UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

HABER GLOBAL TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Sayfa 3 - Page 3 of 3
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
29 Mart 2024 | Saat: Yükleniyor...

HABER GLOBAL TV'nin Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 27 Kasım 2019 | 04:00

« Halk TV'nin Yayın Akışı | KANAL D ve CNN TÜRK'ün Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,741 Konu 211 Beğeni 131 Puan 8,416
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Deneyimli gazeteciden 'kanal değişikliği' uyarısı! 'Lütfen itibar etmeyin...'
Serdar Akdoğar, kendi ismini kullanıp 'kanal değiştirdiğini' iddia ederek konuk davetinde bulunan isme karşı uyarıda bulundu ve "Benim telefonumdan gelmeyen arama ve mesajlara lütfen itibar etmeyin" ifadelerini kullandı.

Deneyimli gazeteci Serdar Akdoğar, kendi ismini kullanıp kanal değiştirdiğini belirterek konuk davetinde bulunan isme karşı uyarıda bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Serdar Akdoğar, "Adımı kullanarak dostlarıma mesaj gönderen bir şahıs var. Başka bir kanala geçtiğimi, yeni programa başladığımı, konuk alacağımı vs söylemekte. Benim telefonumdan gelmeyen arama ve mesajlara lütfen itibar etmeyin" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım...

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Ünlü ekran yüzü Haber Global'e veda etti! 'Sarılarak ayrıldık...'
Haber Global'de bomba bir ayrılık yaşandı. Yaklaşık 4.5 yıla yakın bir süredir kanalda görev alan isim Haber Global'le yolları ayırdıklarını duyurdu.

Haber Global'den ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 4.5 yıla yakın bir süredir kanalda görev alan Gözde Şeker, Haber Global'le yolları ayırdıklarını duyurdu.

"4 buçuk yıllık bir yolculuğun sonuna geldim. Çalışma hayatımın yanı sıra kalbimde de çok özel bir yeri olan Haber Global ile sarılarak ayrıldık" ifadelerini kullanan Gözde Şeker, devamında "Her şey için çok teşekkür ederim. Ayrıntılı teşekkürüm ektedir"

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Deneyimli ekran yüzü Haber Global'e veda etti! 'Bazen gitmek gerekiyor işte...'
Haber Global'den ayrılık haberi geldi. 2021 yılından bu yana Haber Global'de olan deneyimli ekran yüzü kanalla yollarının ayrıldığını açıkladı.

Haber Global'den ayrılık haberi geldi. 2021 yılından bu yana Haber Global'de görev alan Buket Güler, kanalla yollarının ayrıldığını duyurdu.

"CEKETLERİM VE BEN YENİ YOLLARA ÇIKTI..."

Veda haberini sosyal medyadan duyuran Buket Güler, şu ifadelere yer verdi:

"Bende yeri hep apayrı olacak Haber Global'e veda ettim bugün. Zor oldu çünkü çok güzel yayınlar yaptık. Enfes anılarım var. Harika dostlar edindim. Hem çok çalıştık hem de çok eğlendik ama bazen gitmek gerekiyor işte... Ceketlerim ve ben yeni yollara çıktı. Yayında ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sizi Seviyorum"

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Medyaradar'dan rol çaldı, atamaları açıkladı! İşte Haber Global'deki görevlendirmeler
Azerbaycan sermayeli haber kanalı Haber Global'de hareketlilik sürüyor. Eski Haber Global muhabiri Umut Erol yaşanan değişimleri yaptığı paylaşımla duyurdu.

Eski Haber Global muhabiri Umut Erol sosyal medya hesabından Medyaradar'ı da etiketleyerek yaptığı paylaşımda Azerbaycan sermayeli haber kanalı Haber Global'de gerçekleştirilen yeni görevlendirmeleri duyurdu.

Paylaşımında "Medyaradar'dan rol çalmış olalım bu defalık..." ifadelerini kullanan Erol yeni görevlerine atanan isimlere başarılar diledi.

Haber Global'de yapılan yeni görevlendirmeler şu şekilde oldu:

• Haber Müdürü Okan Çetin, Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı ve Haber Genel Koordinatörü olarak,

Siyaset Masası Şefi Halil İbrahim Erdoğan, Haber Koordinatörü olarak,

• Haber Editörü Özgür Feyiz, Haber Müdürü olarak,

• Ankara Haber Muhabiri Hasan Uylaş, Genel Yayın Yönetmenliği Ankara Haber Müdürü olarak,

• Siyasi Tartışma Programları Sorumlusu Salih Eser, Siyasi Tartışma Programları Müdürü olarak,

• Spor Muhabiri Sercan Hamzaoğlu, görevinden ayrılan Fatih Demirkol yerine Spor Müdürü olarak görevlendirildi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Haber Global Ankara Temsilcisi Işınsu Tezkan ödüle layık görüldü!

12. Uluslararası Alkışı Hak Edenler Ödülleri sahiplerini buldu. Haber Global Ankara Temsilcisi Işınsu Tezkan, "Yılın Alkışı Hak Eden Medya Dostluk Ödülü"ne layık görüldü.
Uluslararası Radyocular Birliği tarafından gerçekleştirilen 12.Uluslararası Alkışı Hak Edenler Ödülleri sahiplerini buldu. Mamak tarihi Konservatuvar binasında gerçekleşen törene sanat, siyaset, iş, spor ve medya dünyasından birçok isim katıldı.

Haber Global Ankara Temsilcisi Işınsu Tezkan, "Yılın Alkışı Hak Eden Medya Dostluk Ödülü"ne layık görüldü.

Törende, müzik, eğitim, sivil toplum, girişimcilik ve moda kategorisinde ödül verildi.

Medyaloji

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Haber Global'de üst düzey deprem! Görevlerine son verildi...

Haber Global'den üst düzey görevden alma haberleri geldi. Kanal, iki üst düzey isimle yolları ayırırken iki kameraman da kendi istekleriyle veda etti.

Azerbaycan sermayeli haber kanalı Haber Global'de üst düzey görevden almalar yaşandı. MedyaRadar'ın haberine göre Medya İşlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tuba Atav ile Ankara Temsilci Yardımcısı Ali Obuz görevden alındı.

Öte yandan kameramanlar Arif Altakan ile Yıldıray Çınar ise kendi istekleriyle kanala veda etti.

ALİ OBUZ KİMDİR?

30 yılı aşkın bir süredir gazetecilik yapan Ali Obuz, haber televizyonlarının deneyimli isimlerinden biri. Star TV, NTV, Haber Türk, TRT Türk kanallarında editörlük yapan Obuz, A Haber'de Haber koordinatörlüğü görevinde bulundu.

Doğan TV'nin Demirören Grubu'na satışına kadar da CNN Türk İstanbul Haber Müdürlüğü görevini sürdüren Ali Obuz, son olarak Haber Global Ankara bürosunda görev alıyordu.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Hangi ünlü ekran yüzü Haber Global ile anlaştı? "Yeni bir sayfa..." diyerek duyurdu

ATV Haber'de 'Kahvaltı Haberleri' programını sunduktan sonra son olarak Neler Oluyor Hayatta programında konuk sunuculuk yapan deneyimli spiker Hilal Özdemir Babacan, sosyal medya hesabından yeni kanalını duyurdu.

Geçtiğimiz yıl Turkuvaz Medya bünyesindeki ATV Haber'de sabah yayınlanan 'Kahvaltı Haberleri' isimli programı sunan Hilal Özdemir Babacan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanala veda ettiğini açıklamıştı.

Babacan sonrasında Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Nur Tuğba Namlı'nın doğum iznine ayrılması nedeniyle bir süre aynı programda sunuculuk yapmıştı.

Deneyimli sunucunun yeni adresi belli oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Haber Global ailesine katıldığını duyurdu.

Babacan açıklamasında "yeni sayfa, arayan, soran, mesaj gönderen herkese çok teşekkür ederim, o kadar mutlu ediyor ki desteğiniz. 12'den 15'e @haberglobal 'de buluşalım" ifadelerini kullandı.

Deneyimli spiker Hafta içi 12.00 - 15.00 saatleri arasında "Gündem" haber kuşağı ile ekranda olacak.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
TGRT Haber'den ayrıldı, Haber Global'le anlaştı!

Kısa bir süre TGRT Haber'de görev alan ismin yeni adresi Haber Global oldu.

Son olarak TGRT Haber'de görev yapan Mehmet İlkay Özer, Azerbaycan sermayeli haber kanalı Haber Global'a transfer oldu.

Mehmet İlkay Özer, mesleğe 2013 yılında Doğan Haber Ajansı'nda adım attı. Özer, muhabirlik ve son olarak 5 yıl süren editörlük deneyiminin ardından 2023 yılı mart ayında TGRT Haber'e transfer olmuştu. Özer, TGRT Haber'de yayın editörlüğü görevini üstlenmişti.

Çalışma arkadaşlarına veda eden Özer, bundan böyle Haber Global'in başarısı için ter dökecek. Deneyimli editörün Haber Global'de haber programları editörlüğü görevini üstlendiği öğrenildi.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Azerbaycan'da düzenlenen 27'inci Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması Ödül Törenine Haber Global damga vurdu. Haber global ailesi eser ve kurum bazında 5 ödül kazandı.

Medyaloji

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Hangi muhabir Haber Global'e veda etti? 'Yolun sonuna geldik'

Azerbaycan sermayeli Haber Global'de ayrılık yaşandı. Mayıs 2018'den itibaren Haber Global TV'de çalışan deneyimli isim, "Yolun sonuna geldik" diyerek vedasını duyurdu.

Haber Global'de 5 yılı aşkın süredir görev yapan muhabir Ela Sezen, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile ayrılığını duyurdu.

Instagram hesabından paylaşım yapan Sezen "Habercilik adına güzel işler yaptığımız bir yuvaydın benim için. Son 1 yılda çok şey değişti, çok üzüldük ve bugün artık yolun sonuna geldik. Şimdi veda vakti. İkimizin de yolu açık olsun. Hoşça kal Haber Global..." ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Hangi muhabir Haber Global'e veda etti? 'Yolun sonuna geldik'

Azerbaycan sermayeli Haber Global'de ayrılık yaşandı. Mayıs 2018'den itibaren Haber Global TV'de çalışan deneyimli isim, "Yolun sonuna geldik" diyerek vedasını duyurdu.

Haber Global'de 5 yılı aşkın süredir görev yapan muhabir Ela Sezen, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile ayrılığını duyurdu.

Instagram hesabından paylaşım yapan Sezen "Habercilik adına güzel işler yaptığımız bir yuvaydın benim için. Son 1 yılda çok şey değişti, çok üzüldük ve bugün artık yolun sonuna geldik. Şimdi veda vakti. İkimizin de yolu açık olsun. Hoşça kal Haber Global..." ifadelerini kullandı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Deneyimli muhabirin yeni adresi belli oldu! Kanal 7'den ayrılmıştı...

Kanal 7'den ayrılan deneyimli muhabir, Haber Global'le anlaştı.

Haber Global'den transfer haberi geldi. Kanal 7'den ayrılan deneyimli muhabir Sercan Bilgi, Haber Global ile el sıkıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Zamanın En İyileri" ödül töreni İstanbul Sarıyer'de düzenlenen gece ile sahiplerini buldu. Yılın en iyi erkek muhabiri ödülüne Haber Global İstihbarat Şefi Mücahit Topçu layık görüldü.

Çocuk istismarına dikkat çekilen etkinlikte istismara hayır, çocuklar gülsün mesajı verildi.

Yılın en iyilerinin ödüllendirildiği gecede Haber Global İstihbarat Şefi Mücahit Topçu,  yılın en iyi erkek muhabiri ödülüne layık görüldü.

Topçu; "Çok teşekkür ediyoruz bu ödülü bize layık gördüğünüz için. Ben de bu ödülü kahramanca mücadele veren şehit olan askerlerimize aynı zamanda da Gazze'de hayatını kaybeden 100'den fazla gazeteci meslektaşımıza adıyorum." dedi.

Törende, iş, sanat  ve medya dünyasından birçok kişi ödüle layık görüldü.

Medyaloji

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,741
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,416
  • ALMANYA
Haber Global'de yaprak dökümü! Tecrübeli isim yolları ayırdı...

Haber Global'den ayrılık haberi geldi. Yaklaşık 5 yıldır kurumda görev alan tecrübeli isim yolları ayırdı.

Haber Global'den ayrılık haberi geldi. MedyaRadar'ın özel haberine göre yaklaşık 5 yıldır kurumda editör olarak görev yapan Şerife Güler, yolları ayırdı.

"ARTIK BİRKAÇ KELAM ETMENİN VAKTİ..."

Şerife Güler, vedasını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

"Artık birkaç kelam etmenin vaktidir efendim" diyen Güler, şöyle devam etti:

"Habercilik bambaşka bir serüven. Her durak bambaşka maceralara, yepyeni deneyimlere gebe. 5,5 yıldır muhteşem "habercilerle" çalıştığım, çok okuduğum, çok şey öğrendiğim Haber Global ile yollarımızı ayırdık. Şahane mesajlarla uğurlandım. Kendimi çok kıymetli hissettiren yöneticilerle çalıştım.  Bu işi öğrenebileceğim en iyi insanlarla bir aradaydım bir süredir. Muhteşem işlere imza attık beraber. Hayatıma çok değerli insanlar kattım. Herkese teşekkür ederim. "Şimdilik" bize ayrılan sürenin sonuna geldik."

Medyaradar

Users found this pages searching for: