UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Sözcü TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 3 - Page 3 of 5
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
17 Nisan 2024 | Saat: Yükleniyor...

Sözcü TV'nin Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 29 Nisan 2021 | 17:03

« STAR TV'nin Yayın Akışı | BEYAZ TV'nin Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,810 Konu 212 Beğeni 141 Puan 8,690
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Yılmaz Özdil, Sözcü TV ayrılığına dair ilk kez konuştu! 'Bırakmayı bilmek lazım...'
Sözcü TV'den ayrıldığını doğrulayan Yılmaz Özdil, "Anadolu imbiğinden damıtılarak süzülmüş kulağa küpe lafımızdır. Çok muhabbet, tez ayrılık, bırakmayı bilmek lazım" ifadesini kullandı.

Yılmaz Özdil'in, yaklaşık bir aydır kapalı devre yayın yapan ve 1 Mart'ta resmen izleyicilerle buluşan Sözcü TV'deki genel yayın yönetmenliği görevini bıraktığını dün MedyaRadar duyurmuştu.

Haberi doğrulayan Özdil, Sözcü gazetesindeki bugünkü yazısında "Altı yıldır kağıt üzerinde hayal edilen, yapılamaz zannedilen Sözcü televizyonunu sadece 39 günde hayata geçirmeyi başardık. Yılların tecrübesine sahip kanallar için bile çok çok zorlu ve sancılı bir süreç olan yayın akışı, daha ilk günden kusursuz oturdu" ifadesini kullandı ve şöyle devam etti:

"Daha üçüncü günümüzde kesintisiz 18 saat canlı yayın gerçekleştirir hale geldik. Son dakika ve özel haber trafiğinde, saygın konuklar trafiğinde, yıllardır bizzat izleyicisi olduğumuz ve büyük saygı duyduğumuz güçlü rakiplerimizi geçebildik.

Çok şükür, sanki 15 yıldır yayındaymışız kadar rahatız ama, aslında bugün henüz yedinci günümüz. Bu yayıncılık süratinin ve bu kadar kısacık sürede yarattığı etki gücünün, Türk medyasında örneği yok. Gecesini gündüzüne katarak, insanüstü gayret sarfeden tüm çalışma arkadaşlarımı yürekten kutlarım.

Parti borazanlığı yapan mutant gazetecilerle sıvanmış, iliştirilmiş gazetecilerle kirletilmiş medyaya, tertemiz bir ekran kazandırdığımız için mutluyum. Dinozorlar yüzünden kendilerini gösterme fırsatı bulamayan, meslek hayatının baharındaki pırıl pırıl gençlerimizi sektöre kazandırdığımız için, özellikle mutluyum.

Değerli patronumuz Burak Akbay'a söz verdiğim şekilde 'kurucu' görevimi tamamladım. Anadolu imbiğinden damıtılarak süzülmüş kulağa küpe lafımızdır... Çok muhabbet, tez ayrılık, bırakmayı bilmek lazım.

Bundan sonrası, genel yayın yönetmenimiz Korcan Karar'ın liderliğinde seçkin haberci arkadaşlarımın."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Sözcü TV'nin yeni genel müdürü kim oldu? İşte Yılmaz Özdil'in yerine gelen isim!
1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de dikkat çeken bir atama gerçekleşti.

Yılmaz Özdil, 1 Mart'ta izleyicilerle buluşan Sözcü TV'deki Genel Müdürlük görevini bıraktığını açıklamıştı.

Bugün ise Sözcü TV'de dikkat çeken bir atama gerçekleşti.

Deneyimli televizyoncu Alişer Delek, Sözcü Televizyonu Genel Müdürü oldu.

Kanalın kuruluş aşamasında teknik ve idari süreci yöneten Alişer Delek'in atamasıyla ilgili olarak tüm Sözcü Grubu'na bilgilendirme maili gönderildi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Sözcü TV'de istifa depremi yaşanıyor! Yılmaz Özdil'den sonra...
Yılmaz Özdil'in Genel Müdürlük görevinden ayrılarak yerine Alişer Delek'in getirilmesinin ardından Sözcü TV'de istifa depremi yaşandı.

1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de dikkat çeken bir ayrılık ve atama gerçekleşti.

Yılmaz Özdil, 1 Mart'ta izleyicilerle buluşan Sözcü TV'deki Genel Müdürlük görevini bıraktığını açıklamıştı. Bugün ise Sözcü TV'de dikkat çeken bir atama gerçekleşti ve deneyimli televizyoncu Alişer Delek, Sözcü Televizyonu Genel Müdürü oldu.

Kanalın kuruluş aşamasında teknik ve idari süreci yöneten Alişer Delek'in atamasıyla ilgili olarak tüm Sözcü Grubu'na bilgilendirme maili gönderildi.

ART ARDA İSTİFA HABERLERİ GELDİ

Bu gelişmenin ardından Sözcü TV'de istifa depremi yaşandı. Genel Yayın Yönetmeni ve Ana Haber Sunucusu Korcan Karar, Yayın Koordinatörü Mustafa Sağlamer, Gelin Birlikte Bakalım programı sunucusu ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı İskender Baydar istifa kararı aldı.

Öte yandan Korcan Karar'ın bu akşam son kez Ana Haber Bülteni'ni sunacağı öğrenildi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Sözcü TV'nin yeni Genel Yayın Yönetmeni Alişer Delek'ten ilk açıklama
1 Mart 2023'te yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de Yılmaz Özdil'in ayrılmasının ardından Genel Müdür görevine getirilen Alişer Delek'ten atama kararı sonrası açıklamalar geldi.

Sözcü TV Genel Müdürü Yılmaz Özdil, kanalın yayına başladığı ilk hafta flaş bir kararla görevinden istifa etmiş, yerine Alişer Delek getirilmişti.

Kanalın yeni Genel Müdürü Alişer Delek, kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Delek, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Günaydın. 2,5 yıldır teknik ve idari kuruluşunda bulunduğum @szctelevizyonu
'nda Genel Müdür olarak göreve başladım. Sözcü sadece bir medya kuruluşu değil. Memleketin geleceğine yön verebilecek büyük bir aile. Bu sorumluluk ve yükle yola çıkıyoruz.

Biz gazetecilik yapabilelim diye memleketinden uzak yaşamak zorunda kalan Burak Akbay'ın; her manşetiyle karanlığa mum yakan Metin Yılmaz'ın; çaycısından müdürüne onuruyla ekmek kavgası veren Sözcü ailesinin yüzünü kara çıkartmamak, bayrağı yere düşürmemek umuduyla."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Sözcü TV'nin Haber Koordinatörü kim oldu? Fox Haber'den ayrılmıştı...
Sözcü TV'de dikkat çeken bir atama gerçekleşti. Fox Haber'den ayrılan deneyimli isim, kanalda Haber Koordinatörü olarak göreve getirildi.

1 Mart'ta izleyicilerle buluşan Sözcü TV'de Yılmaz Özdil şoku yaşanmış ve göreve dün itibariyle deneyimli televizyoncu Alişer Delek getirilmişti.

Söz konusu görev değişikliğinin ardından kanaldan atama haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak Özgür Çakmakçı, Sözcü TV Haber Koordinatörü olarak atandı. Özgür Çakmakçı, Fox Haber'deki görevinden geçen yıl ayrılmıştı.

ÖZGÜR ÇAKMAKÇI KİMDİR?

Daha önce TRT, Kanal D ve Show Tv Haber merkezlerinde çalışan deneyimli gazeteci Özgür Çakmakçı, 2010 yılından bu yana Fox Haber Merkezi'nde Haber Müdürlüğü görevini üstleniyordu. Çakmakçı Fox TV'de çalıştığı dönemde ayrıca Fatih Portakal'la Çalar Saat programını da yönetmişti.

Uzun yılların ardından geçen yıl Haziran ayında ayrılık kararı aldığını duyuran deneyimli isim, kariyerine şimdilerde Sözcü TV'de devam edecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Sözcü TV'nin Programlar Koordinatörü kim oldu?
1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de dikkat çeken bir atama gerçekleşti.

1 Mart'ta izleyicilerle buluşan Sözcü TV'de Yılmaz Özdil şoku yaşanmış ve göreve 8 Mart itibariyle deneyimli televizyoncu Alişer Delek getirilmişti.

Söz konusu görev değişikliğinin ardından kanaldan atama haberleri gelmeye devam ediyor.

Kanalın Programlar Koordinatörü de belli oldu. CNN Türk, Habertürk, Haber Global gibi kanallarda uzun yıllar görev alan deneyimli televizyoncu Cansel Poyraz Akyol Sözcü TV'nin yeni Programlar Koordinatörü oldu. Akyol öncelikle prime time yayınlar, haber programları başta olmak üzere tüm programlardan sorumlu olacak.

Medyaradar

ADMİN-KARTAL avatar
KARTAL DEMİR
Admin
İleti 572 Konu 28 Beğeni 273 Puan 6,172
Admin
ADMİN-KARTAL avatar
  • UYDUMTÜRK, Tarafsız, Bağımsız ve İlkeli!
  • İleti 572
  • Konu 28
  • Beğeni 273
  • Puan 6,172
  • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
12 Mart 2023 | 17:41 #36 Son düzenlenme: 14 Mart 2023 | 00:42 KARTAL DEMİR

Fatih Portakal, Sözcü TV'de!
Ünlü spiker Fatih Portakal, Youtube kanalından 20 Mart'tan itibaren Sözcü Ana Haber Bültenini sunacağını açıkladı.

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Fatih Portakal Sözcü TV sessizliğini bozdu! 'Önemli bir süreçteyiz...'
Sözcü TV ile ekranlara dönmeye hazırlanan Fatih Portakal, "Önemli bir süreçteyiz, sadece YouTube veya sosyal medyada bunu yapamazsınız" değerlendirmesinde bulundu.

Fox TV'den ayrıldıktan sonra ekranlardan uzak kalan Fatih Portakal, SÖZCÜ TV ile ekranlara dönüş kararını "Önemli bir süreçteyiz. Bu önemli süreci es geçemezsiniz. Sadece YouTube veya sosyal medyada bunu yapamazsınız. Televizyonda da olmak gerekiyor" diye açıkladı.

Gazeteci Portakal, ekranlardan uzak kaldığı 3 yılı ve hedeflerini Sözcü gazetesine anlattı. Fatih Portakal, televizyon ekranlarından uzak kaldığı 3 yılın nasıl geçtiğine dair soruya "Harika geçti. Hiçbir şey yapmadım. Kendime baktım. Yaşadığım yere baktım. Huzurluydum. Akıl sağlığı çok önemli. Beden sağlığı da çok önemli" karşılığını verdi.

TELEVİZYONDA, BENİM ÖNCEKİ KURUMUMDA ÇALIŞTIĞIM GİBİ BİR TARZIM OLACAK"

"Güzel bir üç yıldı. O hikayeyi biraz virgülledik, şimdi yeni bir hikayeye başlayacağız. Umarım güzel olur..." diyen Portakal, "Sizi yeniden televizyona döndüren motivasyon, Türkiye'nin şu anda içinde bulunduğu durum mu?" sorusuna da şu cevabı verdi:

"Tabii onun da çok büyük etkisi var. Esas sorumluluklardan bir tanesi o. Çünkü Türkiye önemli bir virajda. Dönüşüme ve değişime inanıyorum. Bu değişimin yaşanması gerekiyor. Hiçbir zaman bir gazeteci mühendisliğine falan soyunmuyorum, siyaset mühendisliğine de soyunmuyorum. Hiçbir zaman insanları manipüle etmiyorum. Sadece bilgi veriyorum ve konuşuyorum.  Televizyonda, benim önceki kurumumda çalıştığım gibi bir tarzım olacak. YouTube'da yaptığım yayınların aynısını burada yapacağım. Önemli olan insanlarda farkındalık yaratmak."

"KİMİLERİNİ ÖFKELENDİRECEĞİZ AMA İZLEDİKLERİNDE TÜRKİYE GERÇEKLİĞİNİ BULACAKLAR BURADA"

Portakal izleyicilerine ise şu çağrıyı yaptı:

İzlesinler... SÖZCÜ TV'yi, SÖZCÜ Ana Haber'i izlesinler. Çünkü aynı tatta vereceğim. FOX'ta nasılsam, burada da aynı tarzda, aynı özgürlük içerisinde... Bu benim için çok çok önemli. Buradan her yere bu mesajı veriyorum. O özgürlük içerisinde, o bağlantısızlık içerisinde, o bağımsızlık içerisinde insanlarla hem haber paylaşacağız, hem beyin fırtınası yapacağız, insanlara bir pencere açmaya çalışacağız. Kimilerini öfkelendireceğiz ama izlediklerinde Türkiye gerçekliğini bulacaklar burada.

Herkesi kucaklayacağımı düşünüyorum. Çünkü vicdanı ile hareket eden bir insanım. Habercilikte bu çok önemlidir. Kimi vicdanını yitiren haberciler vardır, ben onlardan biri değilim. Hiçbir zaman da olmadım. Giderken de vicdanımla gittim, gelirken de vicdanımı dinleyerek geldim. Güzel olacak diye düşünüyorum. Herkese hayırlı olsun. SÖZCÜ'yü, SÖZCÜ Ana Haber'i izleyin. Farkındalık yaratacağız, sorgulatacağız, konuşacağız, lazım olan her şeyi yapacağız."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Sözcü TV resmen transfer atağı başlattı! Üç yeni isimle el sıkışıldı...
1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de Genel Müdür koltuğuna Alişer Delek'in oturmasının ardından kanalda resmen transfer atağı yaşanıyor. Son olarak üç yeni isimle el sıkışıldı.

Alişer Delek'in Sözcü TV Genel Müdürü olarak göreve gelmesinin ardından kanalda transfer atağı başladı.

Yaklaşık 20 yıl boyunca CNN Türk'te çalışan Hakan Durmuş, Sözcü TV'de Görsel Koordinatör olarak göreve getirilirken Haber ve Program spikeri Serap Belovacıklı da kanalla anlaştı.

Öte yandan CNN Türk Ana Haber Editörü Gözde Güven de Sözcü TV ile el sıkıştı.

'TEK İŞİMİZ HABER, KAPIMIZ HERKESE AÇIK'

Medyaradar'ın ulaştığı Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek, "Tek işimiz haber... Susmaktan, hangi taraf olursa olsun yandaş olmaktan, yalana ortak olmaktan bunalan herkese kapılarımız açık" yorumunda bulundu.

HAKAN DURMUŞ KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi mezunu olan Hakan Durmuş, CNN Türk dışında 25 yıllık meslek hayatında sırasıyla Kanal 6, Number One TV, Star TV, NTV, CNN TÜRK, TGRT Haber ve Haber Global'de çalıştı.

Yönetmenlik, prodüktörlük, görsel yönetmenlik, prodüksiyon müdürlüğü ve akış editörlüğü görevleri yapan Hakan Durmuş son olarak Beylikdüzü Belediyesi ile anlaşmaya varmıştı.

SERAP BELOVACIKLI KİMDİR?

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Belovacıklı BBC Eğitim Merkezi'nde diksiyon, Basın Enstitüsü Derneği'nde ise Bilgisayar Destekli Araştırma Habercilik dersleri aldı.

Mesleğe 2007 yılında Olay TV'de Yönetmen olarak adım atan Belovacıklı daha sonra Habertürk'e transfer oldu. Burada 2 yıl süreyle çalışan deneyimli gazeteci ardından Akşam gazetesinin internet sitesi editör kadrosuna katılarak ses getiren röportajlara imza attı.

Bir süre sonra Artı1 TV'ye geçiş yapan Belovacıklı kısa bir süre TVEM'de sunuculuk görevinde de bulundu. Belovacıklı daha sonra Posta Gazetesi'ne politika editörü olarak transfer oldu. Eylül 2018'de Haber Global'in Ankara Bürosu'nda siyaset muhabiri olarak görev yaptı.

2020'de ise Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde Basın Danışmanı olarak görev yapmaya başlayan Serap Belovacıklı, Kasım 2020'de başladığı Haber Global kariyerini geçen Ekim 2022 noktalamıştı. Ardından TV100'de hafta sonu sabah haberlerini sunan deneyimli isim, 20 Şubat 2023'te Halk TV'ye transfer olmuştu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Deneyimli muhabir Sözcü TV kadrosuna katıldı
Belediye, siyaset ve polis adliye haberleriyle özel gündem konusunda haberlere imza atan ismin yeni adresi belli oldu.

Bengütürk TV'de muhabir olarak görev yapan Fevzi Özgür Altın, 1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'ye transfer oldu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
16 Mart 2023 | 18:43 #40 Son düzenlenme: 16 Mart 2023 | 18:48 ★RECAİ KARAKUŞ★
Deneyimli isim Sözcü TV kadrosuna dahil oldu! Transferlere bir yenisi daha eklendi...
Sözcü TV'de Genel Müdür koltuğuna Alişer Delek'in oturmasının ardından başlayan transfer atağına bir yenisi daha eklendi.

Alişer Delek'in Sözcü TV Genel Müdürü olarak göreve gelmesinin ardından kanalda başlatan transfer atağına bir yenisi daha eklendi. MedyaRadar'ın özel haberine göre Remzi Kürklü, Sözcü TV Görsel Koordinatör Yardımcısı olarak göreve başladı.

REMZİ KÜRKLÜ KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Meslek hayatıma 2003 yılında CNN Türk'te stajyer olarak başladı. 2009 yılına kadar sırasıyla yapım asistanı, prodüktör ve son olarak yönetmen pozisyonunda görev aldı. TRT Türk'ün kuruluşunda görev alan isim 2017 yılına kadar kurumda yönetmenlik yaptı. Sonrasında ise ATV'ye transfer oldu ve önemli programlara imza attı. Remzi Kürklü kariyerine şimdi Sözcü TV'de devam edecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Halk TV'den ayrılan ismin yeni adresi belli oldu! 'Yeni döneme hazır mıyız?' diyerek duyurdu...
Halk TV'ye veda eden ünlü ekran yüzünün yeni adresi belli oldu. "Yeni döneme hazır mıyız?" diyerek transfer haberini duyuran isim, "Çünkü yarın başlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Dün Halk TV ile yolları ayırdığını duyuran Can Coşkun'un yeni adresi belli oldu. MedyaRadar'ın özel haberine göre Can Coşkun, Sözcü TV ile anlaştı.

'KENDİ SAATİMİZDE...'

Transfer haberini "Yeni döneme hazır mıyız?" diyerek duyuran deneyimli isim, devamında şu ifadelerle tamamladı:

"Çünkü yarın başlıyoruz. Kendi saatimizde, yine özel haber ve yayınlarla "fark" yaratmak için buluşalım."

İlk programını yarın (21 Mart Salı) günü yapacak olan Can Coşkun, öğlen 13-16 kuşağında izleyici ile buluşacak.

CAN COŞKUN KİMDİR?

Halk TV'de 13-16 Haber Masası programını sunan Can Coşkun, öte yandan Kayda Geçsin adlı programı da üstleniyordu.

Halk TV kariyerine dün son veren deneyimli isim, yoluna Sözcü TV'de devam edecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Güzel sunucu Sözcü TV kadrosunda! Hafta içi artık ona emanet!
1 Mart'ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de Genel Müdür koltuğuna Alişer Delek'in oturmasının ardından kanalda resmen transfer atağı yaşanıyor.

Alişer Delek'in Sözcü TV Genel Müdürü olarak göreve gelmesinin ardından kanalda transfer atağı başladı.

En son Haber Global'de gündüz bültenlerini sunan İrem Sansak, Sözcü TV ile anlaştı.

Medyaradar'ın ulaştığı bilgiye göre, bugün Sözcü TV ekranlarına çıkmaya hazırlanan Sansak, hafta içi öğlen kuşaklarını sunacak.

Daha önce TGRT Haber, Fox TV, ATV, A Haber'de çalışan İrem Sansak en son Haber Global ekranlarında izleyiciyle buluşuyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Fatih Portakal, Sözcü Ana Haber'de başladı: "Ben düdüklü tencereyim"
Sözcü Ana Haber'de yayın hayatına başlayan Fatih Portakal, "Düdüklü tencereyim ben. Her şeyi söyleyeceğim. Farkındalık yaratacağım. Toplumun gazını alacağım" dedi.

Yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de görev değişimi yaşanmıştı.

Yılmaz Özdil, Sözcü TV'deki Genel Müdürlük görevinden ayrılma kararı aldı.

Özdil'in ayrılığıyla ilgili kanal yönetimi tarafından yapılan baskı ve altılı masada yaşanan adaylık krizinde Meral Akşener'e destek vermesi nedenleri ortaya çıktı.

Fatih Portakal haberleri sunmaya başladı
Yaşananların ardından Sözcü TV'de bir görev değişimi yaşandı. Genel Müdür koltuğuna deneyimli televizyoncu Alişer Delek oturdu.

Görev değişikliğinin ardından kolları sıvayan Delek'in transfer bombalarından biri de uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü ekran yüzü Fatih Portakal oldu.

Fatih Portakal, Sözcü Ana Haber'de dün akşam itibarıyla yayın hayatına başladı.

Gündemle ilgili sunacağı haberler öncesi konuşan Fatih Portakal, Fox TV'de nasılsa Sözcü TV'de de aynı şekilde devam edeceğini belirtti.

"Düdüklü tencereyim ben"
Portakal daha sonra, farkındalık yaratacağını ve her şeyi söyleyeceğini de sözlerine ekledi.

Portakal, "Düdüklü tencereyim ben. Her şeyi söyleyeceğim. Farkındalık yaratacağım. Toplumun gazını alacağım. İlk saniyeden muhalefete mi başladın diyecekler. Evet arkadaş. Düdüklü tencereyim, insanların sesini duyuracağım." dedi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,810
  • Konu 212
  • Beğeni 141
  • Puan 8,690
  • ALMANYA
Habertürk'ten Sözcü TV'ye üst düzey transfer! 'Efsane aramızda' diyerek duyurdu...
Sözcü TV'de Genel Müdür koltuğuna Alişer Delek'in oturmasının ardından art arda gerçekleşen transfer haberlerine bugün bir yenisi daha eklendi.

Sözcü TV'den üst düzey transfer haberi geldi. Habertürk TV'de görev alan Alpaslan Akkuş, Sözcü TV'ye transfer oldu.

Alpaslan Akkuş'un haberini Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu: "Transfer soruyordunuz, efsane aramızda.

MedyaRadar'ın özel haberine göre Alpaslan Akkuş, kanalda Yayın Koordinatörlüğü görevini üstlenecek.

Medyaradar

Users found this pages searching for: