Futbol)
13:30
BJKTV
En Baba Kartal (Futbol)
13:45
TRT Spor
TFF 1. Lig Özetler (Futbol)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:30
Sportstv
Türkiye - İngiltere (U19 Kadınlar) (Futbol)
16:00
FB TV
Smaçör (Voleybol)
Tekrar18:00
FB TV
Karabükspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı18:00
A Spor
Rizespor - Kasımpaşa (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Bursa BB - Galatasaray (Voleybol)
19:00
TRT Spor
Spor Bahane (Diğer)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Angers - Bordeaux (Futbol)
19:45
FB TV
Maç Başlıyor (Futbol)
20:00
BJKTV
Global Futbol (Futbol)
20:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı20:30
ATV
Fenerbahçe - Kayserispor (Futbol)
20:30
FB TV
Maç Havası (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Barcelona - Sevilla (Futbol)
Canlı20:45
Eurosport 2
Mainz - Leipzgi (Futbol)
21:00
TRT Spor
Devler Sahnesi (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport
EuroCup Final: Valencia - Malaga (Basketbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 4
Deportivo - Granada (Futbol)
21:30
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Feyenoord - Go Ahead Eagles (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Ajax - AZ Alkmaar (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Napoli - Juventus (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Chelsea - Manchester City (Futbol)
22:00
BJKTV
Kaptan Köşkü (Futbol)
Canlı22:05
BeIN Sports 2
US Avranches - PSG (Futbol)
22:30
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
22:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 3
Leganes - Real Madrid (Futbol)
22:30
FB TV
Maçın Ardından (Futbol)
23:00
BJKTV
Sen Ben Yok (Futbol)
Canlı03:00
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı03:00
Houston Rockets - Denver Nuggets (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Nisan 2017, 10:44:19
6 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
S Sport
Sabah Sporu Extra (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:50
Fox Sports
Brisbane Broncos - Sydney Roosters (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Fenerbahçe - İstanbul BB (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 2
Fenerbahçe - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Brose Baskets - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Baskonia - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 2
Valencia - Celta Vigo (Basketbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Twente - PSV (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Nisan 2017, 10:46:15
7 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:35
S Sport
Shanghai SIPG - Shandong Luneng (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Acıbadem Üni. - Türk Telekom (Basketbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Judo Grand Prix (Diğer)
Canlı19:00
NTV Spor
Galatasaray - Bursa BB (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Darüşşafaka - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Bursaspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
CSKA Moskova - Olimpiakos (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
E.Frankfurt - Werder Bremen (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Lille - Nice (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Villarreal - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Real Madrid - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı22:00
S Sport
Premier Bakış (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Depar (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
EA7 Milano - Unics Kazan (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Nisan 2017, 10:21:35
8 NİSAN

13:00
NTV Spor
Eczacıbaşı - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı14:00
BeIN Sports 4
Espanyol - Alaves (Futbol)
Canlı14:30
S Sport
Tottenham - Watford (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Girne Üni. (Basketbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Tofaş - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı15:30
BeIN Sports
Gençlerbirliği - Antalyaspor (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Gaziantepspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 4
Empoli - Pescara (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Leipzig - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı17:00
S Sport
Stoke City - Liverpool (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Gaziantep Basket - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Judo Grand Prix (Diğer)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Real Madrid - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Angers - Monaco (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Eskişehirspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Zenit - Anji (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Trabzonspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Club Brugge - Charleroi (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Atalanta - Sassuolo (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Bayern Münih - B.Dortmund (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Sevilla - Deportivo (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Bournemouth - Chelsea (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
Porto - Belenenses (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 4
NEC Nijmegen - Ajax (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Lyon - Lorient (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
D.Energia Trentino - BS Sassari (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Malaga - Barcelona (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Juventus - Chievo (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Sporting Lizbon - Boavista (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport 2
DC United - NY City (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Nisan 2017, 10:23:28
9 NİSAN

13:00
BeIN Sports 3
Granada - Valencia (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Ümraniyespor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Galatasaray - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı13:30
BeIN Sports 2
Sampdoria - Fiorentina (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 3
Joventut Badalona - Gran Canaria (Basketbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 4
Ufa - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Manisaspor - Mersin İY (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Banvit - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Zwolle - Feyenoord (Futbol)
Canlı15:30
Turkcell TV+
Sunderland - Manchester United (Futbol)
Canlı15:30
S Sport
Sunderland - Manchester United (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Utrecht - Twente (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 4
Crotone - Inter (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 91
Milan - Palermo (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 92
Toulouse - Marsilya (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Kayserispor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Bologna - Roma (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 3
Krasnodar - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - Augsburg (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Galatasaray OB - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Celta Vigo - Eibar (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 2
PSV - Willem II (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
St.Etienne - Nantes (Futbol)
Canlı18:00
Turkcell TV+
Everton - Leicester City (Futbol)
Canlı18:00
S Sport
Everton - Leicester City (Futbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
Ingolstadt - Darmstadt (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Adanaspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 4
Olimpia Milano - Umana Venezia (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Anderlecht - Gent (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Osasuna - Leganes (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
Real Madrid - Baskonia (Basketbol)
Canlı20:00
S Sport
Arjantin Moto2 (Motor Sporları)
Canlı20:50
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
S Sport
Arjantin MotoGP (Motor Sporları)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Lazio - Napoli (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Las Palmas - Real Betis (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
PSG - Guingamp (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor
Moreirense - Benfica (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:30
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Nisan 2017, 10:11:17
10 NİSAN

15:30
TRT Spor
Altınordu - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Tenis Raporu (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Elazığspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Kasımpaşa - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
M.Başakşehir - Galatasaray (Futbol)
Canlı21:15
Eurosport 2
Braunschweig - Dynamo Dresden (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport
R.Federer - A.Murray (Tenis)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Real Sociedad - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Crystal Palace - Arsenal (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Nisan 2017, 11:00:13
11 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 4
Kızılyıldız - Cedevita Zagreb (Basketbol)
Canlı20:10

Detroit Tigers - Minnesota Twins (Diğer)
Canlı20:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Juventus - Barcelona (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
B.Dortmund - Monaco (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Premier Analiz (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Nisan 2017, 10:16:32
13 NİSAN

11:05
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı22:05
TRT 1
Lyon - Beşiktaş (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 3
Anderlecht - Manchester United (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Ajax - Schalke 04 (Futbol)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Nisan 2017, 10:25:16
14 NİSAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Bursaspor Tv
Bursaspor - Sarıyer (U19) (Futbol)
Canlı14:00
TBF TV
Çankaya Üni. - Edirnespor (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Arkas (Voleybol)
Canlı17:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı17:30
FB TV
Fenerbahçe - Ekaterinburg (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Anadolu Efes - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı19:30
FB TV
Dynamo Kursk - USK Prague (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Halkbank - Ziraat Bankası (Voleybol)
Canlı20:00

ATP Houston Çeyrek Final (Tenis)
Canlı20:15
Tivibu Spor 3
Benfica - Maritimo (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Athletic Bilbao - Las Palmas (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Angers - PSG (Futbol)
22:00

ATP Houston Çeyrek Final (Tenis)
Canlı22:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
22:30
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
Vitoria Setubal - Sporting Lizbon (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Nisan 2017, 10:43:54
15 NİSAN

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:00
FB TV
Fenerbahçe - Kocaelispor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports 3
Inter - Milan (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Yeşilgiresun Bld. - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Deportivo - Malaga (Futbol)
Canlı14:30
S Sport
Tottenham - Bournemouth (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
CSKA Moskova - Rostov (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Galatasaray - AGÜ Spor (Basketbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Pescara - Juventus (Futbol)
Canlı16:00
TBF TV
İstanbul BB - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı16:00
TBF TV
TED Kolejliler - Tofaş (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Beşiktaş SJ - Banvit (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 4
Roma - Atalanta (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
B.Dortmund - E.Frankfurt (Futbol)
Canlı17:00
S Sport
Crystal Palace - Leicester City (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Sporting Gijon - Real Madrid (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Monaco - JDA Dijon (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Sassuolo - Sampdoria (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Enel Brindisi - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Atletico Madrid - Osasuna (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Southampton - Manchester City (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Bayer Leverkusen - Bayern Münih (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 2
ADO Den Haag - PSV (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Nice - Nancy (Futbol)
Canlı21:30
S Sport
Bahreyn GP (Motor Sporları)
Canlı21:30
BeIN Sports 4
WTA Bogota- Final (Tenis)
Canlı21:45
BeIN Sports
Napoli - Udinese (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Barcelona - Real Sociedad (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Twente - NEC Nijmegen (Futbol)
Canlı22:00
Orlando City - LA Galaxy (Futbol)
Canlı22:00
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers (Basketbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Braga - Porto (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Nisan 2017, 11:04:09
16 NİSAN

10:30
TRT Spor
Spor Keyfi (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports
Leganes - Espanyol (Futbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı14:00
FB TV
Ekaterinburg - USK Prague (Basketbol)
Canlı14:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı15:30
S Sport
WBA - Liverpool (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Feyenoord - Utrecht (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Nantes - Bordeaux (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Werder Bremen - Hamburg (Futbol)
Canlı17:00
FB TV
Fenerbahçe - Dynamo Kursk (Basketbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Valencia - Sevilla (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 2
Ajax - Heerenveen (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Bahreyn GP (Motor Sporları)
Canlı18:00
BeIN Sports
Bastia - Lyon (Futbol)
Canlı18:00
S Sport
Manchester United - Chelsea (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Darmstadt - Schalke 04 (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Oostende - Anderlecht (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Real Betis - Eibar (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
Valencia Basket - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Spartak Moskova - Zenit (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport
Snooker Dünya Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
Rasta Vechta - Bayern Münih (Basketbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 4
Final WTA Biel   - Final (Tenis)
Canlı21:45
BeIN Sports
Granada - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Vasco Da Gama - Botafogo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Marsilya - St.Etienne (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı22:00
ATP Houston Final (Tenis)
Canlı22:30
GS Warriors - Portland T.Blazers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Nisan 2017, 10:34:53
17 NİSAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Eurosport
Snooker Dünya Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Zulte Waregem - Club Brugge (Futbol)
Canlı15:30
Eurosport 2
Alpler Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:30




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Nisan 2017, 10:40:47
18 NİSAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Bandırmaspor - Göztepe (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Sivasspor - Ümraniyespor (Futbol)
16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
17:20
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
TRT Avaz
Adana Demirspor - Giresunspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Y.Malatyaspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Metz - PSG (Futbol)
Canlı21:00
TRT Avaz
CSKA Moskova - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Panathinaikos - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:45
TRT 1
Real Madrid - Bayern Münih (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Leicester City - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı23:20
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Nisan 2017, 10:55:39
19 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:25
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı13:30
TRT Spor
Altınordu-Boluspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı15:20
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı16:00
TRT Avaz
Mersin İY - Denizlispor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Denizlispor-Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı20:00
TRT Spor
Finale Doğru (Diğer)
Canlı20:10
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Diğer)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Olympiakos-Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Spor Bahane (Diğer)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Barcelona-Juventus (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Monaco-B.Dortmund (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Real Madrid-Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Nisan 2017, 11:27:43
20 NİSAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Diğer)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
Canlı12:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı17:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı17:30
TRT Spor
Gaziantep BB - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Avrupa Defteri (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Diğer)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı20:00
TRT Avaz
CSKA Moskova - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Panathinaikos - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:15
BeIN Sports
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Alo Bein (Diğer)
Canlı22:05
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Schalke 04 - Ajax (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 3
Manchester United - Anderlecht (Futbol)
Canlı22:05
TRT 1
Beşiktaş - O. Lyon (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
41. Dakika (Basketbol)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)
Canlı23:50
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Nisan 2017, 10:23:08
21 NİSAN

10:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
ATP Masters Monte Carlo (Tenis)
Canlı12:30
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Kura Çekimi (Şampiyonlar Ligi) (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Kura Çekimi (Avrupa Ligi) (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 2
Barcelona - Salzburg (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
İtalyadan Futbol (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Snooker Dünya Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:35
S Sport
Shanghai SIPG - Hebei (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Belarus - Çek Cumhuriyeti (Plaj futbolu) (Diğer)
Canlı15:30
Eurosport 2
Alpler Bisiklet Turu (Diğer)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
16:30
NTV Spor
İngiltere - Türkiye (Plaj futbolu) (Diğer)
Canlı17:00
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
Ufa - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Real Madrid - Benfica (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
K.Karabükspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Olympiakos - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Olympiakos - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Gent - Oostende (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Köln - Hoffenheim (Futbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Nancy - Marsilya (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 4
Valero Texas Golf Turnuvası (Diğer)
22:00
S Sport
Premier Bakış (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Sevilla - Granada (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Real Madrid - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Depar (Futbol)
Canlı23:15
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
23:30
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Nisan 2017, 11:00:19
22 NİSAN

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
BeIN Sports
Maç Sabahı (Futbol)
11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı12:00
FB TV
Fenerbahçe - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Belarus - İngiltere (Plaj futbolu) (Diğer)
Canlı13:30
BeIN Sports
Ç.Rizespor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
Super Massive - Oyunfor CREW (Diğer)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Malaga - Valencia (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
ATP Masters Monte Carlo (Tenis)
Canlı14:30
NTV Spor
Türkiye - Çek Cumhuriyeti (Plaj futbolu) (Diğer)
Canlı16:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Büyükçekmece - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Göztepe - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Bayern Münih - Mainz (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 3
Rostov - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Galatasaray OB - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı17:00
S Sport
West Ham - Everton (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
PSG - Montpellier (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Giresunspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
ABD - Çek Cumhuriyeti (Tenis)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
E.Bremerhaven - Alba Berlin (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Antalyaspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Charleroi - Zulte Waregem (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Gençlerbirliği - Kayserispor (Futbol)
Canlı19:15
Tivibu Spor
Chelsea - Tottenham (FA Cup) (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
B.M.Gladbach - B.Dortmund (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Osasuna - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Valero Texas Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:45
Tivibu Spor 3
AZ Alkmaar - Twente (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Espanyol - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Fiorentina - Inter (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Sporun Beş Günü (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
MotoGP   - 1.Sıralama   Amerika (Motor Sporları)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Sporting Lizbon - Benfica (Futbol)
Canlı23:00
Portland Timbers - Vancouver W.Caps (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
M.Murray - G.Rosado (Diğer)
Canlı23:45
NTV Spor
R.Fielding - J.Ryder (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Nisan 2017, 11:12:59

23 NİSAN


11:00
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Tivibu Spor 2
Belarus - İsviçre (Tenis)
Canlı12:30
NTV Spor
Türkiye - Belarus (Plaj futbolu) (Diğer)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Real Sociedad - Deportivo (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Boluspor - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı13:00
TRT Avaz
Ümraniyespor - Mersin İY (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Akhisar Bld. - Bursaspor (Futbol)
Canlı13:30
BeIN Sports 4
Sassuolo - Napoli (Futbol)
Canlı14:00
GS TV
Galatasaray - Fenerbahçe (U21) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport 2
Hırvatistan Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 3
Vitesse - Feyenoord (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 91
Lazio - Palermo (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 92
Toulouse - Nice (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı16:00
TRT Türk
Elazığspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Eskişehirspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Milan - Empoli (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Gaziantep Basket - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı16:15
S Sport
Burnley - Manchester United (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Freiburg - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Arsenal - Manchester City (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 4
PSV - Ajax (Futbol)
Canlı18:00
S Sport
Liverpool - Crystal Palace (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
Barcelona Lassa - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
ABD - Çek Cumhuriyeti (Tenis)
Canlı18:00
BeIN Sports
Derbi Özel (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı18:00
Eurosport
Snooker Dünya Şampiyonası (Diğer)
Canlı18:30
Eurosport 2
Schalke 04 - Leipzig (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Anderlecht - Club Brugge (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Galatasaray - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Las Palmas - Alaves (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Shenzhen (Diğer)
Canlı20:30

NY City - Orlando City (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:30
S Sport
Amerika MotoGP (Motor Sporları)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Juventus - Genoa (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Real Madrid - Barcelona (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:15
BeIN Sports 2
Lyon - Monaco (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor
Porto - Feirense (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Nisan 2017, 10:30:05
24 NİSAN

11.00 | Trtspor | Spor Manşet

13.40 | Trtspor | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Özetleri

17.00 | Trtspor | Balıkesirspor - Altınordu

18.00 | beIN Sports | Günün Konuğu: Oğulcan Çağlayan

18.30 | Trt Türk | Manisaspor - Denizlispor

19.30 | Trt Spor | Şanlıurfaspor - Büyükşehir
Gaziantepspor

20.00 | beIN Sports | Beşiktaş - Adanaspor

21.30 | Trtspor | Yüzyüze Futbol

21.45 | beIN Sports 3 | Pescara - Roma

21.45 | beIN Sports 2 | Eibar - Athletic Bilbao

22.00 | beIN Sports | Maraton



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Nisan 2017, 10:32:42
25 NİSAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Basketbol)
Canlı15:20
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:15
TRT Spor
Eurobasket (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Fenerbahçe-Ziraat Bankası (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
S.Moskova-Ural (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
S.Gijon-Espanyol (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Fenerbahçe-Panathinaikos (Basketbol)
Canlı21:45
NTV Spor
Borussia Mönchegladbach - Frankfurt (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Baskonia-CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Angers-Guingamp (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 2
Atletico Madrid-Villarreal (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Nisan 2017, 11:07:10
26 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç- Maç (Voleybol)
Canlı14:00
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:15
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı18:00
TRT Spor
Halkbank - Arkas (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Anadolu Efes - Olympiakos (Basketbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Barcelona - Osasuna (Futbol)
Canlı20:45
ATV
M.Başakşehir - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid (Basketbol)
Canlı21:30
Digi Kanal 91
Valencia - Real Sociedad (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
Bayern Münih - B.Dortmund (Futbol)
Canlı21:45
S Sport
Arsenal - Leicester City (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı22:05
BeIN Sports 2
PSG - Monaco (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 4
Deportivo - Real Madrid (Futbol)
Canlı23:15
TRT Spor
Finale Doğru (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Nisan 2017, 12:31:52
27 NİSAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Galatasaray (Voleybol)
Canlı20:00
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
Alaves - Eibar (Futbol)
Canlı20:30
S Sport
Premier Analiz (Futbol)
Canlı20:45
A Spor
Kasımpaşa - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Anderlecht - Charleroi (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 2
Sevilla - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Manchester City - Manchester United (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 3
Athletic Bilbao - Real Betis (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 4
Zurich Classic Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı23:50
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Nisan 2017, 11:53:21
28 NİSAN

12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı13:30
S Sport
ATP Barcelona- 1/4 Final (Tenis)
Canlı14:00
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 2
ATP Budapeşte- 1/4 Final (Tenis)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Halkbank - Arkas (Voleybol)
Canlı17:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
TRT Türk
Samsunspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı18:00
TRT Avaz
Mersin İY - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Eczacıbaşı - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı18:30
BeIN Sports 2
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Sivasspor - Giresunspor (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Banvit - Monaco (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Gaziantepspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Futbol GAG (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Anadolu Efes - Olympiakos (Basketbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
Rasta Vechta - Göttingen (Basketbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Bayer Leverkusen - Schalke 04 (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Villarreal - Sporting Gijon (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Atalanta - Juventus (Futbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Angers - Lyon (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Depar (Futbol)
22:00
NTV Spor
Güzel Oyun (Johan Elmander) (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Iberostar Tenerife - Venezia (Basketbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 4
Zurich Classic Golf Turnuvası (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Nisan 2017, 13:20:18
29 NİSAN

14:00
BeIN Sports 2
Real Sociedad - Granada (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
İstanbul BB - Tofaş (Basketbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı15:00
S Sport
Formula 1- Sıralama Turları   Rusya GP (Motor Sporları)
Canlı15:00
Tivibu Spor
ATP Budapeşte- 1/2 Final (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Y.Malatyaspor - Göztepe (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı16:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Kayserispor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Galatasaray (Voleybol)
Canlı16:30
Eurosport 2
B.Dortmund - Köln (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
S Sport
Southampton - Hull City (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 2
Real Madrid - Valencia (Futbol)
Canlı17:30
TBF TV
Yeşilgiresun Bld. - Best Balıkesir (Basketbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Barcelona - PSG (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Monaco - Toulouse (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:30
TRT Avaz
Adana Demirspor - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Galatasaray (Basketbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
W.Tigers Tübingen - Brauncshweig (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Trabzonspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Sakarya BB - Türk Telekom (Basketbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Wolfsburg - Bayern Münih (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Las Palmas - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Crystal Palace - Burnley (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
Benfica - Estoril (Futbol)
Canlı20:50
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Guingamp - St.Etienne (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport
Snooker Dünya Şampiyonası   - 1/2 Final (Diğer)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
A.Joshua - V.Klitschko (Diğer)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Espanyol - Barcelona (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Torino - Sampdoria (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
GD Chaves - Porto (Futbol)
Canlı22:55
Orlando City - Colorado Rapids (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Nisan 2017, 11:49:54
30 NİSAN

11:15
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:10
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN Sports
Kasımpaşa - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 4
Osasuna - Deportivo (Futbol)
Canlı13:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Vakıfbank - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı13:30
BeIN Sports 2
Roma - Lazio (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 3
Bilbao Basket - Morabanc Andorra (Basketbol)
Canlı14:00
S Sport
Manchester United - Swansea (Futbol)
Canlı14:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Formula 1- Yarış   Rusya GP (Motor Sporları)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
ATP Budapeşte   - Final (Tenis)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
Snooker Dünya Şampiyonası   - Final (Diğer)
Canlı16:00
Digi Kanal 91
Caen - Marsilya (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Crotone - Milan (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Balıkesirspor - Boluspor (Futbol)
Canlı16:05
S Sport
Everton - Chelsea (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Augsburg - Hamburg (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 4
Real Betis - Alaves (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 91
JDA Dijon - Bordeaux (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Hoffenheim - E.Frankfurt (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Gaziantep BB - Manisaspor (Futbol)
Canlı18:30
S Sport
Tottenham - Arsenal (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
M.Başakşehir - Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Adanaspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Eibar - Leganes (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
Real Madrid - Estudiantes (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Braga - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:15
A Spor
Banvit - Iberostar Tenerife (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Celta Vigo - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Inter - Napoli (Futbol)
Canlı22:00

Atlanta United - DC United (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 4
Zurich Classic Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Nice - PSG (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Fluminense - Flamengo (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Mayıs 2017, 11:45:11
1 MAYIS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
Snooker Dünya Şampiyonası   - Final (Diğer)
Canlı16:15
Eurosport 2
GP de Francfort Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
FB TV
Fenerbahçe - Ziraat Bankası (Voleybol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Superbike- 2.Yarış (Motor Sporları)
Canlı19:00
TRT Spor
Arkas - Halkbank (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Bursaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Osmanlıspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Watford - Liverpool (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Malaga - Sevilla (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Mayıs 2017, 09:54:42
2 MAYIS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
12:00
FB TV
Euroleague Özel - Zeljko Obradovic (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
ATP Estoril (Tenis)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Ümraniyespor - Denizlispor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Galatasaray - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı18:00
TRT Türk
Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off- 1/2 Fina (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Eskişehirspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Avaz
Giresunspor - Mersin İY (Futbol)
Canlı20:00
TBF TV
Fenerbahçe - Galatasaray (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Olympiakos - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:45
TRT 1
Real Madrid - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Mayıs 2017, 11:37:35
3 MAYIS

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
15:10
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı16:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Yeni Malatyaspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Göztepe - Sivasspor (Futbol)
Canlı17:30
TRT Türk
Şanlıurfaspor - Balıkesirspor (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (At Yarışı)
18:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Elazığspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Trabzonspor MP - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı19:45
Tivibu Spor 3
Ajax - Lyon (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Monaco - Juventus (Futbol)
22:00
TRT Spor
Finale Doğru (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Mayıs 2017, 10:49:11
4 MAYIS

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
15:10
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı16:00
TRT Avaz
Bandırmaspor - Yeni Malatyaspor (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Göztepe - Sivasspor (Futbol)
Canlı17:30
TRT Türk
Şanlıurfaspor - Balıkesirspor (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (At Yarışı)
18:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Elazığspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Trabzonspor MP - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı19:45
Tivibu Spor 3
Ajax - Lyon (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Monaco - Juventus (Futbol)
22:00
TRT Spor
Finale Doğru (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Mayıs 2017, 10:49:52
5 MAYIS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
WTA Prag - 1/2 Final (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
İtalya Bisiklet Turu   1.Etap (Diğer)
Canlı15:00
Eurosport 2
ATP Estoril - 1/4 Final (Tenis)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
WTA Fas   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Avrupa Güreş Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:00
BeIN Sports
Antalyaspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Köln - Werder Bremen (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Charleroi - Club Brugge (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
St.Etienne - Bordeaux (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Sevilla - Real Sociedad (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
West Ham - Tottenham (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Güzel Oyun (Futbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Mayıs 2017, 10:44:25
6 MAYIS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Basketbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 2
WTA Prag - Final (Tenis)
Canlı12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Avrupa Karate Şampiyonası (Diğer)
Canlı13:00
Eurosport 2
Fransa - Faroe Adaları (Futbol)
Canlı13:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Sporting Gijon - Las Palmas (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
Amkar - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport 2
Hırvatistan - İtalya (Futbol)
Canlı14:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı14:15
Eurosport
İtalya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı14:30
S Sport
Manchester City - Crystal Palace (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
ATP Münih - 1/2 Final (Tenis)
Canlı14:30
Tivibu Spor 4
Super Sixes Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı15:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı15:10
BeIN Sports 4
MotoGP   - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Gençlerbirliği - Adanaspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Trabzonspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Büyükçekmece - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Bayern Münih - Darmstadt (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Zenit - VEF Riga (Basketbol)
Canlı17:00
S Sport
Hull City - Sunderland (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 4
Atletico Madrid - Eibar (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Denizlispor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı18:45
Eurosport
İspanya - İtalya (Futbol)
Canlı19:00
Sportstv
ATP İstanbul - 1/2 Final (Tenis)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Spartak Moskova - Tom Tomsk (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Galatasaray - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
A.Konyaspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı19:30
Eurosport 2
Hertha Berlin - Leipzig (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Swansea - Everton (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Barcelona - Villarreal (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Wells Fargo Golf Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:30
Eurosport
F3 Avrupa Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı21:00
Digi Kanal 91
Nancy - Monaco (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Juventus - Torino (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Granada - Real Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport
Global Champions Tour (Diğer)
Canlı22:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Maritimo - Porto (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Mayıs 2017, 12:00:30
7 MAYIS

13:00 BeIN Sports 3 - Alaves - Athletic Bilbao (Canlı)

13:30 NTV Spor - Futbol Aktüel

13:30 BeIN Sports 2 - Udinese - Atalanta (Canlı)

13:30 TRT Spor - Sivasspor - Bandırmaspor (Canlı)

13:45 Tivibu Spor - Sporting Lizbon - Belenenses (Canlı)

14:00 BJKTV - Beşiktaş - Fenerbahçe (U21) (Canlı)

14:30 S Sport - Premier Show

15:30 Tivibu Spor 3 - Excelsior - Feyenoord (Canlı)

15:30 Tivibu Spor 2 - Ajax - GA Eagles (Canlı)

15:30 S Sport - Liverpool - Southampton (Canlı)

16:00 Digi Kanal 92 - Rennes - Montpellier (Canlı)

16:00 BeIN Sports - Ç.Rizespor - Bursaspor (Canlı)

16:00 BeIN Sports 3 - Genoa - Inter (Canlı)

16:00 BeIN Sports 4 - Lazio - Sampdoria (Canlı)

16:30 Eurosport 2 - Hamburg - Mainz (Canlı)

17:15 Digi Kanal 91 - Valencia - Osasuna (Canlı)

18:00 S Sport - Arsenal - Manchester United (Canlı)

18:00 BeIN Sports 4 - Lyon - Nantes (Canlı)

18:30 Eurosport 2 - Freiburg - Schalke 04 (Canlı)

18:30 TRT Spor - Boluspor - Şanlıurfaspor (Canlı)

19:00 Tivibu Spor 2 - Zenit - Terek Grozny (Canlı)

19:00 BeIN Sports - Beşiktaş - Fenerbahçe (Canlı)

19:30 BeIN Sports 2 - Deportivo - Espanyol (Canlı)

21:00 BeIN Sports - Maraton

21:45 BeIN Sports 3 - Milan - Roma (Canlı)

21:45 BeIN Sports 2 - Malaga - Celta Vigo (Canlı)

22:00 BeIN Sports 4 - Marsilya - Nice (Canlı)

22:10 Tivibu Spor - Rio Ave - Benfica (Canlı)

22:30 NTV Spor - 90+

23:00 New York City - Orlando City (Canlı)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Mayıs 2017, 10:45:05
8 MAYIS

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:30
TRT Spor
Cezayir - Türkiye (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
ATP Roma - 1.Tur (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
Almanya - Çek Cumhuriyeti (U17) (Futbol)
Canlı16:30
TRT Spor
Altınordu - Elazığspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Avaz
Balıkesirspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Adana Demirspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Akhisar Bld. - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Leganes - Real Betis (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Mayıs 2017, 10:49:32
9 MAYIS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı12:00
Tivibu Spor 3
BC Enisey - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı13:00
Eurosport 2
İtalya - Türkiye (UEFA U17 Av. Şamp.) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
Eurosport 2
Fransa-İskoçya (UEFA U17 Av. Şamp.) (Futbol)
Canlı17:00
Bursaspor Tv
Altınordu-Bursaspor (TFF U19 Türkiye Şamp.) (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı19:00
TRT Spor
Yakın Doğu Üniv - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı20:00
S Sport
Premier Analiz (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Juventus-Monaco (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Mayıs 2017, 10:03:47
10 MAYIS

İlk Baskı (Futbol)
Canlı10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı13:00
Eurosport
İrlanda - Almanya (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
ATP Madrid   - 2.Tur (Tenis)
Canlı15:00
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Futbol)
Canlı16:50
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı17:00
Eurosport 2
İngiltere - Hollanda (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Astana - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Olympiakos - Aris (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
ATP Madrid   - 2.Tur (Tenis)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Unics Kazan - Lokomotiv Kuban (Basketbol)
Canlı19:10
NTV Spor
Son Set (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı20:10
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
Bilbao Basket - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Atletico Madrid - Real Madrid (Futbol)
Canlı21:45
S Sport
Southampton - Arsenal (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Mayıs 2017, 10:29:49
11 MAYIS


11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
ATP Madrid   - 2.Tur (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
ATP Madrid   - 2.Tur (Tenis)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport
UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonas (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Panathinaikos - AEK (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
The Players Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:00
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Alo beIN (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 2
Manchester United - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:05
TRT 1
Lyon - Ajax (Futbol)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Mayıs 2017, 10:34:56
12 MAYIS


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
TBF TV
Uşak Sportif - Trabzonspor MP (Basketbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası - Final (Diğer)
Canlı18:45
Eurosport
İspanya - Fransa (U17) (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
TED Kolejliler - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Galatasaray OB - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Yakındoğu Üni. (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Türk
Sakarya BB - Bursaspor (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
CSKA Moskova - Arsenal Tula (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
The Players Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Kasımpaşa - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Kayserispor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Avrupa Raporu (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Depar (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
WBA - Chelsea (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Mayıs 2017, 10:28:52
13 MAYIS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
12:00
S Sport
Formula 1 - Antrenman Turları (Motor Sporları)
Canlı13:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı14:30
Tivibu Spor
Amkar - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı14:30
S Sport
Manchester City - Leicester City (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Formula 1- Sıralama Turları İspanya GP (Motor Sporları)
Canlı15:00
Eurosport 2
Dünya Touring Car Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Krylia Sovetov - Zenit (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Tofaş (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
İstanbul BB - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
M.Başakşehir - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Almanya Bundesliga (Futbol)
Canlı17:00
S Sport
Sunderland - Swansea (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Espanyol - Valencia (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Formula E- Yarış Monaco (Motor Sporları)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Darüşşafaka Doğuş - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı18:45
Eurosport
Almanya - Hollanda (U17) (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - Antalyaspor (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Zulte Waregem - Oostende (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
Fiorentina - Lazio (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Adanaspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Stoke City - Arsenal (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor
Benfica - Vitoria Setubal (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
Bayern Münih - Alba Berlin (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Atalanta - Milan (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Flamengo - Atletico Mineiro (Futbol)
Canlı22:00
Toronto FC - Minnesota United (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Feirense - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 4
The Players Golf Turnuvası (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Mayıs 2017, 10:20:56
14 MAYIS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası (Diğer)
Canlı13:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:30
BeIN Sports 3
Inter - Sassuolo (Futbol)
Canlı14:00
S Sport
Crystal Palace - Hull City (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Formula 1- Yarışİspanya GP (Motor Sporları)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Feyenoord - Heracles (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 3
PSV - Zwolle (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Willem II - Ajax (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Gent - Charleroi (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Torino - Napoli (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Osmanlıspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı16:15
S Sport
West Ham - Liverpool (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Alaves - Celta Vigo (Futbol)
Canlı17:00
TRT Avaz
Y.Malatyaspor - Boluspor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Türk
Adana Demirspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Göztepe - Samsunspor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Ümraniyespor - Altınordu (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Eskişehirspor - Gaziantep BB (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Bandırmaspor - Mersin İY (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Elazığspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Giresunspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Manisaspor - Şanlıurfaspor (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:30
S Sport
Tottenham - Manchester United (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Club Brugge - Anderlecht (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Valencia Basket - UCAM Murcia (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
A.Alanyaspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Altay - Kocaelispor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Gaziantepspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Morabanc Andorra - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Porto - Paços Ferreira (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Las Palmas - Barcelona (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Real Madrid - Sevilla (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 4
The Players Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Roma - Juventus (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
Monaco - Lille (Futbol)
Canlı22:00
Digi Kanal 91
St.Etienne - PSG (Futbol)
Canlı22:30

GS Warriors - SA Spurs (Basketbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:00
Portland Timbers - Atlanta United (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)



SporX



Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Mayıs 2017, 11:35:30
15 MAYIS

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:30
TRT Spor
Türkiye - Filistin (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Bursaspor Tv
Bursaspor - Beşiktaş (U21) (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Bursaspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Mayıs 2017, 12:17:03
16 MAYIS

12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Tekrar12:00
S Sport
Formula 1 İspanya GP (Motor Sporları)
12:45
TRT Spor
Süper Lig Özetleri (Futbol)
13:30
TRT Spor
Devler İstanbul'da (Final Four (Basketbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:30
TRT Spor
TFF 1. Lig Özetler (Futbol)
15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Acıbadem Üni. - Sakarya BB (Basketbol)
16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Tekrar17:30
S Sport
Tottenham - Manchester United (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
Canlı18:45
Eurosport
Türkiye - İngiltere (U17 Yarı Final) (Futbol)
19:00
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Tekrar20:00

Boston Celtics - Washington Wizards (Basketbol)
20:00
TRT Spor
EuroBasket Playoff (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Best Balıkesir (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı20:45
A Spor
A.Konyaspor - Kasımpaşa (Futbol)
21:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 2
Telekom Bonn - Brose Baskets (Basketbol)
Canlı21:30
Eurosport
İspanya - Almanya (U17 Yarı Final) (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
BS Sassari - D.Energia Trentino (Basketbol)
Canlı22:00
S Sport
Manchester City - West Bromwich (Futbol)
22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı04:00
Golden State Warriors - San Antonio Spurs (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Mayıs 2017, 10:17:42
17 MAYIS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Yakındoğu Üni. - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
Rubin Kazan - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Spartak Moskova - Ural (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 4
Zenit - Krasnodar (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı20:45
ATV
Fenerbahçe - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı20:45
Eurosport
UEFA U17 Avrupa Şampiyonası - Final (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Juventus - Lazio (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Monaco - St.Etienne (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Celta Vigo - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Finale Doğru (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Mayıs 2017, 10:38:09
18 MAYIS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:45
TRT Spor
Basın Toplantısı (Euroleague) (Basketbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Kamerun - Umman (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı16:00
FB TV
Adidas U18 Next Generation Turnuvası (Basketbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 4
Rocco Forte Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Panathinaikos - AEK (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Cafe Spor (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Charleroi - Anderlecht (Futbol)
Canlı21:45
S Sport
Leicester City - Tottenham (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Alo beIN (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Mayıs 2017, 10:54:18
19 MAYIS

10:15
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı10:30
Eurosport
Arjantin - İngiltere (U20) (Futbol)
Canlı11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı11:15
TRT Spor
Basın Toplantısı (Basketbol)
Canlı11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 2
WTA Roma - 1/2 Final (Tenis)
Canlı12:00
BeIN Sports
Euroleague'de Bu Hafta (Basketbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Formula E - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı13:00
S Sport
Moto2 (Motor Sporları)
Canlı13:30
BeIN Sports
Ç.Rizespor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
ATP Roma- 1/2 Final (Tenis)
Canlı15:00
FB TV
Fenerbahçe - Mega Bemax (Basketbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı15:15
S Sport
Fransa MotoGP (Motor Sporları)
Canlı16:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Kayserispor - Adanaspor (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
WTA Roma- 1/2 Final (Tenis)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
S Sport
Chelsea - Sunderland (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Formula E - Yarış (Motor Sporları)
Canlı17:00
TRT Spor
Sakarya BB - Eskişehir Basket (Basketbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:30
TRT Avaz
Şanlıurfaspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Mersin İY - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Altınordu - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Balıkesirspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Boluspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Denizlispor - Göztepe (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Gaziantep BB - Giresunspor (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Final 4 Özel (Basketbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Samsunspor - Bandırmaspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Avaz
Sivasspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Beşiktaş - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Antalyaspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Valencia Basket - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
Chievo - Roma (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
AT-T Byron Nelson Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Napoli - Fiorentina (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
PSG - Caen (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Rennes - Monaco (Futbol)
Canlı22:00
TV 8,5
G.Davis - L.Walsh (Diğer)
Canlı22:00
Eurosport
California Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı23:00
TV 8,5
A.Yarde - C.Hobbs (Diğer)
Canlı23:00
DC United - Chicago Fire (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Euroleague Özel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Mayıs 2017, 11:34:27
21 MAYIS

11:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı13:00
S Sport
Moto2 (Motor Sporları)
Canlı14:00
NTV Spor
TVF Pro Beach Tour (Voleybol)
Canlı14:00
Eurosport 2
İtalya - Uruguay (U20) (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Arsenal Tula - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı15:00
S Sport
MotoGP (Motor Sporları)
Canlı15:00
TRT Spor
Acıbadem Üni. - Bursaspor (Basketbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 2
Lokomotiv Moskova - Zenit (Basketbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova - Anji (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Anderlecht - Oostende (Futbol)
Canlı16:00
Digi Kanal 92
Milan - Bologna (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 4
Juventus - Crotone (Futbol)
Canlı16:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Almanya Bundesliga (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Final 4 Özel (Basketbol)
Canlı17:00
S Sport
Premier Final (Futbol)
Canlı17:45
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı17:45
BeIN Sports 2
Valencia - Villarreal (Futbol)
Canlı17:45
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Real Sociedad (Futbol)
Canlı18:00
Digi Kanal 92
WTA Roma - Final (Tenis)
Canlı18:00
TRT 1
CSKA Moskova - Real Madrid (Basketbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
Sporting Lizbon - GD Chaves (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Moreirense - Porto (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Boavista - Benfica (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Trabzonspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Euroleague Özel (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
AT-T Byron Nelson Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı20:50
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Barcelona - Eibar (Futbol)
Canlı21:00
TRT 1
Olympiakos - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:45
Digi Kanal 91
Lazio - Inter (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Euroleague Özel (Basketbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)




SporX



Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Mayıs 2017, 10:58:44
22 MAYIS

11:00
Eurosport 2
Fransa - Honduras (U20) (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport
Roland Garros Elemeler (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
Vietnam - Yeni Zelanda (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı20:00
BeIN Sports
Gençlerbirliği - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Akhisar Bld. - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Pescara - Palermo (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı01:00
BeIN Sports 2
Sport Recife - Cruzeiro (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Mayıs 2017, 11:20:55
23 MAYIS


11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı13:10
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
Meksika-Almanya (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı17:15
TRT Spor
Eurobasket (Basketbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Beşiktaş SJ-Gaziantep Basket (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı19:30
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
A.Efes-Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı20:30
NTV Spor
GOL (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
EWE Baskets-R. Ulm (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Mayıs 2017, 11:03:47
24 MAYIS

11:00
Eurosport
Güney Afrika - İtalya (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı14:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı14:55
TRT Spor
Batman (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı16:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı18:30
NTV Spor
Darüşşafaka Doğuş - Banvit (Basketbol)
Canlı18:30
Eurosport
Roland Garros Elemeler (Tenis)
Canlı19:00
Eurosport
ATP Cenevre (Tenis)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Gümüşhanespor - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Finale Doğru (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Tofaş (Basketbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Ajax - Manchester United (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Mayıs 2017, 10:40:52
25 MAYIS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport
Fransa - Vietnam (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 2
ATP Lyon   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı14:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Bisiklet Tour De Fyords (Diğer)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Gaziantep Basket - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Giresunspor - Eskişehirspor (Futbol)
19:00
Eurosport
ATP Cenevre   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Olympiakos - Aris (Basketbol)
Canlı19:45
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Zenit - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Galatasaray OB - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Barcelona Lassa - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Göztepe - Boluspor (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
Olimpia Milano - D.Energia Trentino (Basketbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
Umana Venezia - Sidigas Avellino (Basketbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Wolfsburg - Braunschweig (Futbol)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Mayıs 2017, 12:17:26
26 MAYIS

12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
İngiltere - Güney Kore (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı14:30
Tivibu Spor 3
WTA Nunberg   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı14:35
S Sport
Guangzhou RF - Shanghai Shenhua (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
WTA Strasbourg   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
ATP Lyon   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı16:00
Eurosport 2
ATP Cenevre   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı17:00
NTV Spor
Bisiklet Tour De Fyords (Diğer)
Canlı17:15
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Banvit - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Roland Garros Elemeler (Tenis)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova - Lokomotiv Kuban (Basketbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Tofaş - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Morabanc Andorra - Real Madrid (Basketbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Mayıs 2017, 10:41:27
27 MAYIS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport 2
Portekiz - İran (Futbol)
Canlı11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
Japonya - İtalya (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 3
WTA Nunberg   - Final (Tenis)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı15:00
S Sport
Formula 1 - Monaco (Motor Sporları)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
ATP Lyon   - Final (Tenis)
Canlı16:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Kasımpaşa - Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
WTA Strasbourg   - Final (Tenis)
Canlı16:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport 2
ATP Cenevre   - Final (Tenis)
Canlı17:00
NTV Spor
Bisiklet Tour De Fyords (Diğer)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Zenit - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
M.Başakşehir - Adanaspor (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Chelsea - Arsenal (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
E.Frankfurt - B.Dortmund (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:30

Seattle Sounders - Portland Timbers (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
Olimpia Milano - D.Energia Trentino (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Vasco Da Gama - Fluminense (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Angers - PSG (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Mayıs 2017, 10:23:51
28 MAYIS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
BSL 3.05 (Basketbol)
Canlı12:00
Eurosport
J.Boserup - P.Kvitova (Tenis)
Canlı12:00
Eurosport 2
H.Zeballos - A.Mannarino (Tenis)
Canlı14:00
Eurosport 2
C.McHale - S.Kuznetsova (Tenis)
Canlı14:00
Eurosport
A.Kerber - E.Makarova (Tenis)
Canlı15:00
TRT Spor
Dünya Offshore Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı15:00
S Sport
Formula 1 - Yarış (Motor Sporları)
Canlı15:15
Eurosport
Giro dItalia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:00
Eurosport
S.Robert - G.Dimitrov (Tenis)
Canlı16:00
Eurosport 2
D.Thiem - B.Tomic (Tenis)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Osmanlıspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
K.Karabükspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Bursaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova - Lokomotiv Kuban (Basketbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
V.Williams - Q.Wang (Tenis)
Canlı18:30
Eurosport
L.Pouille - J.Benneteau (Tenis)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Roma - Genoa (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Brose Baskets - Bayern Münih (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Gaziantepspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Sampdoria - Napoli (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 3
Umana Venezia - Sidigas Avellino (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Crotone - Lazio (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Palermo - Empoli (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Mayıs 2017, 11:17:44
29 MAYIS

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı11:30
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Eskişehirspor - Giresunspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı21:30
Eurosport 2
Braunschweig - Wolfsburg (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Boluspor - Göztepe (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Mayıs 2017, 10:42:55
30 MAYIS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı11:30
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Fikret Orman'la Özel (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Beşiktaş SJ - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı22:10
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Mayıs 2017, 10:31:38
31 MAYIS

11:00
Eurosport 2
Uruguay - Suudi Arabistan (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Şenol Güneş) (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı11:30
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:50
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Beşiktaş Şampiyonluk (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Eskişehir Basket - Bursaspor (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Lokomotiv Kuban - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Finale Doğru (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 2
Real Madrid - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı21:30
ATV
A.Konyaspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
D.Energia Trentino - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
Canlı23:15
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Haziran 2017, 11:42:14
1 HAZİRAN

11:30
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Modern Pentatlon Dünya Şampiyonası (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Türkiye antrenmanı (Futbol)
Canlı19:20
NTV Spor
Basketbol Havası (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Panathinaikos - Olympiakos (Basketbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 4
Memorial Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Sidigas Avellino - Umana Venezia (Basketbol)
Canlı21:45
Eurosport
Lyon - PSG (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Haziran 2017, 11:06:35
2 HAZİRAN

10:30
BeIN Sports 3
Beşiktaş Sompo Japan - Anadolu Efes (Basketbol)
10:30
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
11:00
BeIN Sports
Alo beIN (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Tekrar11:30
BeIN Sports 2
Gaziantepspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport 2
Roland Garros: 6.Gün (Tenis)
12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Futbol)
12:30
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Tekrar13:30
BeIN Sports 2
Malaga - Real Madrid (Futbol)
13:30
BeIN Sports
Günün Konuğu - Sokol Cikalleshi (Futbol)
Canlı13:50
TRT Spor
Hollanda - Mısır (Voleybol)
14:00
BeIN Sports
İtalya'dan Futbol (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Tekrar14:30
BeIN Sports 3
Sevilla - Real Madrid (Futbol)
Canlı14:35
S Sport
Tianjin Teda - Shanghai Shenhua (Futbol)
15:00
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Tekrar15:30
BeIN Sports 2
Bologna - Juventus (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport 2
Roland Garros - 2.Tur: T.Maria - S.Halep (Tenis)
Tekrar16:30
BeIN Sports 3
Beşiktaş Sompo Japan - Anadolu Efes (Basketbol)
16:50
TRT Spor
Türkiye - Çin (Voleybol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Gençlerbirliği - Kasımpaşa (Futbol)
17:00
BeIN Sports
Akhisar - Karabükspor (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
Roland Garros - 2.Tur: R.Gasquet - V.E.Burgos (Tenis)
19:30
TRT Spor
Süper Lig Yolunda (Futbol)
19:30
BeIN Sports 2
Dünden Bugüne: Trabzonspor - Bursaspor (Futbol)
20:00
BeIN Sports
Antalyaspor - Gaziantepspor (Futbol)
20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe (Basketbol)
20:30
TRT Spor
Finale Doğru (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
ACB Playoff: Real Madrid - Unicaja Malaga (Basketbol)
22:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
22:00
BeIN Sports
Depar (Futbol)
22:00
BeIN Sports 3
41. Dakika (Basketbol)
22:30
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
23:00
BeIN Sports 2
La Liga Maç Özetleri (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Haziran 2017, 11:12:22
3 HAZİRAN

11:30
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı11:30
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı12:50
Tivibu Spor
Stockholm Şehir Maratonu (Diğer)
Canlı13:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Kayserispor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı14:35
S Sport
Shandong Luneng - Tianjin Quanjian (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı17:00
Digi Kanal 91
Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Trabzonspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Beşiktaş - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Galatasaray - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Adanaspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Türkiye Antrenmanı (Futbol)
Canlı18:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Juventus - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Coritiba - Atletico Paranaense (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Haziran 2017, 10:56:41
4 HAZİRAN

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı12:00
Eurosport 2
Portekiz - Uruguay (Futbol)
Canlı12:10
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Motokros Dünya Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı14:00
TRT Spor
Türkiye - Hollanda (Voleybol)
Canlı14:45
Eurosport 2
Criterium du Dauphine Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
S Sport
İtalya MotoGP (Motor Sporları)
Canlı16:15
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı17:00
TRT Spor
Eskişehir Basket - Sakarya BB (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Mısır - Çin (Voleybol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 4
Memorial Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı19:00
Smartspor
Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi   - Final (Diğer)
Canlı19:00
TRT Spor
Bursaspor - Acıbadem Üni. (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
Unicaja Malaga - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı20:15
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Olympiakos - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Eskişehirspor - Göztepe (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Palmeiras - Atletico Mineiro (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Haziran 2017, 10:18:04
5 HAZİRAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport 2
İtalya - Zambiya (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı12:30
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
Meksika - İngiltere (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:45
TV8
Makedonya - Türkiye (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Maraton (Futbol)
Canlı22:45
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:00
Bugün TV
Derin Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Haziran 2017, 10:51:41
6 HAZİRAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı12:00
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı12:00
Eurosport
Roland Garros (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Haziran 2017, 10:30:40
7 HAZİRAN


10:20
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
10:30
BeIN Sports
Sezon Analiz (Futbol)
11:00
FB TV
Güncel (Basketbol)
11:00
BJKTV
Gündoğdu (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
11:30
BeIN Sports
Özel Röportaj - Emre Belözoğlu (Futbol)
12:00
Eurosport
Roland Garros 11. Gün (Tenis)
12:00
Eurosport 2
Roland Garros 11. Gün (Tenis)
12:05
NTV Spor
Gol (Futbol)
12:10
TRT Spor
Set, Smaç ve Maç (Voleybol)
13:30
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Tekrar13:30
NTV Spor
Anadolu Efes - Beşiktaş Sompo Japan (Basketbol)
13:30
BJKTV
En Baba Kartal (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
14:30
FB TV
2F1B (Futbol)
15:00
BeIN Sports
Sezonun Golleri - Beşiktaş (Futbol)
15:30
BJKTV
Kaptan Köşkü (Futbol)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
16:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı16:30
FB TV
Fenerbahçe - Boluspor U21 (Süper Kupa) (Futbol)
16:30
BJKTV
Şampiyonluk Öyküsü (Futbol)
16:45
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:00
TRT Spor
Spor Akşamı (Futbol)
18:00
BJKTV
Süper Lig Goller (Futbol)
18:00
BeIN Sports
A'dan Z'ye Üçüncü Yıldız (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:00
BeIN Sports
Golün Kralı Vagner Love (Futbol)
20:00
BJKTV
Şenol Güneş ile Şampiyonluk Özel (Futbol)
21:00
FB TV
Stüdyo Futbol (Futbol)
21:00
BeIN Sports
Sezon Analizi (Futbol)
Tekrar21:30
FB TV
Fenerbahçe - Boluspor U21 (Süper Kupa) (Futbol)
21:30
TRT Spor
Lig Raporu (Futbol)
22:00
BJKTV
3 Yıldız (Futbol)
22:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
22:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
22:30
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
23:30
TRT Spor
Spor Artı (Futbol)
Canlı04:00
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors (Basketbol)
Canlı04:00
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Haziran 2017, 10:11:18
8 HAZİRAN


11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport 2
Uruguay - Venezuela (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport 2
İngiltere - İtalya (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport 2
Criterium du Dauphine Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Roland Garros (Tenis)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Türkiye (Antrenman) (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı20:15
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Panathinaikos - Olympiakos (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Sezon Analiz (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Stadyum Özel (Yıldırım Demirören) (Futbol)
Canlı22:05
BeIN Sports 3
Fransa - Kamerun (U21) (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Haziran 2017, 13:07:04
9 HAZİRAN

13:10
TRT Spor
Japonya - Türkiye (Voleybol)
Canlı14:00
Eurosport
Roland Garros - ErkeklerYarı Final (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport 2
Roland Garros - Çift Kadınlar1/2 Final (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:15
Eurosport 2
Criterium du Dauphine Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:15
Eurosport
Roland Garros - ErkeklerYarı Final (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Fenerbahçe - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Sezon Analiz (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Real Madrid - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Bosna Hersek - Yunanistan (Futbol)
Canlı21:45
İdman TV
İsveç - Fransa (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
[/color]
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Haziran 2017, 10:28:17
10 HAZİRAN


Canlı10:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Futbol)
Canlı11:00
NTV Spor
Okçuluk Dünya Kupası (Diğer)
Canlı12:00
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Berlin GP Formula - E (Motor Sporları)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı15:15
S Sport
Katalunya GP (Moto GP) (Motor Sporları)
Canlı16:00
Eurosport
J.Ostapenko - S.Halep (Tenis)
Canlı16:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Fatih Terim (Basın toplantısı) (Futbol)
Canlı19:00
TV 8,5
İskoçya - İngiltere (Futbol)
Canlı20:00
S Sport
Kanada GP (Formula 1) (Motor Sporları)
Canlı21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 2
Umana Venezia - D.Energia Trentino (Basketbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Polonya - Romanya (Futbol)
Canlı21:45
İdman TV
Norveç - Çek Cumhuriyeti (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Palmeiras - Fluminense (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:00
Chicago Fire - Atlanta United (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Haziran 2017, 10:23:04
11 HAZİRAN


11:00
NTV Spor
Okçuluk Dünya Kupası (Diğer)
Canlı12:00
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Venezuela - İngiltere (Futbol)
Canlı13:00
NTV Spor
Berlin GP Formula-E (Motor Sporları)
Canlı14:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı15:00
S Sport
Katalunya Moto GP (Motor Sporları)
Canlı15:00
Eurosport 2
Criterium du Dauphine Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:00
Eurosport
S.Wawrinka - R.Nadal (Tenis)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı17:00
Eurosport 2
Motokros Dünya Şampiyonası - MXGP (Motor Sporları)
Canlı17:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı18:15
Tivibu Spor
Brose Baskets - EWE Baskets (Basketbol)
Canlı19:00
TV 8,5
Finlandiya - Ukrayna (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Real Madrid - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı20:10
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı21:00
S Sport
Kanada GP Formula 1 (Motor Sporları)
Canlı21:00
TV 8,5
L.Haskins - R.Burnett (Diğer)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:45
TV8
Kosova - Türkiye (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
İzlanda - Hırvatistan (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Corinthians - Sao Paulo (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:10
Fox Sports
LA Dodgers - Cincinnati Reds (Diğer)
Canlı23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Haziran 2017, 10:34:56
12 HAZİRAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Tekrar12:00
NTV Spor
Fenerbahçe - Beşiktaş (Basketbol)
Canlı12:00
Eurosport
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı17:00
NTV Spor
İsviçre Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor 2
Umana Venezia - D.Energia Trentino (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Spor Gecesi (Futbol)
Canlı04:00
GS Warriors - Cleveland Cavaliers (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Haziran 2017, 11:13:20
13 HAZİRAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı12:00
Eurosport
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Bilardo Dünya Kupası (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:30
Eurosport
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı17:00
NTV Spor
İsviçre Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Khimki Moskova - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı18:30
Eurosport
Paavo Nurmi Atletizm Oyunları (Diğer)
Canlı18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı19:00
TRT Spor
Bekle Bizi Süper Lig (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
BSL 3.05 (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
beIN Tatilde (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Fransa - İngiltere (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı04:00
GS Warriors - Cleveland Cavaliers (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Haziran 2017, 11:03:19
14 HAZİRAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı12:00
Eurosport
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Bilardo Dünya Kupası (Diğer)
Canlı14:30
Eurosport 2
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:50
TRT Spor
Futbol Keyfi (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
İsviçre Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı19:00
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
beIN Tatilde (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Valencia Basket - Real Madrid (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
D.Energia Trentino - Umana Venezia (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Huesca - Getafe (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport
24 Saat Le Mans (Motor Sporları)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Haziran 2017, 10:34:26
15 HAZİRAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Eurosport
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı13:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Koç Rams - Sakarya Tatankaları (Diğer)
Canlı16:00
Eurosport 2
ATP Stuttgart (Tenis)
Canlı16:00
Eurosport
Route du Sud Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
NTV Spor
İsviçre Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Çek Cumhuriyeti - Türkiye (Hentbol) (At Yarışı)
Canlı20:00
Eurosport
24 Saat Le Mans (Diğer)
Canlı20:15
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 2
Bilardo Dünya Kupası (Diğer)
Canlı21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
beIN Tatilde (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Cadiz - Tenerife (Futbol)
Canlı22:10
Eurosport
Dünya Endürans Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport
24 Saat Le Mans (Motor Sporları)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Haziran 2017, 10:16:31
16 HAZİRAN


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
BeIN Sports 2
Villarreal - Celta Vigo (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:00
Eurosport
ATP Stuttgart   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı13:00
BeIN Sports 2
Barcelona - Granada (Futbol)
Canlı13:30
NTV Spor
Belarus - İtalya (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Çin - Türkiye (Voleybol)
Canlı14:30
BeIN Sports 2
Sporting Gijon - Villarreal (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport 2
Slovenya Bisiklet Turu (Diğer)
14:30
Tivibu Spor 2
Bilardo Dünya Kupası (Diğer)
Canlı15:40
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı15:45
Eurosport
Route du Sud Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:00
Eurosport 2
WTA Nottingham   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı16:00
NTV Spor
Türkiye - Slovakya (Basketbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı17:15
Eurosport
ATP Stuttgart   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı17:45
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Basketbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
WTA Nottingham   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı18:45
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Real Madrid - Real Sociedad (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
STBSL Maça Doğru (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Golf Amerika Açık (Diğer)
Canlı20:00
NTV Spor
Beşiktaş SJ - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Sevilla (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
beIN Tatilde (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
STBSL Analiz (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:15
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor
D.Energia Trentino - Umana Venezia (Basketbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Haziran 2017, 10:12:22
17 HAZİRAN

10:00
Eurosport
24 Saat Le Mans (Motor Sporları)
Canlı10:30
Fox Sports
Melbourne Storm - NQ Cowboys (Diğer)
Canlı11:00
Eurosport 2
SS Hero Dağ Bisikleti Turu (Diğer)
Canlı11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı13:30
NTV Spor
Slovakya - Belarus (Basketbol)
Canlı14:00
Eurosport
Superbike - 1.Yarış (Motor Sporları)
Canlı15:00
Eurosport
Dünya Endürans Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport 2
Slovenya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Bilardo Dünya Kupası (Diğer)
Canlı16:00
Eurosport 2
Route du Sud Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
İsviçre Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı18:00
TRT Spor
Rusya - Yeni Zelanda (Futbol)
Canlı18:15
S Sport
DTM - 1.Yarış (Motor Sporları)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Golf Amerika Açık (Diğer)
Canlı20:00
Eurosport 2
NY City - Seattle Sounders (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı21:05
Eurosport
24 Saat Le Mans (Motor Sporları)
Canlı21:15
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
İtalya - Türkiye (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Fransa - İtalya (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Getafe - Huesca (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:05
Fox Sports
Oakland Athletics - NY Yankees (Diğer)
Canlı23:15
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Haziran 2017, 10:54:50
18 HAZİRAN

12:00
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 2
İspanya La Liga U12 Promise - Yarı Final (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Erkekler Finali (Voleybol)
Canlı14:30
Eurosport 2
Slovenya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı14:35
S Sport
Guangzhou RF - Shanghai SIPG (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı15:00
Eurosport
24 Saat Le Mans (Motor Sporları)
Canlı15:00
NTV Spor
Kadınlar Finali (Voleybol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Bilardo Dünya Kupası (Diğer)
Canlı16:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı16:15
Eurosport
Route du Sud Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
NTV Spor
İsviçre Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı18:00
TRT Spor
Portekiz - Meksika (Futbol)
Canlı18:45
S Sport
DTM - 2.Yarış (Motor Sporları)
Canlı19:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı19:15
Tivibu Spor
Umana Venezia - D.Energia Trentino (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Kamerun - Şili (Futbol)
Canlı21:15
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Tenerife - Cadiz (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:05
Fox Sports
Texas Rangers - Seattle Mariners (Diğer)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:45
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)



SPORX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Haziran 2017, 10:52:41
19 HAZİRAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
12:00
A Spor
Spor Ajansı (Diğer)
13:30
BeIN Sports
Gün Ortası (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı15:45
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Belarus - Türkiye (Basketbol)
Canlı17:45
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Avustralya - Almanya (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:30
BeIN Sports
A.Wenger'le A'dan Z'ye Futbol (Futbol)
20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:30
BeIN Sports
Brezilya Serie A Maç Özetleri (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer raporu (Futbol)
21:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
22:45
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Haziran 2017, 10:20:12
20 HAZİRAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:30
A Spor
Bi Dünya Spor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Son 16 (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası - Son 16 (Basketbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
D.Energia Trentino - Umana Venezia (Basketbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:15
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Haziran 2017, 10:46:03
21 HAZİRAN


11:00
A Spor
Spor Bülteni (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:35
A Spor
Manşetten Spor (Futbol)
11:45
NTV Spor
Enes Ünal / En Güzel Golleri (Futbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Spor Haberleri (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
12:05
NTV Spor
Profesyonel Rodeo (Diğer)
Canlı13:10
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
13:20
NTV Spor
Basketbol Havası / Konuk: Kerem Gönlüm (Basketbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
A Spor
Spor Bülteni (Futbol)
15:10
NTV Spor
Parantez (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
16:05
NTV Spor
Formula E Berlin (Motor Sporları)
Canlı16:30
A Spor
Bi Dünya Spor (Futbol)
Canlı16:45
Eurosport
Belçika Kupası (Bisiklet) (Diğer)
Canlı17:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
17:05
NTV Spor
Dünyanın Sporu (Diğer)
Canlı18:00
A Spor
Spor Bülteni (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Tekrar18:00
BeIN Sports
Quiz: (Emre Aşık) (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Rusya - Portekiz (Futbol)
18:30
BeIN Sports
Mobıl 1 The Grid (9. Bölüm) (Motor Sporları)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:15
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
19:30
BeIN Sports
Gol Kralı Lionel Messi (Futbol)
20:00
BeIN Sports
Fenerbahçe (Euroleague Belgeseli) (Basketbol)
Tekrar20:10
NTV Spor
Güzel Oyun / Konuk: Yılmaz Vural (Futbol)
20:45
BeIN Sports
Best Of Vay Bee (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Meksika - Yeni Zelanda (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
21:00
BeIN Sports
beIN Tatil (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Tenerife - Getafe (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
22:30
TRT Spor
Gol Kralı Wagner Love (Futbol)
22:45
BeIN Sports 3
Süper Lig'in En İyi Kurtarışları (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Rusya 2017' de Bugün (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)




SporX


Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Haziran 2017, 10:11:21
22 HAZİRAN

Canlı10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Tekrar11:30
BeIN Sports 2
Süper Lig Maç Özetleri (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham (Tenis)
Canlı13:30
NTV Spor
Belçika - İtalya (Basketbol)
Canlı13:30
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham (Tenis)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:15
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Türkiye - Yunanistan (Basketbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 4
BMW Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham (Tenis)
Canlı17:45
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Kamerun - Avustralya (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports
Footbrazil (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
İspanya - Letonya (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
THY Euroleague Fenerbahçe belgeseli (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Almanya - Şili (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
BeIN Tatil (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporları (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Fransa - Slovakya (Basketbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
BeIN Transfer (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 4
Travelers Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı22:45
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:15
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Haziran 2017, 10:45:49
23 HAZİRAN

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport
Riga Masters Snooker Turnuvası (Diğer)
Tekrar11:30
BeIN Sports 2
STSL Maç Özetleri (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:50
Fox Sports
Wests Tigers - G.Coast Titans (Diğer)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham (Tenis)
Canlı14:00
S Sport
ATP Londra Finalleri - 1/4 Final (Tenis)
Canlı14:00
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 4
BMW Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı17:00
S Sport
ATP Halle - 1/4 Final (Tenis)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham (Tenis)
Canlı17:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
Bisiklet: Belçika Kupası (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports
Quiz (Futbol)
Canlı18:45
Eurosport
Avrupa Takımlar Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı18:45
Eurosport 2
Riga Masters Snooker Turnuvası (Diğer)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham (Tenis)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
BeIN Tatil (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Futbol GAG (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 4
Travelers Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı22:30
BeIN Sports
BeIN Transfer (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı23:00
S Sport
NBA Aktüel (Basketbol)
Tekrar23:30
BeIN Sports 3
THY Euroleague Özetleri (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Haziran 2017, 11:16:23
24 HAZİRAN


Canlı11:00
Eurosport
Riga Masters Snooker Turnuvası (Diğer)
Canlı11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı11:30
NTV Spor
Sporun Renkleri (Futbol)
Canlı13:00
S Sport
Formula 1 - Antrenman Turları (Motor Sporları)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı15:00
Eurosport
Avrupa Takımlar Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı15:00
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı15:15
S Sport
MotoGP   - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı16:00
S Sport
Formula 1 - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
WTA Birmingham   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı16:00
Sportstv
FINA Erkekler Sutopu Dünya Ligi (Diğer)
Canlı16:00
NTV Spor
Türkiye - Slovakya (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
WTA Mallorca   - 1/2 Final (Tenis)
18:00
BeIN Sports
Quiz (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Yeni Zelanda - Portekiz (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
WTA Mallorca   - 1/2 Final (Tenis)
Canlı19:00
BeIN Sports
Haber (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
İspanya - Belçika (Basketbol)
Canlı19:15
Eurosport
Riga Masters Snooker Turnuvası (Diğer)
Canlı19:30
BeIN Sports
Belgesel (Futbol)
Canlı20:30




SporX

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Haziran 2017, 10:07:45
25 HAZİRAN

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport
Riga Masters Snooker Turnuvası (Diğer)
Canlı12:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 4
BMW Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı13:45
Eurosport 2
FIA ETC Cup   - 1.Yarış (Motor Sporları)
Canlı14:00
Sportstv
ATP Antalya   - 1.Tur (Tenis)
Canlı14:00
Eurosport
Avrupa Takımlar Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:00
S Sport
MotoGP   - Yarış (Motor Sporları)
Canlı15:00
Eurosport 2
FIA ETC Cup   - 2.Yarış (Motor Sporları)
Canlı15:30
Eurosport 2
Riga Masters Snooker Turnuvası (Diğer)
Canlı15:45
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı16:00
NTV Spor
Kadınlar Avrupa Şampiyonası- 5.lik Maçı (Basketbol)
Canlı16:00
S Sport
Formula 1- Yarış   Azerbaycan GP (Motor Sporları)
Canlı17:45
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı18:00
TRT 1
Almanya - Kamerun (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Şili - Avustralya (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
WTA Mallorca   - Final (Tenis)
Canlı18:30
Eurosport
FIA WTCC   - Açılış Yarışı (Motor Sporları)
Canlı19:00
NTV Spor
Kadınlar Avrupa Şampiyonası- 3.lük Maçı (Basketbol)
Canlı19:30
Eurosport
FIA WTCC   - Yarış (Motor Sporları)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Travelers Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:00
BeIN Sports
Gazi Koşusu (At Yarışı)
Canlı21:30
NTV Spor
Kadınlar Avrupa Şampiyonası- Final (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Gremio - Corinthians (Futbol)
Canlı22:15
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor 2
ABD Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı23:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı23:30
Dallas Wings - Connecticut Sun (Basketbol)
Canlı23:40
SD Padres - Detroit Tigers (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Haziran 2017, 10:03:59
26 HAZİRAN


10:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı13:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı15:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı15:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı15:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı17:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı17:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı17:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı19:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:40
Philadelphia Phillies - Arizona D.Backs (Diğer)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Haziran 2017, 10:31:23
27 HAZİRAN


10:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı13:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı15:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı15:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı17:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı17:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı17:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Tenis Raporu (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı19:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Haziran 2017, 16:45:50
28 HAZİRAN

17:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı17:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı17:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı19:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
IAAF World Challenge (Diğer)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
TRT 1
Portekiz - Şili (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
02:05
Fox Sports
Pittsburgh Pirates - Tampa Bay Rays (Diğer)



SporX

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Haziran 2017, 10:46:19
29 HAZİRAN

10:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:05
TRT Spor
Set-Maç-Smaç (Voleybol)
Canlı12:50
Fox Sports
Parramatta Eels - Canterbury Bulldogs (Diğer)
Canlı13:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı13:00
Eurosport
ATP Eastbourne   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı15:00
Eurosport
ATP Eastbourne   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı15:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 4
Open de France Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı17:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı17:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı19:30
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı20:10

Detroit Tigers - Kansas Royals (Diğer)
Canlı21:00
TRT 1
Almanya - Meksika (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
Wimbledon   - Elemeler (Tenis)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 4
Quicken Loans Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı22:45
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Haziran 2017, 10:32:06
30 HAZİRAN

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
11:30
Tivibu Spor
Open de France Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı15:00
Sportstv
ATP Antalya (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
17:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
19:00
Eurosport
ATP Eastbourne (Tenis)
Canlı19:20
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Türkiye - Büyük Britanya (Basketbol)
21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
22:30
Tivibu Spor 4
Quicken Loans Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı22:30
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
23:15
TRT Spor
Spor Bahane (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Temmuz 2017, 09:51:37
1 TEMMUZ

Canlı10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:15
S Sport
DTM - Norising (Motor Sporları)
Canlı14:15
BeIN Sports 3
WTA Eastbourne (Tenis)
Canlı14:30
Tivibu Spor 4
Open de France Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports
Quiz (Futbol)
Canlı18:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı18:15
S Sport
İstanbul Karması - Ingulec (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Quicken Loans Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı20:00

Indiana Pacers - Orlando Magic (Basketbol)
Tekrar20:30
BeIN Sports
Sezonun Golleri (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Boks Şöleni (Diğer)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Diamond League - Paris (Diğer)
Canlı22:00
A Spor
A.Povetkin - A.Rudenko (Diğer)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
BeIN Transfer (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Palmeiras - Gremio (Futbol)
Canlı22:00
Dallas Mavericks - New York Knicks (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Temmuz 2017, 10:13:07
2 TEMMUZ

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Diğer)
Canlı12:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Diğer)
Canlı13:15
S Sport
Moto2 (Motor Sporları)
Canlı13:30
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı15:00
TRT 1
Portekiz - Meksika (Konfederasyon) (Futbol)
Canlı15:00
S Sport
MotoGP (Motor Sporları)
Canlı19:00
Eurosport
UEFA U19 (Gürcistan-Portekiz) (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı20:00

NBA Yaz Ligi (D. Pistons - NY Knicks) (Basketbol)
Canlı21:00
TRT 1
Şili-Almanya (Konfederasyon Final) (Futbol)
Canlı22:00

NBA Yaz Ligi (Miami Heat-Orlando Magic) (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Flamengo - Sao Paulo (Brezilya Ligi) (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Temmuz 2017, 10:15:36
3 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Futbol Manşet (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı13:15
Eurosport 2
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı13:30
Eurosport
Wimbledon (Tenis)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Tekrar18:00
BeIN Sports
Quiz (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Almanya - Hollanda (Futbol)
Canlı20:00

OKC Thunder - New York Knicks (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00

Dallas Mavericks - Orlando Magic (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
BeIN Transfer (Futbol)
Canlı22:15
TRT Spor
Rusya 2017'de Bugün (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Temmuz 2017, 10:54:19
4 TEMMUZ

11:00
TRT Spor
Futbol Manşet (Futbol)
Canlı12:00
S Sport
İstanbul Karması - Zagreb (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı13:15
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı13:30
Eurosport 2
Wimbledon (Tenis)
Canlı14:00
TBF TV
Litvanya - Letonya (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
TBF TV
Sırbistan - Karadağ (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TBF TV
Türkiye - Rusya (Basketbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00

OKC Thunder - Charlotte Hornets (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:10
Minnesota Twins - LA Angels (Diğer)
Canlı22:00
Dallas Mavericks - Indiana Pacers (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Temmuz 2017, 10:01:19
5 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Futbol Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Maç-Smaç (Voleybol)
Canlı13:30
Eurosport 2
Wimbledon (Tenis)
Canlı14:00
TBF TV
Karadağ - Litvanya (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
TBF TV
Sırbistan - Rusya (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TBF TV
Letonya - Türkiye (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
Çek Cumhuriyeti - Portekiz (Diğer)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
OKC Thunder - Dallas Mavericks (Basketbol)
Canlı20:05
NY Yankees - Toronto B.Jays (Diğer)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
Detroit Pistons - Charlotte Hornets (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Temmuz 2017, 10:33:04
6 TEMMUZ


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Futbol Manşet (Futbol)
Canlı13:15
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı13:30
Eurosport 2
Wimbledon (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TBF TV
Rusya - Letonya (Basketbol)
Canlı15:00
NBA Summer League - Orlando 7.lik Maçı (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
TBF TV
Litvanya - Sırbistan (Basketbol)
Canlı17:00
NBA Summer League - Orlando 5.lik Maçı (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:15
S Sport
Lisboa - İstanbul Karması (Futbol)
Canlı19:00
TBF TV
Türkiye - Karadağ (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
Almanya - Bulgaristan (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı19:00
NBA Summer League - Orlando 3.lük Maçı (Basketbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:10
Detroit Tigers - SF Giants (Diğer)
Canlı21:00
NBA Summer League - Orlando Final (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Diamond League (Diğer)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Trasfer Raporu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)





SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Temmuz 2017, 10:33:22
7 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Futbol Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:50
Fox Sports
Sydney Roosters - SS Rabbitohs (Diğer)
Canlı13:15
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı13:30
Eurosport 2
Wimbledon (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TBF TV
Karadağ - Letonya (Basketbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 4
Dubai DF İrlanda Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı16:00
S Sport
ABD - Rusya (Voleybol)
Canlı16:30
TRT Spor
Türkiye - Sırbistan (Voleybol)
Canlı16:30
TBF TV
Litvanya - Rusya (Basketbol)
Canlı18:00
S Sport
Beach Volley Major Series (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı19:30
TBF TV
Sırbistan - Türkiye (Basketbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Belçika - Brezilya (Voleybol)
Canlı21:00
A Spor
Trasfer Raporu (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Fransa - Belçika (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 4
The Greenbrier Klasik Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı22:30
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Temmuz 2017, 09:50:31
8 TEMMUZ

10:30
Fox Sports
Penrith Panthers - Manly Sea Eagles (Diğer)
Canlı10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:00
S Sport
Formula 1 - Antrenman Turları (Motor Sporları)
Canlı13:00
S Sport
Beach Volley Major Series - Kadınlar (Voleybol)
Canlı13:15
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı13:30
Eurosport 2
Wimbledon (Tenis)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı14:00
TBF TV
Rusya - Karadağ (Basketbol)
Canlı14:30
FB TV
Aykut Kocaman Basın Toplantısı (Futbol)
Canlı15:00
S Sport
Formula 1 - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı16:00
S Sport
Beach Volley Major Series - Kadınlar (Voleybol)
Canlı16:30
TBF TV
Letonya - Sırbistan (Basketbol)
Canlı16:30
TRT Spor
Brezilya - Sırbistan (Voleybol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Ajax - Werder Bremen (Futbol)
Canlı17:30
S Sport
Beach Volley Major Series - Kadınlar (Voleybol)
Canlı19:00
TBF TV
Türkiye - Litvanya (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
Portekiz - İsveç (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Türkiye - Belçika (Voleybol)
Canlı20:05

NY Yankees - Milwaukee Brewers (Diğer)
Canlı20:30
Smartspor
Galatasaray - Diosgyor (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Trasfer Raporu (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı23:10
Tampa Bay Rays - Boston R.Sox (Diğer)
23:30
Chicago Bulls - Dallas Mavericks (Basketbol)
Canlı23:45
Eurosport 2
Global Champions Tour (Diğer)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Temmuz 2017, 09:20:01
9 TEMMUZ

09:10
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı15:00
S Sport
Formula 1 (Motor Sporları)
Canlı15:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Chapecoense - Atletico PR (Futbol)
Canlı17:15
S Sport
Plaj Futbolu (Futbol)
18:00
BeIN Sports
Quiz: Okan Yılmaz (Futbol)
Canlı18:30
S Sport
Östersunds - Jönköpings (Futbol)
18:55
TRT Spor
Süper Lig En Güzel 50 Gol (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
21:15
BeIN Sports
Haftanın Öyküleri (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
22:00
BeIN Sports 3
Cruzeiro - Palmeiras (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Temmuz 2017, 09:56:24
10 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Voleybol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı17:00
Eurosport
Tour de France (Diğer)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
A Spor
Spor Bülteni (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Haber (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:30
Washington Wizards - Miami Heat (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Temmuz 2017, 10:46:22
11 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı13:30
Eurosport 2
Wimbledon (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fikstür Çekimi (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Tenis Raporu (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:05
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Fransa - Norveç (Futbol)
Canlı22:00
İdman TV
Qarabağ - Samtredia (Futbol)
Canlı23:00
Portland T.Blazers - SA Spurs (Basketbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Temmuz 2017, 15:53:50
12 TEMMUZ

15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Athletic Bilbao - Basel (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor
Fenerbahçe - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Diğer)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Temmuz 2017, 10:55:45
13 TEMMUZ

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport 2
Kadınlar Yarı Finaller Wimbledon (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fikstür Çekimi TFF 1. LİG (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:15
Eurosport
IAAF Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı19:00
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı19:30
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı20:00
Kanal D
Östersunds - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:00
İdman TV
Qabala - Jagiellonia (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:30
S Sport
İngiltere - İspanya (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Meksika - İskoçya (Futbol)
22:30
S Sport
Portekiz - Danimarka (Futbol)
Canlı23:00
NBA TV
NBA Summer League - Las Vegas (Basketbol)
Canlı23:30
S Sport
Almanya - Fransa (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Temmuz 2017, 11:48:38

14 TEMMUZ

11:00   
S Sport
ABD - Türkiye (Voleybol)
Canlı
11:00   
Sportstv
Atletizm U23 Avrupa Şampiyonası (Diğer)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
12:00   
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı
12:50   
Fox Sports
Canberra Raiders - Illawarra Dragons (Diğer)
Canlı
14:00   
FB TV
Kura Çekimi (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
14:15   
TRT Spor
Net Günlüğü (Voleybol)
Canlı
15:00   
BeIN Sports
Aykut Kocaman - Özel Röportaj (Futbol)
Canlı
15:00   
S Sport
Çin - İtalya (Voleybol)
Canlı
15:30   
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı
15:45   
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı
17:00   
NTV Spor
Kırkpınar Yağlı Güreşleri (Futbol)
Canlı
18:00   
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:45   
Eurosport
IAAF Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı
19:30   
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı
19:45   
Eurosport
Atletizm U23 Avrupa Şampiyonası (Diğer)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor
IAAF World Challenge (Diğer)
Canlı
21:00   
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı
21:00   
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı
22:30   
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor
Futbol GAG (Futbol)
Canlı
23:30   
NBA TV
NBA Summer League - Las Vegas (Basketbol)
Canlı




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Temmuz 2017, 11:06:55
15 TEMMUZ

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:05
S Sport
Britanya GP - Formula 1 Antrenman (Motor Sporları)
Canlı12:30
NTV Spor
Kırkpınar Yağlı Güreşleri (Diğer)
Canlı12:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı13:00
S Sport
Çin - Türkiye (Voleybol)
Canlı14:15
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı15:00
NTV Spor
Kırkpınar Yağlı Güreşleri (Diğer)
Canlı15:00
S Sport
Britanya GP - Sıralama (Motor Sporları)
Canlı16:00
Eurosport 2
G.Muguruza - V.Williams (Tenis)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı18:00
S Sport
Monaco - Stoke City (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
Kayakla Atlama Yaz GP (Diğer)
Canlı19:00
Eurosport
UEFA U19 Avrupa Şampiyonası - Final (Futbol)
Canlı19:25
TRT Spor
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:00
TV 8,5
F.Arslan - G.Delic (Diğer)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Anji - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
FIA Binek Oto Şampiyonası   - Eleme Turları (Motor Sporları)
Canlı21:00
Smartspor
Fenerbahçe - Marsilya (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı21:00
TV 8,5
F.Keleş - R.Garrido (Diğer)
Canlı23:00
New York GP (Motor Sporları)
Canlı23:00
Portland T.Blazers - SA Spurs (Basketbol)
Canlı23:05
Boston R.Sox - NY Yankees (Diğer)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Temmuz 2017, 13:29:26

16 TEMMUZ


Canlı13:00
NTV Spor
Kırkpınar Yağlı Güreşleri (Diğer)
Canlı14:00
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı15:00
S Sport
Britanya GP Formula 1 (Motor Sporları)
Canlı15:00
NTV Spor
Kırkpınar Yağlı Güreşleri (Diğer)
Canlı16:00
Eurosport 2
M.Cilic - R.Federer (Tenis)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Palmeiras - Vitoria (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 2
Rubin Kazan - Krasnodar (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Kırkpınar Yağlı Güreşleri (Diğer)
Canlı18:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Hollanda - Norveç (Futbol)
Canlı19:15
Eurosport
Dünya Endürans Şampiyonası (Diğer)
Canlı19:25
TRT Spor
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:00
S Sport
Rusya - Hollanda (Voleybol)
Canlı20:00
New York GP Formula E (Motor Sporları)
Canlı20:05
Boston R.Sox - NY Yankees (Diğer)
Canlı21:00
Eurosport 2
FIA Binek Oto Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Diamond League (Diğer)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:05
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı21:10
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport 2
Danimarka - Belçika (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Cruzeiro - Flamengo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:05
Oakland Athletics - Cleveland Indians (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Temmuz 2017, 11:11:26
17 TEMMUZ

Canlı07:30
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Voleybol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Spor Gündemi (Futbol)
Canlı17:00
Eurosport 2
Fransa Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:25
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:25
TRT Spor
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı19:30
BeIN Sports
West Ham - Strum Graz (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
Smartspor
Fenerbahçe - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
BeIN Transfer (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Temmuz 2017, 12:33:42
18 TEMMUZ

12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
Eurosport
Tour de France (Bisiklet) (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı14:20
Smartspor
Milan - B.Dortmund (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
ATP Bastad 1.Tur (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı18:30

Atlanta - San Antonio (WBNA) (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
Avusturya-İsviçre (UEFA Kadınlar Av. Şamp.) (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
23. Deaflympics Yaz Oyunları Açılışı (Diğer)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Dinamo Moskova - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı20:00
S Sport
Marsilya - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport
Fransa-İzlanda (UEFA Kadınlar Av. Şamp.) (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Temmuz 2017, 10:46:26
19 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Diğer)
Canlı11:00
A Spor
Türkiye-Polonya (Deaflympics) (Diğer)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı13:00
S Sport
WBA - Leicester City (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport
Bisiklet Tour de France (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı15:00
Smartspor
Beşiktaş - Schalke 04 (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 2
ATP Bastad - 2.Tur (Tenis)
Canlı15:30
S Sport
Liverpool - Crystal Palace (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
ATP Bastad - 2.Tur (Tenis)
Canlı17:00
Smartspor
Bayern Münih - Arsenal (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı19:00
Eurosport
İspanya-Portekiz (UEFA Kadınlar Av. Şamp.) (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
ATP Bastad - 2.Tur (Tenis)
Canlı20:00
S Sport
Everton - Twente (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Türkiye-Suudi Arabistan (Deaflympics) (Diğer)
Canlı20:00
Smartspor
Fenerbahçe - Monaco (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Diğer)
Canlı03:00
Smartspor
PSG - Roma (Futbol)
Canlı03:45
BeIN Sports 3
Flamengo - Palmeiras (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Temmuz 2017, 12:44:20
20 TEMMUZ

13:30
Eurosport
Tour de France (Bisiklet) (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı14:15
A Spor
Judo (Deaflympic) (Diğer)
Canlı14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı17:00
A Spor
Yüzme (Deaflympic) (Diğer)
Canlı17:30
A Spor
Türkiye-Rusya (Deaflympic) (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı19:00
Eurosport
Norveç-Belçika (UEFA Kadınlar Av. Şamp.) (Futbol)
Canlı19:45
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor
Galatasaray-Östersunds (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport
Hollanda-Danimarka (UEFA Kadınlar Av. Şamp.) (Futbol)
Canlı22:20
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı22:30
LA Sparks - Chicago Sky (Basketbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 2
Benfica - Real Betis (Hazırlık) (Futbol)
Canlı23:30
İdman TV
Jagiellonia-Qabala (UEFA Avrupa Ligi) (Futbol)




SporX


Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Temmuz 2017, 10:18:04
21 TEMMUZ


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı10:30
BeIN Sports
Benfica-R.Betis (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Türkiye-Mısır (Diğer)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Marsilya-Villarreal (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)



SporX

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Temmuz 2017, 10:13:13
22 TEMMUZ


10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:05
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı12:35
CNN Türk
Bayern Münih-Milan (Futbol)
Canlı13:00
S Sport
WBA-Crystal Palace (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı15:30
S Sport
Leicester City-Liverpool (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 2
Zenit-Rubin Kazan (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Anderlecht - Zulte Waregem (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Vitoria - Chapecoense (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Temmuz 2017, 10:51:17
23 TEMMUZ

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Diğer)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Ufa - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Santos - Bahia (Futbol)
17:00
A Spor
Deaflympics, Türkiye - Venezuela (Voleybol)
Canlı17:30
Eurosport
Tour de France, 21.Etap (Diğer)
Canlı17:30
Tivibu Spor 2
Dinamo Moskova - Ural (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
İskoçya - Portekiz (Futbol)
20:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Diğer)
Canlı21:45
Eurosport
İngiltere - İspanya (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Fluminense - Corinthians (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)



SporX

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Temmuz 2017, 11:03:16
24 TEMMUZ

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı13:40
TRT Spor
Süper Spor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:05
Smartspor
Inter-Lyon (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Atletizm (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport
Belçika-Hollanda(Kadınlar) (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport 2
Norveç-Danimarka (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Temmuz 2017, 11:46:48
25 TEMMUZ

13:30
BeIN Sports
Gün Ortası (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı14:35
Kanal D
Chelsea - Bayern Münih (Futbol)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
16:45
Eurosport 2
Eskrim Dünya Şampiyonası (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
19:05
BeIN Sports
Haber (Diğer)
19:30
NTV Spor
Basketbol Havası (Basketbol)
20:15
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor
Beşiktaş - Valladolid (Futbol)
21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:45
Eurosport 2
İsveç - İtalya (Futbol)
21:45
Eurosport
Rusya - Almanya (Futbol)
22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Temmuz 2017, 11:25:19
26 TEMMUZ

11:30
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
16:30
Eurosport
La Fleche Wallone Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Astana - Legia Varşova (Futbol)
18:00
Eurosport
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
21:30
BeIN Sports
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport 2
İsviçre - Fransa (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport
İzlanda - Avusturya (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Club Brugge - Medipol Başakşehir (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Temmuz 2017, 12:21:25
27 TEMMUZ

12:50
Fox Sports
Penrith Panthers - Canterbury Bulldogs (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
Smartspor
Bayern Münih - Inter (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı19:30
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Sturm Graz - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
AIK Solna - Braga (Futbol)
Canlı20:30
Smartspor
Beşiktaş - Las Palmas (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport 2
İskoçya - İspanya (Kadınlar) (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport
Portekiz - İngiltere (Kadınlar) (Futbol)
Canlı21:50
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:50
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:05
BeIN Sports 3
Everton - Ruzomberok (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Temmuz 2017, 10:15:24
28 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı10:30
Eurosport
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:30
Tivibu Spor 2
ATP Gstaad (Tenis)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:00
S Sport
ATP Hamburg (Tenis)
Canlı12:50
Fox Sports
Parramatta Eels - Brisbane Broncos (Diğer)
Canlı13:30
NTV Spor
Modern Pentatlon Dünya Şampiyonası (Diğer)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
ATP Gstaad (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı19:00

ATP Atlanta (Tenis)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00

ATP Atlanta (Tenis)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Futbol GAG (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Antwerp - Anderlecht (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Temmuz 2017, 09:43:09

29 TEMMUZ


10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
Y.Wang - N.Hibino (Tenis)
Canlı12:00
S Sport
Formula 1 Macaristan GP - Antrenman (Motor Sporları)
Canlı12:15
TRT Spor
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Türkiye Enduro Şampiyonası   - 3.Etap (Diğer)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
X.Han - S.Peng (Tenis)
Canlı15:00
S Sport
Formula 1 Macaristan GP - Sıralama (Motor Sporları)
Canlı15:30
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı16:00
S Sport
P.Kohlschreiber - F.Mayer (Tenis)
Canlı16:00
BeIN Sports
Leipzig - Sevilla (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Leicester City - Wolves (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports
B.M.Gladbach - Malaga (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı19:00
NTV Spor
Lokeren - Club Brugge (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Arsenal - Benfica (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Botafogo - Sao Paulo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Monaco - PSG (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı22:30
Atlanta United - Orlando City (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Montreal GP (Motor Sporları)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Temmuz 2017, 10:16:18
30 TEMMUZ


10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
BeIN Sports 3
WTA Nanchang - Final (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Mechelen - Standard Liege (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Leipzig - Benfica (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport 2
Polonya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Chapecoense - Atletico GO (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı18:20
BeIN Sports
Arsenal - Sevilla (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport 2
FINA Dünya Yüzme Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:00
NTV Spor
CEV Satellite Plaj Voleybolu Turnuvası (Voleybol)
Canlı21:00
Smartspor
Beşiktaş - Real Betis (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
CEV Satellite Plaj Voleybolu Turnuvası (Voleybol)
Canlı21:00

Toronto FC - NY City (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Corinthians - Flamengo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:00
Atlanta Dream - Washington Mystics (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Formula E (Motor Sporları)
Canlı23:00
Kanal D
Juventus - Roma (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Temmuz 2017, 10:02:21
31 TEMMUZ

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
TBF TV
Türkiye - Lübnan (Basketbol)
Canlı19:00
Smartspor
Galatasaray - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı19:35
Philadelphia Phillies - Atlanta Braves (Diğer)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)




SporX

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Ağustos 2017, 10:14:34
1 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı12:00
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
Canlı12:30
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı14:00
A Spor
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
TBF TV
Türkiye - Ürdün (Basketbol)
Canlı18:00
BeIN Sports
Quiz (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Aykut Kocaman Basın Toplantısı (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor
Atletico Madrid - Napoli (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Ana Haber (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Polonya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Brezilya Ligi Maç Özetleri (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00

Utah Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Bayern Münih - Liverpool (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Ağustos 2017, 10:48:01
2 AĞUSTOS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı12:30
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:45
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
Eurosport
Polonya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
FB TV
Aykut Kocaman Basın Toplantısı (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor
Audi Cup   - 3.lük Maçı (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:45
A Spor
M.Başakşehir - Club Brugge (Futbol)
21:00

Utah Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Audi Cup   - Final (Futbol)
Canlı21:45
Smartspor
Manchester United - Sampdoria (Futbol)
Canlı21:45
A2TV
Trabzonspor - Alaves (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Ağustos 2017, 10:57:08
3 AĞUSTOS


11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Danimarka - Avusturya (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Polonya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı19:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Odds BK - Dinamo Zagreb (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Sparta Prag - Kızılyıldız (Futbol)
Canlı20:00
Smartspor
Fenerbahçe - Sturm Graz (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Videoton - Bordeaux (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:10

Utah Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Oostende - Marsilya (Futbol)
Canlı21:45
Eurosport
Hollanda - İngiltere (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı22:10
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı22:20
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Ağustos 2017, 10:57:57
4 AĞUSTOS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:50
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme kura çekimi (Futbol)
Canlı13:00
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme kura çekimi (Futbol)
14:30
NTV Spor
Mircea Lucescu İmza Töreni (Futbol)
15:00
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı15:00
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Osmanlıspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Gençlerbirliği - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı19:45
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Transfer Market (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:00

ATP Washington   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı21:30
NTV Spor
Standard Liege - Genk (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Monaco - Toulouse (Futbol)
Canlı23:00
ATP Washington   - 1/4 Final (Tenis)
Canlı23:00
WTA Washington   - 1/2 Final (Tenis)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Ağustos 2017, 10:00:18
5 AĞUSTOS

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Diğer)
15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Diğer)
Canlı16:00
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı17:00
TRT Spor
Osmanlıspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 2
Dinamo Moskova - Amkar (Futbol)
18:00
S Sport
NBA 2017 Africa Game (Basketbol)
Canlı18:15
BeIN Sports
Paris SG - Amiens (Futbol)
Canlı19:00
GS TV
Hertha Berlin - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Y.Malatyaspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 2
Valencia - Werder Bremen (Futbol)
Canlı19:30
CNN Türk
Tottenham - Juventus (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Lokomotiv Moskova - SKA Khabarovsk (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:45
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
St.Etienne - Nice (Futbol)
21:00
ATP Washington (Tenis)
22:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
23:00
Utah Bisiklet Turu (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Ağustos 2017, 09:42:25
6 AĞUSTOS

10:00
S Sport
FIVB Kadınlar Dünya GP - 3.lük Maçı (Voleybol)
Canlı11:35
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı12:00
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı13:15
S Sport
Moto2   - Yarış (Motor Sporları)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Gent - Antwerp (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Arsenal - Chelsea (Futbol)
16:00
S Sport
FIVB Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası (Voleybol)
Canlı17:00
S Sport
Everton - Sevilla (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 2
CSKA Moskova - Rubin Kazan (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Angers - Bordeaux (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Anderlecht - Oostende (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Zenit - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı20:10
Fox Sports
Cincinnati Reds - St.Louis Cardinals (Diğer)
Canlı20:30
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:00
ATV
Beşiktaş - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Marsilya - JDA Dijon (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Gremio - Atletico Mineiro (Futbol)
Canlı22:15
ATP Washington   - Final (Tenis)
Canlı22:40
NTV Spor
100% Futbolf (Futbol)
Canlı23:05
Fox Sports
SF Giants - Arizona D.Backs (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Ağustos 2017, 10:31:59
7 AĞUSTOS


10:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı10:30
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
Binckbank Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:45
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:30
Smartspor
Fenerbahçe - Cagliari (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:30
TV8
Barcelona - Chapecoense (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Ağustos 2017, 09:42:57
8 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
TBF TV
Fikstür Çekimi (Basketbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
Binckbank Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
100% Futbol - Aziz Yıldırım (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı20:30
Eurosport
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:45
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:45
TRT 1
Real Madrid - Manchester United (Futbol)
Canlı23:30
Eurosport
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı23:30
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Ağustos 2017, 11:13:01
9 AĞUSTOS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:35
S Sport
Guangzhou RF - Jiangsu Suning (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor
Ural - Zenit (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Spartak Moskova - Arsenal Tula (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
ATP Masters Rogers Cup - 2.Tur (Tenis)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Transfer Günlüğüf (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports
Süper Lig Özel (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Porto - Estoril (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 3
ATP Masters Rogers Cup - 2.Tur (Tenis)
Canlı22:35
Fox Sports
LA Angels - Baltimore Orioles (Diğer)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)
Canlı23:30
BeIN Sports 3
ATP Masters Rogers Cup - 2.Tur (Tenis)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Ağustos 2017, 11:04:37
10 AĞUSTOS

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:50
Fox Sports
SS Rabbitohs - Canterbury Bulldogs (Diğer)
Canlı14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı14:35
S Sport
Hebei - Shanghai SIPG (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
ATP Masters Rogers Cup - 3.Tur (Tenis)
Canlı20:20
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı20:30
A Spor
Futbol Meydanı - Yıldırım Demirören (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports
Süper Lig Özel (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 3
ATP Masters Rogers Cup - 3.Tur (Tenis)
Canlı22:00
BeIN Sports
TFF 1.Lig Özel (Futbol)
Canlı22:10
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Transfer (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Ağustos 2017, 11:23:19
11 AĞUSTOS

12:00
Eurosport
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı15:30
Eurosport 2
Bisiklet Norveç Arktik Yarışı (Diğer)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Programı (Diğer)
19:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
19:30
BeIN Sports 4
WTA Masters Rogers Cup (Diğer)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Ankaragücü - BB Erzurumspor (Futbol)
21:00
NTV Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:45
NTV Spor
Karlsruhe - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Rennes - Lyon (Futbol)
Canlı21:45
S Sport
Arsenal - Leicester City (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Medipol Başakşehir - Bursaspor (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Sporting - Vitoria Setubal (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Ağustos 2017, 09:40:29
12 AĞUSTOS

09:10
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı13:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı14:30
S Sport
Watford - Liverpool (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
MotoGP - sıralama turu (Motor Sporları)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı17:00
S Sport
Chelsea - Burnley (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Nantes - Marsilya (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı19:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
Ç.Rizespor - Manisaspor (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
PSV - AZ Alkmaar (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Brighton - Manchester City (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Akhisar Bld. - Sivasspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Gençlerbirliği - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı20:50
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:00
BeIN Sports
İstanbulspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Adanaspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Alanyaspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Göztepe - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Heracles - Ajax (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Atletico GO - Coritiba (Futbol)
Canlı23:05
NY Yankees - Boston R.Sox (Diğer)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Ağustos 2017, 10:16:17
13 AĞUSTOS


10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:15
Eurosport 2
Kadınlar Dünya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı14:00
TRT Spor
Tenis Dünyası (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
MotoGP - Yarış Avusturya (Motor Sporları)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Strasbourg - Lille (Futbol)
Canlı16:30
NTV Spor
Osnabruck - Hamburg (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Diamond League (Diğer)
Canlı17:30
BeIN Sports 2
Sao Paulo - Cruzeiro (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
JDA Dijon - Monaco (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Charleroi - Anderlecht (Futbol)
Canlı19:30
BeIN SportsMAX1
Boluspor - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN SportsMAX2
Samsunspor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Zenit - Akhmat (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Trabzonspor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 4
WTA Masters Rogers Cup - Final (Tenis)
Canlı20:45
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
IAAF Dünya Atletizm Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:45
BeIN Sports
Beşiktaş - Antalyaspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX2
Balıkesirspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Juventus - Lazio (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Atletico Mineiro - Flamengo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Guingamp - PSG (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor 3
Tondela - Porto (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Barcelona - Real Madrid (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
ATP Masters Rogers Cup - Final (Tenis)
Canlı23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı23:45
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Ağustos 2017, 10:10:00
14 AĞUSTOS


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
G.Saray TV
Galatasaray - Kayserispor (U 21) (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
Hansa Rostock - Hertha Berlin (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Galatasaray - Kayserispor (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı23:45
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Ağustos 2017, 10:10:59
15 AĞUSTOS


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı13:00
G.Saray TV
Sofiane Feghouli imza töreni (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:25
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Qarabağ - Kopenhag (Futbol)
Canlı20:00
S Sport
Premier Analiz (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı21:05
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Young Boys - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Sporting Lizbon - Steaua Bükreş (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Hoffenheim - Liverpool (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı22:40
Arizona D.Backs - Houston Astros (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Ağustos 2017, 10:21:38
16 AĞUSTOS


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ligi Maç Önü (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Celtic - Astana (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Napoli - Nice (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Medipol Başakşehir - Sevilla (Futbol)
Canlı22:00
TV 8,5
G.Golovkin - C.Alvarez (Diğer)
Canlı22:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Ağustos 2017, 10:11:31
17 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Diğer)
17:00
Turkcell TV+
Sporsel (Diğer)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
19:45
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
20:30
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Vardar - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı21:45
S Sport
Domzale - Marsilya (Futbol)
22:00
BeIN Sports 3
ATP Cincinnati (Tenis)
Canlı22:45
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı22:50
NTV Spor
Avrupa Ligi Özel (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
Avrupa Ligi Özel (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Ağustos 2017, 10:29:50
18 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:50
Fox Sports
Brisbane Broncos - Illawarra Dragons (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
Bisiklet Tour de L'avenir (Diğer)
Canlı15:30
FB TV
Isla-Soldado-Giuliano imza töreni (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 4
Golf Paul Lawrie Match Play (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Transfer Günlüğü (Futbol)
Canlı20:00
S Sport
Premier Bakış (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
Denizlispor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 4
Wyndham Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı21:15
BeIN Sports 3
Leganes - Alaves (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Standard Liege - Zulte Waregem (Futbol)
Canlı21:30
İdman TV
Bayern Münih - Bayer Leverkusen (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX1
Manisaspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Kasımpaşa - Beşiktaş (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Metz - Monaco (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı23:15
BeIN Sports 3
Valencia - Las Palmas (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Ağustos 2017, 09:48:55
19 AĞUSTOS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:05
TRT Spor
Tenis Dünyası (Futbol)
Canlı14:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı14:30
S Sport
Swansea - Manchester Utd (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 2
Ural - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport
Bisiklet Tour de L'avenir (Diğer)
Canlı17:00
S Sport
Liverpool - Crystal Palace (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor
Spartak Moskova - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı18:30
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Juventus - Cagliari (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
K.Karabükspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı19:30
S Sport
Stoke City - Arsenal (Futbol)
Canlı19:30
BeIN SportsMAX1
BB Erzurumspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı19:45
BeIN Sports 2
Bursaspor - Alanyaspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor
Vitoria Guimaraes - Sporting Lizbon (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Nice - Guingamp (Futbol)
Canlı21:15
BeIN Sports 4
Girona - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Verona - Napoli (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX1
Adana Demirspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Sivasspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Osmanlıspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı23:05
Fox Sports
Pittsburgh Pirates - St.Louis Cardinals (Diğer)
Canlı23:15
BeIN Sports 3
Sevilla - Espanyol (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı23:45
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Ağustos 2017, 10:30:17
20 AĞUSTOS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Excelsior - Feyenoord (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor 2
Amkar - Zenit (Futbol)
Canlı15:20
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Ajax - Groningen (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Anderlecht - St.Truiden (Futbol)
Canlı15:30
S Sport
Huddersfield - Newcastle United (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Lille - Caen (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Diamond League (Diğer)
Canlı17:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 3
NAC Breda - PSV (Futbol)
Canlı18:00
S Sport
Tottenham - Chelsea (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Marsilya - Angers (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Atalanta - Roma (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Kortrijk - Club Brugge (Futbol)
Canlı19:15
BeIN Sports 3
Athletic Bilbao - Getafe (Futbol)
Canlı19:45
BeIN SportsMAX1
Eskişehirspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX2
Altınordu - Ankaragücü (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Porto - Moreirense (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Kayserispor - Göztepe (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Stadyum Derbi Özel (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX1
Gaziantep FK - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Crotone - Milan (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Antalyaspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Inter - Fiorentina (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Fenerbahçe - Trabzonspor (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
PSG - Toulouse (Futbol)
Canlı22:00

Connecticut Sun - Phoenix Mercury (Basketbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 4
Wyndham Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı23:15
BeIN Sports 4
Deportivo - Real Madrid (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı23:45
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:45
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Ağustos 2017, 10:16:25

21 AĞUSTOS


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport 2
Snooker Çin Şampiyonası - 1/2 Final (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Gündem Net (Futbol)
Canlı19:45
BeIN SportsMAX1
Ümraniyespor - Boluspor (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı21:15
BeIN Sports 2
Levante - Villarreal (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
A.Konyaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı22:00
S Sport
Manchester City - Everton (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Belçika Ligi Özel (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Malaga - Eibar (Futbol)
Canlı23:45
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı23:45
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Ağustos 2017, 10:27:27
22 AĞUSTOS


Pota (Basketbol)
Canlı14:00
A Spor
Sinopspor - Y.Amasyaspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport 2
Snooker Çin Şampiyonası - Final (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:30
A Spor
Iğdır Aras - Kars 36 (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Tavşanlı Linyit - Kütahyaspor (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Turgutluspor - Utaş Uşakspor (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Kırıkkalespor - Yozgatspor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
Tivibu Spor 2
Astana - Celtic (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
FILA Dünya Güreş Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Nice - Napoli (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Rijeka - Olympiakos (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Sevilla - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Ağustos 2017, 10:14:38
23 AĞUSTOS


10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
Eurosport
Atlama Universiade (Diğer)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
Eurosport
Eskrim Universiade (Diğer)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı13:00
Eurosport
Atletizm Universiade (Diğer)
Canlı13:45
TRT Spor
FILA Dünya Güreş Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:15
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
FILA Dünya Güreş Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Liverpool - Hoffenheim (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Steaua Bükreş - Sporting Lisbon (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı22:45
SF Giants - Milwaukee Brewers (Diğer)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Ağustos 2017, 10:14:26
24 AĞUSTOS


Canlı10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
FILA Dünya Güreş Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Kura Çekimi (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Türkiye - Ukrayna (Basketbol)
Canlı20:30
Smartspor
Fenerbahçe - Vardar (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Diamond League (Diğer)
Canlı21:45
S Sport
Shkendija - Milan (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 2
ATP Winston Salem (Tenis)
Canlı22:20
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Ağustos 2017, 10:38:57
25 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:45
BeIN SportsMAX1
Samsunspor-Adana Demirspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
21:15
BeIN Sports 4
Real Sociedad - Villarreal (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
PSG-St.Etienne (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Alanyaspor-Karabükspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Galatasaray-Sivasspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX1
Balıkesirspor-Altınordu (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 4
Real Betis-Celta Vigo (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Ağustos 2017, 10:14:30
26 AĞUSTOS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
Formula 1 - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı16:10
BeIN Sports 3
MotoGP - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı18:15
BeIN Sports 4
Nantes - Lyon (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı18:45
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Genoa - Juventus (Futbol)
Canlı19:15
BeIN Sports 3
Alaves - Barcelona (Futbol)
Canlı19:45
BeIN SportsMAX1
Ç.Rizespor - BSB Erzurumspor (Futbol)
Canlı19:45
BeIN Sports
Beşiktaş - Bursaspor (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Türkiye - Karadağ (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Y.Malatyaspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX2
Eskişehirspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
FILA Dünya Güreş Şampiyonası (Diğer)
Canlı21:15
BeIN Sports 4
Levante - Deportivo (Futbol)
Canlı21:15
BeIN Sports 3
Girona - Malaga (Futbol)
Canlı21:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Kayserispor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Göztepe - Trabzonspor (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Roma - Inter (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX1
Gaziantepspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
Rio Ave - Benfica (Futbol)
Canlı23:15
BeIN Sports 3
Las Palmas - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı23:45
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Ağustos 2017, 10:08:17
27 AĞUSTOS


10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
Tivibu Spor
SKA Khabarovsk - Spartak Moskova (Futbol)
12:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor
Feyenoord - Willem II (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Türkiye Motokros Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı14:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı15:30
S Sport
Chelsea - Everton (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Club Brugge - Standard Liege (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
VVV Venlo - Ajax (Futbol)
Canlı17:30
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 2
CSKA Moskova - Akhmat (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor 3
PSV - Roda (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Angers - Lille (Futbol)
Canlı18:30
S Sport
Liverpool - Arsenal (Futbol)
Canlı18:45
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Gent - Anderlecht (Futbol)
Canlı19:00
S Sport
Premier Show (Futbol)
Canlı19:15
BeIN Sports 3
Eibar - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı19:15
BeIN Sports 4
Espanyol - Leganes (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Torino - Sassuolo (Futbol)
Canlı19:45
BeIN SportsMAX2
İstanbulspor - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı19:45
BeIN SportsMAX1
Boluspor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı19:45
BeIN Sports 2
M.Başakşehir - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Zenit - Rostov (Futbol)
Canlı20:00

Tennessee Titans - Chicago Bears (Diğer)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX1
Adanaspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Akhisar Bld. - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports
Gençlerbirliği - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Napoli - Atalanta (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX2
Elazığspor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Milan - Cagliari (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Chievo - Lazio (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Fiorentina - Sampdoria (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Monaco - Marsilya (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor
Braga - Porto (Futbol)
Canlı23:15
BeIN Sports 2
Real Madrid - Valencia (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı23:30
Washington RS - Cincinnati Bengals (Diğer)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı23:45
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Ağustos 2017, 10:30:22
28 AĞUSTOS

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport
Atletizm Universiade (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Eurosport 2
Voleybol Universiade - Kadınlar Final (Voleybol)
Canlı18:00
Eurosport
V.Lepchenko - G.Muguruza (Tenis)
Canlı18:00
Eurosport 2
P.Kvitova - J.Jankovic (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
Eurosport
T.Sandgren - M.Cilic (Tenis)
Canlı20:00
Eurosport 2
P.H.Herbert - J.Isner (Tenis)
Canlı21:10
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport
V.Kuzmova - V.Williams (Tenis)
Canlı22:00
Eurosport 2
S.Stephens - R.Vinci (Tenis)
Canlı23:30
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Ağustos 2017, 10:21:30
29 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı13:30
A Spor
Kars 36 - Muşspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:30
A Spor
Elaziz Bld. - Diyarbekirspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:00
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:30
A Spor
Edirnespor - Ç.Dardanelspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı19:40
Tivibu Spor
IAAF World Challenge (Diğer)
Canlı20:00
Eurosport
N.Osaka - A.Kerber (Tenis)
Canlı20:30
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı21:30
TRT Spor
1.Lig Gündemi (Futbol)
Canlı22:00
Eurosport
R.Nadal - D.Lajovic (Tenis)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Ağustos 2017, 10:35:58
30 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Smaç-Maç (Voleybol)
Canlı13:30
A Spor
Sinopspor - Erbaaspor (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:30
A Spor
Düzcespor - Kocaelispor (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:30
A Spor
Muğlaspor - Aydınspor (Futbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
Tenis Amerika Açık - 3.Gün (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Tenis Amerika Açık - 3.Gün (Tenis)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Ağustos 2017, 10:27:44
31 AĞUSTOS

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:50
Fox Sports
NQ Cowboys - B.Broncos (Diğer)
Canlı13:45
NTV Spor
Slovenya - Polonya (Basketbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:30
NTV Spor
İzlanda - Yunanistan (Basketbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
Tenis Amerika Açık - 4.Gün (Tenis)
Canlı18:30
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Tenis Amerika Açık - 4.Gün (Tenis)
Canlı20:00
NTV Spor
Fransa - Finlandiya (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Fransa - Hollanda (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Futbol GAG (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
İtalya - İsrail (Basketbol)
Canlı22:30
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı22:40
Fox Sports
Arizona D.Backs - LA Dodgers (Diğer)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Eylül 2017, 09:37:24
1 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:15
NTV Spor
Belçika-Büyük Britanya (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Sportstv
Eurobasket'e Doğru (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Sırbistan-Letonya (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Mircea Lucescu(Basın Toplantısı) (Futbol)
Canlı20:15
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Türkiye-Rusya (Basketbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Çekya-Almanya (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Eurobasket Özel (Basketbol)
23:00
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Eylül 2017, 11:11:41
2 EYLÜL

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı14:15
NTV Spor
Letonya - Belçika (Basketbol)
Canlı16:00
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı17:00
G.Saray TV
Galatasaray - Eyüpspor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Rusya - Sırbistan (Basketbol)
Canlı19:00
A Spor
Beşiktaş - Kayserispor (Futbol)
Canlı19:00
TV 8,5
Finlandiya - İzlanda (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Tenis Amerika Açık - 6.Gün (Tenis)
Canlı20:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı20:15
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Büyük Britanya - Türkiye (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Milli Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Hırvatistan - Kosova (Futbol)
Canlı21:45
TV8
Ukrayna - Türkiye (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Gremio - Sport Recife (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı23:00
NBA TV
LA Sparks - Connecticut Sun (Basketbol)
Canlı23:30
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Eylül 2017, 10:39:08
3 EYLÜL


10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:15
Eurosport
Porsche Super Cup (Motor Sporları)
Canlı12:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı13:45
NTV Spor
Fransa - İzlanda (Basketbol)
Canlı14:45
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:45
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı16:30
NTV Spor
Slovenya - Yunanistan (Basketbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Litvanya - İtalya (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
Tenis Amerika Açık - 7.Gün (Tenis)
Canlı19:00
TV 8,5
Hollanda - Bulgaristan (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı20:10

Detroit Tigers - Cleveland Indians (Diğer)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Almanya - İsrail (Basketbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Macaristan - Portekiz (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı23:05
Fox Sports
SF Giants - St.Louis Cardinals (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Eylül 2017, 10:43:52
4 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Diğer)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
13:00
BeIN Sports
Gün Ortası (Diğer)
Canlı14:15
NTV Spor
Letonya - Büyük Britanya (Basketbol)
15:15
Eurosport 2
Britanya Bisiklet Turu (Diğer)
16:00
Sportstv
Eurobasket'e Doğru (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Belçika - Rusya (Basketbol)
18:00
Eurosport
ABD Açık 8.Gün (Tenis)
Canlı18:15
TRT Spor
Mircea Lucescu Basın Toplantısı (Futbol)
19:00
BeIN Sports
Haber (Diğer)
Canlı21:00
NTV Spor
Sırbistan - Türkiye (Basketbol)
21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Almanya - Norveç (Futbol)
23:00
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
23:00
Sportstv
Eurobasket'e Doğru (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Eylül 2017, 10:13:33
5 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:15
NTV Spor
Rusya - Letonya (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı17:45
NTV Spor
Hırvatistan - İspanya (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
Kadınlar Çeyrek Final (Tenis)
Canlı20:00
TRT Spor
1.Lig Gündemi (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Türkiye - Belçika (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Milli Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:15
Eurosport
Erkekler Çeyrek Final (Tenis)
Canlı21:45
TV8
Türkiye - Hırvatistan (Futbol)
Canlı23:30
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Eylül 2017, 10:02:45
6 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set-Maç-Smaç (Voleybol)
Canlı13:30
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı13:30
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı14:45
NTV Spor
Slovenya - Fransa (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Yunanistan - Polonya (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
M.Keys - K.Kanepi (Tenis)
Canlı20:10

Tampa Bay Rays - Minnesota Twins (Diğer)
Canlı20:45
NTV Spor
İsrail - Ukrayna (Basketbol)
Canlı21:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı21:15
Eurosport
R.Federer - J.M.Del Potro (Tenis)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Real Zaragoza - Granada (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Eylül 2017, 12:37:30
8 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
Tivibu Spor 2
Amkar-CSKA Moskova (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
Gaziantep FK-Adanaspor (Futbol)
Canlı20:30
A Spor
Süper Lig Analiz (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Feirense-Sporting (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Anderlecht-Lokeren (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Metz-PSG (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
LEganes-Getafe (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Benfica - Portimonense (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Eylül 2017, 10:12:23
9 EYLÜL


10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:30
NTV Spor
Slovenya - Ukrayna (Basketbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Real Madrid - Levante (Futbol)
Canlı14:30
Turkcell TV+
Manchester City - Liverpool (Futbol)
Canlı14:30
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı14:45
Eurosport
İspanya Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:10
BeIN Sports 3
MotoGP - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı15:15
NTV Spor
Almanya - Fransa (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Sivasspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Valencia - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Nice - Monaco (Futbol)
Canlı18:45
NTV Spor
Finlandiya - İtalya (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport
Çift Erkekler Final (Tenis)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Sevilla - Eibar (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
A.Konyaspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Fenerbahçe - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Caen - JDA Dijon (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Litvanya - Yunanistan (Basketbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Barcelona - Espanyol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Ekstra (Futbol)
Canlı23:00
Eurosport
M.Keys - S.Stephens (Tenis)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Eylül 2017, 10:05:53
10 EYLÜL

11:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:30
NTV Spor
Letonya - Karadağ (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 2
Deportivo - Real Sociedad (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
Inter - SPAL (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Heerenveen - PSV (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 3
Dinamo Moskova - Zenit (Futbol)
Canlı14:30
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı15:10
BeIN Sports 4
MotoGP - Yarış (Motor Sporları)
Canlı15:15
NTV Spor
Sırbistan - Macaristan (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
St.Etienne - Angers (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Udinese - Genoa (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Verona - Fiorentina (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Atalanta - Sassuolo (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Lazio - Milan (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Cagliari - Crotone (Futbol)
Canlı16:30
BeIN SportsMAX1
Ümraniyespor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX2
BB Erzurumspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Trabzonspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Osmanlıspor - Göztepe (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 4
Athletic Bilbao - Girona (Futbol)
Canlı17:15
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Lyon - Guingamp (Futbol)
Canlı18:45
NTV Spor
İspanya - Türkiye (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı19:00
Eurosport 2
Çift Kadınlar Final (Tenis)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Akhmat - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Benevento - Torino (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Celta Vigo - Alaves (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Bursaspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
AÇ Giresunspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX2
Manisaspor - Boluspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Antalyaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:45
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı21:00
Eurosport 2
Bisiklet Quebec Grand Prix (Diğer)
Canlı21:30
NTV Spor
Hırvatistan - Rusya (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 4
Villarreal - Real Betis (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Bologna - Napoli (Futbol)
Canlı21:55
NTV
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Marsilya - Rennes (Futbol)
Canlı22:00
BeIN SportsMAX1
Santos - Corinthians (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı23:00
Eurosport
R.Nadal - K.Anderson (Tenis)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Ekstra (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Serie A Raporu (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı23:45
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Eylül 2017, 10:45:03
11 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports
Gün Ortası (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
Fox Sports
Mali - Moritanya (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
Adana Demirspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Kasımpaşa - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı20:35
TRT Spor
Büyük Oyunlar (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Futbol A (Futbol)
Canlı21:00
Fox Sports
Gine - Gine Bissau (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Malaga - Las Palmas (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Eylül 2017, 10:52:32
12 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Roma - Atletico Madrid (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Fox Sports
Fildişi Sahili - Togo (Futbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı18:45
NTV Spor
Almanya - İspanya (Basketbol)
Canlı19:00
TRT Spor
1.Lig Gündemi (Futbol)
Canlı20:15

Kansas Royals - Chicago W.Sox (Diğer)
Canlı20:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Slovenya - Letonya (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Roma - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Chelsea - Karabağ (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Barcelona - Juventus (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Eylül 2017, 10:26:33
13 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Porto - Beşiktaş (UEFA Gençlik Ligi) (Futbol)
18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
18:30
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı18:45
NTV Spor
Yunanistan - Rusya (Basketbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Liverpool - Sevilla (UEFA Gençlik Ligi) (Futbol)
20:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
20:45
NTV Spor
90+ (Futbol)
21:00
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
İtalya - Sırbistan (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Tottenham - B.Dortmund (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Liverpool - Sevilla (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Porto - Beşiktaş (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
UEFA Şampiyonlar Ligi Konferans Yayın (Futbol)
23:30
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)
01:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Eylül 2017, 11:21:12
14 EYLÜL


11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Halkbank - Saipa (Voleybol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 4
KLM Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı20:00
TRT 1
M.Başakşehir - Ludogorets (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Atalanta - Everton (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Austria Vienna - Milan (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Futbol Meydanı (Futbol)
Canlı21:10
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
İspanya - Slovenya (Basketbol)
Canlı21:50
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Hertha Berlin - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 2
Marsilya - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 3
Arsenal - Köln (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Eylül 2017, 10:07:20
15 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:30
Eurosport 2
Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası (Diğer)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı12:55
Fox Sports
B.Broncos - P.Panthers (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Halkbank - Maliye Piyango (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
İstanbulspor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX2
Elazığspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Kayserispor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 2
Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Süper Lig Analiz (Futbol)
Canlı21:10
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı21:20

Chicago Cubs - St.Louis Cardinals (Diğer)
Canlı21:30
NTV Spor
Rusya - Sırbistan (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Toulouse - Bordeaux (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Eibar - Leganes (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Fransa - Şili (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Eylül 2017, 10:50:44
16 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası (Diğer)
Canlı12:40
Fox Sports
Parramatta Eels - NQ Cowboys (Diğer)
Canlı13:00
Eurosport
Superbike (Motor Sporları)
Canlı13:00
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Levante - Valencia (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Crotone - Inter (Futbol)
Canlı16:00
Mavi Karadeniz
Kastamonuspor - Tokatspor (Futbol)
Canlı16:00
Smartspor
Singapur GP (Sıralama Turu) (Motor Sporları)
Canlı16:00
TRT Spor
Belçika - Avustralya (Tenis)
Canlı16:15
Eurosport
IV Petegem Bisiklet GP (Diğer)
Canlı16:30
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Rostov (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
Y.Malatyaspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX2
Samsunspor - Altınordu (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX1
Boluspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 2
Getafe - Barcelona (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Monaco - Strasbourg (Futbol)
Canlı18:30
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Fiorentina - Bologna (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Kortrijk - Anderlecht (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı19:50
Eurosport
Dünya Endürans Şampiyonası (Motor Sporları)
Canlı20:00
BeIN Sports
Galatasaray - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Akhisar Bld. - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
Adanaspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 3
Boavista - Benfica (Futbol)
Canlı21:00
BeIN SportsMAX2
Guingamp - Lille (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Roma - Verona (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Atletico Madrid - Malaga (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
Sporting Lisbon - Tondela (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı23:00

Atlanta United - Orlando City (Futbol)
Canlı23:05
Fox Sports
Baltimore Orioles - NY Yankees (Diğer)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı23:55
Tivibu Spor
C.Smith - E.Skoglund (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Eylül 2017, 10:37:23
17 EYLÜL


10:00
BeIN Sports 3
WTA Tokyo - Final (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı12:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı12:15
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı12:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 2
Alaves - Villarreal (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
Sassuolo - Juventus (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Formula 1 Singapur GP (Motor Sporları)
Canlı15:30
Tivibu Spor
ADO Den Haag - Ajax (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Milan - Udinese (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Belçika - Avustralya (Tenis)
Canlı16:00
BeIN Sports 4
Amiens - Marsilya (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 3
Napoli - Benevento (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX1
Ç.Rizespor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports
M.Başakşehir - Trabzonspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Osmanlıspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
İspanya - Rusya (Basketbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Girona - Sevilla (Futbol)
Canlı17:45
Tivibu Spor
PSV - Feyenoord (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Rennes - Nice (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 3
WTA Quebec - Final (Tenis)
Canlı19:00
NTV Spor
Oostende - Gent (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Chievo - Atalanta (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Las Palmas - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX2
Denizlispor - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Rio Ave - Porto (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Corinthians - Vasco Da Gama (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Göztepe - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
Gaziantepspor - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Slovenya - Sırbistan (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Real Sociedad - Real Madrid (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Genoa - Lazio (Futbol)
Canlı21:55
NTV
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Fransa - İspanya (Kadınlar) (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
PSG - Lyon (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı23:45
NTV Spor
Eurobasket Özel (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Eylül 2017, 11:21:14
18 EYLÜL

Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:35
Eurosport
Dünya Yol Bisikleti Yarışı (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:00
BJKTV
Beşiktaş - A.Konyaspor (U21) (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport 2
M.Baghdatis - H.Zeballos (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Eurosport 2
E.Tyurnev - P.Kohlschreiber (Tenis)
Canlı20:00
BeIN Sports
Beşiktaş - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Zenit - Ufa (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
Eskişehirspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı20:00
Sportstv
Spor Center (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:45
Sportstv
Futbol Center (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Espanyol - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Fransa - İspanya (Kadınlar) (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
BeIN FC (Futbol)
Canlı22:45
Sportstv
EuroBasket (Basketbol)
Canlı23:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:45
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Eylül 2017, 12:21:18
19 EYLÜL

12:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı12:30
Eurosport
Dünya Yol Bisikleti Yarışı (Diğer)
Canlı13:00
A Spor
Tokatspor - K.Maraşspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Diyarbekirspor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport
Dünya Açık Snooker Turnuvası (Diğer)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı15:30
A Spor
Bodrumspor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Van BB - Kayserispor (Futbol)
Canlı17:00
A Spor
Balıkesirspor - Kars 36 (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport
ATP St.Petersburg (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Boluspor - Sinopspor (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Halkbank (Voleybol)
Canlı19:30
Eurosport
ATP St.Petersburg (Tenis)
Canlı19:30
İdman TV
B.M.Gladbach - Stuttgart (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı21:30
İdman TV
Schalke 04 - Bayern Münih (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Bologna - Inter (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
1.Lig Gündemi (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Eylül 2017, 10:16:14
20 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:15
TRT Spor
Set Maç Smaç (Voleybol)
Canlı13:00
A Spor
İnegölspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Batman Petrol - Göztepe (Futbol)
Canlı15:00
A Spor
Denizlispor - Düzcespor (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
AÇ Giresunspor - Cizrespor (Futbol)
Canlı17:00
A Spor
Altay - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Adana Demirspor - Bayrampaşa (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Olympiakos - Yıldızlar Karması (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Benevento - Roma (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı20:30
A Spor
Bursaspor - Tarsus İY (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Athletic Bilbao - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Leganes - Girona (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Lazio - Napoli (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Verona - Sampdoria (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Milan - SPAL (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Udinese - Torino (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Cagliari - Sassuolo (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Atalanta - Crotone (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Juventus - Fiorentina (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Genoa - Chievo (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Real Madrid - Real Betis (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Sevilla - Las Palmas (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Eylül 2017, 10:17:19

21 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı13:00
A Spor
24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı13:00
Eurosport 2
ATP St.Petersburg (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport
Dünya Açık Snooker Turnuvası (Diğer)
Canlı14:30
Eurosport 2
ATP St.Petersburg (Tenis)
Canlı14:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı15:00
A Spor
Eyüpspor - Sakaryaspor (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport 2
ATP St.Petersburg (Tenis)
Canlı16:00
A Spor
Sivasspor - Bugsaşspor (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport
ATP St.Petersburg (Tenis)
Canlı17:30
A Spor
Afjet Afyonspor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Brose Baskets - BC Khimki (Basketbol)
Canlı19:00
Eurosport
ATP St.Petersburg (Tenis)
Canlı19:30
A Spor
Ç.Rizespor - Nevşehirspor (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Villarreal - Espanyol (Futbol)
Canlı21:00
Fox Sports
WAFU Cup - 1/2 Final (Diğer)
Canlı21:00
TRT Spor
Büyük Oyunlar (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Bayern Münih - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Celta Vigo - Getafe (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Levante - Real Sociedad (Futbol)
Canlı23:00
LA Angels - Cleveland Indians (Diğer)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Eylül 2017, 09:09:43
22 EYLÜL

10:15
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
Bursaspor Tv
Antalyaspor-Bursaspor (Basketbol)
Canlı18:30
NTV Spor
Fenerbahçe-Brose Baskets (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 3
Valencia-U.Malaga (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Süper Lig Analiz (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Trabzonspor-Alanyaspor (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
Zadar-CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
Canlı21:30
İdman TV
Bayern Münih-Wolfsburg (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Lille-Monaco (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Porto - Portimonense (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Eylül 2017, 09:53:24
23 EYLÜL

10:00
BeIN Sports 4
B.H.Maia - R.Hogenkamp (Tenis)
Canlı10:00
BeIN Sports 2
A.Krunic - S.Zhang (Tenis)
Canlı10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports
Derbiye Doğru (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Sevilla (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Halkbank - İnegöl Bld. (Voleybol)
Canlı14:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
Glasgow Rangers - Celtic (Futbol)
Canlı14:30
Turkcell TV+
West Ham United - Tottenham (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı15:00
BeIN SportsMAX1
Altınordu - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı15:10
BeIN Sports 4
MotoGP - Sıralama Turları (Motor Sporları)
Canlı15:30
NTV Spor
Derbiye Doğru (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Roma - Udinese (Futbol)
Canlı16:15
BeIN Sports
Derbiye Doğru (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Dinamo Moskova - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Gençlerbirliği - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı17:00
Turkcell TV+
Manchester City - Crystal (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX2
Stoke - Chelsea (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX1
Southampton - Manchester Utd (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Alaves - Real Madrid (Futbol)
Canlı17:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Montpellier - PSG (Futbol)
Canlı18:15
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
SPAL - Napoli (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
CSKA Moskova - Bayern Münih (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Fenerbahçe - Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
İspanya Basketbol Süper Kupa - Final (Basketbol)
Canlı19:30
Turkcell TV+
Leicester - Liverpool (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Malaga - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Türkiye - Rusya (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Tenis Laver Cup (Tenis)
Canlı20:15
Tivibu Spor 3
Moreirense - Sporting Lisbon (Futbol)
Canlı21:00
BeIN SportsMAX1
Manisaspor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Lyon - JDA Dijon (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:20
NTV
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Juventus - Torino (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Girona - Barcelona (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Tenis Laver Cup (Tenis)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
Benfica - Paços Ferreira (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı23:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Eylül 2017, 10:35:06
24 EYLÜL

11:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı12:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Espanyol - Deportivo (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 4
Tenis Laver Cup (Tenis)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
Sampdoria - Milan (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Utrecht - PSV (Futbol)
Canlı13:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
K.Karabükspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Sivasspor - Göztepe (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Bulgaristan - Türkiye (Voleybol)
Canlı15:00
BeIN Sports 4
Tenis Laver Cup (Tenis)
Canlı15:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Ajax - Vitesse (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
St.Etienne - Rennes (Futbol)
Canlı16:00
BeIN SportsMAX2
BB Erzurumspor - Boluspor (Futbol)
Canlı16:00
BeIN SportsMAX1
AÇ Giresunspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Inter - Genoa (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 3
Rostov - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Kasımpaşa - Kayserispor (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Zadar Basketbol Turnuvası - 5.lik Maçı (Basketbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Tenis Laver Cup (Tenis)
Canlı17:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı17:15
BeIN Sports 2
Getafe - Villarreal (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Strasbourg - Nantes (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı19:00
BeIN SportsMAX2
Ankaragücü - Samsunspor (Futbol)
Canlı19:00
BeIN SportsMAX1
Gaziantep FK - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Sassuolo - Bologna (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Krasnodar - Zenit (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
İtalya Basketbol Süper Kupa - Final (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Bursaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Zadar Basketbol Turnuvası - 3.lük Maçı (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Eibar - Celta Vigo (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Fiorentina - Atalanta (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Real Sociedad - Valencia (Futbol)
Canlı22:00
NTV Spor
Zadar Basketbol Turnuvası - Final (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN SportsMAX1
Fluminense - Palmeiras (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Marsilya - Toulouse (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Serie A Raporu (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Eylül 2017, 09:59:47
25 EYLÜL


10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı10:30
BeIN Sports 3
C.Garcia - A.Kerber (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
S.Zhang - D.Vekic (Tenis)
Canlı13:15
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
A.Barty - J.Konta (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Rusya - Bulgaristan (Voleybol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
P.Kvitova - S.Peng (Tenis)
Canlı16:00
BeIN SportsMAX1
Ümraniyespor - Denizlispor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı19:00
BeIN SportsMAX2
Balıkesirspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Türkiye - Ukrayna (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Antalyaspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı20:00
BeIN SportsMAX1
Adana Demirspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı20:05
Fox Sports
NY Yankees - Kansas Royals (Diğer)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:15
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
BeIN SportsMAX1
Bahia - Gremio (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Real Betis - Levante (Futbol)
Canlı23:10
NY Mets - Atlanta Braves (Diğer)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Eylül 2017, 10:35:20
26 EYLÜL

10:30
BeIN Sports 3
D.Kasatkina - S.Halep (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
S.Peng - M.Puig (Tenis)
Canlı13:25
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
M.Sakkari - C.Wozniacki (Tenis)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
G.Muguruza - L.Tsurenko (Tenis)
Canlı17:00
TRT Spor
1.Lig Gündemi (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
B.Dortmund - Real Madrid (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı19:30
İdman TV
CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası (Voleybol)
Canlı20:30
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:15
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
B.Dortmund - Real Madrid (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
İdman TV
Spartak Moskova - Liverpool (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Monaco - Porto (Futbol)
Canlı21:45
TRT 1
Beşiktaş - Leipzig (Futbol)
Canlı23:30
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:45
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Eylül 2017, 19:25:17
27 EYLÜL

19:30
İdman TV
Bulgaristan - Almanya (Voleybol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı20:15
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı21:05
Texas Rangers - Houston Astros (Diğer)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
PSG - Bayern Münih (Futbol)
21:45
Tivibu Spor 3
Atletico Madrid - Chelsea (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Sporting Lisbon - Barcelona (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 82
CSKA Moskova - Manchester Utd (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı23:45
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Eylül 2017, 11:27:18
28 EYLÜL

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:00
FB TV
Neto-Janssen-Eljif İmza Töreni (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
A Spor
Kura Çekimi(Türkiye Kupası) (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Olympiakos-Beşiktaş (Basketbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Astana-S.Prag (Futbol)
Canlı18:15
TRT Türk
G.Saray-Gaziantep (Basketbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 82
Zenit-R.Sociedad (Futbol)
Canlı20:00
TRT 1
Konyaspor-Guimaraes (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
B.Borisov-Arsenal (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Salzburg-Marsilya (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Lyon-Atalanta (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 2
Braga-Başakşehir (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 3
Milan-Rijeka (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 82
M.Tel Aviv-Villarreal (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Eylül 2017, 10:37:17

29 EYLÜL

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
Tivibu Spor 3
ATP Chengdu - 1/4 Final (Tenis)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:15
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Boluspor - Altınordu (Futbol)
Canlı18:20
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Rusya - Türkiye (Voleybol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Akhisar Bld. - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı20:05

Philadelphia Phillies - NY Mets (Diğer)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Hamilton - Glasgow Rangers (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Monaco - Montpellier (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor 3
Barcelona Lassa - Baskonia (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Celta Vigo - Girona (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 30 Eylül 2017, 09:35:10
30 EYLÜL

09:30
BeIN Sports
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı10:25
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
WTA Taşkent - Final (Tenis)
Canlı12:55
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
İstanbulspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX2
Denizlispor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
Deportivo - Getafe (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Osmanlıspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Sivasspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 4
WTA Wuhan - Final (Tenis)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
Gaziantepspor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Kayserispor - Bursaspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Bournemouth - Leicester (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası - 1/2 Final (Voleybol)
Canlı17:00
Turkcell TV+
WBA - Watford (Futbol)
Canlı17:00
Turkcell TV+
Stoke - Southampton (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Avrupa Futbolu (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
West Ham - Swansea (Futbol)
Canlı17:15
BeIN SportsMAX2
Sevilla - Malaga (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
PSG - Bordeaux (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Eskişehirspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Spartak Moskova - Ural (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
KAS Eupen - Genk (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Udinese - Sampdoria (Futbol)
Canlı19:00
Turkcell TV+
Chelsea - Manchester City (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Levante - Alaves (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Galatasaray - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası - 1/2 Final (Voleybol)
Canlı20:45
Tivibu Spor 3
PSV - Willem II (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Rennes - Caen (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı21:25
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Leganes - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
M.Briedis - M.Perez (Diğer)
Canlı23:25
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Ekim 2017, 09:50:11
1 EKİM

09:30
BeIN Sports
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı12:00
FB TV
F.Bahçe-Başakşehir(U17) (Futbol)
Canlı12:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 2
R.Sociedad-R.Betis (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Giresunspor-Ümraniyespor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX2
Samsunspor-Balıkesirspor (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Az Alkmaar-Feyenoord (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
Napoli-Cagliari (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Y.Malatyaspor-Konyaspor (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Azerbeycan-Türkiye (Voleybol)
Canlı15:30
NTV Spor
C.Burgge-Gent (Futbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 3
Heerenven-Ajax (Futbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
Elazığspor-Rizespor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
SPAL-Crotone (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Lazio-Sassuolo (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Chievo-Fiorentina (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Benevento-Inter (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 2
Troyes-S.Etiennne (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Torino-Verona (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Alanyaspor-G.Birliği (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Barcelona-Las Palmas (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Hollanda-Sırbistan (Voleybol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX2
Angers-Lyon (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Adanaspor-BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Anderlecht-S.Liege (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Milan-Roma (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 4
Villarreal-Eibar (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Valencia-A.Bilbao (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Beşiktaş-Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Göztepe-Başakşehir (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:15
Tivibu Spor 3
Sporting-Porto (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
R.Madrid-Espanyol (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Atalanta-Juventus (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Cruzeiro - Corinthians (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Nice-Marsilya (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 02 Ekim 2017, 11:17:37
2 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Yüz Yüze Futbol (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Türkiye-Almanya(Ampute) (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı21:15
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 03 Ekim 2017, 11:49:26
3 EKİM

12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı16:20
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 04 Ekim 2017, 10:17:11
4 EKİM

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport
Snooker Avrupa Masters (Diğer)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Serie A'da Geçen Hafta (Futbol)
Canlı16:20
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:20
TRT Spor
Set Maç Smaç (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Banvit - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı20:00
Eurosport
Snooker Avrupa Masters (Diğer)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:00
Fox Sports
Dart Grand Prix G.Price - B.van de Pas (Diğer)
Canlı21:45
Fox Sports
Dart Grand Prix M.Suljovic - S.West (Diğer)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
Valencia Basket - Obradoiro CAB (Basketbol)
Canlı23:15
Fox Sports
Dart Grand Prix P.Wright - M.King (Diğer)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 05 Ekim 2017, 10:48:54
5 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Türkiye - İspanya (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:15
NTV Spor
Mircea Lucescu (Futbol)
Canlı18:45
NTV Spor
Antrenman Türkiye (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Fransa - Karadağ (Futbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor
Bilbao Basket - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Büyük Oyunlar (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
İngiltere - Slovenya (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı23:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Ekim 2017, 09:46:16
6 EKİM

09:30
BeIN Sports 3
J.Ostapenko - S.Cirstea (Tenis)
Canlı10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:30
BeIN Sports 3
B.Strycova - P.Kvitova (Tenis)
Canlı11:55
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı12:30
TRT Spor
CMAS Serbest Dalış Outdoor Avrupa Şampiyonası (Diğer)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Yeni Zelanda - Türkiye (U17) (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Portekiz Ligi raporu (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
E.Svitolina - C.Garcia (Tenis)
Canlı16:00
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı16:15
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı19:20
TRT Spor
Muhabir Saati (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
BSL Stüdyo (Basketbol)
Canlı20:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı20:15
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı20:30
A Spor
Milli Maça Doğru (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:20
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:45
TV8
Türkiye - İzlanda (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Hırvatistan - Finlandiya (Futbol)
Canlı23:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports
Milli Maç Özel (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Zeljko Obradovic Röportajı (Basketbol)
Canlı23:30
TV 8,5
Kosova - Ukrayna (Futbol)
Canlı23:30
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 07 Ekim 2017, 10:08:34
7 EKİM

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı11:30
BeIN Sports 2
WTA Pekin - 1/2 Final (Tenis)
Canlı12:30
FB TV
Fenerbahçe - Beşiktaş (U14) (Futbol)
Canlı12:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Fenerbahçe Doğuş - Banvit (Basketbol)
Canlı14:30
Eurosport
Almanya - Kosta Rika (Futbol)
Canlı14:30
FB TV
Fenerbahçe - Beşiktaş (U15) (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı15:15
BeIN Sports 3
Eskişehir Basket - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Fenerbahçe - OGM Orman (Basketbol)
Canlı16:15
Eurosport
Lombardia Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı17:00
NTV Spor
Galatasaray OB - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Türkiye - Rusya (Ampute) (Futbol)
Canlı19:00
İdman TV
Bosna Hersek - Belçika (Futbol)
Canlı19:45
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı20:00
Eurosport
Snooker Avrupa Masters (Diğer)
Canlı20:00
A Spor
Futbol Analiz (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Arman Yeter(Ankaragücü) (Diğer)
Canlı20:15
BeIN Sports 3
Tofaş - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı20:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Fiat Torino - Dinamo Sassari (Basketbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Cruzeiro - Ponte Preta (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
C.Eubank Jr - A.Yıldırım (Diğer)
Canlı22:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Beyaz Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 08 Ekim 2017, 11:05:41

8 EKİM

11:00
Tivibu Spor
Bu Maç Kaçmaz (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı11:30
BeIN Sports 2
WTA Pekin - Final (Tenis)
Canlı12:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Muratbey Uşak (Basketbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
Fuenlabrada - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Ziraat Bankası - Galatasaray HDIS (Voleybol)
Canlı14:30
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı15:15
NTV Spor
Trabzonspor - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Cumhurbaşkanlığı Binicilik Kupası (Diğer)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Büyükçekmece - Sakarya BB (Basketbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Mircea Lucescu Basın Toplantısı (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Iberostar Tenerife - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası - 1/2 Final (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Türkiye Antrenman (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Al Sadd - Trabzonspor (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Almanya - Azerbaycan (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Ukrayna - Hırvatistan (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers (Basketbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 09 Ekim 2017, 10:06:46
9 EKİM

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:30
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:15
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Türkiye - Mali (U17) (Futbol)
Canlı16:15
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Türkiye - İngiltere (Ampute) (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı20:00
A Spor
Milli Maça Doğru (Futbol)
Canlı20:45
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:45
İdman TV
Ukrayna - Hırvatistan (Futbol)
Canlı21:45
TV8
Finlandiya - Türkiye (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Ukrayna - Hırvatistan (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)
Canlı23:30
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
90+ (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 10 Ekim 2017, 10:13:20
10 EKİM

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı10:00
BeIN Sports 3
A.R.Vinolas - P.C.Busta (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
J.M.Del Potro - A.Rublev (Tenis)
Canlı13:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport 2
İspanya - Nijer (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
M.Cilic - K.Edmund (Tenis)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:50
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:25
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı17:30
Eurosport
İran - Almanya (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
A Spor
Türkiye - Macaristan (U21) (Futbol)
Canlı19:30
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı21:45
TV 8,5
Portekiz - İsviçre (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
1.Lig Gündemi (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 11 Ekim 2017, 09:36:12
11 EKİM

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı10:00
BeIN Sports 3
A.Bedene - A.Zverev (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:30
BeIN Sports 3
S.Tsitsipas - J.Isner (Tenis)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
R.Nadal - J.Donaldson (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport 2
İngiltere - Meksika (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
D.Schwartzman - R.Federer (Tenis)
Canlı17:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Set Maç Smaç (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Sidigas Avellino (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Alo beIN (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Spormix (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 4
Dinamo Sassari - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 12 Ekim 2017, 10:13:32
13 EKİM

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı10:00
BeIN Sports 3
M.Cilic - S.Johnson (Tenis)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı11:30
BeIN Sports 3
G.Simon - R.Gasquet (Tenis)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
R.Nadal - F.Fognini (Tenis)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
TRT Spor
Türkiye - Paraguay (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
A.Dolgopolov - R.Federer (Tenis)
Canlı16:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Sınırsız Futbol (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Anadolu Efes - Real Madrid (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Avrupa'dan Futbol (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı21:00
BeIN SportsMAX1
Olimpiakos - Baskonia (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Unicaja Malaga - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Flamengo - Fluminense (Futbol)
Canlı23:00
Fox Sports
Günün Maçı (Diğer)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 13 Ekim 2017, 10:53:25
14 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
V.Troicki - J.M.Del Potro (Tenis)
Canlı13:15
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
Eurosport 2
Gine - Almanya (Futbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
R.Gasquet - R.Federer (Tenis)
Canlı17:00
TRT Spor
Dürüst Oyun (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport 2
İspanya - Kuzey Kore (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
BB Erzurumspor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı18:40
A Spor
Voleybol A (Voleybol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Akhmat - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Zalgiris Kaunas - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Gençlerbirliği - Beşiktaş (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Süper Lig Analiz (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 3
Khimki Moskova - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
St.Johnstone - Glasgow Rangers (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Lyon - Monaco (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Barcelona Lassa - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN SportsMAX1
Espanyol - Levante (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Ekim 2017, 10:59:56
15 EKİM

11:00
BeIN Sports
beIN Euroleague (Basketbol)
Canlı11:30
BeIN Sports 4
ATP Şangay Yarı Final (Tenis)
12:00
TRT Spor
Spor Hafta Sonu (Futbol)
12:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 4
ATP Şangay - Yarı Final (Tenis)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Ümraniyespor - Elazığspor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 4
İtalya Açık Golf - Monza (Diğer)
Canlı13:50
TRT Spor
53. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu (Diğer)
14:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Diğer)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Athletic Bilbao - Sevilla (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı14:30
Turkcell TV+
Liverpool - Manchester United (Futbol)
15:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı15:00
NTV Spor
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu - 5.Etap(Selçuk-İzmir) (Diğer)
Canlı15:15
BeIN Sports 3
Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
Balıkesirspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Türk Telekom - Samsun Anakent (Basketbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 2
Antalyaspor - Göztepe (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
M.Başakşehir - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX2
Crystal Palace - Chelsea (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
İstanbul BB - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Arkas - Afyon Bld. (Voleybol)
Canlı17:00
Turkcell TV+
Manchester City - Stoke City (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 4
Getafe - Real Madrid (Futbol)
Canlı17:30
Eurosport
İngiltere - Irak (FIFA U17 Dünya Kupası) (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Gaziantep FK - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
JDA Dijon - PSG (Futbol)
18:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Krasnodar - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Juventus - Lazio (Futbol)
Canlı19:30
Turkcell TV+
Watford - Arsenal (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
A.Konyaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 4
Ajax - Sparta Rotterdam (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Alaves - Real Sociedad (Futbol)
Canlı20:15
BeIN Sports 3
Muratbey Uşak - Tofaş (Basketbol)
21:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Guingamp - Rennes (Futbol)
21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
21:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Libertas Pesaro - Virtus Bologna (Basketbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Feyenoord - Zwolle (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Roma - Napoli (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Barcelona (Futbol)
Canlı22:00
Tivibu Spor
C.Groves - J.Cox (Boks) (Diğer)
22:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
22:30
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı03:00
Memphis Grizzlies - NO Pelicans (Basketbol)
Canlı05:30
GS Warriors - Sacramento Kings (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 15 Ekim 2017, 11:02:50
16 EKİM

11:30
BeIN Sports 2
D.Gavrilova - A.Pavlyuchenkova (Tenis)
Canlı12:15
TRT Spor
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Diğer)
Canlı12:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Ç.Rizespor - Samsunspor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Sakarya BB - Trabzonspor (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX2
Ankaragücü - Boluspor (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
Fiorentina - Udinese (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 3
Morabanc Andorra - Gran Canaria (Basketbol)
Canlı13:30
BeIN Sports 2
Eibar - Deportivo (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Kasımpaşa - Sivasspor (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
Ufa - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Türkiye Offroad Şampiyonası (Diğer)
Canlı15:15
NTV Spor
Darüşşafaka - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 3
VVV Venlo - PSV (Futbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
Altınordu - Adanaspor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Sassuolo - Chievo (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı16:00
BeIN Sports 4
Bordeaux - Nantes (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Crotone - Torino (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Cagliari - Genoa (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 3
Sampdoria - Atalanta (Futbol)
Canlı16:30
TRT Spor
Fenerbahçe - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Trabzonspor - Akhisar Bld (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 2
Girona - Villarreal (Futbol)
Canlı17:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Adana Demirspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Montpellier - Nice (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı18:45
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Oostende - Club Brugge (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 3
Zenit - Arsenal Tula (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Fenerbahçe - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Banvit - Eskişehir Basket (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Malaga - Leganes (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Valencia Basket - Real Madrid (Basketbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Inter - Milan (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Real Betis - Valencia (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Strasbourg - Marsilya (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 16 Ekim 2017, 11:20:13
17 EKİM

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 3
E.Makarova - A.Cornet (Tenis)
Canlı14:30
Eurosport 2
Kolombiya - Almanya (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Tenis Raporu (Tenis)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
L.Tsurenko - C.McHale (Tenis)
Canlı17:25
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı17:30
Eurosport 2
Paraguay - ABD (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Manisaspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
A.Sasnovich - T.Babos (Tenis)
Canlı20:00
A Spor
Futbol A (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
O.Pervushina - Y.Putintseva (Tenis)
Canlı20:00
BeIN Sports
Bursaspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı20:25
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı21:15
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Verona - Benevento (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 17 Ekim 2017, 11:20:46
17 EKİM

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
11:50
TRT Spor
Pota (Basketbol)
14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı14:30
Eurosport
Fransa U17 - İspanya U17 (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Monaco - Beşiktaş (UEFA Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı17:00
Eurosport
İngiltere U17 - Japonya U17 (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
19:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı19:15
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Juventus Utena (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
90+ (Maça doğru) (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 3
Oostende - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı21:45
TRT 1
Monaco - Beşiktaş (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Real Madrid - Tottenham (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Manchester City - Napoli (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 82
Leipzig - Porto (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Devre arası) (Futbol)
Canlı23:40
NTV Spor
90+ Maç sonu) (Futbol)
Canlı23:45
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Ekim 2017, 10:17:33
19 EKİM

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports 3
A.Sasnovich - D.Kasatkina (Tenis)
Canlı13:30
TRT Spor
Spor Heryerde (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 3
I.C.Begu - V.Lapko (Tenis)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
J.Goerges - L.Tsurenko (Tenis)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 2
Astana - Maccabi Tel Aviv (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
WTA Moskova - 1/4 Final (Tenis)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 4
Kızılyıldız - Arsenal (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Nice - Lazio (Futbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı20:00
TRT 1
A.Konyaspor - Salzburg (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı21:15
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Olimpia Milano - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Real Madrid - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 2
Hoffenheim - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 82
Villarreal - Slavia Prag (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 4
Everton - Lyon (Futbol)
Canlı22:05
Tivibu Spor 3
Milan - AEK (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı23:30
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Ekim 2017, 13:13:44
20 EKİM

13:30
TRT Spor
Tenis Dünyası (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
WTA Moskova - 1/2 Final (Tenis)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
WTA Moskova - 1/2 Final (Tenis)
Canlı17:15
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Adanaspor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 4
Kızılyıldız - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Süper Lig Analiz (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Antalyaspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Göztepe - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı21:00
BeIN SportsMAX1
Olympiakos - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Avrupa Futbolu (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Mouscron - Standard Liege (Futbol)
Canlı21:45
BeIN SportsMAX2
St.Etienne - Montpellier (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Fransa - İngiltere (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Valencia Basket - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:45
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Ekim 2017, 10:03:00
21 EKİM

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
BeIN Sports
beIN Euroleague (Basketbol)
Canlı12:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Futbol)
Canlı12:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı13:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX2
İstanbulspor - Altınordu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Muratbey Uşak - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 4
WTA Moskova - Final (Tenis)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Denizlispor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
OGM Orman - Mersin BB (Basketbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor 2
ATP Stockholm - 1/2 Final (Tenis)
Canlı14:00
BeIN Sports
Osmanlıspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı14:15
Tivibu Spor
Hibernian - Celtic (Futbol)
Canlı15:15
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
ATP Stockholm - 1/2 Final (Tenis)
Canlı16:00
TRT Spor
Eczacıbaşı - Beşiktaş (Voleybol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 3
ATP Antwerp - 1/2 Final (Tenis)
Canlı16:30
BeIN Sports
Akhisar Bld - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Düzce Bld. - Türk Telekom (Basketbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Tofaş - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
Huddersfield - Manchester Utd (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX1
Newcastle - Crystal Palace (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX2
Stoke - Bournemouth (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Monaco - Caen (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Spartak Moskova - Amkar (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Sampdoria - Crotone (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Y.Malatyaspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Valencia - Sevilla (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı19:30
BeIN SportsMAX1
Gaziantepspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı20:15
BeIN Sports 3
Büyükçekmece - Banvit (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Nantes - Guingamp (Futbol)
Canlı21:20
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Napoli - Inter (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Barcelona - Malaga (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 3
Umana Venezia - Vanoli Cremona (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN SportsMAX1
Vasco Da Gama - Coritiba (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Sao Paulo - Flamengo (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor
Porto - Paços Ferreira (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
Extra Time (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Ekim 2017, 10:44:21
22 EKİM

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı12:30
Eurosport
Supersport - 1.Yarış (Motor Sporları)
Canlı13:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
AÇ Giresunspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Sakarya BB (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX2
Ümraniyespor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 2
Villarreal - Las Palmas (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 3
Estudiantes - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı13:30
TRT Spor
AGÜ Spor - Beşiktaş (Basketbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor
PSV - Heracles (Futbol)
Canlı13:30
Tivibu Spor 2
Chievo - Verona (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Sivasspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı14:00
Eurosport
Supersport - 2.Yarış (Motor Sporları)
Canlı15:00
Eurosport
Snooker İngiltere Açık - Final (Diğer)
Canlı15:15
NTV Spor
Fenerbahçe Doğuş - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor
Feyenoord - Ajax (Futbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
Eskişehirspor - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX2
Elazığspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı15:30
TRT Spor
Ziraat Bankası - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 3
Milan - Genoa (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor 2
Torino - Roma (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Kayserispor - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Trabzonspor - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 4
Celta Vigo - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX2
Troyes - Lyon (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Boluspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Udinese - Juventus (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Real Madrid - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Galatasaray - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Leganes - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Aves - Benfica (Futbol)
Canlı21:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 3
Real Madrid - Eibar (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Lazio - Cagliari (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Sao Paulo - Flamengo (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 2
Marsilya - PSG (Futbol)
Canlı22:15
Tivibu Spor 3
Sporting Lisbon - GD Chaves (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
Extra Time (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Serie A Raporu (Futbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Ekim 2017, 10:43:14
23 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 3
S.Halep - C.Garcia (Tenis)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
C.Wozniacki - E.Svitolina (Tenis)
Canlı17:00
Sportstv
Spor 360 (Futbol)
Canlı17:15
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:00
Sportstv
Son Periyot (Basketbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Eskişehir Basket - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Beşiktaş - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 2
Real Sociedad - Espanyol (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı21:50
Sportstv
Futbol Center (Futbol)
Canlı21:55
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Fransa - Gana (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 3
Deportivo - Girona (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Ekim 2017, 11:56:29

24 EKİM


12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:00
A Spor
Sarıyer - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 3
V.Williams - J.Ostapenko (Tenis)
Canlı14:30
A Spor
Etimesgut Bld. - Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:00
A Spor
Altınordu - Kars 36 (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
G.Muguruza - K.Pliskova (Tenis)
Canlı17:00
A Spor
Kasımpaşa - Niğde Bld. (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Galatasaray - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı18:30
A Spor
A.Alanyaspor - Edirnespor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Zielona Gora (Basketbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Leverkusen - Union Berlin (Futbol)
Canlı20:30
A Spor
Akhisar Bld. - 24 Erzincanspor (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Cartagena - Sevilla (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Inter - Sampdoria (Futbol)
Canlı21:45
NTV Spor
Magdeburg - B.Dortmund (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Hibernian - Hearts (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
Murcia - Barcelona (Futbol)
Canlı22:30
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı22:45
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Ekim 2017, 10:32:06
25 EKİM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:00
A Spor
Ofspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
A Spor
Çorum Bld. - Trabzonspor (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 2
S.Halep - C.Wozniacki (Tenis)
Canlı14:30
Eurosport
Brezilya - İngiltere (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 2
E.Svitolina - C.Garcia (Tenis)
Canlı16:30
A Spor
Elazığspor - Sivas Bld. (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı17:00
A Spor
Gençlerbirliği - Tuzlaspor (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Filenin Yıldızları (Voleybol)
Canlı17:30
Eurosport
Mali - İspanya (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
A Spor
Sivasspor - Kızılcabölükspor (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Beylikdüzü - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı18:45
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
Atalanta - Verona (Futbol)
Canlı19:30
NTV Spor
Hertha Berlin - Köln (Futbol)
Canlı19:45
BeIN SportsMAX2
Lille - Valenciennes (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Formentera - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Buducnost - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı20:30
A Spor
Osmanlıspor - Karagümrük (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı21:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Oldenburg - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı21:45
NTV Spor
Leipzig - Bayern Münih (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Bologna - Lazio (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Cagliari - Benevento (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Chievo - Milan (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Fiorentina - Torino (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor
Sassuolo - Udinese (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Genoa - Napoli (Futbol)
Canlı22:05
BeIN SportsMAX2
Strasbourg - St.Etienne (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 2
Elche - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı22:30
BeIN SportsMAX1
Eibar - Celta Vigo (Futbol)
Canlı22:30
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor
Serie A Raporu (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 26 Ekim 2017, 12:34:49
26 EKİM


10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:00
BeIN Sports 3
K.Pliskova - J.Ostapenko (Tenis)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:00
A Spor
Y.Altındağ Bld. - Bursaspor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:30
BeIN Sports 3
G.Muguruza - V.Williams (Tenis)
Canlı14:30
A Spor
Yeşil Bursa - Kayserispor (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı16:30
A Spor
A.Selçukspor - Boluspor (Futbol)
Canlı17:00
A Spor
AÇ Giresunspor - Menemen Bld. (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
A Spor
Manisaspor - Hatayspor (Futbol)
Canlı19:00
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı20:30
A Spor
K.Karabükspor - Keçiörengücü (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Lleida - Real Sociedad (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Avrupa Futbol Ekranı (Futbol)
Canlı21:30
BeIN SportsMAX1
Deportivo - Las Palmas (Futbol)
Canlı21:30
NTV Spor
Antwerp - Standard Liege (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 2
Fuenlabrada - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:30
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı22:30
BeIN SportsMAX2
Tenerife - Espanyol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 27 Ekim 2017, 18:46:43
27 EKİM

19:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor 2
A.Tula-CSKA (Futbol)
Canlı20:00
BeINSport Haber
A.Efes-CSKA Moskov (Basketbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Kasımpaşa-Göztepe (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor 3
Benfica - Feirense (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports 2
Panathinaikos - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
PSG-Nice (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 28 Ekim 2017, 10:14:10
28 EKİM

10:30
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Banvit - Trabzonspor (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Balıkesirspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Gençlerbirliği-Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Alaves - Valencia (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Hearts - Glasgow Rangers (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Vakıfbank - Galatasaray (Voleybol)
Canlı15:15
NTV Spor
Beşiktaş-Muratbey Uşak (Basketbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
M.Başakşehir - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 2
WBA - Manchester City (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX1
Watford - Stoke (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Liverpool - Huddersfield (Futbol)
Canlı17:00
BeIN SportsMAX2
Crystal Palace - West Ham (Futbol)
Canlı17:15
BeIN Sports 3
Sevilla - Leganes (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Bordeaux - Monaco (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
KAS Eupen - Anderlecht (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Milan - Juventus (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Villarreal (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı19:30
BeIN SportsMAX1
Altınordu - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı20:15
BeIN Sports 3
Gaziantep- Eskişehir Basket (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports 4
Montpellier - Rennes (Futbol)
Canlı21:20
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:45
BeIN Sports 2
Athletic Bilbao - Barcelona (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 2
Roma-Bologna (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 4
Boavista - Porto (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 29 Ekim 2017, 09:50:42
29 EKİM


10:00
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Darüşşafaka - P. Karşıyaka (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
BB Erzurumspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX2
Gaziantep FK - Elazığspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
K.Karabükspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
A.Konyaspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Beşiktaş - Galatasaray(K) (Basketbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 3
Barcelona Lassa - Murcia (Basketbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 4
Vitesse - PSV (Futbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Benevento - Lazio (Futbol)
Canlı15:15
NTV Spor
Sakarya BB - Tofaş (Basketbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
A.Demirspor - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Bursaspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor
Zenit - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Galatasaray OB - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Lyon - Metz (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 3
Crotone - Fiorentina (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
Napoli - Sassuolo (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 82
Sampdoria - Chievo (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 4
Udinese - Atalanta (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Manisaspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 2
Girona - Real Madrid (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
Toulouse - St.Etienne (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
İstanbul BB - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Trabzonspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Valencia Basket - Gran Canaria (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Ponte Preta - Corinthians (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Malaga - Celta Vigo (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Lille - Marsilya (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 31 Ekim 2017, 19:42:34
31 EKİM

20:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı20:00
BJKTV
Şenol Güneş Basın Toplantısı (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Nymburk - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Pınar Karşıyaka - Hapoel Holon (Basketbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 82
Celtic - Bayern Münih (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 4
Olympiakos - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
PSG - Anderlecht (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Atletico Madrid - Karabağ (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Manchester Utd. - Benfica (Futbol)
Canlı22:45
TRT 1
Roma - Chelsea (Futbol)




SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 01 Kasım 2017, 22:09:12
1 KASIM

22:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 3
D.Goffin - A.Mannarino (Tenis)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Porto - Leipzig (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Napoli - Manchester City (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 4
Tottenham - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 82
Liverpool - Maribor (Futbol)
Canlı23:00
BeINSport Haber
beIN Bugün (Futbol)
Canlı03:00

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 06 Kasım 2017, 11:13:38
6 KASIM

11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı16:00
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı17:25
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 3
Trabzonspor - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı20:00
A Spor
Futbol A (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:15
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı23:00
BeINSport Haber
Haftanın Gündemi (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 14 Kasım 2017, 09:09:22
14 KASIM

09:30
Eurosport
Snooker Masters (Diğer)
Canlı10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeIN Sports
Sürmanşet (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı13:30
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı16:20
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı17:00
A Spor
Türkiye - Belçika (Futbol)
Canlı18:00
TRT Spor
Eczacıbaşı - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
BSL Stüdyo (Basketbol)
Canlı19:30
Tivibu Spor
Arjantin - Nijerya (Futbol)
Canlı20:00
S Sport
Banvit - Estudiantes (Basketbol)
Canlı20:00
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı20:45
Eurosport
Fransa - Yeni Zelanda (Rugby) (Diğer)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı22:00
Fox Sports
Grand Slam of Darts (Diğer)
Canlı22:00
S Sport
Ludwigsburg - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı22:05
BeIN Sports 3
Maccabi Fox - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı22:30
BeIN Sports 4
Baskonia - Real Madrid (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Almanya - Fransa (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Portekiz - ABD (Futbol)
Canlı22:45
TV 8,5
İrlanda - Danimarka (Futbol)
Canlı23:00
TRT Spor
İngiltere - Brezilya (Futbol)
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 18 Kasım 2017, 10:36:10
18 KASIM

10:30
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı11:00
BeIN Sports
beIn Euroleague (Basketbol)
Canlı11:00
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı12:00
Tivibu Spor
SKA Khabarovsk - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı12:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Manisaspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX2
BB Erzurumspor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Fenerbahçe - Eczacıbaşı (Voleybol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Bursaspor - Göztepe (Futbol)
Canlı15:00
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı15:00
BeIN Sports 2
Getafe - Alaves (Futbol)
Canlı15:15
BeIN Sports 3
Trabzonspor - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı15:30
Tivibu Spor 2
Ross Country - Celtic (Futbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
Adana Demirspor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı15:30
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı16:00
Tivibu Spor
Türk Telekom - Bakırköy Basket (Basketbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
A.Konyaspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı16:30
Tivibu Spor 3
Krasnodar - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı17:00
NTV Spor
Sakarya BB - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Yakındoğu Üni. - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı17:30
BeIN Sports 2
Premier Lig Cumartesi (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 2
Liverpool - Southampton (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
WBA - Chelsea (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 3
Leganes - Barcelona (Futbol)
Canlı18:45
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
PSG - Nantes (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
M.Başakşehir - Galatasaray (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports 2
Premier Lig Cumartesi (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Roma - Lazio (Futbol)
Canlı20:15
BeIN Sports 3
Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Feyenoord - VVV Venlo (Futbol)
Canlı20:30
BeIN SportsMAX1
Fulham - Derby County (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Sevilla - Celta Vigo (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Strasbourg - Rennes (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Standard Liege - Oostende (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
NAC Breda - Ajax (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Napoli - Milan (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Real Madrid (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
G.Dimitrov - J.Sock (Tenis)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 19 Kasım 2017, 13:03:35
19 KASIM

13:00
BeIN SportsMAX2
Balıkesirspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Samsunspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 4
Malaga - Deportivo (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
Anzhi - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports 2
Gençlerbirliği - Kayserispor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Hatay BB - Galatasaray (Basketbol)
Canlı14:15
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 3
Morabanc Andorra - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı14:30
Tivibu Spor 2
Crotone - Genoa (Futbol)
Canlı15:15
NTV Spor
Eskişehir Basket - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
Altınordu - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Trabzonspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
SPAL - Fiorentina (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
Sampdoria - Juventus (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Halkbank - Maliye Piyango (Voleybol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Benevento - Sassuolo (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 4
Caen - Nice (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Torino - Chievo (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor
Udinese - Cagliari (Futbol)
Canlı17:00
BeIN Sports 3
Tofaş - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı17:15
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Ç.Rizespor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı18:30
BeINSport Haber
beIN FC (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor
Zenit - Tosno (Futbol)
Canlı19:00
BeIN Sports 4
Lyon - Montpellier (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Fenerbahçe - Sivasspor (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports 3
Muratbey Uşak - Banvit (Basketbol)
Canlı20:15
Tivibu Spor 2
Olimpia Milano - Sidigas Avellino (Basketbol)
Canlı20:30
Tivibu Spor 3
Barcelona Lassa - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı21:30
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı22:00
BeIN SportsMAX1
Flamengo - Corinthians (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Inter - Atalanta (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 3
Athletic Bilbao - Villarreal (Futbol)
Canlı23:30
Toronto Raptors - Washington Wizards (Basketbol)
Canlı23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 20 Kasım 2017, 17:24:25
20 KASIM

17:00
Sportstv
Spor 360 (Futbol)
Canlı18:00
Sportstv
Son Periyot (Basketbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Gaziantepspor - Boluspor (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:30
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı19:15
TRT Spor
Avrupa Sahnesi Özel (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
K.Karabükspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Futbol A (Futbol)
Canlı20:00
Sportstv
Sport Center (Futbol)
Canlı20:30
TRT Spor
Basın Tribünü (Futbol)
Canlı22:00
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı22:25
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Verona - Bologna (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Eibar - Real Betis (Futbol)
Canlı23:00
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 21 Kasım 2017, 09:46:15
21 KASIM

10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
Tivibu Spor
Beşiktaş - Porto (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı15:15
TRT Spor
Pota (Basketbol)
Canlı16:00
Eurosport
Snooker Kuzey İrlanda Açık (Diğer)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı17:30
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı19:00
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı20:00
TRT 1
Beşiktaş - Porto (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Spartak Moskova - Maribor (Futbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Monaco - Leipzig (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
B.Dortmund - Tottenham (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 4
Sevilla - Liverpool (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 82
Napoli - Shakhtar Donetsk (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 22 Kasım 2017, 09:46:17
22 KASIM


10:00
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport 2
Norveç - İsveç Körling (Diğer)
Canlı16:00
BeIN Sports
İngiltere'den Futbol (Futbol)
Canlı16:00
Eurosport
Snooker Kuzey İrlanda Açık (Diğer)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor 4
Juventus - Barcelona (Gençlik Ligi) (Futbol)
Canlı18:00
Tivibu Spor
Karesispor - Türk Telekom (Basketbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı18:45
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı20:00
A Spor
Futbol Meydanı (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
CSKA Moskova - Benfica (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Karabağ - Chelsea (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Alo beIN (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Spormix (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı22:00
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 4
PSG - Celtic (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 3
Atletico Madrid - Roma (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Juventus - Barcelona (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Ipswich Town - Sheffield W. (Futbol)
Canlı23:00
BeINSport Haber
Haftanın Gündemi (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 23 Kasım 2017, 11:17:37
23 KASIM

11:00
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı11:05
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı12:00
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı12:20
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı14:00
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı16:00
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
Tivibu Spor 2
Astana - Villarreal (Futbol)
Canlı19:45
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı20:00
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı21:00
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı21:00
TRT 1
A.Konyaspor - Marsilya (Futbol)
Canlı21:00
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı21:00
BeINSport Haber
Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Brose Bamberg - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı22:45
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı23:00
BeINSport Haber
Haftanın Gündemi (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 3
Barcelona Lassa - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 82
Braga - Hoffenheim (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 4
Lyon - Apollon Limassol (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 3
Milan - Austria Vienna (Futbol)
23:05
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı23:05
Tivibu Spor 2
Ludogorets - M.Başakşehir (Futbol)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 24 Kasım 2017, 16:22:06
24 KASIM

16:00
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı18:00
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı19:00
NTV Spor
Türkiye - Letonya (Basketbol)
Canlı19:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı20:00
BeIN Sports
Osmanlıspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı20:00
Fox Sports
TCU - Baylor (Diğer)
Canlı20:45
BeIN Sports 3
Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı21:00
NTV Spor
İsveç - Ukrayna (Basketbol)
Canlı21:45
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Panathinaikos - Real Madrid (Basketbol)
Canlı22:30
Tivibu Spor 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı22:30
İdman TV
Hannover - Stuttgart (Futbol)
Canlı22:45
BeIN SportsMAX1
Unicaja Malaga - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı22:45
BeIN SportsMAX2
St.Etienne - Strasbourg (Futbol)
Canlı23:00
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Leganes (Futbol)
Canlı23:00
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)



SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: KARTAL DEMİR - 25 Kasım 2017, 11:18:12
25 KASIM


11:00
BeIN Sports
beIN Euroleague (Basketbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
İstanbulspor - Samsunspor (Futbol)
Canlı13:00
BeIN SportsMAX1
Adanaspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı14:00
BeIN Sports
Göztepe - Akhisarspor (Futbol)
Canlı14:00
TRT Spor
Nilüfer Bld. - Halkbank (Voleybol)
Canlı15:00
BeIN Sports 3
Alaves - Eibar (Futbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX2
Elazığspor - Boluspor (Futbol)
Canlı15:30
BeIN SportsMAX1
AÇ Giresunspor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı15:30
BeIN Sports 2
Barnsley - Leeds United (Futbol)
Canlı16:30
BeIN Sports
Yeni Malatyaspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı17:00
Tivibu Spor 2
Bologna - Sampdoria (Futbol)
Canlı17:00
TRT Spor
Vakıfbank - Fenerbahçe (Voleybol)
Canlı18:00
BeIN Sports 3
Tottenham - West Bromwich (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX2
Swansea - Bournemouth (Futbol)
Canlı18:00
BeIN Sports 4
Newcastle - Watford (Futbol)
Canlı18:00
BeIN SportsMAX1
Crystal Palace - Stoke (Futbol)
Canlı18:15
BeIN Sports 2
Real Madrid - Malaga (Futbol)
Canlı18:25
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı18:30
BeINSport Haber
beIn Asist (Futbol)
Canlı18:40
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı19:30
BeIN Sports
Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 2
Sassuolo - Verona (Futbol)
Canlı20:00
Tivibu Spor 3
Chievo - SPAL (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 2
Sheffield Utd - Birmingham (Futbol)
Canlı20:30
BeIN Sports 3
Real Betis - Girona (Futbol)
Canlı21:00
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı21:15
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı21:25
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı21:30
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı21:45
Tivibu Spor 4
Groningen - Feyenoord (Futbol)
Canlı22:00
TV 8,5
WBA Ağır Sıklet, M.Charr - A.Ustinov (Diğer)
22:00
BeIN SportsMAX1
Fluminense - Sport Recife (Futbol)
Canlı22:00
BeIN Sports 4
Caen - Bordeaux (Futbol)
Canlı22:30
BeIN Sports
beIn Extra Time (Futbol)
Canlı22:30
NTV Spor
Waasland Beveren - Charleroi (Futbol)
Canlı22:30
TV 8,5
WBA Süper Hafif SıkleT, S.Maxwell - R.Oszkar (Diğer)
Canlı22:45
BeIN Sports 2
Levante - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı22:45
Tivibu Spor 2
Cagliari - Inter (Futbol)
Canlı23:30
Tivibu Spor 3
Aves - Porto (Futbol)
23:30
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
23:45
Eurosport
Snooker Kuzey İrlanda Açık (Diğer)


SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 26 Kasım 2017, 15:05:24
26.11.2017

08:00   
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı
09:00   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
09:10   
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı
09:30   
BeINSport Haber
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı
11:30   
TRT Spor
Şahinbey Bld. - Osmanlı Engelli (Diğer)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Ümraniyespor - Altınordu (Futbol)
Canlı
13:15   
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı
14:00   
Tivibu Spor 2
Rubin Kazan - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 3
Deportivo - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 2
Bursaspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
Sivasspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor
Ajax - Roda (Futbol)
Canlı
14:30   
TRT Spor
Fenerbahçe - Hatay BB (Basketbol)
Canlı
15:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Eskişehirspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports 4
Formula 1 Abu Dabi GP (Motor Sporları)
Canlı
16:30   
BeIN Sports 2
Southampton - Everton (Futbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
Kasımpaşa - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı
16:30   
Tivibu Spor
Türk Telekom - Akhisar Bel (Basketbol)
Canlı
16:30   
NTV Spor
Genk - Standard Liege (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 2
Udinese - Napoli (Futbol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports 3
Nice - Lyon (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 4
Milan - Torino (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 3
Genoa - Roma (Futbol)
Canlı
17:00   
TRT Spor
Ziraat Bankası - Halkbank (Voleybol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Gaziantep FK - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı
18:00   
Tivibu Spor
Motherwell - Celtic (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Ukrayna - Türkiye (Basketbol)
Canlı
18:15   
BeIN Sports 4
Real Sociedad - Las Palmas (Futbol)
Canlı
18:30   
BeINSport Haber
beIn FC (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 3
Marsilya - Guingamp (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Antalyaspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Lazio - Fiorentina (Futbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 2
Villarreal - Sevilla (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 3
Paços Ferreira - Sporting Lisbon (Futbol)
Canlı
21:00   
NBA TV
Greensboro Swarm - Maine Red Claws (Basketbol)
Canlı
21:15   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
21:25   
NTV Spor
%100 Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIn FC (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIn Extra Time (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
Valencia - Barcelona (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Juventus - Crotone (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 2
Monaco - PSG (Futbol)
Canlı
23:15   
Tivibu Spor 3
Benfica - Vitoria Setubal (Futbol)
Canlı
23:30   
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı

Sporx
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 27 Kasım 2017, 14:51:43


27.11.2017 Pazartesi

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Denizlispor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Basın Tribünü (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Kayserispor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı
21:45   
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı
22:25   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
QPR - Brentford (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor
Atalanta - Benevento (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 2
Espanyol - Getafe (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 4
Fransa - İsveç (Kadınlar) (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 28 Kasım 2017, 14:18:57
28.11.2017 Salı

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Diğer)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Diğer)
Canlı
13:00   
A Spor
Kars 36 - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Diğer)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı
14:30   
A2TV
Beşiktaş - Manisaspor (Futbol)
Canlı
14:45   
A Spor
Ankara Demir - Akhisarspor (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 3
Cagliari - Pordenone (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Muratbey Uşak (Basketbol)
Canlı
18:00   
A Spor
Osmanlıspor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
20:00   
Tivibu Spor 3
SPAL - Cittadella (Futbol)
Canlı
20:15   
BeIN Sports 3
Fenerbahçe Doğuş - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı
20:30   
A Spor
Galatasaray - Sivas Bld (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN SportsMAX1
Leganes - Valladolid (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports 4
Malaga - Numancia (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Leicester - Tottenham (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 3
Sampdoria - Pescara (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 3
WBA - Newcastle (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN SportsMAX2
Bordeaux - St.Etienne (Futbol)
Canlı
23:30   
BeIN Sports 4
Celta Vigo - Eibar (Futbol)
Canlı
23:30   
BeIN Sports 4
Levante - Girona (Futbol)
Canlı
23:30   
Tivibu Spor 2
Real Madrid - Fuenlabrada (Futbol)
Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 29 Kasım 2017, 13:48:24
29.11.2017 Çarşamba

06:00   

Sacramento Kings - Milwaukee Bucks (Basketbol)
Canlı
07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:00   
A Spor
Batman Petrol - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
14:30   
A2TV
Kasımpaşa - Boluspor (Futbol)
Canlı
16:00   
A Spor
Sivasspor - Bucaspor (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:30   
A2TV
K.Karabükspor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 3
Sassuolo - Bari (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Galatasaray OB - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 4
Gaziantep Basket - Tofaş (Basketbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:45   
A Spor
Adanaspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Filenin Yıldızları (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 3
Chievo - Verona (Futbol)
Canlı
20:15   
NTV Spor
Darüşşafaka - Eskişehir Basket (Basketbol)
Canlı
20:15   
BeIN Sports 4
İstanbul BB - Sakarya BB (Basketbol)
Canlı
20:30   
ATV
Fenerbahçe - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports 4
Nantes - Monaco (Futbol)
Canlı
21:00   
BeIN SportsMAX2
Lyon - Lille (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor 2
Barcelona - Murcia (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor
Glasgow Rangers - Aberdeen (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
Chelsea - Swansea (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Arsenal - Huddersfield (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 3
Torino - Carpi (Futbol)
Canlı
23:00   
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN SportsMAX2
Everton - West Ham (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 4
PSG - Troyes (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports
Stoke - Liverpool (Futbol)
Canlı
23:30   
Tivibu Spor 2
Atletico Madrid - Elche (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 30 Kasım 2017, 14:11:52
30.11.2017

Perşembe

06:30   

LA Lakers - GS Warriors (Basketbol)
Canlı
07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:30   
A Spor
Orhangazi Bld. - Antalyaspor (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:30   
A Spor
AÇ Giresunspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:30   
A2TV
Kahramanmaraş - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı
17:30   
A Spor
BB Erzurumspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Trabzonspor (Basketbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 4
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 3
Udinese - Perugia (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 3
Khimki Moskova - Brose Bamberg (Basketbol)
Canlı
20:15   
NTV Spor
Banvit - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 4
Anadolu Efes - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı
20:30   
A2TV
Kayserispor - Eyüpspor (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Avrupa Futbol Ekranı (Futbol)
Canlı
21:00   
BeIN SportsMAX1
Alaves - Getafe (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN SportsMAX2
Villarreal - Ponferradina (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports 2
Espanyol - Tenerife (Futbol)
Canlı
21:45   
BeIN Sports 4
41.Dakika (Basketbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı
22:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
22:30   
BeINSport Haber
Baskonia - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 4
Valencia Basket - Olympiakos (Basketbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 3
Genoa - Crotone (Futbol)
Canlı
23:00   
BeINSport Haber
Haftanın Gündemi (Futbol)
Canlı
23:30   
BeIN Sports 2
Real Betis - Cadiz (Futbol)
Canlı
23:30   
Tivibu Spor 2
Valencia - Real Zaragoza (Futbol)
Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 01 Aralık 2017, 14:20:45

01.12.2017 Cuma

06:00   

Portland T.Blazers - Milwaukee Bucks (Basketbol)
Canlı
07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:30   
Tivibu Spor 4
Mauritus Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:30   
Eurosport 2
FIA WTCC - MAC3 (Motor Sporları)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor
NBA'de Bugün (Basketbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
17:00   
TRT Spor
Dünya Kupası Kura Çekimi Özel (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Altınordu - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı
18:00   
TRT Spor
Kura Çekimi (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Dünya Kupası Kura Çekimi Özel (Futbol)
Canlı
19:30   
Tivibu Spor 82
Arsenal Tula - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı
19:30   
Tivibu Spor
CSKA Moskova - Tosno (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 3
CSKA Moskova - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı
20:00   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı
20:30   
Tivibu Spor 2
Roma - SPAL (Futbol)
Canlı
20:30   
Tivibu Spor 4
Hero World Golf Challenge (Diğer)
Canlı
21:00   
BeIN Sports 2
Almanya - Kamerun (Diğer)
Canlı
21:15   
Tivibu Spor 3
Sporting Lisbon - Belenenses (Futbol)
Canlı
21:15   
Eurosport 2
FIA WTCC - 1.Yarış (Motor Sporları)
Canlı
22:00   
BeIN Sports 3
Panathinaikos - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
JDA Dijon - Bordeaux (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports
Leeds United - Aston Villa (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Napoli - Juventus (Futbol)
Canlı
23:00   
BeINSport Haber
Haftanın Gündemi (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 4
Real Madrid - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı
23:30   
Tivibu Spor
Porto - Benfica (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 02 Aralık 2017, 12:27:41
02.12.2017 Cumartesi

09:00   
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı
09:10   
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
10:30   
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı
12:00   
BeIN Sports
Derbiye Doğru (Futbol)
Canlı
12:30   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Büyükçekmece - Eskişehir Basket (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX2
Ç.Rizespor - Denizlispor (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Ankaragücü - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı
13:00   
NTV Spor
Derbiye Doğru (Futbol)
Canlı
13:30   
TRT Spor
Botaş - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı
13:30   
Tivibu Spor
Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (Basketbol)
Canlı
14:00   
Tivibu Spor 2
Zenit - Ural (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
Akhisar Bld - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı
15:15   
NTV Spor
İstanbul BB - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı
15:15   
BeIN Sports 3
Muratbey Uşak - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Samsunspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı
15:30   
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Seramiksan - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı
16:30   
Tivibu Spor 2
Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan (Futbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
K.Karabükspor - Göztepe (Futbol)
Canlı
17:00   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports
Derbiye Doğru (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 4
Watford - Tottenham (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Leicester - Burnley (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX2
Everton - Huddersfield (Futbol)
Canlı
18:15   
TRT Spor
Stadyum Özel (Futbol)
Canlı
18:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 2
Strasbourg - PSG (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Beşiktaş - Galatasaray (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN SportsMAX1
Fransa - Slovenya (Diğer)
Canlı
20:15   
BeIN Sports 3
Tofaş - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN SportsMAX2
Bristol City - Middlesbrough (Futbol)
Canlı
20:30   
Tivibu Spor 3
Twente - Ajax (Futbol)
Canlı
21:25   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN SportsMAX1
Monaco - Angers (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 3
Norveç - Macaristan (Diğer)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 82
Feyenoord - Vitesse (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Torino - Atalanta (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
23:00   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
23:30   
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 03 Aralık 2017, 13:59:48
03.12.2017 Pazar

09:00   
NTV Spor
Mersin Şehir Maratonu (Diğer)
Canlı
12:15   
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX2
Gaziantepspor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Sakarya BB - Banvit (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Boluspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 2
Gençlerbirliği - Sivasspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 4
Leganes - Villarreal (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
A.Konyaspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 3
Baskonia - Obradoiro CAB (Basketbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 2
Benevento - Milan (Futbol)
Canlı
15:15   
NTV Spor
Trabzonspor - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX2
Balıkesirspor - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı
15:30   
Tivibu Spor 82
Aberdeen - Glasgow Rangers (Futbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Adana Demirspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports 2
Slovenya - Romanya (Diğer)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
M.Başakşehir - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı
16:30   
Tivibu Spor
PSV - Sparta Rotterdam (Futbol)
Canlı
17:0Canlı Tivibu Spor 2
Inter - Chievo (Futbol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports 4
St.Etienne - Nantes (Futbol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 3
Fiorentina - Sassuolo (Futbol)
Canlı
17:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
18:15   
BeIN Sports 2
Getafe - Valencia (Futbol)
Canlı
18:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
18:30   
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 4
Caen - Lyon (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Fenerbahçe - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı
20:00   
BeIN SportsMAX1
Macaristan - İsveç (Diğer)
Canlı
20:30   
Tivibu Spor 2
Real Madrid - Gran Canaria (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 2
Eibar - Espanyol (Futbol)
Canlı
21:00   

Atlanta Falcons - Minnesota Vikings (Diğer)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 3
Braga - Paços Ferreira (Futbol)
Canlı
21:25   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN SportsMAX1
Vitoria - Flamengo (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
Las Palmas - Real Betis (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Sampdoria - Lazio (Futbol)
Canlı
23:00   

Long Island Nets - Raptors 905 (Basketbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 2
Montpellier - Marsilya (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 04 Aralık 2017, 14:38:50
04.12.017 Pazartesi

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
16:00   
Eurosport
Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası (Diğer)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
17:25   
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
BB Erzurumspor - Manisaspor (Futbol)
Canlı
18:00   
Sportstv
Son Periyot (Basketbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Basın Tribünü (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Trabzonspor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 2
A.Alanyaspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı
20:00   
Sportstv
Sport Center (Basketbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Crotone - Udinese (Futbol)
Canlı
21:45   
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Birmingham - Wolves (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 3
Girona - Alaves (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor
Verona - Genoa (Futbol)
Canlı
23:00   
Beyaz Tv
Derin Futbol (Futbol)

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 05 Aralık 2017, 13:59:34
05.12.2017 Salı

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
16:00   
Eurosport
Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası (Diğer)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Vakıfbank - Bursa BB (Voleybol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:45   
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı
19:00   

Raptors 905 - RG Valley Vipers (Basketbol)
Canlı
19:30   
TRT Spor
Leipzig Basın Toplantısı (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 3
İsveç - Çek Cumhuriyeti (Diğer)
Canlı
20:45   
TRT Spor
Avrupa Sahnesi Özel (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 3
Norveç - Polonya (Diğer)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Chelsea - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 4
MaCanlıter  Utd - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı
22:45   
TRT 1
Bayern Münih - PSG (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 3
Barcelona - Sporting Lisbon (Futbol)
Canlı
23:00   
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı
23:00   
BeINSport Haber
beIN Bugün (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 06 Aralık 2017, 14:00:53

06.12.2017 Çarşamba

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:30   
NTV Spor
Spor Aktüel Özel (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
İngiltere'den Futbol (Futbol)
Canlı
17:30   
BeIN Sports 2
Sırbistan - Hollanda (Diğer)
Canlı
18:00   
TRT Spor
Filenin Yıldızları (Voleybol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı
20:00   
FB TV
Fenerbahçe - Wisla Can Pack (Basketbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - JSF Nanterre (Basketbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 2
Almanya - Çin (Diğer)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Alo beIN (Futbol)
Canlı
20:00   
BeINSport Haber
Time Out (Basketbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor
Şampiyonlar Ekranı (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 3
Galatasaray OB - ReggianCanlı (Basketbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 4
Al Jazira - Auckland City (Futbol)
Canlı
20:20   
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports
Spormix (Futbol)
Canlı
21:30   
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı
22:00   
A Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı
22:00   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 3
Monaco - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 2
Brezilya - Danimarka (Diğer)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 82
Real Madrid - B.Dortmund (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Leipzig - Beşiktaş (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 3
Shakhtar Donetsk - Manchester City (Futbol)
Canlı
22:45   
Aztv
Liverpool - Spartak Moskova (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 4
Feyenoord - Napoli (Futbol)
Canlı
23:00   
BeINSport Haber
beIN Bugün (Futbol)
Canlı
23:00   
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 07 Aralık 2017, 11:12:58

07.12.2017. Perşembe

06:00   
Fox Sports
Anaheim Ducks - Ottawa Senators (Diğer)
Canlı
07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:00   
Tivibu Spor 4
Mauritus Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı
15:15   
TRT Spor
Spor Heryerde (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:45   
TRT Spor
Maça Doğru (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor
Avrupa Ligi Ekranı (Futbol)
Canlı
20:00   
A Spor
Futbol A (Futbol)
Canlı
20:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 3
Hoffenheim - Ludogorets (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 82
Dinamo Kiev - Partizan (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 4
Atalanta - Lyon (Futbol)
Canlı
21:00   
TRT 1
M.Başakşehir - Braga (Futbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports 3
Zalgiris Kaunas - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 2
İspanya - Fransa (Diğer)
Canlı
22:30   
BeIN SportsMAX1
Çekya - Norveç (Diğer)
Canlı
22:45   
TRT Spor
Maçın Ardından (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
Olimpia Milano - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı
23:00   
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı
23:05   
İdman TV
Zorya - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı
23:05   
Tivibu Spor 4
Real Sociedad - Zenit (Futbol)
Canlı
23:05   
Tivibu Spor 82
Kızılyıldız - Köln (Futbol)
Canlı
23:05   
Tivibu Spor 3
Marsilya - Salzburg (Futbol)
Canlı
23:05   
Tivibu Spor 2
Guimaraes - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı
23:05   
Tivibu Spor
Konferans Yayın (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 08 Aralık 2017, 09:52:50
08.12.2017 Cuma

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
İstanbulspor-Boluspor (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Bursaspor-Fenerbahçe (Futbol)
Canlı
21:00   
BeINSport Haber
Kızılyıldız- A.Efes (Basketbol)
Canlı
21:55   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports 4
Olympiakos-Real Madrid (Basketbol)
Canlı
22:00   
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Bordeaux - Strasbourg (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN SportsMAX1
Sheffield Utd - Bristol City (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Dundee FC - Aberdeen (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 3
Barcelona-Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 09 Aralık 2017, 12:21:13
09.12.2017

Cumartesi

09:10   
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı
09:30   
BeINSport Haber
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı
10:30   
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı
11:00   
BeIN Sports
beIN Euroleague (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX2
BB Erzurumspor - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Ümraniyespor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı
13:00   
NTV Spor
Galatasaray OB - Muratbey Uşak (Basketbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
Kasımpaşa - Trabzonspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 2
Y.Malatyaspor - Göztepe (Futbol)
Canlı
14:45   
Tivibu Spor 4
Mauritus Açık Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı
15:00   
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı
15:00   
BeIN Sports 3
Darüşşafaka - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX2
Adanaspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı
15:30   
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Gaziantep FK - Ankaragücü (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor 3
CF Pachuca - Wydad (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor
Türk Telekom - Selçuklu Bld. (Basketbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
Antalyaspor - Gençlerbirliği (FCabolnlı)
Canlı
17:00   
NTV Spor
Gaziantep Basket - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Huddersfield - Brighton (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Burnley - Watford (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX2
Crystal Palace - Bournemouth (Futbol)
Canlı
18:15   
BeIN Sports 2
Real Madrid - Sevilla (Futbol)
Canlı
18:30   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
18:45   
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 4
PSG - Lille (Futbol)
Canlı
19:00   
BeINSport Haber
beIN Asist (Futbol)
Canlı
19:30   
Tivibu Spor 82
Al Jazira - Urawa (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Galatasaray - Akhisar Bld (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Cagliari - Sampdoria (Futbol)
Canlı
20:15   
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Tofaş (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN SportsMAX2
Norwich City - Sheffield W. (Futbol)
Canlı
21:15   
Tivibu Spor 3
Benfica - Estoril (Futbol)
Canlı
21:25   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor 4
QBE Shootout Golf Turnuvası (Diğer)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
21:45   
Tivibu Spor 82
AZ Alkmaar - Heracles (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports 4
Monaco - Troyes (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Valencia - Celta Vigo (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Juventus - Inter (Futbol)
Canlı
22:45   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
23:30   
Tivibu Spor 3
Boavista - Sporting Lisbon (Futbol)
Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 10 Aralık 2017, 13:24:55
10.12.2017. Pazar

09:00   
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı
09:10   
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı
09:30   
BeINSport Haber
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
11:30   
TRT Spor
İzmir BB - Konya E.G. (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Eskişehir Basket - Trabzonspor (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Denizlispor - Samsunspor (Futbol)
Canlı
13:30   
NTV Spor
Avrupa Kross Şampiyonası (Diğer)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
Osmanlıspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 2
Real Sociedad - Malaga (Futbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 3
Real Madrid - Murcia (Basketbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 2
Chievo - Roma (Futbol)
Canlı
14:45   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
15:15   
BeIN Sports 3
Banvit - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Manisaspor - Altınordu (Futbol)
Canlı
15:30   
Tivibu Spor 82
Hibernian - Celtic (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Fenerbahçe - Çukurova Basket (Basketbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
Sivasspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı
16:30   
Tivibu Spor
Spartak Moskova - CSKA Moskova (Futbol)
Canlı
16:30   
NTV Spor
Club Brugge - Lokeren (Futbol)
Canlı
16:30   
Tivibu Spor 3
Utrecht - Feyenoord (Futbol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports 4
Amiens - Lyon (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 2
Napoli - Fiorentina (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
AÇ Giresunspor - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı
18:15   
BeIN Sports 2
Real Betis - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı
18:30   
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı
18:45   
Tivibu Spor
Ajax - PSV (Futbol)
Canlı
19:00   
BeINSport Haber
beIN FC (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 4
Nantes - Nice (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Kayserispor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports 3
Fenerbahçe Doğuş - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı
19:30   
BeIN SportsMAX2
Macaristan - Fransa (Diğer)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 3
Premier Lig Cumartesi (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Sassuolo - Crotone (Futbol)
Canlı
20:30   
Tivibu Spor 3
Estudiantes - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 2
Levante - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı
21:15   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
21:25   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN SportsMAX1
İsveç - Slovenya (Diğer)
Canlı
22:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 4
Almanya - Danimarka (Diğer)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Milan - Bologna (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Villarreal - Barcelona (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 3
Marsilya - St.Etienne (Futbol)
Canlı
23:15   
Tivibu Spor 3
Vitoria Setubal - Porto (Futbol)
Canlı
23:30   
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 11 Aralık 2017, 14:24:10
11.12.2017 Pazartesi

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeIN Sports
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:00   
TRT Spor
Kura Çekimine Doğru (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Şampiyonlar Ligi kura çekimi (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Şampiyonlar Ligi Özel (Futbol)
Canlı
15:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:00   
TRT Spor
Avrupa Ligi kura çekimi (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
17:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Eskişehirspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Sakarya BB (Basketbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Basın Tribünü (Futbol)
Canlı
19:30   
Tivibu Spor 3
Tosno - Lokomotiv Moskova (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports 2
Romanya - Çekya (Diğer)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
A.Konyaspor - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı
21:00   
A Spor
90 A (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 2
Genoa - Atalanta (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports
beIn Final (Futbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN SportsMAX1
Japonya - Hollanda (Diğer)
Canlı
22:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports
Haftanın Gündemi (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 2
Lazio - Torino (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 3
Reading - Cardiff City (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 2
Espanyol - Girona (Futbol)
Canlı
23:00   
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 12 Aralık 2017, 12:58:19
12.12.2018 Salı

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeIN Sports
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
13:30   
A Spor
Antalyaspor - Orhangazi Bld. (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:30   
A Spor
Bursaspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor
Serie A Raporu (Futbol)
Canlı
16:30   
A2TV
Boluspor - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 2
Wydad - Urawa (Futbol)
Canlı
17:30   
A Spor
Trabzonspor - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı
19:30   
A Spor
Sivas Bld. - Galatasaray (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Gremio - CF Pachuca (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor
Galatasaray OB - Buducnost (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Dinamo Sassari (Basketbol)
Canlı
21:00   
TRT Spor
Spor Heryerde (Futbol)
Canlı
21:00   
A2TV
Manisaspor - Beşiktaş (Futbol)
21:30   
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı
21:30   
A Spor
Türkiye’nin Kupası (Futbol)
Canlı
22:00   
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 2
Inter - Pordenone (Futbol)
Canlı
Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 13 Aralık 2017, 12:55:51
13.12.2016 Çarşamba

06:00   

Sacramento Kings - Phoenix Suns (Basketbol)
Canlı
06:00   
Fox Sports
Vegas GK - Carolina Hurricanes (Diğer)
Canlı
07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:30   
A Spor
Gençlerbirliği - Kars 36 (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:30   
A2TV
Akhisar Bld. - Ankara Demir (Futbol)
Canlı
15:30   
A Spor
Türkiye’nin Kupası (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:30   
A Spor
Bucaspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı
17:00   
A2TV
Y.Malatyaspor - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı
17:10   
TRT Spor
Filenin Yıldızları (Voleybol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:00   
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
Canlı
18:45   
A Spor
A.Alanyaspor - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports 3
Hollanda - Çekya (Diğer)
Canlı
19:30   
Tivibu Spor 4
Fiorentina - Sampdoria (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor
Tofaş - Energia Trento (Basketbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Al Jazira - Real Madrid (Futbol)
Canlı
20:30   
ATV
Adana Demirspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı
20:30   
Tivibu Spor 3
Groningen - PSV (Futbol)
Canlı
21:00   
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı
22:00   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
22:30   
A Spor
Türkiye’nin Kupası (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 3
Sidigas Avellino - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Milan - Verona (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 3
Feyenoord - Heerenveen (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor
Hibernian - Glasgow Rangers (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 2
Liverpool - WBA (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports
Manchester Utd - Bournemouth (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN SportsMAX2
Tottenham - Brighton (Futbol)
Canlı
23:00   
TRT Spor
Spor Bahane (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN SportsMAX1
West Ham - Arsenal (Futbol)
Canlı
23:05   
BeIN Sports 4
Strasbourg - PSG (Futbol)
Canli

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 14 Aralık 2017, 13:41:41
14.12.2017 Perşembe

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:30   
A Spor
Eyüpspor - Kayserispor (Futbol)
Canlı
14:00   
A2TV
İstanbulspor-Karabükspor (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:15   
TRT Spor
Spor Heryerde (Futbol)
Canlı
15:30   
A Spor
Türkiye’nin Kupası (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:00   
A Spor
A.Konyaspor - Batman Petrol (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı
20:00   
A Spor
M.Başakşehir - Kahramanmaraş (Futbol)
Canlı
20:30   
Tivibu Spor
Avrupa Futbol Ekranı (Futbol)
Canlı
20:45   
BeINSport Haber
Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports 4
Brose Bamberg - Olympiakos (Basketbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı
22:00   
A Spor
Türkiye’nin Kupası (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
Real Madrid - Barcelona Lassa (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor
Ajax - Excelsior (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 2
Lazio - Cittadella (Futbol)
Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 15 Aralık 2017, 09:45:01
15.12.2017 Cuma

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
10:00   
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
15:00   
A Spor
Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Balıkesirspor - Gaziantep FK (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:45   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
20:00   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Baskonia (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 4
CSKA Moskova - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı
21:00   
A Spor
Artı Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Premier Lig Raporu (Futbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı
22:15   
BeIN Sports 4
Panathinaikos - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 3
Valencia Basket - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
St.Etienne - Monaco (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports
Sevilla - Levante (Futbol)
Canlı
23:00   
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı

SoorX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 16 Aralık 2017, 13:14:38
16.12.2017 Cumartesi

10:00   
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
11:00   
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı
11:00   
BeIN Sports
beIN Euroleague (Basketbol)
Canlı
12:15   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX2
Gaziantepspor - Denizlispor (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Boluspor - Eskişehirspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
Gençlerbirliği - Kasımpaşa (Futbol)
Canlı
15:00   
TRT Spor
AGÜ Spor - Galatasaray (Basketbol)
Canlı
15:00   
Tivibu Spor
Sporun 5 Günü (Futbol)
Canlı
15:15   
BeIN Sports 3
Trabzonspor - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Ç.Rizespor - Ümraniyespor (Futbol)
Canlı
15:30   
Tivibu Spor 4
Aberdeen - Hibernian (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor
Bursaspor - Türk Telekom (Basketbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
A.Alanyaspor - Sivasspor (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 3
Inter - Udinese (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 2
Al Jazira - CF Pachuca (Futbol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports 2
Premier League Cumartesif (Futbol)
Canlı
17:00   
NTV Spor
Sakarya BB - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı
17:30   
TRT Spor
TVF Erkekler Kupa Volley - 1/2 Final (Voleybol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Stoke - West Ham (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX2
Watford - Huddersfield (Futbol)
Canlı
18:00   
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 2
Chelsea - Southampton (Futbol)
Canlı
18:15   
BeIN SportsMAX1
Athletic Bilbao - Real Sociedad (Futbol)
Canlı
18:30   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 4
Rennes - PSG (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Trabzonspor - Bursaspor (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Real Madrid - Gremio (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 3
Torino - Napoli (Futbol)
Canlı
20:00   
NTV Spor
Standard Liege - Gent (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 2
Premier League Cumartesi (Futbol)
Canlı
20:15   
BeIN Sports 3
Banvit - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 2
Eibar - Valencia (Futbol)
Canlı
21:15   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
21:45   
Tivibu Spor
PSV - ADO Den Haag (Futbol)
Canlı
22:00   
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports 4
Caen - Guingamp (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
22:30   
Tivibu Spor 3
GB Reggio Emilia - Varese (Basketbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Roma - Cagliari (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Atletico Madrid - Alaves (Futbol)
Canlı
23:30   
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 17 Aralık 2017, 13:38:38
17.12.2017. Pazar

09:00   
TRT Spor
Spor Sabahı (Diğer)
09:10   
NTV Spor
Spor Pazarı (Diğer)
09:30   
BeINSport Haber
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
13:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Elazığspor - BB Erzurumspor (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX2
Altınordu - Adana Demirspor (Futbol)
Canlı
13:00   
TRT Spor
Canik Bld. - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Muratbey Uşak - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 4
Girona - Getafe (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 2
Akhisar Bld - Kayserispor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
M.Başakşehir - Antalyaspor (Futbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 2
Verona - Milan (Futbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 4
Sparta Rotterdam - Feyenoord (Futbol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 3
Barcelona Lassa - Gran Canaria (Basketbol)
Canlı
15:15   
NTV Spor
Tofaş - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı
15:30   
Tivibu Spor
Hearts - Celtic (Futbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Ankaragücü - Manisaspor (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
Y.Malatyaspor - Galatasaray (Futbol)
Canlı
16:30   
Tivibu Spor 4
AZ Alkmaar - Ajax (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 82
Sampdoria - Sassuolo (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 3
Fiorentina - Genoa (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 2
Bologna - Juventus (Futbol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports 4
Nantes - Angers (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Samsunspor - AÇ Giresunspor (Futbol)
Canlı
18:15   
BeIN Sports 2
Celta Vigo - Villarreal (Futbol)
Canlı
18:25   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
18:30   
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı
18:30   
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 4
Nice - Bordeaux (Futbol)
Canlı
19:00   
Tivibu Spor
Olimpia Milano - Cantu (Basketbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Beşiktaş - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports 3
İstanbul BB - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı
19:30   
NTV Spor
Club Brugge - Anderlecht (Futbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 2
Las Palmas - Espanyol (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 3
Sporting Lisbon - Portimonense (Futbol)
Canlı
21:00   
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı
21:15   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
21:25   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN FC (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor 2
Obradoiro CAB - Real Madrid (Basketbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Barcelona - Deportivo (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Atalanta - Lazio (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 3
Lyon - Marsilya (Futbol)
Canlı
23:15   
Tivibu Spor 3
Tondela - Benfica (Futbol)
Canlı
23:30   
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 18 Aralık 2017, 12:53:29

18.12.2017

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor
Serie A Raporu (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
17:25   
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı
18:00   
Sportstv
Son Periyot (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Adanaspor - İstanbulspor (Futbol)
Canlı
18:30   
TRT Spor
Basın Tribünü (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Fenerbahçe - K.Karabükspor (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 2
Göztepe - A.Konyaspor (Futbol)
Canlı
20:00   
Sportstv
Sport Center (Futbol)
Canlı
20:00   
TRT Spor
Dakika Skor (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Premier Lig Raporu (Futbol)
Canlı
21:45   
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı
21:55   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı
22:00   
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
Canlı
23:00   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 2
Malaga - Real Betis (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 19 Aralık 2017, 13:08:37
19.12.2017 Salı

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
17:10   
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Futbolun Zirvesi (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
beIN 1 (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 4
Beşiktaş SJ - Oostende (Basketbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
BC Lietkabelis - Galatasaray OB (Basketbol)
Canlı
20:30   
NTV Spor
Mainz - Stuttgart (Futbol)
Canlı
20:45   
BeIN Sports 3
Fenerbahçe Doğuş - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı
21:30   
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN Teknik (Futbol)
Canlı
22:15   
BeIN Sports 4
Panathinaikos - Maccabi Fox (Basketbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports
Leicester - Manchester City (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
Real Madrid - Valencia Basket (Basketbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 2
Arsenal - West Ham (Futbol)
Canlı
22:45   
NTV Spor
Schalke 04 - Köln (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 2
Napoli - Udinese (Futbol)
Canlı
23:30   
BeIN SportsMAX1
Levante - Leganes (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 20 Aralık 2017, 12:32:53
20.12.2017 Çarşamba

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Diğer)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Diğer)
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Diğer)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Diğer)
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
İngiltere'den Futbol (Futbol)
17:00   
Tivibu Spor 2
Atalanta - Sassuolo (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Diğer)
19:00   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
19:30   
Tivibu Spor 3
Roma - Torino (Futbol)
Canlı
19:30   
BeINSport Haber
Khimki Moskova - Anadolu Efes (Basketbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 4
Juventus Utena - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı
20:15   
Tivibu Spor
Darüşşafaka - Fiat Torino (Basketbol)
Canlı
20:30   
NTV Spor
B.M.Gladbach - Leverkusen (Futbol)
Canlı
21:00   
A Spor
Futbol Meydanı (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN SportsMAX2
Getafe - Las Palmas (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports 3
Olympiakos - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı
22:45   
NTV Spor
Bayern Münih - B.Dortmund (Futbol)
Canlı
22:45   Canlı
 Sports 2
Chelsea - Bournemouth (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Juventus - Genoa (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 21 Aralık 2017, 12:22:53
21.12.2018 Perşembe

06:00   

Portland T.Blazers - SA Spurs (Basketbol)
Canlı
07:00   

Washington - Kansas (Basketbol)
Canlı
07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı
20:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Avrupa Futbol Ekranı (Futbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports
Oyun Kurucu (Futbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports 4
Kızılyıldız - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports 2
Eibar - Girona (Futbol)
Canlı
22:05   
BeINSport Haber
Maccabi Fox - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı
22:30   
TRT Spor
Avrupa Sahnesi (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
Gent - Charleroi (Futbol)
Canlı
23:00   
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı
23:30   
BeIN Sports 2
Alaves - Malaga (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 22 Aralık 2017, 14:06:22
22.12.2017

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:10   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Dünyadan Futbol (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
AÇ Giresunspor - Gaziantepspor (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı
19:45   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
20:00   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 4
CSKA Moskova - Khimki Moskova (Basketbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Antalyaspor - A.Alanyaspor (Futbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Olympiakos (Basketbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports 2
Real Betis - Athletic Bilbao (Futbol)
Canlı
21:45   
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı
22:00   
Fox Sports
PDC Dünya Dart Şampiyonası (Diğer)
Canlı
22:00   
BeIN Sports
beIN Santra (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN SportsMAX1
Baskonia - Barcelona Lassa (Basketbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 4
Unicaja Malaga - Olimpia Milano (Basketbol)
Canlı
23:30   
BeIN Sports 2
Espanyol - Atletico Madrid (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 23 Aralık 2017, 01:50:20
23.12.2017 Cumartesi

06:00   

Portland T.Blazers - Denver Nuggets (Basketbol)
Canlı
09:10   
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
11:00   
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı
11:00   
BeIN Sports
beIN Euroleague (Basketbol)
Canlı
12:30   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Gaziantep FK - Ç.Rizespor (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Darüşşafaka - Trabzonspor (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX2
İstanbulspor - Elazığspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
Bursaspor - Gençlerbirliği (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Eczacıbaşı - Galatasaray (Voleybol)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 2
Lazio - Crotone (Futbol)
Canlı
15:00   
BeIN Sports 2
Real Madrid - Barcelona (Futbol)
Canlı
15:15   
BeIN Sports 3
Gaziantep Basket - İstanbul BB (Basketbol)
Canlı
15:15   
NTV Spor
Gol (Futbol)
Canlı
15:30   
Tivibu Spor 82
Kilmarnock - Rangers (Futbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX2
Eskişehirspor - Adanaspor (Futbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Adana Demirspor - Ankaragücü (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
Sivasspor - Beşiktaş (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 4
Genoa - Benevento (Futbol)
Canlı
17:00   
NTV Spor
Galatasaray OB - Sakarya BB (Basketbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 2
Napoli - Sampdoria (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 3
Sassuolo - Inter (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor
Antalyaspor - Türk Telekom (Basketbol)
Canlı
17:30   
BeIN Sports 3
Premier Lig Cumartesi (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 4
Stoke - WBA (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Southampton - Huddersfield (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
West Ham - Newcastle (Futbol)
Canlı
18:15   
BeIN Sports 2
Valencia - Villarreal (Futbol)
Canlı
18:30   
BeIN SportsMAX2
Brighton - Watford (Futbol)
Canlı
18:30   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
19:00   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
A.Konyaspor - Fenerbahçe (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 3
Premier Lig Cumartesi (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Milan - Atalanta (Futbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 4
Aston Villa - Sheffield Utd (Futbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports 2
Deportivo - Celta Vigo (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor 3
Fuenlabrada - Iberostar Tenerife (Basketbol)
Canlı
21:15   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
21:30   
BeIN Sports
beIN Asist (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
21:45   
Tivibu Spor 4
PSV - Vitesse (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
Standard Liege - St.Truiden (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Juventus - Roma (Futbol)
Canlı
23:30   
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 24 Aralık 2017, 01:53:15
24.12.2017 Pazar

09:00   
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı
09:10   
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı
09:30   
BeINSport Haber
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
11:30   
TRT Spor
Pendik Engelliler - Şahinbey Bld. (Futbol)
Canlı
12:15   
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX2
BB Erzurumspor - Altınordu (Futbol)
Canlı
13:00   
NTV Spor
Fenerbahçe Doğuş - Muratbey Uşak (Basketbol)
Canlı
13:00   
BeIN SportsMAX1
Ümraniyespor - Samsunspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports 2
Kayserispor - Y.Malatyaspor (Futbol)
Canlı
14:00   
BeIN Sports
K.Karabükspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı
15:30   
BeIN SportsMAX1
Denizlispor - Boluspor (Futbol)
Canlı
16:30   
Tivibu Spor
Ajax - Willem II (Futbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
16:30   
BeIN Sports
Kasımpaşa - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı
16:30   
TRT Spor
Eczacıbaşı - Vakıfbank (Voleybol)
Canlı
17:00   
BeIN Sports 3
Büyükçekmece - Yeşilgiresun Bld. (Basketbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Manisaspor - Balıkesirspor (Futbol)
Canlı
18:30   
BeINSport Haber
beIN FC (Futbol)
Canlı
18:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
18:45   
Tivibu Spor 2
Feyenoord - Roda (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports
Galatasaray - Göztepe (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports 3
Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (Basketbol)
Canlı
21:00   

NO Saints - Atlanta Falcons (Diğer)
Canlı
21:15   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
21:25   
NTV Spor
100% Futbol (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Orta Nokta (Futbol)
Canlı
21:30   
BeINSport Haber
beIN FC (Futbol)
Canlı
22:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports
beIN Extra Time (Futbol)
Canlı
23:30   
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 25 Aralık 2017, 04:43:54
25.12.2017 Pazartesi

(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:15   
TRT Spor
Spor Heryerde (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
Fransa'dan Futbol (Futbol)
Canlı
17:25   
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Basın Tribünü (Futbol)
Canlı
19:00   
BeIN Sports 3
Anadolu Efes - Banvit (Basketbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Osmanlıspor - Akhisar Bld (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor
Serie A Raporu (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Premier Lig raporu (Futbol)
Canlı
21:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
21:45   
TRT Spor
Yüzyüze Futbol (Futbol)
Canlı
22:00   
BeIN Sports
beIN Final (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 26 Aralık 2017, 13:39:31
26.12.2017 Salı

(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)


07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
14:00   
Tivibu Spor 3
Olimpia Milano - Basket Brescia (Basketbol)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:30   
Tivibu Spor 2
Dundee FC - Celtic (Futbol)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
17:10   
TRT Spor
Hava Atışı (Basketbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Bournemouth - West Ham (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 2
Chelsea - Brighton (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX2
Huddersfield - Stoke (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 4
WBA - Everton (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Watford - Leicester (Futbol)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:30   
A Spor
Gençlerbirliği - Bursaspor (Futbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor
Tofaş - Zenit Basket (Basketbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 3
Umana Venezia - Dinamo Sassari (Basketbol)
Canlı
20:30   
A Spor
Galatasaray - Bucaspor (Futbol)
Canlı
21:00   
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı
22:00   
Tivibu Spor
Doğru Taktik (Futbol)
Canlı
22:00   
TRT Spor
1. Lig Gündemi (Futbol)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 2
Brentford - Aston Villa (Futbol)
Canlı
23:00   
Tivibu Spor 2
Lazio - Fiorentina (Futbol)
Canlı

Spor X
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 27 Aralık 2017, 13:23:08
27.12.2017 Çarşamba

(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Diğer)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Diğer)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Diğer)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Diğer)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Diğer)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Diğer)
Canlı
15:00   
A Spor
AÇ Giresunspor - M.Başakşehir (Futbol)
Canlı
16:00   
BeIN Sports
İngiltere'den Futbol (Futbol)
16:00   
A2TV
Kayserispor - Antalyaspor (Futbol)
Canlı
18:00   
TRT Spor
Yakındoğu Üni. - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı
18:30   
A Spor
A.Konyaspor - Trabzonspor (Futbol)
Canlı
20:00   
BeINSport Haber
Timeout (Basketbol)
20:00   
NTV Spor
Kırmızı Çizgi (Diğer)
20:00   
BeIN Sports
Alo beIN (Futbol)
20:30   
ATV
Fenerbahçe - İstanbulspor (Futbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Ters Köşe (Futbol)
21:15   
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
22:30   
NTV Spor
Kortrijk - Standard Liege (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor
Hearts - Hibernian (Futbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Milan - Inter (Futbol)
Canlı
Spor X

Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 28 Aralık 2017, 03:41:34
28.12.2017 Perşembe


(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
11:05   
NTV Spor
Spor Servisi (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:15   
Eurosport
Alp Disiplini Dünya Kupası (Diğer)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:30   
TRT Spor
Tenis Dünyası (Tenis)
Canlı
13:30   
Eurosport
Alp Disiplini Dünya Kupası (Diğer)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
15:30   
Fox Sports
A.Alcinas - D.Webster (Diğer)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor 2
K.Anderson - P.C.Busta (Tenis)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
16:30   
A2TV
Boluspor - Akhisar Bld. (Futbol)
Canlı
17:00   
Fox Sports
M.Suljovic - D.vdBergh (Diğer)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:00   
Tivibu Spor 2
D.Thiem - A.Rublev (Tenis)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Soyunma Odası (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports 3
Potada Bugün (Basketbol)
Canlı
20:30   
A2TV
Beşiktaş - Osmanlıspor (Futbol)
Canlı
20:45   
BeIN Sports 3
Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid (Basketbol)
Canlı
21:00   
BeIN Sports 4
Zalgiris Kaunas - Olympiakos (Basketbol)
Canlı
21:00   
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 3
41.Dakika (Basketbol)
Canlı
23:00   
NTV Spor
Futbol Aktüel (Futbol)
Canlı
23:00   
BeIN Sports 3
Valencia Basket - Panathinaikos (Basketbol)
Canlı
23:00   
BeINSport Haber
beIN Bugün (Futbol)
Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 29 Aralık 2017, 01:48:24
29.12.2017 Cuma

(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı
12:00   
BeINSport Haber
Sürmanşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
13:30   
Tivibu Spor 2
Mubadala Tenis Şampiyonası - 5.lik Maçı (Tenis)
Canlı
14:00   
NTV Spor
Spor Aktüel (Futbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor 2
Mubadala Tenis Şampiyonası - 1/2 Final (Tenis)
Canlı
18:00   
NTV Spor
Spor Merkezi (Futbol)
Canlı
18:00   
Tivibu Spor 2
Mubadala Tenis Şampiyonası - 1/2 Final (Tenis)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Türkiye Greko-Romen Güreş Şampiyonası (Diğer)
Canlı
20:30   
BeINSport Haber
Anadolu Efes - Brose Bamberg (Basketbol)
Canlı
21:00   
Tivibu Spor
Premier Lig Raporu (Futbol)
Canlı
22:00   
Fox Sports
PDC Dünya Dart Şampiyonası (Diğer)
Canlı
22:30   
BeIN Sports 3
Baskonia - CSKA Moskova (Basketbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Crotone - Napoli (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports
Cardiff City - Preston (Futbol)
Canlı
22:45   
BeIN Sports 4
Olimpia Milano - Kızılyıldız (Basketbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 3
St.Mirren - Dundee United (Futbol)
Canlı
23:00   
BeINSport Haber
beIN Bugün (Futbol)
Canlı
23:00   
TRT Spor
Başlama Vuruşu (Futbol)
Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 30 Aralık 2017, 02:52:22
30.12.2017. Cumartesi

(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)

06:00   
Fox Sports
Anaheim Ducks - Calgary Flames (Diğer)
Canlı
09:10   
NTV Spor
Yedigün Spor (Futbol)
Canlı
09:30   
BeINSport Haber
Maç Sabahı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
11:00   
NTV Spor
Futbol Bir Aşk (Futbol)
Canlı
11:00   
BeIN Sports
beIN Euroleague (Basketbol)
Canlı
11:30   
TRT Spor
Osmanlı Engelli - TSK Rehabilitasyon (Futbol)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Sakarya BB - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
Canlı
13:30   
TRT Spor
Hatay BB - Beşiktaş (Basketbol)
Canlı
13:30   
Tivibu Spor 3
Mubadala Tenis Şampiyonası - 3.lük Maçı (Tenis)
Canlı
14:30   
Tivibu Spor 4
Fiorentina - Milan (Futbol)
Canlı
15:00   
Tivibu Spor 2
Celtic - Glasgow Rangers (Futbol)
Canlı
15:00   
Tivibu Spor
Ribaund (Basketbol)
Canlı
15:15   
BeIN Sports 3
Muratbey Uşak - Eskişehir Basket (Basketbol)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor 3
S.Williams - J.Ostapenko (Tenis)
Canlı
16:00   
Tivibu Spor
Türk Telekom - TED Kolejliler (Basketbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 4
Sampdoria - SPAL (Futbol)
Canlı
17:00   
Tivibu Spor 2
Roma - Sassuolo (Futbol)
Canlı
17:30   
BeIN Sports
Premier Lig Cumartesi (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports
Chelsea - Stoke (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 2
Newcastle - Brighton (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Bournemouth - Everton (Futbol)
Canlı
18:00   
Tivibu Spor 3
Mubadala Tenis Şampiyonası - Final (Tenis)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 4
Huddersfield - Burnley (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX1
Watford - Swansea (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN SportsMAX2
Barnsley - Reading (Futbol)
Canlı
19:00   
TRT Spor
Galatasaray - Fenerbahçe (Basketbol)
Canlı
20:00   
Tivibu Spor 2
Inter - Lazio (Futbol)
Canlı
20:00   
BeIN Sports
Premier Lig Cumartesi (Futbol)
Canlı
20:15   
BeIN Sports 3
Tofaş - Büyükçekmece (Basketbol)
Canlı
20:30   
BeIN Sports
Bristol City - Wolves (Futbol)
Canlı
21:30   
NTV Spor
90+ (Futbol)
Canlı
21:30   
Tivibu Spor
Bilbao Basket - Unicaja Malaga (Basketbol)
Canlı
22:00   
Fox Sports
PDC Dünya Dart Şampiyonası (Diğer)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
22:30   
Tivibu Spor 4
GB Reggio Emilia - Cantu (Basketbol)
Canlı
22:45   
Tivibu Spor 2
Verona - Juventus (Futbol)
Canlı

SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 31 Aralık 2017, 02:03:48
31.12.2018 Pazar

(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)

06:00   

Vancouver Canucks - LA Kings (Diğer)
Canlı
09:00   
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
Canlı
09:10   
NTV Spor
Spor Pazarı (Futbol)
Canlı
10:00   
Eurosport 2
ATP Brisbane (Tenis)
Canlı
10:30   
TRT Spor
Avrupa Studyosu (Futbol)
Canlı
12:00   
Eurosport 2
ATP Brisbane (Tenis)
Canlı
12:15   
NTV Spor
Son Çeyrek (Basketbol)
Canlı
12:15   
Eurosport
Kayaklı Koşu Dünya Kupası (Diğer)
Canlı
13:00   
BeIN Sports 3
Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Doğuş (Basketbol)
Canlı
15:15   
BeIN Sports 3
Banvit - Gaziantep Basket (Basketbol)
Canlı
15:45   
Eurosport
Kayakla Atlama 4 Tepe Turnuvası (Diğer)
Canlı
17:00   
NTV Spor
Anadolu Efes - Darüşşafaka (Basketbol)
Canlı
17:00   
TRT Spor
Spor Haftasonu (Futbol)
Canlı
19:30   
BeIN Sports 3
Yeşilgiresun Bld. - Trabzonspor (Basketbol)
Canlı
21:00   
Fox Sports
NE Patriots - NY Jets (Diğer)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
Canlı
SporX
Başlık: Ynt: ╚► TV'DE SPOR EKRANI
Gönderen: ★KURUCU-YÖNETİCİ/RECAİ KARAKUŞ★ - 01 Ocak 2018, 02:14:47
01.01.2018 Pazartesi

(https://i.hizliresim.com/EyvLPZ.jpg)

07:00   
TRT Spor
İlk Baskı (Futbol)
Canlı
10:00   
TRT Spor
Spor Dünyası (Futbol)
Canlı
11:00   
TRT Spor
Spor Manşet (Futbol)
Canlı
12:20   
TRT Spor
Net Günlüğü (Futbol)
Canlı
12:30   
Eurosport 2
ITF Hopman Kupası - Tek Kadınlar (Tenis)
Canlı
12:45   
Eurosport
Tour de Ski (Diğer)
Canlı
14:00   
TRT Spor
Spor Stüdyosu (Futbol)
Canlı
15:45   
Eurosport
Kayakla Atlama 4 Tepe Turnuvası (Diğer)
Canlı
16:00   
TRT Spor
Spor Ekseni (Futbol)
Canlı
17:25   
TRT Spor
Süper Spor (Motor Sporları)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 3
Leeds United - Nottingham Forest (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 4
Bolton - Hull City (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports 2
Stoke - Newcastle (Futbol)
Canlı
18:00   
BeIN Sports
Leicester - Huddersfield (Futbol)
Canlı
18:00   
Eurosport
Alp Disiplini Dünya Kupası (Diğer)
Canlı
19:30   
Eurosport 2
T.Fabbiano - N.Basilashvili (Tenis)
Canlı
19:30   
TRT Spor
Kamp Günlüğü (Futbol)
Canlı
20:30   
TRT Spor
Yüzyüze Futbolf (Futbol)
Canlı
21:00   
A Spor
Transfer Raporu (Futbol)
Canlı
21:30   
Eurosport 2
F.Mayer - S.Tsitsipas (Tenis)
Canlı
22:00   
TRT Spor
Basın Tribünü (Futbol)
Canlı
23:00   
A Spor
Son Sayfa (Futbol)
Canlı