UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

Sözcü TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 5 - Page 5 of 5
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
29 Mart 2024 | Saat: Yükleniyor...

Sözcü TV'nin Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 29 Nisan 2021 | 17:03

« ATV ve A Haber'in Yayın Akışı | BEYAZ TV'nin Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,741 Konu 211 Beğeni 131 Puan 8,416
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Ünlü ekran yüzünden Halk TV'ye veda! Sözcü TV ile anlaştı

Halk Tv'nin ünlü ekran yüzü yaklaşık 8 aylık macerasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanala veda ettiğini açıkladı. Deneyimli isim artık Sözcü Tv çatısı altında olacak.

Ünlü ekran yüzü Senem Toluay Ilgaz, yaklaşık 8 aydır görev aldığı Halk Tv'den ayrıldığını yaptığı sosyal medya paylaşımı ile duyurdu. Ilgaz, paylaşımında "Kısa ama dolu dolu geçti, Tüm çalışma arkadaşlarıma yönetimine ve tabii ki seyircisine her şey için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan sunucu Senem Toluay Ilgaz'ın yeni adresi de belli oldu. Ilgaz, Genel Müdürlüğünü  Alişer Delek'in yaptığı Sözcü Tv'de ekranlara çıkacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Fatih Portakal'dan Sözcü TV açıklaması! 'Görmek istedim' diyerek anlattı...

Sözleşmeyi imzalayan Fatih Portakal'dan Sözcü TV açıklaması geldi. Portakal, "Geçen süreç, ekranda susturulacak mıyım, susturulmayacak mıyım diye bakmak için iyiydi" dedi.

Gazeteci Fatih Portakal, geçen ay Sözcü TV ile yeniden sözleşme imzaladığını duyurdu. Yarın saat 19:00'da Ana Haber ile ekrana çıkacak olan Fatih Portakal'dan "Bu sene değişmez ilk üç arasında olacağız, liderliğe bile oturabiliriz" açıklaması geldi.

Sözcü'nün sorularını yanıtlayan Portakal, "Geride bıraktığınız yayın dönemi sizin için nasıl geçti?" sorusuna, "Sözcü ailesiyle tekrar birlikte olmak gerçekten güzel. Çünkü geçtiğimiz süreçte biraz da bu aileyi anlamak, işime karışılacak mı karışılmayacak mı onu bir görmek, gazetecilik mesleğini istediğim gibi yapabilecek miyim, yapamayacak mıyım, ekranda susturulacak mıyım, susturulmayacak mıyım, konuşturulacak mıyım, konuşturulmayacak mıyım ona bir bakmak için iyiydi. Geçtiğimiz 3 ay süreç de iyi oldu. Karşılıklı olarak da bir empati kurduk. Birbirimizi daha iyi tanıdık. Bu süreçte ekiple birlikte, SÖZCÜ Gazetesi, SÖZCÜ Televizyonu ve tabi ki bütün arkadaşlarla birlikte çok daha iyi olacağını düşünüyorum ben. Televizyonda özellikle Genel Müdür Alişer Delek'e, Özgür'e, Hakan Durmuş'a, Cansel Poyraz'a ve tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum" yanıtını verdi.

NE OLMUŞTU?

Fatih Portakal, Sözcü TV'deki ana haber bülteni sırasında bir haberin seslendirmesini yapan 'Dış ses'e tepki göstererek şu ifadeleri kullanmıştı:

"Nasıl, dış sesi beğendiniz mi, he? Beğendiniz mi? Ben beğenmedim. Ben bu haberin her şeyinden sorumluyum çünkü ben bu haber bültenine adımı veriyorum. Adımı verdim bu haber bültenine. O yüzden aynı uygulamayı, şefkati, özveriyi de haberin içeriğinde de seslendirilmesinde de görmek isterim. Çünkü ben sizinle karşınızdayım. Çünkü ben bu habere adımı veriyorum. Montajından seslendirilmesine kadar her şey benim sorumluluğum. Bu sorumluluğu da maalesef üstüme alıyorum. Bu dış sesçi için de sizden özür diliyorum."

Portakal'ın bu yorumu sosyal medyada tepki topladı.

Sözcü TV'deki üç aylık anlaşması sona eren Portakal, yeni yayın dönemi için belirsizliğin hâkim olduğunu vurgulamıştı.

Portakal 10 Ağustos tarihli sosyal medya paylaşımında ise bir sözleşmeye imza atarken çekilen fotoğrafını paylaşmıştı. Portakal kısa süre sonra da Sözcü ile anlaşma imzaladıklarını açıklamıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Deneyimli ekran yüzü Sözcü TV'ye veda etti! 'Maceramızı bugün noktaladık...'

Sözcü TV'den ayrılık haberi geldi. Deneyimli ekran yüzü, kanala veda ettiğini duyurdu.

Sözcü TV'den veda haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre Sözcü TV'de 'S Raporu' adlı programı sunan Gökhan Kayış, kanalla yolları ayırdı.

"YENİ MACERALARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE"

Sosyal medya hesabından "Sözcü TV maceramızı bugün noktaladık. Bir haber merkezinin doğumuna tanıklık ettik elimizden gelen katkıyı sunduk. Emeklinin ve astsubayların hukuk mücadelesi veren herkesin sesi olmaya çalıştık" paylaşımında bulunan Gökhan Kayış, "Yeni maceralarda görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Halk TV'den ayrıldı, Sözcü TV ile anlaştı!

Halk TV'den ayrılık haberi geldi. Halk TV Dış Haberler Şefi kurum ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Halk TV'nin Dış Haberler Şefi ve sunucusu Burak Tatari, kanaldan ayrılarak Sözcü TV ile anlaştığını duyurdu.

Kariyerine stajyer olarak Fox TV, SkyTürk ve Vatan Gazetesi gibi önemli medya kurumlarında başlayan Burak Tatari, 2013 ile 2016 yılları arasında Tempo Dergisi'nde muhabir olarak çalıştı. Medyascope'da ana haber bülteni "Güne Bakış"ı sundu.

Ayrılık kararını sosyal medya hesabından duyuran Tatari, Halk TV'deki meslektaşlarına teşekkür etti. Burak Tatari, meslek hayatına artık Sözcü TV'de devam edeceğini belirtti.

İşte Burak Tatari'nin o paylaşımı:

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Mesut Yar Sözcü TV'ye neden veda etti? Sabah programında açıkladı...

Sözcü TV'den ayrılık haberi geldi. Başarılı gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar, kanala veda ettiğini duyurdu.

Sözcü TV'den veda haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre Sözcü TV'de sabah haberlerini sunan başarılı gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar, veda ettiğini duyurdu.

MESUT YAR NEDEN YOK?

Bugün yaptığı programda, Datça Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıklayan Mesut Yar artık ekranlarda olmayacak.

Son kez ekranlarda seyirciyle buluşan Mesut Yar, şunları ifade etti:

"Sevgili izleyiciler, her sabah size Türkiye'nin kendi doğrularını, milletin ve halkın ne istediğini, neye talip olduğunu, nasıl bir mutluluğu, birlikteliği 39 yıl boyunca sizden dinledim. Türkiye'de arkeolog olmamın getirdiği bir şeyle en kuvvetli arşivlerden bir tanesi bende.

"BİR KARAR VERMEM GEREKİYORDU"

Var olduğunuz saate veda edebilmek veya konu olabilmek enterasan bir şeydi. Bu hakkı bana veren Sözcü TV'ye teşekkür ediyorum. Bundan önceki yerlerden görüşmek dileğiyle ayrılmıştım. Şimdi gülüşceğimize inandığım farklı bir mesleki ayrımdayım. Mesleğin 39'uncu yılında bir karar vermem gerekiyordu. Hakikatin ve halkın tarafında olmak durumundaydım.

Yıllarca eleştirdiğim, mesafemi koruduğum sistemin içinde olacağım. Mutlu toplum için mutlu birey kaçınılmaz bir son. Parçadan bütüne gitmeye çok alışık bir millet değiliz. Bütün bizim nereye yürüyeceğimize karar veriyor. Verdiğim kararda parçadan bütüne o mutluluğun oluşturulabileceğine inanıyorum.

"NEDENİM ÇOĞUNUZU ŞAŞIRTACAK"

Ayrılma nedenim çoğunuzu şaşırtacak ama 1900'lerin sonunda bir gazeteci olarak gittiğim daha doğrusu bir arkeolog olarak gittiğim, belgeselini yaptığım Datça'yı, 20 yılını Datça'da geçirmiş bir kardeşiniz olarak memleketin en uç köşelerinden bir tanesini mutlu etmeye gidiyorum."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Sözcü TV'de ayrılık rüzgârı esti! Hangi isimlerle yollar ayrıldı?

Kısa sürede en çok izlenen haber kanalları arasında yer alan Sözcü Televizyonu'nda ayrılık yaşandı.

1 Mart 2023 tarihinde ulusal yayın hayatına başlayan Sözcü Televizyonu'nda bugün önemli bir ayrılık haberi geldi.

MedyaRadar'ın ulaştığı bilgilere göre; istihbarat şefi Burak Ersemiz ve kamera şefi İsmail Bayraktar dahil olmak üzere toplam 6 kişi Sözcü TV ile yollarını ayırdı.

Sözcü Gazetesi bünyesinde 3 yıl önce faaliyete geçen ve sadece kurum için haber üreten Sözcü Haber Ajansı, yeni yıl öncesinde kapatılmış ve 24 çalışanın işine son verilmişti.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Ece Üner hangi kanalla anlaştı? Ekranlardan ayrılığı kısa sürdü!

Geçtiğimiz günlerde tv100 kanalı ile yolları ayrılan ünlü ekran yüzü Ece Üner'in yeni adresi belli oldu.

Geçtiğimiz hafta "Tv 100 Ana Haber'den kendi isteğimle ayrıldım. Siz izleyicilerime çok teşekkür ederim. tv100 yönetimine de geçtiğimiz bir yıl boyunca verdikleri destek ve güvenleri için teşekkür ederim. Yakında görüşmek üzere" sözleriyle tv100 kanalına veda eden Ece Üner'in ekranlardan ayrılığı kısa sürdü.

Deneyimli sunucunun yeni adresi belli oldu. Medyaradar'ın kulis bilgilerine göre, Ece Üner kariyerine Sözcü TV'de devam edecek.

Haber spikerliği kariyerine NTV, CNN Türk, Habertürk TV ve Show TV gibi önemli kanallarda devam eden Ece Üner, bir süre haberciliğe ara vermiş ve gündüz kuşağı programlarında yer almıştı. Kanal D'de "Ece Üner ile Susma" programını sunan Üner, 2022 yılının Aralık ayından itibaren ise tv100'de Ana Haber Bülteni'nin sunuculuğunu yaptı. Başarılı ekran yüzü tv100 ile 2024'ün Şubat ayı başında yollarını ayırmıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Ece Üner'in yeni adresindeki programının adı belli oldu!

Sözcü TV'ye katılan deneyimli sunucu Ece Üner, "Sözün Gücü" programı ile çarşamba ve cuma akşamları 20.15'te izleyicilerle buluşacak.

Tv100 Ana Haber'den ayrıldığını duyuran haber spikeri Ece Üner'in yeni adresi Sözcü TV'deki yeni programının adının "Sözün Gücü" olacak. Program çarşamba ve cuma akşamları 20.15'te Sözcü Televizyonu'nda yayımlanacak.

Sözcü TV, Ece Üner'in yeni programını internet sayfasında şöyle duyurdu:

"Deneyimli sunucu Üner 'tarafsız ama tavırlı' duruşuyla memleketin gerçeklerini gün yüzüne çıkaracak, vatandaşın soru işaretlerine yanıt arayacak, yanlışın karşısında doğrunun peşinde olmaya devam edecek. Gücün sözüne değil, 'Sözün Gücü'ne inanan başarılı sunucu Üner, Atatürk sevgisini sık sık ekranda dile getirmesiyle biliniyor. Üner, Ulu Önder Atatürk'e yönelik saygısızlığa daha önce şu sözlerle tepki göstermişti:

'Atatürk her şeydir. Çünkü Atatürk bir isim değildir. Onun ismi Mustafa Kemal'dir.

Atatürk ilimdir.

Atatürk bilimdir.

Atatürk akıldır.

Atatürk gelecektir.

Atatürk barıştır.

Atatürk gençliktir.

Yüzyıllar sonrasını öngörebilmektir.

Cumhuriyettir.

Atatürk, Türkiye'dir.

İşte bu nedenle de 20. yüzyıldan 21. yüzyıla fikirleri ve eserleriyle, değeri giderek artan, çağdaş dünyanın en önemli kurucu önderine yapılan her türlü saygısızlığa tarih isyan eder. Vicdan isyan eder. Millet isyan eder. Etmelidir de... Cumhuriyet savcıları da dahil... Çünkü adında cumhuriyet olan tek meslek onlarınki...'

Sözün Gücü, Duayen Gazeteci ve Sözcü Yazarı Uğur Dündar ile Sözcü Televizyonu Strateji ve Güvenlik Danışmanı Ahmet Yavuz'un yorumlarıyla her çarşamba ve cuma 20.15'te Sözcü Televizyonu'nda."

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Sözcü TV noktayı koydu: O program bitti! Canlı yayında birbirlerine girmişlerdi...

Sözcü TV'de 15 Şubat Perşembe akşamı hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen ile gazeteci İsmail Saymaz arasında çıkan 'hitabet' gerginliği ardından yeni bir gelişme yaşandı. Kanal, Ersan Şen ve İsmail Saymaz'ın yan yana geldiği programı bitirdi.

Sözcü TV'de Serap Belovacıklı'nın sunduğu Sokağın Sözü programında konuklar Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen ve gazeteci İsmail Saymaz arasında 'hitabet' tartışması çıkmış o anlar gündem olmuştu.

TALEP İSMAİL SAYMAZ'DAN GELDİ

Odatv'de yer alan habere göre, yaşanan gerilim ardından İsmail Saymaz, kanal yönetimiyle görüşerek programın bitirilmesini talep etti. Talebi olumlu değerlendiren kanal yönetimi, programı yayından kaldırırken konuyla ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Sözcü TV'den 'Özel Haber' atağı! Hangi isimler katıldı?

Sözcü TV'den 'Özel Haber' atağı haberi geldi. Kanal yönetimi, Sözcü Medya Özel Haber Birimi'ni kurdu.

Genel Müdürlüğü Alişer Delek'in yürüttüğü Sözcü TV'den 'Özel Haber' atağı haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre kanal yönetimi, mevcut muhabirlere 3 isim daha ekleyerek Sözcü Medya Özel Haber Birimi'ni kurdu.

TELEVİZYONUN YANI SIRA GAZETE VE HABER SİTESİNDE DE KULLANILACAK

KRT'den Fırat Fıstık, Independent'tan Can Bursalı ve 10Haber'den Hazar Dost'u transfer ederek kurulan birim, Sözcü TV'den İpek Özbey'e bağlı çalışacak. Genç muhabirlerin oluşturduğu özel haberler sadece televizyon kanalında değil gazete ve internet sitesinde de değerlendirilecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Sözcü TV'den ayrılık haberi geldi! Yeni adresi belli oldu...

Sözcü TV'den veda haberi geldi. Deneyimli ekonomist, kanalla yolları ayırdığını duyurdu.

Sözcü TV'den veda haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre Ekonomist Oğuz Demir, kanalla yollarını ayırdı. Deneyimli ismin, yeni adresi de belli oldu.

"DAHA GÜZEL, ÖZGÜR VE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN..."

"Çok güzel bir yolu dostlarımla birlikte yürümekten keyif aldım. Hayatımda unutamayacağım bir başarının, Sözcü TV'nin sadece bir yılda Türkiye'nin en etkili haber kanallarından biri olması macerasının sayelerinde parçalarından biri oldum. Türkiye'de medyanın aklı, bu iki dostun aklı gibi çalıştığında çok daha özgür, etkili ve hepimizi daha yukarı taşıyacak bir medya olacak. İyi ki varlar, iyi ki tanıdım, birlikte çalıştım" diyerek veda haberini sosyal medya hesabından paylaşan Oğuz Demir, yeni adresini ise şu ifadelerle duyurdu:

"Gelelim nereye gidiyorum sorusunun yanıtına. Çok mesaj geldi. Aslında haftaya yayında daha detaylı anlatacağım ama yine de kısaca yazayım.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Sözcü TV hangi ekran yüzünü kadroya kattı? Hafta sonu haberi ona emanet!

KRT TV'den ayrılan tecrübeli ekran yüzünün yeni adresi belli oldu. Deneyimli isim, Sözcü TV'den ayrılan Oğuz Demir'in yerine geldi.

Sözcü TV'den transfer haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre geçtiğimiz günlerde kanala veda eden Oğuz Demir'in yerine Savaş Kerimoğlu ile anlaşıldı. KRT TV'den ayrılan tecrübeli ekran yüzü, Sözcü TV'de hafta sonları sabah haberlerini sunacak.

BÖYLE VEDA ETMİŞTİ...

Savaş Kerimoğlu, KRT TV'den ayrılığını "Tüm dostlara selam olsun. Bugün itibariyle KRT'den kendi isteğimle ayrılıyorum.  Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen, emekleriyle büyük katkı veren tüm mesai arkadaşlarıma ve kanal yönetimine teşekkür ederim. En kısa zamanda yeni bir yol yeni bir başlangıçta buluşmak üzere" diyerek duyurmuştu.

Medyaradar

Users found this pages searching for: