UYARI!

Kullandığınız tarayıcının JavaScript kullanımı kapalı olduğundan sayfada bloke halindesiniz.

Sayfamızın tasarımı JavaScript kodları ile daha düzgün çalışmakta olduğundan bu uyarıyı aldığınızı belirtmek isteriz.

EKOTÜRK TV'nin Yayın Akışı - Türkiye'deki TV Kanallarıyla İlgili Haberler - Page 1 of 1
UydumTürk UydumTürk UydumTürk

UydumTürk

Fark Edilmeyeni Görür, Söylenilmeyeni Yazar!
15 Yaşındayız!
19 Mart 2024 | Saat: Yükleniyor...

EKOTÜRK TV'nin Yayın Akışı

Başlatan ★RECAİ KARAKUŞ★, 11 Ağustos 2018 | 17:54

« BBN TÜRK TV, Yayın Hayatına Son Verdi! | A Para’nın Yayın Akışı »
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
İleti 4,701 Konu 211 Beğeni 131 Puan 8,376
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • 👑Hakimiyet;Alemlerin;RABBİ Yüce ALLAH'INDIR👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
11 Ağustos 2018 | 17:54 Son düzenlenme: 16 Ağustos 2021 | 18:33 ★RECAİ KARAKUŞ★
EKOTÜRK TV'nin Yayın Akışı

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Deneyimli ekonomi gazetecisi hangi kanalla anlaştı?
Deneyimli ekonomi gazetecisi Melis Kobal'ın yeni adresi belli oldu. Ödüllü gazeteci, 'Sabah Ekranı' programıyla ekranlara dönüş yapacak. İşte, Kobal'ın adresi...

Ekotürk 'Sabah Ekranı', deneyimli ekonomi gazetecisi Melis Kobal'a emanet...

London School of Economics 'Avrupa Politik Ekonomisi' Yüksek Lisans(Burslu), Bahçeşehir Üniversitesi 'AB İlişkileri' Yüksek Lisans(Burslu), Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler(Burslu) mezunu olan Kobal, meslek hayatına 2001'de NTV Haber Merkezi'nde muhabir olarak başladı.

2005-2011 yıllarında CNBC-e'de muhabirlik yaptı,programlar hazırladı. Kriz döneminde yaptığı 'Krize Direnen Kentler 'programıyla Ekonomi Gazetecileri Dernegi tarafindan 'En İyi TV Gazetecisi Ödülü'nü aldı.

Bir dönem CNBC-e'nin Londra muhabirliğini de yapan Melis Kobal, 2008'de ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından 'Geleceğin Genç Lideri' seçilerek ABD'de eğitim aldı.

2011'de Al Jazeera Türkiye ile anlaştı. Kanalın Doha'daki merkezinde ekonomi bölümünde de ekonomi ve enerji ile ilgili haberlere de imza atan Kobal, bir süre Cine5 ekranlarında yayınlanan 'Benim Param' programını hazırlayıp sunmuştu. 2015'te CLK Enerji Kurumsal İletişim Direktörü olan Kobal, sonrasında Akfen Holding Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmıştı.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Ekotürk TV'de üst düzey ayrılık! Hangi isim veda etti?
Cengiz Özdemir'in sahibi ve genel yayın yönetmeni olduğu Ekotürk'te üst düzey bir ayrılık yaşandı.

Ekotürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Ali Değermenci, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, kanalla yollarını ayırdığını açıkladı.

Değermenci, 1 Mayıs 2019'dan bu yana, kanalın Genel Yayın Yönetmeni Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Ali Değermenci, veda mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Ve Veda... 01 Mayıs 2019 tarihinde @ekoturktv de başladığım Genel Yayın Yönetmen Yardımcılığı görevimi noktalandırıyorum. 9 Eylül'de emeklilik hakkımın dolması ile resmileşmiş olacak. Genç bir ekiple 2,5 yıla yakın muhteşem bir hikaye yazdık. Medya tarihi açısından eşine az rastlanır bir ekran yaptık. Bana güvenip bu görevi veren @cengizozdemir 'e başta olmak üzere, bana inanan, güvenen, benimle yürüyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kalın sağlıcakla... ( paylaştığım bu fotoğraf, Ekotürk'te göreve ilk başladığımda paylaşmıştım. Onunla veda etmek istedim)"

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Turkuvaz Medya Grubu'ndan Ekotürk'e üst düzey transfer
Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın yapan ekonomi kanalı A Para'dan bir başka ekonomi kanalı Ekotürk'e transfer gerçekleşti.

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde olan ekonomi kanalı A Para'da Şef Yönetmen olarak çalışan Banu Çakıroğlu Ekotürk'e transfer oldu.

Çakıroğlu yeni adresinde Yayın Koordinatörü olarak kariyerini sürdürecek.

Medyaradar

ADMIN-DIYARBAKIR avatar
★RECAİ KARAKUŞ★
Admin
Admin
ADMIN-DIYARBAKIR avatar
  • 👑KURUCU YÖNETİCİ👑
  • İleti 4,701
  • Konu 211
  • Beğeni 131
  • Puan 8,376
  • ALMANYA
Ekotürk TV'de yönetim el değiştirdi! Kanalın büyük kısmına ortak oldu...
Ekotürk TV'den önemli değişiklik haberi geldi. Elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşu olan şirket, kanalın önemli ve büyük bir kısmına ortak oldu.

22 Ekim 2018'de yayın hayatına giriş yapan, Cengiz Özdemir'in kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini yaptığı ekonomi kanalı Ekotürk TV'de yönetim alanında büyük değişiklik yaşandı. Ahmet Faruk Karslı'nın şirketi PAPARA, kanalın önemli ve büyük bir kısmına ortak oldu ve yönetim yetkisini eline aldı.

KARAR ÇALIŞANLARA TEBLİĞ EDİLDİ

MedyaRadar'ın özel haberine göre söz konusu satın almanın hemen ardından şirketin Ceo'su Gökhan Altın görevi devretti. Yerine PAPARA şirketinin atadığı isim Cengiz Sevim geliyor. Karar dün çalışanlara tebliğ edildi.

MORALLER YERİNE GELDİ

Bugüne kadar zamlar ve çalışma koşulları kötüye giden kanaldaki söz konusu değişikliğin şirket çalışanlarını umutlandırdığı konuşuluyor.

PAPARA HAKKINDA

Papara, FinTech alanında faaliyet gösteren, Türkiye merkezli bir elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşudur.

Şirket 2016'nın Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan yetkili lisans alarak aynı yılın Ağustos ayında faaliyetlerine başlamıştır. 16 Mart 2021'den beri kartları BKM Express desteklemektedir. Papara Mastercard, Visa, Troy, Bankalararası Kart Merkezi üyesidir.

AHMET FARUK KARSLI KİMDİR?

Papara'nın kurucusu Ahmet Faruk Karslı, İstanbul'da St. Avusturya Koleji Lisesi'nden mezun oldu. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü bitirerek İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yüksek lisans yaptı. 2007 yılından itibaren hukuk ve teknoloji alanında birçok firmayla çalışan Karslı, 2015 yılında ise Papara'da CEO olarak görev almaya başladı.

Kurucu Ahmed Faruk Karslı, yönetim kurulundaki görevini Nisan 2022 itibarıyla Emre Kenci'ye devretmiştir.

Medyaradar

Users found this pages searching for: